پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۵:۵۳Jan 2017 19

سفیر افلاک (safireaflak.ir)

سفیر افلاک 29 اسفند 1394 سفیر افلاک 29 فروردین 1395 سفیر افلاک 31 خرداد 1395 سفیر افلاک 31 تیر 1395 سفیر افلاک 31 مرداد 1395 سفیر افلاک 31 شهریور 1395 سفیر افلاک 30 مهر 1395 سفیر افلاک 30 آبان 1395 سفیر افلاک 30 آذر 1395 سفیر افلاک 1 دی 1395 سفیر افلاک 2 دی 1395 سفیر افلاک 3 دی 1395 سفیر افلاک 4 دی 1395 سفیر افلاک 5 دی 1395 سفیر افلاک 6 دی 1395 سفیر افلاک 7 دی 1395 سفیر افلاک 8 دی 1395 سفیر افلاک 9 دی 1395 سفیر افلاک 10 دی 1395 سفیر افلاک 11 دی 1395 سفیر افلاک 12 دی 1395 سفیر افلاک 13 دی 1395 سفیر افلاک 14 دی 1395 سفیر افلاک 15 دی 1395 سفیر افلاک 16 دی 1395 سفیر افلاک 17 دی 1395 سفیر افلاک 18 دی 1395 سفیر افلاک 19 دی 1395 سفیر افلاک 20 دی 1395 سفیر افلاک 21 دی 1395 سفیر افلاک 22 دی 1395 سفیر افلاک 23 دی 1395 سفیر افلاک 24 دی 1395 سفیر افلاک 25 دی 1395 سفیر افلاک 26 دی 1395 سفیر افلاک 27 دی 1395 سفیر افلاک 28 دی 1395 سفیر افلاک 29 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۰  
رئیس بسیج رسانه لرستان گفت: یک بهمن آخرین فرصت شرکت در جشنواره ملی آیات، رسانه و مطبوعات-قرآن و عترت مازنداران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۰  
رییس محیط زیست الیگودرز گفت: بمناسبت روز ملی هوای پاک فردا طرح جنگلانه در جاده سلامت الیگودرز اجرا می شود .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۰  
جانشین دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان لرستان تعطیلی کارخانه پارسیلون را حاصل پدیده قاچاق و مصرف گرایی عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۰  
تنگه ی شیرز به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری لرستان، با وجود ثبت ملی در فهرست آثار طبیعی کشور، در معرض تهدید و عدم ثبت جهانی قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۵  
مدیرعامل شرکت کارال گفت: در این جشن خانواده ها ظروف آشپزخانه مستعمل و کهنه روئی و آلومینیومی و... را تحویل می دهند تا پس از ذوب و بازیافت تبدیل به شمش شده و در ساخت درب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۵  
رئیس محیط زیست چگنی گفت: تپه چغا روستای ناوه کش شهرستان چگنی با همکاری اداره محیط زیست و مدیر عاملین شرکت های شن و ماسه، از زباله های خانگی و اماکن دولتی که درسطح این منطقه پراکنده شده بود پاکسازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۵  
زمین خواران تیغه های تصرف گاوآهن را به بستر رودخانه کوهدشت برده اند تا ازاین پس ملک خصوصی آن ها شود، این هجوم زمین خواری درست در روز روشن و کنار نگاه مسئولان در حال پیشروی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۵  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چگنی گفت: 11 معدن سنگ فعال در چگنی فعالیت دارند و 4 معدن نیز به دلیل مشکلات پروانه بهره برداری تعطیل شده اند که با برطرف شدن مشکلات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۰  
رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: بالای 95 درصد جمعیت عشایری باسواد هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۰  
12 هکتار از اراضی منطقه گردشگری کهمان سلسله در فاز دوم رفع تصرف شد و فاز سوم آن نیز به زودی آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۰  
خیابان انقلاب خرم آباد یکی از معابر مهم و اصلی شهر خرم آباد است که متاسفانه در آن شهروندان با مشکلات متعددی مواجه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۵  
کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان و مکان دیدار حساس ایران برابر قطر در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۵  
ترکیب تیم پرسپولیس برای بازی امروز مقابل فولاد مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۰  
مجری طرح ملی گیاهان دارویی کشور گفت: هشت هزار و 425 گونه گیاهی وجود دارد که2 هزار و 500 گونه گیاهان دارویی هستند و می توان با کشت گیاهان دارویی در اقتصاد مقاومتی گام برداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۰  
فرماندار بروجرد گفت: کشت گیاهان دارویی می تواند بخش زیادی از مشکل بیکاری را حل کند و با کشت انواع گیاهان دارویی در بروجرد می توان شغل برای 40 هزار نفر ایجاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۰  
همایش نقش کار آفرینی زنان در اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر کشور و همچنین دکتر فرهمندپور مشاور وزیرکشور در امور بانوان و خانواده درلرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۰  
