سه شنبه ۲۵ تیرساعت ۰۴:۴۰Jul 2019 16

جدیدترین‌های «صنعتی شریف»

فرارو   ۳ ساعت پیش    
پرونده شخصیت در راستای ماده 203 قانون آیین دادرسی کیفری برای متهم پرونده شخصیت تشکیل گردید. متهم محمدعلی نجفی، متولد سال 1330 در شهر تهران، استاد دانشگاه و مدیر ارشد سیاسی کشور بوده است. او دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه شریف و کارشناسی ارشد از دانشگاه MIT آمریکا است ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
پرستار مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاه خبرگزاری تهران پرس از نصب دو کانکس در خیابان های پرتردد اطراف این دانشگاه برای تامین امنیت خبر داد. ...
سلامانه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۱    
در بررسی زندگی میرزاخانی شاهد تأثیر برخی ساخت ها و نهاد های آموزشی از جمله دبیرستان فرزانگان و دانشگاه صنعتی شریف بر شخصیت او هستیم که چگونه سبب رشد و توسعه او را فراهم آوردند و او را آماده قهرمان شدن کردند و بر دیدگاه و کنش او تأثیر گذاشتند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۰    
مجموعه گفت وگوهای تحلیلی فرهنگی با مهدی گلشنی، استاد فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف و چهره ماندگار کشور با عنوان فرهنگ و پیشرفت مطلوب به چاپ دوم رسید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۰    
بررسی ها نشان می دهد رتبه دانشگاه صنعتی شریف در شاخص کیفیت آموزش افت چشمگیری داشته است، این شاخص در نظام ارزیابی CWUR بر اساس کسب جوایز بین المللی فارغ التحصیلان دانشگاه ارزیابی می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۵:۱۷    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف گفت: 160 نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در روستاهای محروم 2 استان کشور خدمت رسانی می کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: نخبه فرد یا گروهی است با استعداد، قابلیت و توانایی های عالی و خصوصیاتی استثنایی، منحصربه فرد و با قدرت تأثیرگذاری بالا در جامعه که از ساختار برآمده اند. از آنجا که مفهوم نخبه چند وجهی بوده از این رو در تبیین آنان و نوع ارتباط ساختار با عامل انسانی مفهوم پردازی مختلفی صورت گرفته است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - سرپرست دفتر توسعه بازار و انتقال فناوری دانشگاه صنعتی شریف از گسترش ارتباطات دانشگاه های ایران با صنایع کشور خبرداد و گفت:دانشگاه شریف باتوجه به شرایط تحریم با صنعت خودروسازی برای رفع نیازها و تولید قطعات همکاری می کند.
برق نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۳    
تفاهم نامه مشترک همکاری بین مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف با شرکت توزیع نیروی برق استان البرز امضا شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی شریف با تاکید بر این که نمی توانیم تبعات منفی ناشی از تحریم را کتمان کنیم، گفت: متأسفانه اعمال تحریم علیه کشور روند برنامه های دانشگاه در حوزه بین المللی به ویژه از حیث مالی را با چالش هایی مواجه نموده و واقعیت این است که نمی توان تبعات این تحریم ها را کتمان کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۹:۵۰    
گفت گو با محمدکاظم کوهی، مدیر کل وقت کوی دانشگاه تهران را به نقل از ویژه نامه ی 18 تیر خبرنامه ی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف می خوانید: *لطفاً خودتان را معرفی کنید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۷:۴۰    
دانشجویان رشته های مختلف از دانشگاه های سراسر کشور در رویداد علمی داده کاوی شرکت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی شریف از کاهش شدید سهمیه فرصت مطالعاتی خارج از کشور اساتید این دانشگاه خبر داد و گفت:مشکلات مالی فرصت مطالعاتی همچنان پا برجا است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف تله "درآمدهای متوسط" را از دلایل عدم موفقیت کشورها در افزایش درآمد سرانه دانست و گفت: کشورها به سختی از این تله رهایی می یابند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۱    
رویداد IEC با محوریت داده کاوی، مهندسی صنایع و تحلیل داده صبح امروز با گزینش علمی 200 نفر به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در محل باشگاه کسب وکار دانش بنیان برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۱    
رویداد IEC با محوریت داده کاوی، مهندسی صنایع و تحلیل داده صبح امروز کار خود را با گزینش علمی 200 نفر و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف آغاز کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سومین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در روز های 24 و 25 مرداد ماه سال جاری به همت دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۸:۲۱    
120 نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف تهران چند روزی در کنار مردم پنج روستای شهرستان نهبندان ، درس خدمت خالصانه را تمرین می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حدود 100 دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف به مدت 10 روز در روستای کالیمانی و حسن آباد خراسان شمالی حضور داشتند و به مردم این منطقه خدمت کردند.
