شنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۴:۲۰Mar 2020 28

جدیدترین‌های «راهنمایی و رانندگی»

 
خبرگزاری فارس   ۳۷ دقیقه پیش    
فرمانده پلیس راه بردسکن با تاکید بر اینکه سرعت غیرمجاز و تخلف از قوانین راهنمایی و رانندگی از دید پلیس پنهان نمی ماند، گفت: با متخلفین سرعت غیرمجاز در مسیر بردسکن کاشمر برخورد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی زنجان، گفت: 20 دستگاه خودروی متخلف از طرح فاصله گذاری اجتماعی توقیف و به پارکینگ های سطح استان منتقل شدند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: به منظور پیشگیری از تجمع شهروندان در مناطق تفریحی و گردشگری، مسیر بلوار کولاب به سمت گنجنامه علاوه بر خودروهای غیربومی برای تردد خودروهای بومی نیز مسدود شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بافق با رانندگان متخلف و رانندگانی با پلاک های غیربومی برخورد می کند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از آغاز اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از بامداد امروز در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان گفت: طرح زوج و فرد ویژه خودروها که از 26 اسفند در همه خیابان ها و معابر شهری سنندج آغاز شد به صورت آزمایشی از صبح امروز لغو شده است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان بااشاره به شناسایی 213 خودروی پلاک تهران به مالکیت افراد بومی در همدان گفت: همدانی ها نسبت به تعویض شماره خودروهای پلاک تهران خود اقدام کنند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت: اجازه تجمع در روز سیزده بدر داده نخواهد شد و مردم باید 13 فروردین را در محل منزل بوده و طبیعت را به خانه بیاورند و اگر تغییری در این زمینه ایجاد شود، به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد به رانندگان خودروها هشدار داد: تردد روزانه بیش از پنج بار در سطح شهر، منجر به توقیف خودرو و جریمه 500 هزار تومانی راننده آن خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان دزفول گفت: طرح ممنوعیت و محدودیت تردد خودروهای غیربومی از امروز جمعه در شهرستان دزفول اجرا شد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: در راستای اجرای مصوبه ستاد شهرستانی مقابله با بیماری کرونا تمامی مسیرهای ورودی و خروجی آبادان از عصر روز جمعه مسدود شدند. ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۹:۴۸    
توئیت-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان با اشاره به تعطیلی مراکز معاینه فنی در استان گفت: تا اطلاع ثانوی و رفع بحران کرونا، الزام به تمدید معاینه فنی برای خودروهای سبک و سنگین در استان لغو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۰۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان شوش گفت: تردد پلاک های غیر بومی و تردد غیر ضروری شهروندان مبلغ 500 هزار تومان جریمه دارد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا ورزشی روز جمعه در حاشیه بازدید از مبادی ورودی شهر هشتگرد از مردم خواست همکاری کنند و اصراری به ورود به منطقه نداشته باشند چرا که در این شرایط ورود افراد غیر بومی به شهرستان صلاح نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: ورود به مجموعه گردشگری کیو شهرستان خرم آباد با هدف کاهش انتقال ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از توقیف یک ماهه و اعمال جریمه 5 میلیون ریالی برای خودرو های غیربومی در کرمانشاه خبر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه راهنمایی و رانندگی گفت: مسافران برای بازگشت به شهر های خود نمی توانند از داخل شهر های در طول مسیر عبور کنند و باید از راه های کمربندی و کنارگذرگاه ها استفاده کنند تا به محل سکونت خود برسند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه در برخورد با تخلفات حادثه ساز و رفتارهای پرخطر در حوزه ترافیکی، کوتاه نخواهیم آمد، گفت: رفتارهای پرخطر رانندگی می تواند توقیف 72 ساعته خودرو را در پی داشته باشد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۶    
به دنبال شیوع کرونا و تشویق مردم به ماندن در خانه، شاهد افزایش میزان ترافیک در مسیرهای منتهی به اماکن تفریحی وتوریستی از جمله بلوار گجنامه، سداکباتان، بلوار ارم و میدان بیمه شهر همدان هستیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از بسته شدن کلیه ورودی های شهر ایلام بر روی خودرو های غیر بومی و غیرساکن و اعلام محدودیت های شدیدو سختگیرانه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از فعالیت گشت های محسوس و نامحسوس پلیس برای برخورد با تخلفات رانندگی در طول شبانه روز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان گفت: محدویت تردد برای خودروهای غیربومی از ساعت هشت صبح فردا /جمعه/ در این شهرستان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان با اشاره به تعطیلی مراکز معاینه فنی در استان گفت: تا اطلاع ثانوی و رفع بحران کرونا، الزام به تمدید معاینه فنی برای خودروهای سبک و سنگین در استان لغو شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مسلم ساقی با بیان اینکه براساس اعلام شبکه بهداشت ودرمان شهرستان 125 هزار نفر در شهرستان غربالگری شده اند و960 نفر مشکوک بودند، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی تا اطلاع بعدی در محور خروجی به سمت کوهسرخ مستقر شده و از تردد خودروها در مسیر شصت دره جلوگیری می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: از 25 اسفند که طرح نوروزی پلیس آغاز شد تا ابتدای روز هفتم فروردین شاهد کاهش 52 درصدی سوانح درون شهری نسبت به مدت مشابه نوروز گذشته بوده ایم.
