جمعه ۲۲ آذرساعت ۲۰:۲۸Dec 2019 13

جدیدترین‌های «تبلیغات اسلامی»

هورگان   ۵۲ دقیقه پیش    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نی ریز از برگزاری دومین گردهمایی آموزشی رؤسای ادارات و نمایندگی های تبلیغات اسلامی استان فارس در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
ورامین- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: جذب سرمایه گذار از ضروریات شکوفایی اقتصادی ورامین است.
پرس شیعه   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام قمی در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای استان بوشهر تاکید کرد: نگاه به ظرفیت داخلی و میدان دادن به جوانان گره از مشکلات اقتصادی باز می کند. ...
یزدی نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: آموزش اقشار تاثیرگذار اصلی ترین دغدغه سازمان تبلیغات اسلامی در استان یزد است.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۰۱:۴۶    
کتاب حوزه و بایسته ها؛ گفتارها و نوشته های شهید آیت الله سید محمدباقر صدر درباره حوزه، روحانیت و مرجعیت ، به همت شبکه اجتهاد و با حضور علما، اساتید، فضلاء و مدیران دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی رونمایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی همایش اصحاب عشق اربعینی ها گفت: این همایش فردا در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان با حضور راویان و مبلغان و خادمان اربعین برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۱:۳۲    
بوشهر- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: باید کار فرهنگی را با سررشته داری اهل فن به دست مردم به ویژه جوانان سپرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند از برگزاری 95 گفتمان دینی در مدارس، مراکز علمی و مساجد نهاوند خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۸:۱۲    
حوزه / مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، در جمع خانواده های طلاب مدرسه طالبیه تبریز گفت: در تعالیم اسلام راز داری دارای اهمیت بسیار و از شروط و لوازم ایمان شمرده شده و به افراد توصیه می شود که این سنت الهی را برای کمال ایمان در خود ایجاد کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: استقلال سیاسی لازمه و مقدمه پیشرفت همه جانبه است که مکتب امام راحل شالوده و اصول آن را مشخص کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
یزد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد از صدور حکم یک ساله برای امام جماعت مساجد صادر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با تاکید بر ضرورت تلاش برای افزایش کمی و کیفی برنامه های فرهنگی و مذهبی گفت: حوزه های دینی و فرهنگی نیازمند ایجاد درآمدهای پایدار هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مسئول برنامه ریزی و قرارگاه طرح تحول اجتماعی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: کارشناسان دینی و مذهبی برای جلوگیری از انحراف جامعه باید معارف صحیح را در دسترس مردم قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۳:۰۵    
قزوین- به منظور آشنایی مدیران موسسات قرآنی با قوانین و مقررات فعالیت های فرهنگی کارگاه آموزشی دو روزه در تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: مبلغان موفق باید تجربه نگاری را در دستور کار خود قرار دهند تا مبلغان جوان با دسترسی به این منابع دانش، محدوده و گستره تبلیغ دین را گسترش دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور بابیان اینکه پیشرفت هایی که به واسطه جوانان این کشور به دست آمده باید روایت شود، گفت: اراده های جمعی مردم برای پیشرفت جامعه ، نیاز امروز انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۷    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت: 219 مبلغ و مبلغه شامل 124 نفر مبلغ و 95 نفر مبلغه در سامانه سجام ثبت نام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۶    
تبریز- مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: مسئله امروز انقلاب اسلامی، پیشرفت در همه امور است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۶    
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان از فعالیت پنج دبیرستان علوم و معارف اسلامی در استان خبر داد و گفت: در این مدارس 280 دانش آموز در حال تحصیل هستند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۳    
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از اجرای طرح امام محله با محوریت مساجد در 12 محله زنجان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت:باید ایجابی فکر کرد و دید که نظیری برای انقلاب نیست و هر جا ورود کرده با پیشرفت روبه رو شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام قندهاری گفت: اولین کارگاه استانی طراحی پوستر به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان در مرکز این استان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای استان بوشهر با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شروع به کار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان با اشاره به اجرای طرح امام محل در سطح مساجد منختب استان گفت: مساجد و هیئات با ورود به ارائه خدمات اجتماعی پایگاهی برای حل مشکلات مردم در محلات باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: مسلمانان با نماز شناخته می شون، هویت آن ها با این فریضه الهی گره خورده است و پرچم نماز باید در جامعه اسلامی برافراشته شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۰۲    
شهرری - ایرنا - رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: 120 خانه قرآنی شهری و روستایی برای آموزش رده های مختلف سنی و بیش از 10 کانون فرهنگی و تبلیغی در این شهرستان مشغول فعالیت هستند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۷:۱۷    
حجت الاسلام و المسلمین انصاری راد از آمادگی اداره کل تبلیغات هرمزگان برای همکاری در راستای تقویت کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان خبرداد و گفت: کانون های فرهنگی هنری طی سال های اخیر گام های مهم و موثری را در حوزه اعتلای فرهنگ مسجدی برداشته اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - سرپرست اداره تبلیغات اسلامی آستارا از نخبگان، صاحب نظران علمی و فعالان اجتماعی خواست برای توسعه فرهنگی و مذهبی این شهرستان، ایده ها و برنامه های راهبردی ارائه کنند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
همایش توجیهی طرح مردمی پارسا با حضور آیت الله محمدی عراقی در سالن کوثر دفتر تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اتحاد خبر: دومین روز از نمایشگاه کاریکاتوریست دشتستانی با عنوان "هیچ" در سالن سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.نمایشگاه کاریکاتور هیچ با 33 کاریکاتور تا 22 آذرماه در محل سالن سازمان تبلیغات اسلامی برازجان میزبان عموم علاقه مندان خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان گفت: اختتامیه نخستین جشنواره شبکه های اجتماعی و دومین شب طنز استان فردا ساعت 14 در سالن همایش سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود.
