یکشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۱:۲۲May 2019 19

جدیدترین‌های «وزیر آموزش و پرورش»

تهران پرس   ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تهران پرس ؛ حمیدرضا حاجی بابایی درباره جلسه امروز فراکسیون نمایندگان ولایی با وزیر آموزش وپرورش و معاونان او اظهار کرد: محور این مباحث ...
آموزش و پرورش در اطلاعیه ای اعلام کرد: مکاتبات لازم برای افزایش حقوق دانشجومعلمان با سازمان اداری و استخدامی کشور انجام شده است و وزیر آموزش و پرورش در حال پیگیری است.
اکو فارس   ۳ ساعت پیش    
اکوفارس: رئیس فراکسیون ولایی مجلس با اشاه به جلسه امروز با وزیر آموزش وپرورش گفت: نمایندگان از وزیر گله مند بودند که چرا تاریخ پرداخت مطالبات فرهنگیان اعلام می شود اما اقدام موثری صورت نمی پذیرد؟ آئین نامه تبدیل وضعیت حق التدریس ها به دولت اعلام شده است.
بازتاب   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حمید رضا حاجی بابایی در حالی خبر از متقاعد کردن وزیر آموزش و پرورش برای افزایش400هزار تومانی حقوق دانشجو معلمان می دهدکه آموزش و پرورش اعلام کرده بود علت عدم افزایش حقوق مصوبه دولت بوده است. ...
پایگاه اطلاع رسانی رادیو   ۶ ساعت پیش    
رادیو ایران برای سومین سال اقدام به برگزاری مراسم آیین سخن کرده است.
رئیس فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به جلسه امروز با وزیر آموزش وپرورش گفت: نمایندگان از وزیر گله مند بودند که چرا تاریخ پرداخت مطالبات فرهنگیان اعلام می شود اما اقدام موثری صورت نمی پذیرد؟ آئین نامه تبدیل وضعیت حق التدریس ها به دولت اعلام شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش گفت:استان البرز بعد از سیستان و بلوچستان و شهر تهران در ردیف استان هایی است که سرانه فضای آموزشی در آن از میانگین کشوری پایین تر است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در تشریح نشست فراکسیون نمایندگان ولایی با حضور بطحایی وزیر آموزش و پرورش و معاونین وی ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که طرح رتبه بندی معلمان بزودی اجرایی می شود اما با توجه به مشکلات بودجه ای اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش ممکن است بزودی محقق نشود.
وزیر آموزش و پرورش : سهمیه بندی مناطق سیل زده و تغییر زمان کنکور در اختیار آموزش و پرورش نیست
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی صبح امروز یکشنبه 29 اردیبهشت 98 با حضور سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: سهمیه بندی مناطق سیل زده و تغییر زمان کنکور در اختیار آموزش و پرورش نیست ولی وزارتخانه پیگیر این موضوعات است، این موضوعات در اختیار وزارت علوم است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با اشاره به کلیپ های جنجالی در مدارس، گفت: با افرادی که اهمال کرده بودند، برخورد صورت گرفت اما از مردم انتظار می رود با مباحث مربوط به حوزه تعلیم و تربیت، هیجانی برخورد نکنند.
قدس آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
البرز - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه البرز یکی از استان های مشکل دار کشور از حیث فضای آموزشی است، گفت:پروژه هایی برای کمک به افزایش سرانه فضاهای آموزشی در استان هایی از جمله البرز در نظر گرفته شده است و بزودی کلنگ این پروژه ها زده خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: به رغم اینکه برای مهر ماه امسال در کل کشور کسری نیروی انسانی در مدارس وجود دارد ولی اجازه نخواهیم داد که کلاس های درس بدون معلم بمانند.
تیتر ۱   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
چرا وزیر آموزش و پرورش به جای سفر به طالقان به مدارس کرج سر نزد؟ مدارسی که در خطبه های اخیر نماز جمعه مورد تاکید نماینده ولی فقیه در استان البرز بود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیرآموزش وپرورش با اشاره به طرح خوداتکایی اظهار کرد: در این طرح دانش آموزان با فراگرفتن یک مهارت که مرتبط به بوم منطقه است در اقتصاد و خوداشتغالی در راستای رونق تولید فعالیت می کنند. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: وزیرآموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی آینده کمبود معلم در کلاس های درس نداریم. خانواده ها نگران نباشند. سید محمد بطحایی شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از دبیرستان شبانه روزی دخترانه طالقان در جمع خبرنگاران اظهارداشت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه سند تحول بنیادین، نقشه راه و ملاک عمل برنامه های آموزش و پرورش است،گفت: یکی از اولویت های راهبردی وزارت، نظام راهبری مدرسه محوری است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از تشکیل کارگروهی میان این وزارتخانه و وزارت علوم برای بررسی موضوع کنکور حسب فرمایشات مقام معظم رهبری خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۲:۲۶    
بطحایی وزیر آموزش و پرورش : از اجرای برنامه خود اتکایی دانش آموزان دبیرستان دخترانه سمیه شهرستان طالقان ابراز خرسندی کرد و افزود: در این طرح دانش آموزان با فرا گرفتن یک مهارت که مرتبط به بوم آن منطقه است در اقتصاد و خود اشتغالی در راستای رونق تولید فعالیت می کنند. ...
