سه شنبه ۳۱ مردادساعت ۰۸:۱۴Aug 2017 22

میگنا (migna.ir)

میگنا 29 اسفند 1394 میگنا 30 اسفند 1395 میگنا 31 فروردین 1396 میگنا 1 اردیبهشت 1396 میگنا 31 خرداد 1396 میگنا 31 تیر 1396 میگنا 1 مرداد 1396 میگنا 2 مرداد 1396 میگنا 3 مرداد 1396 میگنا 4 مرداد 1396 میگنا 5 مرداد 1396 میگنا 6 مرداد 1396 میگنا 7 مرداد 1396 میگنا 8 مرداد 1396 میگنا 9 مرداد 1396 میگنا 10 مرداد 1396 میگنا 11 مرداد 1396 میگنا 12 مرداد 1396 میگنا 13 مرداد 1396 میگنا 14 مرداد 1396 میگنا 15 مرداد 1396 میگنا 16 مرداد 1396 میگنا 17 مرداد 1396 میگنا 18 مرداد 1396 میگنا 19 مرداد 1396 میگنا 20 مرداد 1396 میگنا 21 مرداد 1396 میگنا 22 مرداد 1396 میگنا 23 مرداد 1396 میگنا 24 مرداد 1396 میگنا 25 مرداد 1396 میگنا 26 مرداد 1396 میگنا 27 مرداد 1396 میگنا 28 مرداد 1396 میگنا 29 مرداد 1396 میگنا 30 مرداد 1396 میگنا 31 مرداد 1396 
  ۱۱ دقیقه پیش    
یک کارشناس آموزشی با اشاره به اهمیت انتخاب رشته تحصیلی در آینده شغلی دانش آموزان گفت: خانواده ها از رشته تجربی یک دنیای آرمانی برای دانش آموزان طراحی کرده اند در حالیکه واقعیات را باید برای دانش آموز ...
  ۹ ساعت پیش    
خشم یکی از هیجان های غریزی و پاسخی به احساس ناکامی و ترس در انسان است که در صورت افسارگسیختگی، به رفتارهای انفجاری، پرخاشگری و آسیب به دیگران تبدیل می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۸:۴۶    
دانش آموزان باید به مدرسه یا کمیته هدایت تحصیلی مناطق خود مراجعه کنند، در آنجا به آنها اطلاع رسانی می شود و فرم تقاضایی در اختیارشان قرار می گیرد تا آن را پر کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۸:۰۱    
نتایج یک بررسی حاکی از ارتباط شیزوفرنی با وجود مقدار مازاد نوعی آمینو اسید معمولی در بدن مادران باردار است
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۶:۴۶    
سرطان های معده و مری هر دو می توانند دلیل شکل گیری بوی بد دهان باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۶:۱۶    
معاون مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت گفت: ادارات مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی باید برای حل مشکلات دانشجویان در حوزه مشاوره و سلامت روان، از یک روانشناس تربیتی استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۶    
آیا فکر مردن شما را می هراساند؟ مطالعه جدیدی اطمینان خاطر می دهد که این ترس ها غلو شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۶    
یک روانشناس معتقد است روابط سرد و سطحی حاکم بر خانواده ها نقش زیادی در گرایش افراد به مواد مخدر از سنین پایین دارد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۶    
دکتر مهدی بیگدلی، استاد پیشکسوت گروه روانپزشکی دانشگاه، روز جمعه بر اثر بیماری سرطان خون، دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۱    
محققان در پژوهشگاه رویان در تحقیقات خود نشان دادند که شانس داشتن فرزند پسر برای مردانی که فرزند اولشان پسر بوده بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۲    
انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۳۰    
برخی دردهای شایع مانند دندان درد و میگرن سراغ هر فردی می آید که اغلب از مسکن استفاده می کنند اما در طب فشاری تنها با فشار یک نقطه می توان این دردها را تسکین بخشید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۰    
هشت سالش بود که به او گفتند درمان نمی شوی؛ نمی دانست قرار است چه چیزی در تن او درمان شود، فقط می دانست از امروز به بعد زندگی مثل قبل نخواهد بود و روزهای سختی در راه است؛ روزهایی بدون مدرسه و فوتبال...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۶    
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی جزییات آزمون صلاحیت حرفه ای برای رشته های دستیاری زنان و روانپزشکی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۸:۳۱    
مدیر کل دفتر سلامت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، گفت: پوشش خدمت مشاوره ژنتیک در کشور در حال حاضر 85 درصد است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۱:۰۳    
کسی که اختلال وسواس در عاشقی دارد دائماً در شور و حال اولیه است، او رابطه را مجموعه ای از احساس دوست داشتن، مشکلات روزمره، خستگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۳    
چه اضافه وزنتان بالای بازوها باشد چه در پایین تنه، با عقل جور در می آید که این نقاط را با ورزش های مخصوص آنها هدف قرار دهید تا به لاغر شدنشان کمک کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۳:۰۳    
