سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۹:۳۲Feb 2020 25

جدیدترین‌های «پلیس راهنمایی و رانندگی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: بر اثر بالا رفتن قسمت بار کمپرسی متعلق به شرکت برق و برخورد آن با تابلوهای راهنمایی و رانندگی بین جاده در بلوار شهید سلیمانی (بعثت) این مسیر برای مدتی مسدود و دوباره بازگشایی شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: با توجه به بارش های اخیر و بالا آمدن سطح آب خرم رود تمام مسیرهای منتهی به ساحلی خرم آباد مسدود شد.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی یزد محدودیت های ترافیکی شهر یزد از 20 اسفند تا 20 فروردین را اعلام کرد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مرکزی از لغو آزمون های راهنمایی و رانندگی و کلاس های تئوری آموزشگاه های راهنمایی و رانندگی تا پایان تعطیلات در استان خبر داد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان از اعمال محدودیت های ترافیکی در شهر خرم آباد خبر داد.
دانا   ۶ ساعت پیش    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان گفت: بسیاری از کوچه های منتهی به رودخانه خرم آباد توسط شهرداری به وسیله مانع و نیوجرسی بسته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: آموزش جامعه هدف و ارتقاء فرهنگ ترافیک، اولویت پلیس راهور استان است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی یزد با بیان این که خودروهای رانندگان پرخطر از یک هفته تا سه ماه توقیف می شود، گفت: در 10 ماهه سال جاری 102 نفر در حوادث رانندگی یزد کشته شدند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ مرتضی چغلوند اظهار داشت: باتوجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر وقوع سیل و به محض بالا آمدن آب رودخانه خرم رود، تردد در خیابان ساحلی غربی و شرقی خرم آباد ممنوع می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: باتوجه به وقوع احتمالی سیل در خرم آباد و بالا آمدن آب رودخانه خرم رود، رانندگان از تردد در خیابان ساحلی این شهرخودداری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: فعالیت آموزشگاه های رانندگی سطح استان به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا فعلا تا روز شنبه آینده (10 اسفند) تعطیل خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گلستان از لغو تمامی آزمون های راهنمایی و رانندگی در سطح استان گلستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از افزایش 20 درصدی تردد های درون شهری کرمانشاه از تاریخ 25 بهمن تا 5 اسفند نسبت ماه گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد با بیان اینکه تلفات تصادفات رانندگی در یزد نسبت به سال قبل افزایش یافت گفت: تا پایان دی ماه امسال 102 نفر در تصادفات جان خود را از دست دادند.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان، با توجه به روزهای پایانی سال، از اجرای طرح زوج وفرد از فردا دوشنبه 5 اسفند ماه در کلانشهر کرج خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان ایلام از لغو آموزش ها و آزمون های نظری گواهینامه رانندگی درسراسر استان ایلام خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان ایلام از لغو آموزش ها و آزمون های نظری گواهینامه رانندگی درسراسر استان ایلام خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۶    
سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم از لغو تمام آزمون های راهنمایی و رانندگی در هفته جاری خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
قم- ایرنا - سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم گفت: با توجه به بررسی های انجام شده به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، آزمون آیین نامه رانندگی و آزمون شهری تا پایان هفته جاری اخذ نخواهد شد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی زنجان، گفت: طی 10 ماهه امسال 30 نفر براثر تصادفات درون شهری درزنجان فوت شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز با توجه به روزهای پایانی سال، از اجرای طرح زوج و فرد از فردا دوشنبه پنجم اسفند ماه در کلانشهر کرج خبرداد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره فعالیت پارکبان ها در سطح شهر اظهار کرد: ما چیزی در تهران به عنوان پارکبان نداریم و اگر شخصی در جایی فعالیت می کند، قطعا غیر قانونی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ( راهور ) یزد گفت: هیچ محدودیت ترافیکی در روز جمعه همزمان با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اعمال نمی شود و برقراری امنیت پایدار در تمام شرایط خط قرمز این نیرو است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: با توجه به پایان مهلت قانونی تبلیغات از ساعت هشت صبح امروز، در صورت مشاهده تصاویر منتصب به کاندیدا بر روی خودروها در سطح شهر علاوه بر متوقف شدن خودرو توسط راهنمایی و رانندگی اِعمال قانون خواهند شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره علت نیمه کاره ماندن پل و زیرگذر باقرشهر در سه راه بهشت زهرا (س) اظهار کرد: پل و زیرگذر باقرشهر از لحاظ ترافیکی چند اشکال دارد و حوادثی ممکن است رخ دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان با اشاره به لغزندگی شدید خیابان های شهر خرم آباد گفت:شدت بارش سبب اختلال در تردد و گره های ترافیکی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از اعمال محدودیت ترافیکی در برخی نقاط شهر همدان همزمان با برگزاری انتخابات در روز جمعه دوم اسفند خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۷    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: نیرو های پلیس راهور با تمام قوا آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی و نظارت بر جاده های استان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، از آمادگی پلیس راهور این استان برای پوشش ترافیکی مسیر های منتهی به شعب اخذ رای خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اعمال محدودیت ترافیکی در برخی نقاط شهر کرمانشاه همزمان با برگزاری انتخابات در روز جمعه دوم اسفند خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار مهماندار گفت:اگر بخواهیم میزان حمل و نقل شخصی کاهش پیدا کند، باید هزینه ی استفاده از خودروی شخصی را بالا ببریم. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از آمادگی کامل پلیس راهور استان برای پوشش ترافیکی مسیر های منتهی به شعب اخذ رای در استان خبر داد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۳    
به گزارش خبرنگار تهران پرس؛ سردار حسین رحیمی _رئیس پلیس پایتخت_ در همایش بررسی آسیب های اجتماعی ناشی از مواد مخدر در منطقه شوش، مولوی و هرندی که عصر امروز 29بهمن ماه در کلانتری 116 مولوی برگزارشد، اظهارداشت: بعد از گذشت یک سال و نیم از اجرای طرح پاکسازی منطقه شوش ...
کیهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۰۶    
تقسیط جرائم رانندگی فقط تا پایان اسفند اجرا می شود فارس- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه به اعتراض درباره همه تخلفات رانندگی به جز چهار تخلف عدم توجه به فرمان پلیس، عبور از چراغ قرمز، نبستن کمربند ایمنی و نداشتن کلاه ایمنی رسیدگی می شود ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۱:۲۱    
در راستای اجرای ماده 10 آیین نامه راهنمایی و رانندگی و جلسات هماهنگی مشترک با مناطق آزاد تجاری صنعتی ایران، دستور العمل شماره گذاری، نقل و انتقال مالکیت و تعویض پلاک وسائط نقلیه مناطق آزاد تجاری – صنعتی که به امضای مشترک دبیرخانه شورای عالی مناطق ازاد و ویزه اقتصادی و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از ابلاغش به پلیس راهنمایی و رانندگی برای دستگیری خرده فروشان و جمع آوری معتادان متجاهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از ممنوعیت نصب اعلامیه، عکس، پوستر و هر گونه آگهی تبلیغات انتخاباتی بر روی علائم راهنمایی و رانندگی و وسایل نقلیه، خبر داد و گفت: نصب این علائم منجر به خدشه دار کردن دید راننده می شود و این خلاف قانون است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از پلاک گذاری 15 هزار خودرو در ایلام خبر داد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان با بیان اینکه راه اندازی کارناوال های انتخاباتی تخلف محسوب می شود گفت: تجمع مقابل ستادها سبب گره های ترافیکی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: حامیان نامزدهای مجلس شورای اسلامی نباید به بهانه تبلیغات مسیر ترددمردم را مسدود کنند.
سلام نو / عصر امروز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: پلیس راهور، شکایت و اعتراض درخصوص جرایم صادر شده حاصل از تخلفات رانندگی را بررسی می کند و تنها 4 تخلف وجود دارد که به آنها رسیدگی نمی شود. ...
خودرو بانک   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۵    
همانطورکه احتمالاً در شبکه های اجتماعی دیده اید، چند ماهی است که یک فراری 458 پلاک ملی قرمز رنگ در شمال کشور و بعضی شهرهای دیگر در حال تردد دیده شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: رانندگانی که هرگونه پوستر تبلیغاتی را بر روی بدنه خودرو نصب کنند، 30 هزار تومان جریمه می شوند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سرهنگ احمد کرمی اسد درباره شکایاتی که به دلیل عدم پرداخت جرایم رانندگی در پلاک وسایل نقلیه ثبت می شود، گفت: برخی اوقات مالک وسیله نقلیه در مراجعه به مراکز پلیس راهور یا پلیس+10 متوجه می شوند که شکایت در پلاک وسیله نقلیه آنها به ثبت رسیده که قطع به یقین آن ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: الصاق اعلامیه، عکس، پوستر، هر گونه آگهی تبلیغاتی بر روی علائم راهنمایی و رانندگی، تابلوی بیمارستانها، تابلوی مدارس و وسایل نقلیه ممنوع است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ دلیل خاموشی برخی از چراغ های راهنمایی و رانندگی را اعلام کرد. به گزارش مهر، سرهنگ محمد رازقی در واکنش به خاموشی برخی چراغ های راهنمایی و رانندگی در تهران بزرگ گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج گفت: عابرین، قربانی 75 درصد تصادفات فوتی درون شهری هستند.
مرصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: با هرگونه سد معبر مقابل ستادهای انتخاباتی نامزدها که موجب سدمعبر و کندی تردد برای دیگر خودروها و مردم شود، برخورد می شود.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران درباره گستردگی قطع برق در مناطق شهر نیز گفت: طبق گزارش هایی که ما دریافت کرده ایم، چراغ ها در مناطق مختلف قطع هستند و بر اساس گزارش دریافتی در مناطق 1، 2، 11، 6، 12، 4، 20 و ... برخی از چراغ ها قطع هستند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
:سرپرست فوریت های پزشکی آبادان گفت: این حادثه روز گذشته در منطقه بوارده جنوبی آبادان اتفاق افتاد. به گزارش ،منصور اظهار داشت: 2 دستگاه آمبولانس پس از 6 دقیقه به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: سه مصدوم این حادثه به بیمارستان شهید بهشتی آبادان منتقل شدند. ...