یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۰۵:۲۶Jul 2020 12

روزنامه البرز فردا (albf.ir)

 
روزنامه البرز فردا 13 اسفند 1396 روزنامه البرز فردا 25 اسفند 1397 روزنامه البرز فردا 29 اسفند 1398 روزنامه البرز فردا 31 فروردین 1399 روزنامه البرز فردا 1 اردیبهشت 1399 روزنامه البرز فردا 31 خرداد 1399 روزنامه البرز فردا 1 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 2 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 3 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 4 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 5 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 6 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 7 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 8 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 9 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 10 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 11 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 12 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 13 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 14 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 15 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 16 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 17 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 18 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 19 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 20 تیر 1399 روزنامه البرز فردا 21 تیر 1399 
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرزگفت: ارائه خدمات الکترونیک در سالم سازی روابط در سیستم های اداری و جلوگیری از فسادهایی که در این راستا پیش می آید، نقش مهمی می تواند داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری فردیس از تداوم عملیات شبانه ضد عفونی معابر و مبلمان شهری در این شهر خبر داد و گفت: پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بدون همکاری شهروندان میسر نیست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۶    
مدیر بهزیستی کرج گفت: هدف از راه اندازی خط تلفن 123 اورژانس اجتماعی را پاسخگویی به تماس های استمداد جویانه در مورد همسرآزاری، کودک آزاری، معلول و سالمندآزاری، فرار دختران، کودکان خیابانی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جانشین انتظامی استان از دستگیری سارقان موبایل قاپ و بدل انداز با اعتراف به 47 فقره سرقت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار کرج با بیان اینکه مردم باید الگوی خودمراقبتی را در شرایط فعلی بکارگیرند، گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه کم کاری در اجرای مصوبات ستاد کرونا گزارش تخلفات را به بازرسی اعلام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم اسمی رزمنده مدافع حرم در راه دفاع از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: فرمانداران و معاونان استانداری موظف به احصا مشکلات و مسائل بطن جامعه و اتخاذ تدابیر لازم برای حل آنها هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۶    
نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: مسئله رابطه با چین هم از جهات مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و حتی نظامی از مسائل مهمی است که احتیاج به اطلاع رسانی دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۶   + ۴۳ سایت دیگر  
استاندار البرز با بیان اینکه در البرز به وضع اضطرار رسیده ایم، گفت: بیمارستان بحران نیز باید آماده شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی استان البرز، به تشریح دستاوردهای اداره کل تامین اجتماعی استان البرز در هشت سال منتهی به سال 99 پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۱۶    
فوق تخصص I.C.U بیمارستان مسیح دانشوری با بیان اینکه روند صعودی ابتلاء و مرگ و میر بیماری کرونا در کل کشور، گفت: مردم با رعابت نکات و پروتکل های بهداشتی در روند نزولی این بیماری نقش بنیادی دارند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۱۶    
فرمانده لشکر عملیاتی 10 سیدالشهدا (ع) استان البرز گفت:لشکر 10 سیدالشهدا (ع) در تمام بحران و زمان ها از دوران دفاع مقدس و بعد ازآن ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۴۶    
