یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۰۱:۰۹Apr 2020 5

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان»

 
عصر همدان   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهنازضرابی زاده، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ؛ به بیان اقدامات این کانون برای قشر کودک و نوجوان در زمان بحران ها پرداخت و گفت: کانون پرورش فکری در زمان بحران هایی همچون سیل، زلزله و غیره یک پیک امید دارد . ...
سلام نو / گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
فیلم سینمایی سازدهنی به کارگردانی امیر نادری روز شنبه، 24 اسفند روی پرتال اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار می گیرد. به گزارش سلام نو، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پخش فیلم های سینمایی یا تئاترهای تولیدی کانون پرورش فکری کشور برای قشر کودک و نوجوان این استان و دیگر استان ها تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان گفت: سایت پیک امید با شعار در دل دارم امید در خدمت کودکان و نوجوانان است.
رمان هرمان به نویسندگی لارس سابی کریستنسن برای اولین بار در انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۳    
مدیر کل کانون پرورش فکری استان مرکزی گفت: پیک امید مجازی در ایام تعطیلی مدارس، با هدف امید آفرینی، نشاط و آموزش های بهداشتی میهمان خانه کودکان و نوجوانان استان مرکزی خواهد بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۳    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری از غنی سازی اوقات "در خانه ماندن" و انتقال نشاط اجتماعی به کودکان و نوجوانان و آموزش خود مراقبتی به کودکان از طریق فضای مجازی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پخش تولیدات سینمایی و تئاترهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دلیل استقبال مخاطبان، برای دومین بار روی پرتال اینترنتی پیک امید آغاز شد.
مسابقه بین المللی نقاشی کودکان و نوجوانان با عنوان دست های پاک، نجات بخش زندگی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل در پیامی 2 آوریل برابر با 14 فروردین ماه که به افتخار زادروز هانس کریستین اندرسن نویسنده داستان های کودکان به نام روز جهانی کتاب کودک"International Children’s Book Day" نام گذاری شده ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۰:۴۲    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: باتوجه به شیوع بیماری کرونا و در راستای حفظ فاصله اجتماعی اعضای انجمن ادبی آفرینش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان به صورت مجازی جلسه ی نقد آثار شعر خود را برگزار کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: مربیان تلاش گر فرهنگی و هنری این کانون همگام با کشور و برای ارتباط با اعضا و همه کودکان و نوجوانان زنجانی که همراه با خانواده های خود، این روزها برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در خانه مانده اند ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تولیدات سینمایی و تئاترهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دلیل استقبال مخاطبان، برای دومین بار روی پرتال اینترنتی کانون پخش می شود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مهناز فتاحی، مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه گفت: با وجود شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، اما مربیان کانون با تولید و انتشار برنامه های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی و انتشار آنها در فضای مجازی، کودکان و نوجوانان را فراموش نکرده اند. ...
تولیدات سینمایی و تئاترهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دلیل استقبال مخاطبان، برای دومین بار روی پرتال اینترنتی کانون پخش می شود.
فراخوان مسابقه عکس 'خانه امن من' با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان و آموزشگاه و گالری عکاسی دوربین منتشر شد.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان برای کودکان و نوجوانان اصفهانی که امسال در خانه ماندند نخستین مهرواره شعر، داستان و تصویرگری طنز را با عنوان نقل سپید خنده برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گپ وگفت نویسندگان و شاعران شناخته شده ادبیات کودک در قالب نشست های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت اینترنتی برگزار می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۲۶    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان با اشاره به خانه نشینی پیش آمده بر اثر کروناویروس ازنمایش رایگان انیمیشن صفر در پرتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان از راه اندازی و فعالیت 6 کتابخانه درون مدرسه ای در مناطق کم برخودار شهری و روستایی استان زنجان توسط کانون استان خبر داد
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۲    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان گفت: خوزستان با توجه به داشتن مهم ترین و بهترین مراجع و منابع قصه گویی در سراسر کشور این آمادگی را دارد در برنامه های مختلف صدا و سیمای مرکز خوزستان از قابلیت مربیان استفاده کرده تا برای کودکان و نوجوان و خانواده های آنان قصه های اصیل ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۲    
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان خراسان جنوبی فراخوان مهرواره فرهنگی، هنری و ادبی صبح عافیت را تمدید کرد.
