شنبه ۰۵ اسفندساعت ۲۰:۲۹Feb 2018 24

میگنا (migna.ir)

  ۳ ساعت پیش    
واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد، مریم رامشینی دانشجوی دکتری روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی واحد علوم و تحقیقات گفت ...
  ۳ ساعت پیش    
هر بخش از اطلاعات ما انسان ها در ژن های ما نهفته است و محققان به تازگی مدعی شده اند که ژن ها نشانه هایی دربردارند که می توانند زمان مرگ افراد را مشخص کنند.
  ۳ ساعت پیش    
بررسی های روانشناسان نشان می دهد اهمال غالباً ناشی از این احساس است که کارهای زیادی مانده که بکنیم، و لذا هیچ یک از آن ها به تنهایی ارزش انجام ندارد.
  ۴ ساعت پیش    
دانشمندان دانشگاه "کالیفرنیا جنوبی" معتقدند که از طریق تجزیه و تحلیل اشک های مبتلایان به پارکینسون می توان بیماری آنها را زودتر از قبل تشخیص داد
  ۴ ساعت پیش    
دبیر علمی کنگره استروک ایران گفت: تزریق بوتاکس به عنوان یک روش درمانی موثر می تواند به بیماران سکته مغزی کمک قابل توجهی کند.
  ۷ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزایش مالیات بر سیگار را تنها راهکار کاهش مصرف مواد دخانی در کشور دانست.
  ۷ ساعت پیش    
اختلال شخصیت نمایشی یا هیستریونیک یک اختلال شخصیتی عجیب می باشد. کسانی که به این اختلالات شخصیتی مبتلا هستند، احساسات شدید و ناپایدار و تصویر تحریف شده ای از خود دارند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مطالعه جدید محققان دانشگاه "براون" نشان می دهد که هنگام یادگیری افراد، دو سیستم مختلف مغز با هم همکاری می کنند
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۴:۲۱    
روان شناس بالینی و شخصیت گفت: روانشناسی کوهستان، علمی است که به بررسی و شناخت توانایی ذهنی افراد در شرایط متفاوت برای صعود می پردازد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۶    
دبیر علمی دومین کنگره بین المللی نوروژنتیک گفت: در سال های اخیر فرکانس بیماری ام، اس در ایران و به ویژه در نیمه شمالی کشور افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۲۲:۳۶    
مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر ازتولد سالانه 7500 نوزاد معتاد در کشورخبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۶    
یک روانشناس گفت: کاهش معاشرت اعضای خانواده به دنبال آن ایجاد طلاق عاطفی و وجود فساد اخلاقی، از جمله مهم ترین عوامل تنهایی افراد در جامعه غرب است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۱    
یک بار دیگر این مقاله را بخوانید و با خودتان فکر کنید که روی هم رفته مضرات کینه داشتن یا تلافی کردن، بهتر است یا سودهایش ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۶    
رییس سازمان سنجش آموزش کشور از کاهش 26 هزار نفری آمار داوطلبان دکتری سال 97، خبر داد و گفت: در سال تحصیلی آینده حدود 14 هزار دانشجوی دکتری در دانشگاه ها پذیرفته می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۶    
آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 97 امروز جمعه 4 اسفند ماه 96 با حضور 234 هزار و 454 داوطلب در 55 شهر و 117 حوزه امتحانی کشور به طور همزمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۱    
پژوهشگران به کشف اصلی ترین دلیل بیماری های قلبی و گرفتگی رگ های خونی که بیشتر خانم ها را تحت تاثیر قرار می دهد، پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۰۸:۲۱    
یک فیزیوتراپ در خصوص عوامل بروز عارضه سردرد تنشی و تفاوت آن با میگرن توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: ریزگردها آثار مخرب و نگران کننده ای بر انسان دارند و به شکلی بی سابقه ای باعث افزایش افسردگی و اضطراب در بین خوزستان ها شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۱    
محققان دریافتند افرادی که با بیماری قلبی به دنیا می آیند، بیشتر در معرض ابتلا به زوال عقل هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۶    
محققان دانشگاه آکسفوردیک تحقیق بزرگ را روی تعداد زیادی بیمار انجام دادند و دریافتند که داروهای ضدافسردگی در اغلب موارد موثر بوده و اثربخشی بالاتری نسبت به"پلاسیبوها"(Placebo) یا روش های تلقینی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۶    
زن وشوهری که به خاطر آراستگی، زبانزد دوستان و افراد فامیل بودند، عادت داشتند از مارک ها و برند های مشهور خرید کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۱    
با تصویب مجلس، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هریک از زوجها در سال آینده، 15 میلیون تومان و با دوره بازپرداخت پنج ساله خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۷    
