یکشنبه ۰۱ مهرساعت ۲۱:۵۲Sep 2018 23

جدیدترین خبرهای «فقر»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
دامغان _ استاد اقتصاد دانشگاه تهران بابیان اینکه جامعه اسلامی باید به رفع فقر کمک کند، گفت: ریشه کنی فقر نیازمند برنامه اقتصادی است.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
یک وکیل سعودی با اشاره به ادامه نقض حقوق بشر در عربستان از شکنجه هدفمند مبلغان در زندان های رژیم خبر داد.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
قائم مقام وزیر در امور بین الملل وزارت آموزش و پرورش گفت: بیش از 120 میلیون دانش آموز در جهان به دلیل جنگ، فقر و عدم امکانات آموزشی از تحصیل بازمانده اند.
نسبت سرانه فقر به عنوان 1.90 دلار در روز در ایران، در سال 2013 یک درصد از جمعیت و در سال 2014، دو درصد از جمعیت بوده است.
اکو فارس   ۹ ساعت پیش    
اکوفارس: اگرچه سوئیس یکی از ثروتمندترین کشور های جهان است اما بر طبق آمار سال 2015، حدود 7 درصد از مردم سوئیس با مشکل فقر دست به گریبان هستند.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۰ ساعت پیش    
بر اساس قانون اساسی موجود در هندوستان، خدمات سلامت دولتی برای کسانی که زیر خط فقر هستند؛ رایگان است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - با وجود گذشت بیش از 90 سال از تصویب قانون توسعه ورزش در مدارس، فعالیت های بدنی دانش آموزان تحت تاثیر توسعه نامتوازن امکانات آموزشی قرار گرفته و فقر حرکتی در برخی از مدارس کشور در حال گسترش است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۶    
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل بهزیستی کرمانشاه با اعلام اینکه دانش آموزی را نداریم که به دلیل فقر نتوانسته باشد به مدرسه برود، گفت: مردم می توانند در صورت مشاهده دانش آموزان نیازمند مراتب را به نهادهای حمایتی اعلام کنند که در اسرع وقت وسایل کمک آموزشی آنها فراهم می شود.
دانا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۵    
بیماری ام اس در ایران به شکل قابل توجهی رو به افزایش است و تعداد نسبتاً زیادی از هموطنان ما را مبتلا ساخته است. استان مازندران یکی از استان های است که تعداد زیادی مبتلا به این بیماری دارد و افزایش این بیماری در استان بسیار نگران کننده است و آنچه در مقابله با این بیماری مزمن و نوظهور ضروری به نظر می ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۹    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان گفت: در وضعیت کنونی اقتصاد، اکثریت زندانیان و خانواده آنان تحت فشار شدید و در فقر اقتصادی و نیازمند توجه بیشتر از طریق فراهم کردن بستر اشتغال و حرفه آموزی برای آنان جهت تأمین نیازهای اولیه خانوادهایشان هستند.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۵    
روزنامه شهروند: این حرف های اوست که بار ها عشق از دست داده، کودک از دست داده و در فقر زندگی کرده است، اما به قول خودش با توکل، همه این اتفاقات تلخ را تحمل کرده است ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۴:۵۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به دنبال مبارزه با فقر هستیم، باید شرایط بهتری را برای مردم مخصوصا زنان سرپرست خانوار فراهم کنیم.
