جمعه ۰۶ مردادساعت ۱۳:۲۸Jul 2017 28

سفیر افلاک (safireaflak.ir)

  ۴ ساعت پیش    
صبح امروز جمعه زلزله ای به بزرگی 4.7 ریشتری در نهاوند استان همدان رخ داد که این زمین لرزه بسیاری از شهرهای استان را لرزاند.
  ۵ ساعت پیش    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۳:۲۱    
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: فصل الخطاب مشترک همه جناح ها باید دین مداری باشد که همان راه شهداست و همه باید با تمام توان از آن مراقبت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۶    
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: 20 تیم پزشکی به مناسبت دهه کرامت به مناطق محروم و نیمه برخوردار استان لرستان اعزام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۱    
معاونت آموزش سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: ارتقای آموزش مهارت برای ایجاد اشتغال ضروری است و نگاه ها به اموزش مهارت باید تغییر کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۱    
فرماندار بروجرد گفت: خروجی آموزش ها در مراکز فنی و حرفه ای بسیار مهم است و باید به گونه ای این آموزش ها ارائه شود که منجر به شغل و مهارت کافی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۶    
در عملیات مرصاد دهها رزمنده لشکر 57 بویژه 5 رزمنده شهرستان ازنا شهید شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۶    
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: مهارت افزایی در جهت بالا بردن کیفیت کالاها موثر است و پایین بودن کیفیت سبب روی آوردن مردم به سمت کالاهای خارجی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: آموزش رایگان مهارت به مردم مناطق حاشیه نشین در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است و نیاز است این موضوع در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۶    
دوره ی آموزشی طرح ولایت ویژه دانش آموزان لرستانی دختر در دانشگاه پردیس آیت الله کمالوند با حضور مسئولین بسیج دانش آموزی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۶    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توجه به این که 25 هزار فارغ التحصیل برای کارورزی ثبت نام کردهریا، 300واحد پذیرنده تا کنون برای جذب فارغ التحصیلان کاروز درخواست داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۶    
مسئول بسیج دانش آموزی استان لرستان گفت: طرح ولایت در استان لرستان با حضور 500 نفر از دانش آموزان در دو مرکز آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۱    
ساعت 11 و 34 دقیقه و 39 ثانیه امروز زلزله ای با شدت 2.7 ریشتر در الشتر خرم آباد را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۶    
در روزهای پایانی جنگ تحمیلی، استکبار در یک برنامه از پیش تعیین شده تلاش داشت تا به اهداف خود برسد اما رزمندگان ایران در عملیات مرصاد نقشه آنها را خنثی کردند که در این عملیات آخرین شهید روحانی دفاع ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۱    
رئیس محیط زیست الیگودرز گفت: یک بهله پرنده شکاری سارگپه توسط دو نفر از شهروندان دوست دار محیط زیست از مرگ حتمی نجات یافت وسپس به محیط زیست شهرستان تحویل داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۱    
عملیات غرورآفرین مرصاد که بعد از قبول قطعنامه598 در تاریخ 5 مرداد 1367 با رمز یاعلی(ع) و به فرماندهی شهید امیر سپهبد علی صیاد شیرازی آغاز شد برای همیشه تاریخ نشان داد که منافق جایی در انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۱    
مراسم تودیع ومعارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز با حضور حجت الاسلام جلیلیان نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۱    
افزایش کرایه خانه و مسکن موضوعی است که همه ساله در فصل تابستان به اوج خود می رسد، رشد 10 تا 15 درصدی اجاره بها فشار مالی زیادی به مستاجران وارد می کند و به نظر می رسد نظارت کافی در این زمینه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۱    
فرمانده انتظامی بروجرد گفت: به دلیل درگیری فیزیکی بین خریدار میوه و میوه فروش در بروجرد، میوه فروش با ضربات چاقو خریدار را به قتل رساند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۶    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۸:۵۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: آمار بالایی از فرزندان شهدا و ایثارگران بین 50تا 60هزار نفر بیکار هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۱    
