شنبه ۲۸ دیساعت ۲۰:۲۱Jan 2020 18

جدیدترین‌های «هیات علمی دانشگاه»

به مناسبت روز هوای پاک برگزار شد دوره آموزشی مبانی محیط زیست ویژه سرپرستان و مدیران کلاس آموزشی مبانی محیط زیست ویژه مدیران و سرپرستان شرکت به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک با حضور دکتر محسن نوروزی مدرس و عضو هیات علمی دانشگاه خوراسگان 28 دی ماه در تالار تشریفات ذوب آهن اصفهان برگزار شد . ...
خوزنیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز منصوب شد. طی ابلاغی از سوی دکتر فرهاد ابول نژادیان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، دکتر علی احسان پور عضو هیات علمی دانشگاه به سمت سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه منصوب شد. ...
شهرخوان   ۷ ساعت پیش    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد کم اشتهایی در حین سرماخوردگی را در جهت پاکسازی دستگاه تنفس و بهبودی زودتر بیمار فرآیندی سودمند خواند.
شفقنا   ۹ ساعت پیش    
شفقنا- عضو هیات علمی دانشگاه مفید قم، گفت: متأسفانه اندیشه ای قبل و بعد از انقلاب، مدام بر این مساله پافشاری می کردند که مردم هیچ حقی ندارند، امروز مقداری این اندیشه جرأت بیشتری پیدا کرده که در مقابل مردم بایستد. ...
فرهیختگان   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی خاطرنشان کرد: رهبری در این شرایط با بازخوانی دو واقعه شهادت و تشییع جنازه کم نظیر و همچنین ضربه مهلک و ابهت شکن نظامی به پایگاه های آمریکایی در منطقه که بعد از جنگ جهانی دوم امری بی سابقه بود ...
سلامانه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
در این گفت وگو دکتر محمد آرش رمضانی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی و فوق دکترای علوم رفتاری (گرایش سلامت جنسی و درمان اختلالات جنسی) از دانشگاه بقیه الله تهران توضیحاتی درخصوص ضروت تربیت جنسی، سن شروع آموزش تربیت جنسی، موانع و عوارض عدم آموزش های صحیح در این حیطه می دهد. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعتضمن تاکید بر راه اندازی مدیریت اطلاعات معتقد است: افزایش تولید خودرو و ایجاد توازن در بازار موجب خروج سرمایه گذاران از بازار خودرو با هدف سودآوری های آنی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۷:۱۵    
اصفهان - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان تاکید کرد: سالانه 25 میلیارد مترمکعب از منابع آبی کشور صرف تولیدات غیرقابل استفاده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: هیچ شکی در اجرای طرح های تامین آب منطقه مرکزی کشور و اصفهان وجود ندارد، لذا باید میزان شتاب در اجرا و تکمیل این طرح ها را افزایش یابد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: با توجه به اینکه چند سالی است که تحریم های زیادی علیه کشور ما اعمال شده، اما هیچگونه اختلالی به کارهای پژوهشی وارد نشده و فعالیت های علمی مانند گذشته در حال انجام است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۳    
کارگاه تعامل با رسانه در پیشگیری و کنترل خودکشی با تدریس عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان برگزار شد.
جام جم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو هیات علمی دانشگاه تهران در گفت و گو با جام جم آنلاین در خصوص بیست و ششم دی ماه و واقعه خروج شاه سابق از کشور گفت: سفرای انگلیس و آمریکا به شاه گفته بودند حضورش در کشور باعث تسریع در انقلاب می شود .
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی در نشست مسئولان آموزش عالی خراسان جنوبی با قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، اعضای هیات علمی دانشگاه های استان از حاکمیت مطلق مقاله ها بر فضای دانشگاهی و عدم توجه به توسعه انسانی و ازدیاد دانشگاه های مختلف گلایه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس نوشت: دنیای عجیبی شده؛ حاج قاسم ها به آموزش شریعت و اخلاق می پردازند و سلبریتی ها، فیلسوفان اخلاق و ملکیان ها برای جنگ های کور خیابانی فلسفه خشونت تدریس می کنند؟!
