یکشنبه ۲۷ آبانساعت ۱۳:۵۰Nov 2018 18

جدیدترین خبرهای «تئاتر»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۰ دقیقه پیش    
نمایش نامه نویس، کارگردان و پژوهشگر تئاتر درباره برگزاری جشنواره در همدان گفت: با توجه به سابقه همدان در برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، اینطور می شود گفت که همدان چشم بسته هم می تواند این جشنواره را به شکل حرفه ای برگزار کند.
آناج   ۱۵ دقیقه پیش    
زنگ افتتاح جشنواره بین المللی تئاتر الف امروز به صدا در خواهد آمد و این جشنواره با محوریت صلح به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
پانا   ۲۸ دقیقه پیش    
تهران (پانا) نمایش بینوایان به نویسندگی و کارگردانی کریستوف تیبالت از کشور فرانسه در بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا می شود. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۳۵ دقیقه پیش    
مریم کاظمی دبیر بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در پیامی که به این مناسبت نوشت؛ آموزش انسان بودن و بهره مندی از هنر و زیبایی را برای کودکان سرلوحه اهداف زندگی دانست
قدس آنلاین   ۴۳ دقیقه پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد گفت: چله نمایش ما به رشد مبنایی هنر تئاتر کمک می کند.
خبرگزاری مهر   ۴۶ دقیقه پیش    
گروه جادوی پاهای من به مناسبت بیست وپنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک ونوجوان، اجرای اول و دوم آذرماه خود را با تخفیف بیست درصدی برای خانواده ها برگزار می کند.
ایکنا   ۵۵ دقیقه پیش    
گروه فرهنگی در آخرین روز جشنواره ملی هنرهای نمایشی آیات، 10 نمایش از گروه های هنری نقاط مختلف کشورمان اجرا خواهند شد.
ایکنا   ۵۸ دقیقه پیش    
گروه هنر ششمین همایش علمی پژوهشی تئاتر مقاومت از جمله برنامه های شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت از ساعاتی پیش در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر در حال برگزاری است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اصفهان - ایرنا- سی امین جشنواره تئاتر استان اصفهان روز یکشنبه با اجرای نمایش 'تئوری میس کال' در شهر اصفهان آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
ازسوی دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر اسامی گروه انتخاب آثار ایرانی مسابقه تئاتر بین الملل در بخش صحنه ای اعلام شد.
آنا   ۱ ساعت پیش    
نایب رئیس انجمن تئاتر استان کردستان گفت: در زمان انتخابات از هنر و فرهنگ برای جمع کردن رأی استفاده می کنند و بعد از آن به فراموشی سپرده می شود.
کودک پرس   ۱ ساعت پیش    
داور بخش نمایشنامه نویسی بیست و پنجمین جشنواره بین الملی تئاتر کودک و نوجوان گفت: 94 نمایشنامه در بخش نمایشنامه نویسی جشنواره بررسی شد که تعداد بالایی از آنها از شهرستانها ارسال شده بود ...
کودک پرس   ۱ ساعت پیش    
مدیر اجرایی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: هرگونه سرمایه گذاری مادی، معنوی و برنامه ریزی عمیق و دراز مدت برای رشد و اعتلای جامعه می بایست با کودکان آغاز شود.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی فسا گفت: نمایش نافرمان ازشهرستان فسا در جشنواره ملی تئاتر آبات حضور دارد.
کودک پرس   ۱ ساعت پیش    
نمایش درباره یک توپ با موضوع آسیب هایی که انسان ها به محیط زیست می زنند، در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اجرا می شود.
روزنامه اصفهان امروز   ۱ ساعت پیش    
دبیر سی امین جشنواره تئاتر استان، ضمن معرفی هیئت داوران این جشنواره از قطعی شدن امکان راه یابی نمایش یا نمایش های منتخب آن، به جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، این آیین را ادا کننده تکلیف تربیتی دانست.
