چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۰۵:۴۴Aug 2019 21

جدیدترین‌های «شهر رشت»

دیار میرزا   ۷ ساعت پیش    
ناصر حاج محمدی دیر یا زود رفتنی است، همانگونه که شهرداران پیش از او رفتند. اما آنچه که ما را آزار می دهد اعضای رشتی داش مشتی شورای شهر رشت هستند که تصمیمات شتاب زده آقای شهردار را دیده اند و تاکنون دم بر نیاورده اند!
با مردم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
جلسه امروز شورای شهر رشت جهت انتخاب اعضای کمیسیون های شورا با عدم حضور اکثریت اعضای شورا به حد نصاب لازم نرسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان از دستگیری 5 حفار غیرمجاز در شهر رشت خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۰:۵۶    
حاجی پور از غیبت اعضا که منجر به لغو جلسات می شود، انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۲:۴۰    
رییس شورای شهر رشت با بیان اینکه نظم رشت از شورای این شهر آغاز می شود گفت: اعضا شورای اسلامی رشت نسبت به مردم تعهد دارند و باید خود را مدیون مردمی بدانند که به آنها رای دادند. ...
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای شهر رشت سازندگان ساختمان را فرماندهان خط مقدم تحول عمرانی شهر دانست و با تاکید بر جایگاه ویژه این افراد در سرعت توسعه شهر بر لزوم حمایت از این قشر تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۰:۳۹    
با عدم رسمیت یافتن جلسه امروز شورای شهر رشت، آخرین فرصت جهت برطرف کردن ایراداتی که فرمانداری رشت به مسئله خرید زمین ورزشی محله سلیمانداراب گرفته بود از دست رفت.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۹:۴۰    
به گزارش رشت20 -دوشنبه 28 مرداد جلسه رییس شورای اسلامی شهر رشت با جمعی از سازندگان ساختمان با موضوع تبادل نظر و بیان دیدگاهها و مشکلات این طیف برگزار گردید.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر اینکه شهردار پدر مجموعه شهرداری است بیان کرد: به عنوان عضو شورای اسلامی شهر رشت که ناظر عملکرد شهردار هستیم و اجازه نخواهیم داد برخی شهرداری رشت را به جولانگاهی برای تسویه حساب های شخصی تبدیل کنند.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۹:۲۰    
به گزارش رشت20- دکتر ناصر حاج محمدی به همراه رئیس و نایب رئیس شورای شهر رشت در برنامه تمرین پسران سرخ پوش شهر باران حاضر شدند و در گفت وگو بادست اندکاران و بازیکنان سپیدرود رشت پای درددل آنها نشستند .
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل حاجی پور، رییس شورای شهر رشت با بیان اینکه دیگر در انتخابات شرکت نخواهم کرد، گفت: مردم غصه زیادی دارند و شورا نباید با کارهای خود باری بر دوش مردم باشند.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 -فرهام زاهد، نایب رئیس شورای شهر رشت در پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک گفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور گیلان با بیان اینکه در چهار ماهه نخست امسال تصادفات منجر به فوت در حوزه پلیس راهور 20 درصد افزایش یافته است، گفت: در حال حاضر 39 دوربین در سطح استان داریم که 32 دوربین نظارتی و 7 دوربین ثبت تخلف است که فقط 3 دوربین ثبت تخلف در سطح شهر رشت فعال هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت از صدور پروانه ساخت وساز برای زمین های نسقی دارای اعیانی در رشت خبر داد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دوشنبه 98/5/28 ، رشت , (اخبار رسمی) : مدیران نواندیش، هشتمین همایش مدیریتی خود را با عنوان مدیریت فروش و هوش اقتصادی در تاریخ 7 و 8 شهریور 98 برگزار خواهد کرد ...
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در روزی که شهردار و دو تن از اعضای شورای شهر رشت در تمرین سپیدرود حاضر شدند، علی رضا فغانی نیز کنار سرخ پوشان رویت شد.
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خزر : دکتر رمضان پور نرگسی عضو شواری اسلامی شهر رشت و علیرضا حاجی پور رئیس سازمان مدیریت پسماند های شهرداری با همراهی تعداد از کارشناسان و مسئولان سازمان از روند فعالیت های روزانه در کارخانه کود آلی و دفنگاه سراوان بازدید کردند.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر رشت در گفتگو با دیارمیرزا در مورد سرمایه گذاری های انجام شده شهرداری رشت در یک ماهه گذشته گفت: همه فراخوان های سرمایه گذاری در زمان دکتر نصرتی، شهردار سابق شهر رشت انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رشت گفت: تفکیک زباله از مبدأ در شهر رشت امری واجب و حیاتی است و از شهرداری انتظار داریم برای اجرای دقیق این برنامه تمام نیروی خود را بسیج کند.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۲۵    
به گزارش رشت20 -صبح امروز شهردار رشت به اتفاق مدیر مالی شهرداری و همچنین رییس و مسئولین بانک شهر جهت دیدار با رییس شورای اسلامی شهر رشت در دفتر ایشان حضور یافتند.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۴۰    
طرح چنین مسائلی توسط سرمربی یکی از تیم های گیلان و شهر رشت در خصوص خرید سهمیه لیگ یکی برای داماش گیلان از آن دست مسائل ناخوشایندی است که بیشتر به تلاش برخی افراد جهت ایجاد تقابل و خط کشی میان هواداران تیم های داماش و سپیدرود کمک میکند ...
