شنبه ۲۹ تیرساعت ۰۵:۳۰Jul 2019 20

جدیدترین‌های «هیئت علمی»

تهران پرس   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری تهران پرس، پنجمین نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور، امروز، (شنبه) 29 تیرماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. ...
نشست هماهنگی بازنگری و تدوین لایحه اصلاح قانون انتظامی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، با حضور جمعی از حقوقدانان، صبح و عصر روز پنج شنبه 27 تیرماه 1398 در شهر مشهد مقدس برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۷    
یک عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه در زمانه ای زیست می کنیم که همه چیز تهدیدکننده است، گفت: اما تزریق واکسن هم آسان است، باید همواره بیندیشیم و به قول عرفا محاسبه و مراقبه کنیم که بسیار اهمیت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۰۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) می گوید وقتی نقش زنان در بستر تاریخ تمدن را مطالعه می کنیم، به حساسیت جایگاه آن ها در شکل گیری تمدن های دینی را پی می بریم.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۰۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس هیئت مدیره موسسه پزشکی مرهم و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه مشکلات دیشموک عیان است و نیاز به بیان ندارد، گفت: مرحومه مخمل نمازی منشأ خیر و برکت دیشموک خواهد شد. (مخمل قربانی شد که مخمل ها نجات یابند)
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - در ادامه بازدید نخبگان ،سرمایه گذاران و شرکت های دانش بنیان با بازدید کنندگان از غرفه ذوب آهن اصفهان جواد منظوری کارشناس ارشد مکانیک و مدیرعامل شرکت آذین سد کارا و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با مجتبی نصر اصفهانی مهندس ارشد برق مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی در خصوص ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: ظرفیت اصلی دانشگاه را باید بازمهندسی کرد و ظرفیت عظیم هیئت علمی باید موجب رشد بیش از پیش دانشگاه شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۴    
معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود گفت: از ظرفیت و توانمندی اعضای هیئت علمی این دانشگاه برای کمک به مدیریت بحران استانداری سمنان استفاده می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: تعامل با جهان غرب هیچ گره ای از مشکلات کشور باز نمی کند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعداد بیماران تحت درمان ام اس در این استان را هشت هزار نفر اعلام کرد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور گفت: دشمنان ما متوجه شده اند برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی باید از راه تغییر فرهنگ و ضعیف کردن حجاب وارد شوند.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری تهران پرس؛ حسن رحیم پور ازغدی سخنران مذهبی در جمع اساتید هیئت علمی این دانشگاه با تبیین بیانیه گام دوم انقلاب به تلاش غرب برای نا امید کردن ملت ایران پرداخت و گفت ...
قم فردا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بابیان این که دولت فعلی توانایی حل مشکلات اقتصادی را ندارد، گفت: اقتصاد شبهه مدرن بزرگ ترین ضربه را به اقتصاد کشور زد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کتاب زمان نگری و کیهان باوری در عصر صفویه اثر بهزاد کریمی، عضو هیئت علمی دانشگاه میبد در حوزه تاریخ و جغرافیا به عنوان کتاب سال یزد برگزیده شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی علوم تحقیقات و فناوری از بررسی رزومه 820 عضو هیات علمی و محققان شرکت های دانش بنیان برای عضویت در کمیسیون های تخصصی این شورا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) گفت: نظام جمهوری اسلامی در دنیای امروز به عنوان الگوی مقاومت مطرح شده و ابرقدرتها از ایران به عنوان کشوری قدرتمند یاد می کنند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۶    
گروه چندرسانه ای حجت الاسلام والمسلمین محسن ادیب بهروز، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، که سال ها مسئولیت های اجرایی و فرهنگی را در بدنه حج و زیارت به عهده داشته است، با بیان شیوه های تأثیرگذاری حج بر سبک زندگی و موانع فعلی ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۵:۰۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت: تحلیل های روانشناختی آثار هنری در راستای آموزش مهارت های زندگی است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت: با توجه به ظرفیتی که در بهره مندی از اعضای هیئت علمی توانمند در رشته های مهندسی معدن و کشاورزی داریم، درصددیم در این رشته ها مدارس عالی مهارتی در واحدهای سطح استان کرمان ایجاد کنیم.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۱:۱۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه خلیج فارس گفت: مراکز دانشگاهی و دستگاه های اجرایی به یکدیگر اعتماد کنند تا مسائل کشور حل شود.