شهر سخت افزار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
براساس آنچه در قانون بودجه سال جاری آمده است، هزینه هر پیامک 10 ریال (یک تومان) بیشتر می شود و همچنین هزینه پیامک تخلفات راهنمایی و رانندگی از مشترکان اخذ خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: به منظور پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، رانندگان از ترددهای خودرویی غیرضرور در سطح شهرهای این استان به جد خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت:استفاده از چراغ های گردان غیر مجاز و همچنین آژیر در وسایل نقلیه شخصی بدون کسب مجوز از پلیس راهور ممنوع و خلاف مقررات است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان خبر از جریمه 130 هزارتومانی برای خودروهای در حال تردد در روز سیزدهم فروردین داد. رضا رضایی خاطر نشان کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تایباد رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تایباد گفت: به دستور شورای ترافیک و ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس، محدودیت ورود به شهر تایباد در میادین ورودی اعمال می شود.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: از امروز (پنجشنبه) تمامی راه های ورودی و خروجی به مرکز استان بسته شد، فقط مسیر بلوار جانباز ( میدان مدرسی به تفت) برای غربالگری و تب سنجی افراد 24 ساعته فعال است. ...
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۸:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه راهنمایی و رانندگی گفت: به احتمال زیاد خروجی استان ها را محدود خواهیم کرد و کسی حق خروج از استان را نخواهد داشت. به گزارش خودروتک، سردار تیمور حسینی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران پویا، درباره جزئیات محدودیت و ممنوعیت تردد در محورهای برون شهری که قرار است اعمال شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان جنوبی گفت: براساس بررسی سامانه های کنترل ترافیک 50 درصد ترددهای روزانه در استان بین ساعت 17 تا 20 انجام می شود که بیشتر تصادفات هم در همین زمان رخ داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد هشدار داد: خودرو رانندگانی که مسیرهای مسدود شده در این استان را باز و از آن عبور کنند به مدت 6 ماه توقیف و راننده هم به مراجع قضایی معرفی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی دورود گفت: 46 دستگاه خودرو پلاک غیربومی با هدف کاهش انتقال ویروس کرونا در این شهرستان توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در راستای تامین سلامت عموم مردم و عدم تجمع در سطح شهر از ساعت 16 امروز از اعمال طرح محدودیت ترافیک در معابر منتهی به سطح شهر اردبیل خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران به شهروندان این استان در باره تبعات رعایت نکردن سرعت مطمئن و قانونی هنگام رانندگی در خیابان های شهری به خاطر خلوتی ناشی از قرنطینه کرونایی هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان گفت: طی سه روز گذشته به یک هزار و 100 خودرو در استان هشدار داده ایم که یا از همدان خارج شوند یا در مبادی رفت و آمد نداشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۸    
خرم آباد - ایرنا رییس پلیس راهنمایی و رانندگی الیگودرز گفت: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان تردد خودروهای غیر بومی در این شهرستان ممنوع و در صورت مشاهده خودرو متخلف توقیف می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان بیان کرد: بیش از 1100 دستگاه خودرو با پلاک غیربومی در روزهای اخیر به وسیله پلیس راهور استان خارج شده اند و ماموران ما این طرح را دائم تا زمان رفع بحران پیگیری می کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از جریمه بیش از 30 هزار خودرو در اصفهان با اعمال طرح زوج و فرد طی چهار روز گذشته در اصفهان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سردار مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از بخش بستری مبتلایان به کرونا در بیمارستان امام خمینی(ره) دیدار و با پزشکان و پرستاران گفت وگو کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح کنترل سرعت خودروها و وسایل نقلیه در پایتخت طی تعطیلات نوروز خبر داد. سرهنگ ابوالفضل موسوی پور با اشاره به خلوتی معابر که به دلیل حضور مردم در خانه و تعطیلات نوروزی ایجاد شده است ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ نصرالله بیگلری دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به بارش باران و وزش باد شدید در برخی محورهای استان افزود: با وجود بارش ها، تمامی محورهای استان باز است اما با توجه به پایان دور اول سفرهای نوروزی و لغزندگی جاده ها ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: طرح کنترل و ممنوعیت تردد پلاک های غیربومی در تمامی میادین و تقاطع های شهرهای لرستان با دقت انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان گفت: بی انصافی است بخواهیم تنها دلیل شیوع کرونا در استان را حضور مسافران نوروزی اعلام کنیم چرا که خود مردم نسبت به این موضوع حساس نبوده و خطر کرونا را جدی نگرفته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۹    
همدان-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان بابیان اینکه پلیس برای جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی به همدان اهرم قوی ندارد، گفت: 534 دستگاه خودرو به خارج از استان همدان هدایت شدند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در تداوم برگزاری جلسات قرارگاه بهداشتی درمانی نیروی انتظامی، پیش از ظهر امروز، سردار حسین اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی با فرماندهان انتظامی استانهای سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس نشستی برگزار و تدابیر و رهنمودهای لازم را ابلاغ و اعلام کرد. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۲    
یکی ازعجیب ترین قوانین در کره شمالی این است که دختران جوانی که پلیس راهنمایی و رانندگی هستند نباید ازدواج کنند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از اجرای طرح ممنوعیت توقف خودرو در حاشیه زاینده رو و پل های تاریخی خبر داد.