کارگران فضای سبز شهرداری منطقه 3خرم آباد پیش از ظهر امروز با تجمع در مقابل شهرداری مرکزی خواستار پرداخت حقوق معوقه خود شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۵  
علیرضا بیرانوند ستاره فوتبال کشورمان به شدت از عادل فردوسی پور دلخور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۵  
امروزه راحتی و آسایش سرنشینان یک خودرو ، مهمترین دغدغه خودروسازان است و یکی ازعواملی که برهم زننده این آرامش درخودرو است منتقل شدن ضربات متعدد و شدید ، ناشی از ارتعاشات خارجی به سرنشینان است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۵  
رئیس بخش بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران گفت: طب سنتی با وجود انواع گیاهان دارویی در کشور باید تقویت و مورد توجه قرار گیرد و استفاده از داروهای گیاهای بدون عوارض هستند و می توان با کشت گیاهان دارویی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۰  
معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: طی سال جاری 95 عنوان کتاب در استان چاپ شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۰  
رئیس بسیج هنرمندان لرستان از برگزاری شب شعر و خاطره در دهه فجر سالجاری در لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۵  
هزینه عمل پیوند قلب سیده مهتاب ابراهیمی؛دختربچه 9 ساله لرستانی به همت خیران حوزه سلامت تأمین شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۰  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:یادواره شهید رضا هاشمی از فرماندهان دوران دفاع مقدس با عنوان"آبروی کوچه،افتخار محله"در پلدختر برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۰  
وزیر کشور فردا پنجشنبه برای بازدید و افتتاح چند پروژه به لرستان سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۰  
کارشناس اقتصادی گفت: کارتن خوابی و گور خوابی از معضلات اجتماعی که نباید با افکار ضد ارزش از قبیل عقیم سازی با آن برخورد کرد، پلدختر از جمله شهرهای بدون کارتن خواب در استان لرستان و حتی کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۰  
جمعی از فعالان فرهنگی، ایثارگران و بسیجیان شهرستان پلدختر با صدور بیانیه ای حمایت خود را از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۰  
ساینس آلرت نوشت: آنتی اکسیدان ها، مولتی ویتامین، پروبیوتیک ها و یا ویتامین C و بیشتر مکمل ها و ویتامین ها می توانند برای سلامتی خطرناک باشند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۵  
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان گفت: با اقدامات و تمهیداتی که اندیشیده شده، پیش بینی می شود ظرف 2 ماه آینده فاضلاب واحدهای صنعتی وارد این تصفیه خانه شده و تصفیه خانه شروع به کار کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۰  
کودک فروشی یکی از پدیده های شومی است که اخیراً به دلیل فقر اقتصادی و فرهنگی به یکی از معضلات و مسائل شایان توجه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۰  
کارآفرین برتر الشتری که در بخش پرورش و تکثیر ماهی قزل آلا مشغول به کار است معتقد است که بالا بودن نرخ سود تسهیلات بانکی مانعی بر سر راه تولید، سرمایه گذاری و اشتغال است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۰  
فردی که با جعل عنوان مامور کمیته امداد از سالمندان تحت پوشش در الیگودرز بیش از 110میلیون ریال کلاهبردار نموده با تلاش ماموران آگاهی شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۰  
رئیس تامین اجتماعی بروجرد گفت: بیمه 500 قالباف غیر فعال در بروجرد به دلیل این که شغل اصلی این افراد قالیبافی نبوده قطع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۰۵  
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۱  
نبود استاد و هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد در شرایطی که دانشجویان آن به طور میانگین در هر ترم هزینه ای بالغ بر 6 میلیون تومان صرف می کنند علاوه بر ظلم در حق این پزشکان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۶  
مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد گفت: 30 درصد مدارس ناحیه یک خرم آباد فرسوده هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۱  
برخی شرکت های خدماتی با فروش سیم کارت ها و دادن وعده های پوشالی به مشترکان در حال فعالیت هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۱  
مدیر امور اراضی لرستان از فسخ قرارداد واگذاری 205 هکتار اراضی ملی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۱  
