جمعه ۲۶ مردادساعت ۱۶:۰۰Aug 2018 17

سفیر افلاک (safireaflak.ir)

سفیر افلاک 29 اسفند 1394 سفیر افلاک 30 اسفند 1395 سفیر افلاک 29 اسفند 1396 سفیر افلاک 31 فروردین 1397 سفیر افلاک 31 اردیبهشت 1397 سفیر افلاک 31 خرداد 1397 سفیر افلاک 31 تیر 1397 سفیر افلاک 1 مرداد 1397 سفیر افلاک 2 مرداد 1397 سفیر افلاک 3 مرداد 1397 سفیر افلاک 4 مرداد 1397 سفیر افلاک 5 مرداد 1397 سفیر افلاک 6 مرداد 1397 سفیر افلاک 7 مرداد 1397 سفیر افلاک 8 مرداد 1397 سفیر افلاک 9 مرداد 1397 سفیر افلاک 10 مرداد 1397 سفیر افلاک 11 مرداد 1397 سفیر افلاک 12 مرداد 1397 سفیر افلاک 13 مرداد 1397 سفیر افلاک 14 مرداد 1397 سفیر افلاک 15 مرداد 1397 سفیر افلاک 16 مرداد 1397 سفیر افلاک 17 مرداد 1397 سفیر افلاک 18 مرداد 1397 سفیر افلاک 19 مرداد 1397 سفیر افلاک 20 مرداد 1397 سفیر افلاک 21 مرداد 1397 سفیر افلاک 22 مرداد 1397 سفیر افلاک 23 مرداد 1397 سفیر افلاک 24 مرداد 1397 سفیر افلاک 25 مرداد 1397 سفیر افلاک 26 مرداد 1397 
  ۵ ساعت پیش    
آزاده لرستانی دوران دفاع مقدس گفت: مسئولین برای حل مشکلات اقتصادی فکری اساسی کنند نه این که فقط سخنرانی کنند و شعار دهند.
  ۷ ساعت پیش    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۵۶    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 29 پرونده قاچاق به ارزش بیش از هفت میلیارد تومان در شهرستان بروجرد تشکیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۱    
تنها ظرفیت قرآنی لرستان با بی تدبیری متولیان امر روند تاسیس، تعطیل، انتقال به استان های دیگر و تبدیل شدن به مدرسه را در کوتاهترین زمان طی کرده و نفسی تا انحلال آن باقی نمانده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۰    
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که 8 وزیر در معرض استیضاح قرار دارند گفت: نسخه اقتصادی دولت جواب نداده و مردم از عملکرد دولت، مجلس و قوه قضاییه راضی نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۰۵    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۷:۵۶    
کاه و کلش گندم موجود در خاک می تواند اثرات سوء کودهای شیمیایی را کاهش دهد اما با این وجود برخی از کشاورزان به علت ناآگاهی از اثرات مفید این مواد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۵    
خرم آباد - تصفیه خانه آب شرب شهر ازنا در حالی 14 ساله می شود که مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از وعده جدید برای افتتاح این پروژه در هفته دولت امسال رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۵    
امیر نصیربیگی عصر امروزچهارشنبه 24 مرداد ماه به منظور نظارت بر فعالیت های بسیج هنرمندان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان وارد خرم آباد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۰۵    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۴۶    
سعید براتی سرباز گروگان گرفته شده توسط اشرار در عملیات تروریستی اردیبهشت ماه 96 بعد از476 روز اسارت به وطن بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۳:۱۲    
رسانه های ضدانقلاب کلیپی کوتاه باعنوان فایل صوتی لو رفته از (آیت الله) خامنه ای در جمع فرماندهان ارشد نظام منتشر کرده اند که بررسی های دقیق فارس نشان می دهد این فایل ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۳۵    
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان اظهار داشت: مسئولان ورزشی استان از یکدیگر نقد مشفقانه داشته باشند تا به توسعه ورزش استان کمک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۱۹    
مدیرکل صداوسیما لرستان افراد منتقد نسبت به حضور مدافعان حرم در خارج از مرزهای ایران را پادوهای مزدور و کج فهم خواند و گفت: امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۲۳    
در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان دادگستری استان و شهرستان ازنا رئیس جدید دادگستری ازنا معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۳    
خرم آباد- نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی، گفت: هنوز دولت نتوانسته چارچوبی برای کاهش هزینه ها و صرف جویی فراهم کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۵    
فرمانده سپاه خرم آباد گفت: در طرح برخورد با محتکران بیش از چهار انبار لوازم خانگی به ارزش 30 میلیارد ریال و همچنین 190 تن برنج قاچاق کشف و ضبط شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۶    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کسانی که مایحتاج مردم را احتکار و از دست مردم پنهان می کنند یک کار شیطانی می کنند، من به آنها توصیه می کنم که از این کار دست بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۷    