پیک نکا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پیک نکا ، مدتی است که فضای رسانه به خصوص شبکه های اجتماعی کشور از بازتاب انتشار کلیپ رقص و آوازخوانی دانش آموزان مدارس پر شده و حواشی مختلفی را نیز به همراه داشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: هجمه های فرهنگی دشمن هویت دانش آموزان را نشانه گرفته است که تمسک جستن به قرآن می تواند آن ها را از این هجمه ها مصون نگه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: ارزشمندترین نسل هر جامعه ای، نسل جوان است و شاید به همین دلیل دشمنان اولین هدفی که نشانه می روند، نوجوانان و جوانان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
کرج - وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اینکه هجمه های سنگینی متوجه دانش آموزان است، گفت: توسل به قرآن و اهل بیت می تواند این هجمه ها را خنثی کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش آموزان سرمایه های ارزشمند کشور هستند، گفت: باید فضای مناسب آموزشی برای تربیت آینده سازان فراهم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سیدمحمد بطحایی: همه ما در آموزش و پرورش تلاش می کنیم تا محیطی را فراهم کنیم تا دانش آموزان در آن تمرین زندگی فردا را داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تلاش ما در این وزاتخانه رفع مشکلات و فرآهم آوردن محیطی مناسب برای تحصیل دانش آموزان است، گفت:کاستی ها در آموزش و پرورش زیاد است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش در سفر به استان البرز شامگاه شنبه از طرح خود اتکایی دانش آموزان دبیرستان شبانه روزی دخترانه سمیه شهرستان طالقان بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کرج - وزیر آموزش و پرورش گفت: کاستی های حوزه آموزش و پرورش زیاد است، تلاش می کنیم شرایط بهتری مهیا شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۲:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سیدمحمد بطحائی در محفل انس با قرآن که در دبیرستان شبانه روزی سمیه طالقان برگزار شد اظهار کرد: طالقان از دیرباز مهد تمدن و فرهنگ بوده و فرهیختگان زیادی در حوزه اجتماعی، سیاسی و... از این شهرستان به انقلاب خدمت کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: جوانان و نوجوانان، ارزشمندترین ثروت هر جامعه هستند و هیچ مرواریدی گرانبهاتر از این نسل نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش عصر امروز به همراه استاندار البرز از دبیرستان دخترانه سمیه طالقان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این دانش آموزان قرار گرفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز خبر از سفر وزیر آموزش و پرورش به استان البرز را داد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز سالار قاسمی مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز از سفر سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش خبر داد و اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۵۰    
وزیر آموزش و پرورش به همراه استاندار و دیگر مسئولان استان با دانش آموزان و فرهنگیان این شهرستان دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۹    
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی: مطالبات فرهنگیان در جلسه صبح فردای فراکسیون با وزیر آموزش و پرورش بررسی می شود
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: این فراکسیون فردا با حضور وزیر آموزش و پرورش جهت بررسی مطالبات فرهنگیان تشکیل جلسه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:نشست فراکسیون نمایندگان ولایی فردا با حضور وزیر آموزش و پرورش با دستور کار بررسی مطالبات فرهنگیان در محل کمیسیون تلفیق برگزار می شود.
پانا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش از برنامه ریزی این وزارت خانه برای سرعت بخشی بیشتر به آموزه های دینی و اسلامی در نظام تعلیم و تربیت به ویژه در برنامه های رسمی درسی آموزش و پرورش خبر داد. ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به کلیپ های جنجالی درباره مدارس، گفت: بررسی های ما نشان داد که 15 کلیپ جنجالی درباره مدارس است و البته فقط 7 کلیپ در مدرسه ضبط شده است. علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به کلیپ های جنجالی درباره مدارس، گفت: بررسی های ما نشان داد 15 کلیپ جنجالی درباره مدارس است و البته فقط 7 کلیپ در مدرسه ضبط شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در طرح سؤال خود از وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: عدم پرداخت سرانه مدارس توسط وزارتخانه متبوع شما، مدارس را با مشکل مواجه کرده، چرا نسبت به انجام این امر اقدام نمی کنید.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در صفحه توئیتر خود از مخالفت کارشناسان وزارت علوم در به تعویق انداختن کنکور سراسری خبر داد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: با وزیر علوم مجدداً صحبت کردم تا سهمیه ای خاص برای دانش آموزان مناطق سیل زده بدون آنکه ظرفیت پذیرش برای سایرین کاهش یابد، اختصاص دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش درباره برخی اظهارات مبنی برکم شدن تعداد دانش آموزان افغان در سال تحصیلی آینده، گفت: به هیچ وجه سیاست جدیدی مبنی بر کم کردن این تعداد نداریم و مانعی ایجاد نمی کنیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
نمودار سازمانی وزارت آموزش وپرورش با تائید سازمان امور اداری و استخدامی کشور ابلاغ شد. به گزارش معاونت رسانه و ارتباطات آموزش وپرورش، نمودار سازمانی وزارت آموزش وپرورش پس از تهیه توسط این وزارتخانه و تائید آن از طرف سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شد. ...
معاون وزیر آموزش و پرورش از تلاش های مجتمع دیجیتال استان سمنان که تحت پوشش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت دارد تقدیر کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: کلیپی از همخوانی دسته جمعی یک موسیقی غیرمجاز در حیاط یک دبستان به سرعت دست به دست شد و بازتاب های فراوانی در جامعه به دنبال داشت، به گونه ای که وزیر آموزش و پرورش و نمایندگان مجلس را نیز به واکنش واداشت و پس از آن اخباری مبنی بر پیگیری های تکمیلی و لغو ابلاغ چند مدیر مدرسه به گوش ...
سینما سینما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سینماسینما ، زهرا چوپانکاره در اعتماد نوشت: فریب یا نفوذ؟! این آخرین توییت وزیر آموزش و پرورش است، کوتاه و مبهم. اما برای کاربران توییتر که به این سوال دو پهلوی سید محمد بطحایی جواب دادند ...