سه شنبه ۲۶ تیرساعت ۲۱:۵۷Jul 2018 17

جدیدترین خبرهای «فقر»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران - ایرنا- حمایت گسترده از بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط به دلیل داشتن ویژگی های خاص و با هدف افزایش رشد و سطح اشتغال و ایجاد درآمد و کاهش فقر از جمله مهمترین اولویت های اقتصادی- اجتماعی کشورهای جهان خصوصا در مرحله گذار اقتصادی بشمار می آید.
تهران پرس   ۲ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا- شهروندان بندرعباس در حالی از فقر امکانات تفریحی رنج می برند که مردم این شهر در تابستان دمای 50 درجه و شرجی هوای بیش از 90 درصد را هم تجربه کرده اند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا- شهروندان بندرعباس در حالی از فقر امکانات تفریحی رنج می برند که مردم این شهر در تابستان دمای 50 درجه و شرجی هوای بیش از 90 درصد را هم تجربه کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
دانشجویان دانشگاه های استان البرز در فصل تابستان به دورترین نقاط محروم این استان می روند تا با اردوهای جهادی خود چهره فقر و محرومیت را پاک کنند؛ روستاهای اشتهارد به دلیل کمبود آب شرب و مسائل اجتماعی یکی از هدف های آن ها در تابستان است.
خبرگزاری دانشجو   ۹ ساعت پیش    
بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در بیانیه ای اعلام کرد: ارمغان وزیر راه و شهرسازی چیزی جز رکود تورمی، افزایش ناگهانی قیمت مسکن، کارتن خوابی، افزایش فقر و تنگدستی نبوده است.
خبرگزاری دانشجو   ۹ ساعت پیش    
این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه علما باید مبارزه با دشمن را با آگاهی و هوشیاری دنبال کنند گفت: مقام معظم رهبری بر انقلابی بودن و انقلابی ماندن حوزه ها تاکید دارند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از اختصاص اعتبار هفت هزار میلیارد تومانی دولت به منظور رفع فقر مطلق مددجویان امداد و بهزیستی خبر داد و گفت: اراده دولت مبنی بر حمایت اقشار کم درآمد شکل گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
اردوهای جهادی تمرینی برای خودسازی است در اوضاع احوالی که روستائیان از فقر و محرومیت امیدی به زندگی نداشته و مدعی هستند که صدایشان به گوش کسی نمی رسد اما جهادگران در گرمای کویر در کنار مردم حاضر شده و برای زدودن فقر از زندگی آنها تلاش می کنند.
روزنامه گسترش تجارت   ۱۰ ساعت پیش    
سارا رشادی زاده: اوج گرفتن گرمای تابستانی باعث شده این روزها همه جا صحبت از آب و جیره بندی آن باشد. براساس گزارش سی ان ان، وضعیت کم آبی و بحران پیش آمده فقط به ایران خلاصه نمی شود، بلکه بخش هایی از خاورمیانه و شمال افریقا را در بر گرفته است. ...
فرهنگستان فوتبال   ۱۰ ساعت پیش    
فرهنگستان فوتبال روملو لوکاکو، یکی از بازیکنان تأثیرگذار تیم ملی بلژیک در جام جهانی روسیه بود که با چهار گل زده و کسب مقام سومی همراه با تیمش، جام جهانی را به پایان برد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
نایب رئیس مجلس بیان کرد: ما نمی توانیم در مقابل فقر و گرسنگی مردم بی تفاوت باشیم و ما به عنوان نمایندگان و مسئولان باید در راستای حل مشکلات مردم تلاش و کوشش کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۸    
مرجع عالیقدر تشیع گفت: رفع فقر و ظلم نیازمند مدیریت صحیح اقتصادی است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۴    
عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی جهاد دانشگاهی گفت: نتایج پژوهش در بعضی سایت های مسکن مهر اطراف تهران نشان می دهد حدود 90 درصد ساکنان فقیر و خیلی فقیر هستند و نرخ بیکاری در این مناطق 33 درصد است ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۱    
عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی جهاد دانشگاهی گفت: نتایج پژوهش در بعضی سایت های مسکن مهر اطراف تهران نشان می دهد حدود 90 درصد ساکنان فقیر و خیلی فقیر هستند و نرخ بیکاری در این مناطق 33 درصد است ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۸:۰۹    
بنگاه های اقتصادی به منظور کاهش نابرابری های اجتماعی و اقتصادی، فقر و فاصله طبقات اجتماعی در جامعه موظف هستند که دست به اقدامات غیر انتفاعی بزنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۷:۴۵    
