پنجشنبه ۰۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۰۲Apr 2017 27

سفیر افلاک (safireaflak.ir)

  ۳ ساعت پیش    
بختیار رازانی گفت: هر گونه سرمایه گذاری در استان بایستی بر اساس اسناد بالا دستی و آمایش صنعت استان صورت پذیرد؛ سرمایه گذاری بر اساس پتانسیل های استان باشد ارزش افزوده بیشتری در پی دارد.
  ۳ ساعت پیش    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۷    
امام جمعه بروجرد گفت: متاسفانه سال به سال تبلیغات انتخابات به شیوه غرب تمایل پیدا کرده و افرادی برای رسیدن به منافع شخصی و زرق و برق دنیا قانون و اخلاق را زیر پا می گذارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۷    
شهرستان سلسله دارای ظرفیت های گسترده ای در حوزه های مختلف است اما با این وجود، این شهرستان از معضلاتی رنج می برد. در این فیلم مردم به مشکلات موجود و لزوم توجه رییس جمهور آینده به آنها اشاره کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۷    
معاون سیاسی فرماندار بروجرد گفت: انتخابات شوراها در بروجرد الکترونیکی برگزار می شود که برای نخستین بار این گونه انتخابات برگزار و تسریع در روند شمارش آراء از مهمترین ویژگی این گونه انتخابات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۷    
همزمان با هفته سلامت؛ نمایشگاه غذای سالم توسط دانش آموزان خرم آباد در دبیرستان دخترانه شاهد برپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۷    
رئیس شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی به بهانه حضور در لرستان و برگزاری کارگاه تئاتر کاربردی در استان لرستان یادداشتی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۷    
انتخابات شوراها نزدیک است 23 روز تا برگزاری انتخابات باقی مانده، انتخاباتی که با درست انتخاب کردن می توان در جهت آبادانی شهر گام برداشت و جمعیت زیادی از بروجرد برای شورا ثبت نام کرده که باید پرسید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۷    
فیروز زنوزی جلالی نویسنده و مدرس لرستانی در سن 67 سالگی دار فانی را وداع گفت .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۲    
اورژانس هوایی الیگودرز با امداد رسانی به موقع جان یک مادر باردار و یک جوان روستایی ساکن مناطق صعب العبور ومحروم شهرستان را نجات داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۷    
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت: در دیداری که روز گذشته با وزیر نفت داشته ام در خصوص پالایشگاه نفت دستورات لازم برای اخذ مجوز خوراک این پالایشگاه داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۲    
مدیر کل تامین اجتماعی لرستان گفت: شهرداری بروجرد اولین شهرداری بدهکار در استان بوده و رکورددار بدهی 30 میلیارد تومانی به سازمان تامین اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۲    
طی روزهای اخیر خبری مبنی بر برگزاری کنسرت بانوان در 14 و 15 اردیبهشت ماه منتشر شد که در همان روز انتشار صدای اعتراض ها بلند شد و انتقاداتی بر این کنسرت وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۲    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نباید عملکرد بانکها، مشکلات و مسائل آنها را به حساب دولت گذاشت و نیاز است که مشکلات سنگبری ها را باید جدی تر دنبال کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۷    
رئیس هیات مدیره کانون سنگ ایران گفت: سالها پیش 160 هزار کارگر در سنگبریها مشغول به کار بودند اما طی چند سال اخیر 30 هزار کارگر سنگبریهای کشور بیکار شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۷    
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز در بسیاری از خانواده ها بیکار وجود دارد و اشتغال مهمترین دغدغه امروز است و تا زمانی که انقلاب بانکی در کشور رقم نخورد مشکلات در این حوزه حل نخواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۷    
وزیر صنعت امروز از صنایع بروجرد بازدید کرد که در میان آنها از زاگرس خودرو بروجرد بازدید کرد و گفت: این کارخانه سالهاست متوقف شده، به نظر می رسد این بازدیدهای دیر هنگام هم درد صنایع را آرام نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: تولید در زاگرس خودرو بروجرد هشت سال است متوقف شده و گاهس در رسانه ها دیده می شود می گویند کارخانه تعطیل شده و در بازدیدها می بینیم سالهاست کارخانه خوابیده و تولید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۲    