فرمانده سپاه استان البرز گفت: سپاه استان از اسفند ماه فعالیت هایی را از تولید ماسک، مواد ضدعفونی، ضدعفونی معابر ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۶    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان اینکه دانشگاهها کلید محور توسعه هستند، افزود: کلیه زیرساخت های لازم در دانشگاه های استان برای برگزاری امتحانات و آموزش به صورت مجازی فراهم می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: طبق اخبار دانشگاه علوم پزشکی استان بیماران مبتلا به کرونا، بستری ها و مرگ و میرهای ناشی از این بیماری بویژه در جوانان رشد فزاینده ای داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
حوزه هنری استان البرز با همکاری دبیرخانه فرهنگی هنری ایران آینده تولید مستند تصویری ایران 1404 را آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون دادستان کرج با تاکید بر اینکه منابع آبی کشور جزو انفال و اموال عمومی محسوب می شوند تصریح کرد: در راستای سیاستها و راهبردهای رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب کرج ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد از کشف 17 راس گوسفند قاچاق به ارزش 900 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱    
فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: با هوشیاری ماموران کلانتری 35 نساء، سارقان زورگیری که قصد زورگیری از یک خانم را داشتند در حین سرقت دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کرج در بازدید میدانی از مراکز و معابر عمومی، ضمن پایش روند اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی از همراهی مردم برای همراهی در اجرای طرح دوم محدودیت های کرونایی سطح شهر و ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
محمد خمیس آبادی که به عنوان غسال در مجموعه آرامستان بهشت سکینه(س) کرج خدمت می کرد، به دلیل ابتلا به بیماری کووید 19 جان خود را از دست داد تا نخستین شهید عرصه خدمت در شهرداری کرج و از مجموعه شهدای ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کرج نیز در این جلسه از پیگیری ایجاد رمپ دسترسی به مسیر اتوبان تهران – شمال از شهرستانک در بخش آسارا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۷    
مدیرکل اطلاعات استان البرز در جلسه شورای اداری بخش آسارا ضمن اشاره به وحدت و انسجام حاکم بین مردم و مسئولان بر لزوم بازنگری مصوبات شورای امنیت ملی در بخش آسارا تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: اجرای طرح زوج و فرد خودروها به دستور استاندار البرز از درب منزل در کرج، از روز پنجشنبه پس از بررسی، در دستور کار قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۷    
استاندار البرز گفت: تعیین تکلیف روستای محمودآباد و الحاق آن به شهر کرج سال ها مورد بحث و بررسی بود و حتی تصمیماتی نیز اتخاذ شده ولی به اجرا نرسیده بود از این رو ظرف دو ماه گذشته با کار کارشناسی نسبت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز از مرکز دفن زباله حلقه دره در کرج بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان از وقوع یک فقره تصادف بین یک دستگاه اتوبوس و 2 دستگاه خودرو سواری در آزاد راه کرج - قزوین و کشته شدن 2 نفر و زخمی شدن تعدادی دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرج از اجرای طرح برخورد با دور دور خودروهای گران قیمت در معابر کرج و توقیف 14 وسیله نقلیه در این رابطه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۷    
فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: فردی که در پوشش بوتیک و لباس فروشی اقدام به توزیع مواد مخدر می کرد، توسط پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار البرز از اعمال محدودیت های یک هفته ای به منظور توقف چرخه شیوع کرونا در 6 شهرستان البرز طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، خبر داد و گفت: امروز به دلیل افزایش بستری و مرگ و میر در کرج ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش شبانه روزی تمامی همکاران محترم بویژه حوزه های اجرا و تصحیح نتایج اولیه امتحانات نهایی پایه دوازدهم وسال سوم نظام قدیم از طریق سامانه فاینال اعلام گردید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۲    
فرماندار شهرستان فردیس با اشاره به قرار گرفتن شهرستان در وضعیت هشدار گفت: از امروز به مدت یک هفته، محدودیت های کرونایی در شهرستان اعمال می شود
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: در این مدت طبق منویات مقام معظم رهبری و راهبردهای دولت محترم از همدلی و هم افزایی حاکم در استان برای پیشرفت و رشد البرز و کسب رضایتمندی مردم بهره برداری کردیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۱۱۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کرج دقایقی پیش اعلام کرد: با توجه به قرار گرفتن شهرستان کرج در شرایط هشدار،فعالیت مراکز و صنوف پرخطر شهرستان کرج نیز به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد و هرگونه تصمیمی در رابطه با اعمال ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز به کمبود تخت های بیمارستانی در استان نسبت به سایر استان های دیگر اشاره کرد و افزود ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کرج گفت: زیرساخت های توسعه گردشگری و رونق بوم گردی با اتمام پروژه های گاز رسانی در روستاهای بخش آسارا فراهم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