شرکت کنندگان در سمینار بررسی کودک آزاری در سکونتگاه های فقیرنشین٬ بر لزوم تشکیل شورای عالی کودک تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۷    
یک فعال رسانه ای معتقد است که در پوشش اخبار حوادث همانند سقوط هواپیمای تهران یاسوج، اطلاعات متعدد و بعضا متناقض باعث ایجاد اغتشاش خبری می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۷    
کاهش مصرف کربوهیدرات ها به درمان بیماری کبد چرب کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۶    
رئیس انجمن سکته مغزی ایران گفت: در رشته سکته مغزی حدود 15 نفر متخصص در کل کشور داریم که متاسفانه همان 15 نفر هم در درمان مرحله حاد درگیر نمی شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۶    
زنگِ خونه یا زنگِ آخر همچنان پر طرفدارترین زنگ در مدارس کشور محسوب می شود. دانش آموزان ایرانی به جای لذت بردن از دوران کودکی و یادگیری مهارت های کاربردی زندگی ناچارند برای گرفتن مدرک تحصیلی هفت خان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۲:۳۶    
رئیس هیات عالی جذب گفت: حفظ کیفیت در مراکز آموزشی و پژوهشی نباید مانع جذب بورسیه ها شود، اگر فردی در کارشناسی معدل مطلوب نداشت ولی در تحصیلات تکمیلی وضعیت بهتری داشت می تواند جذب شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۲:۰۶    
با توجه به اینکه سوگ در کودکان اگر مدیریت نشود می تواند اثرات بسیار قابل توجه و حتی دائمی در رشد و تکامل کودک بگذارد نحوه مواجه شدن کودک با این رویداد بسیار مهم می باشد
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۶    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، بی توجهی کارخانجات صنعتی نسبت به مسئولیت اجتماعی که در جهت حفظ محیط زیست برعهده دارند را عامل مرگ و میر سالانه 2700 نفر در پایتخت دانست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۶    
مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مرکز نمونه کشور در سال 96 انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۶    
عضو هیات مدیره انجمن علمی روانپزشکان ایران گفت: مردان در مقایسه با زنان معمولا مایل به پذیرش مشکلات سلامت روان خود نیستند و به همین دلیل دو برابر زنان رفتارهای پرخاشگرانه و ضداجتماعی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۱    
برای خیلی ها خاتمه دادن به یک رابطه کار بسیار سختی است و برای همین از خیانت به عنوان راهی جهت ترک رابطه استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۰    
وزیر بهداشت در اینستاگرام درگذشت چند تن از پزشکان و پرستاران در سقوط هواپیما را به جامعه پزشکی و پرستاری تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۶:۲۰    
نتایج یک تحقیق نشان می دهد که خطر تمیز کردن خانه با استفاده از مواد پاک کننده برای ریه زنان به اندازه کشیدن روزی 20 نخ سیگار است اما تاثیری برریه مردان ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۴:۰۵    
اگر جوانان آمادگی مواجهه با تعارضات را نداشته باشند، زندگی مشترک موفقی را تجربه نمی کنند و در معرض آسیب های بعدی و طلاق قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۵    
دانشجوی نمونه کشوری به ضرورت صنعتی سازی علم روانشناسی تاکید و اظهار امیدواری کرد: رشته روانشناسی زمانی به جایی برسد که در ایران به جای اینکه وزارت بهداشت به منظور سیاست گذاری برای سلامت جسمانی داشته ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۲۳:۲۰    
بیماری های واگیر مانند ایدز، مالاریا و سل در مردان شیوع بیشتری دارد؛ چون مردان بیشتر در فضای خارج از منزل حضور دارند و کنش های اجتماعی و رفتارهای پرخطر آنها بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۶    
اسدی گفت: غربالگری زلزله زده های غرب کشور درحال پیگیری است و تا کنون 11 هزار نفر شناسایی شده اند که این افراد به کمک روانپزشک نیاز دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۶    
جزئیات زمان پاسخ دهی و تعداد سئوالات آزمون گروه های هفت گانه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 97 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت گفت: در 18 دانشگاه علوم پزشکی، متخصصین طب ایرانی و در 8 دانشگاه علوم پزشکی، داروساز سنتی تربیت می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۶    