انجمن های مردم نهاد که به عنوان بازوان دولت در رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی محسوب می شوند مشکلاتی دارند که از جمله مهمترین آنها می توان به دریافت مالیات های نابجا از سوی دولت اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۳    
فارس اسامی ده نفر از خریداران عمده سکه که حدود 170 هزار قطعه سکه پیش خرید کرده اند را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۵    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۵۴    
توسعه پایدار گردشگری و افزایش تعداد گردشگر در هر منطقه ای، به طور قطع تأثیرات مثبتی در بهبود شرایط اقتصاد شهری و روستایی، افزایش اشتغال، پیشگیری از مهاجرت و رونق بازار و رقابتی شدن خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۳:۰۵    
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: محتکرین ستون پنجم و پیاده نظام دشمن در جنگ اقتصادی هستند و ضروری است تا دستگاههای امنیتی و قضایی کشور با برنامه ریزی مقتدرانه ورود کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۳    
امام خامنه ای تأکید کردند: در همین قضیه ی ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری ها و بی توجهی ها ارز کشور رفت دست کسانی که از آن سوءاستفاده کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۸    
مراکز استانی صدا و سیما در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها، علاوه بر رقابتی هنری، از تمهیدات خود برای برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی رونمایی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۲۳    
در انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد سید مسعود صالحی بعنوان رئیس جدید این شورا انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۳۴    
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: هجمه روانی سنگینی از بیرون به نام جنگ اقتصادی، فروپاشی و براندازی علیه جمهوری اسلامی به راه انداخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۴    
اول ذی الحجه، سالروز پیوند دو گل بوستان عصمت و طهارت حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) است که می تواند الگویی برای جوانان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۰۴    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۴:۲۶    
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: تیم پزشکی طرح شهید دکتر رهنمون به منطقه محروم بزنوید شهرستان الیگودرز اعزام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۵۱    
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان بروجرد در حالی برگزار شد که برخی مدیران طبق روال جلسات دیگر بدون برنامه و راهکار عملی و اجرایی در جلسه حاضر شده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۶:۲۷    
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: آمریکایی ها از همه جنگ هایی که در یمن، بحرین و سوریه شروع کرده اند هیچ بهره ای نبرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۴    
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: با بازاریان ناآگاه که برای سود بیش تر مغازه ها را تخلیه می کنند و اجناسشان را به فروش نمی رسانند شدیدا برخورد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۰۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: آب منطقه ای در مورد عمل نکردن به تعهد خود پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۳    
سامانه هوشمند حمل ونقل اسنپ فعالیت خود را در سه شهر خرم آباد، کاشان و سبزوار آغاز کرد و به این ترتیب حالا اسنپ در 25 استان و 62 شهر کوچک و بزرگ ایران آماده خدمت رسانی به مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۳    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: یک فروشگاه در بروجرد که از فروش لوازم خانگی امتناع کرده بود شناسایی و بعد از تشکیل پرونده اقدامات قضایی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۷    
اهمیت کتاب و کتابخوانی از روزهای اول زندگی و کودکی و در محیط خانه و خانواده شروع می گردد و تا آخرین مراحل و عالیترین تحصیلات دانشگاهی ادامه پیدا می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۷:۵۰    
