چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۲:۵۵Apr 2020 1

جدیدترین‌های «هیئت علمی»

 
حوزه   ۶ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه قم، نهادینه کردن خلاقیت و نوآوری در کشور را از الزامات مهم موفقیت در سال "جهش تولید" عنوان کرد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیئت علمی گروه محیط زیست و منابع طبیعی دانشگاه فردوسی گفت: باید به طبیعت فرصت زنده ماندن دهیم، در غیر این صورت احتمال شیوع ویروس های فراگیر در آینده خیلی بیشتر خواهد شد.
عضو هیئت علمی گروه نوزادان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تولد نخستین نوزاد مبتلا به کرونای جهان و ایران در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو هیئت علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه مازندران گفت: 13 بدر بخشی از سنت دیرینه ایرانیان بوده و سالیان سال اجرا شده و همه ایرانیان دوست دارند در این ایام بیرون از منزل باشند اما امسال شرایط بیماری کرونا ایجاب می کند مثل آئین های دیگر در این سنت تغییراتی ایجاد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گناباد - عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: با توجه به مشاهده نمونه هایی از موارد ابتلای کودکان و نوزادان به کرونا، والدین در صورت مشاهده علائم در فرزندان، آن را جدی بگیرند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت از افزایش طرح های پژوهشی این دانشگاه در سال جدید با ارتقای مرتبه علمی 6 عضو هیئت علمی خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: عضو هیئت علمی گروه نوزادان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تولد نوزاد 900 گرمی مبتلا به ویروس کووید -19 در بیمارستان امام رضا (ع) خبر داد. ...
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رستمی،عضو هیئت علمی دانشگاه قم با اشاره به اینکه امروز بومی سازی فناوری بسیار مهم است، گفت: انتخاب شعار جهش در تولید توسط رهبر معظم انقلاب براساس یک منطق علمی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو هیئت علمی گروه بیماری های لثه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: اگرچه منابع علمی اعلام نکرده اند که ممکن است ویروس کرونا از طریق هوا منتقل شود، اما بر روی سطوح می نشیند و بهتر است قبل از استفاده از مسواک، آن را ضد عفونی کنیم.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد زنجان با اشاره به قیمت پایین محصولات ایرانی در بازار های جهانی، گفت: قیمت پایین محصولات ایرانی امکان امکان افزایش صادرات محصولات ایرانی را فراهم کرده است.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: مشکلات و معضلات اقتصاد ناشی از تئوری های روشنفکرنماها است که بدون توجه به شرایط و مسائل کشور آن را در جامعه ترویج و آموزش دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۰    
عضو هیئت علمی دانشکده طب سنتی کرمان گفت: در طب سنتی ایران گیاهان زیادی برای کاهش دمای بدن توصیه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۶:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: از توانمندی در قدرت نظامی و امنیتی می توانیم برای سایر شئون حکومت داری الگو بگیریم و ببینیم که در این زمینه از چه گفتمانی تبعیت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۶:۰۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: آموزش عالی ما نیاز به یک جراحی دارد و این جراحی مسلما منجر به بهبود وضعیت خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۱۹    
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تصریح کرد: برخلاف میل و خواست مستکبران و بدخواهان، قدرت نرم امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل، چندین برابر سال 58 است و امروز گفتمان انقلاب اسلامی یک گفتمان شاخص به شمار می رود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۱۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی، در پیامی درگذشت محسن علیجانی جانباز هیات علمی واحد تهران مرکزی را تسلیت گفت.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دکتر صدیقه کامکاری، دکترای تخصصی زنان و زایمان و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، نوید دانایی غروب دوشنبه در نشست مشترک کمیته های بهداشت و سلامت و تشکل های صنفی نظام پزشکی استان سمنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی شاهرود و سمنان به میزبانی استانداری با بیان اینکه اپیدمی زمانی کنترل خواهد شد که شفافیت در آمار وجود داشته باشد ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
حبیب الله خجسته پور غروب دوشنبه در نشست مشترک کمیته های بهداشت و سلامت و تشکل های صنفی نظام پزشکی استان سمنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی شاهرود و سمنان به میزبانی استانداری ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در استان برای مقابله با کرونا ویروس ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان یک عضو هیئت علمی علوم پزشکی سمنان بر ضرورت به میدان آمدن متخصصان علوم اجتماعی و روان شناسی برای مقابله موثرتر با بیماری نوپدید کووید19 در کشور و استان تاکید کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، ایرج رئیسیان بعد از ظهر دوشنبه در نشست مشترک اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و سمنان و اعضای تشکل های صنفی پزشکان و نظام پزشکی به میزبانی استانداری با موضوع کرونا ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۴۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: در وضعیت کنونی اگر ورودی نقدینگی فعالان اقتصادی و تولیدکننده ها از محل تقاضا برای کالا کاهش پیدا کند، نظام بانکی باید این کاهش نقدینگی را جبران کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۱۲    
عضو هیئت علمی جامعةالمصطفی(ص) ضمن آرزوی سال خوب برای هم وطنان، اظهار کرد: ما باید با رعایت بهداشت و توسل و دادن صدقه، امور را به خدا واگذاشته و به او توکل کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه اصفهان با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا و قرنطینه خانگی به ما فرصت زندگی داده است، گفت ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن زیباترین پیام نوروز و نو شدن عالم برای انسان ها را دعوت به ایجاد تغییر و تحول روحی و معنوی در زندگی در سایه آموزه های نورانی اسلام دانست به خصوص در سالی که کرونا امان از جهان بریده است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بشر فراموش می کند که ضعیف، محتاج و بنده است و قدرت مطلق ندارد. مسأله کرونا نمونه ای کوچک از عجز و ضعف انسان است. متن زیر یادداشتی است از حامد تقوایی، عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز که در آن از ویروس کرونا بهره گرفته و نوع تقلای انسان مورد هجمه ویروس کرونا را مشاهده و تحلیل کرده است؛ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۱    
ایسنا/لرستان یک عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور لرستان گفت: خستگی در بر هم زدن ثبات و آسیب دیدگی مفاصل نقش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۳۷    
تهران-ایرناپلاس- شیوع کرونا و استرس و ترس از ابتلا به این بیماری و عوارض ناخوشایند آن، ذهن بسیاری از مردم دنیا و هموطنان را درگیر خود کرده است. نخستین نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که ترس از کرونا امری کاملا طبیعی بوده و برعکس، توقع نداشتن استرس از آن، غیرواقعی و غیرطبیعی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کریم پارچه باف دولتی، عضو هیئت علمی گروه پژوهشی مطالعات قرآنی برهان در یادداشتی به بررسی تغییرات سبک زندگی در پی شیوع ویروس کرونا پرداخته است.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به انجام تحقیقات برای کشف دارو ضد کرونا در اهواز گفت: این دارو در آزمایشات اولیه مثبت بوده و نتایج قطعی به زودی منتشر می شود. ...