عضو هیأت مدیره انجمن روانپزشکی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی برای ورود به حیطه تخصصی روانپزشکی ظرفیت های لازم را دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۶    
دبیرسومین دوره هفته آگاهی ازمغز با اشاره به اینکه بیش از 50 درصد بیماران حوزه روان در طول بیماری خود یکبار از سوی جامعه انگ می خورند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۵:۵۱    
شاید این سوال مهم برای شما هم پیش آمده باشد که چرا برخی افراد دستگاه ایمنی و گوارش قوی تری دارند و برخی دیگر نه؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۱:۳۶    
ورم بینی بعداز عمل جراحی زیبایی عارضه ای است مشترک میان یکایک افرادی که تجربه عمل جراحی بینی (رینوپلاستی) داشته اند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۳۶    
شورای نگهبان لایحه بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت را تایید و آن را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۶    
خودبیمارانگاری یا هیپوکندریا ترس مداوم از داشتن یک بیماری جدی است. فرد مبتلا به این اختلال معمولاً حس های عادی، عملکردهای طبیعی بدن و علائم بسیار جزئی را نشانه ی یک بیماری جدی تلقی می کند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۱    
به کمک این تست می فهمید سن شناسنامه ای تان با سن عقلی شما تا چه حد هماهنگی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۱    
نشست خبری "همایش سراسری روانشناسان،مشاوران و حرف یاورانه" با حضور دکتر محمد ابراهیم مداحی رییس خانه روانشناسان، مشاوران و حرف یارانه، دکتر آدابی ریاست سازمان نظام پرستاری کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶    
رئیس همایش ملی روانشناسی مدرسه گفت: اگر آموزش و پرورش امکانات کمی دارد باید همان امکان کم را بیشتر به صرف مقطع ابتدایی کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۷    
وزیر بهداشت گفت: سازمان نظام روانشناسی بیش از یک سال و نیم است که در عرصه مدیریت هم پوشانی های رشته های روان درمانی بلاتکلیف است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۲    
پژوهش های جدید محققان نشان می دهد که مشکلات سلامت رفتاری و روانی همچون افسردگی و خستگی باعث افزایش آسیب های شغلی در زنان می شود و در شرایط مشابه، صدمه ای به سلامت شغلی مردان وارد نمی سازد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۷    
پژوهشگران بتازگی اعلام کرده اند موفق به ارائه نوعی روش درمانی جدید با عنوان مطالعه مشارکتی برای تسکین دردهای مزمن شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۷    
پژوهشگران آمریکایی در بررسی اخیر خود، قابلیت تغییرپذیری و انتقال عملکردها را در مغز نشان دادند
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۷    
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه های پزشکی از امروز 30 بهمن ماه آغاز شد و تا 13 اسفند ماه ادامه دارد
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۲    
روانشناس ایرانی که سابقه فعالیت در تیم لیل فرانسه را دارد همکاری اش با باشگاه ذوب آهن را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۲    
دکتر غلامعلی افروز استاد ممتاز دانشگاه تهران با اعلام اینکه روزانه به طور متوسط 500 رساله در علوم انسانی دفاع می شود، گفت: پژوهشی مفید است که حرف تازه ای برای گفتن داشته باشد
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۷    
بسیاری از افراد مبتلابه این اختلال های اضطراب می توانند از رویکرد سه جانبه روان درمانی، تمرین و دارو بهره ببرند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۷    
مریدی به او گفت:چرا این همه استغفار می کنی، ما که از تو گناهی ندیدیم؟
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۲    
منابع غیررسمی از حضور چند نفر از جامعه پزشکی در حادثه سقوط هواپیمایی تهران یاسوج خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۰:۰۰    
رئیس سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه امنیت روانی جامعه تمامی شئون فرهنگی، اقتصادی و سیاسی را تحت تاثیر قرار می دهد، گفت: دسترسی جامعه به خدمات سلامت روان باید تسهیل شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۵    
رئیس مرکز مدیریت شبکه معاونت بهداشت وزارت بهداشت گفت: یکی از افتخارات کشور، توسعه شبکه بهداشت در کشور است که با توجه به نیاز مردم و نوع بیماری ها، خدمات شبکه بهداشت ممکن است تغییر کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۰    
با عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های داغدار جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای تهران یاسوج