بسیاری از بازنشستگان نسبت هبه نحوه ارائه خدمات بیمه گلایه داشته و معتقدند در این زمینه کوتاهی می شود و این در حالی است که بین بیمه گر و بیمه گذار نیز در این زمینه اختلافاتی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۷:۵۷    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۰۶    
در جریان پیش فروش سکه ثروت چند خریدار دانه درشت که هزاران سکه خریداری کرده بودند چند برابر شد، خرید بدون سقف و بدون ضابطه سکه عملی مجرمانه نیست اما خریداران هزاران سکه قاعدتاً توانایی اخلال در نظم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۳۰    
وقتی فیلمنامه نویس بی سواد وکیل مدافع مفسدان اقتصادی می شود یک فیلم نامه نویس از تیترهای کیهان درباره لزوم اعدام مفسدان اقتصادی و تهدید انصارالله یمن به مقابله به مثل با آل سعود و رژیم امارات ابراز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۶    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: یک انبار بزرگ احتکار لوازم خانگی در بروجرد که اقدام به احتکار بیش از 300 قلم لوازم خانگی کرده بود شناسایی و پلمپ شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۳    
امام جمعه ملایر گفت:بسیج در این راستا به مانند هشت سال دفاع مقدس در جنگ اقتصادی با اولویت اقتصاد مقاومتی وبرخورد با محتکران وارد میدان عمل شده که این اقدام باعث خشنودی ورضایت مردم شده است
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۷:۵۵    
معاون فرهنگی دانشگاه لرستان جنگ نرم دشمن را خبیثانه و نه بهداشتی بیان کرد و گفت: دشمن با دروغ و خباثت در جنگ نرم به دنبال سیطره و آقایی فرهنگی است که بایستی مانع از انجام آن شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۷:۴۳    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۳:۳۲    
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی جزئیات طرح 43ماده ای پارلمان برای مبارزه با رانت خواری و مفاسد اقتصادی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۰:۲۸    
بروجرد- خط راه آهن بروجرد با اختصاص ردیف اعتباری در بودجه امسال، حالا در ایستگاه تملک زمین قرار دارد تا به تدریج سوت قطار تحول زیرساختی در این شهرستان به صدا درآید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۳    
حجت الاسلام ارزنده گفت: فتنه گران با انتشار مطالب بدنبال رفع حصر و وطن فروشان نیز خواستار حمله نظامی دشمنان علیه ملت ایران هستند اقدامات آنها تنها برای حفظ دنیای خودشان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۱۳    
امام جمعه موقت خرم آباد گفت: مردم انتظار دارند قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی برخوردی قاطع و انقلابی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۳    
مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: روحیه مطالبه گری دانشجویان باید در پیشبرد اهداف انقلاب باشد و امروز دانشجویان نخبه بسیجی باید به وظیفه خود عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۳    
امام جمعه بروجرد گفت: حزب اله لبنان در جنگ 33 روزه پوزه رژیم صهیونیستی را به خاک مالیدند و امروز قوی تر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۳    
یادواره شهید عباس آدینه آبروی محله، افتخار محله در شهرک شهید کشوری بروجرد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۲    
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با برنامه ریزی مشکلات اقتصادی و اشتغال و همچنین مشکلات معیشتی حل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۰۷:۴۳    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۱۳    
رئیس شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز خرم آباد گفت: پرونده احتکار 190تن برنج هندی جهت اعمال قانون تحویل اداره تعزیرات حکومتی استان شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
سریال پدر که این روزها از شبکه دو سیما پخش می شود در برخی موارد به مواردی پرداخته است که کمتر در جامعه نمودی از آن وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۲:۱۷    
مراسم روز خبرنگار شامگاه چهارشنبه با حضور تعدادی از مسوولان و جمع کثیری از خبرنگاران لرستانی در سالن اداره ارشاد خرم آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۱:۰۵    
خرم آباد- استاندار لرستان با تاکید بر اینکه باید اولویت حفظ وحدت و همگرایی در استان باشد، گفت: ما به طور حتم از رسانه ها حمایت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۵۰    