آیت الله حسینی همدانی از موضوع یابی هنری به عنوان یکی از مهم ترین امور در کارهای هنری نام برد و خاطرنشان ساخت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۲    
غفور قاسم پور فرماندار شهرستان کرج با صدور حکمی سپیده غفاری را به سمت مسئول روابط عمومی فرمانداری و رییس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان کرج منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
غفور قاسم پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج سیما حریان را به عنوان سرپرست امور بانوان و خانواده فرمانداری کرج منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۱۲    
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز، از ساخت بیمارستان مبتنی بر بحران در استان خبر داد و افزود: ساخت این بیمارستان باید به سرعت آغاز شود چرا که بحران زمان مشخصی ندارد و البرز با شرایط و ظرفیت های ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کرج، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و عدم حضور در اجتماعات را برای مقابله با کرونا ضروری دانست و با درخواست مجدد از مردم برای همراهی و همکاری تاکید ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز ضمن اشاره به نقش رسانه در اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی در ایام شیوع کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت دهه کرامت و میلاد پر نور امام رضا(ع) جمعی از خادمان حرم امام هشتم به همراه پرچم بارگاه منور امام رضا(ع) در جمع مردم شهرستان نظرآباد حضور یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۲    
رئیس شبکه بهداشت شهرستان فردیس از کشف و معدوم سازی 7تن و 22 کیلوگرم موادغذایی فاسد در خرداد ماه سال 99 در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۲    
استاندار البرز با بیان اینکه 7 روستای زیبا و توریستی جاده کرج چالوس از موهبت گاز بهره مند می شوند؛ گفت: پروژه های گازرسانی در البرز با اعتباری بیش از 500 میلیارد تومان اعتبار در حال اجرا است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۲    
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، گفت : در صورت عدم همکاری و مشارکت مردم در فازم دوم مبارزه با کرونا این استان به سونامی کرونا نزدیک خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری جاعلان اسناد ملکی در البرز با 400 میلیارد ریال کلاهبرداری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به منظورتوسعه شبکه گاز شهری، شرکت گاز استان البرز در نظر دارد گاز شهری قسمتی از اشتهارد را در تاریخ 1399/04/16 از ساعت 9 الی 18 قطع نماید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۴۵ سایت دیگر  
استاندار البرز از اعمال محدودیت های یک هفته ای در شهرستان های قرمز استان البرز به منظور توقف چرخه شیوع کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: طبق دستور رییس جمهور محترم ستادهای استانی مقابله با کرونا موظف شدند با بررسی شرایط نسبت به تعطیلی یا افزایش محدودیت ها تصمیم گیری کرده و با هماهنگی کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۴۲    
صندلی کودک در خودرو، راهی برای افزایش ایمنی کودکان رئیس پلیس راهور استان گفت: استفاده از صندلی کودک در خودرو برای کودکان، باعث حفظ جان آن ها در تصادفات می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز از افزایش محسوس دما در روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۱۲    
سردار "عباسعلی محمدیان" فرمانده انتظامی استان در معیت " سلیمان رستمیان" مدیر کل بنیاد شهید استان البرز به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور در منازل جانبازان و ایثارگران پلیس قضایی "علیرضا ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به احداث 160 هزار واحد مسکونی اضافه بر پروژه های مصوب سال 98 در کشور، تشریح کرد: علاوه بر این ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۱۲    
طی مراسمی با حضور مسئولان کشوری واستانی 22 دستگاه اتوبوس شهری به ناوگان حمل ونقل عمومی کلانشهر کرج اضافه شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کرج کمیته اجتماعی – امنیتی شهرستان کرج را مأمور تدوین و ابلاغ برنامه جامع سازگاری اجتماعی در شرایط شیوع کرونا نمود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۹:۱۲    
