جمعه ۰۳ خردادساعت ۰۶:۰۳May 2019 24

استانداری تهران (ostan-th.ir)

  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: مهمترین اصل در سرشماری آگاه سازی مردم است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: استان تهران رتبه نخست رفع موانع تولید را دارد و در مدت فعالیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید همه مصوبات ستاد در رفع مشکلات و موانع تولیدکنندگان تاکنون اجرا شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: اگر بتوانیم 500 مگاوات مصرف برق در تهران را کاهش دهیم 1500 میلیارد تومان صرفه جویی شده است که نقش ادارات در افزایش میزان صرفه جویی ها مهم است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیران کل دستگاه های اجرایی زیرمجموعه وزارت نیرو در جلسه امروز نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان گزارش اقدامات خود در این راستا را ارائه کردند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
هاشمی گفت: فرهنگ سازی در صدا و سیما می تواند الگوی مصرف صحیح انرژی را ارایه داده و شاهد تحقق شاخص مهمی در اقتصاد مقاومتی باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به اینکه کم کاری و تنبلی در ذات ما نهادینه شده گفت: فرهنگ کار و تلاش کشور نیازمند دگرگونی است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
میشایل هویپل، شهردار وین در راس هیاتی رسمی با استاندار تهران دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
سید حسین هاشمی گفت: لازم است سند آمایش اقتصادی و صنعتی استان تهران با توجه به شرایط استان در بخش تولید و صنعت تهیه شود تا براساس آن بتوان گزارش هایی به قرارگاه اقتصاد مقاومتی ارایه و برای افزایش ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: علاوه بر نقش ملی که لازمه منصب نمایندگی است، نمایندگان به پیگیری مطالبات قانونی و مشکلات انبوه استان پرجمعیت تهران توجه کافی داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت:امسال صادرات کالا از استان تهران تا 16 میلیارد دلار افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت:این دولت تعلق خاطری به هیچ یک از جریانات سیاسی ندارد و همه آنها در این دولت عزیز و محترمند به شرطی که در چارچوب قانون اساسی و متعهد به الزامات قانون حرکت کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست جانبازان شاغل استانداری تهران در هفته گرامیداشت مقام شامخ ایثارگران با سیدحسین هاشمی، استاندار تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار تهران همزمان با هفته جانباز و اعیاد شعبانیه با هیات مدیره و جمعی از اعضای جمعیت حفظ و ترویج فرهنگ ایثار دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار تهران با بیان اینکه دولت انتظار دارد تا عملکردها از سوی روابط عمومی ها با زبانی قابل درک برای عموم مردم منعکس شود تصریح کرد: نباید مسایل کاذب و خلاف را منعکس کنیم ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران گفت: در مجموعه روابط عمومی سه عنصر اصلی امیدآفرینی،ارزش آفرینی و ارتباط گسترده محور توجه است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
در نشستی با حضور استاندار تهران برنامه ریزی برای تدارک راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی (ع) و ساماندهی زائران انجام شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران گفت: مردم اصلی ترین شاخص در حوزه تامین و برقراری امنیت اجتماعی در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
هاشمی، تهران را یکی از فقیرترین استان ها در بخش سلامت عنوان کرد و افزود: در استان تهران شهرستان هایی با 500 هزار نفر جمعیت هنوز تخت بیمارستانی ندارند و وضعیت بهداشت و درمان شهرستان های استان در پی ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران با حضور در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) از جانبازان و خانواده شهدا عیادت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سیدحسین هاشمی با اشاره به اینکه طرح اردوهای هجرت در مدارس استان برای رفع محرومیت ها اهمیت زیادی دارد گفت: در اجرای عملیاتی این طرح با مشارکت دستگاه های مرتبط باید بدون بروکراسی اداری وارد شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران در پیامی أعیاد فرخنده ی شعبانیه، روز پاسدار و جانباز را گرامی داشت .
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: اگرچه شوراها وظیفه قانونگذاری محلی را برعهده دارند اما حکومتداری نیازمند انسجام و همدلی است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سید شهاب الدین چاوشی گفت:وظیفه نمایندگان و منتخبین ملت است تا باحضور در بین مردم و شنیدن و دیدن دغدغه های آنها، با وضع قوانین درست و مناسب رفاه و آسایش پایدار را در جامعه رقم بزنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران گفت: همان گونه که جنگ تحمیلی در سایه باور و مشارکت همگانی به پیروزی رسید امروز نیز در عرصه اقتصاد مقاومتی نیازمند همان باور و مشارکت هستیم و همه باید پای کار ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس شورای فرهنگ عمومی استان تهران گفت: اقتصاد مقاومتی برای تحقق باید تبدیل به یک گفتمان شود و به عنوان یک مطالبه عمومی در سبد روزانه خانوار وارد شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: 2500 نفر ظرفیت از طریق مراکز ماده 15 ، کمپ شفق و اخوان با ظرفیت 1000 نفر و مرکز سعیدآباد و مرکز خاورشهر افزوده شدند و در مجموعه 4 هزار نفر ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت:نقش مردم به عنوان نقش اول در توسعه باید فرهنگ سازی شود .