حتما برای شما هم پیش آمده که درباره مراجعه به روانپزشک یا روان شناس دچار تردید شوید و یا ندانید که در شرایط بحرانی کدام یک از این دو تخصص به درد شما می خورد و اصلا فرق این دو رشته با هم چیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۷:۰۳    
مثلاً یک کتاب 200 صفحه ای را به سه بخش تقسیم و جدا جدا مجلد ( مثلاً سیمی) کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۸    
قاضی زاده هاشمی با کسب 288 رای موافق نمایندگان مجلس، بار دیگر به عنوان وزیر بهداشت و درمان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۸    
رئیس مرکز مشاوره خدمات روانشناختی دانش آموزان استان کردستان گفت: شناخت روحیه نوجوان توسط والدین و روابط مثلث وار آنها بیشترین تاثیر را در کاهش انحرافات اجتماعی فرزندان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۳    
نمایندگان مجلس با رای اعتماد به 16 وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای روحانی سنگ تمام گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۸    
این روزها شاهد بساط مشترک دستفروشی پدران و فرزندان شان هستیم که این موضوع و اتفاقات مشابه می تواند از لحاظ اجتماعی هشداری جدی به شمار بیاید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۸    
رئیس کارگروه روانشناسی شورای تحول و ارتقای علوم انسانی استعفا داد و در نامه ای به رئیس شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی دلایل آن را شرح داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۱۸    
کارل سندبرگ (Carl Sandburg) معتقد است هر انسانی باید ساعتی را با خود خلوت کند و این سؤالات را از خود بپرسد: من کیستم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۸    
افسردگی یکی از شایع ترین بیماری های دنیاست. اما هنوز باورها و عقاید اشتباهی در مورد آن وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۸:۱۸    
بر اساس گزارش ها شبه نظامیان گروه تروریستی داعش از ماده مخدری به نام کاپتاگون ملقب به شجاعت شیمیایی به منظور شرکت در جنگ استفاده میکنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۰:۱۸    
محققان دریافتند که خوردن غذا در اواخر شب باعث می شود افراد مستعد ابتلا به انواع بیماری های قابل پیشگیری و مشکلات سلامتی نظیر چاقی و دیابت شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۳:۳۳    
با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور 16 زن پژوهشگر برتر در عرصه های مختلف علمی تقدیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۳:۰۳    
در سال تحصیلی جدید مدارس نیویورک به حسگر خشونت یاب مجهز می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۲:۴۸    
شرایط و ضوابط تسهیلات نقل و انتقال فرزندان اعضای هیات علمی در سال جاری اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۲:۴۸    
رئیس جدید انجمن داروسازان ایران تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۸    
شاید یکی از چالش برانگیزترین اتفاق ها برای خانواده ها در این دوره، برقراری ارتباط عاطفی با جنس مخالف است. آنها نمی دانند که با این وضعیت چگونه روبرو شوند و عموما کار را خراب تر می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۳    
خیانت در زندگی زناشویی نه تنها کانون خانواده را بر هم می زند بلکه موجب بی اعتمادی زوجین به همدیگر نیز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۸    
پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: در سه ماه نخست امسال، 25 نفر در پایتخت بر اثر مسمومیت با قرص برنج، جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۳    
بازی های رایانه ای مناسب می توانند در بهبود بیماری ها کمک های قابل توجهی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۸    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: 78 درصد جویندگان کار در تهران فاقد مهارت های فنی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۸    
رئیس انجمن اولیا و مربیان استان تهران گفت: در گذشته کمتر از مشارکت خانواده ها در فرآیند تربیت استفاده می شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۸    
ویژگی اصلی یک اختلال شخصیت،الگوی طولانی مدت از تجربه درونی و رفتاری است که از انتظارات فرهنگی فرد بسیار به دور بوده
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۰:۰۳    