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۱:۳۰    
فاطمه دالوند، دانشجوی ورودی 95 دانشگاه علوم پزشکی در سانحه هوایی هواپیمایی تهران- یاسوج فوت شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۰    
دکتر عبدالرضا کردی روانشناس و رییس فرهنگ سرای ملل و استاد حوزه خانواده و خلاقیت، امروز 29 بهمن ماه در پی حادثه سقوط هواپیما درگذشت
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۵    
معاون امور داخل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از افزایش میزان ناامیدی در بین دانشجویان سال آخر دانشگاه ها خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۰    
در پی سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری هواپیمایی آسمان که از تهران عازم یاسوج بود، سه تن از همکاران دانشگاه آزاد اسلامی جان باختند
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۵    
یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت آسمان ساعت 8 امروز پس از پرواز از فرودگاه مهرآباد و طی مسیر از رادار خارج و در روستای بیده اصفهان سقوط کرد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۵    
وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی این وزارتخانه در فروردین ماه سال 97 خبر داد و گفت: تا 2 هفته آینده سهمیه این آزمون اعلام می شود که به احتمال زیاد حدود 18 هزار نفر خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۵    
ابراهیم حاتَمی کیا (زاده 1 مهر 1340 در تهران) کارگردان، فیلمنامه نویس، تدوینگر و بازیگر سینمای ایران است. وی دانش آموختهٔ رشته سینما (گرایش فیلمنامه نویسی) از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۰    
روانشناسی و روان درمانگری نقشی بسیار مهم در عرصه ای مختلف دارد و فوتبال به عنوان یک ورزش جهانی و تیمی پیوندی قابل تامل با روانشناسی داشته و دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۵    
دکترای تغذیه بالینی راهکارهای تغذیه ای پیشگیری از ابتلا به آنفلوآنزا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۰:۴۵    
وزیر بهداشت گفت: یک جریان ناشناخته رسانه ای وجود دارد که با اتهامات و برچسب های مختلف، وضعیتی را ایجاد می کند که افراد ترجیح می دهند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۰:۳۰    
وزیر بهداشت گفت: ممکن است بسیاری از مشکلات سلامت روان با پزشکی و روانپزشکی حل نشود و باید متولیان و اداره کنندگان کشور انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۳:۳۰    
قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل گفت: با اعلام رسمی سازمان جهانی بهداشت، سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت کشورمان به صورت رسمی به عنوان کمیسیونر کنترل و پیشگیری از بیماری های غیرواگیر سازمان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۳:۱۵    
زنگ خطر گسترش مصرف دخانیات در میان دختران به صدا درآمد. معضلی فراگیر که قشرهای گوناگون جامعه را دستخوش چالش های اساسی کرده و سرنوشت و آینده فرزندان این مرز وبوم را در هاله ای از ابهام فرو برده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۵    
رئیس مرکز جذب وزارت علوم اعلام کرد: فراخوان جذب اعضای هیأت علمی از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه 29 بهمن 96 آغاز می شود و مهلت آن تمدید نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۵    
رئیس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه در حال حاضر سرطان معده از لحاظ میزان بروز و مرگ ومیر در مردان ایرانی رتبه اول را دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۲:۰۰    
نتایج یک پژوهش درباره علل و پیامدهای کودک آزاری نشان می دهد که آزارهای جنسی بین کودکان کم درآمد، دستفروش و متکدی بیش از کودکان مشغول در کارهای پرخطر مانند زباله گردی است و آمار بالای آزارهای جنسی بین ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۵    
نکاتی در رابطه با آزمایش خون به همراه سوالات رایج آزمایش خون و تشخیص برخی بیماری ها در این گزارش گردآوری شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۵    
بعد از 49 سالگی ماهیچه ها تحلیل می رود. ولی با خواندن مقاله امروز به راحتی می توانید همیشه و در هر سنی ماهیچه های قوی و خوش فرم داشته باشید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۵    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد طی بخشنامه ای، جزئیات ادامه تحصیل دانشجویان بازمانده از تحصیل رشته های غیرپزشکی این دانشگاه را اعلام کرد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۵    