موسسه خیریه عترت فاطمی، موسسه ای است که در راستای کمک به نیازمندان سادات در کشور راه اندازی شده که در 7 استان شعبه دارد و به زودی در استان خراسان جنوبی نیز راه اندازی می شود، این موسسه در کنار کمیته امداد برای زدودن فقر و ترویج مهربانی گام برمی دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۷:۰۶    
سید محمدباقر شفتی (ره) یکی از علمای بزرگ شیعه، بعد از تحصیل در نجف، در نهایت فقر به اصفهان مهاجرت کرد. این عالم در همان روز های تنگدستی اش کاری بسیار نیک انجام داد که خداوند در های رحمت خود را برای او باز کرد به طوری که در حالات وی گفته اند، هیچ عالم شیعی مثل سید شفتی ثروتمند نشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۳    
سرپرست استانداری کرمان با اشاره به اینکه امروز اولویت دولت رفع آسیبهای اجتماعی و رفع محرومیت و فقر از جامعه است گفت: آموزش آشنایی با آسیب های اجتماعی باید از سنین پایین و مهدهای کودک انجام شود.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۳۶    
اکوفارس: محله بیست متری شهرداری در منطقه 7 و در غرب اهواز که در جنوب چهارصد دستگاه واقع شده است. این محله در ابتدا جایی برای زیستن پارکبانان شهرداری اهواز بود که با خیابان های اصلی به نام های 20متری و 15متری شکل گرفت ...
یافته   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۵    
استاندار لرستان تاکید کرد؛ ضرورت سرمایه گذاری شرکت های وابسته به وزارت دفاع در لرستان چاپ ایمیل استاندار لرستان بر ضرورت سرمایه گذاری شرکت های وابسته به وزارت دفاع در لرستان تاکید کرد. ...
روزنامه کیمیای وطن   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۸    
پروانه شریفی کم خونی فقر آهن یک نوع معمولی از کم خونی است، به عبارتی وضعیتی که خون آن به اندازه کافی دارای گلبول های قرمز سالم نیستند، گلبول های قرمز خون اکسیژن را به بافت های بدن منتقل می کنند. همان طور که از نامش برمی آید، کم خونی کمبود آهن ناشی از کمبود آهن است ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۸    
براساس گزارشی که در روزنامه ایندیپندنت منتشر شده است، حدود 14 میلیون انگلیسی در فقر مطلق زندگی می کنند.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۴    
فقر آهن شایع ترین علل کم خونی در ایران و دنیاست. افراد در سن رشد، دوران کودکی، دوران بلوغ، دوران بارداری و شیردهی در معرض این نوع کم خونی قرار دارند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۹    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 654 هزار میلیارد ریال برای اشتغال سال 97 پیش بینی و 30 هزار میلیارد ریال عقد قرارداد توسط بانک ها با متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی انجام شده است.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۵    
برای درمان کم خونی و فقر آهن در طب ایرانی اسلامی، موارد زیر به جای اسید فولیک، قرص آهن و ویتامین D. تجویز می شود: باید تغذیه خود را اصلاح کنید و روغن طبیعی، نمک معدنی طبیعی و آب سالم بدون کلر همچنین ظروف مسی ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۳    
شهید صیمری با حضور در مناطق محروم دارایی و داشته ها را در راه تبلیغ دین خرج کرد و در بحث فقرزدایی و محرومیت زدایی و فقر فرهنگی مناطق محروم و حاشیه ای اقدامات بزرگی انجام داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۶    
وزیر کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برای مقابله با تحریم ها باید پیوند اجتماعی را با مردم بیشتر کنیم هرچند بگویند وزیر دوره گردی می کند، گفت:با حفاظت از زندگی مردم و کاهش فقر مطلق از تحریم ها عبور می کنیم
ندای ایرانیان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۶    
این صنعت با ایجاد اشتغال فراوان به یکی از منابع اصلی ایجاد ثروت و ریشه کنی فقر در کشورهای کمتر توسعه یافته تبدیل شده است و بسیاری از کشورها، توسعه گردشگری را در اولویت نخست سیاست های توسعه ای خود قرار داده و از این طریق درآمدهای ارزی پایدار و بالا کسب می کنند.
نی نی بان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۰    
تعداد زنان معتادی که فرزندان خود را بعد از تولد می فروشند روز به روز بیشتر می شود. زنانی که با فقر دست و پنجه نرم می کنند و چیزی برای نگهداری از فرزندانشان ندارند.