عضو مجمع نمایندگان لرستان در مجلس گفت: مجلس طرحی را برای مقابله با تحریم های آمریکا در هفته گذشته با اکثریت قاطع به تصویب رسانده است و به صورت قاطع و شفاف با این موضوع برخورد خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۱    
امام جمعه معمولان گفت:متولیان بودجه در لرستان برای احداث یادمان شهدای گمنام معمولان بودجه ای را تخصیص دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۱    
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: هدف از تحریم های جدید به زانودرآوردن ملت است و تنها متکی به ظرفیت داخلی باشیم و باید به ظرفیت های داخلی متکی باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۱    
کارشناس سیاسی گفت: مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب تحریم های ضد ایرانی معادلات دیبلماسی منطقه وحتی دنیا را با چالش مواجه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۶    
طی مراسمی با حضور جلیلیان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان، مسئول دفتر ولی فقیه در سپاه شهرستان ازنا تودیع و معارفه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۶    
فرمانده انتظامی استان لرستان ازدستگیری 2 کلاهبردار سه میلیارد ریالی در خرم آباد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۶    
مسابقات قهرمانی ووشو بسیج استان با حضور 6تیم در شهرستان ازنا در حال برگزاریست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۶    
امام جمعه معمولان گفت: تحریم های جدید مجلس نمایندگان آمریکا علیه ایران نقض صریح برجام است ودولتمردان ما باید پاسخ قاطعانه به این ماجراجویی ها بدهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۱    
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: عمل به تعهدات یک طرفه در برجام، آمریکا را گستاخ تر کرد و تحریم های جدید نشان می دهد آنها زیاده خواه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۶    
یک کارشناس مسائل هسته ای با انتقاد از ضعف قوه مجریه در برخورد با آمریکا تصریح کرد: دلیل دیگری که آمریکا در چند سال اخیر تحریم های خود را شدت بخشیده است، ضعف دولت ما در مقابله با تحریم هاست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۶    
کارخانه 43 ساله پارسیلون که زمانی با 2000 کارگر یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان الیاف فیلامینت گرانول پلی آمید بوده است، سالی 100 میلیون تومان به چند چوپان اجاره داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۶    
رئیس اداره آب و فاضلاب شهری بروجرد گفت: هفته آینده به دلیل گرم شدن هوا افت فشار آب در بروجرد بیشتر می شود که نیاز است شهروندان در مصرف آب صرفه جویی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۵۱    
مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: در سال 96 تعداد دو هزار و 300 دانشجو در قالب 15 تیم جهادی به مناطق محروم و مختلف در سراسر استان اعزام می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۱    
امام جمعه بروجرد گفت: آموزش مهارت در اشتغالزایی ضروری است و برای حل مشکل اشتغال نیاز است افراد مهارت های لازم را کسب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۱    
رئیس فنی و حرفه ای بروجرد گفت: طی یک سال گذشته 2 هزار و 476 نفر در بروجرد آموزش های فنی و حرفه ای را فرا گرفته اند که برخی از این افراد مرتبط با رشته آموزش دیده مشغول به کار شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۶    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۰۶    
کارشناس مذهبی گفت: نامگذاری روز دختر در سالروز ولادت با سعادت کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (س) نشان عظمت و عزت آنهاست بنابراین دختران ایران زمین زندگی کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) را سرلوحه زندگی خود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۱    
استاندار لرستان از راه اندازی مرکز ناباروری با کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۱    
همزمان با آغاز دهه کرامت و میلاد باسعادت حضرت معصومه(سلام الله علیها) و امام رضا(علیه السلام) مراسم جشنی در حسینیه ثار الله خرم آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۱    
خبرنگار صداوسیما در شهرستان ازنا خبر داد: امشب برنامه شوک با محوریت سکه های تقلبی روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۱    
