یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۱:۳۳Mar 2017 26

میگنا (migna.ir)

  ۵ ساعت پیش    
چه محکومیت هایی برای افراد سوءِ پیشینه می شود؟ کارشناسان وکیل آنلاین به این پرسش پاسخ داده اند.
  ۶ ساعت پیش    
افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارند، معمولا با مشاهده آرامش و رضایتی که در افراد با اعتماد به نفس بالا موج می زند، یادشان می افتد که این توانمندی را در خودشان تقویت کنند.
  ۷ ساعت پیش    
آموزش همدلی، نوعی از آموزش است که عموماً برای افزایش تعامل، فهم مشترک و ارتباط همدلانه بین افراد انجام می شود.
  ۷ ساعت پیش    
دارندگان سوابق علمی برجسته و درخشان به عنوان هیأت علمی در دانشگاه تهران استخدام می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۰    
بسیاری از پزشکان و محققان مراقبت های بهداشتی معتقدند طبیعت درمانی که با نام های دیگری مانند درمان سبز یا درمان بر مبنای زمین نیز نامیده می شود، علاوه بر افزایش سلامت جسمانی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۰    
پرداخت شهریه دانشجویان ایرانی خارج از کشور از محل کمک هزینه توافق ژنو، رتبه بندی کیفی فضای ورزشی دانشگاهی و وضعیت رشته های مشترک میان دو وزارتخانه علوم و بهداشت در سال 95 محقق نشدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۵    
خداوند تبارک و تعالی با مثال هایی در قرآن کریم علاوه بر اینکه قدرت خود را به بشر متذکر می شود، انسان را از گمراهی به سوی هدایتی آشکار سوق می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۵    
یک جامعه شناس با بیان اینکه باید نوروز را به نوروزگاه ها برد، اظهار کرد: جشن نوروز باید در ورزشگاه ها و میادین برگزار شود و جوانان و نوجوان را با آداب و رسوم کشور آشنا کرد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۰    
حوزه سلامت کشور در سال گذشته یکی از متلاطم ترین سال های خود را سپری کرد و به واسطه طرح تحول سلامت و اختلاف نظرهای مجریان و منتقدان از پرماجراترین حوزه های خبری در سال 95 بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۰    
روان شناسان می گویند اگر استفاده از شبکه های اجتماعی از کنترل انسان ها خارج شود، ماهیت اعتیادآور آنها می تواند زندگی را مختل و اختلالاتی همچون افسردگی و اضطراب اجتماعی را هم در شخصیت های آسیب پذیر ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۰    
فرانسیس بیکن، فیلسوف شهیر انگلیسی، می گفت فقط دو نفر از تنهایی لذت می برند: یکی خدا و دیگری موجود ددمنش. در این جمله واقعیتی نهفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۰    
اختلاف بر سر متولی رشته روان شناسی بالینی میان وزارتخانه های بهداشت و علوم در سال 95 کلید خورد اما سالی که گذشت نیز تکلیف این رشته را مشخص نکرد. در گزارشی روزشمار این اختلاف را بررسی می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۰    
معاون بین الملل وزارت علوم گفت: برگزاری دوره های مشترک کوتاه مدت در مقطع دکترادر دانشگاه سطح یک کشور از مهرماه سال 96 آغاز و در این راستا با دانشگاه های مطرح و نام آور دنیا قراردادهای همکاری امضا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۰    
کلاس کنکور نرفتم/ هنوز برای فعالیت در دانش بنیان ضعیفم/برای ادامه تحصیل به خارج از کشور نمی روم/ شرکت های خصوصی حالشان خوب نیست
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۵    
راب جانوف (Rob Janoff) در سال 1977 لوگوی اپل را به شکل سیب گاز زده طراحی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۵    
آجیل جزء جدایی ناپذیر دید و بازدیدهای نوروزی است، اما زیاده روی در مصرف آن می تواند به جای فایده، ضرر به همراه داشته باشد که باید میزان صحیح و کافی مصرف آجیل را بشناسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۸:۵۰    
کودکانی که به طور مزمن دچار اختلال خواب موسوم به آپنه خواب هستند دارای نقایصی در سلول های مغزی شان هستند
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۳:۲۰    
شکوه نوابی نژاد، چهره ماندگار مشاوره و روانشناسی به چالش های ازدواج در کشور و تاثیرات متقابل خانواده در شکل گیری هویت فردی اشاره کرد و گفت: مشاوره به دنبال تحکیم ازدواج پایدار در کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۵    
شما به عنوان یک فرد متاهل، هر چقدر هم که رابطه محکمی با همسرتان داشته باشید، باز هم ممکن است که با اشتباهی تمام آنچه ساخته بودید، یکباره فرو ریزد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۰    