رئیس سازمان امور عشایری کشور گفت: هر چادر عشایری یک کارگاه تولیدی و یک خواستگاه فرهنگی و همچنین یک خواستگاه پدافندی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۱  
سرمربی خیبر خرم آباد گفت: خیبر پاک ترین تیم ایران است و از این صحبت ها گذشت نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۶  
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: با اجرای مصوبات شورای عالی ورزش شاهد تحول در استان خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۱  
در زمان حیات پیامبر گرامی اسلام (ص) ماجرایی رخ داد که در جریان آن به واسطه دروغگویی و جهل برخی از مسلمانان افترا و شایعه ای ناروا علیه یکی از همسران پیامبر مکرم اسلام دهان به دهان چرخید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۱  
در سالهای اخیر نرخ طلاق در کشور از مرز هشدار عبور کرده و با افزایش نگران کننده ایی همراه بوده است به گونه ایی که نرخ طلاق در سال 95 نسبت به سال 85 بیش از 100 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۱  
خیابان های باریک و کم عرض خرم آباد به یکی از مشکلات مهم شهروندان این شهر تبدیل شده است و مسئولان این شهر تاکنون برنامه اجرایی برای رفع آن ارائه نکرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۶  
فرماندار بروجرد: پایلوت بودن لرستان به عنوان اقتصاد مقاومتی یک فرصت است و می توان از این فرصت برای رفع مشکلات استفاده کرد و لرستان در پرداخت تسهیلات در حوزه اقتصاد مقاومتی رتبه اول را دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۶  
رئیس کل دادگستری لرستان گفت: وضعیت بیکاری در میادین شهرها نشان دهنده افزایش بیکاری است و باید برای رفع مشکل بیکاری تلاش کرد و متاسفانه آمار طلاق در شهرستان بروجرد چند برابر استان است و این امار نگران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۶  
رئیس دادگستری بروجرد گفت: 242 واقعه ازدواج هر ماه در بروجرد ثبت می شود که در مجموع 2 هزار و 182 ازدواج طی 9 ماهه نخست امسال در بروجرد ثبت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۶  
امروز با گذشت یک سال از اجرایی شدن برجام، لایه های پنهان آن بیشتر اشکار می شود و وعده هایی که دولت در سایه اعتماد به طرف های مقابل به مردم ایران داده بود، با اجرایی نشدن تعهدات طرف های مقابل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۶  
بخشدار شاهیوند گفت: 30 درصد سه پل دائم راه ارتباطی بخش شاهیوند شهرستان چگنی احداث شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۱  
قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با هیئت همراه از مناطق مختلف گردشگری توریستی و تبدیلی از جمله دهکده گردشگری بازدید به عمل آوردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۶  
22 اسفندماه به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، سومین جشنواره کشوری جبهه مجازی در حوزه ایثار و شهادت برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۱  
بیش از 6 سال از اجرای این قانون می گذرد ولی این طرح بزرگ اقتصادی روز به روز اثر و کارایی خود را از دست می دهد و صندوق های بازنشستگی و صنایع اقتصادی را به ورطه ورشکستگی می کشاند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۱  
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گذشت یک سال از برجام گفت: برجام دستاوردی برای کشور نداشت و مشکلات گره خورده به برجام حل نشد و امروز اظهار نظردر مورد برجام به معنای چوب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۶  
اظهارات رئیس هیئت کوهنوردی لرستان در خصوص سقوط کوهنورد الیگودرزی و سپس عذر خواهی از بیان این مطالب نشان از بی اطلاعی و بی مسئولیتی متولیان ورزش استان نسبت به ورزشکاران سایر شهرستانها دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۶  
طی دو سال اخیر نیمی از واحدهای شهرک صنعتی بروجرد تعطیل و نیمه تعطیل شده و با تعطیلی هر واحد تعدادی از کارگران اخراج شده که همه این مشکلات به دلیل رکود بوده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۱  
رئیس شبکه دامپزشکی چگنی گفت: امسال دام های سبک شامل بز و گوسفند صد درصد روستاهای چگنی بر عیله بیماری تب برفکی واکسینه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۱  
سی و پنجمین دور مسابقات قرآنی با حضور دانش آموزان از مدارس شهرستان در مدرسه شاهد الیگودرز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۱  
فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز از کشف وتوقیف بیش از 150 هزار نخ سیگار قاچاق از یک دستگاه خوردوی سمند از ورودیهای شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۶  
