سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۱۷:۰۰Dec 2018 11

روزنامه گل (goaldaily.ir)

روزنامه گل 26 اسفند 1393 روزنامه گل 25 اسفند 1394 روزنامه گل 1 فروردین 1395 روزنامه گل 29 اسفند 1396 روزنامه گل 31 فروردین 1397 روزنامه گل 31 اردیبهشت 1397 روزنامه گل 31 خرداد 1397 روزنامه گل 31 تیر 1397 روزنامه گل 31 مرداد 1397 روزنامه گل 27 شهریور 1397 روزنامه گل 30 مهر 1397 روزنامه گل 30 آبان 1397 روزنامه گل 6 آذر 1397 روزنامه گل 7 آذر 1397 روزنامه گل 8 آذر 1397 روزنامه گل 9 آذر 1397 روزنامه گل 10 آذر 1397 روزنامه گل 11 آذر 1397 روزنامه گل 12 آذر 1397 روزنامه گل 13 آذر 1397 روزنامه گل 14 آذر 1397 روزنامه گل 15 آذر 1397 روزنامه گل 16 آذر 1397 روزنامه گل 17 آذر 1397 روزنامه گل 18 آذر 1397 روزنامه گل 19 آذر 1397 روزنامه گل 20 آذر 1397 
  ۳ ساعت پیش    
آرش میراسماعیلی قهرمان سابق جودو می گوید بی میل نیست که در انتخابات فدراسیون شرکت کند.
  ۳ ساعت پیش    
آرن داوودی در غیاب صمد نیکخواه بهرامی و حامد حدادی نقش مهم کاپیتانی تیم ملی بسکتبال را در دو بازی سرنوشت ساز انتخابی جام جهانی با استرالیا و فیلیپین در ملبورن و مانیل برعهده داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۳    
سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری که از منتقدان فدراسیون است، هر دو رویه فدراسیون در قبال کیانوش را نقد کرد چون رد پایی از تصمیمات عاقلانه را در آن نمی بیند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۳    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر پنجره پرسپولیس به خاطر اشتباه مدیرانش بسته شده هزار پنجره برای این تیم در فوتبال ایران باز کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۹:۵۳    
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکبار کی روش استنلی به شجاع خلیل زاده فحش داد که وقتی بازیکن ما به شما گفت او فحش داده شما گفتید مگر فحش خطا است؟
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۹:۵۳    
کاپیتان سابق تیم فوتبال سپاهان، گفت: اگر بخواهیم منطقی صحبت کنیم پرسپولیس از سپاهان بهتر بازی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۹:۲۳    
مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: نمی دانم چرا بازیکن برزیلی ما مقابل پرسپولیس اخراج شد، شاید خونش به جوش آمد و کارت قرمز گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۹:۲۳    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آیا زمانی که ما به کاشیما باختیم، بهانه ای از من شنیدید؟
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۹:۲۳    
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس باشگاهی با 40 میلیون هوادار است و اگر خودم را آتش بزنم نمی گذارم این تیم تعلیق شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۹:۲۳    
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پنالتی که فغانی برای پرسپولیس گرفت کاملاً درست بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۳    
رقابت های قهرمانی کشور شمشیربازی با ایستادن علی پاکدامن روی سکوی قهرمانی مسابقات سابر به پایان رسید تا پنجمین قهرمانی اش در کشور را به دست بیاورد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۳    
بهنام محمودی که از او به عنوان یکی از گزینه های اصلی ریاست فدراسیون والیبال نام برده می شود در خصوص مدیریت آینده والیبال ایران صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۰:۵۱    
آقامعلم یا مجید کامپیوتر؟ کسی که در همان اولین ادوار لیگ حرفه ای آخرین قهرمانی تیم پاس را در تاریخ حیاتش رقم زد هرچند بعد از آن هیچگاه با هیچ تیمی نتوانست به مقام قهرمانی برسد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۰    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: معمولا بازی های سپاهان و پرسپولیس جذاب است و طرفداران خودش را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۰    
بدون تردید بهترین بازیکنان استقلال در دیدار برابر سپیدرود رشت، فرشید باقری و علی کریمی بودند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۰    
سرمربی استقلال در رشت در واکنش به برخی حرف و حدیث ها، مدعی شد در ایران شایعه مثل باران فراوان است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۰    
معمولا وضع در استقلال طوری است که شفر هر چند وقت یک بار یک یا چند بازیکن را از چرخه نفرات تیمش خارج کند و به دلایل نامعلوم مدتی به آنها بازی نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۰    
بازی خیریه دربی سرخابی ها به نفع یکی از مجموعه وحدت که از کودکان معلول نگهداری می کند با حضور ستارگان سینما و فوتبال برگزار شد و دو تیم به تساوی 4 - 4 دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۰    
رییس هیات مدیره استقلال از بازگشت سرور جباروف خبر داد و اعلام کرد این تیم در نیم فصل دوم تقویت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۰    
صعود به جام جهانی باید مقدمه روزهایی بر وفق مراد باشد اما از بسکتبال باید در عجب بود که حتی این صعود مهم به حواشی اش دامن زده!