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، محمد حسن عاقل منش رئیس کمسیون فرهنگی شورای شهر رشت گفت: همایش یک روز بازی با خانواده با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و ارتباط عاطفی بیشتر بین فرزندان و خانواده برگزار شده است ...
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار رشت خواستار همکاری همه جانبه ایثارگران برای حل مشکلات شهر شد.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر رشت گفت: پاسخ مدیریت شهری رشت مقابل کسانی که هجمه وارد می کنند، تنها عمل کردن خواهد بود.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۳:۱۵    
انتخاب فردی با تجربه و با سوابق مدیریتی شفاف، بدون در نظرگرفتن گرایش سیاسی اش، با یازده رای قاطع به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر رشت نشان دهنده اتحادی نو در شورانشینان است.
شارا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شنیده ها حکایت از آن دارد که به زودی و طی روزهای آینده پیام جعفری نیا مدیر غیربومی روابط عمومی شورای شهر رشت از سمت خود عزل و یک نیروی بومی و جوان به جای او منصوب خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت از تعیین تکلیف کمیسیون های تخصصی شورای رشت در روز دوشنبه هفته جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۹    
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: اعضای شورای اسلامی شهر رشت جهت پیشبرد اهداف با عملکرد و تلاش خود سعی در پاسخگویی به مطالبات مردم دارند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، تاخیر در بهره برداری از تالار مرکزی رشت را برای استان به ویژه شهر رشت که به فرهیختگی شهره است و فرهنگ و هنر در این دیار سابقه دیرینه دارد، شایسته ندانست ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه و سرپرست وزارت آموزش و پرورش دقایقی پیش با استقبال سرپرست استانداری گیلان وارد فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت شدند. گسترش نیوز ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار رشت در نشست تشکل های غیر دولتی و سازمان های مردم نهاد، در فرمانداری شهرستان رشت، بر لزوم بهره گیری از ظرفیت این تشکل ها در اداره امور شهر رشت تاکید کرد.
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
خزر: شنیده ها از شورای شهر رشت حکایت از آن دارد که طیف اکثریت شورا که البته این روزها از اختلاف نظر حجت جذب و احمد رمضانپور رنج می برد، نشستی را با هدف حفظ انحصار طیف برنده در کمیسیون های مختلف شورا برگزار کرده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۷:۳۲    
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: احداث ژ5 که در پی آن غرب شهر رشت به شمال و شرق شهر متصل می شود و احیای رودخانه های رشت را پیگیری کردیم و برای آن به راهکارهای خوبی دست یافته ایم.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر رشت گفت: پس از پایان انتخابات هیئت رییسه طی تماسی سه ساعته با شهردار، خواستار کار و فعالیت بیشتر ایشان در قبال انتقادها شدم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه دشمن یک جنگ روانی شدید را علیه ملت ایران اعمال کرده است گفت: متاسفانه برخی از مسئولان در پازل دشمن حرکت می کنند بنابراین باید بصیرت خود را بالا ببریم، زیرا امروز حوادث سیاسی به شدت پیچیده است. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر رشت حمایت از ورزش بانوان را حمایت از جامعه دانست و گفت: انتظار داریم شهردار رشت تا 48 ساعت آینده وضعیت تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت را مشخص کند.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا وهابی، مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال استان گیلان اظهار داشت: حضور تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت به دلیل مخالفت شهردار این شهر با تیمداری در رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در هاله ای از ابهام قرار دارد.
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
خزر : مراسم تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری و شورای شهر رشت در تالار گلستان با حضور مهندس عطایی مدیر منطقه 1
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: دانشگاه علوم پزشکی با یک اکیپ ویژه در حال بررسی علل و ماجرای دقیق فوت یک بانو در یکی از کلینیک های جراحی زیبایی شهر رشت است.
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
خزر : سید امیر حسین علوی، رییس سال اول و دوم شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر رشت با تبریک اعیاد سعید قربان و غدیرخم، اظهار داشت: امیدوارم همه ما مورد توجه و عنایت ائمه بزرگوار واقع شویم.
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خزر : احمد رمضانپور نرگسی، در طول دو سال گذشته تلاش های بسیار زیادی توسط شورا صورت پذیرفت اما واقعیت امر این است که تلاش های ما در خور شأن مردم شهر رشت نبود.
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۰    
خزر : حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت، نمایندگان مجلس، شهردار رشت، مدیران استانی و شهری در همایش هواداران داماش گیلان به مناسبت حضور در لیگ یک
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۲    
انتخاب حاجی پور به عنوان رییس شورای شهر رشت می تواند عاقلانه ترین تصمیم پارلمان شهری طی چندین سال گذشته و ایجاد بارقه امید برای آینده بهتر شهر باشد.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای شهر رشت در خصوص انتخاب خود ه عنوان رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه اکنون مسئولیت سنگینی بر عهده بنده گذاشته شده است گفت: تا یک ربع پیش از آغاز جلسه قرار نبود به عنوان رئیس انتخاب شوم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اسماعیل حاجی پور بعنوان رییس جدید شورای اسلامی شهر رشت انتخاب شد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
با رأی موافق اعضای شورای رشت اسماعیل حاجی پور به عنوان رئیس شورای شهر رشت در سومین سال فعالیت این دوره شورا انتخاب شد.