علائمی که باید با مشاهده آنها مشکوک به ویروس اچ آی وی یا ایدز شده و به پزشک مراجعه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۰    
با ابلاغ آیین نامه جدید دوره دکتری به دانشگاه ها، دانشجویان این مقطع از سال جاری در شرایط مطلوب تری تحصیل خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۴:۳۵    
شاید بتوان یکی از مهم ترین مسئولیت ها و وظایف والدین در مقابل نوجوانان خود را وظیفه تربیتی آن ها دانست؛ وظیفه ای که اگر خوب و درست از عهده آن برآیند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۰    
سال نو، فرصتی است برای پوشیدن لباس های نو و کنار گذاشتن کهنه ها، لباس ها، فقط کت و شلوار و پیراهن نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۰    
هر مردی در دنیا خواهان ازدواج با زن رویاهای خود است، این زن معمولاً باید وی ژگی هایی داشته باشد که مطلوب و مورد علاقه آن مرد است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۰۵    
مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران گفت: فقط در صورتی که مادر مبتلا به بیماری باشد، مجوز سقط صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۲:۲۰    
طبق نظر متخصصان پوست سیگار کشیدن میزان ذخیره ویتامین A را در بدن کاهش داده و همین موضوع باعث بروز چین و چروک دور چشم و اطراف دهان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۱:۵۰    
وزیر بهداشت، در مورد روند اجرای طرح تحول سلامت و مشکلات و چالش های پیش روی این طرح، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۰:۵۰    
تعطیلات فرصتی است تا مردم چندروزی را از مشکلات روزمره زندگی فاصله بگیرند و در واقع با روحیه بهتر و شاداب تری زندگی را از سر گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۵    
کنکور کارشناسی ارشد سال 96 در اردیبهشت ماه 96 برگزار می شود. آزمون های متعدد پزشکی نیز در این ماه برگزار خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۵    
بی شک وقتی درباره یک وزیر پرکار و پر انرژی صحبت می شود بعید است نام دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت در دولت یازدهم از ذهنتان عبور نکند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۵    
استفاده از ابزارهای ارتباطی در عصر فناوری اطلاعات تا جایی مفید و مطلوب است که ارتباطات انسانی را تحت الشعاع خود قرار نداده و سبب آسیب به روح و روان افراد نشود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۰    
نقش شادی در سلامت بدن و روح انکار ناپذیر است؛ مطالعات صورت گرفته در چند سال اخیر حاکی از آن است که نقش شادی بر سلامت قلب، مغز و سیستم ایمنی بیش از حد تصور است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۵۰    
یک متخصص تغذیه گفت: آن چه که در ایام نوروز کودکان را در معرض خطر مضاعف تغذیه ای قرار می دهد مصرف روزانه ی حجم زیادی از شیرینی ها، شکلات ها و آجیل های شور است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۵    
با شروع سال نو بسیاری از افراد تصمیم می گیرند عادات خودشان را تغییر دهند ، مثلاً سیگار را ترک کنند ، بیشتر ورزش کنند ، بهتر با سایر انسانها رفتار کنند و استرس کمتری برای خودشان ایجاد کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۰    
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۱۵    
رهبر معظم انقلاب اسلامی سال 96 را سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال نام نهادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۳۰    
شخصیت مجموعه ای از رفتار، کنش و فعالیت های یک فرد است که براساس ژنتیک و عوامل محیطی که در آن مکان متولد و رشد پیدا کرده، تشکیل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۹:۴۵    
یادگیری حفظ آرامش برای موقعیت های استرس زا یک نوع هنر محسوب می شود و شما می توانید با برخی روش های ساده در هنگام ترافیک آرامشتان را حفظ کرده و گرفتار خشم جاده نشوید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۵    
بر خلاف تصور ما تهران علاوه بر آلودگی و ترافیک پر است از مکان های دیدنی و گردشگری، آن هم برای کسانی که در تعطیلات عید، پایتخت را برای گذران اوقات فراغتشان انتخاب می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۵    
به عقیده روان شناسان، استرس در تعطیلات بیش از همه به مسائل مالی و خانوادگی مربوط می شود. در این میان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۵    