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از طرح تعدادی از نمایندگان برای اختصاص یارانه به کالاهای اساسی برای حمایت از اقشار محروم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۰:۱۳    
جدیدترین شماره نشریه خط حزب الله به پاسخ رهبر انقلاب درباره برخی از نگرانی ها نسبت به آینده انقلاب که اخیرا در دیدار جمعی از فعالان فرهنگی خارج از کشور با ایشان مطرح شد، پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۴:۱۰    
معاون سیاسی استانداری لرستان گفت: شهید صارمی با شهادت خود روزی به نام روز خبرنگار را به یادگار گذاشت و امروز همه ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۲:۴۹    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برخورد قاطع نیروهای انقلابی با محتکران خبرداد و گفت: در چند روز گذشته اقلام احتکارشده زیادی توسط نیروهای بسیج کشف و تحویل مراجع قضائی شده است و به محتکران هشدار جدی می ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۱:۲۲    
بروجرد - ایرنا - همزمان با فرارسیدن 17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، جمعی از مسئولان این سازمان و استان پس از دیدار با خانواده شهید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۴    
نماینده مردم سلسله و دلفان گفت: رئیس سازمان بهزیستی به وی پیشنهاد رشوه 500 میلیونی به اسم امور خیریه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۸:۱۰    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۷:۵۹    
تحلیل گر مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه نبایستی حل مشکلات را به مذاکره گره زد، گفت: نباید تجربه برجام را فراموش نمود؛ تجربه ای که هرگونه منفعت بردن از مذاکره با آمریکا را نفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۷:۲۶    
قیمت سکه بهار آزادی در آخرین ساعات روز گذشته به 3میلیون و 40هزار تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۳۰    
به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی ، پس از تفییر نام میدان شاپورخواست خرم آباد و برداشته شدن مجسمه این میدان، شهرداری خرم اباد توضیحاتی را منتشر کرد: ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۳    
خرم آباد- خسارت به مزارع پرورش ماهی به دلیل بیماری وی اچ اس ، آلودگی رودخانه ها به فاضلاب، فلزات سنگین، سموم و ... در شورای اسلامت لرستان بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۲    
کامبیز مهدی زاده فرساد طی حکمی به عنوان "دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه انرژی" معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۴    
چاپ ایمیل مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت:تعداد 978 شی تاریخی موزه قلعه فلک الافلاک ساماندهی می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۱    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: 978 شی تاریخی موزه قلعه فلک الافلاک خرم آباد ساماندهی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۴    
نقش رسانه ها در ارتقاء سطح آگاهی و انعکاس واقعیت ها بر کسی پوشیده نیست و امروز باید جدا از همه اخبار، خبری از خبرنگاران بگیریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۸    
مدیرکل حج و زیارت لرستان در خصوص آخرین وضعیت زائرین لرستانی بیت الله الحرام گفت: تمامی زائران حاضر در سرزمین وحی در صحت و سلامت کامل قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۰۴    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۵۲    
هومن مرادی جوان لرستانی که در هنر گرافیک دیجیتال موفقیت های بسیاری را کسب کرده معتقد است مدیران برای ارائه تصویر خوب از خود بایستی به این هنر بیش از پیش توجه نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۰۳    
پس از اعلام بسته جدید ارزی دولت، بازار گوشی تلفن همراه به کاهش نرخ دلار واکنش نشان داد و قیمت انواع آن 10 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۰۰    
خرم آباد- معاون جمعیت هلال احمر لرستان گفت: تصادف زنجیره ای در جاده بروجرد - اراک سه کشته و چهار زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۵۳    
رئیس جمهور با بیان اینکه کسی که به مذاکره پشت کرده ترامپ است، گفت: مذاکره همزمان با تحریم معنایی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۴    
فرمانده انتظامی بروجرد گفت: طی چهار ماهه نخست امسال آمار سرقت در بروجرد 18 درصد کاهش یافت و 85 درصد سرقت ها کشف شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۴    