دکتر مسعود شمس بخش، مشاور وزیر علوم و مدیرکل دفتر وزارتی، در نشست مشترک اعضای هیئت رئیسه دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی شیراز گفت: آیین نامه ارتقا و ترفیع، ابزاری در دست دانشگاه هاست تا به وسیله آن بتوانند به فعالیت های آموزشی و پژوهشی اعضای هیئت علمی جهت دهند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اعضای هیئت علمی گروه ارگونومی دانشکده بهداشت شیراز موفق شدند رولینگ وایت برد را برای نخستین بار در ایران اختراع کنند . به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از وبدا شیراز ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در کمتر از دو سال 317 عضو هیئت علمی را جذب کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه حکیم سبزواری در پژوهشی بین المللی و با همکاری محققان دانشگاه های انگلستان و چین، اثرات اصطکاک دیواره بر رطوبت توربین بخار را بررسی کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور آموزش عالی گفت: فراخوان هایی برای جذب هیئت علمی از سال 88 تا 95 در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد؛ اما بسیاری از این نفرات که در مصاحبه های علمی پذیرفته می شدند در هیئت علمی جذب نشدند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان، با اشاره به اینکه باید فرهنگ خلاقیت سازی را در کردستان توسعه بدهیم، گفت: افراد با کسب و کار متناسب با توان و تخصص خود و آموزش های عملی در پایان دوره تحصیل در صورت مناسب بودن شرایط بتوانند استخدام شوند. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی درس گفتار شبکه چهار در هفته جاری به بررسی گونه های غرب شناسی با حضور حجت الاسلام حبیب الله بابایی، عضو هیئت علمی و مدیر گروه مطالعات تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پرداخت.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصاد عضو هیئت علمی مؤسسه امام خمینی(ره) اظهار کرد: پیشنهادی که محققان بانکداری اسلامی در مورد جریمه تأخیر ارائه داده اند این است که اولاً این جریمه تبدیل به تعزیر شود و دوم اینکه عایدی آن هم به بانک برنگردد ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی و نماینده دانشگاه هنر گفت: همکاری مناطق آزاد و دانشگاه هنر در قالب تفاهم نامه حلقه اتصال و پیوند دهنده هنرهای بومی در مناطق آزاد و سرزمین اصلی است. به گزارش ، فائزه طاهری در هجدهمین نشست مشترک معاونان و مدیران فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور با ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۸    
کتاب راهنمایی کاربری نگارش مقاله برای مجلات ISI دارای ضریب تأثیر به قلم اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا ترجمه و منتشر شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۶    
گروه حوزه های علمیه عضو هیئت علمی پردیس دانشگاه تهران با بیان اینکه فرهنگ کشور متأسفانه به سمتی می رود که هر کسی را که کتاب بیشتری دارد عالم تر می دانند، گفت: این در حالی است که 80 درصد پژوهشگران از منابع داخلی بی اطلاع هستند و کمتر از سه درصد آنان از پژوهش های جهان عرب اطلاع دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیئت علمی دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره احتمال کاهش خطر بروز دیابت با مصرف ویتامین D، گفت: مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهند دریافت مقادیر کافی ویتامین D با کاهش خطر بروز دیابت نوع 2 ارتباط دارد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۷    
عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع نسبت به پیشنهاد اداره کل محیط زیست استان تهران برای اصلاح ممنوعیت و محدودیت استقرار صنایع در 120 کیلومتری تهران انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع نسبت به پیشنهاد اداره کل محیط زیست استان تهران برای اصلاح ممنوعیت و محدودیت استقرار صنایع در 120 کیلومتری تهران انتقاد کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان گفت: بهزیستی سازمان در تربیت و حفظ سلامت جسمی، روانی و اجتماعی برای هر ردیف شغلی در تمام سطوح سازمان اطلاق می شود. دکتر سعید فرح بخش در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی گروه جامعه شناسی دانشگاه خوارزمی تهران با تاکید بر این که مسجد محوری، ضرورتی برای مقابله با آسیب های اجتماعی و معضلات فرهنگی است، تصریح کرد: شبکه سازی و تولید محتوای موثر، لازمه توفیق در فعالیت های فرهنگی از جمله در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۲:۱۱    
