سه شنبه ۲۹ مردادساعت ۰۴:۰۱Aug 2019 20

سفیر افلاک (safireaflak.ir)

سفیر افلاک 29 اسفند 1394 سفیر افلاک 30 اسفند 1395 سفیر افلاک 29 اسفند 1396 سفیر افلاک 29 اسفند 1397 سفیر افلاک 31 فروردین 1398 سفیر افلاک 31 اردیبهشت 1398 سفیر افلاک 31 خرداد 1398 سفیر افلاک 31 تیر 1398 سفیر افلاک 1 مرداد 1398 سفیر افلاک 2 مرداد 1398 سفیر افلاک 5 مرداد 1398 سفیر افلاک 6 مرداد 1398 سفیر افلاک 7 مرداد 1398 سفیر افلاک 8 مرداد 1398 سفیر افلاک 9 مرداد 1398 سفیر افلاک 10 مرداد 1398 سفیر افلاک 11 مرداد 1398 سفیر افلاک 12 مرداد 1398 سفیر افلاک 14 مرداد 1398 سفیر افلاک 15 مرداد 1398 سفیر افلاک 16 مرداد 1398 سفیر افلاک 17 مرداد 1398 سفیر افلاک 19 مرداد 1398 سفیر افلاک 20 مرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
چند سالیست نوشت افزارهای وارداتی با ترویج غلط فرهنگ غربی در سطح بازار جولان می دهد که برچیدن کالاهای وارداتی نیازمند حمایت از تولیدکنندگان داخلی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی خرم آباد گفت: 48 مورد حادثه توسط نیروهای آتش نشانی خرم آباد امدادرسانی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار در لرستان گفت: دولت مرزهای ورود کالای خارجی را مسدود کند و با حمایت از تولیدکنندگان داخلی و دادن راهکارهای مفید به آن ها کیفیت کالاها را برای رقابت با نمونه های ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل داروسازی اکسیر بروجرد گفت: 3 قلم داروی جدید در داروسازی اکسیر بروجرد تولید شد که از خروج 10 میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۷:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی لرستان گفت: 35 اکیپ دامپزشکی استان لرستان بر ذبح دام زنده در عید قربان نظارت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست هلال احمر شهرستان دورود گفت: جسد فردی که 4 روز گذشته در رودخانه سزار دورود مفقود بود پیدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۰۸:۱۵    
رئیس صندوق بیمه کشاورزان استان لرستان گفت: 7 میلیارد تومان غرامت به کشاورزان سیل زده لرستان پرداخت شد و در حال حاضر هیچ غرامت معوقی نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از تولیدکنندگان نوشت افزار در بازار رقابتی ضروری است و خروج ارز برای تهیه نوشت افزارهای خارجی شایسته نیست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: همه رسانه های معاند و بیگانه دشمن دنبال این هستند که زیبایی ها و پیشرفت های ما را نادیده بگیرند و در این زمینه نیز متحد هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۶:۳۱    
برادر شهید صارمی گفت: شهید صارمی خون سرخش با مرکب قلمش در هم آمیخته شد و به شهادت رسید و امروز افتخای برای ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: اقتدار و عظمت ایران اسلامی مرهون خون شهدایی است که درراه وظیفه و دفاع جان خود را تقدیم کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در توئیتر فارسی هشتگ ##اگر_به_تلفن_اوباما_جواب_نمیدادی به ترند برتر تبدیل شده و در اینستاگرام نیز این هشتگ و جملات کنایه آمیز مطرح شده بین کاربران دست به دست می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز گفت: 22 تن سیمان احتکارشده در شهرستان الیگودرز کشف و انبار مذکور پلمپ شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
این روزها در پس بی توجهی مسئولان مناطق گردشگری لرستان به محیطی برای ولنگاری فرهنگی و بی حجابی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استان لرستان پایلوت اجرای طرح ماهرشو توسط بنیاد نخبگان کارآفرین آستان قدس رضوی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار اشترینان گفت: طرح واگذاری کد پستی 10 رقمی در روستاهای اشترینان آغاز شد و طی دو ماه خانوارهای روستایی از این طرح بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: بروجرد به عنوان شهر ملی ورشو ثبت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان لرستان گفت: 150 دستگاه خودرو حادثه ساز در سطح جاده های لرستان توقیف شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: 3میلیارد و 989 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به زوج های تحت پوشش کمیته امداد لرستان پرداخت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: اپلیکیشن مکان یابی مؤسسات قرآنی حاوی بانک اطلاعات مکانی مؤسسات قرآنی کشور باهدف آشنایی و استفاده عموم مردم از خدمات این مؤسسات راه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان با اشاره به برگزاری پویش فصل گرم کتاب در لرستان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