امروز تقریباً هیچ صاحب نظری در لزوم تفکیک این دو وزارتخانه و توقف این روند اشتباه تردید ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۶    
مصطفی مهدوی نوجوان ازنایی براثر جراحات ناشی از مجروحیت بعد از پانزده روز در بیمارستان نادری اهواز در آغوش پدرش به درجه والای شهادت نائل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۱    
بازاریان شهرستان ازنا از وجود بی سر و سامان دستفروشان سطح شهر گلایه کردند و خواستار رسیدگی و ساماندهی این موضوع شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۱    
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان الیگودرز از اسکان هزار و 716 نفر مسافر و گردشگر تابستانی در قالب312 خانوار در مراکز اسکان این سازمان در یک ماه اول فصل تابستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۶    
داستان تغییر و جابجای مدیران بروجرد بی سر و صدا و در سکوت خبری مدتهاست ادامه دارد، گاهی در یک هفته 2 مدیر بروجردی تغییر می کنند و برخی از مدیران گاهی از تودیع و معارفه خود اظهار بی اطلاعی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۶    
گلخنده های دخترفضای خانه را شکوفا می کند، شادی و نشاط خانه با وجود دختران چند برابر می شود، دخترانی که هدیه الهی هستند و با الگو گرفتن از حضرت معصومه (س) می توانند به سعادت برسند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۱    
تولیدکننده لرستانی سنگ های زینتی در استان لرستان گفت: گوهرشناسی رشته بسیار جالبی است به صورتی که هر فرد آموزش دیده با کمترین هزینه با خرید یک دستگاه می توانند حتی در منزل درآمدزایی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۱    
به مناسبت هفته ملی مهارت پرسنل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ازنا با شهدا تجدید بیعت نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۶    
مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در سراسر استان همایشی تحت عنوان همایش گوهر علم و عفاف برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۸:۵۱    
شهردار معمولان گفت: بر اثر برخورد دوستگاه تریلر نفت کش و یک دستگاه ایسوزو ،دو نفر جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۸:۰۶    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۵۱    
مدیر اجرایی جشن های زیرسایه خورشید در لرستان گفت: کاروان زیرسایه خورشید امسال از 6تا 13مردادماه همزمان با ایام دهه کرامت در استان لرستان حضور دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۰۶    
دبیرقرارگاه صاحب الامر لرستان گفت: طی هشت روز بین ایام ولادت حضرت معصومه(س) تا ولادت باسعادت امام رضا(ع) 50برنامه متنوع فرهنگی با همکاری 30مجموعه در 9شهرستان استان انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۱    
عملیات مرصاد" در 6روز پنجشنبه، مرداد 1367 با رمز مبارک "یا علی ابن ابیطالب (ع)" و به منظور مقابله با منافقین در منطقه "اسلام آباد" و "کرند" در غرب استان کرمانشاه توسط هوانیروز و نیروی هوایی ارتش ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۱    
این روزها در بسیاری از تفرجگاه های بروجرد قلیان هایی دیده می شود که دست به دست می چرخد، دود غلیظ این قلیان ها نفس پارکها را هم گرفته و بسیاری از جوانان و نوجوانان برای قلیان کشیدن به پارکها می روند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۶    
اولین یادواره شهدای شهرک بدر آباد با حضور مسئولان لشگری و استانی همچنین خانواده معزز شهدا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۶    
مسئول بسیج جامعه زنان بروجرد گفت: به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) جشن روز دختر و اردوی یک روزه در بروجرد برگزار می شود که در این مراسم از دختران محجبه نیز تجلیل به عمل می آید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۶    
فرمانده لشگر 84 ارتش لرستان گفت: خانواده های شهدا چشم و چراغ این ملت هستند وبایستی آنها را مورد تکریم قرار بدهیم نبایستی احدی با خانواده های معزز و معظم شهدا خدای نخواسته بی حرمتی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۶    
کشت محصول آب دوست برنج در دورود موجب کاهش آب دشت سیلاخور شده تا استمرار این روند در سایه بی توجهی مسئولان زمینه را برای وقوع یک فاجعه فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۶    