معروف است که سروکله ی جوش ها وقتی پیدا می شود که قرار است به مهمانی بروید و یا سر یک قرار مهم حاضر شوید. وقتی که ناگهان با آکنه روی پوست خودمان مواجه می شویم، باید نقش استرس را هم در نظر بگیریم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۳:۳۳    
برگزیدگان المپیاد بین االمللی علمی دانشجویی در دو رشته ریاضی و شیمی معرفی و تقدیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۳:۳۳    
یکی از مسائلی که خیلی از کودکان با آن برخورد دارند، این است که گاهی خود را به جای یک شخصیت خاص می بینند و همین مساله اگر طولانی شود موجب نگرانی والدین می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۸    
مطالعات جدید پژوهشگران نشان می دهد حتی یکبار مصرف سیگارهای الکترونیکی می تواند منجر به آسیب دیدن بافت های قلب و عروق شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۸    
صندلی خالی دانشگاه و جنگیدن برای برخی رشته ها 2 روی سکه انتخاب رشته هستند، اما در این میان نباید از بازارکاری مشاغل هم غافل شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۰:۰۳    
دبیر اجرایی شانزدهمین همایش انجمن داروسازان گفت: اعتیاد در کنار مسائل سیاسی و اقتصادی مغفول مانده که داروسازان به این حوزه وارد می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۰:۰۳    
ایران موفق به کسب جایگاه اول المپیاد بین المللی شیمی و ریاضی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۳    
بد نیست زن نسبت به شوهرش مختصر مراقبتی داشته باشد اما نه به حدی که به بدگمانی و وسواسی گری منتهی شود، بدبینی یک بیماری خانمانسوز و صعب العلاجی است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۳    
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی استان تهران گفت: 65 درصد از کودکان کار و خیابان در کشور از اتباع هستند و امکانات بهزیستی پاسخگوی آنها نیست و قوه قضاییه باید ورود کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۸    
طبق آمار جدید دولت آمریکا، شمار آمریکایی های مصرف کننده داروهای ضدافسردگی در طول ماه گذشته تا 65 درصد نسبت به سال های 1999 تا 2014 افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۳    
سیگار کشیدن مادران باردار، مهم ترین و خطرناک ترین فاکتور سندروم مرگ ناگهانی نوزاد است که به تلف شدن کودک در داخل رحم مادر منجر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۴۸    
متاسفانه، مردان به مراتب کمتر در شناخت نشانه های افسردگی خود تبحر دارند. یک مرد بیشتر احتمال دارد احساسات خود را پنهان یا هیجانات منفی را انکار کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۹:۰۳    
حمله پانیک (آسیمگی یا هول) یا به تعبیری حمله وحشت، ترسی ناگهانی است که ظرف چند دقیقه بر فرد چیره می شود و او می پندارد که ممکن است در همان لحظات اتفاق بسیار ناگواری مانند خفگی یا سکته یا غش یا از دست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۸    
در بحث فال گرفتن، اولین موضوعی که مطرح می شود این است که فرد می خواهد از موضوعی در آینده باخبر شود و اضطراب ها و نگرانی های خود را رفع کند یا اقدامی در جهت بخشش کارهای گذشته اش و برای فراغت از احساس ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۳    
در متن خداحافظی دانش آشتیانی از وزارت آموزش وپرورش آمده است:برای نشاندن آموزش و پرورش به جایگاه مطلوب هنوز راه درازی در پیش رو است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۸    
رییس سازمان پزشکی قانونی کشور درباره واردات و اهدای جسد، شماری از مخاطبان درخواست دریافت جزئیاتی بیشتر در مورد شرایط اهدای جسد را داشتند که سازمان پزشکی قانونی شماره تماسی را در این خصوص اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۹    
در فصل تابستان افراد بیشتر دچار خستگی و کسالت می شوند اما چرا گرما موجب احساس رخوت و بی حالی می شود؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۴    
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، معتقد است در حال حاضر و با توجه به شرایط حاکم بر جامعه، ضرورت ایجاب می کند که وزیر بهداشت، پزشک باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۴    
طبق نتایج یک مطالعه 25 ساله، قلب سالم در میانسالی تعیین کننده ریسک ابتلا فرد به زوال عقل در پیری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۱۹    
رئیس دانشگاه فردوسی گفت: نام این دانشگاه هیچ تغییری نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۳۴    
سرپرست پایگاه استنادی جهان اسلام از قرار گرفتن 8 دانشگاه کشور در میان 800 دانشگاه برتر دنیا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۳۴    