برای آن دسته از افراد جامعه که مستعد غم هستند و در زمره افراد بسیار حساس جامعه محسوب می شوند، تعطیلات می تواند باعث طغیان افسردگی آن ها شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۰    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با توجه به ابلاغ لایحه برنامه ششم توسعه سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی الحاق گردید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۵    
دکتر مریم رسولیان رئیس انجمن علمی روان پزشکان ایران در پیامی از وزیر بهداشت تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۳۰    
محققان در مطالعات جدید خود به تاثیرات آب و هوا بر اندازه و شکل بینی پی برده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۰    
یک کارشناس ارشد مشاوره خانواده گفت: بهترین راه کار برای مواجهه با کودکان پرخاشگر بی ادب در مهمانی های عید احترام گذاشتن به آنها و تقویت عزت نفس شان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۵    
متخصصان سلامت معتقدند کودکانی که پیش از سن رفتن به مدرسه خواب کافی ندارند بیشتر دچار مشکلات رفتاری می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۵    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان گفت: اعضای هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان مشمول تمام شرایط و قواعدی می شوند که هیأت علمی در دانشگاه های دیگر از آن برخوردار هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۰    
سواد رسانه ای، فن و تکنیکی است که ما از طریق آن قادر می شویم به عنوان مخاطبی فعال و پویا، با پیام های رسانه ای مواجه شویم و در برابر پیام های رسانه ای، قدرت تمیز داشته باشیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
وزیرآموزش و پرورش در آستانه سال جدید، پیامی خطاب به فرهنگیان و دانش آموزان کشور صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۰    
وزیر بهداشت در آستانه سال نو برای مردم در کانال تلگرامی و صفحه شخصی اینستاگرامش پیام تبریکی نوشت و اظهار امیدواری کرد سال آینده سال تحقق آرمان های بلند باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
مشاور سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با اشاره به اینکه در سال 95حدود 57 هزار جویای کار به کاریابی های تهران مراجعه کردند، گفت:از این تعداد فقط21هزار نفر توانستند به فرصت های شغلی معرفی شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۰    
در سال جدید 16 دانشگاه کشور دانشجو در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرند. این پذیرش بدون آزمون و بر اساس آیین استعدادهای درخشان صورت می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۰    
بیش از 80 نفر از متهمان اخلال در نظم عمومی در شب چهارشنبه سوری مشهد به منظور آگاهی از میزان خساراتی که به سطح شهر و اموال عمومی و خصوصی وارد کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۵    
سیب قرمز حاوی کوئرستین، آنتی اکسیدانی قدرتمند که سیستم ایمنی را تقویت می کند، است. این ترکیب به ویژه زمانی که زیر استرس شدید قرار دارید، کارآمد است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۳:۳۰    
خروپف می تواند به واسطه آلرژی ها، چاقی، ژنتیک، و حتی داروهای آرامش بخش عضله شکل بگیرد. همچنین، خروپف می تواند نشانه ای از آپنه خواب باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۵    
تحقیقات پلیس آگاهی کشور نشان داده سارقان به طور معمول تمایل بیشتری به سرقت در محدوده محل زندگی شان دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۰:۴۵    
نظام درمانی کشور از اردیبهشت 93 دستخوش تغییر و تحول شد تا علاوه بر تسهیل دسترسی مردم به خدمات پزشکی و گسترش آن تا نقاط محروم، یکی از مهم ترین اهداف نظام سلامت یعنی عدالت درمانی در کشور برقرار شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۰    
مراسم تشییع پیکر مرحوم دکتر افشین یداللهی ترانه سرای کشورمان در تالار وحدت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۰    
یک روانشناس با رفتن کنار بیماران در طی مراحل درمان بیماری ام اس، کودکانِ در حالِ دیالیز و بانوان مبتلا به سرطان، ساخت عروسک را به آن ها آموزش می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۰    
یک کارشناس روان شناسی گفت: بیش از 67 درصد آسیب های اجتماعی نتیجه رفتارهای اشتباه افراد است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۰    
