یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۳:۳۲Sep 2017 24

سفیر افلاک (safireaflak.ir)

  ۵ ساعت پیش    
همایش "لبیک یا حسین" در دومین روز محرم در امامزاده جعفر بروجرد برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
ذلقی گفت: درسال گذشته 40 داوطلب آزمون سراسری رتبه زیر هزار کسب نمودند و از این نظر الیگودرز رتبه دوم در استان لرستان را کسب نمود.
  ۷ ساعت پیش    
همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و مقاومت در یکی از مدارس دلفان بصورت نمادین نواخته شد.
  ۷ ساعت پیش    
رژه موتوری و خودرویی، روز شنبه در دومین روز هفته دفاع مقدس در شهرستان پلدختر برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
بمناسبت هفته دفاع مقدس و ماه محرم، مراسم قرائت زیارت عاشورا به یاد شهدای کربلا و دفاع مقدس با حضور امام جمعه، فرماندار ،مسوولین و پاسداران سپاه الیگودرزدر مسجد جامع برگزار شد. ...
  ۷ ساعت پیش    
خبرنگاری شغلی سخت و طاقت فرستا است که به عنوان پل ارتباطی بین مردم ومسئولان در دفاع از حقوق مردم در بیشتر مواقع مورد بی مهری قرار می گیرند.
  ۷ ساعت پیش    
پیشروی دو گردان در میانه ارتفاعات متوقف شد، التحاب عجیبی درقرارگاه تاکتیکی حکم فرما شد. به جز فرمانده لشگر که در حال گفتگو با دو فرمانده گردان بود بقیه بدون استثنا گریه می کردند و دست به دعا بودند.
  ۷ ساعت پیش    
تصادف شدید تراکتور با یک دستگاه پراید در محور روستایی ظفرآباد شهرستان دلفان 3 نفر زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۸    
استاندار لرستان گفت: صدر فولاد بخشی از سرمایه این استان است و ما اجازه نمی دهیم تعطیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۳    
رئیس انتقال خون بروجرد گفت: در نیمه نخست امسال 6 هزار و 920 واحد خون اهدا شد که نسبت به سال گذشته چهار دهم درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۳    
مسئول بسیج دانشجویی پلدختر گفت: آمریکا دشمن همیشگی ملت ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس به دنبال تشکیل کشور اسرائیل دوم در خوزستان ایران توسط صدام حسین بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۳    
زنگ و مهر و مقاومت همزمان با سراسر کشور در نخستین روز بازگشایی مدارس در آموزشگاه های شهرستان الیگودرز نواخته شد. عکس: یاسر مومنی
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۸    
معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه جمع خروجی پرداخت دو سامانه 582 میلیارد و 54 میلیون تومان برای 716 پروژه بوده است، گفت: در زمینه درصد پرداخت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۸    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: تاکنون 50 میلیارد و 400 میلیون تومان در ستاد تسهیل کشور مصوب و به بانک های عامل ابلاغ شده که بیش از 35 میلیارد تومان از آن متعلق به بانک کشاورزی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۸    
استاندار لرستان گفت: اشتغال مهمترین اولویت کشور و لرستان است و مهمترین روش ایجاد اشتغال هم تقویت سرمایه گذاری است و ما در دولت کاری مهمتر از این نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۸    
با توجه به فصل بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید اما 80 کلاس درس در مقطع ابتدایی بروجرد بدون معلم هستند و نخستین روز مدرسه را بدون معلم سپری کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر برنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۳    
امام جمعه بروجرد گفت: جریان مقاومت دشمن را به زانو درآورده و این ملت ها ایستادگی و درسهای مقاومت را از ملت ایران الگو گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۳    
امام جمعه پلدختر گفت: توجه به شاخص های تراز اسلامی در عرصه تعلیم وتربیت مهم و ضروری است تا بتوانیم فرزندان باسواد، متعهد و بصیر تحویل جامعه دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳    
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی ازنا، دفاع مقدس را تداعی کننده پیام عاشورایی مبارزه با ظلم، یاری مظلوم، دعوت به حق و حقیقت دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳    
همزمان با فصل بازگشایی مدارس زنگ مهر و مقاومت در مدرسه دخترانه شاهد با حضور مسئولین نواخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳    
فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه بروجرد گفت: امنیت پایدار کشور مرهون خون شهدای دوران دفاع مقدس است و رزمندگان آن دوران برای دفاع از وطن تا پای جان ایستادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۸    
چند سالی است که پروژه زیرگذر بهارستان منطقه گلدشت خرم آباد آغاز شده و به رغم تأکید مسئولان در جهت تکمیل آن در موعد صد روز اما امروز شاهد کند بودن روند اجرایی این پروژه عمرانی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۸    
طی هفته گذشته پروازهای خرم آباد-تهران و بالعکس و خرم آباد-مشهد و بالعکس شرکت هواپیمایی تابان لغو شد که با اعتراضات زیادی مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۳    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۳    
در نخستین جمعه ماه محرم همایش شیرخوارگان حسینی در سالن ولایت بروجرد با حضور کودکان 6 ماهه و مادرانشان برگزار شد و نوای لالایی مادران طنین انداز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۸    
