شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۰:۱۷Oct 2017 21

میگنا (migna.ir)

میگنا 29 اسفند 1394 میگنا 30 اسفند 1395 میگنا 31 فروردین 1396 میگنا 1 اردیبهشت 1396 میگنا 31 خرداد 1396 میگنا 31 تیر 1396 میگنا 1 مرداد 1396 میگنا 31 شهریور 1396 میگنا 1 مهر 1396 میگنا 2 مهر 1396 میگنا 3 مهر 1396 میگنا 4 مهر 1396 میگنا 5 مهر 1396 میگنا 6 مهر 1396 میگنا 7 مهر 1396 میگنا 8 مهر 1396 میگنا 9 مهر 1396 میگنا 10 مهر 1396 میگنا 11 مهر 1396 میگنا 12 مهر 1396 میگنا 13 مهر 1396 میگنا 15 مهر 1396 میگنا 16 مهر 1396 میگنا 17 مهر 1396 میگنا 18 مهر 1396 میگنا 19 مهر 1396 میگنا 20 مهر 1396 میگنا 21 مهر 1396 میگنا 22 مهر 1396 میگنا 23 مهر 1396 میگنا 24 مهر 1396 میگنا 25 مهر 1396 میگنا 26 مهر 1396 میگنا 27 مهر 1396 میگنا 28 مهر 1396 میگنا 29 مهر 1396 
  ۱ ساعت پیش    
قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت گفت: ممتاز بودن آموزش علوم پزشکی در کشور موجب می شود مسئولان در وزارت علوم فکر کنند که اگر آموزش علوم پزشکی در وزارت علوم ادغام شود ...
  ۲ ساعت پیش    
برخی افراد فصل سرماخوردگی را بدون حتی یک عطسه سپری می کنند آنان در هواپیماها، دفاتر و مکان های شلوغ سرشار از ویروس بدون کوچکترین مشکلی رفت و آمد می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۵    
تکه های گلدان شکسته شده همه جا پخش شده است. با صورتی کبود به سمت جعبه کمک های اولیه می رود. مچ دست کبود و خونی اش را با بتادین پاک می کند. جای النگوهایی که به زور و کتک درآورده شده، هنوز باقی است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
محققان به مکانیسمی پی برده اند که می تواند توضیح دهنده نحوه تاثیر حمله صرع بر بروز زوال حافظه و سایر مشکلات شناختی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۰    
پس از یک دهه از ورود کتاب های الکترونیکی به بازار؛ دوباره شاهد افزایش فروش کتاب های چاپی و کاهش فروش کتاب های الکترونیکی هستیم و این خبر بسیار مهمی برای ناشران است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۷:۳۰    
دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران، گفت: سالانه 50 تا 60 هزار نفر در کشور بر اثر سرطان جان خود را از دست می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۷:۱۵    
یک روانپزشک گفت: 20 تا 40 درصد از افراد مبتلا به ام اس در طول بیماری خود دچار تغییرات شخصیتی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۷:۱۵    
مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۵    
وقتی در آینه نگاه می کنید، خود را چگونه می بینید؟ زشت یا زیبا؟ تا به حال به زیباتر شدن فکر کرده اید؟ در طول تاریخ تمدن بشر، سلیقه انسان تغییرات زیادی داشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: 2 میلیون 800 هزار نفر مصرف کننده مواد مخدر در کشور وجود دارند و سن شروع مصرف به 20 تا 24 سال رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۵    
یک روانپزشک گفت: یکی از مهمترین اقدامات برای بهبود سلامت روان جامعه، تلاش برای انگ زدایی نسبت به افراد مبتلا به اختلالات روانی است که متاسفانه هنوز در جامعه رواج دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۵    
رشته مشاوره بلاتکلیف مانده است، بین راه های غیرکارشناسانه که گاه تصمیم بر حذف این رشته می گیرند و گاه آن را به دانشگاه باز می گردانند و موجب شدت یافتن مناقشه ها و اختلافات استادان رشته مشاوره و ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۰    
دختر بچه ای که در میان بازی هایش تمایل دارد سراغ کیف آرایش مادر برود یا حتی با کفش های او راه برود کار خطایی انجام نمی دهد بلکه شناخت درست را از تشابه های جنسیتی اش به تصویر می کشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۰    
جدول برنامه زمانی آزمون های سال 1397 شامل آزمون های سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی منتشر شد و کنکور سراسری 97 در 8 تیرماه 97 برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۰    