رئیس گروه سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با اشاره به اینکه سن خودکشی در کشور پایین آمده است، گفت: در خوابگاه ها به سبب دوری جوانان از خانواده با این معضل مواجه هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۴۹    
در محیط خانواده برخی اوقات به دلایل مختلف افراد خانواده از هم ناراحت و روابط آن ها به سردی و ناراحتی گرایش پیدا می کند به همین دلیل علم روانشناسی مفهومی با عنوان فامیل تراپی یا خانواده درمانی و نظریه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۴    
اگر نگاهی به منابع تخصصی روانشناسی بیاندازیم بارها با این جمله روبرو می شویم که انسان، موجودی زیستی، روانشناختی، فرهنگی و اجتماعی است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۹    
معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: موضوع پذیرش و تربیت دانشجو معلمان تقریباً از پنج سال پیش با تأسیس دانشگاه فرهنگیان کلید خورد و تأکید بر داشتن صلاحیت برای افرادی است که قرار است به عنوان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۴    
مادران باردار این روزها دل پری از این بی عدالتی دارند و می گویند اگر از زن باردار حمایت نمی کنید، ریشه زندگی اش را نسوزانید
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۳:۴۹    
بخشی از هوش ذاتی و بخش بیشتر آن اکتسابی است پس می توانید با انجام برخی تمرین ها سطح هوش خود را حتی در سال های میانسالی افزایش دهید و قابلیت یادگیری درهرسنی داشته باشید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۴    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: باید بتوانیم افراد معتاد را به مصرف داروها و مواد شبه مخدری که آسیب کمتری وارد می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۷:۰۴    
الکل سیستم مغزی را سرکوب می کند و فرد مصرف کننده کنترل و عقلانیتش را از دست می دهد و خلق و خویش به تدریج تغییر می کند؛ یعنی فرد ممکن است وارد یک فاز عمیق افسردگی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۴    
سومین کنگره ملی روانشناسی 9 تا 11 اسفندماه در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۴    
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با تاکید بر اینکه دولت از تفکیک وزارتخانه ها منصرف نشده گفت: تبدیل کارمندان پیمانی به رسمی متوقف نشده و شیوه اجرای آن در دست بازنگری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۹    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت انتخاب رشته در کنکور سراسری 96 تا چهارشنبه 25 مرداد تمدید شد و داوطلبان تا ساعت 24 چهارشنبه فرصت دارند، کدرشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۴    
محمدرضا مخبردزفولی با حکم فرهاد رهبر رئیس واحد علوم و تحقیقات شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۴    
مطالعه صورت گرفته توسط محققان انگلیسی نشان می دهد، کیفیت کار تأثیر مستقیمی بر سلامت داشته و افرادی که در مشاغل سطح پایین (با کیفیت پایین) کار می کنند، دارای سطوح پایین تر نشانگرهای زیستی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۱۹    
دکتر مایکل فریمن در بنیاد UCSF، بر اساس نتایج تحقیقات خود در مورد اضطراب و استرس، راهکارهایی برای کاهش آثار سوء این مشکلات ارائه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۴    
استفاده از سنگ پا دارای خواص و فواید زیادی است؛ استفاده از سنگ پا با تحریک هیپوفیز مغز و تولید هورمون رشد، به افزایش قد کمک شایانی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۸:۱۹    
روز 13 آگوست برابر با 22مرداد به نام روز جهانی چپ دست ها نام گذاری شده است. نام این روز در سال 1976 برابر با 1355خورشیدی پیشنهاد شد و به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۹    
سیدمحمد بطحایی، وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، با اشاره به هجمه های سیاسی که وزیر آینده آموزش و پرورش را تهدید می کند از معلمان و اساتید خواست هرجا راه را گم کرد به او مشورت دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۲:۴۹    
مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: بیش از 28 درصد معتادان کشور دارای سطح تحصیلات عالیه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۸    
مطالعه جدید نشان می دهد تلفیق موسیقی و درمان به بهبود علائم اوتیسم در کودکان کمک نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۳    
