یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۳۲Apr 2019 21

جدیدترین‌های «دوران دفاع مقدس»

پیکر یک جانباز دوران دفاع مقدس در شهرستان باغملک تشییع شد.
تسنیم نوشت: عضو جبهه پایداری گفت: کاری که بسیج و نیروهای مردمی در سیل اخیر رقم زدند یادآور دوران دفاع مقدس بود. محمد سلیمانی وزیر ارتباطات دولت نهم، با بیان اینکه سیل ...
مسؤول سازمان بسیج حقوقدانان استان قم گفت: چه در دوران انقلاب و چه در دوران دفاع مقدس تجربه نشان داده است که اقدامات جمعی بر پایه مساجد به خوبی می تواند مدیریت شود و قدرت شبکه سازی از طریق ارتباط مردم با مساجد و مساجد با یکدیگر، در طرح هر مسجد، یک خانه دیده می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار بهمن کارگر گفت: معرفی شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس به نسل جوان، رسالت و از توفیقات دست اندرکاران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۵    
سردار حسینعلی یوسفعلی زاده گفت: یگان هایی که در دوران دفاع مقدس مؤثر بودند باید در سایه تعامل با یکدیگر به تبادل اسناد بپردازند تا گنجینه اسناد دفاع مقدس تکمیل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
گروهی از رزمندگان زنجانی دوران دفاع مقدس به کمک سیل زدگان کشورمان شتافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کلاته رودبار با بیان اینکه طرح جهاد همبستگی ملی برای کمک به سیل زدگان ارائه شده، گفت: این طرح در کمک رسانی به سیل زدگان تداعی کننده دوران دفاع مقدس است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه جانبازان سمبل ایثارگری و سند ناطق دوران دفاع مقدس هستند گفت: رشادت جانبازان در تاریخ ماندگار خواهد بود.
تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۶    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با تبریزبیدار گفت: کمک به همنوعان از طریق مسجد یک نوع خدمات اجتماعی است، همانطوری که در دوران دفاع مقدس مسجد به عنوان پایگاهی برای کمک های مردمی به شمار می رفت در حوادثی مانند سیل و سایر بلایای طبیعی نیز می تواند نقش تاثیرگذار خود را ایفا نماید.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
حاج عباس الطافی مظهر أسوۀ مقاومت و ایثار و از یادگاران دوران دفاع مقدس و جانباز 70 درصد قطع نخاع شهرستان تکاب در آخرین ساعات جمعه 30 فروردین ماه دعوت حق را لبیک گفته و به یاران شهیدش پیوست.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان در مراسم گرامیداشت روز ارتش اظهار کرد: فداکاری های نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع از وطن و تامین امنیت مرزهای میهن اسلامی، همواره زبانزد خاص و عام است. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرلشکر قاسمی سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسادارن انقلاب اسلامی که برای امدادرسانی به مردم سیل زده در استان خوزستان حضور دارد، طی مصاحبه ای، گفت: ما مدیون مردم خوزستان هستیم و هرچه به آنها خدمت کنیم، باز کم است، آنها سال های طولانی در دوران دفاع مقدس بار جنگ را به دوش کشیدند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا- پیکر سید حسین آملی جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس صبح امروز شنبه با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان و خانواده های معظم شهدا در ساری تشییع و خاکسپاری شد.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۳۵    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * سیل های اخیر هرچند خسارت های سنگینی بر جای گذاشت اما حضور پرشور جوانان و نهادهای مردمی و نیروهای مسلح و خلق این حماسه های شگفت آور، دوران دفاع مقدس را در اذهان تداعی کرد ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه قم گفت: سیل اخیر فرصتی شد تا همبستگی ملی جامعه همانند دوران دفاع مقدس جلوه گر شود.