معاون بهداشت وزیر بهداشت در احکام جداگانه ای مدیران و روسای چهار دفتر و مرکز زیرمجموعه معاونت بهداشتی را ابقا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۰    
معلمان در تامین بهداشت روانی دانش آموزان نقش موثری دارند زیرا نفوذ آنان در بین دانش آموزان نسبت به سایر اطرافیان در سطح بالاتری قرار داشته و این موضوع تاثیرپذیری بیشتری را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۰    
هفته تربیت بدنی همه ساله از 26 مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۰    
انتخاب شیوه زندگی امروز می تواند به جلوگیری یا به تاخیر انداختن مشکلات سلامت مربوط به افزایش سن در آینده کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه تهران گفت که تراکم جمعیتی در استان تهران به حد هشدار رسیده است و این تهدیدی برای پایتخت به حساب می آید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۳:۵۵    
مدیر بالینی مرکز تحقیقات مغز و اعصاب و علوم شناختی پژوهشگاه رویان با اشاره به اهمیت توجه به سبک زندگی صحیح جهت درمان سردردهای تنشی و میگرنی، گفت: ورود بسیار پرشتاب مدرنیته به کشور ما ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵    
بهداشت روانی در درون مفهوم کلی بهداشت قرار دارد و بهداشت یعنی توانایی کامل برای ایفای نقش های روانی و جسمی ، بهداشت به معنای نبود بیماری یا عقب ماندگی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۵    
در هفته های گذشته انتشار مواد دروس و ضرایب آزمون دکتری سال تحصیلی 98-97 روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۵    
نوربالا با اشاره به اینکه حدود 22 درصد از افراد دارای همسر به اختلال روانی منجر دچار هستند گفت: مجردها از سلامت روانی بهتری نسبت به متاهل ها برخوردارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۵    
معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به فرا رسیدن هفته سلامت روان، گفت: سلامت روان از نظر بهداشت و پیشگیری و همچنین درمان مهم است و اگر به سلامت روان توجه کنیم به پویایی و مولد بودن انسانها کمک می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۵    
مدیر کل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت، گفت: وزارت بهداشت وظیفه دارد شرایط سلامت روان را در محیط کار فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۰    
مشاور وزیر بهداشت در حوزه سلامت روان گفت: زنان بیشتر از مردان دچار اضطراب هستند و حدود 10/29 درصد افراد در کشور علائم افسردگی را به صورت بارز دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۵    
لایحه سلامت روان در حالی پس از سالها کش و قوس برای تصویب به دولت ارسال شده که کارشناسان معتقدند غلبه نگاه پزشکی بر رویکرد خدمات اجتماعی و مددکاری تنها یکی از انتقادات وارده بر لایحه است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۰    
مدیر کل دفتر امور کودکان و نوجوانان بهزیستی کشور گفت: مددکاران سازمان بهزیستی وضعیت زندگی فرزندان ترخیص شده را تا 5 سال پس از ترخیص بررسی و در صورت لزوم آن ها را مورد حمایت قرار می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۰    
عضو کمیسیون آموزش مجلس معتقد است که اگر کنکور برای عده ای سودهای کلان به همراه نداشت، این روند گزینش دانشجو تاکنون برچیده شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۵    
بر اساس یک قانون جدید در فرانسه که قرار است به تصویب برسد، مردانی که در خیابان ها به زنان تعرض کلامی کنند، جریمه خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۵    
عناوین روزهای بزرگداشت هفته پیوند اولیا و مربیان که از 24 الی 30 مهرماه نامگذاری شده است، اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۰    
جزئیات مدارک اساتید دانشگاه آزاد اسلامی برای تدریس در مقطع کارشناسی ارشد در بخشنامه ای توسط معاونت آموزشی دانشگاه اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۰    