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی نجفی، 68 ساله و دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه معتبر MIT، وزیر علوم دولت های دهه 60، وزیر آموزش و پرورش دولت هاشمی رفسنجانی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه دولت سیدمحمد خاتمی، عضو دوره سوم شورای اسلامی شهر تهران، رئیس سازمان میراث فرهنگی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین گردهمایی حامیان حریم خانواده به مناسبت روز عفاف و حجاب با حضور مسئولان و ساکنان جزیره در سالن مینو دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین الملل کیش برگزارشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی شریف در پاسخ به پیشنهاد افزایش رتبه اساتید دانشگاه براساس کارآفرینی، گفت: تغییر رتبه براساس معیارهای آموزش و پژوهشی انجام می شود که نقش استاد در پروژه های صنعتی جز معیار پژوهشی است و کارآفرینی نمی تواند تنها معیار باشد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- استاد دانشگاه صنعتی شریف گفت: یکی از مهمترین شاخص ها در رتبه بندی دانشگاه ها، مربوط به آزمایشگاه است که در حال حاضر خیلی از دانشگاه های کشور فاقد آزمایشگاه های استاندارد هستند. تاریخ انتشار: 07:00 - 20 تیر 1398 - کد خبر: 532153
گیل خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۸:۱۶    
نشست خبری کانون کارآفرینان استان گیلان با حضور افشین رحیمی رئیس کانون و اصحاب رسانه در پردیس دانشگاهی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هیات مدیره موسسه انتشارات علمی دانشگاه صنعتی شریف با ارائه گزارش عملکرد موسسه در سال 97 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شریف با اشاره به هدف تبدیل این دانشگاه به قطب کسب وکارهای دانش بنیان در تهران، گفت: 450 شرکت در ناحیه نوآوری دانشگاه مستقرند و برج نوآوری دانشگاه هم با مساحت 25000 مترمربع تابستان آینده در طرشت بهره برداری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی شریف در پاسخ به پیشنهاد تعیین 4 سطح برای بیان کیفیت تحصیل دانشجویان، گفت: کیفیت تحصیل دانشجو در کارشناسی، ارشد و دکتری با نمرات، پروژه، کارآموزی و پایان نامه مشخص می شود و معتقدم سطح بندی پیشنهاد خوبی نیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۰:۲۳    
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از فعالیت گروه جهادی شهید وزوایی دانشگاه صنعتی شریف در روستاهای محروم و مرزی نهبندان بازدید کرد و به جهادگران خداقوت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۴۴    
با هدف گسترش همکاری های علمی، آموزشی، پژوهشی و تبادل تجارب و اطلاعات و همچنین بهره مندی از توانمندی های تخصصی و امکانات دو طرف در حوزه های مختلف، نشست مشترکی بین سازمان جهاد دانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی و سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۴    
عضو پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف گفت: باید در کشور اکوسیستم نوآوری و فناوری وجود داشته باشد؛ در این صورت نیاز ما نامحدود خواهد بود و هر اندازه نیروی نوآور و فناور جذب کنیم، باز هم ظرفیت جذب وجود خواهد داشت.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۹:۲۲    
فتوحی تحریم های دانشگاه صنعتی شریف را جدید نداست و گفت: ما تلاش کرده ایم تا ازطریق مکاتباتی که با اتحادیه اروپا داشته ایم، این مشکل را حل کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با طراحی فضاپیمای هوشمندی که امکان دسترسی به سطح ماه را دارد، موفق به کسب رتبه دوم مسابقات طراحی سیستم های فضایی آمریکا شدند.