ستاری: ما امروز در کشور پژوهشگاه هایی را داریم که 2 هزار و 500 هیئت علمی دارند یا پژوهشگاه هایی را داشته ایم که طی دو، سه سال 2 تا 3 هزار میلیارد تومان برای آن ها هزینه کرده ایم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با انتقاد از غیراسلامی بودن محتوای علوم دانشگاهی گفت: اگر مقصود از اسلامی بودن وجود ظواهر و نمادهای اسلامی باشد در کشورهای زیادی دانشگاه اسلامی وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۵    
فائزه عظیم زاده اردبیلی از اعضای اتاق فکر و هیئت علمی همایش بین المللی گفت وگو و مناظرات رضوی در آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) به عنوان خادم فرهنگ رضوی انتخاب شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۶    
گروه اندیشه - عضو هیأت علمی موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی در نشست توسعه ایران؛ چالش ها و راهکارها با بیان اینکه تغییر نحوه زندگی جامعه ایران باعث شده تا این جامعه نتواند با نظام های فکری گذشته، زندگی آرامی را سپری کند، گفت: وقتی جامعه کوچک و دولت بزرگ است ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۸:۰۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر در ترجمه و نگارش کتاب آشنایی با نرم افزار اپتی گریتینگ مشارکت کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه عضو هیئت علمی دانشگاه بیرجند با تأکید بر رابطه تغذیه با معنویت با بیان اینکه 200 آیه قرآن مرتبط با بحث تغذیه است؛ تأکید کرد: بسیاری از مشکلات کشور در زمینه بیماری ها و افسردگی ها ناشی از دوربودن از تغذیه متناسب با آموزه های روایی و قرآنی است.
شورای نگهبان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۷:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تاریخ و محل تولد: 1361 - دزفول تحصیلات: دکترای حقوق عمومی دوره عضویت: از تاریخ 1398/04/25 سوابق: هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع)، دبیر کمیته فرهنگی- اجتماعی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری، عضو مجمع مشورتی حقوقی شورای نگهبان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت گفت: جایگاه فعالیت های دانش پژوهی باید در دانشگاه های علوم پزشکی تبیین شود تا به ارتقا آموزش پزشکی منجر شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: دریای دوم تعبیر خوبی برای شرجی هرمزگان بود که جهاد دانشگاهی با دستگاه آب ساز آن را محقق ساخت. به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در دیدار با اعضای هیئت رئیسه ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیئت علمی دانشگاه های سراسر کشور از 300 عنوان فرصت مطالعاتی در حوزه صنعت برخوردار می شوند.
وزیر علوم تحقیقات و فناوری، با اشاره به وجود جمعیت برگزیده ای از بانوان در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در حوزه های دانشجویی، هیئت علمی و جایگاه های مدیریتی، تصریح کرد: دانشگاه ها باید از فضای همدلی و همکاری موجود میان کارکنان ...
قم نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با پرداختن به مساله مذاکره با آمریکا و بررسی نگاه قرآن در این رابطه آورده است : مذاکره با آمریکا در شرایط کنونی مصداق سازش و تسلیم در برابر دشمن متجاوز و ستمگر است که مورد نهی قرآن کریم واقع شده است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۳    
کتاب اندیشه های انتقادی گرینبرگ در گستره فرمالیسم هنری توسط عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا تألیف و از سوی انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی به چاپ رسید.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۰    
گروه دانشگاه عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با تأکید بر اینکه بیانیه گام دوم، توجه به هرم تعالی است، بیان کرد: به کمک این هرم و با دارا بودن سه ضلع عنایت، صیانت و درایت، نظام جمهوری اسلامی به سوی تعالی و پیشرفت حرکت خواهد کرد.