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۰    
یدا... محبی کشتی گیر وزن 125 کیلوگرم در حالی در تورنمنت الروسای روسیه قهرمان شد که جایزه ای به او ندادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۸:۱۸    
علیرضا امامی فر، مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت شکست پرگل تیمش مقابل استقلال را یک اتفاق دور از انتظار خواند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۸    
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:خوشحالم به خاطر گل هایی که زدیم چون یک ضرب و دو ضرب بود و این چیزی است که از بازیکنانم می خواهم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۸    
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید که از سمت خود در این باشگاه استعفا نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۸    
مربی اصلی بیشتر کشتی گیران قهرمانی جویباری، کسی نیست جز محمود اسماعیل پور پدر مسعود اسماعیل پور دیگر کشتی گیر سابق تیم ملی.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۸    
با آغاز فصل سرما نوبتی هم باشد نوبت اسکی بازان است تا اخبار حول محورشان بچرخد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۸    
پارس جنوبی در آستانه دیدار مقابل پرسپولیس نتوانست رکورد نباختن در خانه را حفظ کند. تارتار با شکست مقابل تراکتورسازی نشان داد که برخلاف فصل گذشته، حرفی برای گفتن در لیگ ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۷    
تیم ملی فوتسال ایران با یک پله صعود به جایگاه پنچم جهان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۶    
با اعلام وینفرد شفر مدافع چپ استقلال برای بازی با سپیدرود از لیست این تیم کنار گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۶    
تیم های استقلال و سپیدرود فردا در رشت آخرین بازی نیم فصل شان را برگزار می کنند که این مسابقه برای هر دو تیم بسیار حساس است و باید امتیاز بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۵    
بشیر باباجان زاده یکی از شاگردان محمد بنا در تیم نسل طلایی او، ابراز امیدواری کرد تا کشتی گیر جدیدی توسط بنا ساخته شود تا باز هم ایران را در سنگین وزن صاحب مدال کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۵    
بسکتبال ایران دوشنبه شب برای سومین بار طعم صعود به جام جهانی را چشید. صعودی که تا 99 درصد قطعی است و فقط احتمالات عجیب و غریب می تواند آن را تحت الشعاع قرار بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۹:۴۵    
شجاع خلیل زاده توانست دومین گل پی در پی خودش را برای پرسپولیس به ثمر برساند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۵    
پیشخوان مدرن روزنامه های ایران سایت جار است که هر روز می توانید شاهد آن باشید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۵    
تیم ملی نجات غریق در مسابقات جهانی استرالیا با حضور رضا قاسمی در بخش ساحلی به مدال ها و نتایج خوبی دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۵    
بازگشت محمد بنا به تیم ملی کشتی فرنگی، باعث خوشحالی بسیاری از دوستان و شاگردان قدیمی او از جمله سعید عبدولی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۵    
رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال ایران که با وجود مشکلات مالی شدید فدراسیون تا حدی که کادر فنی تیم ملی به صورت ناقص به دو بازی حساس انتخابی جام جهانی فرستاده شده، به مانیل سفر کرده، گفتگویی...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۵    
سرمربی تازه وارد ذوب آهن از جدال سخت تیمش برابر نائب قهرمان آسیا خبر داد و ابراز امیدواری کرد بتوانند در آزادی به نتیجه مطلوبی دست یابند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۵    
تیم ملی کشتی فرنگی در حالی در مسابقات جهانی 2018 بوداپست شرکت کرد که تنها توسط مهدی علیاری ملی پوش وزن 97 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۵    
بهمن عسگری می خواهد بعد از ایستادن بر بام آسیا و جهان، به سقف المپیک هم برسد اما مشکلات باعث شده ذهن او به جای آرامش پر از دغدغه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۵    
تا دقایقی دیگر کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی که با خط زدن سیدجلال حسینی زمینه خداحافظی او از تیم ملی را به وجود آورد پیغام خود را درخصوص خداحافظی او از تیم ملی منتشر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۵    