برترین ها / تدبیر اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا: مدتها قبل طراحی و توسعه اندروید ایرانی در دستور کار وزارت ارتباطات قرار گرفت و با تحریم گوگل علیه کاربران ایرانی مدتی قبل این مساله کمی داغ تر شد؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امشب (یکشنبه) از طراحی این سیستم عامل توسط گروهی از دانشجویان دانشگاه شریف خبر داد. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۲    
به گزارش منجیل خبر – به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی با انتشار ویدیویی در اینستاگرام از طراحی سیستم عامل بومی موبایل توسط دانشجویان دانشگاه شریف و نصب آن روی گوشی داخلی خبر داد. ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۲۳:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
ایرنا: مدتها قبل طراحی و توسعه اندروید ایرانی در دستور کار وزارت ارتباطات قرار گرفت و با تحریم گوگل علیه کاربران ایرانی مدتی قبل این مساله کمی داغ تر شد؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امشب (یکشنبه) از طراحی این سیستم عامل توسط گروهی از دانشجویان دانشگاه شریف خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۷:۳۳    
تهران- ایرنا- مدیر آزمایشگاه رباتیک اجتماعی-شناختی دانشگاه صنعتی شریف گفت: این مرکز اقدام به طراحی و ساخت خانواده ربات های اجتماعی ایرانی با رویکرد آموزش و کمک درمان برای تعامل با کودکان و نوجوانان کرده است که به تدریج رونمایی می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی شریف و سازمان منطقه آزاد ارس با هدف حرکت در مسیر مزیت گرایی هوشمند امضا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی شریف از ابراز تمایل دانشگاههای سوئیس برای ارتباط علمی و تبادل استاد و دانشجو با ایران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در قالب اردو های جهادی برای اهدای آبادانی به روستا های مرزی آسیب دیده از سیل استان، عازم این مناطق شدند.
ایسنا: رئیس دانشگاه شهید بهشتی از تحریم مجدد این دانشگاه در قالب اسناد برجامی خبر داد و گفت: اتحادیه اروپا مجدداً تا هشت سال آینده دو دانشگاه شهید بهشتی و صنعتی شریف را در لیست تحریم های برجامی قرار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رویداد علمی بین رشته ای IEC به همت دانشجویان دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی شریف با هدف تسهیل فرآیند جذب نیروی با کیفیت برای شرکت های دانش بنیان از طریق شناسایی توانمندی های آن ها در یک چالش واقعی طراحی و برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۰    
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: این دانشگاه ظرفیت بالایی دارد که می تواند در حل مسائل کشور نقش مؤثری ایفا کند و این مسئله با گسترش ارتباط با صنعت حاصل می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۰۹:۵۱    
به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری تهران پرس، طبق اعلام امروز روابط عمومی دانشگاه شریف، محمود فتوحی فیروزآباد رئیس این دانشگاه طی حکمی فرزام فرهمند را برای مدت دو سال در سمت مدیر امور فناوری دانشگاه صنعتی شریف ابقاء کرد. انتهای پیام/ ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری دانشگاه صنعتی شریف برای 2 سال دیگر در سمت خود ابقاء شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه صنعتی شریف درباره هم اندیشی دولت و دانشگاه ها برای عبور از تحریم ها گفت: راهکارهای خنثی کردن و کم اثرکردن اثرات تحریم ها را طی نامه ای به جهانگیری و لاریجانی اعلام کردیم.
صبح کیش   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۲۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
پردیس دانشگاه صنعتی شریف برای دوازدهمین سال پیاپی میزبان آزمون سراسری و سایر آزمون های رسمی سازمان سنجش و وزارت علوم در جزیره کیش بود. 677 داوطلب کنکور سراسری همزمان با دواطلبان سراسر کشور در چهار نوبت صبح و بعد ازظهر روز های پنجشنبه و جمعه 13 و 14 تیر با یکدیگر رقابت کردند. ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
خرداد؛ نخستین خودرو تیبا 2 برقی در حاشیه اولین سمپوزیوم ساخت بدنه خودرو BIW98 در دانشگاه صنعتی شریف به نمایش درآمد. به گزارش car.ir به نقل از پرشین خودرو، تیبا2 برقی برای اولین بار در کشور و در حاشیه نخستین سمپوزیوم ساخت بدنه خودرو به نمایش درآمده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی شریف با ایجاد سامانه صبا تمام قرارداد ها استخدامی خود را الکترونیکی کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۰۴:۵۲    
بیش از 20 دانشگاه از سراسر کشور چالش داده کاوی دانشگاه صنعتی شریف شرکت می کنند.