کم حرف می زد؛ ریزبین بود و تحلیلگر. از بدی ها درس های خوب می گرفت. آنقدر مرد بود که وقتی لب باز می کرد حرفش را می زد. نه از شکنجه های ساواک می ترسید نه از خشم پدر قناد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۹:۱۲    
نماینده ولی فقیه در استان البرز از شورای اسلامی شهر کرج خواست؛ گزارشی از عملکرد خود برای مردم آماده کنند و بفرمایند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار البرز با صدور پیامی میلاد ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را به همه مسلمانان و شیعیان جهآن به ویژه مردم سرافراز البرز تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد: مدارک شناسائی آمایش 14 و هویت 13 اتباع خارجی مقیم ایران لغایت 31/06/1399 تمدید گردیده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز از تشدید اقدامات مقابله ای با تغییر کاربری اراضی زراعی در استان البرز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده لشکر عملیاتی 10 حضرت سید الشهدا(ع) با بیان اینکه جنگ تحمیلی نمونه بارز جنایت بر علیه ملت ایران است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار البرز با اشاره به اینکه کرونا دوباره قدرت گرفته و باید برای شکست آن بسیج شویم، گفت: متاسفانه رشد چشمگیر مراجعان به بیمارستان ها با علائم کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده حوزه بسیج 127 قمر بنی هاشم (ع) سپاه ناحیه امام حسین (ع) از برگزاری کاروان شادی و مولودی خوانی به صورت خودرویی و موتوری در سطح شهر گرمدره در روز پنجشنبه 12تیرماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی استان از اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش و دستگیری 9 نفر در این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۴۲    
با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان اعضای باند سارقان منزل که در قالب 3 باند اقدام به 300 میلیارد سرقت از منازل مسکونی در استان البرز و استان های همجوار کرده بودند شناسایی و طی چندین عملیات غافلگیرانه ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب به استفاده از ماسک برای کاهش امکان ابتلا به کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کرج از عموم شهروندان کرجی و مسئولان و کارمندان در ادارات شهرستان خواست تا به پویش - سراسری - من -ماسک میزنم بپیوندند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۰:۴۳    
حرکت ضابطه مند بر مدار قانون و شفافیت در عملکرد ملاک عمل سازمان شهرداری های استان البرز خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۰:۴۳    
باتوجه به اینکه استان البرز محل گذر 14 استان کشور در غرب، شمال و مرکز می باشد، این استان یکی از گذرگاه های اصلی قاچاق کالا در کشور محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۴۳    
رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج از اتمام عملیات عمرانی و احداث ابنیه ایستگاه F قطار شهری (در محدوده 45 متری گلشهر) خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۱۳    
استاندار البرز گفت: گزارش های امروز دانشگاه علوم پزشکی البرز خبر از ورود این استان به وضعیت قرمز شیوع کرونا را می دهد بنابراین باید مردم و مسئولان با همراهی کادر بهداشت و درمان برای شکست زنجیره شیوع ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۳    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز با اشاره به تظاهرات های گسترده در کشور مدعی حقوق بشر، گفت: ندای عدالت خواهی در عالم به یک جنبش تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۷:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون هوانوری و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام از برقراری پروازهای مسافری کرج- کیش در هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۴۳    
فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری فروشنده مواد مخدر منطقه "خرمدشت" و کشف 4 کیلوگرم هروئین از مخفیگاه وی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد از دستگیری 2 فروشنده مواد مخدر و کشف 6 کیلوگرم حشیش در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز صبح -دوشنبه 9 تیرماه - در جلسه فوق العاده شورای شهر فردیس ، شهردار این شهرستان از کرسی شهرداری برکنار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