امام جمعه موقت تهران گفت: خطر هجوم شیاطین و مستکبران رفع نشده و نسبت به دوران جنگ تحمیلی تشدید شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی خوزستان اقدامات نیرو های جهادی در مناطق سیل زده استان را به عنوان زنده کننده دوران دفاع مقدس نام برد.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۵    
شوشان - علیرضا نجفی : سیل ویرانگر در آق قلا ، گمیشان،پل دختر ، معمولان و استان مظلوم خوزستان با تمام تبعات خسارت بارش که بسیاری از مردم را بی خانمان نموده است اگر چه با حضور پرشور ملت تبدیل به حماسه ای بزرگ گردیده و آحاد مردم همچون ایام انقلاب و دوران دفاع مقدس به میدان آمده اند برای نظام جمهوری ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۷:۵۴    
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن الائمه (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه راهبرد ارتش در کنار مردم بودن است، گفت: بزرگترین دستاورد ارتش جمهوری اسلامی ایران تحقق بخشیدن به شعار" ارتش برای ملت ارتش فدای ملت" در29 فروردین سال 58 بود که اکنون نیز به آن عمل می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امام جمعه موقت تهران، انقلاب اسلامی را زنده، پویا و بالنده توصیف کرد و گفت: ما توانستیم با کمک مردم، اقتدار آمریکا را زیر سوال برده و نفوذ آن را لگدمال کنیم و از این پس نیز این کار را انجام می دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: خطر هجوم شیاطین و مستکبران رفع نشده و نسبت به دوران جنگ تحمیلی تشدید شده است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۲    
گروه فرهنگی کتاب عطر شب بوها زندگینامه داستانی سردار شهید حاج محمود شهبازی، از فرماندهان سپاه در دوران دفاع مقدس است که در آن به گوشه هایی از زندگی و رشادت های این سردار پرافتخار در سال های حماسه و پایداری پرداخته شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۴:۰۵    
محاسبات آمریکایی ها از سپاه به مانند سال های قبل و قبل تر از آن یعنی در دوران دفاع مقدس همچنان اشتباه است. سپاه یک نیروی نظامی، مکتبی و بر آمده از دل مردم است برای روزهای سخت. این سپاه، سپاهی است برای روزهای دشوار تا قدرتش را با به زانو درآوردن سربازان آمریکایی به نمایش بگذارد.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۰    
ارتش مقتدر جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی 48 هزار شهید را تقدیم دفاع از امنیت و حیثت ملت ایران کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ارتش مقتدر جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی 48 هزار شهید را تقدیم دفاع از امنیت و حیثت ملت ایران کرده است. به مناسبت 29 فروردین که در تقویم روز ارتش نام گرفته است به گوشه ای از نشانه های آمادگی یگان های ارتش اشاره خواهد شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله کعبی گفت: اگرچه سیل خسارات ناگواری را بر مردم انقلابی وارد کرد اما برکات ارزشمندی هم داشت و آن تکرار حماسه معنوی دوران دفاع مقدس بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۵    
رئیس کانون بازنشستگان ارتش در استان ایلام گفت: در گرامیداشت روز ارتش از 14 جانباز و ایثارگر ارتش در دوران دفاع مقدس تجلیل شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
احمد حسین زادگان به مناسبت شهادت جانباز آملی در پیامی نوشت: شهادت حاج سید حسین آملی جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس بار دیگر فضای استان مازندران را عطرآگین کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۹    
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه باید در جنگ اقتصادی امروز احساس تکلیف کنند گفت: احساس مسئولیت جوانان امروز برای تحقق "گام دوم انقلاب " به مانند جوانان دوران دفاع مقدس باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مجری پروژه نقش دولت در دوران دفاع مقدس گفت: سپاه اقدامات بازسازی در 8 هزار روستا را با محوریت بسیج و گروه های جهادی مختلف اجرایی کرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
، محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام و فرمانده کل سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس با انتشار توییتی در صفحه شخصی اش نسبت به اقدام ضد ایرانی شبکه اجتماعی اینستاگرام در مسدودسازی صفحات مرتبط با سپاه پاسداران واکنش نشان داد. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۲    
جانباز، آزاده و از بازنشستگان ارتش در خراسان جنوبی گفت: ارتش چه در دوران دفاع مقدس و چه بعد از آن، در مشکلات مختلف از جمله بلایای طبیعی و در عرصه های مختلف، ارتش خود را از مردم جدا ندارد و خود را از جنس مردم می دانند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۵۱ سایت دیگر  
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در برنامه تیتر امشب گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران متولد انقلاب است و بعد از انقلاب کارویژه های بخصوصی را از خود نشان داده است و درجایی که باید اشداء علی الکفار باشد به فرمان مقام معظم رهبری جان نثاری کرده است. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۲    
رابطان پیام آوران ایثار اولین نشست تخصصی خود را در سال جدید باهدف هماهنگی و سازمان دهی برنامه های تبلیغی درزمینهٔ روایتگری خاطرات دوران دفاع مقدس برگزار کردند.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
وی با اشاره به تقدیم 50 هزار شهید گلگون کفن ارتش برای حفظ انقلاب اسلامی افزود: ارتش با غرورآفرینی بالأخص در دوران دفاع مقدس عزت و اقتدار در میهن اسلامی آفریده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس آنچنان سیلی محکمی به دشمن زدند که هیچگاه به فکر حمله نظامی با این کشور نمی افتد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: حضور ارتش در کنار مردم در بلایای طبیعی کاملا مشهود و هویداست و این نشان از حضور مستحکم این ارگان نظامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۰    
جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نیرو بعد از دوران دفاع مقدس منشا خدمات فراوان در استان بوده است.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۵    
مردم شهرستان های مختلف استان همچون دوران دفاع مقدس پشتیبان خوزستان و سیل زدگان با کمکهای انبوه خود.