ظریف فردی بود که در عالی ترین سطح مذاکرات دیپلماتیک با آمریکایی ها همراه شد و کار به قدم زدن با وزیر خارجه آمریکا کشید اما حاصل همه این رفت و آمدها و معاشرت های دیپلماتیک تحریم خود وی بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: کوهنورد مصدوم از ارتفاعات قله کول جنو اشترانکوه توسط تیم امدادی هلال احمر لرستان نجات یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: 8 غرفه بر اثر آتش سوزی در بازارچه صنایع دستی بروجرد در آتش سوخت و علت حریق در دست بررسی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
این روزها چشم و هم چشمی و هزینه های سنگین ازدواج اعم از تهیه جهیزیه، مهریه بالا و هزینه برگزاری مراسم عروسی سد راه ازدواج جوانان شده و آن ها را از تشکیل زندگی باز می دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان لرستان با بیان اینکه بیماری های قلبی و عروقی بیشترین علت مرگ و میر در لرستان است گفت: 7 هزار و 185 واقعه ولادت طی 3 ماهه نخست امسال ثبت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت ازنا گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است و روز به روز بر اقتدار و سربلندی این کشور افزوده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه الیگودرز گفت: جهادگران در قالب اردوهای جهادی خدمات زیادی را به مناطق محروم ارائه می دهند که ساخت 30 منزل نمونه ای از اقدامات آنها است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه بروجرد گفت: امروز استکبار وحشت زده شده و توان مقابله با ملت ایران را ندارد و نابودی پهپاد آمریکایی دشمن را میخ کوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان تحریم وزیر امور خارجه ایران را ننگی برای آمریکا دانست و با محکوم نمودن این اقدام نابخردانه گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۹:۴۳    
فرمانده انتظامی ازنا گفت: 6 دستگاه خودرو توقیف و کالای قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: 100 واحد مسکن مهر در شهرستان دلفان تا مهر ماه امسال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بروجرد با بیان اینکه 30 هکتار گیاه دارویی در بروجرد کشت شده است گفت: شهرستان بروجرد ظرفیت افزایش سطح زیر کشت گیاهان دارویی را دارد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان لرستان گفت: 12 هزار و 978 واحد خونی از ابتدای امسال تاکنون در لرستان اهدا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: 212 میلیارد و 767 میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی با اشتغال 4 هزار و 960 نفر در لرستان پرداخت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۲۰:۵۸    
فرمانده سپاه لرستان گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب گامی در جهت روشن فکری مردم بوده، این در حالی است که در دنیا نمی خواهند مردم روشن فکر باشند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به معضل جدی قاچاق کالا در فضای مجازی گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت بر لزوم اخذ نماد الکترونیک تأکید و فروشگاه ها یا سایت هایی که فاقد نشان مذکور هستند را از طریق وزارت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: رقابت افراطی یکی از آسیب های جدی در نظام آموزشی است و باید در جهت پرورش استعدادها و خلاقیت دانش آموزان تلاش کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: شناسایی توانمندی های دانش آموزان به عنوان یک اولویت در دستور کار نظام آموزشی قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: 1050 مدرسه تخریبی در استان لرستان وجود دارد که تلاش داریم با استفاده از اعتبارات نوسازی مدارس و ظرفیت خیرین در جهت نوسازی مدارس اقدام کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش بروجرد گفت: شهرستان بروجرد با کمبود شدید نیروی انسانی به ویژه در مقطع ابتدایی مواجه است و در این مقطع 260 معلم نیاز است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بروجرد گفت: اعتبار نوسازی مدارس در بروجرد به 8 میلیارد تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: 8 میلیون دانش آموز مقطع ابتدایی امسال مشغول به تحصیل خواهند شد و تعداد کلاس اولی ها در مقایسه با سال گذشته 1.4 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: خیران 1100 میلیارد تومان به ساخت بیمارستان و مراکز درمانی، پایگاه اورژانس، و خرید تجهیزات کمک کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
2 پروژه خیر ساز با حضور مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کشور در شهرستان بروجرد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه لرستان با بیان اینکه سیاست گذاری های غلط منشأ اصلی بروز پدیده قاچاق در کشور است گفت: دولت در حوزه سیاست گذاری اقتصادی واقعاً ناکارآمد است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس منابع طبیعی الیگودرز با بیان اینکه حریق در جنگل های بلوط الیگودرز مهار شد گفت: تیم پایش منابع طبیعی در منطقه مستقر است و تحقیقات نیروی انتظامی در خصوص شناسایی عوامل بروز این آتش سوزی در حال ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۷:۵۹    