امام جمعه الشتر با اشاره به اینکه استکبار جهانی به دنبال ایجاد اسراییل جدید و فتنه انگیزی بین مسلمانان است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۸    
امام جمعه بروجرد گفت: رییس جمهور نادان و تازه کار آمریکا در سخنرانی خود گستاخانه به ایران حمله کرد و ایران را به حمایت از تروریست،ترویج خشونت و نقض حقوق بشر متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۳    
حجت الاسلام ارزنده گفت: دولتمردان کشور ما انتظار عذرخواهی ازآمریکایها، این جنایتکاران تاریخ جهان را دارند که 170هزار نفر انسان بی گناه را با سلاح اتمی در ژاپن قتل عام نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۸    
مسابقات فینال والیبال گرامیداشت شهدای حاج عمران ساعت 19 امروز بین تیم های ستارگان آلمان بنز و گلخانه باغ گلها در ورزشگاه ملی الیگودرز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۳    
نمازگزاران جمعه پلدختر همزمان با سرار کشور در قبال اظهارات سخیف ترامپ رییس جمهور آمریکا با راهپیمایی خشم وانزجار خود را علیه آمریکا به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۳    
امام جمعه شهرستان دلفان گفت: روحیه مقاومت جموری اسلامی هم اکنون در کشورهای منطقه همچون سوریه،یمن،افغانستان عراق و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳    
امام جمعه پلدختر گفت: سپاه پاسداران بازوی ولایت که برای حفظ انقلاب و نظام عملکرد قابل قبولی داشته و مردم هم به خوبی این واقعیت ها را می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳    
برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان دلفان روز جمعه با رژه موتوری نیروهای نظامی، انتظامی و ادارای این شهرستان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳    
بعد از اقامه نماز جمعه این هفته راهپیمایی نمازگزاران الیگودرزی علیه یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا با حضور پرشور اقشار مختلف مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: امروز رهبر معظم انقلاب به درستی بحث انقلابی گری وتوجه به آن را به همه ما گوشزد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۸    
صبح امروز جسد محمدرضا قاضی مرد میانسال الیگودرز که بعلت عدم اشنایی با فنون شنا در دریاچه حوضیان غرق شده بود از آب بیرون کشیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۸    
امام جمعه پلدختر گفت: مسئولین هیات های عزاداری از تعصبات قومی پرهیز کنند و به صورت سنتی بدون استفاده از ابزار لهو ولعب عزاداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۳    
همزمان با سراسر کشور مادران زینبی هویزه ثانی با دردست داشتن کودکان خود به خاطر ارادت به علی اصغر(ع)شش ماه امام حسین(ع) ندای یاحسین(ع) سردادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۳    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ملت و دولت با تبعیت از رهبرحکیم انقلاب اسلامی بر آرمان ها و اهداف خود ایستادگی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۸    
همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی همزمان با بیش از 41 کشور و 4هزار نقطه در جهان با حضور هزاران مادر عزادار به همراه شیرخوارگان خود در مصلی شهر نورآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۸    
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس امروز جمعه 31 شهریور ماه رژه نیروهای مسلح در بروجرد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۸    
استاندار لرستان گفت: اگر امروز در مقابل زیاده گویی ها و زورگویی های نظام سلطه می ایستیم این ایستادگی ریشه در دفاع مقدس، تکنولوژی و صنایع دفاعی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۸    
همایش شیرخوارگان حسینی همرمان باسراسر جهان در نخستین جمعه ماه محرم الحرام در الیگودرز برگزار شد. عکس: یاسر مومنی
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۸    
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: تکفیری ها امروزه در کورهای سوریه، عراق و یمن آخرین نفس های خود را می کشند و دشمنان ما جز زبان اقتدار،زبان دیگری را نمی فهمند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳    
مراسم رژه نیروهای مسلح استان لرستان به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس صبح امروز هم زمان با سراسر کشور در میدان کریم خان زندخرم آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۸    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: رئیس جمهور آمریکا برای جبران شکست های پی در پی در منطقه سخنانی را بر زبان جاری کرد و همانند سگ ها پاس کرد، زوزه کشید در حالی که از اقتدار ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۸    
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: مقام معظم رهبری فرمودند این برخورد جاهلانه و ابلهانه رئیس جمهور آمریکا ناشی از عصبانیت از پیشرفت های ماست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۳    
فرمانده انتظامی پلدختر گفت: با تلاش ماموران انتظامی یک جوان مشکوک به همراه یک قبضه سلاح کمری در پلدختر دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۳    