مراسم افتتاحیه سی امین جشنواره تئاتر استان خوزستان در شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد.
شوشان   ۱ ساعت پیش    
استاندار خوزستان طی پیامی به مناسبت برگزاری سی امین جشنواره تئاتر استان خوزستان گفت: هنر تئاتر می تواند موجبات آگاهی بخشی انسان را فراهم آورد.
روزنامه بانی فیلم   ۱ ساعت پیش    
نمایشنامه خانی نوای اسرار آمیز به کارگردانی وحید اخوان و با حضور ایرج راد، ناصر ممدوح یکم تا هشتم آذرماه در تالار رودکی اجرا می شود. به گزارش رسیده ...
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
همدان- اردشیر صالح پور گفت: جشنواره بین المللی تاتر کودک و نوجوان رویدادی ملی و بین المللی است و ضرورت دارد که نماد این جشنواره در همدان نصب شود.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
همدان- علیرضا درویش نژاد گفت: در سال جاری 62 گروه نمایشی در جشنواره بین المللی تئاتر همدان حضور دارند
کودک پرس   ۲ ساعت پیش    
دست اندرکاران بیست وپنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک ونوجوان در اقدامی جالب یکی از برنامه های جنبی جشنواره امسال را در کنار مزار جبار باغچه بان برگزار کردند.
کودک پرس   ۲ ساعت پیش    
نمایش کلاغ تشنه برمی گردد به کارگردانی سوویت باندیوپادیای از کشور هند در بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا خواهدشد.
نمایش مگس های مردار از گروه تئاتریکال بندرعباس به نویسندگی و کارگردانی ایسا صادقی آغازگر سی امین دوره جشنواره تئاتر استان هرمزگان بود.
موج   ۲ ساعت پیش    
سی امین جشنواره تئاتر استان در فرهنگسرای طوبی و پلاتوی آفتاب بندرعباسشروع به کار کرد. به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: امسال 26 اثر به دبیرخانه جشنواره فرستاده شد که 12 اثر از بندرعباس، میناب، رودان و بندرلنگه به بخش رقابتی راه یافتند. ...
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش    
همدان- فیش منش گفت: 100 کشور متقاضی حضور در جشنواره بین المللی تئاتر همدان بودند که سرانجام موفق شدیم 13 کشور را برای حضور در جشنواره پذیرش کنیم.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مدیر تماشاخانه باران عنوان کرد: به نظر می آید که جنبه تفکر تئاتر کم شده و به جنبه سرگرمی و فراغت آن افزوده شده است. چون گیشه تئاتر ارتباط مستقیم با ذائقه مردم دارد.
جهان نیوز   ۲ ساعت پیش    
"آمفی تئاتر رومی" تروریست های داعش در اشغال پالمیرا از آمفی تئاتر این شهر باستانی برای اعدام های عمومی استفاده می کردند و خالد الاسعد، باستان شناس و رئیس آثار باستانی پالمیرا را کشتند.
فرادید   ۲ ساعت پیش    
در سیاه بازی تئاتر سنتی خودمان، سیاه با تکرار سؤال چرا نمی خندی؟ ارباب قدرتمند خود را دست می اندازد و باعث خنده دسته جمعی تماشاچیان با یکدیگر می شود. از دید مغزپژوهان امروز نیز خنده سالم برای جامعه ای انسانی، وقتی که به عنوان حربه ای علیه مصائب و مشقات روزگار و زورمندان ستم پیشه به کار می آید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
تئاتر شاد کودکانه "کشتی حیوانات" به کارگردانی سحرکاهانی در فرهنگسرای سیمرغ نیشابور به روی صحنه رفت.
کودک پرس   ۳ ساعت پیش    
نمایش سفر فوق العاده کاری از دیمیتری نوموکُنوو از کشور آلمان در بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا خواهد شد.