وزیر بهداشت، گفت: لزوم توجه به موضوع سلامت روان آن گاه روشن تر می شود که بدانیم بیش از 300 میلیون نفر در جهان دچار افسردگی و بیش از 260 میلیون نفر دچار اختلالات اضطرابی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۰    
چهره عصبی، مضطرب و ناراحت یکی از نشانه های دروغگویی در کودکان به دلیل ترس از برخورد والدین و اطرافیان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۰    
رئیس انجمن بررسی و مطالعه درد در ایران با اشاره به اینکه اکثر دردهای مزمن منشأ روانشناختی دارند، گفت: آلودگی محیط، روابط اجتماعی و مشکلات روانشناختی از علل ایجاد درد به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۰    
ما می دانیم با دو بروشور؛ یک جلسه برای والدین و کودکان برپاکردن در مدارس، با یک سخنرانی، روزنامه دیواری تهیه کردن و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۷:۲۵    
یک فوق تخصص ریه با بیان اینکه انتقال بیماری سل مربوط به سل ریوی است، گفت: به طور معمول هر بیمار مبتلا به سل دست کم حدود 15 نفر را به این بیماری مبتلا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۴۰    
استاد تمام دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی تهران گفت: بهداشت روان نقش به سزایی در حفظ ازدواج و رابطه سالم دارد که در سایه آن عشق، عاطفه و تعهد بین زوجین ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۲۵    
بهداشت روانی عبارت است از ایجاد تعادل شخصیتی در درون، میان آن چه فطرت و غریزه نامیده میشود؛ و در بیرون، میان آن چه تعادل ارتباطی میان فرد و محیط را بر هم می زند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۵    
برمبنای اعلام نظام رتبه بندی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، 6 دانشگاه ایرانی در بین 800 موسسه برتر دنیا طبق رتبه بندی عملکرد مقاله های علمی دانشگاه های جهان قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۵    
در زندگی مشترک، ایجاد رابطه ای که همیشه پُر از عشق و شور و سازگاری باشد، کار راحتی نیست. اما راههایی وجود دارد که می توانید به همسرتان کمک کنید تا جایی که ممکن است شاد و راضی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۰    
دبیر اجرایی سی و چهارمین کنگره سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران، گفت: حیطه کار روانپزشکی بسیار گسترده بوده و بسیاری از مسائل اجتماعی در ارتباط با حوزه روانپزشکی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۵    
شمار مرگ های ناشی از اختلالات عصبی نظیر آلزایمر، پارکینسون، سکته مغزی و صرع بین سال های 1990 تا 2015، تا 36.7 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۵    
بیش از 100 روانشناس با برگزاری تظاهراتی در نیویورک آمریکا خواستار کناره گیری دونالد ترامپ از قدرت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۵    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از امروز یکشنبه 23 مهر آغاز می شود و تا 30 مهرماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۷:۴۰    
امروزه اخبار زیادی می خوانیم از قاتلان کم سن؛ قاتل 14 ساله ملیکا، دختر هفت ساله هفتکلی یا قاتل 17 ساله ستایش، دختر هفت ساله افغانستانی. این تصور در اذهان قوت می گیرد که سن ارتکاب قتل پایین آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۷:۱۰    
امروز در تقویم (23 مهر) به عنوان روز جهانی عصای سفید نامگذاری شده تا فرصتی باشد برای بررسی و ارزیابی مشکلات، چالش ها و موانع پیش روی نابینایان سراسر جهان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۲۳:۲۵    
هشتمین جایزه علمی دکتر علیمحمد کاردان به رساله های برتر دکتری در رشته های علوم تربیتی و روان شناسی اهدا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۲۲:۲۵    
در پی انتخابات هیات مدیره دوره سیزدهم انجمن فیزیک ایران، دکتر محمد رضا اجتهادی، استاد دانشگاه صنعتی شریف به ریاست انجمن فیزیک ایران برگزیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۲۱:۴۰    