یک روانشناس گفت: انسان امروز بنا بر مسائل روانی و اجتماعی همیشه در معرض استرس و فشارهای روحی و روانی قرار دارد یکی از راه های ایجاد آرامش روحی و روانی حضور در مساجد، اماکن متبرکه و امامزادگان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۵    
نوردرمانی فایده های زیادی برای رفع مشکلات روحی و روانی بیماران دربردارد. انواع عارضه های روانشناسی مانند افسردگی پس از زایمان، اختلالات اضطرابی با روش لایت تراپی قابل درمان هستند
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۰    
فرزندان دوم همیشه می توانند از زیر بار اشتباهات خود شانه خالی کنند اما فرزندان اول خیر. اگر از فرزندان اول خانواده بپرسید، به شما خواهند گفت که این موضوع همیشه برای آنها آزار دهنده بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۰    
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه روش آزمون برای شناسایی استعدادهای برتر، روش غلطی است، گفت: به خاطر 15 هزار دانش آموز، 7.5 میلیون دانش آموز را در یک ماراتن سخت وارد می کردیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۴:۴۰    
تحقیقات نشان می دهد بزرگسالان میانسال، یعنی کسانی که به طور معمول وعده صبحانه را نادیده می گیرند بیش از آن عده افرادی که از صبحانه های مفصل در برنامه غذایی زندگی خود لذت می برند در معرض خطر گرفتگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۲:۴۰    
ایران فقط چهار مدرسه پسرانه برای کودکان داخل طیف اتیسم دارد، آن هم فقط در شهر تهران. کودکان داخل طیف خوب و متوسط می توانند وارد مدارس اتیسم شوند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۲۳:۵۵    
محققان عنوان می کنند بی خوابی غالبا به عنوان یک فاکتور پرخطر ابتلا به دیابت نوع2 نادیده گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۵    
اثر انگشت هر فرد اطلاعات منحصربه فردی از هویت و حتی وضع سلامتش نشان می دهد راهکاریبرای شناسایی زودهنگام بیماری ها است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۰    
دانشمندان معتقدند که جمله معروف پول خوشبختی نمی آورد دارای مستندات کافی نیست و طبق آخرین مطالعات انجام شده، کسب مقدار مشخص درآمد سالانه در پیدایش احساس خوشبختی کاملا موثر است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۰    
رییس مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: نوع مشکلات و شدت مسائل روحی و روانی دانشجویان مطابق با آنچه که در مطالعات دانشجویی مراکز مشاوره جهان بیان شده است، شدیدتر و متنوع تر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۵    
رفتار انسان در زندگی فردی و اجتماعی، معرف شخصیت اوست و نوع برخورد کردن افراد باعث می شود در زندگی اجتماعی خود تنها بمانند یا بتوانند با جامعه و محیط اطراف خود تعامل مطلوبی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۵:۴۰    
عضو هیئت مدیره انجمن اورولوژی ایران گفت: افرادی که دارای شغل هایی هستند که دائما در حالت نشسته قرار دارند و میزان تحرکشان بسیار کم است (مانند رانندگان اتوبوس های،کارمندان، قالیباف هاو.. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۳:۵۵    
ما حداکثر فشار خون طبیعی را عدد140روی 90 در نظر می گیریم و اگر ازاین اندازه بیشتر باشد، فشار خون بالا تلقی می کنیم اما پروتکل فشارخون در کشورهای مختلف فرق می کند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۱:۲۵    
سازمان جهانی بهداشت در سال 2010، در بررسی های خود به این نتیجه رسیده است که ازدواج می تواند از خطر افسردگی و اضطراب بکاهد و افراد مجرد بیش از متاهل ها، به افسردگی مبتلا می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۰:۴۰    
وزیر آموزش و پرورش در پیامی توئیتری بر ضرورت وجود لذت یادگیری در مدارس کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۵    
از حضور کودک در محیط های زمینه ساز و تقویت کننده این رفتار، بشدت جلوگیری کنید. با افرادی معاشرت کنید که عامل به این عمل نبوده و به شدت مراقب رفتار و کلام شان هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۵    
ثبت نام برای پذیرش در دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 96 از روز شنبه 28 بهمن ماه 96 آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۱    
عکس روز نشنال جئوگرافیک متعلق به یک خرس قطبی در حال عبور از یخ های شناور در جزایر سوالبار نروژ است.
مشاهده نتایج بیشتر...