زندگی آنلاین   ۳ ساعت پیش    
دنیا مدنی متولد 13 تیر 1369 تهران است. دنیا مدنی بازیگر جوان و خوش چهره سینما و تئاتر که حرفه طراحی لباس را به صورت آکادمیک طی سال های اخیر آغاز کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت:یک میلیارد تومان برای بهسازی سالن آمفی تئاتر علامه فرزان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اختصاص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
همدان - معاون هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از نصب نماد جشنواره بین المللی تئاتر کودک در محوطه تالار فجر همدان خبر داد.
حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه/عابدی سرپرست استانداری خراسان جنوبی شد ، آسمانی شدن مادر شهید مجنونی، آغاز دوازدهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی و پیشرفت 85 درصدی اولین کتابخانه تخصصی کودک استان عناوین برخی از اخبار کوتاه خراسان جنوبی است.
گام نیوز   ۳ ساعت پیش    
اولین جلسه نقد و بررسی آثار سی امین جشنواره تئاتر استان بوشهر با حضور نویسندگان و کارگردانان و منتقدین تئاتر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
دومین جشنواره استانی تئاتر منطقه آزاد اروند با نمایش صحنه ای درون پیراهن یحیی در آبادان آغاز شد.
منجیل خبر   ۳ ساعت پیش    
سجادافشاریان با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: دیدنتون بعد از چهار سال برای من شب و پاییز و اجرا رو دلنشین تر کرد آقای فرهادی عزیزم و خانوم بخت آور نازنین؛ برقرارِ عالم باشید و بمونید و تلالو درخشش مُدامتون جهانی رو نورانی تر کنه این مطلب در 24 ساعت اخیر 31 بار بازدید شده
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
گروه هنر دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاترفجر ، اسامی گروه داوران سمینار پژوهشی تئاتر ایران پس از انقلاب اسلامی را اعلام کرد.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
یک کارشناس ادبیات نمایشی گفت: تئاتر چه از نوع درمان و چه به عنوان آموزش و سرگرمی مناسب ترین وسیله برای پیوند میان جنبه های مختلف وجود انسان با جامعه است.
بازتاب   ۴ ساعت پیش    
نمایش باز یافتی ها به کارگردانی رضا حیدری، آذر ماه در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می رود. تاکنون حضور امیر کربلایی زاده و الهام شعبانی در این نمایش قطعی شده است و دیگر بازیگران این نمایش به زودی معرفی می شوند. ...
شبستان   ۴ ساعت پیش    
دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: امسال شاهد تلاش تمام ارگان ها برای برگزاری مطلوب بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان هستیم.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
مریم کاظمی گفت: استقرار دبیرخانه دائمی در جشنواره جهشی برای رشد جشنواره تئاتر کودک است.
روزنامه همدان پیام   ۴ ساعت پیش    
برنامه های روز افتتاحیه بیست و پنجمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در روز دوشنبه 28 آبان با 3 نمایش خیایانی در 3 مدرسه سطح شهر همدان آغاز خواهد شد. به گزارش ایسنا، این اجراها در مدرسه شهید صدیقه عابدی(فقیره) از ساعت 8:30 تا 9:30 صبح ...
محمد جوروند، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، به مناسبت برگزاری سی امین جشنواره تئاتر استان خوزستان پیامی را منتشر کرد.
روزنامه بازار کار   ۴ ساعت پیش    
گزارش فارس از نشست سرسنگی: تشکیل سازمان تئاتر امری فضایی و ذهنی است/عزیزی:معتقد به سازمان همه هنرها هستم استاد دانشگاه و معاون فرهنگی دانشگاه تهران گفت: در این سال ها ما یک ریال خرج کار زیرساختی برای تئاتر نکردیم اما بولتن های هشت رنگ منتشر کردیم ...
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
هیات بازخوانی جشنواره تئاتر و نمایشنامه نویسی روح الله، اسامی راه یافتگان به دومین دوره این جشنواره را در جمع شورای سیاست گذاری این رویداد اعلام کرد.
پیام مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران به سی امین جشنواره تئاتر استان خوزستان