محمدباقر محمدی در گفت و گو با موج، از وقوع تصادف زنجیره ای در محور بروجرد-اراک و کشته شدن 3 نفر خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۱    
ایران ورزشی آنلاین /امیر اسدی/آن همه بازی خوب و کم نقص در جام جهانی، انگار چشم هیچ باشگاهی را نگرفته تا رامین رضاییان این روزها شرایط مبهمی را تجربه کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۴    
خرم آباد- برنامه مدیریت زیست بومی و برنامه معیشت جایگزین و سازگار با اکوسیستم تالابی، برای تالاب بیشه دالان بروجرد تهیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۴    
به گواه کارشناسان ساماندهی قیمت مسکن و ثبات آن در گرو حضور دولت است، این در حالی بوده که تا به امروز هیچگونه دستور عملی در این راستا صادر نشده و دولت هیچ دخالتی در بحث قیمت ها ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۴    
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید براینکه نظر مراجع وعلما در خصوص رسیدگی به معیشت مردم مطالبه به حقی است،گفت: دولت بایستی به مطالبات به حق اقتصادی مردم رسیدگی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۰۴    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۹:۱۸    
مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: 4 تیم پزشکی طرح شهید دکتر رهنمون به منطقه محروم میربگ جنوبی شهرستان دلفان اعزام می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۳:۴۵    
نمایندگان تهران علیرغم اینکه همیشه سعی می کنند خودشان را نگران مشکلات معیشتی مردم جلوه دهند، حاضر به امضای طرح سوال از رئیس جمهور نشدند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۹    
در این شرایط که گرانی ها فشار زیادی بر مردم آورده است اما نمایندگان استان که حقوق های میلیونی و مزایای آنچنانی دارند گویا در خواب غفلت هستند و مشکلات مردم را نمی بینند!
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۷    
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: در کشور هیچ گونه ماده قانونی که کشت محصولات آب دوست را جرم و کشاورز مربوطه را مجرم تلقی کند وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۲    
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: عبور از بحران اقتصادی با همت مسئولان و صبر و تحمل امکان پذیر است و همه کسانی که دلشان برای این کشور می سوزد باید برای رفع مشکلات اقتصادی تلاش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۱۵    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور نیز از 290 نماینده حاضر در مجلس تنها 82 نفر از نمایندگان طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کرده اند و بخش کثیری از مجلس در این طرح سوال به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۷:۵۲    
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه لرستان با تاکید بر خلاء نظارتی مجلس بر عملکرد اجرایی مسوولان، اظهار داشت: مشکلات به وجود آمده نشان از وجود مجلسی ضعیف و زد و بند شده دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۱۰    
خرم آباد- شهردار خرم آباد با تاکید بر اینکه سرانه فضای عمومی در پروژه هتل صخره ای باید حفظ شود، گفت: عملیات آسفالت معابر شهر تا آغاز بارش ها ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۰:۴۰    
جلد دوم کتاب بلدچی و کتاب سه ولگرد در خرم آباد رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۴    
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: خانواده پهلوی اخیراً از وهابیان عربستان سعودی پول دریافت کرده است تا علیه اسلام ناب در ایران آشوب به پا کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۶:۴۸    
خرم آباد - ایرنا - مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پلد ختر گفت: عملیات مرمت پل تاریخی روستای افرینه در بخش معمولان از توابع این شهرستان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۱    
قرعه، بخت و اقبال، تقدیر یا هر چیز دیگری که بنامیم اش، حسن روحانی رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم بوده و هست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۴۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در حوزه پوشاک،کیف و کفش امکان نداشته تا به حال جنس خارجی خریده باشم،در حوزه لوازم خانگی نیز اکثرا از نوع ایرانی استفاده می کنم و همیشه به استفاده از کالای ایرانی معتقد ...
مشاهده نتایج بیشتر...