توازن   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۱۶    
توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از فارس از یاسوج، حجت الاسلام سید جواد خاضع در مراسم ظهر امروز بزرگداشت 9 دی که در دفتر نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، گفت: یوم الله 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه کاریکاتور "هیچ" کاری از علی زیارتی هنرمند دشتستانی در محل اداره تبلیغات اسلامی برازجان گشایش یافت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مجموع بودجه ده نهادی که از پرداخت مالیات معافند، حدود 22955.5 میلیارد تومان است که این رقم در مقایسه با بودجه سال 98 حدود 9 درصد رشد داشته است. در این بین، بودجه سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز خدمات حوزه های علمیه به ترتیب در مقایسه با سال 98 حدود 21 و 23 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد: اقامه نماز جماعت و حضور روحانیون در مدارس باید در شهرستان به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: بررسی عوامل بی حجابی و گسترش رفتارهای هنجارشکنانه جامعه مستلزم کار عملی و جامعه شناسی است.
عقیق   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت: مداحان و شاعران آئینی در استان کردستان که مشخصات آنها در سامانه طوبی ثبت شده کارت شناسایی دریافت کرده اند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۵    
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: غائله اخیر در کشور می توانست اقتدار و عظمت کشور و انقلاب اسلامی را با مخاطره مواجه کند؛ اما حضور و هدایت بهنگام امام جامعه و بصیرت و مشارکت فعال در مقابله با آشوب ها، آن را تبدیل به فرصتی برای تجدید میثاق مردم انقلابی بدل کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۱    
کاهش آسیبهای اجتماعی و برنامه های شورای تبلیغات اسلامی استان تهران در شورای فرهنگ عمومی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۶    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: نظام اسلامی و حاکمیت ولایت فقیه و مردم بصیر و انقلابی مثلث سه ضلعی مهار فتنه ها و تبدیل تهدیدها به فرصت ها در کشور هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیواندره از فعالیت 10 کانون فرهنگی تبلیغی فعال در این شهرستان خبر داد و گفت: کانون های فرهنگی تبلیغی بازوان توانمند اداره تبلیغات اسلامی دیواندره در فعالیت های فرهنگی هستند.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در تحلیل مستند ایکسونامی که به همت سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران ویژه طلاب پخش شد، سیاست های کشور در جهت امر ازدواج را ناکارآمد و قانون زده عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶    
رشت- فراخوان تولید محتوای دینی در فضای مجازی توسط اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان منتشر شد که علاقه مندان به شرکت در این فراخوان می توانند آثار خود را تا نیمه اسفندماه ارسال کنند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۸    
به منظور اجرای برنامه های فرهنگی و تبلیغی مشترک تفاهم نامه همکاری فی مابین کمیته امداد و سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان منعقد شد.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
آیین رونمایی کتاب حوزه و بایسته ها؛ گفتارها و نوشته های شهید آیت الله سید محمدباقر صدر درباره حوزه، روحانیت و مرجعیت، به همت شبکه اجتهاد و با حضور شاگرد برجسته شهید صدر و سخنرانی استاد حوزه علمیه مشهد در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می شود.
ساعت24   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ساعت 24-رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در نشست خرمشهرها در عرصه فرهنگ؛ نقش حوزه و روحانیون ، در جمع طلاب حوزه علمیه معصومیه قم به اتفاقات و اغتشاشات گذشته در برخی نقاط کشور پرداخت و گفت: در صورتی که جوانان مؤمن و انقلابی وارد عرصه نشوند ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در صورت اختصاص و تامین اعتبار، دبیرستان صدرای در شهرستان گناوه راه اندازی خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیسرشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: به مناسبت 9 دی ویژه برنامه ای با سخنرانی حجت الاسلام نظری از اساتید حوزه و دانشگاه از ساعت 10 صبح در مسجد حسینیه اعظم زنجان برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قطبی گفت: اصل ولایت فقیه صرفاً رضایت و اقتضای عقل نیست و یک مسیری است که دو منطق را در یک تقاطع به هم می رساند، یکی از این منطق ها رضایت و اقتضای عقل و دیگری ولایت الهی است.