مراسم امضای تفاهمنامه رفع مشکلات آب و فاضلاب استان خوزستان با حضور مسئولان ملی در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۸:۱۲    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۲۷    
قاری روشندل لرستانی در دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم ویژه نابینایان موفق به کسب رتبه نخست رشته قرائت شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۲۷    
اولین دوره تخصصی آموزش بازیگری در استان لرستان با حضور هنرمندان فعال در خرم آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۲    
محمد رضا نعمت زاده در بازدید از نساجی بروجرد در جمع خبرنگاران گفت: تلاش می کنیم تا واحدهای خوابیده و تعطیل را احیا کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۲    
چهار ماه پیش درمان بستر 10 تختخوابی اشترینان بروجرد در سکوت کامل به بهره برداری رسید اما افتتاح این مرکز هم دردی از بیماران را درمان نکرد و امکانات موجود با میزان جمعیت این شهر تناسبی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۲    
همزمان با هفته سلامت و با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان مراسم زنگ سلامت با شعار "زندگی سالم با نشاط و امید" در خرم آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۷    
فراخوان بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان لرستان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۷    
رئیس آموزش و پرورش بروجرد گفت: 200 معلم نمونه و پیشکسوت در بروجرد به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم تجلیل می شوند و در این هفته برنامه های مختلفی اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۷    
نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: اگر بخواهیم با تحریم مقابله کنیم نیازمند مدیران انقلابی و دولت انقلابی هستیم چراکه تحریم تنها و تنها باروحیه انقلابی و با مدیران انقلابی قابل شکستن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۷    
با حضور مسئول بسیج دانشجویی کشور دومین کنگره بزرگداشت 135 شهید دانشجوی استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۷    
رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: دولت باید به مبحث آمایش سرزمینی ،توسعه متوزان و استفاده از تمام ظرفیت های استان را مورد توجه قرار دهد و کم توجهی وزیر صنعت به منابع صنعتی ومعدنی پلدختر قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۷    
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: سفرهای وزرا در این مقطع زمانی جنبه تبلیغاتی دارد و باید سوال کرد دستاورد سفر مسئولان چیست؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۲    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بیکاری به عنوان مهم ترین عامل تهدیدکننده سلامت افراد جامعه به شمار رفته و باید چاره ای اساسی برای آن اندیشیده شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۲    
رئیس کل دادگستری استان لرستان گفت: تعلیق پروژه های عمرانی موجب تضییع حقوق عمومی است و باید هر چه سریعتر وضعیت مبهم زیرگذر بلوار بهارستان تعیین و تکلیف شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۲    
همانند بسیاری از پرونده های مشابه، ماجرا از اجبار والدین به انجام زایمان طبیعی برای ولادت فرزندشان آغاز شده و یادآور اجباری است که مسئولان برای این کار دستور داده اند تا به مدد آن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۲    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۲    
مسئول واحد بیماریهای واگیردار بروجرد گفت: با توجه به فصل کوچ و عبور عشایر از داخل شهر سلامتی شهروندان را تهدید می شود و مهمترین بیماری که خطرناک بوده تب مالت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۷    
10 سال پیش 240 متقاضی مبلغی را برای مسکن مهر واریز کردند، تعاونی توحید مسکن مهر بروجرد به دلیل عدم تعهد سبب شد تا امروز پس از گذشت یک دهه این متقاضیان همچنان سرگردان باشند و مسئولان به این مشکلات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۷    
سرپرست مرکز بهداشت پلدختر گفت:به دنبال تحقق مطالبات بهداشتی ودرمانی مردم معمولان همچون فعال سازی کد دو اورژانس در این بخش هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۷    
در سایه کم توجهی مسئولان استان برستان شاهد تردد دام عشایر استان همدان هستیم که پیش از موعد قانونی زمان کوچ ،چهره زیبای شهرهای لرستان را زشت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۷    
سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:سپاه پاسداران طلایه دار حراست ونگهبانی از اصول،ارزش ها ودستاوردهای انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۷    
یکی از مهندسین ناظر شرکت راه سازی در خصوص شکستگی لوله نفت منطقه شیر بیشه مورانی گفت:پیمکانکار شرکت راه سازی در قضیه شکستگی لوله نفت مقصر نیست و خود نیروهای شرکت نفت مشغول جمع آوری لوله های قدیمی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۷    
مسئول بسیج دانشگاه آزاد دورود از برگزاری همایش بزرگ "جوان انقلابی" با حضور رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در دورود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۷    
استخر شنای امید پلدختر از پروژه های عمرانی پر حاشیه دولت دهم و یازدهم که علی رغم افتتاح این پروژه توسط سلطانی فر وزیر ورزش،همچنان جوانان جنوب لرستان چشم انتظار باز شدن این استخر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
امام موسی کاظم علیه السلام: نیز چراغی است که نور هدایت او، همواره روشنی بخش دل های مؤمنان و کشتی نجات خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
فرمانده آمادگاه باباعباس خرم آباد گفت: آمریکا با حمله نظامی به یکی از پایگاه های نظامی در سوریه دوباره مرتکب اشتباه محاسباتی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
تحلیلگر مسائل سیاسی و استاد دانشگاه گفت: اگر ستاد انتخابات و صدا و سیما می خواهند مناظره ها به تشخیص و انتخاب مردم کمک کند، باید مناظره ها به صورت زنده پخش شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
طی مراسمی که با حضور مسئولین، اصحاب فرهنگ، اساتید دانشگاه و نویسندگان استان در مجتمع فرهنگی هنری فجر شهرستان پلدختر برگزار شد، از برگزیدگان هفتمین دوره انتخاب کتاب سال استان لرستان تجلیل به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
استاندار لرستان گفت: بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) بیش از 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در سال 96 حتما به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مسئولان به جای حل مشکلات دانشکده راه آسانی را انتخاب کرده اند که این ظلم بزرگی به دانشجویان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
متاسفانه اکنون ورود افراد غیر متخصص به شوراهای شهر با چالشی اساسی تبدیل شده و باید با تغییر نگرش کلی در جامعه شرایط را برای ورود افراد کارآمد، متخصص و مدیر به شورا مهیا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۸:۱۲    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۲    
هفته پیش گزارشی در مورد زاگرس خودرو بروجرد و اخراج کارگران در بازتاب بروجرد منتشر شد که با واکنش هایی همراه بود و فرماندار بروجرد نیز در مصاحبه ای اعلام کرد هیچگونه خودرویی در این کارخانه تولید نمی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۷    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران برای دوستان امید آفرین و برای دشمنان ناامیدی را رقم زده و در دوران دفاع مقدس ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۷    
"جواد قریب" فعال محیط زیست بروجردی که 25 است به عشق طبیعت زباله های رها شده را جمع می کند و از این که طبیعت را پاک می کند لذت می برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۷    
فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت:ایثار و فداکاری برای حفظ اسلام و بلاد اسلامی آرمانی ست که سپاه با الگو برداری از حماسه امام حسین (ع) خط مشی خود قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۷    
فرماندار خرم آباد گفت:34 کاندیدای شورای شهر خرم آباد توسط هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۷    
شهرستان خرم آباد دارای 4 ورودی اصلی است که با وجود این که برخی از ورودی های شهر جزء راه های ترانزیت کشور محسوب می شود، اما وضعیت خوبی ندارد و شرایط آن زیبنده ی شهر نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۲    
رئیس ستاد انتخابات بروجرد گفت: از 860 نفری که برای شورای شهر و روستا در بروجرد ثبت نام کرده اند 778 نفر تایید صلاحیت و 82 نفر رد صلاحیت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۲    
حجت الاسلام ارزنده گفت :حذف مناظرات از رسانه ملی دیکتاتوری بر علیه حقوق شهروندی ملت ایران ومصلحت اندیشی مسئولین است وعدم پخش زنده آن نیز بمعنای توهین به شعور ومعرفت مردم می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۲    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۱۲    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: افراد با برگزاری کنسرت های موسقی به دنبال تجارت کنسرت هستند و می خواهند جیب های خودشان را پر کنند و این خلاف شرع و حرام هست و باید لغو شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۵۷    