یک مشاور کودک و نوجوان گفت: والدین باید به کودکان متناسب با توانمندی هایشان مسئولیت هایی را واگذار کنند تا آن ها احساس غرور و شخصیت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۰    
سرپرست خانه روانشناسان فارس با اشاره به اینکه در بیمارستان کمبود زیاد روانشناس حس می شود، گفت: باید افکار منفی و خاطرات تلخ گذشته بیماران توسط روانشناس مورد بررسی قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۵    
در فکر تحصیل در رشته روانشناسی هستید؟ پس بهترین دانشگاه های دنیا برای این رشته را در این مقاله بشناسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۰    
محققان دانشگاه امپریال لندن در تازه ترین مطالعات خود اعلام کردند که قارچ های جادویی یا همان قارچ های سیلوسایبین می توانند مغز افراد افسرده را بازیابی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۵    
اگر فردی در زمینه کاری خود از خودگذشتگی و انگیزه زیادی داشته باشد اما به نتیجه دلخواه نرسد، نهایتاً ممکن است به سندرومی به نام فرسودگی شغلی دچار شود. نکات بیشتر در این زمینه را در خبر زیر بخوانید
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۰    
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: بدون شک جدایی آموزش علوم پزشکی از وزارت بهداشت پاسخگویی به نیازهای سلامت مردم را با مشکل مواجه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۵    
رییس کمیسیون روانشناسی ورزشی سازمان نظام روانشناسی ایران گفت: تیم ها و تشکیلات ورزشی تمایل دارند برای بهتر شدن عملکرد ورزشکاران خود از مشاوره روانشناسی ورزشی استفاده کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۷:۱۰    
کاهش سطح استروژن در زنان در طول یائسگی موجب تغییرات متابولیک در مغزشان می شود که ممکن است ریسک بیماری آلزایمر را در آنها افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۴۱    
حوادث از جنس خودکشی در مورد سربازان در ماه های اخیر بارها خبرساز شده است، خودکشی در بین سربازان تصادفی نیست و در نتیجه جریانی از اندیشه ها، رفتارها ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۶    
بمناسبت بزرگداشت هفته بهداشت روان، تعدای از ائمه جماعت جمعه شهرهای مختلف کشور در بخشی از سخنان خود اهمیت بهداشت روان را بیشتر از بهداشت جسم برشمردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۶    
مدیرکل دفتر سلامت روان، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت با بیان اینکه افسردگی 350 میلیون نفر را در دنیا تحت تاثیر خود قرار داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۶    
مدیرعامل انجمن آلزایمر ایران گفت: اخیرا در فضای مجازی عصاره گل سرخ و زعفران را برای درمان آلزایمر تبلیغ می کنند که چنین چیزی صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۱    
با توجه به محدودیت های روانی که اختلال دوقطبی برای فرد مبتلا ایجاد میکند شخص مبتلا با مشکلاتی در زمینه های خانوادگی، تحصیلی، شغلی و سایر فعالیت های اجتماعی خود مواجه خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۶    
این روز ها میلیارد ها انسان در کشور های مختلف جهان از انواع وسایل ارتباطی استفاده می کنند، اما این وسایل با همه فناوری های پیشرفته ای که دارند به شدت بر سلامت جسمی و روحی افراد اثر می گذارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۰    
رئیس سابق انجمن روانپزشکان گفت: بیش از 15 درصد افراد مبتلا به افسردگی هستند که نه تنها در برخی موارد موجب خودکشی می شود بلکه کیفیت زندگی این افراد را پایین می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۰    
سازمان بهداشت جهانی شعار امسال روز جهانی بهداشت روان را بهداشت روان در محیط کار انتخاب کرده است. این موضوع نشان می دهد نهادهای جهانی نیز به این باور رسیده اند که بهداشت روان فرد در محیط کار یکی از ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰    
