پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۱:۴۹Oct 2019 17

جدیدترین‌های «پلیس راهنمایی و رانندگی»

پلیس   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از آمادگی ماموران پلیس راهور برای موج بازگشت زائران خبر داد .
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی بینالود گفت: ترافیک مسیرهای بین مشهد و طرقبه و شاندیز در این شهرستان با تمهیدات صورت گرفته ظرف یک ماه اخیر تا 70 درصد کاهش یافته لذا روانتر شده است.
فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: آن دسته از زائرانی که در هنگام بازگشت می خواهند با اتوبوس سفر کنندبه مهران مراجعه نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۰    
پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان در نظر دارد مجوز تاسیس آموزشگاه تعلیم رانندگی پایه سوم در شهر های کرمان، رفسنجان و سیرجان را به متقاضیان واجد شرایط واگذار کند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
این پارک توسط واحد مهندسی و ترافیک شهرداری و با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی ( راهور ) یزد راه اندازی شده است و در طول سال تحصیلی نسبت به پذبرش و آموزش فرهنگ ترافیک دانش آموزان مدارس اقدام می کند. ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سردار سید کمال هادیانفر از اجرای طرح های محدودیت در صورت سنگین شدن بار ترافیک خبر داد و افزود: با توجه به اینکه 56 درصد تردد بخصوص در موج بازگشت از طریق مرز مهران انجام می شود این مرز مرکز توجه پلیس راهور در موج بازگشت زائران حسینی خواهد بود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به روند روبه افزایش بازگشت زائران به کشور به افرادی که با خودروی شخصی به پایانه های مرزی رفته اند توصیه کرد که در حین بازگشت حتما خواب و استراحت کافی داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت:امسال برای اولین بار در ماموریت اربعین حسینی، پلیس راهور استان از فن آوری جدید بصورت گسترده در مدیریت ترافیک استفاده کرد.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس راهور ناجا گفت: 6500 نفر از نیروهای پلیس راه و راهور ناجا در مرزهای 4 گانه کشور مستقر شده اند. سردار سید کمال هادیانفر در پایانه مرزی مهران با بیان اینکه در 4 روز آینده بار بازگشت زائران افزایش خواهد یافت ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۶    
حوزه/ سردار سید کمال هادیان فر گفت: 65 درصد حوادث در چند روز گذشته مربوط به واژگونی وسیله نقلیه بوده و دلیلش خستگی و خواب آلودگی راننده است.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت گفت: از ساعت 6 صبح روز شنبه یعنی روز اربعین ممنوعیت تردد را در طول مسیرهای راهپیمایی اعمال خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی ویژه برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین در تهران را تشریح کرد.
جام جم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره تمهیدات پلیس راهور برای جاماندگان اربعین توضیحاتی داد.
سلام نو / فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از وقوع یک فقره تصادف زنجیره ای در میدان حضرت امام (ره) شهر کرمانشاه میان 6 دستگاه خودروی سبک و سنگین خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: 65 درصد حوادث روزهای گذشته مربوط به واژگونی وسیله نقلیه و به دلیل خستگی و خواب آلودگی بوده است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا بابیان اینکه 65 درصد تصادفات اربعین براثر واژگونی بوده است، گفت: زائرانی که با خودروهایشان به مرزها آمده اند، باید استراحت کافی را داشته باشند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: ترافیک شهرمهران به شرایط عادی بازگشته و پارکینگ ها بصورت تدریجی درحال تخلیه هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: حوادث جاده ای اربعین امسال نسبت به مدت مشابه 17 و نیم درصد کاهش داشته است.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه ناجا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: برای جلوگیری از سردرگمی مردم حتما باید در پایانه "برکت" از طریق بلندگوها وتابلوهای vms اطلاع رسانی انجام شود، همچنین تبلیغات محیطی و بنرها به صورت دقیق باشد تا مردم سردرگم نشوند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از وقوع سانحه رانندگی در شهرستان فردوس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
قم – ایرنا - سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی قم گفت: هم زمان با ایام اربعین شهادت سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و به منطور تسهیل در آمد و شد زائران، محدودیت های ترافیکی در قم اعمال می شود.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- خوزستان- رئیس پلیس راهور استان با بیان اینکه موج بازگشت زائران به کشور آغاز شده، گفت: پیشگیری از انسداد معابر در مسیرهای منتهی به شلمچه در اولویت پلیس راهنمایی و رانندگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با بیان اینکه اعمال قانون در زنجان کاهش یافته است، گفت: اعمال قانون در زنجان به رتبه 25 رسیده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: قانونگذار تردد وسایل نقلیه سنگین در داخل شهر را محدود کرده و توقف خودروهای سنگین در زمین های خاکی شهر نیز ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت:رانندگان گرامی برای جلوگیری از افزایش تصادفات در جاده ها در زمانی که تردد زیاد است وخستگی نیز وجود دارد استراحت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حادثه برخورد 2 خودروی سرویس مدرسه در اراک که 10 دانش آمور را جابجا می کردند، خسارتی بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از آماده باش پلیس راهور همدان برای موج بازگشت زائران اربعین حسینی خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۴    