امروزه شهرک های صنعتی نقش قابل توجهی در استقرار واحدهای تولیدی و توسعه اقتصادی هر منطقه ایفا می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۶  
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۱  
بارش برف در روز گذشته راه ارتباطی بیش از 50 روستا را در شهرستان الیگودرز مسدود نموده که با تلاش ماموران راهداری و سپا سد تا فردا همه مسیرهای دسترسی بازگشایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۱  
فرماندار چگنی گفت: مجوز احداث بیمارستان سراب دوره از وزارت بهداشت اخذ شده است و تا ساخت آن یک بیمارستان 32 تختخوابی در ساختمان جدید مرکز بهداشت شهرستان چگنی ایجاد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۶  
معاون آماد و پشتیبانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت : سپاه پاسداران و کمیته امداد امام خمینی(ره) در اقدامی مشترک جهیزیه هزار و 300 نوع عروس لرستانی به مبلغ 60 میلیارد ریال تامین کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۶  
کارشناس مسائل سیاسی گفت: شهید نواب صفوی هدف خود را مبارزه با ریشه اصلی منکر، یعنی شاه و حکومت پهلوی قرار داده بود و به دنبال از بین بردن ریشه ی منکرها بود تا احکام دین مبین اسلام در کشور اجرا شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۶  
ضرغامی افزود: بنای فضای مجازی بر کلید واژه شدن است، در این فضا ممکن است حرف ها فراموش شود ولی کلید واژه ها در ذهن می ماند و بنا بر کلیشه کردن کلید واژه ها است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۱  
مسئول مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین گفت: ارتقاء سطح سواد فضای مجازی و استفاده از فناوری های نوین ارتباطی در بین مردم خصوصا" نسل جوان و نوجوان باید مورد اهتمام جدی همه بخش ها باشد و بسیج تلاش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۶  
گاهی با گذری در زندگی برگان تاریخ کشور و شهرمان نام جوانان تحصیل کرده دیروز را می بینیم که در میادین حق علیه باطل دنیای خویش را نهادند تا آسایش امروز ما را رقم بزنند و امروز به فراموشی سپرده شده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۶  
اداره ارشاد اسلامی بروجرد برای برگزاری جلسه شورای فرهنگی عمومی اقدام به دعوت گزینشی خبرنگاران کرد، ترابی رئیس ارشاد کمبود صندلی در سالن جلسه را بهانه قرار داد و گفت که تنها تعدادی از خبرنگاران می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۶  
علی محمد ملکی صادقی به عنوان یکی از بزرگترین کارآفرینان شهرستان سلسله می گوید: انتظار می رود تا بانک ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۶  
شهید غلامعلی توکلی علیرغم این که فقط یک بسیجی بود به خاطر لیاقت، نظم، انضباط و شجاعت، به سمت فرماندهی گروهان سوم از گردان مالک اشتر منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۶  
کارشناس باستان شناسی در خصوص پیشرفت گردشگری در منطقه لرستان و شهرستان ازنا تصریح کرد: برنامه ریزی اصولی همراه با حمایت واقعی مسئولین و البته مردم راه پیشرفت بحث گردشگری منطقه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۶  
رئیس آموزش و پرورش بروجرد گفت: 396 کلاس درس در بروجرد به سیستم های هوشمند مجهز شدند و هوشمند سازی مدارس اقدامی در راستای ارتقای کیفی آموزش به دانش آموزان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۶  
از کتاب آسیب شناسی تصوف نوشته زهرا ترکاشوند در بروجرد رو نمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۶  
ایجاد و فعالیت کانال تلگرام در مدارس ممنوع است اما برخی از مدارس به این موضوع توجهی ندارند و با ایجاد کانال هایی بیشتر وقت دانش آموزان را در زمان غیر مدرسه گرفته و این کانالها راه ارتباطی معلمان و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۱  
بلوار اصلی شهر ویسیان بدون داشتن میدان ورودی محل تردد روزانه تعداد بسیاری از خودروهای سبک و سنگین است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۶  
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۲  
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران سرود انقلاب توسط 1357 دانش آموز خرم آبادی اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۲  
مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت:در دهه فجر امسال تور بازدید زنان سرپرست خانوار لرستانی از مناطق دیدنی استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۲  