با حضور اهالی هنر و ورزش دربی بزرگ سرخابی ها به نفع کودکان معلول و عقب مانده ذهنی وحدت برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۵    
محمدعلی گرایی فرنگی کار ایران پس از عدم تکرار مدال بازی های آسیایی اش در قهرمانی جهان، بار دیگر به وزن 77 کیلوگرم بازگشت تا کارش در این وزن ادامه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۵    
المپیک در خطر است . این خلاصه ای از متن سجاد گنج زاده قهرمان کاراته جهان است که در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۸:۴۵    
در وضعیت بد اقتصادی که ایران به سر می برد فوتبال هم در بدترین شرایط مالی قرار دارد اما در همین اوضاع اسفبار اگر شما یک بیزنس من موفق باشید آن وقت می توانید هم مالک دو تیم باشید آن هم با هزینه های...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۹    
احسان لشگری ملی پوش سابق کشتی آزاد در زادگاه خود به آموزش کشتی گیران جوان و نوجوان مشغول است تا فعالیت های خود در کشتی را دنبال کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۹    
خاتم اردکان نماینده ایران و آسیا در والیبال قهرمانی باشگاه های جهان سه مسابقه خود برابر ترنتینو، آسکو و سدا را با پایین ترین امتیازها باخت و بدون ست برده به تهران برگشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۹    
بسکتبال ایران در مسیر انتخابی جام جهانی چین سه کوارتر را با اختلاف به استرالیا باخت و یک کوارتر را فقط با یک امتیاز بیشتر برد تا نتیجه 76 بر 47 پتک محکمی بر سر بسکتبال دوستان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۵    
سی و ششمین دوره جشنواره جهانی فیلم های ورزشی در حالی برگزار شد که من یک ایرانیم با بازیگری علیرضا حیدری جایزه اول را دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۵    
اختلافات و تنش های اخیری که بین کیانوش رستمی و فدراسیون علی مرادی پیش آمد در نهایت به ساختمان سئول و میزبانی رضا صالحی امیری ختم شد اما گره ای از گذشته باز نشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۵    
جمعه تعطیلات شاهین نصیری نیا به پایان می رسد و او به آمریکا برمی گردد تا برای برنامه های پرفشاری که تیم ملی وزنه برداری این کشور در پیش دارد، آماده شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۵    
جبار قوچان نژاد سرمربی تیم والیبال پیام مشهد که به تازگی رای کمیته انضباطی را به خود دیده، می گوید کاش شاهد روند منصفانه تری بودیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۵    
رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان 2018، در حالی برگزار شد که کامران قاسمپور توانست طلسم شکنی کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۵    
امروز به سعید معروف 2 بار تسلیت می گوییم. نخستین بار برای فوت مادربزرگش و دوم برای آن فدراسیونی که حتی یک پیام تسلیت را هم از او دریغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۵    
اعلام اسامی تیم ملی وزنه برداری ایران برای حضور در رقابت های قطر کاپ با نبود نام کیانوش رستمی در لیست، خبرساز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۵    
غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در گفتگویی که با گل داشت، درباره وضعیت تیمش و پستی که دوباره به وی داده شده، صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۵    
ششمی تیم ملی کشتی امید در مسابقات جهانی انتقاداتی را به جمشید خیرابادی وارد کرد. کسی که گفته می شد خواستار هدایت تیم بزرگسالان بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۵    
تمدید قرارداد الکساندر چیریچ برای چهار سال آینده آن هم بدون هیچ تغییر و افزایش رقم قراردادی، بهترین بهانه بود تا اهالی رسانه مقابل سرمربی تیم ملی واترپلو که سه ماه پیش تاریخ ساز شد، بنشینند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۵    
حضور حسن رحیمی قهرمان کشتی آزاد جهان 2013 بوداپست و دارنده مدال برنز المپیک 2016 ریو، به همراه دوستانش در جمع کودکان سرطانی، بهانه ای شد تا به سراغ او برویم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۵    