سلامانه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سلامانه: عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: آفت دهان نوعی زخم دهانی بسیار شایع است که به علت های گوناگون بروز می کند. انوشه حقیقی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران درباره آفت دهان گفت: آفت دهان زخم دهانی بسیار شایع است که به دلایل گوناگون بروز می کند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی پزشک متخصص زنان، زایمان و نازایی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: مصرف اسید فولیک قبل بارداری و در حین آن از 70 درصد نقایص لوله عصبی و مشکلات ناشی از آن پیشگیری می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:دکتر ابراهیم فلاحی استاد تمام این دانشگاه در بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی جزو دانشمندان برتر ربع قرن اخیر قرار گرفت.
بصیر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه که از چهره های شاخص و علمی استان مازندرن به شمار می آید و جزو یک درصد دانشمندان برتر جهان در ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد و متخصص طب سنتی ایرانی در مورد نحوه تغذیه، خواب و ورزش در فصول سرد سال مانند زمستان چند توصیه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی پزشک متخصص جراحی عمومی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: افزایش سن و رژیم های پرچرب به ویژه مصرف چربی حیوانی خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ (کولون) را افزایش می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه شیراز با اشاره به اینکه سرمایه دلسوزی و همدلی را می توان تا زمانی خاص به میدان آورد، گفت: همه مسوولان تا دیر نشده چاره ای بیندیشند و اعتماد در حال سقوط را صادقانه و عذرخواهانه بازسازی کنند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: نوشتار زیر یادداشتی است که دکتر میلاد عظیمی عضو هیات علمی دانشگاه تهران در کانال شخصی خود با عنوان نور سیاه منتشر کرده است. دکتر میلاد عظیمی نوشته است: الآن سایه تلفن کرد. ذوق کردم .گفتم خوبید؟ به هق هق افتاد. زار زد. گفت: فلانی! طاقت من صبور هم دیگر تمام شده است ...
ربیع   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۹    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، تب کنگو -دکتر زهرا عبدی، متخصص بیماری های عفونی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می گوید: بیماری تب کنگو که با سردرد شدید، تب، درد عضلانی و خونریزی زیر جلدی همراه است، اگر بسرعت تحت درمان های اختصاصی از طریق داروهای ضدویروسی قرار بگیرد ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم، از اخذ 6000 مجوز استخدام اعضای هیات علمی خبر داد و گفت: از این تعداد، 4000 مجوز به اعضای هیات علمی دانشگاه ها که دارای سابقه طولانی بوده و هنوز کد شناسه استخدامی نداشتند، اختصاص یافت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۲    
فریدون مقدس نژاد عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به دلیل همکاری های علمی و پژوهشی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از سوی وزیر راه و شهرسازی تقدیر شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علمی و فناوری از کرمانشاه و به نقل از دانشگاه علوم پزیکی کرمانشاه، دکتر حبیب الله خزایی با اشاره به تحصیل حدود پنج هزار دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، گفت: در حال حاضر 550 عضو هیات علمی کار آموزش این تعداد دانشجوی دانشگاه را برعهده دارند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری بر اساس تصمیمات هیات ممیزه دانشگاه شهرکرد 10 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه، ارتقای مرتبه علمی یافتند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
علم سنجی، دانشگاه صنعتی کرمانشاه با 16 مقاله پر استناد (Highly Cited Paper) و 2 مقاله داغ (Hot Paper) توانسته است نسبت به دوره قبلی رشد چشمگیری داشته و این امر نشان دهنده کیفیت مقالات منتشر شده توسط اساتید و پژوهشگران این دانشگاه می باشد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدرس دانشگاه و از مدیران سابق وزارت آموزش و پرورش، طرح رتبه بندی معلمان را طرحی گمراه کننده دانست و گفت: برای دستیابی به اهداف تعلیم و تربیت باید به دنبال همطرازکردن حقوق و مزایای معلمان با اعضای هیات علمی دانشگاه ها باشیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۳    