سرهنگ "فضل الله شیری" در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: شهرهای بیستون، کرمانشاه، ماهیدشت، اسلام آبادغرب و حمیل که عمدتا محل توقف زائران است هم اکنون دارای ترافیکی روان است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: امروز هیچ گونه گره ترافیکی در استان نداریم و تمام مسیرها باز است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی(ناجا) گفت: با اقدامات مناسب و پیش بینی های خوب امسال در ایام اربعین حوادث جاده ای نسبت به مدت مشابه سال گذشته 32 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایلام - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام ازفروکش کردن تب ترافیک در مبادی ورودی مهران و بازگشت موج تدریجی زائران به داخل کشور از مرز بین الملی مهران خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با اشاره به مجهز شدن بیش از 80 درصد کارشناسان این پلیس به گوشی های هوشمند، از حذف قبوض کاغذی جریمه ها و کروکی های رانندگی تا پایان سال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۰    
رئیس اداره عملیات ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت:امسال 9 درصدی تصادفات مرگبار درون شهری استان همدان افزایش یافت.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان گفت: طرح اجرای ممنوعیت تردد کامیون و تریلر در سطح شهر خرم آباد در حال اجرا است و با رانندگان متخلف برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت:خودرو های پارک غیرمجاز به پارکینگ شهر مهران منتقل می شوند.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۷:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از افرادی که قصد سفر زمینی به عراق در ایام اربعین را دارند، خواست که سفر خود را به پس از 24 مهرماه موکول نکنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: درخواست جرثقیل به منظور جابجایی وسایل نقلیه زائران از روبروی منازل بیشترین دلایل تماس با سامانه 120 پلیس راهور در مهران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۰:۲۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با اشاره به کثرت مراجعه به پارکینگ مهران اعلام کرد: به زائرانی که با خودروی شخصی به مرز مهران سفر می کنند توصیه می کنم حتما آدرس دقیق محل پارک وسیله نقلیه را یادداشت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از تداوم ترافیک پرحجم در محورهای منتهی به چهار پایانه مرزی ویژه اربعین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: زائران در زمان پارک خودرو در پارکینگ های مهران، آدرس و محل دقیق وسیله نقلیه خود را یادداشت کنند تا هنگام برگشت با مشکل مواجه نشوند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
صحبت های سردار حمیدی معاون رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی درباره آخرین وضعیت جاده ها تردد زائین در مرزهای چهارگانه کشور.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: زائران در زمان پارک خودرو، آدرس و محل دقیق وسیله نقلیه خود را یادداشت کنند تا هنگام برگشت با مشکل مواجه نشوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نجف تاکید کرد همه الزامات ایمن سازی و سهولت تردد در مسیرهای پیاده روی زائران اربعین از نجف تا کربلا فراهم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۰    
کرمانشاه- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، از نیمه سنگین بودن ترافیک شهری در شهرهای ماهیدشت و حمیل در هر 2 مسیر رفت و برگشت خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز با بیان این که روزانه به طور متوسط حدود 3میلیون تردد در معابر درون شهری البرز انجام می شود می گوید: استان البرز در آمار مرگ و میر تصادفات عابران پیاده در معابر درون شهری سال گذشته رتبه اول را داشت که این رقم امسال کاهش خوبی داشت اما برای به صفر رساندن این ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور اصفهان از حذف برگه های جریمه کاغذی راهنمایی و رانندگی و جایگزین شدن گوشی های هوشمند پلیس در استان خبر داد. سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت وگو با ایرنا افزود ...
فانوس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۰    
20 توصیه پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا به زائران اربعین حسینی از مسافرت با اتوبوس تا نکاتی چند در مورد پارکینگ ها.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، علی کوکس الحسناوی رئیس پلیس شهر نجف اشرف در بیانیه ای اعلام کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی شهر نجف اشرف طرح ترافیکی خود را با هماهنگی اداره پلیس و نهادهای خدمات رسان و هیئت موکب های حسینی (ع) آغاز کرد ...
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عصر خودرو- سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین و معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ شد.
برترین ها / تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: ترافیک در مبادی ورودی سنگین و پرحجم است و ظرفیت خالی برای پارک خودرو در فضای شهری وجود ندارد. سرهنگ ابوالفضل کهزادی روز جمعه در پایانه مرزی مهران اظهارداشت ...