دوشنبه کمیته انضباطی والیبال شهرام محموی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه خاتم اردکان را به یک جلسه محرومیت تعلیقی و 15 میلیون تومان جزای نقدی محروم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۵    
ذبیح ا... پورشیب کاپیتان تیم ملی کاراته امیدوار است کسی که جای فرجی می آید، اتحاد کاراته را نه تنها حفظ بلکه بیشتر کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۵    
علیرضا حیدری قهرمان سابق کشتی آزاد جهان و دارنده مدال برنز المپیک 2004 اگر احساس کند کشتی در حال سقوط است، حتما وارد انتخابات خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۴    
شاهین نصیری نیا از سومی تیم ملی وزنه برداری در جهانی عشق آباد حمایت و عنوان کرد این تیم بهترین تیم چند سال اخیر بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۴    
هفته پیش تولد صادق گودرزی ملی پوش سابق تیم ملی کشتی آزاد و نایب قهرمان المپیک 2012 لندن بود و او که متولد 1366 است، 31 ساله شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۴    
حسن رنگرز، دارنده دو مدال طلای جهان یکی از کسانی است که از او به عنوان گزینه ریاست فدراسیون کشتی نام برده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۴    
مسابقات قهرمانی جهان وزنه برداری به میزبانی عشق آباد با سومی تیم ملی کشورمان به پایان رسید اما ترکش های برخی مسایل در این رقابت ها هنوز ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۴    
بعد از اینکه مهدی تاج با استفاده از قانون ماده 60 خدمات مدیریت کشور ماندگار شد، نگاه ها معطوف به فدراسیون والیبال شد تا مشخص شود مقاومت رییس بازنشسته این فدراسیون به کجا ختم می شود!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۴    
عباس جدیدی با رفتن خادم هم می گوید که تمایلی به عرصه مدیریت در کشتی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۴    
محمد بنا دوباره سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران شد. این مهم ترین خبر این روزهای کشتی ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۴    
حمزه زرینی ملی پوش سابق والیبال ایران که در این فصل برای سایپا به میدان می رود، برخلاف خیلی ها معتقد است که امسال لیگ جذاب تر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۴    
پس از بازگشت تیم ملی وزنه برداری از عشق آباد، کاپیتان تیم ملی وزنه برداری در مصاحبه ای خبر از اتفاقی که داد تمام انتقادات از مدال نگرفتنش را به باد فراموشی سپرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۴    
غلامرضا محمدی در حالی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد انتخاب شد که پیش از آن از اکبر فلاح هم برای این انتخاب صحبت می شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۴    
حذف نام ارسلان کاظمی از اردوی تیم ملی بسکتبال مهم ترین نکته لیست جدید اردو بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۱    
فدراسیون احمد ضیایی این روزها ملقمه ای از همه چیز است؛
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۱    
شاهین ایزدیار برای بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا هم به ورزشگاه آزادی تهران رفت تا بازی تیم محبوبش را از نزدیک تماشا کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۱    
وزنه برداری هر جا که باشد، سایه حاشیه را از سرش کم نمی کند. این بار اما این حاشیه را نه ورزشکار و مسایل دیگر، بلکه رییس فدراسیون رقم زد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۰    
مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان به میزبانی عشق آباد در حالی به پایان رسید که تیم کشورمان عنوان سومی را با قهرمانی دوره قبلش عوض کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۰    
غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان پس از هفت سال بار دیگر سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۰    
جمشید خیرآبادی سرمربی تیم ملی امید ابراز امیدواری کرد که تیم ملی امید بتواند در مسابقات جهانی، ناکامی های اخیر کشتی ایران را جبران کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۰    
ناصر نوربخش مربی قدیمی کشتی فرنگی ایران درباره شرایط فنی مربیگری در کشتی، صحبت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۰    