مدیر جهاد کشاورزی الیگودرز گفت: امسال در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی 1500 هکتار از اراضی شهرستان به سیستم آبیاری تحت فشار مجهز شدند که این امر سبب استغال زایی 375 نفر و افزایش 25درصدی محصولات در ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۳    
بمناسبت فرا رسیدن ماه محرم پرچم عزای امام حسین(ع) با حضور امام جمعه وجمعی از روحانیون ومسئولین شهرستان در الیگودرز برافراشته شد. عکس: یاسر مومنی
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۳    
رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: رییس جمهور آمریکا در سازمان ملل به صورت آشکار شکست خود را در قبال منطق و دیبلماسی ایران پذیرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸    
در مراسمی با حضور اعضا هیئت موسس دانشگاه علمی کاربردی سرپرست تازه منصوب شده و جوان این واحد معارفه شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸    
بانوان کاراته کای ازنایی در رقابت های قهرمانی کشور در این رشته عناوین مختلفی را کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۳    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۷    
روز گذشته خبری مبنی بر حمایت اصحاب رسانه استان از یک مدیر نزدیک به دفتر استاندار لرستان در برخی از رسانه های درباری لرستان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۲    
مسئول بسیج هنرمندان پلدختر گفت:پس از بررسی آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره آتش به اختیار،آثار برگزیده انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۷    
ملک محمودی گفت: انتخاب شهردار غیر بومی در الیگودرز بر اساس ارزیابی برنامه ها و سوابق وی بوده است و به معنای نادیده گرفتن توانمندیهای گزینه های بومی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۷    
مسئول حوزه بسیج خواهران پلدختر گفت: همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی روزجمعه31شهریورماه در سالن اجتماعات دبیرستان پسرانه شاهد پلدختر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲    
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اتهام زنی ترامپ به ایران، زیبنده آمریکا و دولت فاسد و قلدر آن است، تأکید کرد: زمان آن رسیده است که محاسبات غلط آمریکا را تصحیح کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲    
رئیس جمهور گفت: اعتدال منش و روش ملت بزرگ ایران است. اعتدال نه انزواطلبی است و نه استیلاجویی؛ اعتدال نه بی تفاوتی است و نه پرخاشگری.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲    
تیم فوتبال استقلال که روزهای پرتنشی را پشت سرگذاشت، در دیداری حساس برابر ذوب آهن متوقف شد تا ابهام در مورد ماندن یا کنار گذاشتن سرمربی این تیم باقی بماند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت: ایام محرم از فعالیت هیئت ها و مداحان بدون مجوز استان لرستان جلوگیری می شود و براساس دستورالعمل با آن ها رفتار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۲    
در سومین سال راه اندازی ستاد اربعین لرستان، ستاد اربعین خواهران استان لرستان تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۲    
عامل جنایت محله پاسگاه نعمت آباد سرانجام پس از گذشت 10 ساعت از بازداشتش به ارتکاب جنایت هولناک و کشتن همسر برادر و برادرزاده 4 ساله اش اعتراف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۷    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۲    
حجت الاسلام لرستانی گفت: امروز با توجه به هجمه های رسانه های دشمن خبرنگاران در خط مقدم مقابله به توطئه های رسانه ای قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۲    
سرهنگ برامکی گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس 35 برنامه فرهنگی ،مذهبی ، ورزشی و همچنین تعدادی پروژه عمرانی در سطح شهرستان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ،ایثار و از خودگذشتگی رزمندگانی که سن وسال کمی داشتند ولی در این جبهه حق علیه باطل حضور پیدا می کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۲    
وضعیت درمان بیمارستان های لرستان با توجه به افزایش بیماری های مختلف و عدم تناسب امکانات بیمارستانی در قبال مراجعه کنندگان،وضعیت درمان در این بیمارستان های استان مناسب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۷    
رئیس مرکز بهداشت پلدختر گفت:به دلیل تغییر روش وسبک زندگی ،چاقی واضافه وزن در بین دانش آموزان پلدختری بیشتر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۷    
رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه لازم است ارتباط مان را با سپاه و بسیج بیشتر کنیم، گفت: عده ای پیدا شده اند که با ولایت فقیه مشکل دارند و برای این مساله به سپاه حمله می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۷    
مرد سعودی با اقدام عجیب خود خشم کاربران را برانگیخت، او پسر 2ساله اش را تا گردن زیر شن ها مدفون کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۷    
سه هزار و چهارصد نخ سیگار خارجی قاچاق در شهرستان ازنا کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۲    
اولین جلسه هیأت مدیره اتحادیه موسسات و تشکل های مردمی، فرهنگی قرآن وعترت لرستان صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۷    
بامداد امروز قاتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی پس از چند ماه انتظار خانواده آتنا و مردم به دار مجازات آویخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۷    