خطیب نماز جمعه دورود گفت: رقابت نامزدهای انتخابات باید در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد و همه ی کاندیداها، احزاب و رسانه های موجود باید به این اصول توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۵۷    
امام جمعه الشتر رعایت اخلاق اسلامی در انتخابات را یک وظیفه همگانی و در راستای تقویت نظام عنوان و ابراز داشت: نباید به اسم افشاگری، دستاوردهای نظام زیر سؤال برود و آبروی سایرین ریخته شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۲    
امام جمعه بروجرد گفت: ثبت نام اکثر داوطلبان فاقد صلاحیت در انتخابات ریاست جمهوری نشان از غفلت مسئولان است که همه به این نتیجه رسیدند که باید قانون ثبت نام را اصلاح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۲    
معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد گفت: جسد غرق شده نوجوان 12 ساله بروجردی از دریاچه فدک پس از 18 ساعت پیدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۲    
معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد گفت: نوجوان 12 ساله بروجردی در دریاچه باغ فدک بروجرد غرق شده و تا کنون جسد وی از درون آب پیدا نشده و تلاش برای یافتن جسد ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۲    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۲    
همزمان با برگزاری همایش منطقه ای شاهنامه خوانی و نقالی در شهرستان دورود از سید مصطفی سعیدی، نقال و شاهنامه خوان برجسته کشور تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۲    
رئیس انجمن موسیقی لرستان گفت: کنسرت ویژه گروه بانوان برای اولین بار در خرم آباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۷    
وزیر اقتصاد و دارایی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را رسیدن به رشد اقتصادی مطلوب دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۷    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اقتصاد مقاومتی بهترین الگو برای پیشرفت است و یکی از راهکارهای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را باید وجود مدیران کارآمد و انقلابی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۷    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور شهروندی گفت: باید ریسک سرمایه گذاری ها را در حوزه های مختلف اقتصاد و تولید کشور کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۷    
با حضور رئیس دامپزشکی کشور خط ویال تزریقی در داروسازی ازنا به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۲    
وزیر اقتصاد و دستیار ویژه رییس جمهور در امور شهروندی در بدو حضور در لرستان از مجتمع کشت وصنعت خرم آباد بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۱۲    
آیین آغاز عملیات اجرایی خانه امید بازنشستگان شهرستان خرم آباد به دلیل تجمع جمعی از بازنشستگان و سازمان های مردم نهاد در اعتراض به قطع درختان بخشی از پارک معلم در صورت احداث این طرح لغو شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۱۲    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۱۲    
کارشناس گردشگری می گوید: متأسفانه زیرساخت های لازم جهت توسعه صنعت گردشگری در سلسله مطلوب نیست و مناطق گردشگری سلسله از نبود برخی امکانات رفاهی رنج می برند و این امر ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۷    
تصاویری زیبا و شگفت انگیز از طبیعت شهر الشتر را در اینجا می توانید مشاهده نمائید. عکس: حمیدرضا حسین پور
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۷    
فرماندار سلسله گفت: استفاده از امکانات ادارات، نهادها و مؤسساتی که از بودجه عمومی به هر میزان استفاده می کنند برای انجام تبلیغات انتخاباتی ممنوع است و با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۷    
مدیر کل فرهنگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا ارز کشور گفت: بانوان مدیران مصرف در خانواده ها هستند و اگر به آنهادر این زمینه آگاهی لازم داده شود قطعا اتفاقات خوبی در کشور رخ می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۷    
شاه نصیری گفت :مشکلات مالی وتامین مکان فعالیت مهمترین دغدغه ومشکلات هیات های ورزشی شهرستان که رفع این مشکلات در دستور کار اداره ورزش و جوانان استان قرار گرفته است .