مشاور میراث فرهنگی استاندار لرستان گفت: باید در تمام فصول سال خدمات بوم گردی به گردشگران ارائه شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۱    
واکنش های منفی به اظهارات پسر معاون اول دولت اصلاحات به گونه ای بوده که برخی عوامل دولت اصلاحات را نگران و وادار به اظهارنظر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۶    
معاونت تربیت بدنی بسیج بروجرد گفت: اولین بانوی ملی پوش لرستانی از بروجرد پس از کسب مقام قهرمانی در کشور، عازم مسابقات جهانی تکواندو(هانمادانگ) در کره جنوبی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۶    
امام جمعه معمولان گفت:در تخصیص بودجه به مصلاهای نماز جمعه ملاک جمعیت نمازگزار نه شهرستانی بودن برخی ها گلایه های ناصوابی نسبت به بودجه مصلای معمولان داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۱    
جوان سپیدشتی که بر اثر حمله خرس مجروح شده بود با امداد رسانی بموقع اورژانس هوایی الیگودرز از مرگ حتمی نجات یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۶    
مدیر کل راه و شهر سازی لرستان گفت: زمین مسکن فرهنگیان پلدختر کاربری کشاورزی دارد و در قالب نامه ای فنی ،حقوقی به امضای استاندار باید به وزارت راه وشهرسازی ارسال می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۱    
دبیر شورای راهبردی قرارگاه خاتم الاوصیا گفت: استکبار جهانی از ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در ایران می ترسد و امنیت و رفاه ملت ایران در دست استکبار جهانی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۱    
وجود چهار هزار دستفروش در معابر و خیابان های بروجرد موضوعی است که سالهاست ساماندهی آنها توسط مسئولان فراموش شده و به دلیل افزایش بیکاری روز به روز بر جمعیت دستفروشان افزوده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۸:۰۶    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۱    
امام جمعه موقت خرم آباد گفت: گرامیداشت راه شهدا فقط به تجلیل از اسم شهدا نیست بلکه ادامه دادن آرمان و راه شهداست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۱    
فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: برنامه یادواره شهدای شهرک علیا که به واسطه جوانان و پیشکسوتان این منطقه به صورت خودجوش برگزار شده یک برنامه آتش به اختیار است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۶    
مدیرکل راه وشهرسازی لرستان گفت: حدود 28کیلومتر از چهار خطه پلدختر- خرم آباد تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۶    
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان در سالن جلسات فرماندهی سپاه استان لرستان برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۱    
طی دیدار نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس با رییس سازمان شهرداری ها، وعده دریافت تسهیلات و برخی ماشین آلات ضروری شهرداری برای ازنا صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۱    
نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس ضمن انتقاد از وضعیت بغرنج بیکاری در استان لرستان گفت: آقای رئیس جمهور به داد لرستان برسید چراکه بیکاری در استان بیداد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۶    
برگزاری جشنواره غذا به نفع بیماران خاص برنامه ای است که تعدادی از خیرین با طبخ غذا و فروش آنها مبلغ های دریافتی را برای کمک به بیماران خاص اهدا می کنند و با این اقدام مهربانی و همدلی را به نمایش می ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۶    
عضو شورای شهر بروجرد گفت: تا کنون بیش از 20 نفر برای تصدی پُست شهرداری بروجرد درخواست داده اند که تا کنون از میان این افراد گزینه ای انتخاب نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۶    
مدیر آب و فاضلاب روستایی بروجرد گفت: با بهره برداری از پروژه فاز اول آبرسانی شهید بروجردی و فاز 2 شمال بروجرد مشکل 12 روستا را برطرف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۶    
نمایش سیاه وردآورد از لرستان به جشنواره تئاتر سوره راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۱    
آتش سوزی در محل تخلیه زباله های شهری در الیگودرز در حالی از صبح دیروز آغاز و تا 3 بامداد ادامه داشت که هیچکدام از مسئولین در زمان وقوع حادثه در محل حاضر نشدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۱    
