سه شنبه ۲۳ مهرساعت ۱۴:۴۹Oct 2019 15

جدیدترین‌های «مدیرکل تبلیغات اسلامی»

خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه 22 کاروان از استان با پای پیاده راهی مشهد مقدس شده اند، گفت: حرکت این کاروان ها از 20 مهرماه آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۰:۵۴    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: پیشنهاد من به مسوولین دولتی و وزارت کشور این است که برای حل مشکلات و تسریع در بهبودبخشی عملکرد مواکب و ایستگاه های صلواتی خدمت رسان در مرزهای شلمچه و چذابه دو نماینده ویژه قرار دهند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۷    
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: فعالیت های اداره کل تبلیغات اسلامی در دو حوزه کاری عفاف و حجاب و آسیب های اجتماعی دنبال می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۶    
یاسوج- مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از توزیع اقلام فرهنگی در بین کاروان های زائرین اربعین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: عجز رسانه های دشمن در بایکوت خبری آئین عظیم اربعین حسینی کاملا عیان بوده و این نشان می دهد که پیام عاشورا جهانی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شیراز – مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: طی هماهنگی های انجام شده در تمامی موکب های ثبت شده استان فارس روحانی مبلغ از جانب سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس حضور دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری اجتماع بزرگ جاماندگان اربعین حسینی در همدان خبر داد و گفت: این برنامه با همکاری هیئت های حسینی و مشارکت مردم انجام خواهد شد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۹    
اتحادخبر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از اعزام 30 مبلغ به موکب های استان در کشور عراق خبر داد و گفت: ایستگاه تلاوت قرآن کریم، ایستگاه تصحیح قرائت نماز و ایستگاه استراحت قرآنی فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: پیاده روی جاماندگان اربعین در زاهدان برگزار می شود.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به برپایی 42 موکب اربعین از سوی تبلیغات در داخل لرستان و خارج ازاستان، گفت: بیش از 300 مبلغ در این موکب ها فعالیت دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۶    
بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: در همایش اربعین مردم در بعد پشتیبانی و خدمات رسانی پای کار هستند اما در حوزه فرهنگی نیاز است برنامه ریزی دقیق، عمیق و هدفمند صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به شرکت گسترده و میلیونی در پیاده روی اربعین از زائران خواست تاقدمهایشان را نذر ظهور حضرت منجلی عالم بشریت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: موکب های اربعین حسینی استان اردبیل روزانه به 22 هزار زائر خدمات ارائه می کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: همزمان با اربعین حسینی مراسم پیاده روی زائران اربعین حسینی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: این اداره کل با اعزام مبلغانی که به زبان اردو آشنایی دارند، به دنبال برآورده کردن بخشی از نیازهای دینی زائرین پاکستانی اربعین است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۱    
خرم آباد- مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان از اجرای برنامه های فرهنگی و دینی در موکب های اربعین توسط روحانیون و مبلغین این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: به صورت روزانه موکب های اربعین حسینی در نقاط مختلف استان اردبیل به 22 هزار نفر ارائه خدمات می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی از حضور و فعالیت 61 روحانی و مبلغ دینی در موکب های اربعین استان مرکزی به منظور انجام کارهای تبیینی معنوی و فرهنگی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان هرمزگان گفت: برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت اربعین در دو بخش حرفه ای و موبایلی از دیگر اقدامات انجام شده در راستای برپایی پرشکوه راه پیمایی اربعین است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۶    
تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت گام دوم انقلاب گفت: تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اولویت انجمن های اسلامی آذربایجان شرقی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: هیئت های حسینی باید محل فکر و تبلور اندیشه باشند و درزمینهٔ آگاه سازی جوانان در مقابله با انحرافات و آسیب ها اجتماعی گام بردارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۹    
بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بر لزوم کادرسازی در هیئت های مذهبی تأکید کرد و گفت:مسئولان هیئت ها باید از همه ظرفیت های مادی، معنوی و مردمی هیئت استفاده کنند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۶    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: اکنون 26 دستگاه و نهاد درزمینهٔ حجاب و عفاف مسؤولیت دارند؛ اما هیچ کدام از این دستگاه ها هم پاسخگوی وضعیت فعلی نیستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - در پی کسب رتبه برتر قرآنی استان بوشهر در سال 97، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با ارسالی لوحی، از مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان تقدیر کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۱    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: با توجه به اینکه اجتماع عظیم اربعین یک حرکت جهانی و اثرگذار است، همه نقشه ها و توطئه های شوم بد خواهان را نقش بر آب می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۶    