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
پنجمین همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران، فرماندار، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، مشاور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران در گردهمایی شوراهای شهر و روستا که در فرمانداری اسلامشهر برگزار شد گفت: شوراها نماد همبستگی اجتماعی و عمل دسته جمعی در کشور هستند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر در گردهمایی اعضای شوراهای شهر و روستای شهرستان گفت: مدیریت یکپارچه شهری باید در اختیار شوراها قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار تهران در پیامی فرا رسیدن گرامیداشت روز کارگر را به کارگران زحمتکش به ویژه کارگران تهرانی تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار تهران در پیامی سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم را گرامی داشت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران اظهار داشت: در سالهای آتی شوراها یکی از مهمترین و کلیدی ترین ارکان حکومت خواهند بود چرا که به واسطه رأی مستقیم مردم انتخاب می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: بخش اعظم رویکرد اقتصاد مقاومتی در استان تهران بر اشتغالزایی متمرکز است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با حضور در شهرستان شهریار از تعدادی از شعب اخذ رای و روند برگزاری انتخابات بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت: به منظور شناسایی مجدد پناهندگان، طرح سراسری آمایش 11 اتباع افغانستان و طرح هویت 10 اتباع عراقی اجرایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
جلسه ستاد انتخابات استان تهران به ریاست سیدشهاب الدین چاوشی،رییس ستاد انتخابات استان با موضوع بررسی آخرین وضعیت آمادگی برگزاری مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
هیات اقتصادی اتریشی به سرپرستی وزیر اقتصاد ایالت اتریش سفلی در استانداری تهران حضور یافته و در نشستی با معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران پیرامون توسعه فرصت های برقراری روابط اقتصادی و سرمایه ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: اقتصاد مقاومتی نیازمند ساز و کارهای جدید اداری است و بدون تحول اداری و جلوگیری از تضییع حقوق عمومی، مبارزه با مفاسد اداری و اجتماعی ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
هیات 11نفره تجاری و اقتصادی کشور پرتغال به سرپرستی پدروماگیلیانش مدیر کل بین الملل اتاق بازرگانی و صنایع این کشور در استانداری تهران حضور یافتند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سیاوش شهریور گفت: در حال حاضر زنان معتاد متجاهر تحت مراقبت، پس از سم زدایی از کمپ شفق خارج شده اند و مردان معتاد متجاهر برای سم زدایی در کمپ شفق استقرار یافته اند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: هیچ کشور و نظامی جز از راه نظم و قانون توسعه و پیشرفت نیافته است و اقدامات خودسرانه و سلیقه ای برای حرکت رو به جلوی کشور یک آفت است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران در جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان گفت : دولت در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی مصمم است و همه باید برای اجرای این مهم تلاش کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست هماهنگی نهایی بیمارستان فوق تخصصی نور با حضور حسن کریمی، معاون عمرانی استانداری تهران و ناجی فرماندار شهرستان شهریار و مسئولان بیمارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدوی شاهرودی گفت: با تصمیم مقامات قضایی و مسئولان مربوطه حکم عامل حادثه بدون فوت وقت صادر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سیاسی استانداری تهران و دبیر ستاد انتخابات استان تهران گفت:در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه شاهد برگزاری مرحله دوم هستیم که این نیازمند دقت و مراقبت ویژه در شمارش آراء و اعلام نتایج است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار تهران در پیامی وقوع حادثه اندوهناک قتل" ستایش قریشی" در شهرستان ورامین را به خانواده وی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: لازم است با ورودمعاونت عمرانی و همکاری سازمان ها کارگروهی تشکیل شود تا نگاه عملیاتی به سند توسعه برنامه ششم دربخش های مختلف وارد شود و موضوع عملیاتی در برنامه ششم متفاوت با برنامه ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دومین نشست بررسی وضعیت آسیب های اجتماعی استان تهران در سال 95 با حضور استاندار تهران و اعضای کمیته آسیب های اجتماعی استان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