تشخیص اشتباه و قصور پزشکی خصوصاً اگر در روزهای مانده به عید و تعطیلات نوروز باشد، دیگر باید فقط برای بیمار دعا کرد که جان به در برد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۵    
معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: طی بررسی های صورت گرفته 16 دانشگاه کشور برای قرار گرفتن در میان 200 دانشگاه برتر جهان انتخاب شدند، این انتخاب در راستای اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۵    
شیوه نامه هدایت تحصیلی دانش آموزان متوسطه به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۳:۰۰    
فهرست دانشگاههای برتر آسیا توسط پایگاه رتبه بندی تایمز در سال 2017 منتشر شد و تعداد دانشگاه های ایرانی حاضر با اضافه شدن 6 مرکز به 14 دانشگاه افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۲:۱۵    
پیکر شادروان افشین یداللهی روانپزشک،شاعر و ترانه سرا صبح امروز پنجشنبه برای برگزاری مراسم تدفین تحویل خانواده مرحوم شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۲:۰۰    
داوطلبان شرکت در آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی سال 96 که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند می توانند در روزهای 11 و 12 اردیبهشت ماه 96 در این آزمون ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۵    
انجمن علمی روانپزشکان ایران در بیانیه ای درگذشت افشین یداللهی، روانپزشک و ترانه سرای نامی را به جامعه فرهنگی و روانپزشکی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۰    
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی گفت: شهروندان هنگام ترک خودرو، فرزندان خود را در خودرو تنها نگذارند و از بسته بودن درب و شیشه ها مطمئن شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۵    
دفترچه بیمه تامین اجتماعی در مراکز ملکی این سازمان ، روز چهارشنبه طی مراسمی در بیمارستان شهید معیری حذف شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۵    
محققان می گویند، مصرف داروهای ضدافسردگی در کاهش شیوع سرطان پروستات کمک کننده هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۵    
دبیر شورای عالی سازمان نظام پزشکی با اشاره به اینکه تصمیمات خلق الساعه و سلیقه ای آفت نظام سلامت است، گفت: استقرار پزشک خانواده مبتنی بر نظام ارجاع یک تکلیف قانونی و اجتماعی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۳:۴۰    
رحمت و غفران الهی و بهشت برین پاداش خوبی های بی دریغ اوست
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۱۰    
معاون بهداشت وزیر بهداشت در آستانه سال نو در یادداشتی توصیه هایی متفاوت را برای مردم و مسوولان عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۷:۴۰    
معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درگذشت دو تن از چهره های فرهنگی و هنری کشورمان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۷:۲۵    
دکتر سیما فردوسی؛ از چهره های دوست داشتنی روان شناسی است که تاکنون تعداد زیادی از افراد را مشاوره داده و مشکلات زیادی را برطرف نموده است. در زیر، مصاحبه با سیما فردوسی را می خوانید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۰    
یک فرد افسرده نیز ممکن است نوسانات خلقی داشته باشد. فرد دچار افسردگی ممکن است دوره هایی از خلق پایین و دور ه هایی از خلق عادی را بگذراند
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۵    
دکتر افشین یداللهی ترانه سرای سرشناس کشور و روانپزشک متخصص اعصاب و روان بر اثر تصادف درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۰    
تاب آوری افراد سوء مصرف کننده می تواند در ارتباط با سبک های دلبستگی و حمایت اجتماعی افراد متفاوت باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۵    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از الکترونیکی شدن پرونده سلامت 65 میلیون ایرانی در طرح تحول سلامت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۰    
معاون آموزشی وزارت علوم امروز بار دیگر گفت: دانشجویان روانشناسی بالینی نگران نباشند، این رشته کماکان جزء رشته های وزارت علوم است .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۵    
علل فوبی ها به صورت کلی اضطراب است و معمولاً داروهای ضدافسردگی برای آنان تجویز می شود. چرا که قسمتی از فوبی ها وراثتی و ژنتیکی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۱۰    