اردبیل - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: طبق پیش بینی ها 12 هزار زائر از کشور جمهوری آذربایجان از طریق پایانه مرزی بیله سوار عازم زیارت مرقد مطهر امام حسین (ع) خواهند شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۶    
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان از برپایی 42 موکب لرستان ویژه اربعین خبر داد و گفت: 17 موکب در استان لرستان و 27 موکب نیز در عراق دایر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: 347 مبلغ از استان سمنان به مراسم اربعین حسینی اعزام شدند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۰    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: دستیابی به آرمان های گام دوم انقلاب اسلامی تنها با بهره گیری از فرهنگ و مکتب عاشورایی میسر می شود.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۶    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه راهپیمایی اربعین حسینی باعث هم افزایی هسته های مقاومت است، گفت: این هم افزایی به سمتی می ورد که مکتب امام حضور خودش را در جهان نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
جلفا - آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید دفتر نمایندگی تبلیغات اسلامی جلفا با حضور حجت الاسلام حسن شعبانی مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۳    
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: اربعین محلی برای رقابت بر سر ایثار است چراکه در همه جای دنیا آدمها التماس می کنند چیزی به دست بیاورند اما در اربعین دنبال آن هستند که چیزی بدهند و خدمتی ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: پیام اربعین با همبستگی مسلمانان از مرزهای سیاسی فراتر رفته و جهانی شده که یک هَلْ مِنْ ناصِرٍ یَنْصُرُنی برای فراهم سازی ظهور حضرت مهدی(عج) است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از اعزام کاروان تبلیغی احباب المهدی به عراق خبر داد و گفت: 15 روحانی مسلط به چند زبان خارجی در قالب این کاروان به پیاده روی اربعین اعزام شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: فعالیت های فرهنگی و مذهبی نقش مهمی در کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: روحانیون در تمام مواکب استان برای پاسخگویی به مسائل شرعی و اقامه نماز جماعت مستقر می شوند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۲    
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی بردباری و شکیبایی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را یک الگو و درس بزرگ برای آحاد مختلف مردم و مسئولان دانست و اظهار داشت: اگر به ترویج ارزش های دینی می اندیشیم و می خواهیم پیام و آرمان های شهدا زنده بماند، باید راه شهدا را ادامه بدهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۰۹    
مدیرکل تبلیغات اسلامی به صحنه های زیبای پیاده روی اربعین اشاره کرد و گفت: اینکه برخی با پای برهنه، برخی با عصا و حتی حضور کودکان و نوجوانان جلوه های خاصی می بخشد که چنان جاذبه قوی مغناطیسی دارد و لذتی دارد که وصف شدنی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان از استقرار روحانی و مبلغ در همه مواکب لرستان چه در داخل استان و چه در عراق خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
قم - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، مسجد محوری را رویکرد اصلی این اداره کل ذکر کرد و گفت: در این راستا از ظرفیت صاحبنظران و نخبگان برای تقویت این رویکرد استفاده می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۶    
قزوین- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: به مناسبت اربعین سالارشهیدان اباعبدالله الحسین (ع) نمایش عاشورایی ردای سرخ خورشید به مدت شش شب در قزوین به روی صحنه می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- کاروان پیاده اربعین شهرستان اهر با بدرقه مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی عازم کربلا شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان این که شایسته است مبلغان با نگاه تمدنی وارد عرصه تبلیغی شوند، گفت: مبلغان حوزه خراسان باید کار و رسالت تبلیغی خود را به عنوان تبلیغ تمدنی دنبال کنند و در راستای تمدن سازی اسلامی گام های ارزشمندی بردارند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: همایش میلیونی پیاده روی اربعین حرکتی پرمعنا و مقدمه ای برای جامعه سازی و تمدن سازی نوین اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از فعالیت 15 قاری در پنج موکب قرآنی این استان در ایام اربعین در کشور عراق خبر داد.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: دومین مسابقه مداحی نو گلان حسینی با هداف اجرای طرحی نو در استان در حال اجرااست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: دو هزار و 21 مبلغ بومی و غیربومی طی شش ماهه نخست سال جاری در هشت شهرستان استان اعزام و برنامه های تبلیغی خود را اجرا کردند.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۶    
رسانه ها صرفاً نباید خبررسان باشند بلکه باید بر اساس آرمان های انقلاب تمدن ساز بوده و مسائل مختلف در بطن جامعه را بررسی کرده و در تصمیم گیری های مختلف و کلان موثر باشند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان بابیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب عالی ترین و جامع ترین سند بالادستی در بخش های مختلف جامعه است، گفت: باید ظرفیت های جوانان نخبه را پای کار آورد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان _ مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان گفت: اندیشه های اسلامی دربین مسئولان مغفول مانده است و متاسفانه اندیشه ناب اسلامی در دل و جان برخی از مسئولان کشور هنوز جای نگرفته است .