پنجشنبه ۲۵ مردادساعت ۱۷:۳۱Aug 2018 16

جدیدترین خبرهای «مواد مخدر»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۵۵ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: قم- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قم با اشاره به ارائه آموزش های پیشگیری از اعتیاد در روستاهای قم گفت: جلوگیری از آسیب ها یک مسئولیت اجتماعی است و باید به آن در تمام بخش ها به ویژه در روستاها توجه شود.
ربیع   ۱ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس/ معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 319 تن انواع مواد مخدر و روان گردان در کشور از ابتدای سال جاری در کشور خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
معاون سیاسی فرماندار دلگان گفت: سربازان گمنام وزارت اطلاعات، در یک عملیات تعقیب و گریز 200 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش و کشف و ضبط کردند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
قم- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قم با اشاره به ارائه آموزش های پیشگیری از اعتیاد در روستاهای قم گفت: جلوگیری از آسیب ها یک مسئولیت اجتماعی است و باید به آن در تمام بخش ها به ویژه در روستاها توجه شود.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
جانشین فرمانده انتظامی البرز، گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، 243 کیلو گرم مواد مخدر تریاک که در صندوق و صندلی عقب خودرو سمند جاسازی شده بود در محور کاشان–قم کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی قوچان گفت: 5 خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند و مقادیری مواد مخدر در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان کشف شد.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 20 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان رشت خبر داد.
امین   ۳ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس، 29 کیلوگرم هروئین کشف و در این رابطه دو نفر سوداگر مرگ دستگیر شدند.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
استاندار خراسان شمالی در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، عزم جدی تر مدیران دستگاه های اجرایی برای حل معضل اعتیاد با تاکید بر مشارکت مردمی را خواستار شد و گفت: در راستای سفر اخیر وزیر کشور به استان و پیشنهاد تبدیل خراسان شمالی به استانی عاری از اعتیاد ...
موج   ۴ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه از دستگیری توزیع کنندگان مواد مخدر وکشف 22 کیلوگرم تریاک در مبارکه خبر داد. به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ احمد نیکبخت گفت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان مبارکه در عملیاتی 2 نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر را دستگیر و 22 کیلوگرم تریاک از آنان کشف کردند ...
سلامت نیوز   ۴ ساعت پیش    
سلامت نیوز :همین چند روز پیش بود که رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر آمار تکان دهنده جدید و کمتر اعلام شده ای در خصوص کارتن خواب ها و وضعیت آنان عنوان کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی استان قم از کشف بیش از 240 کیلوگرم تریاک درعملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های قم و البرز خبر داد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی مشهد گفت: گردانندگان باند سرقت و خرده فروشی مواد مخدر در مشهد شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
136 کیلو گرم مواد مخدر در 2 عملیات جداگانه در خراسان رضوی کشف و ضبط شد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
سوادکوه - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از دستگیری دو سوداگر مرگ و کشف 40 کیلو گرم تریاک با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان سوادکوه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
در دیدار نماینده دائم ایران در سازمان های بین المللی مستقر در وین با همتایان انگلیسی درباره برجام، آژانس بین المللی انرژی اتمی و مبارزه با مواد مخدر گفتگو شد.
دانا   ۶ ساعت پیش    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بروجن از دستگیری 20 قاچاقچی و کشف دو کیلو گرم مواد مخدر سنتی و صنعتی در شهرکرد، خبر داد.
دانا   ۶ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: دو هزار و 381 کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تا کنون در این استان کشف و ضبط شده است.
شیعه نیوز   ۶ ساعت پیش    
سردار رضایی گفت: در 4 ماه گذشته 28 تن انواع مواد مخدر در مرزهای کشور کشف و ضبط شده است.
روزنامه نوآوران   ۶ ساعت پیش    
فرمانده یگان تکاوری 115 امام جواد (ع) زهکلوت رودبار جنوب گفت: در درگیری مسلحانه نیروی انتظامی با اشرار در بخش زهکلوت 900 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
ماموران کلانتری 168 سیزده آبان با انجام عملیات پلیسی و فنی پیچیده توانستند یک قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
فرماندهی انتظامی شهرستان بجستان گفت: 136 کیلوگرم مواد مخدر در دو عملیات جداگانه کشف و دو قاچاقچی حرفه ای دستگیر شدند.
خوزنیوز   ۷ ساعت پیش    
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: 50 کیلوگرم ماده مخدر تریاک از 6 سوداگر مرگ در شهرستان اندیمشک کشف شد. به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدمحمد صالحی پنجشنبه افزود:در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تشدید مبارزه قاطع با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر ...
خبر استان   ۷ ساعت پیش    
خبر استان: فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان از کشف 41 کیلو گرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان دشتی استان بوشهرگفت: عوامل این فرماندهی موفق به کشف سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان شدند.
شیرازه   ۷ ساعت پیش    
عمده مطالبات اهالی محله در خصوص سهولت دسترسی به مواد و مشروب بود که سلامت اهالی بلکه کل شهر را نشانه رفته و کسی از محلی ها یارای مقابله با آن را ندارد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
بوشهر- ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان دشتی استان بوشهرگفت: عوامل این فرماندهی موفق به کشف سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان شدند.
ربیع   ۷ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، سرهنگ قاسم دهقانی در بازدید از مرکز ماده 16 تبریز، مجموع کشف مواد مخدر در سه ماه نخست امسال را بیش از یک تن دانست و گفت: کشفیات مواد مخدر نسبت به سال گذشته 26 درصد افزایش یافته است. ...
روز نو   ۸ ساعت پیش    
فریبرز شهرکی، متولد 5/ 7/ 73 است؛ پسری که اهل زابل و حالا 24 ساله است. او در سال 84 در 9سالگی به علت شباهت اسمش به فرزند یک قاچاقچی مواد مخدر توسط چند مرد افغانستانی در شهر زابل ربوده و به افغانستان منتقل شد ...