چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۳:۵۲Jun 2020 3

جدیدترین‌های «مدیرکل تبلیغات اسلامی»

 
خبرگزاری مهر   ۲۰ دقیقه پیش    
ارومیه - مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی از برگزاری مسابقه پیامکی وصیت نامه سیاسی الهی امام (ره) در استان همزمان با سی و یکمین سالروز ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۵۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان گفت: با توجه به شیوع کرونا باید قبل از ماه محرم از طریق مناسبت هایی که وجود دارد یک رزمایش، تمرین یا ظرفیت سنجی برای ورود به این ماه داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: احیای اسلام و ارزش های الهی و انسانی در برابر دو تفکر شرق و غرب توسط امام خمینی (ره) مهم ترین دستاورد برای جهان اسلام است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان، توجه به جایگاه مردم را مهم ترین شاخصه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی عنوان کرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: حضرت امام (ره) با روحیه توکل به خدا اسلام و انقلاب را صادر کردند، الان تحولات و بیداری اسلامی که در جهان اتفاق می افتد نتیجه تلاش و اندیشه های امام خمینی(ره) است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه امام خمینی یک شخصیت تاریخی باویژگی های خاص و دارای مکتب است، گفت: اندیشه های امام خمینی درجامعه تبیین و ترویج داده شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
قم – ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی قم گفت: مکتب امام(ره) مبتنی بر فطرت انسانی است به همین دلیل هر کس در هر گوشه عالم این شعار و این مکتب را که امام برای بشیریت تعریف کرده است، بشنوند با تمام وجود به سمت آن حرکت می کند به همین دلیل عصری که امام آغاز کرده جهان را تغییر داده است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا_ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان گفت: جوهره حرکت امام خمینی (ره) الهی بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام داداش زاده با اشاره به شجاعت ذاتی و شخصیت والای امام راحل گفت: در این برهه حساس تنها راه عبور از مشکلات ادامه مسیر امام خمینی (ره) و تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری است تا اقتدار نظام و پیشرفت کشور ادامه داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: تبیین شخصیت واندیشه امام خمینی رسالت خطیر نخبگان علمی و فرهنگی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۵    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم بزرگداشت رحلت امام راحل در استان کهگیلویه و بویراحمد طی روزهای چهارشنبه 14خرداد و پنچشنبه 15خرداد برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۶    
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در رزمایش مواسات شهرستان دشتی، نقش روحانیون را در رزمایش مواسات و توزیع کمک های مؤمنانه محوری عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز – مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس از توزیع 7 هزار 265 عدد کارت هدیه 200 هزار تومانی به مناسبت ارتحال حضرت امام(ره) در میان محرومین استان فارس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: امام خمینی(ره) با پیوند دادن اخلاق، عرفان و سیاست، حیات تازه ای به جامعه بشری داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
یزد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به گستره مخاطبان فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گفت: طلاب و روحانیون از این ظرفیت برای تبیین وصیت نامه ارزشمند امام خمینی (ره) استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قم - مدیرکل تبلیغات اسلامی قم، باور به مردم و جایگاه انسان در عالم هستی را از ویژگی های مکتب امام راحل دانست و گفت: مردم سالاری حقیقی از مظاهر روشن در مکتب نجات بخش امام خمینی(ره) است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به عادی شدن روال کاری و فعالیت ادارات گفت : از این پس نماز جماعت با رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات استان البرز برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: برنامه های گرامیداشت ارتحال امام(ره) به صورت مجازی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: اگر از فضای مجازی استفاده درست شود، ظرفیت مناسبی برای تبیین سیره و ابعاد شخصیتی حضرت امام خمینی (ره) است .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر، همراهی مساجد و مراکز دینی شهرستان کنگان در مقابله با ویروس کرونا را قابل تحسین ذکر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: مساجد استان زنجان برای اقامه نمازهای جماعت از امروز با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بازگشایی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که امام جماعت مسجد به امام محله ارتقاء می یابد گفت: مسجد سرنوشت ساز، تحول ساز و تولی گری اش با امام محله است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری 300 برنامه سخنرانی و مدیحه سرایی همزمان با سالروز ارتحال امام(ره) در همدان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: مجلس یازدهم باید قوانینی در راستای رفع مشکلات معیشت جامعه وضع کند و اقدامی فراجناحی، جهادی و انقلابی داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از تسریع در تکمیل مجتمع فرهنگی قرآنی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
