دوشنبه ۳۰ دیساعت ۰۷:۲۸Jan 2020 20

جدیدترین‌های «ایثارگران»

ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۱۱    
غلامحسین نصراله رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرری خبر از کسب رتبه برتر بنیاد شهید و امور ایثارگران ری در ارزیابی عملکرد فرمانداری داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران همدان گفت: برخی شایعات منتشر شده مبنی بر ممانعت از حضور خانواده شهدای سانحه هوایی در باغ بهشت همدان بر سر مزار فرزندانشان کذب بوده و صحت ندارد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۰    
کار گروه اشتغال با رویکرد ایجاد اشتغال دربنیاد شهید وامور ایثارگران شهر ری برگزار شد .
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۷    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران ری در دیدار با جانباز50 درصد یزدی گفت :جانبازان ورزشکار مایه افتخار کشور هستند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۳    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران فیروزکوه گفت :مستند سازی از زندگی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران یک قدم بزرگ در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۳    
جلسه کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر شهرستان اسلامشهر دراین شهرستان برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی آشنایی با تکنیک های مصاحبه و سخنرانی رسانه ای ویژه مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۸    
فاش نیوز - عضو فراکسیون ایثارگران مجلس از تحت پوشش قرار گرفتن 45 هزار رزمنده معسر در طرح "شهید کاظمی" طی سال آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، قاسم جاسمی ...
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۸    
اعضای فراکسیون ایثارگران مجلس و مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح، در محل کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی پیرامون مسایل ایثارگران بحث و بررسی کردند...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۳    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: خانواده های معزز شهدا و ایثارگران مهم ترین رکن جامعه ایران اسلامی هستند و تعامل سازنده دستگاه های اجرایی در جهت ارائه خدمات به این قشر معزز اجتناب ناپذیر است.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد یزد گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران مایه افتخار جامعه، سرمایه های معنوی کشور و میراث داران انقلاب اسلامی هستند و خدمت به آن ها افتخاری بسیار بزرگ است که بر عهده تمام مسئولین و مردم است.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه تاریخ انقلاب اسلامی مدیون ایثار و ازخودگذشتگی مادران شهداست گفت: مادران شهدا یکی از مؤثرترین عناصر کشورند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد گفت: خون شهید سلیمانی ابهت و اقتدار پوشالی استکبار جهانی را شکست.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فریدونکنار طی گفتگویی، عملکرد 9 ماهه این بنیاد را در سال 98 تشریح کرد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت با اصلاح اساسنامه صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران و افزودن یک تبصره مبنی بر بهره مندی خواهر و برادر شهدا از خدمات این صندوق موافقت نمودند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۸    
جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش شهرستان نهاوند با حضور خدارحمی ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران نهاوند،غلامی مدیر آموزش و پرورش نهاوند و نیز مدیران مدارس در سالن دبیرستان پسرانه سیدالشهدا(شاهد) این شهرستان برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۵    
همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه یادواره شهدا و گرامیداشت سپهبد سلیمانی با حضور مسولین شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رزن در مسجد جامع روستا برگزار شد.
حیات   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
12:33:0 1398/10/29 مدیر کل بنیاد چهارمحال و بختیاری گفت: هر کدام از خانواده شهدا، پرچمی برای استقلال این کشور هستند و ایران اسلامی همه مدیون خون پاک شهدا است. ...
حیات   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
12:41:0 1398/10/29 مدیر کل بنیاد اصفهان بیان کرد: مسئولین فرهنگی باید الگوهای رفتاری و سیره عملی شهدا را بین جوانان ترویج دهند تا این عزیزان با ارزش های آنان به خوبی آشنا شوند. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۵    
بزرگداشت شهید سلیمانی و یادواره 120 شهید شهر کبودراهنگ در مسجد جامع با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان و مسئولین شهرستان برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۲    
مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین راهکارهای امنیت شبکه و اطلاعات بنیاد را مورد بررسی قرار دادند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در جلسه کمیته ایثارگران، برنامه های دهه مبارک فجر را اعلام کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مازندران بیان کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران افتخار کشور هستند و برای حل مشکل این عزیزان از همه ظرفیت های موجود در استان استفاده خواهیم کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۰    
رئیس بنیاد اراک با تاکید براهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت:ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کلیدی ترین و مهم ترین وظیفه بنیاد شهید وامور ایثارگران است .