انجام عملیات عمرانی در پل کلاک آزاد راه "تهران-کرج" رئیس پلیس راه استان گفت: به منظور انجام عملیات عمرانی و جمع آوری پل عابر پیاده در محدوده پل کلاک آزادراه "تهران - کرج" ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۴۳    
رئیس کمیسیون عمران شواری اسلامی شهر کمالشهر از آغاز عملیات عمرانی و خاکبرداری پارک "سردار سلیمانی" در کمالشهر کرج خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۴۳    
رسانه های فعال و مردمی در راستای توسعه فرهنگ ایرانی اسلامی تأثیرگذارند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و استانداری البرز جهت تامین زمین و ساخت 3 هزار واحد مسکونی در شهرجدید هشتگرد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد با بیان اینکه زمان قانونی آغاز دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 21 شهریورماه اعلام شده است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۱:۱۳    
شهردار کمالشهر مطرح کرد: ساخت و سازهای غیر مجاز لاین شمالی پیشاهنگی کمالشهر که حریم اتوبان است؛ مرمت، بهسازی و احیاء می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۰:۱۳    
رئیس مرکز بهداشت استان با اشاره به اقدامات حوزه سلامت در کنترل بیماری کووید19، تاکید کرد: با شروع فصل گرما نباید از شیوع بیماری های منتقله از آب و غذا نیز غافل بود ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیرخانه نخستین همایش سراسری تئاتر آپارتمانی تئاترمان متون پذیرفته شده برای گام بعدی این رویداد را معرفی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۶:۳۸   + ۵۷ سایت دیگر  
رحمانی فضلی در گفتگوی تلفنی با وزیر کشور جدید عراق با تاکید بر اینکه اتحاد بیش از پیش دو ملت و دو کشور ثمره خون شهیدان سلیمانی و المهندس است، گفت: ان شاءا.. ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۸    
نماینده ولی فقیه در استان البرز بابیان اینکه یکی از کسانی که مباحث مهدویت را خیلی مفصل پرداخته و شرح داده حضرت رضا سلام الله علیه است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: استان البرز اعلام کرد با همراهی مردم می توان در البرز شرایط را همچنان به گونه ای مدیریت کرد که در وضعیت قرمز و بحران قرار نگیریم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر جشنواره ترنج گفت: جشنواره ترنج با هدف کشف استعدادهای جوانان استان البرز برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز از اقدامات شرکت گاز استان البرز در خصوص مسئولیت اجتماعی این شرکت می گوید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز با اشاره به اینکه آب سرد و خروشان رودخانه کرج به هیچ وجه مناسب شنا کردن نیست و هشدارها در خصوص نزدیک نشدن به این رودخانه همچنان پا برجاست گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد محمدی فرد با اشاره به نقش زکات در متعادل سازی وضعیت اقتصادی جامعه اظهار کرد: پرداخت زکات و وجوهات آن یکی از منابع رفع نیازهای معیشتی مددجویان کمیته امداد امام (ره) و سایر نیازمندان است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 2 هزار عدد پوشاک خارجی قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در شهرستان "ساوجبلاغ" خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۰۳    
معاون اجتماعی دادگستری استان البرز از برنامه ریزی شیوه نامه ای در راستای پیشگیری از وقوع جرم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب فردیس با بیان اینکه دستگاه قضا جایگاه ویژه ای در کشور دارد، گفت: این قوه نمی تواند به صورت جزیره ای اقدام کند بلکه نیازمند دیگر دستگاه ها است
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: رونمایی از 5 سامانه الکترونیکی برای نخستین بار در کشور انجام می شود تصدیقی بر پیشرو بودن دادگستری کل استان در طراحی و اجرای برنامه های با محوریت تکریم ارباب رجوع و ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه متاسفانه در کشور و استان البرز با روند صعودی ابتلا به کرونا رو به رو هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین روح الله مختاری کمک به رونق تولید و مقابله با تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی رااز برجسته ترین اقدامات دادگستری و دادستانی شهرستان در مدت اخیر دانست و ابراز امیداوری کرد این ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل فرودگاه مسافربری و منطقه اقتصادی پیام گفت: به منظور تکریم و احترام خانواده معظم شهدا و ایثارگران، طرح تخفیف 50 درصدی بلیط پروازهای مسافرتی فرودگاه پیام برای خانواده ایثارگران اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: البرز در حوزه تولید مواد غذایی، دارو و قطعه سازی دارای زیرساخت های محکمی دارد و بستر لازم برای فعالیت آنها فراهم است.
مشاهده نتایج بیشتر...