پایتخت ما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۶    
اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد چند روز دیگر در حالی برگزار می شود که جنگ و تروریسم هر روز جان عده زیادی را می گیرد، افراد بی شماری آواره می شوند بسیاری به دلیل فقر و نداشتن بهداشت جان می دهند. بحران و عدم امنیت فرصت برنامه ریزی برای توسعه و پیشرفت را از بسیاری کشورها گرفته است ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۳    
به گزارش ایرنا، معصومه مرادیان شنبه شب در شورای هماهنگی مقابله با مواد مخدر که در استانداری قزوین برگزار شد افزود: 52 درصد زندانیان مواد مخدر کشور را زنان و 48 درصد را مردان تشکیل می دهند که نشان دهنده میزان شیوع اعتیاد میان زنان است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۵    
بلگراد - ایرنا – مونته نگرو کشوری کوچک واقع در اروپای شرقی ؛ که بیش از یک سال است به عضویت پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) درآمده و برای ورود به اتحادیه اروپا تلاش می کند ؛ با معضل فقر دست و پنجه نرم می کند و براساس آمارها 9 درصد جمعیت 670 هزار نفری این کشور در فقر مطلق بسر می برند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۳    
یونیسف اعلام کرد در ایتالیا بیش از یک میلیون و دویست هزار کودک در فقر مطلق و دو میلیون و صد و پنجاه و شش هزار کودک نیز در فقر نسبی به سر می برند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۰    
زنجان-مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کودکان سرمایه های باارزش جامعه هستند و باید برای توسعه اجتماعی و ریشه کن کردن فقر دست به کار شویم و زمینه تحصیل کودکان کار را فراهم کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۳    
گروه بین الملل سازمان ملل متحد با انتشار گزارشی اعلام کرد که وضعیت فقر در میان کودکان بغرنج است به گونه ای که از هر دو فقیر یک نفرشان کودک هستند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۵    
بونو، خواننده گروه مشهور U2 پس از دیدار نیم ساعته اش با پاپ فرانسیس گفت که پاپ از شنیدن خبرهای مربوط به تعرضات جنسی کشیش های کلیسای کاتولیک به کودکان وحشت زده و مبهوت است. ...
موج   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۹    
جانشین فرهنگی فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه کار آمریکا عهد شکنی است گفت: بمباران شیمیایی و زدن هواپیمای مسافربری را آمریکایی ها برنامه ریزی کرده بودند اما در ایام دفاع مقدس ما خودمان را پیدا کردیم و امام راحل فرمودند جنگ ما جنگ بین فقر و غنا است. ...
تیتر ۱   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۱    
مطالعه وسیع انجام شده توسط کمیته اجتماعی متریکز (SMC) نشان داد که در حال حاضر، 8.4 میلیون بزرگسال، 4.5 میلیون کودک و 1.4 میلیون مستمری بگیر که در انگلستان زندگی می کنند زیر خط فقر قرار دارند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۶    
نخستین روز مدرسه برای کلاس اولی ها آغاز شد، اما در این میان کودکانی هستند که در حسرت دیدن آن سوی دیوار های مدرسه هستند.
سبا724   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به اقشار آسیب پذیر همواره دغدغه بسیاری از بنگاه های اقتصادی در جهت کاهش فقر و فاصله طبقاتی و نیز برداشتن سدهای نابرابری در جامعه خصوصا مناطق محروم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۷:۲۲    
نخستین روز مدرسه برای کلاس اولی ها آغاز شد، اما در این میان کودکانی هستند که در حسرت دیدن آن سوی دیوار های مدرسه هستند. به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ واپسین روز تابستان است و کم کم ترافیک خیابان ها سنگین تر می شود و شهر حال و هوای دیگری دارد ...
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۰    
یکی از شبهات و اظهار نظر های بی اساس دشمنان و همچنین برخی سلبریتی های کم عمق که هر ساله مطرح می شود این است که چرا هزینه های عزاداری سیدالشهدا(ع) به فقرا پرداخت نمی شود؟ حال آنکه اساسا نهاد هیئت، خود ظرفیت عظیمی است که می تواند در فقر زدایی و تحقق عدالت اجتماعی نقش مهمی ایفا نماید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۲    
رشته تکواندو با وجود اهمیت در رقابت های جهانی، المپیک و آسیایی از لحاظ در آمدی برای ورزشکارانش مقرون به صرفه نیست.
ایتنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۶    
ایتنا – نظرات جالب توجه یکی دیگر از مخالفان هوش مصنوعی .
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۷:۴۳    
سیدحسن نصرالله: مقاومت موشک نقطه زن دارد/حداقل 50 درصد جمعیت کشور به زیر خط فقر خواهند رفت؟ /حضور مرتضوی در مراسم عزاداری شهر تفت
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۸    
وکیل ملت: حسین راغفر، اقتصادان ایرانی می گوید: فساد و اختلاس توسط یک گروهی از افراد و سازمان ها صورت می گیرد اما هزینه آن را گروه دیگری که همین مردم هستند باید بپردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۰:۱۰    
فعالیت های یک شرکت انگلیسی در معدن تازه کشف شده یاقوت در یکی از مناطق موزامبیک، ساکنان منطقه را با فقر و خطر آوارگی مواجه کرده است.