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۳    
به همت بنیادشهید وامور ایثارگران مراغه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان مراغه به زیارت مرقد مطهر حضرت امام رضا (ع) اعزام شدند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه های دهه مبارک فجر در نشست کمیته ایثارگران استان کرمانشاه تدوین شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران همدان با کذب دانستن فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر جلوگیری از ورود اقوام شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی به محل تدفین شهدا گفت: خانواده شهدا از والدین تا منسوبین و اقوام داخل محوطه در نظر گرفته شده، حضور داشتند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی برنامه های چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را اعلام کرد
میرملاس نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید والامقام صبح روز یکشنبه با حضور گسترده مردم و جمعی از مسوولان از جمله جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، شهردار خرم آباد و برخی اعضای شورای اسلامی این شهر و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در گلزار شهدا برگزار شد ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عباسی گفت: خدمت رسانی به خانواده بزرگ شهدا و ایثارگران از اولویت های کاری ما است.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه: دیدار و عیادت با مادر شهید والامقام عباس معیل با حضور امام جمعه، رئیس بنیاد شهرستان وجمعی از مسئولین و خادمان خانواده شهدا و ایثارگران در بیمارستان شفا شهرستان انجام شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۳    
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی همزمان با بیست و ششم دیماه روز شهرستان سربیشه ، مراسم یادواره شهدای شهرستان با حضور فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) ، امام جمعه ، فرماندار ، مسئولین ادارات ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه: والدین شهدا اسطوره های بردباری هستند که برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ارزشمندترین سرمایه خود را فدا کردند.
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۰    
فاش نیوز - وقتی رسانه ها را مرور می کنیم هر مسئول و مدیری از رده های بالا تا رده های پایین اعم از روسای قوا، وزیر، معاون وزیر، مشاور وزیر، نماینده مجلس، استاندار، مدیر کل و... به تمجید و تعریف از ایثارگران می پردازند و با جملاتی زیبا آنان را تکریم و تعظیم می کنند. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۸    
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران مازندران در نشست با کارکنان بنیاد ساری بر ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگری تأکید کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان خمینی شهر، در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان از برگزاری مراسم تشییع دکتر شریعه فقیهی از شهدا حادثه سانحه هوایی با حضور پرشور امت حزب الله خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در پیامی درگذشت مادر شهید سیدعلی محمد میرداماد اصفهانی را تسلیت گفت.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۱    
مراسم عزاداری ایام فاطمیه و بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو اصفهان برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز انقلاب اسلامی را ثمره ی خون شهیدان و مجاهدت های ایثارگران دانست و گفت: بزرگداشت دهه فجر فرصت مناسبی در راستای تبیین اهداف و ارزش های انقلاب برای نسل جوان است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد، راهکارهای همکاری در ارایه ی خدمات ورزشی به جامعه ایثارگران و خانواده شهدا مورد بررسی قرار گرفت. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۰    
دومین نشست ستاد شاهد و ایثارگر شهرستان فومن با دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان با حضور محمدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران فومن،رئیس دانشگاه آزاد و معاونین برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۱    
مراسم بزرگداشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در حسینیه شاهد و ایثار بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولین استانی برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۸    
*بلوار ورودی شهرتالش ازسمت شهر آستار به نام سردار شهید جعفر روستا نامگذاری شد. همتی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تالش گفت:با موافقت اعضای شورای شهر بلوار ورودی شهر از سمت آستار به نام سردار شهید جعفر روستا نامگذاری شد. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۷    
رئیس بنیاد جویبار در نشست با مسئولین ادارات فرهنگی بر ضبط خاطرات خانواده محترم شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۴    
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید گفت: رسیدگی به وضعیت درمانی ایثارگران از اولویت های بنیاد هست.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران آستارا و جمعی از مسئولان این شهرستان با خانواده بهاره کرمی مقدم،از شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، در این شهرستان دیدار و با آنها ابراز همدردی کردند.
حیات   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
09:21:0 1398/10/29 مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار گفت: رویکرد موسسه ایثار در کشور خدمت رسانی به جامعه ایثارگری و ارائه خدمات درمانی و ورزشی به صورت رایگان می باشد. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دویست و چهل و یکمین شماره ماهنامه افضل نشریه داخلی بنیاد شهید و امور ایثارگران ویژه دی ماه 98 منتشر شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله پاکاری در دومین جلسه کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گیلان،از شهادت سردار سلیمانی به عنوان یکی از یوم الله انقلاب یاد کرد و متذکر شد:برنامه های دهه فجر امسال با محوریت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.