یزد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه ضرورت ایجاد مراکز نیکوکاری در مساجد در ایام کرونا نمایان شد،گفت: تاسیس این مراکز در مساجد یزد با جدیت بیشتری نسبت به قبل دنبال می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز،گفت: عمده برنامه های تدوین شده در به مناسبت ارتحال حضرت امام به صورت مجازی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۵    
اراک - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: تمام مساجد این استان که طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا به مدت سه ماه تعطیل بودند، روز دوشنبه با اقامه نماز جماعت و با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی رزمایش مواسات شهرستان های جنوبی استان بوشهر با محوریت امامان محله و روستا برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۷    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی پرداختن به اندیشه های امام خمینی(ره) به ویژه در خصوص مسئله 15 خردادماه را ضروری دانست و گفت: امروز گفت وگو در این باره حائز اهمیت است و باید به آن پرداخته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: امام خمینی (ره) پایه گذار گفتمان مقاومت و پایداری است و امروز بیداری اسلامی از مهم ترین مبانی فکری امام (ره) است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: با توجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا امسال در سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) برنامه و مراسم تجمع بزرگ در مساجد را نخواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به اعلام عادی سازی فعالیت ادارات توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا، گفت: نماز جماعت در ادارات استان البرز برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری 740 جلسه خانگی قرآن کریم در ماه رمضان برای تحقق شعار هر خانه ایرانی یک مرکز دینی و قرآنی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: به مناسبت بزرگداشت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) برنامه متعدد فرهنگی مذهبی ، باعنوان به نیت سید روح الله" در این استان برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۰۰    
حوزه/ حجت الاسلام عزت زمانی گفت: یکی از اصول و چارچوب هایی که امام(ره) این قیام را بر اساس آن انجام داد، تکلیف محوری ایشان بود، آن زمانی که باید پایه های علمی را مستحکم کند، انسان ها را تربیت نماید، مؤثرین را به خط کند و نامه نگاری شود . همه این اقدامات حول محور تکلیف می چرخد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: از امروز همزمان با سراسر کشور تمامی مساجد گلستان با حفظ پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی از برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی ( ره) در روز سه شنبه در محل مصلای بیت المقدس اراک خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: برای اثر بخشی در کارها باید برنامه های فرهنگی بر اساس ظرفیت های بومی و فرهنگی مناطق و نیازها و زیست بوم محلی تدوین و اجرا شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در قزوین در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: امر به معروف و نهی از منکر، اقامه نماز و اقامه عدل از رسالت های سازمان تبلیغات اسلامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد: از شب گذشته همه مساجد بازگشایی شدند و نماز جماعت برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری 4300 ختم قرآن کریم در ماه رمضان با مشارکت مؤسسات و خانه های قرآنی این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: وجود کانون های فرهنگی هنری چراغ مساجد هرمزگان را در ایام کرونایی روشن نگه داشت.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام یوسف احمدی اظهار داشت: از امروز تمام مساجد استان کرمانشاه به منظور اقامه نماز جماعت بازگشایی می شوند. وی افزود: در تمام مساجد نمازهای یومیه با رعایت پروتکل های بهداشتی اقامه خواهد شد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی روز یکشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین با بیان اینکه مهمترین رسالت سازمان تبلیغات اسلامی ترویج فرهنگ دینی در جامعه است،افزود: انس به قرآن و عمل به سیره نبی اکرم (ص) و تاثیر گذاری در جامعه از وظایف ذاتی این نهاد فرهنگی است که باید به ان توجه [...]
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری 92 کرسی تلاوت قرآن کریم در شبکه های اجتماعی در ماه رمضان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: مراسم بزرگداشت رحلت امام خمینی و شهدای 15 خرداد در مصلی بجنورد برگزار و از صدا و سیمای استان پخش می شود.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۵    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز از اجرای پویش وصال یار با مشارکت اوقاف و امور خیریه استان خبر داد.