شقاقی شهری، عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی معتقد است: رشدهای اقتصادی منفی و حداقلی به این معناست که اقتصاد ایران وابستگی شدیدی به بخش نفت داشته و به همین دلیل، نتوانسته است آن گونه که باید بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی را تقویت کند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز : عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نسبت به مستعد بودن بیماران بستری در بخش مراقبت های ویژه به صدمات کلیوی، هشدار داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جام جم ،دکتر سیدحسین اردهالی گفت: یکی از مشکلات بیماران بستری در بخش مراقبت های ویژه ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در بیستمین جشنواره پژوهش و فناوران استان اصفهان به عنوان پژوهشگر برتر استانی در شاخه علوم انسانی معرفی شد.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه بسیاری از خانواده ها بدون توجه به حضور کودکان اخبار اضطراب آوری همچون درگیری ها، جنگ ها، سیل، زلزله و آلودگی هوا را مشاهده و تفسیر می کنند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح ضیافت اندیشه ویژه اساتید و هیات علمی دانشگاه ها 28 تا 30 دی ماه از سوی نهاد رهبری در دانشگاه علامه طباطبایی در قم برگزار می شود.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
شفقنا- عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به عدم تکامل رشد شناختی در کودکان، نسبت به جلوگیری از مواجهه آنان با اخبار ناگوار و اضطراب آور هشدار داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران معتقد است که چیزی جز تغییر روند و رویکرد نمی تواند آسیب وارده به اعتماد مردم نسبت به رسانه های داخلی را ترمیم کند و این تغییر روند لزوما کار خبرنگار نیست و به آزادی کلان برای رسانه ها نیاز دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل هماهنگی هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان و انتظامی اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: حکم اخراج و انفصال از خدمت در مورد اعضای هیات علمی دانشگاه ها که تخلفات اخلاقی آنها اثبات شده است، اجرا می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان از برگزاری کارگاه تخصصی کاربرد کلینیکی لیزر در رشته های دندانپزشکی و فیزیوتراپی با هدف گسترش کاربردهای کلینیکی لیزر در علوم پزشکی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۵۴    
ایسنا/اردبیل عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: شهادت سردار سلیمانی، ختم ماجرا و زمینه راحتی و آسایش آمریکا نیست، بلکه آغاز پرخروش جهاد علیه اشغالگران و استعمارگران است.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه شریف با تاکید بر اینکه متوسط دانش فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور کاهش یافته است، گفت: با توجه به اینکه امروزه افراد زیادی می توانند در دانشگاه تحصیل کنند، طبیعی است که کیفیت کلی فارغ التحصیلان دانشگاهی کاهش پیدا می کند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۹:۲۶    
اقتصادنیوز:تجارت فردا در گفت وگویی با علی مدنی زاده، عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف به بررسی لایحه بودجه 99 پرداخت.
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۰    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت با ارائه راهکارهایی بر توانایی صنعت خودروسازی در اجرای استانداردهای 85 گانه تاکید کرد.
بازتاب   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
علی قنبری عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس، گفت: “گرچه دولت ممکن است بگوید که ما بیش از 10 میلیارد دلار توزیع می کنیم که بر مهار تورم تاثیر بگذارد. اما ما با کسری بودجه و کاهش درآمدهای دولت مواجه هستیم و بهتر است که دولت تخصیص ارز به کالاها را متوقف و همان میزان را در مسائل مهم تر و زیرساختی هزینه ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه شریف از ثبت نام بیش از پنج هزار داوطلب در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه خبر داد و گفت: پرونده 3776 نفر از متقاضیان جذب در کارگروه های علمی بررسی شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۰    
عضو هیات علمی دانشگاه امام حسین(ع) با اشاره به اینکه تفکر سردار سلیمانی برخاسته از تفکر امام خمینی(ره) بود گفت: یقین داریم که سیلی زدن ها به کشور آمریکا ادامه پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه انتقام سخت باید همه جانبه باشد، گفت: باید جریان نوآوری را به یک جریان اقتدارآفرین تبدیل کنیم.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۲۰:۵۴    
به گزارش جماران؛ محمد هادی ذاکرحسین، عضو هیات علمی دانشگاه تهران در صفحه اینستاگرام خود نوشت: خانم اقبال بریشا از شیعیان هوادار ایران در کشور کوزوو است. با شهادت سردارسلیمانی، با انتشار پستی در فیس بوک خود، انتقام از امریکا را یک تکلیف قلمداد می کند. ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فریندخت زاهدی عضو هیات علمی دانشگاه و دانشیار پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران به پیشنهاد حمیده بانو عنقا، مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری استاد اکبر رادی به عنوان مدیر سمینار رادی شناسی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی انتخاب و معرفی شد. ...