کمتر کسی منکر فواید تخلیه هیجان در انسان است ولی چگونگی نشان دادن این واکنش روان شناختی افتخار فرهنگی به حساب می آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۵    
ژن CHRNB3 با احتمال تصاحب مناصب رهبری در ارتباط است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۵    
علیرغم مطرح بودن بحث مواجهه آموزش عالی کشور با پدیده صندلی های خالی و اذعان مسئولان آموزش عالی نسبت به وقوع این بحران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰    
ابتلای 30 درصد مردم به اختلالات خواب، تصادفات مرگباری که به علت بی خوابی اتفاق می افتند، ضرورت توجه به علائم وقفه های تنفسی در خواب و عوارض آن از جمله مهم ترین موارد مطرح شده در نشست خبری انجمن علمی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۵    
در ترکیه هر دانشگاه با توجه به برنامه ها و رشته های خود اقدام به برگزاری آزمون ورودی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۱    
روز گذشته رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: با مداخله اورژانس اجتماعی، 4220 نفر از خودکشی رهایی یافتند که 2880 نفر زن و 1440 نفر مرد بوده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۱    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آمار شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد سال 96، از رقابت 878 هزار و 388 نفر در روزهای 7 و 8 اردیبهشت ماه سال 96 در این آزمون خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۱    
مدیر بخش پترولوژی و زمین شناسی اقتصادی دانشکده زمین شناسی دانشگاه تهران درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۶    
پیشاپیش ضمن تبریک سال نو به همه شما کاربران عزیز میگنا به ویژه جامعه روان شناسی، مشاوره و پزشکی کشور در این مجموعه تلاش کردیم تعدادی از متن های تبریک عید نوروز را برای شما عزیزان آماده نمائیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۳:۲۶    
کل جمعیت کشور در سال 1395 به 79 میلیون و 926 هزار و 270 رسیده است که در این جمعیت تعداد مردان حدود نیم میلیون نفر بیشتر از زنان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۲:۵۶    
محققان دانشگاه ایالتی کالیفرنیا مجموعه ای از ژن های فرمانده را که صدها ژن مرتبط با بیماری های جدی همچون آلزایمر و پارکینسون را کنترل می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۲:۵۶    
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که گرایش به کارهای پرخطر، رفتارهای بدون فکر و یا بی قیدی بخشی اجتناب ناپذیر از دوران نوجوانی نیست و امکان تربیت مغز و کنترل هیجان خطرپذیری و مقاومت در برابر جذابیت آن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۱    
مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آمار داوطلبان آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال 96 گفت: آمار شرکت کنندگان در سال 96 این آزمون، نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۱    
یک متخصص بیماری های عفونی گفت: تشنج، بی نظمی در ضربان قلب، سردرد، تهوع و افزایش فشارخون از عوارض مصرف بیش از اندازه ریتالین است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۱    
در این مقاله 5 نشانه تعجب آور که با افزایش مصرف نمک در بدنتان رخ می دهد و کاری که برای رفع آن ها باید انجام دهید را به شما یادآور می شویم:
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۴    
مصرف کدئین برای بسیاری از افراد مضر است. بنابراین تلفن 1490 شماره تلفنی است که بدون گرفتن کد، پاسخگوی سوالات دارویی مردم در سراسر کشور است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۴    
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد کارت آزمون سراسری سال 96 از 12تیرماه توزیع و این آزمون 15 و 16 تیرماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۴    
همدردی برای بسیاری از انسان ها مفهومی روانی و احساسی است، اما برای کارولین هارت، متخصص ماساژ درمانی، همدردی جنبه ای کاملا فیزیکی دارد زیرا او درد تمامی انسان ها را به صورت فیزیکی در بدنش احساس می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۹    
محققان هشدار دادند زنانی که موهای خود را رنگ می کنند و یا از روش های هورمونی برای پیشگیری از بارداری استفاده می کنند، در معرض خطر ابتلا به سرطان سینه هستند .
مشاهده نتایج بیشتر...