نوزدهم آبان 97 در فینال لیگ قهرمانان آسیا، دری که روی بانوان کاملا بسته بود، نیمه باز شد و امید به گشودن کامل آن خیلی بیشتر از قبل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۰    
محمد طلایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، گلایه هایی از شرایط کشتی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۰    
الناز کمپانی دونده ایران معتقد است بهترین اتفاق فینال لیگ قهرمانان آسیا، همین حضور خانم ها حتی با شرایط خاص بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۳۱    
مسابقات جام جهانی ساندا در حالی به میزبانی چین برگزار شد که حمیدرضا قلی پور برخلاف اینکه شنیده می شد قرار نیست به این رقابت ها برود، خودش را به مسابقه رساند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۱    
محمد علی گرایی ملی پوش وزن 72 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی یکی از ناکامان تیم ملی در مسابقات جهانی بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۱    
محسن محمدسیفی سانداکار وزن 70 کیلوگرم ایران با ایستادن روی سکوی قهرمانی جام جهانی سهم خود را در این قهرمانی، طلایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۱    
یکی از کسانی که نظرات او می تواند درباره استعفای رسول خاد م جالب توجه باشد، امید نوروزی ملی پوش سابق کشتی فرنگی ایران و قهرمان المپیک 2012 لندن است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۹    
علی اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی به عنوان شخص اول ناکامی بزرگ ایران در مسابقات جهانی معرفی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۹    
آرزو حکیمی قایقران ایران در مسابقات زیر 23 سال آسیای ازبکستان هرچه مدال بود درو کرد تا برای جبران مدال نگرفتنش در بازی های آسیایی سنگ تمام بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۹    
کشتی ایران، این روزها، یکی از پر سر و صداترین روزهای خود را سپری می کند. روزهای پر تنشی که نه به تازگی بلکه از ماه ها پیش آغاز شده و حالا به اوج خود رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۲۰:۴۵    
با حکمی که فیفا علیه تراکتورسازی صادر کرده، این تیم تبریزی از جذب بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی این فصل و تابستانی فصل آینده محروم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۵    
بعد از ناکامی در تشک مسابقات جهانی، به نظر می رسد باید تصمیماتی جدی در خصوص آینده تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۵    
حسین توکلی مربی بدنساز احسان حدادی که پرتابگر دیسک ایران با او به میادین بازگشت، معتقد است برخی در دوومیدانی نمی خواهند او به مدال المپیک برسد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۹    
استقلال که بعد از کش و قوس فراوان راه لیگ دوومیدانی را در پیش گرفت، رضا قاسمی را جذب کرد تا در انتهای رقابت ها پرامتیازترین ورزشکار را در تیم خود داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۹    
ناکامی کشتی گیران ایرانی در کسب مدال طلای مسابقات جهانی همچنان ادامه دارد و این در حالی است که نمی دانیم بگوییم تشک کج است یا ایراد از خود ماست؟!
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۸    
شاهین ایزدیار شناگر ملی پوش کشورمان یکی از تماشاگران ویژه دیدار پرسپولیس - السد بود که بعد از مسابقه سری به رختکن سرخپوشان زد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۸    
شیرینی ازدواج ساراسادات خادم الشریعه شطرنج باز ایران با برد پرسپولیس تکمیل شد. او البته چها روز بعد از عقد راهی مسابقه شد تا طعم زندگی با یک ورزشکار را خیلی زود به همسرش بچشاند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۶    
امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال، آخرین بازمانده از فدراسیون والیبال داورزنی هم کنار گذاشته شد و سعید معروف واکنش تندی به این اتفاق داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۶    
جنجال دوغ و ماست اردوی تیم ملی بسکتبال به احضار ملی پوشان معترض رسید تا پرونده اش همچنان در این ورزش دانشگاهی که با این دست مسایل بیگانه بود، باز بماند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۵    
تیم ملی کشتی آزاد ایران بدون اینکه حتی یک نفرشان به فینال مسابقات جهانی راه پیدا کند و به مدال طلا برسد به کار خود پایان داد.
مشاهده نتایج بیشتر...