طی چند روز اخیر و پس از مشخص شدن استاندار جدید لرستان، بسیاری از سپرده گذاران موسسه مالی وحدت (آرمان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۷    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۷    
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان ازفعالیت 252 هیئت مذهبی در محرم سال جاری دراین شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۲    
طی حکمی از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان لرستان، مهدی مرزبان به عنوان سرپرست دانشگاه علمی کاربردی ازنا منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۷    
این پیرزن که یک گدای حرفه ای است و به تنهایی تکدی گری می کند جزء پولدارهای شهر است و هنگام دستگیری بیش از 4 میلیون تومان پول نقد همراه خود داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۲    
پسرتبهکار که دختر ساده دل را در خیابان ربوده و در خودرو به او تعرض کرده بود، صبح دیروز به اتهام آدم ربایی و تعرض در شعبه پنجم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۷    
نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: اختصاص نیروهای تخصصی دربروجرد باید براساس دومین شهر پر جمعیت استان باشد و خروج از این وضعیت همت زیادی نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۷    
رئیس تعزیرات حکومتی بروجرد گفت: عدم درج قیمت مصرف کننده بر روی کالا، تخلف است و در آستانه فصل بازگشایی مدارس فروشگاه هایی که از برچسب قیمت روی کالاها خودداری کنند برخورد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۷    
معاون وزیر بهداشت گفت: تجهیزات در بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)نصب شده و تنها سی تی اسکن و ام آر آی باقی مانده و در تلاش هستیم تا بیمارستان به صورت کامل افتتاح شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۷    
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: شایسته نیست در بیمارستان فوق تخصصی،تیم تخصصی وجود نداشته باشد و نیاز است علاوه بر سهیمه ثابت سهم ویژه ای برای جذب پزشک به بروجرد اختصاص یابد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۷    
آموزشی اخلاق مداری و خبر نویسی بمدت یک روز ویژه مسئولین روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان در اول مهر ماه امسال در الیگودرز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۷    
با همکاری تشکل ها و سازمان های مردم نهاد زیست محیطی بروجرد زباله ها از چهره منطقه گردشگری گلدشت به عنوان یکی از زیباترین مناطق گردشگری این شهرستان کنار زده شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۷    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان به آغاز ثبت نام کارآفرینان برتر استان اشاره کرد و گفت: جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر در استان لرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۷    
همزمان با فرارسیدن ماه محرم و عزای حسینی مراسم اهتزاز پرچم سیاه عصر روز پنج شنبه 30شهریورماه در چهار راه شهرداری الیگودرز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۲    
با توجه به اهمیت تولید داخلی و حمایت از آن می بینیم که در فروشگاه ها و یا حتی نمایشگاه ها بجای عرضه کالای ایرانی فروشندگان کالاهای خارجی را تبلیغ و به فروش می رسانند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۲    
نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل و تأمین نیروی انسانی خود از بین جوانان متخصص، مؤمن و متعهد با شرایط و امتیازات زیر داوطلب استخدام افسری به صورت نظامی پیمانی (پنج ساله) و کارمند علمی و ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۲    
با حضور رئیس بنیاد مسکن ومعاونت اداره راه وشهرسازی استان ،خدابخشی نماینده ،جهانیان فرماندار الیگودرز و جمعی از مسئولین جلسه بررسی وضعیت راه دسترسی به امامزاده محمد بن حسن (ع) در فرمانداری شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۲    
رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه به خبرنگاران گفت به زودی متوجه خواهند شد که واشنگتن از توافق هسته ای ایران خارج خواهد شد یا خیر.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۲    
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: نزسا آخرین تجهیزات خود و از جمله راکت های دقیق زن و سامانه های توپخانه ای را که ارتقای فوق العاده ای یافته اند در رژه 31 شهریور در معرض دید عموم قرار خواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۲    
نمایش تولیدی لیلی مجنون به عنوان اثر برگزیده جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۲    
همایون دینارانی از طرف اعضای شورای شهر الیگودرز بعنوان شهردار جدید معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۷    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد گفت: در دهه اول محرم 50 ایستگاه صلواتی در نقاط مختلف بروجرد برپا می شود که این ایستگاه ها با حمایت های مردمی، از عزاداران حسینی پذیرایی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۷    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۲    
آیت الله میرعمادی ضمن خیرمقدم به استاندار جدید لرستان گفت: مردم از استاندارجدید انتظار خدمت دارند و مدیریت در نظام اسلامی بر پایه همین اساس است.
مشاهده نتایج بیشتر...