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
با تصویب دولت در صورت جا به جایی پزشکان درمانی و اعضای هیئت علمی تمام وقت جغرافیایی به مناطق محروم، در مراکز تابع دانشگاه های علوم پزشکی هم چنان تمام وقت محسوب شده و اسناد ارسالی از هر دو محل فعالیت به صورت دو کا محاسبه و پرداخت می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۱    
حوزه/ هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان با احساس دغدغه نسبت به لزوم پرداختن به مسائل مبتلا به، با خانم دکتر مشکات، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به دنبال شیوع بیماری کرونا گفتگویی را ترتیب داده که در ادامه می خوانید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۵    
حجت الاسلام رفیعی هنر روان شناس و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی راهکارهایی را برای استرس نگرفتن در زمان بیماری بیان کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان دومین دانشگاه جامع دولتی استان آذربایجان شرقی است که در سال 1367 تاسیس شده است. ...
رییس پژوهشکده علوم زمین گفت: سال 99 پروژه های ملی و بین المللی پژوهشکده اجرایی می شود. تلاش داریم به کشور در تولید اطلاعات پایه اکتشافی کمک کنیم. در همین راستا صحبت هایی با معاونت امور معادن وزارت صمت صورت گرفته و با موافقت ریاست سازمان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۰۲    
وجود 300 هزار صندلی خالی در دانشگاه علمی کاربردی و توضیح مسئولان سازمان سنجش درباره اختصاص سهمیه به فرزندان هیئت علمی از جمله اخبار مهر 98 است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تصریح کرد:حضرت عباس(ع) با درخشش فوق العاده در عرصه بندگی، ادب و وفا و ولایتمداری، به اُسوه برتر همه جوانمردان عالم تبدیل شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی گفت: هدف از زیارت اهل بیت(ع) برقراری ارتباط معنوی با امام معصوم است، لذا با قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) می توان ایشان را از راه دور زیارت کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۲۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی بیان کرد: حوادثی که به وجود می آید، می تواند منشأ انسانی یا الهی داشته باشد، اما اگر منشأ الهی داشته باشد، از قبیل بلا و آزمون الهی است تا خداوند از این طریق مردم را از خواب غفلت بیدار کند و مومنان نیز از این آزمایش الهی مستثنی نیستند.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: از آنجایی که اعضای مجلس جدید از بین نیروهای انقلابی و دوستدار نظام انتخاب شده اند؛ انتظار داریم که نگاهی متفاوت تر از گذشته نسبت به حل مسائل اقتصادی داشته باشند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۱۵    
عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: برنامه کودکی که در چین قرنطینه است، از وقتی بیدار می شود مشخص است؛ اما آموزش او فقط شامل دروس رسمی نیست؛ بلکه ورزش، موسیقی و ... را نیز در آموزش الکترونیکی و بستر مبتنی بر اینترنت در نظر می گیرند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۴:۴۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: کرونا ما را در حاشیه یک رکود اقتصادی قرار داده و اگر این شرایط در سال 99 مدیریت نشود می تواند یک رکود بسیار سنگینی را ایجاد کند به گونه ای که باعث می شود حداقل یکی دو میلیون نفر به تعداد بیکاران کشور افزوده شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
صداقت ثمرحسینی با بیان اینکه امام حسین(ع) ذخیره پیغمبر اکرم(ص) برای حساس ترین دوره تاریخ اسلام بود، گفت: مناعتِ طبع امام حسین(ع) عزتی خدادادی و در امتداد عزت رسول الله(ص) است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان گفت: در حوزه اقتصادی، فساد مالی فعالیت های سرمایه گذاری را از شکل مولد به رانت تبدیل کرده و باعث ایجاد سازمان های مافیایی در درون سازمان های دولتی می شود.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، عضو گروه مامایی و هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، توصیه هایی برای زنان باردار در دوران اپیدمی کرونا بیان کرد. اکرم کرمی دهکردی عضو گروه مامایی و هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رفیعی هنر روان شناس و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی راهکارهایی را برای استرس نگرفتن در زمان بیماری بیان کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) با اشاره به چالش ها و حوادث سال 98 در ایران گفت: مروری بر حوادث و رویدادهای سال 98، نشان می دهد این سال بسیار پر فراز و نشیب بود و سختی های زیادی را نیز به همراه داشت.