پیچیدگی های زندگی امروز، انسان را در معرض آسیب های فراوانی قرار داده است. آسیب هایی که گاه در چشم برهم زدنی خود را به رخ می کشند و گاهی نیز آثار آنها را پس از سال ها با از بین رفتن سلامت روان می توان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۰    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه کاهش وزن درمان اصلی کبد چرب است، گفت:افرادی که دارای اضافه وزن هستند برای جلوگیری از عوارض این بیماری باید وزن خود را کاهش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۰    
این روزها مصرف سیگار و موادمخدر توسط نوجوانان و جوانان در گوشه و کنار شهرهای بزرگ و کوچک به راحتی به چشم می خورد و قبح این معضل اجتماعی در جامعه ریخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۵    
اگر پس از یک روز سخت کاری نمی توانید هنگام به خواب رفتن آرامش داشته باشید، انتظار تجربه خواب با کیفیت بالا و خوب را نیز نداشته باشید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۰:۲۰    
در نشست نیم نگاهی بر لایحه سلامت روان ، سن کنونی ابتلا به اختلالات روانی شدید 15 سال اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۵۰    
مغز عضو کوچک اما حیاتی بدن است که به تمام نقاط بدن برای ادامه حیات دستور صادر می کند و تمامی فعالیت های انسان تحت فرمان مغز قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۲:۳۵    
خوشبختانه طی سالهای اخیر و پس از تشکیل سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور که از نعمات جمهوری اسلامی می باشد توجه به سلامت روان و بحث روان شناسی و مشاوره با جدیت بیشتری دنبال شده است ....
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۱:۵۰    
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی امروز در احکامی سه خانم را در پستهای مهم این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۳۵    
وزیر بهداشت، در حکمی دکتر شهلا خسروی را به عنوان مشاور وزیر در امور مامایی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۰۵    
رئیس کمیسیون روانشناسی چهارمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی گفت: روانشناسی اسلامی باید وارد نظام روانشناسی ایران شود و این کار بسیار ظریف فرهنگی است که اگر با عجله و شتاب انجام شود با مقاومت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۶    
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: بهداشت روانی دانش آموزان نیازمند همکاری والدین با مدرسه است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۱    
یک روانشناس انقباض و درد ماهیچه ها، تهوع، اسهال، سردرد، لرزش و کشش عضلات را از جمله علائم جسمانی اضطراب اجتماعی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۲    
رئیس مرکز توسعه پیشگیری بهزیستی به پژوهش انجام شده در بیش از 13 هزار کارگر اشاره کرد و گفت: کارگران شاغل در استان های خراسان شمالی، سیستان و زنجان وضعیت روان خوبی ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۲    
مراجعه مداوم به مطب دندان پزشک ها، نتوانسته درد دندان های تان را آرام کند؟ آزمایش های تان می گویند همه چیز رو به راه است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۶:۵۲    
با توجه به انتخاب همسری ایده آل بعنوان یکی از دغدغه های پسران،مجموعه ای از علائمی که نشان می دهد یک دختر، واقعا زن زندگی است را از دید متخصصان بیان می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۶:۵۲    
ازدواج در نگاه هر کس معیارهایی دارد. با این حال، معیارهایی که بزرگان دین معرفی کرده اند، سالم ترین و مطمئن ترین معیارها است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۲:۵۲    
تامین بهداشت روان شهروندان در دستان همه کسانی است که با آنها در ارتباط مستقیم و غیر مستقیم هستیم و در محیط کار با آنها در ارتباطیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۷    
مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت، شعار امسال روز جهانی بهداشت روان را بهداشت روان در محیط های کاری عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۷    