شب گذشته (29 فروردین ماه 95)استانداری تهران میزبان جمعی از نمایندگان منتخب تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: همه دستگاه های اجرایی قانونا و شرعا وظیفه دارند با قدرت برای برپایی بهتر این واقعه مهم در این مقطع حساس وارد شوند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با بیان اینکه تا پایان شهریورماه امسال سند آمایش استان آماده و عرضه خواهد شدگفت: تا 25 خردادماه 95 سند توسعه استان آماده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: با وجود آنکه هر سال شاهد 6 تا 7 هزار میلیارد تومان افزایش مالیات استان هستیم اما میزان اعتبار استان تهران کم است و امیدواریم نمایندگان مجلس کمک کنند تا آنچه حق استان است تعلق ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با تاکید براینکه آسیب های اجتماعی موجودیت اخلاق و مدنیت جامعه را نشانه رفته است عنوان کرد: نظام هزینه های سنگینی برای مبارزه با مواد مخدر پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: افزایش تعامل با بانوان روستایی و تقویت شبکه روستایی در حوزه بانوان در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی از جمله اهداف سال 95 است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار تهران با تاکید بر اینکه تمام واحد های تولیدی و نیروگاه های استان تهران باید از انرژی مولد گاز بهره ببرند گفت : طرح گاز رسانی به همه روستا های استان نیز باید هرچه زودتر اجرایی بشود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران گفت: اقتصاد غربی برمبنای زیاده خواهی ومصرف بیشتر ودر نتیجه ثروت اندوزی تراستهای اقتصادی دنیاست ولی اقتصاد مقاومتی برمبنای ایدئولوژی وداشته های اقتصادی ما تعریف ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران با بیان اینکه در هریک از سه حوزه انتخابیه شهریار،دماوند و رباط کریم دو کاندیدا به رقابت می پردازند افزود ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان تهران گفت: مرحله جدید طرح جمع آوری معتادان متجاهر شهر تهران در سال 95 با انتقال معتادانی که دوره سم زدایی و درمان خود را در مراکز و کمپ های سم زدایی به ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سید شهاب الدین چاوشی، معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران از فرمانداری قرچک بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران به همراه فرماندار شهرستان قرچک با خانواده معظم شهید نبی الله صنوبری دهقان و جانباز 65 درصد حجت الله میری دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت:وظیفه همه مسئولان اجرایی استان تهران است که تا پایان فروردین ماه برنامه های عملیاتی حوزه خود را همراه با چگونگی اجرای آن مکتوب به دفتر استانداری ارسال کنند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار تهران با بیان اینکه فضاها و بناهای تاریخی استان دست کمی از سایر استان های گردشگرپذیر مثل یزد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی استانداری تهران در جوابیه ای تمامی موارد مطروحه در گزارش( وضعیت زنان بازگشته از کمپ شفق) در روزنامه شرق مورخ 95/01/16 را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار تهران با بیان اینکه سال 95 باید سال استثنایی باشد افزود: تکریم ارباب رجوع و احترام به مراجعه کنندگان را باید سرلوحه کار خود در سال 95 قرار دهیم و مدیران دیدار با خانواده معظم شهدا را همواره ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی استانداری تهران با بیان اینکه زمان، اهمیت برخی از موضوعات را دوچندان می کند افزود ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی اقتصادی و امور بین الملل استانداری تهران گفت: انتظار از حوزه اقتصادی برای تحقق شعار سال بیش از سایر بخش ها است که لازمه آن تحقق امکانات و پتانسیل های لازم است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: بسیاری از مشکلات بخش کشاورزی به واسطه تلاش های تیم مذاکره کننده و به نتیجه رسیدن برجام رفع شد و بسیاری از موانع توسعه کشاورزی برطرف گردید.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت:به دنبال اتخاذ تصمیمات اثرگذار،امسال با رشد 15 درصدی حضور گردشگران در استان مواجه هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری با حضور در شهرستان پیشوا یک طرح بزرگ کشاورزی را افتتاح و از ظرفیت های دامی و زراعی این منطقه بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: بخش کشاورزی در اقتصاد و توسعه ایران، جایگاه بسیار مهمی دارد و امسال که رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) به عنوان سال "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" نامگذاری کرده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران در هشتمین روز از فروردین ماه سال جدید، میزبان فرمانداران،بخشداران و شهرداران استان بود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار تهران در هفتمین روز از نوروز 95 با حضور در فرودگاه مهرآباد از نحوه خدمات رسانی به مسافران بازدید و از نزدیک در جریان جدیدترین تسهیلات در نظر گرفته شده برای مردم قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ - ۰۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران از آمادگی کامل دستگاه های امنیتی استان در ایام نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ - ۰۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته ارزیابی عملکرد ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر استان تهران از نظارت نامحسوس بازرسان از عملکرد دستگاه های اجرایی استان تهران در ایام تعطیلات نوروز خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ - ۰۳:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت: بررسی های انجام شده تا این لحظه نشان گر غیر عمدی بودن حادثه انفجار در بازار طلافروشان تهران است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ - ۰۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سیدحسین هاشمی در پیام خود به مناسبت فرارسیدن سال 95 گفت: حضور حماسی و مقتدرانه ی مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه که پیام اعتدال و خردورزی را به همگان ارائه داد نیز از مظاهر زیبای رشد و بلوغ سیاسی و ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران در نشست خبری از موضوعات مختلفی در زمینه انتخابات،صنایع استان تهران،اولویت های سال 95،آسیب های اجتماعی و دیگر موضوعات استان سخن گفت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار تهران با تاکید بر اینکه حفظ امنیت استان در ایام نوروز باید در اولویت فرمانداران شهرستان ها باشد گفت: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی استان از جمله نیروی انتظامی ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران با بیان اینکه دستگاه های اجرایی باید در سال 95 در حوزه پدافند غیرعامل جدی تر ورود پیدا کنند گفت: در صورت وقوع حوادث، دستگاه های اجرایی به ویژه بخش های برق و گاز نقش کلیدی دارند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران بر همکاری دستگاه های اجرایی در طرح آمایش تهران با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نشست ستاد ساماندهی مساجد استان تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی اکبری،رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور به میزبانی استانداری تهران و معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
در دیدار سفیر ارمنستان با استاندار تهران بر همکاری مشترک اقتصادی و صنعتی تهران و ارمنستان تاکید شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سیدحسین هاشمی گفت:مدیران جامعه بسترساز مناسبی در مسیر همراهی با خانواده شهدا و ایثارگران برای فرهنگ سازی ایثار و شهادت هستند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: مجلس دهم می تواند برای چابک سازی نظام اداری گام بردارد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: برای سال آینده باید به موضوعات تربیتی و سبک زندگی دانش آموزان برمبنای دغدغه های مقام معظم رهبری پرداخته شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: شهرستان های استان تهران در سایه تهران فراموش شده اند و ازابتدای ورود بنده به استانداری تهران در پی تقویت هویت شهرستان های استان بوده ام و تلاش کردم فاصله تهران با شهرستان های آن ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار تهران با بیان اینکه بیش از 50 درصد سپرده های مردم در بانکها مربوط به استان تهران است، یادآور شد ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
به گفته استاندار تهران بخش عمده ای از پیشنهادات در حوزه بانوان باید در بودجه سال 95 در نظر گرفته شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید براینکه مشارکت حداکثری در انتخابات اسفندماه پاسخی به عملکرد مورد انتظار بود ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: با احتساب مصوبات سفر رییس جمهور حدود 40 درصد افزایش بودجه استان در سال 95 مواجه خواهیم بود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به افزایش کیفیت برگزاری نمایشگاه های بهاره پایتخت گفت: بررسی ها نشان می دهد مردم از قیمت و کیفیت اجناس ارائه شده در این نمایشگاه ها نسبت به گذشته رضایت بیشتری دارند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار تهران در پیامی درگذشت آیت الله واعظ طبسی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به تعیین 105 طرح نیمه تمام در راستای اقتصاد مقاومتی در استان تهران ، ادامه داد: در این نشست نحوه چگونگی و ساز وکار واگذاری طرح ها بررسی شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: با وجود تبلیغات منفی و گسترده دشمن و رسانه های غربی، مردم شجاعانه در انتخابات حضور یافتند و نشان دادند ملت ایران در انتخابات، خود تصمیم می گیرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: انتخابات هفتم اسفندماه تحقق شعار برد-برد ملت ایران بود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیته تنظیم بازار استان تهران با توجه به تخلفات میدان مرکزی میوه و تره بار به ریاست کرمی، معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران و باحضور اعضای کمیته تنطیم بازار برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گرارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران آگهی نتیجه انتخابات خبرگان رهبری در استان تهران اعلام شد و هیات اجرایی به مدت دو روز آماده دریافت شکایات می باشد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سیدحسین هاشمی با حضور در محل استقرار صندوق سیار انتخابات در استانداری تهران رای خود را درون صندوق انداخت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار تهران با صدور پیامی از حضور حماسی مردم به ویژه مردم استان تهران در روز هفتم اسفندماه در پای صندوق های رای تشکر کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...