یک کارشناس روانشناسی بالینی، گفت: کمال گرایی منفی به عنوان یک خصیصه روانی، فرد را به سوی خود ناتوان سازی سوق می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۵:۲۳    
قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت گفت: شهریه پردیس های خودگردان دانشگاه های علوم پزشکی احتمالا نسبت به سال قبل تا 10 درصد افزایش می یابد. میزان شهریه از سوی دانشگاه ها اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۸    
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج گفت: راه اندازی مراکز خدمات روانشناسی و مشاوره کاهش آسیب های اجتماعی ، مشکلات رفتاری و هدفمند حرکت کردن مسیر زندگی را برای افراد با اعتماد به نفس بالا به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۳:۳۸    
مدیریت مالی امری است که اگر فرد در کودکی و نوجوانی آن را نیاموزد در بزرگسالی با مشکل مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۸    
مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: سازمان بهزیستی متولی تأمین سلامت اجتماعی است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۸:۱۸    
سلامت روان؛ بحثی که اخیرا زیاد از زبان مسوولان شنیده می شود، اما با وجود تمام اهمیتی که برایش قائل می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۲۵    
اگرچه عزیزی که در حال مراقبت از او هستید همچنان زنده است، اما ممکن است که احساس درد ناشی از فقدان او در شما از قبل آغاز شده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۲۵    
رییس اداره ایدز وزارت بهداشت با بیان اینکه بیماری ایدز از طریق رابطه جنسی در کشور در حال افزایش است، جدیدترین آمار مبتلایان به این بیماری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۶:۵۵    
اخیرا برنامه ششم توسعه از طرف رئیس جمهور ابلاغ شد و در این سند بند مهمی در حوزه آسیب های اجتماعی وجود دارد که پای سازمان های زیادی را برای محقق شدن آن به میان می کشد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۵    
رئیس نوزدهمین همایش بین المللی تازه های قلب و عروق با اشاره به اینکه روزانه 300 نفر در کشور به دلیل آنفارکتوس جان خود را از دست می دهند، گفت: استعمال دخانیات، نداشتن خواب مناسب، اضطراب مزمن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۰    
سازمان جهانی بهداشت تعریف جامعی از مهارت های زندگی ارایه داده است: توانایی انجام رفتار سازگارانه و مثبت به گونه ای که فرد بتواند با چالش ها و ضروریات زندگی روزمره خود کنار بیاید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۰    
پنجشنبه شب گذشته، تالار مهربانی میزبان مراسمی از جنس عشق، محبت و مهربانی بود. آن شب این تالار، میزبان مراسم ازدواج زوج های بیماران ام اس بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۰    
بر اساس تعریف سازمان بهداشت جهانی سلامت روانی سطحی از بهزیستی است که افراد می توانند استعدادهایشان را کشف کنند، با استرس های زندگی مقابله کنند،به شکل موثر کار کنند و روابط معنی دار برقرار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۳:۱۰    
محققان در همایش بین المللی آلزایمر در لندن یافته های خود را منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۵    
عادات صرفه جویی و خرج کردن چگونه در ذهن ما برنامه ریزی شده اند؟ آیا تابه حال به اینکه چگونه از پول خود استفاده می کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۰    
فاکتورهای فیزیولوژیک، اجتماعی و روانی در علاقه فرد به مصرف مواد غذایی خاصی مانند خوراکی های شیرین تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۵    
بیمار افسرده که قصد خروج از پنجره اتاق محل بستری خود در بیمارستان امام خمینی ارومیه را داشت، بوسیله یکی از پرسنل خدمات بیمارستان نجات داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۵    
مطالعه جدید نشان می دهد برخی بازیکنان گیم های ویدئویی ممکن است ماده خاکستری بخشی از مغزشان را که مرتبط با بیماری روانی است از دست دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۵    
رئیس دانشگاه آزاد گفت: آمار بیکاری در فارغ التحصیلان نشان می دهد که دانشگاه های کشور با یکدیگر مسابقه مدرک دادن به دانشجویان را گذاشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۰    
آیین نامه پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس تغییر کرد و جدیدترین آیین نامه به تصویب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۸:۱۰    
شخصیت دقیقا چه چیزی است؟ درک دقیق و درست شخصیت چگونه می تواند بینش عمیقی در مورد احساساتتان فراهم کند؟
مشاهده نتایج بیشتر...