علی زینی وند گفت: دوران دفاع مقدس یک بخش پر افتخار در تاریخ انقلاب جمهوری اسلامی ایران است و ویژگیهای های خاص خود را دارد که مستند سازی و تحلیل وقایع این دوران می تواند از اسناد ماندگار و تاریخی باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ارزش های نهادینه شده در دوران دفاع مقدس را باید محوری ترین آموزه های انقلاب اسلامی به شمار آورد که فرزندان برومند این مرزوبوم در حرکتی شگفتی ساز، آنها را برای همیشه تاریخ ماندگار ساختند و تضمین کننده، امنیت و اقتدار ایران شدند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: خبری که پرویز پرستویی درباره یک پلاک به جامانده از دوران دفاع مقدس در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد، تکذیب و صاحب پلاک پیدا شد. پرویز پرستویی روز سه شنبه با انتشار تصویری از پلاک یک رزمنده دفاع مقدس که نام ایرج جاودانی روی آن درج شده بود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۷:۳۰    
مجاهدت های ارتش قهرمان به دوران دفاع مقدس ختم نمی شود و ایرانیان با اتکا به وجود نیروهای مسلح اعم از ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب، نیروی انتظامی و بسیج مردمی و ... شب را با آسودگی به صبح می رسانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی با تمجید از حضور جوانان انقلابی برای امدادرسانی به سیل زدگان، گفت: جوانان انقلابی امروز ثابت کردند که همانند نسل دوران دفاع مقدس برای دفاع از مردم و انقلاب در صحنه هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۳:۵۰    
به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش تصاویر کمتر دیده شده از رژه یگان های ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی در شهرستان خاش منتشر شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه افسری ارتش، داعش را بزرگترین گروه تروریستی دنیا بیان کرد و گفت: وجود روحیه دفاعی ملت ایران نشأت گرفته از نیروهای مسلح بود. به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سردار شهید حسین خرازی، فرمانده بزرگ دوران دفاع مقدس و قهرمان ملی اصفهان است که در کتاب های چهارم ابتدایی به معرفی این شهید با عنوان فرمانده دلها پرداخته شده است.اردوی دانش آموزی نیز با همین عنوان وبا هدف آشنایی دانش آموزان چهارم
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
داوود خانه زر از همرزمان سردار شهید حاج احمد کاظمی در بیان خاطره ای از فرمانده لشکر هشت نجف اشرف آورده است: من در دوران دفاع مقدس 19 سال داشتم و نسبت به بقیه رزمندگان کوچک تر بودم، احمد کاظمی هم که تقریبا همین سن و سال را داشت. مرحله اول عملیات بیت المقدس بود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۱    
مراسم تجلیل از پیشکسوتان قرارگاه منطقه ای غرب نزاجا با حضور پیشکسوتان و فرماندهان دوران دفاع مقدس به همراه خانواده های این عزیزان امروز در تالار پذیرایی گلایول شهر کرمانشاه برگزار شد.