در حالیکه در آموزش و پرورش مقرر شده است هفته بهداشت روان توسط مشاوران مدارس همزمان با روزجهانی بهداشت روان(10 اکتبر) و بعلت تداخل با هفته پیوند انجمن اولیاء و مربیان و هفته تربیت بدنی از 18 الی 24 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۲    
ایران؛ رتبه اول ابتلا به ام.اس در خاورمیانه این خبر شاید برای کسانی که با این بیماری آشنا نیستند، خیلی تکان دهنده نباشد اما قطعا بسیاری از مردم بعد از شنیدن خبر ابتلای افراد شناخته شده ای مثل آتنه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۷    
زمانی در هر خانه یک حیاط وجود داشت. کودکان و نوجوانان برای بازی، یا در حیاط خانه ی همسایه یا در کوچه جمع می شدند و بازی می کردند اما حالا آپارتمان ها چنان قد علم کرده اند که فضای بازی کودکان به خانه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۷    
برخی از کودکان می توانند به راحتی احساسات خود را بروز دهند. رفتار آن ها را به دقت تحت نظر بگیرید. اگر رفتاری در او می بینید که شما را نگران می کند حتماً از یک متخصص کمک بگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۲    
یک استاد برجسته روانشناسی با بیان اینکه همه ادیان ابراهیمی خانواده را باغ تلقی می کنند، گفت: فرزندآوری مایه تفاخر نیست اما فرزندپروری ارزشمند و پرثواب است و روانشناسی کودک از دمیدن روح الهی آغاز می ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۷    
رئیس دانشگاه تهران گفت: در شرایط امروز تفکیک آموزش های علوم پزشکی و غیر پزشکی در کشور توجیهی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۳۶    
خیلی ها در کل زندگی شان قربانی افکار منفی شان می شوند. احساس می کنند هیچ کنترلی روی افکاری که به ذهن شان خطور می کنند، ندارند و حتی از آن بدتر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۱    
تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال 96 آغاز شد و داوطلبان از 16 تا 22 مهرماه فرصت دارند نسبت به انتخاب 15 کدرشته محل در این مرحله اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۶    
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: کمیته رسیدگی به رشته های مشترک دو وزارتخانه علوم و بهداشت هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده و کماکان رشته ها به صورت گذشته به کار خود ادامه می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۸:۲۱    
استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران سن مدرسه و حوالی سن بلوغ را بهترین زمان به حداکثر رساندن ذخیره استخوانی برای پیشگیری از بروز پوکی استخوان در بزرگسالی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۷:۳۶    
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن به خانواده مرحوم دکتر سیاوش چگینی عضو هیات علمی دانشکده روانشناسی این واحد دانشگاهی تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۷:۲۱    
یافته های تحقیقاتی نشان می دهد ضربان قلب با تماشای مسابقات زنده ورزشی 110 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۷:۰۶    
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اهر گفت: زندگی زوج هایی که طلاق گرفته اند در شهرستان اهر بر حسب محل سکونت شهری و روستایی به طور میانگین 6.28 سال است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۰:۲۱    
هفته کودک از روز شنبه 15 تا جمعه 21 مهرماه با شعار " کودک نشانی خداست" برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۳:۳۶    
وزیر بهداشت تاکید کرد: حاضر نیستیم آموزش علوم پزشکی را با وزارت علوم ادغام کنیم. در سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری نیز درباره ارتقای آموزش پزشکی تاکید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۲:۰۶    
در زندگی زناشویی هم، مثل همه موارد دیگر، بی شک راست باید گفت و جز راست نباید گفت. این درست؛ اما هر راست را باید گفت.
مشاهده نتایج بیشتر...