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:مبلغ 2میلیارد 700میلیون تومان برای تسریع در ساخت پمپاژ های کشاورزی شهرستان در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۶    
جمعی از تولیدکنندگان بروجردی با استاندار لرستان در جلسه ستاد تسهیل درد دل کردند و مشکلات خود را از جمله عدم همکاری برخی از بانکها و سودهای بالا عنوان کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۶    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۱    
فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری کلاهبردار 7 میلیارد ریالی در شهرستان دورود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۱    
فرماندار بروجرد گفت: امسال سهم اشتغالزایی بروجرد سه هزار و 341 نفر و میزان سرمایه گذاری860 میلیارد تومان است که با توجه به ظرفیت های بروجرد این رقم می تواند افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۱    
استاندار لرستان گفت: مبلغ سرمایه گذاری در بروجرد از 860 میلیارد تومان به یکهزار و 50 میلیارد تومان و میزان اشتغال از سه هزار و 341 نفر به چهار هزار نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۶    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با گذشت چهار ماه از سال جاری،14 درصد از تعهد اشتغال امسال در بروجرد محقق شده است که امسال قرار است سه هزار و 341 نفر در بروجرد مشغول به کار شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۶    
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در کل استان لرستان 192 طرح صنعتی نیمه کاره بالای 60 درصد پیشرفت وجود دارد که تکمیل 64 طرح نیمه کاره صنعتی در بروجرد زمینه اشتغال 2 هزار و 510 نفر را فراهم می ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۶    
قضاوت های نا آگاهانه در زمینه طبابت و انعکاس آنها در رسانه های عمومی از یکسو باعث بی اعتمادی به پزشکان و مراکز درمانی و از سوی دیگر با ایجاد رعب و وحشت در بین پزشکان باعث مهاجرت آنها به مناطق توسعه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به بهره برداری از 63 کیلومتر پروژه بزرگراهی در لرستان گفت: در هفته دولت 2 هزار و 254 واحد مسکن مهر افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۱    
معاون اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان گفت: طرح هادی مهارت در کل مراکز فنی و حرفه ای استان لرستان برگزار می شود و برای متقاضیان هیچ محدودیتی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۶    
حوزه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر با داشتن ظرفیت های مناسب فرصتی را ایجاد کرده که خدمات خود را علاوه بر شهرستان به سایر شهرهای همجوار هم گسترش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۱    
رودخانه دشت سیلاخور دورود به دلیل برداشت بی رویه آب و کشت محصولات آبدوست باعث از بین رفتن اکثر آبزیان این رودخانه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۶    
رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت: بر اثر تصادف در محور پلدختر - اندیمشک،متاسفانه دو نفر جان خود را از دست دادند و 14نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۱    
کشف تعدادی سفال شکسته و استخوان در تپه تفریحی چغا بروجرد نشان از گورهای خمره ای دارد که مربوط به دوره اشکانی است که این آثار کشف شده به میراث فرهنگی برای بررسی بیشتر منتقل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۶    
امروز مردم لرستان از مدیران ناکارآمد شکایت دارند و نمایندگان مردم لرستان نیز همچون مردم معتقدند برخی مدیران نالایق، لرستان را در حوزه عمران و اقتصاد تا لبه پرتگاه کشانده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۶    
حجت الاسلام ارزند ه گفت: دولتمردان پس از گذشت سه سال تازه و اذعان به نقض برجام از سوی آمریکایها به حقیقت صحبت دلسوزان و منتقدان کشور رسیدند و به جمع دلواپسان برجام پیوستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۶    
بسته خبری یک روزه سفیرافلاک مهمترین اخبار منتشره در این پایگاه خبری را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۳۶    
همایش فصلی ناظرین دفتر نظارت وبازرسی بر انتخابات شهرستان در سالن دانشگاه فرهنگیان الیگودرز برگزار شد. عکس: یاسر مومنی
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۲۱    
امام جمعه بروجرد گفت: دولت یازدهم نتوانست در تولید و اشتغال رونق ایجاد کند و همچنین وضعیت اقتصادی و فرهنگی مناسب نیست که باید مدیرانی جهادی، انقلابی ...
مشاهده نتایج بیشتر...