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: ستکبار جهانی اگر نفت ما را تحریم کنند ولی نمی تواند مغز ما را از ابتکار و خلاقیت باز دارند و این جشنواره ها نشانه ای از خودکفایی دانش بنیان بودن کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۷:۵۹    
مدیر کل آموزش و پرورش لرستا ن گفت: نرخ پوشش دوره پیش دبستانی به 77.4 درصد افزایش یافته است که این نرخ در طول تاریخ آموزش و پرورش استان بی نظیر بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم صلح و سازش بین دو طایفه بزرگ پیامنی و حاجی وند در شهرستان دورود برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بخشدار بخش ذلقی با بیان اینکه جنگل های بلوط الیگودرز دچار حریق شد گفت: آتش سوزی در حال گسترش است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی دلفان گفت: 300 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه چهار خطه محور دلفان- خرم آباد اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تیم های درمانی شامل یک پزشک، ماما و دارو یار در فصل گرم سال در مناطق صعب العبور شهرستان الیگودرز مستقر می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
40 زن بی سرپرست و بد سرپرست به همت بانوان کارآفرین در مرکز اشتغالزایی الزهرا(س) خرم آباد نان آور خانه شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
محرومیت در روستای دره زاغه بروجرد بیداد می کند و حتی برای تامین آب آشامیدنی باید دبه به دست در پی آب باشند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه دلفان گفت: پروژه مصلی شهرستان دلفان پس از گذشت 12 سال هنوز تکمیل نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حضور جوانان در فضای مجازی باید انقلابی، مبتکرانه و نوآورانه باشد و در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی گام بردارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه مسکن عمران اجتماعی بسیج با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در شهرستان پلدختر آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۲۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: 2300 واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان لرستان احداث و تعمیر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پلدختر گفت: کمک رسانی به مردم سیل زده باید بیشتر موردتوجه قرار گیرد تا مسئولان پیگیری و مشکلات را رفع کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: سیلاب فروردین ماه امسال 20میلیارد تومان به مساجد و امامزادگان لرستان خسارت زد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۲۹    
خبرنگاران بروجرد از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی در روستاهای این شهرستان بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: 150 منزل مسکونی در راستای محرومیت زدایی در بروجرد ساخته و بهسازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مناطق سیل زده شهرستان دلفان بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سامانه عمران اجتماعی کمک های مردم، خیران و همه مراکزی که می خواهند به هر نحوی به احداث یا بازسازی و تعمیر منازل آسیب دیده کمک کنند را تسهیل می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: تاکنونساخت 7000 واحد مسکونی سیل زدگان در سامانه عمران اجتماعی ثبت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سامانه عمران اجتماعی در راستای طرح جهاد همبستگی ملی با حضور رئیس بسیج مستضعفین رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سپاه و بسیج 11 هزار و 500 واحد مسکونی را برای احداث و تعمیر اساسی در دستور کار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از روستاهای سیل زده دلفان و همچنین پروژه ساخت واحدهای مسکونی سیل زدگان بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از پروژه ساخت منزل مسکونی برای سیل زدگان در شهرستان دلفان بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۱۵    
مدیر امور آب شهرستان بروجرد با اشاره به هوشمند سازی 50 درصد چاه های آب کشاورزی در بروجرد گفت: 766 حلقه چاه آب مجهز به کنتور هوشمند می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جانشین سازمان بسیج ادارات لرستان گفت: میز خدمت در راستای تکریم ارباب رجوع در مساجد لرستان برپا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور از احداث 140 واحد مسکونی برای سیل زدگان لرستان خبر داد و گفت: تاکنون 200 واحد خسارت دیده نیز توسط سپاه تعمیر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی گفت: سامانه "عمران اجتماعی" در راستای طرح جهاد همبستگی ملی و به منظور هدفمندسازی کمک های مردمی برای مناطق سیل دیدگان کشورمان به آدرس اینترنتی omranejtemaei.ir رونمایی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش و پرورش لرستان گفت: 50 مدرسه و 120 سوئیت در لرستان برای اسکان مسافران تابستانی آماده سازی شده است .