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت:با توجه به نقش مهم عشایر در انقلاب اسلامی ایران، همزمان با دهه فجر امسال همایش ایلات و عشایر در لرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۲  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت:همزمان با دهه فجر 39 طرح اقتصاد مقاومتی که اکثر آنها اقتصادی هستند در حوزه جامعه کارگری استان لرستان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۲  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: همزمان با دهه فجر امسال 116 واحد مسکن مددجویی و 1048 طرح اشتغالزایی و خودکفایی مددجویان کمیته امداد در استان لرستان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۲  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم آباد گفت: همایش رسانه و انقلاب پیش از آغاز دهه فجر با حضور استاندار لرستان در خرم آباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۲  
مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان از برپایی نمایشگاه دستاوردهای اقتصادی زنان و ترویج کالای ایرانی در ایام دهه فجر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۷  
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: در دومین روز از دهه فجر یادواره 40 شهید قرآنی استان لرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۷  
استاندار لرستان گفت: مدیریت ولی فقیه بر کشور بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۲  
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: درحالی وضعیت ایران در شاخص های اقتصادی پایین است که دولت به جای تمرکز بر افزایش این شاخص ها به یک سری اقدامات سوری و ظاهری پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷  
بخشدار معمولان گفت:در ایام دهه مبارک فجر،9پروژه عمرانی در معمولان کلنگ زنی و افتتاح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷  
26 دی ماه 57 سالروز فرار شاه و فرح از ایران است؛فراری که دفتر سلطنت پهلوی ها را برای همیشه در ایران بست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷  
سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان و شهرستان ،دومین بیمارستان صحرایی بسیج در روستای سرابحمام برپا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷  
فرمانده انتظامی پلدختر گفت:در حین بازرسی بدنی از یک سارق و انکار وی ،به یک باره سرنخ اصلی از آستین پیراهن سارق بیرون زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷  
رئیس کمیته امداد بروجرد گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون370 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به200 مددجوی کمیته امداد بروجرد اهدا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷  
امام جمعه معمولان گفت:دهه فجر فرصت مناسبی تا دستاوردهای نظام را معرفی و خدماتی که در استان،شهرستان و بخش معمولان صورت گرفته را به مردم اطلاع رسانی کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷  
شهید سرلشگر خلبان "عبدالرضا کوپال" یکی از شهدای شهرستان بروجرد است که از نخستین روز جنگ وارد میدان نبرد با دشمن شد و در طول حدود چهار ماه با 120 پرواز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷  
با گذشت چهار ماه از سال تحصیلی هنوز توزیع شیر در مدارس بروجرد آغاز نشده و این در حالیست که هفته پیش آموزش و پرورش استان از آغاز توزیع شیر در مدارس لرستان خبر داد اما این برنامه هنوز در بروجرد اجرا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷  
مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان: در مجموع 16 پروژه کتابخانه در حال ساخت در استان وجود دارد و این پروژه ها با پیشرفتی بین 10 تا 95 درصد با روند کندی در حال ساخت هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۹  
حکومت پهلوی مربوط به ملت نبوده و این حکومت سلطه ای بود که آمریکا به ایران آورده و محمدرضا پهلوی کاملا در اختیار آنها بود و از خود هیچ اختیاری نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۴  
برخی فعالان عرصه هنر در شهرستان سلسله با بی مهری و عدم حمایت مالی از هنرشان، این امر را دلیلی بر انزوای هنر و مهجور ماندن آن می دانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۹  
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۱:۲۱  
رئیس بهزیستی شهرستان چگنی گفت: یک هزار و 500 کودک شهرستان چگنی تا کنون در طرح پیشگیری از تنبلی چشم غربال شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۱:۲۱  
مدیرکل نوسازی مدارس لرستان گفت:در راستای اقتصاد مقاومتی احداث 58 مدرسه توسط خیرین در لرستان تعریف شده است که تا کنون 24 مدرسه تکمیل و تحویل داده شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...