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۷    
اورژانس هوایی الیگودرز در طی 48 ساعت گذشته با امداد رسانی به موقع جان یک مادر باردار روستایی و 2 بیمار مناطق صعب العبور ومحروم شهرستان را نجات داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۷    
مدتهاست اخبار ضد و نقیضی درباره أبوبکر البغدادی توسط شخصیتهای رسمی و غیررسمی اعلام می شود و سرنوشت سرکرده ارشد داعش همچنان در هاله ای از ابهام است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۲    
با وجود اینکه بیش از یک سال است که موضوع ایجاد بازارچه دائمی صنایع دستی لرستان در دستور کار قرار گرفته، اما مسئولان به وعده های خود عمل نمی کنند و شاهد بلاتکلیفی این موضوع هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۷    
به پیشنهاد رییس سازمان جهادکشاورزی لرستان ،رضا زینی وند از نیروهای پلدختر به عنوان مدیر حراست این اداره کل منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۷    
فرمانده انتظامی پلدختر گفت: براثر برخورد یک دستگاه کامیون بنز با دام عشایر،تعداد 23راس گوسفند تلف شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۷    
رییس شبکه بهداشت و درمان پلدختر گفت: بر اساس سند 1404 شاهد کاهش 25 درصدی بیماری های غیر واگیر خواهیم بود و به دنبال رفع بیماری سالک در شهرستان پلدختر هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۷    
رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: در صورت تامین و تخصیص اعتبار پنج پروژه ورزشی نیمه تمام در بروجرد از جمله پیست موتور سواری امسال تکمیل و به بهره برداری می رسند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۷    
بیش از یک سال است که خرید و فروش تاکسی توسط سامانه تاکسیرانی انجام می شود اما تعاونی های تاکسی وارد کار شده و خواستار این شدند تا بار دیگر جابجایی تاکسی ها در تعاونی ها انجام شود که در این راستا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۲    
این روزها برگزاری کنسرت به یکی از دغدغه های برخی از مسئولان و متولیان فرهنگی تبدیل شده به طوری که انگار اجرای کنسرت مهمتر از مشکلات جوانان شده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۷    
هر چه به انتخابات نزدیک می شویم تب تبلیغات انتخابات در گروه های تلگرامی و فضای مجازی بیشتر می شود، بسیاری از داوطلبین شورا با تشکیل گروه هایی می کوشند تا از این فرصت استفاده کرده و خود را بیشتر معرفی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۲    
با وجود اینکه مدت زمان زیادی از آغاز عملیات اجرایی برج های دو قلوی کیو می گذرد، اما اکنون شواهد حاکی از آن است که این مجموعه دارای پیشرفت مناسبی نیست و مطمئنا در موعد مقرر به بهره برداری نخواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۲    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از آغاز به کار تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد از اسفندماه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۷    
مقاله علمی تاثیر اقلیم بر موسیقی لرستان اثر "فرید رحمتی" نوازنده، محقق و پژوهشگر لرستانی در دومین همایش جهانی شرق شناسی بیدل دهلوی در هندوستان به عنوان مقاله برگزیده انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۷    
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: تیم های طلایه داران سلامت بسیج جامعه پزشکی لرستان همزمان با هفته سلامت به مناطق محروم و سخت گذر استان و محله های آسیب پذیر شهری اعزام می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۴۲    
عزیزیان گفت: مسئولان که هرچه فریاد می زنیم نمی شنوند بارها خواستیم و می خواهیم که فضا را برای اهالی کتاب و شعر فراهم کنند اما امکانات استان ما برای این عرصه بسیار کم است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۱۲    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۷    
جلسه پیشگیری از جرم انتخاباتی با حضور بدری رئیس کل دادگستری استان در شهرستان دورود برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۷    
مسئول بهداشت محیط بروجرد گفت: 15 هزار و 560 کیلو گرم انواع ترشیجات کپک زده و دارای رنگ غیر مجاز در بروجرد معدوم و کارگاه تولیدی نیز پلمپ شد.
مشاهده نتایج بیشتر...