یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۰۷Apr 2019 21

جدیدترین‌های «پلیس راهنمایی و رانندگی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان مرکزی از اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی نیمه شعبان در استان مرکزی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد گفت: همزمان با سراسر کشور، دست افزار هوشمند موبایلی پلیس، جایگزین قبض های کاغذی جریمه شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۹    
یزد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد از شهروندان خواست برای توزیع شیرینی و شربت در شب های نیمه شعبان، نکات ایمنی را رعایت کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از شهروندان درخواست کرد تا در شب نمیه شعبان برای تسهیل در عبور ومرور با پلیس راهور همکاری داشته باشند.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رفتار پسندیده مامور پلیس راهنمایی و رانندگی برای جمع کردن خرده شیشه ها در خیابان ارتش تبریز.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: در اجرای طرح انضباط اجتماعی و برخورد با تخلفات رانندگی ، طرح برخورد با خودروهای شیشه دودی دراین استان تشدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: مسافر اتوبوس درون شهری در بیرجند به دلیل عجله و کم دقتی راننده جان خود را از دست داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: یک راننده بی احتیاط هنگام حرکت با دنده عقب، نوه خود را زیر گرفته و موجب مرگ او شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت : از فردا و با آغاز به تحصیل دانش آموزان در سال 98، برای کاهش حجم ترافیک و روان سازی در محورهای شهر اهواز تمام نیروهای راهنمایی در محل های پرترافیک شهر مستقر خواهند شد .
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تدوین طرح تبادل اطلاعات بین پلیس و صنعت بیمه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۹:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ علی فکری اظهار داشت: عصر دیروز دختر چهار ساله اقدام به گشودن در برای خروج خودروی سواری پدر بزرگ از حیاط منزل مسکونی در یکی از محله های شهر همدان می کند. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در خصوص لغزنده بودن معابر تهران به دلیل بارش باران هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی (راهور) از بارش باران در محورهای 12 استان و بارش برف در سه محور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی قم گفت: با توجه به وضعیت مرکز شهر و خیابان های اطراف حرم حضرت معصومه(س)، ازساعت 14 روز شنبه 31 فروردین ماه جاری، همزمان با ایام نیمه شعبان محدویت آمد و شد خودروهای شخصی و موتورسیکلت اعمال خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از شهروندان خواست از توقف های غیر ضروری خودداری نمایند .
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- کارشناس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از شهروندان تهرانی خواست با توجه به محدودیت های ترددی در روز ارتش سفر های خود را پس از پایان رژه ارتش موکول کنند تا جاده قدیم پر ترافیک نباشد.
اقتصاد آنلاین / جامع نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، غلامرضا سلیمانی در نشست مشترک با سردار محمدرضا مهماندار - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ - و هیات همراه با اعلام این مطلب افزود: بالارفتن هزینه تخلف در جامعه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان رضوی گفت:تمهیدات و برنامه ریزی های دقیق برای هرچه بهتر اجرا شدن روز ارتش و مدیریت ترافیکی در 29 فروردین در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: محدودیت های ترافیکی همزمان با روز ارتش در زنجان اعمال می شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون عملیات ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد قاطع با تخلفات مربوط به پوشاندن و مخدوشی پلاک موتورسیکلت ها خبر داد. سرهنگ عدنان جلال درباره برخورد با تخلفات موتورسیکلت سواران به ویژه تخلفاتی همچون مخدوش کردن پلاک اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی مراسم رژه روز ارتش را اعلام کرد. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، منوچهر مرادی، گفت: مسیر جنوب به شمال چهارباغ و میدان کریم خان از ابتدای خیابان فردوسی به سمت میدان کریم خان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان ممنوعیت و محدودیت های ترافیکی مراسم 29 فروردین و روز ارتش در بندرعباس را اعلام کرد. به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: فردا /پنجشنبه/ به علت برگزاری آیین رژه روز ارتش، محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به محل برپایی این آیین اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال برخی محدودیت های ترافیکی در شهر کرمانشاه و به مناسبت روز ارتش خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۸    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت:تیم های ضربتی پلیس راهور استان موفق به توقیف 17 دستگاه خودروی فاقد پلاک در شهر ایوان شدند . به گزارش ایسنا، منطقه ایلام ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی محدودیت های ترافیکی مراسم سان و رژه روز ارتش در ارومیه را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس محدودیت های ترافیکی 29 فروردین ماه روز ارتش در شیراز را اعلام کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت:شهروندان باید توجه داشته باشند که همراه داشتن گواهینامه، کارت خودرو، بیمه نامه شخص ثالث و برگه معاینه فنی هنگام رانندگی الزامیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از اجرای طرح ترافیکی ویژه برای برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم روز 29 فروردین خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مرکز استان کرمان گفت: به منظور تسهیل در عبور و مرور مردم، محدودیت های ترافیکی کرمان در پنجشنبه 29 فررودین ماه روز ارتش در نظر گرفته شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- انتشار تصاویری از رفتار پسندیده و زیبای پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر تبریز با استقبال گسترده کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
پلیس راهنمایی و رانندگی تبریز بعد از وقوع یک تصادف در خیابان ارتش، برای جمع کردن خرده شیشه ها دست به کار شد و با جارو و خاک انداز خیابان را پاکسازی کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس بازرسی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از ابتدای امسال 4 خودروی سرقتی کشف توسط پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رفتار پسندیده پلیس راهنمایی و رانندگی در جمع کردن خرده شیشه ها در خیابان ارتش تبریز مورد تحسین کاربران فضای مجازی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر گفت: در حادثه واژگونی خودرو سواری در بوشهر دو جوان کشته شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: صبح امروز تصادف در کمربندی شمالی زنجان یک کشته و دو مصدوم برجا گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با انتقاد از عدم ایمن سازی کمربندی شمالی زنجان، گفت: بی توجهی به هشدارهای پلیس از سوی متولی این امر باعث مرگ پیرزنی در این کمربندی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با اشاره به وقوع دو تصادف زنجیره ای در لاین شمالی و جنوبی اتوبان 22 بهمن گفت: شهرداری در این تصادفات 50 درصد باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: گواهینامه 51 راننده متخلف در استان به علت داشتن بیش از 30 نمره منفی توسط این پلیس ضبط و از رانندگی محروم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) خراسان جنوبی گفت: با توجه به اخطاریه های هواشناسی مبنی بر شدت بارندگی در استان با تدبیر ستاد مدیریت بحران و فرمانده انتظامی ورودی های بند دره و بند امیرشاه بیرجند از عصر امروز (یکشنبه) مسدود شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از افزایش نرخ جریمه مکالمه با تلفن همراه حین رانندگی خبر داد. سرهنگ علی فکری در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، در توضیح این خبر بیان کرد: با توجه به طرح میزان قیمت جریمه در کلانشهرها و شهرهای کوچک ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: استفاده نکردن از کلاه ایمنی اصلی ترین عامل جراحات سنگین موتورسیکلت سواران است.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۶:۰۲   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: جریمه استفاده از تلفن همراه حین رانندگی 100 هزار تومان شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از برخورد جدی با مالکان خودروهای پلاک مخدوش خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: 36 محور اصلی و فرعی مسدود است که همکاران ما در پلیس راهنمایی و رانندگی در کنار سایر نهادها در حال تلاش برای بازگشایی این معابر هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با توصیه به رانندگان عدم توجه به جلو را دلیل اصلی تصادفات در پایتخت دانست.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ جرائم استفاده از تلفن همراه حین رانندگی اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سرهنگ مجید رنجبر ضمن اعلام این خبر افزود: ساعت 13:10 روز جمعه تریلری که از شمال به جنوب صالح آباد، دور گرد توحیدی در حال تردد بود، به علت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه، قیچی کرده و باعث ایجاد ترافیک سنگینی در این مسیر شده است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: تردد وسایل نقلیه سنگین از ساعت 6 صبح لغایت 11 شب در تهران ممنوع است. به گزارش تابناک به نقل از میزان ...