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مسئول فضای مجازی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: آموزش های حضوری و مجازی نسرا در مقاطع سنی و تحصیلی مختلف برای علاقه مندان با ارائه گواهینامه معتبر در سطح استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی دیگر از اعضای شورای شهر بروجرد به جرم فساد مالی دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۰    
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: با توجه به کاهش اعتبارات، میزان اعتبار در نظر گرفته برای مرمت، تملک، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان جوابگو نیست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رزمنده هشت سال دفاع مقدس به نقش رزمندگان لرستانی در عملیات مرصاد اشاره کرد و گفت: رزمندگان لرستانی یک محور عملیاتی با فرماندهی سردار نوری تشکیل دادند و ضربه سنگینی به منافقین وارد کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: بی رحمانه جنایات به دست مجاهدین خلق رقم خورد و در جریان عملیات مرصاد با تلاش رزمندگان ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: قیمت مرغ به دلیل گرمای هوا و عدم جوجه ریزی در برخی از استان های افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اوقاف و امور خیریه لرستان با بیان اینکه 30 وقف جدید در لرستان ثبت شده است گفت: مرکز افق در امامزادگان لرستان ایجاد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عملیات مرصاد خط بطلانی بر نقشه های دشمن و ضربه ای مهلک و کوبنده بر پیکر پوشالی منافقان وارد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از مناطق سیل زده شهرستان دلفان بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی لرستان گفت: 403 پروژه احداثی و تعمیری تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: حوادث کارگری در بروجرد نسبت به سال گذشته 50 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هلال احمر بروجرد گفت: 2 کوهنورد گرفتار شده در ارتفاعات گرین نجات یافتند و وضعیت جسمانی آن ها مساعد است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت خرم آباد گفت: حجاب علاوه بر مبانی دینی یک وجه قانونی نیز در کشور ما دارد و همه کسانی که هم به مبانی دینی اعتقاددارند و هم به قانون باید از نیروی انتظامی و از قوانین پشتیبانی کنند و ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر زراعت جهاد کشاورزی لرستان گفت: وقوع سیل وخشکسالی سبب شد امسال 40 درصد کاهش تولید محصولات کشاورزی به ویژه محصولات دیم را داشته باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۱    
رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان گفت: اعتبارات امسال شهرستان بروجرد 47.2 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نیرو نه تنها در حق شهرستان بروجرد کوتاهی، بلکه ظلم کرده است و در بحث سیلاب امسال11 نماینده از وزارت نیرو شکایت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران از اعمال قدرت خود برای دفاع از منافع ملت و ارزش های خود هیچ وقت کوتاه نمی آید و اراده قاطعی دارد برای پیشبرد اهداف و از آرایش جنگی دشمنان و از هیچ صحنه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری لرستان گفت: 65 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستائیان در استان لرستان هزینه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور دهیاری و شهرداری های کشور گفت: 350 هزار نیروی مازاد در شهرداری های کشور وجود دارد و از طرفی جایگاه 22 هزار شغل و پست در شهرداری ها خالی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری با بیان اینکه 14 مدیر متخلف در لرستان تحت تعقیب است گفت: پرونده ها به دوراز هرگونه هیاهو و جنجال سیاسی به موقع رسیدگی خواهد شد و نسبت به متخلفین اعمال قانون می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار سرلشکر سلامی از پروژه آزادراه خرم آباد- اراک بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه چگنی گفت: نیروی انتظامی حافظ امنیت جان و مال مردم است و ما نیز از مواضع صریح سردار اشتری فرمانده ناجا تقدیر و حمایت می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۲    
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روستاهای سیل زده شهرستان پلدختر بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار سرلشکر سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روستاهای سیل زده پلدختر بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از محور پلدختر - خرم آباد بازدید کرد و روند بازسازی این محور توسط وی مورد بررسی قرار گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...