دوشنبه ۲۳ مهرساعت ۱۹:۱۱Oct 2018 15

جدیدترین خبرهای «مواد مخدر»

ایلنا   ۲۲ دقیقه پیش    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح پاکسازی معابر و بزرگراه های شهر تهران از لوث معتادان متجاهر تاکید کرد: در این طرح که در شبانه روز گذشته به اجرا در آمد 347 معتاد متجاهر جمع آوری شد.
روزنامه نصف جهان   ۳۱ دقیقه پیش    
میزان: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اروپایی ها خواستار همکاری با ایران در حوزه های امنیتی، مقابله با قاچاق مواد مخدر و قاچاق انسان هستند چرا که ایران کشوری است که رویکرد مشارکت جویانه آن جواب داده است ...
قدس آنلاین   ۴۷ دقیقه پیش    
سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: طی عملیاتی در این استان ضمن دستگیری سه سوداگر مرگ 902 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.
شهر فردا   ۵۶ دقیقه پیش    
سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از کشف محموله 902 کیلوگرمی مواد مخدر از کامیون حامل سبوس در این استان خبر داد.
دانا   ۱ ساعت پیش    
سالهاست گسترش و تنوع انواع مواد مخدر و اعتیادآور و همچنین قرص های توهم زا و ... جوانان و نوجوانان را تهدید و بسیاری از آنها را گرفتار می کند و این نگرانی در هر خانه ای که فرزندی هست وجود دارد و به دلیل نبود آشنایی و آگاهی خانواده ها با این مواد و علائم آن نمی توانند فرزندان خود را آگاه و از مخاطرات ...
دانا   ۱ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی آمل با بیان اینکه این شهرستان در بحث کشف مواد مخدر مقام برتر را در استان کسب کرد، گفت: شاهد رشد 18 درصدی تخلفات در حوزه فضای مجازی بودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در عوارضی قم-تهران خبر داد.
میزان   ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- سرپرست انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 902 کیلوگرم موادمخدر در این استان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱ ساعت پیش    
آفتاب نیوز : اکرم مصوری منش، مدیرعامل مؤسسه مطالعات و تحقیقات زنان گفت: در حال حاضر سن مصرف مواد مخدر و اعتیاد به شدت کاهش یافته و به رده سنی 15 تا 18 سال و حتی زیر 15 سال رسیده و وارد مدارس شده و دختران و زنان را نیز درگیر کرده که این مسئله بسیار نگران کننده است.
آناج   ۱ ساعت پیش    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: 75درصد معتادان جامعه زیر 40 سال سن دارند.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
جانشین فرمانده انتظامی رابر از کشف 210 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۲ ساعت پیش    
نصف جهان: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف 403 تُن مواد مخدر در کشور در سال 97 خبر داد و گفت: ایران رکورددار کشف مواد مخدر در جهان است. سردار مسعود زاهدیان اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
بیرجند- مسئول اداره نظارت بر داروی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: 60 درصد فوت های ناشی از مسمومیت در خراسان جنوبی مسمومیتهای مصرف مواد مخدر بوده است.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان زرند 29 فروشنده مواد مخدر را دستگیر و 20 منزل خرده فروشان و توزیع کنندگان سابقه دار را پلمب کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
سینگ گفت: موضوع مواد مخدر یک مشکل و معضل جهانی منطقه ای است و اختصاص به یک کشور خاص ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
شهر یاسوج به مدت سه روز و از 19 تا 21 آبان امسال میزبان همایش ملی سفیران مبارزه با مواد مخدر است.
خبر خودرو   ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری مهر: سردار اسکندر مومنی در همایش بررسی ابعاد مختلف تولید و انحراف پیش ساز های مواد مخدر که با حضور سفرا و نمایندگان کشور های مختلف و سازمان های عضو کنفرانس cica برگزار شد ...
وانا   ۲ ساعت پیش    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از جمع آوری 347 معتاد متجاهر از معابر و بزرگراه های شهر تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایران گفت: طی سال 2017 تولید مواد مخدر در افغانستان 87 درصد افزایش یافته است.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش    
بزرگ بودن لابراتوار موادمخدر و غیرواقعی بودن تعداد افراد مشغول در آن و این طبیعی نمایی از وجود یک لابراتوار در یک محله ممکن است با واقعیت ها نخواند، اما ضربه ای به اصل داستان نمی زند.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
ساکی گفت: بزرگترین مشکلی که ما نه تنها در حوزه مواد مخدر بلکه در همه حوزه ها داریم این است که فعالیت ها همگون نبوده و هم پوشانی ندارند. اگر فعالیت ها متمرکز شده و هم پوشانی بیشتری داشته باشند نتایج بهتری حاصل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی مسابقات نقاشی کودکان با موضوع مبارزه با مواد مخدر در ملایر برگزار شد.
روزنامه بانی فیلم   ۳ ساعت پیش    
بانی فیلم، گروه سینمای جهان – وصال روحانی: پسر سفید، ریک برخلاف عنوانش داستان دختری نوجوان است که به موادمخدر معتاد شده و پدر دلسوزش با بازی متیو مک کاناهی آمریکایی به رغم تمامی شیرینی ظاهری اش به او مجال ادامه خطاهایش را نمی دهد و وادارش می کند که در جاده بهبودی به حرکت درآید. ...
دانا   ۳ ساعت پیش    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین از کشف 30 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک با دستگیری یک سوداگر مرگ در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: 25 درصد محیط های صنفی و کارگری در استان آلوده به مصرف مواد مخدر هستند.
سرمد نیوز   ۳ ساعت پیش    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: افزایش حدود 87 درصد تولید مواد مخدر در افغانستان در سال 2017 نسبت به سال قبل آن و رسیدن به رکورد بی سابقه 10 هزار تنی تولید مواد افیونی موضوع بسیار مهمی است که قطعاً موجبات نگرانی روز افزون جامعه بشری را فراهم کرده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
مدیر کل دفتر روابط بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت : ایران در مبارزه با مواد مخدر و کشفیات آن یک کشور تنهاست.
روزنامه نوآوران   ۳ ساعت پیش    
رئیس کلانتری 128 تهران نو از دستگیری سارقان موادفروشی که یک زیرپله را به پاتوق توزیع موادمخدر بدل کرده بودند، خبر داد.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
خیابان یکطرفه بهشت /افشانی می رود/سونامی حوادث در مدارس با گذشت 21 روز از مهر / هنوز برنامه حمایتی از ایران نداریم/ افزایش 87 درصدی تولید مواد مخدر در افغانستان و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در 23 مهر است.
بهداشت نیوز   ۳ ساعت پیش    
رئیس پلیس مواد مخدر نیروی انتظامی از کشف 403 تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت که این میزان کشفیات در سطح دنیا طی سالیان گذشته بی سابقه است.