پویانمایی این هم پول ماهی به کارگردانی محمدعلی حسین خان و مرتضی احمدوند در پرتال اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نمایش گذاشته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۰    
بیرجند - ایرنا - مربی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: روزهایی که کشور با بحران کرونا مواجه شده اعضای این کانون فعالیت های خود را از طریق فضای مجازی و در خانه دنبال می کنند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی از حضور بیش از یک هزار و 500 نفر از اعضای کارگاه ها و انجمن های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی در کارگاه های مجازی در طول ایام تعطیل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- انیمیشن کچل کفترباز امروز /دوشنبه/ روی پرتال اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار دارد و خانواده ها می توانند به صورت رایگان این فیلم را برای سرگرمی فرزندانشان تماشا کنند.
پویانمایی صفر به نویسندگی و کارگردانی نازنین سبحان سربندی به صورت آنلاین در پرتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نمایش گذاشته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان با بیان اینکه در این ایام مهمترین هدف کانون تشویق کودکان و همچنین خانواده ها برای در خانه ماندن است، گفت: بخش مهمی از فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی کانون از طریق پیک امید به آدرس http://omid.kpf.ir/ قابل ارائه است.
انیمیشن کچل کفترباز به کارگردانی صادق جوادی روز دوشنبه 11 فروردین روی پرتال اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار می گیرد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه می گوید، هم زمان با شیوع ویروس کرونا در جامعه و به دلیل خانه نشینی اعضا، طرح پیک امید مجازی کانون از اواسط اسفند 1398 در استان آغاز به کار نموده است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۳:۳۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان دکتر سید محمد قلمکاریان با انتشار پیامی درگذشت مادرشهید غلامرضا دهانی را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام ...
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۵    
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خمینی شهر اظهار کرد: با در دست بودن فضای مجازی بازی های محلی وسنتی به فراموشی رفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: فراخوان مهرواره نقاشی، عکس و فیلم کوتاه با عنوان "بهار در خانه " ویژه تعطیلات نوروز 99 از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای مخاطبان چهار تا 18 سال اعلام شده که گروه های هدف نسبت به مشارکت فعالانه در این طرح اقدام ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - کارشناس فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی گفت: راه ورود کرونا به حصار امنیت روانی خانواده به ویژه گروه سنی کودکان باید سد شود چرا که استرس و اضطراب پیامدهای جدی برای سلامت جسم و روان دارد.
نمایش لافکادیو به کارگردانی امیر مشهدی عباس روز یک شنبه 10 فروردین روی پرتال اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قابل دسترسی است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۳۵    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: اعیاد شعبانیه از اعیاد بسیار بابرکت و عزیز در بین شیعیان اسلام هستند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فیلم سینمایی مسیر عشق به کارگردانی بیژن شکرریز به مناسبت ولادت حضرت امام حسین(ع) روی پرتال اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قابل دسترسی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ضمن تشریح عملکرد این مرکز طی دو سال اخیر، دلیل کندی برنامه های اصلاحی کانون را وابستگی آن به دولت می داند.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فاش نیوز- فیلم سینمایی ضربه فنی به کارگردانی غلامرضا رمضانی از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پنج شنبه 7 فروردین از شبکه امید سیما پخش می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان گفت: همزمان با شیوع بیماری کرونا کارگاه های فرهنگی، هنری و ادبی با حضور مربیان کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان بصورت مجازی در حال اجرا است.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، مسابقه نقاشی ویژه کودکان ونوجوانان در فضای مجازی به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران، را برگزار می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آموزش کاردستی و عروسک سازی توسط مربیان کانون در شبکه امید سیما و پخش آنلاین انیمیشن دزد درخت از جمله اخبار امروز (پنجشنبه، هفتم فروردین) کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۰    
انجمن ادبی آوای قلم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهربابک، محمدکاظم کاظمی را به عنوان کارشناس به گروه مجازی شان دعوت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان گفت: همزمان با شیوع بیماری کرونا کارگاه های فرهنگی، هنری و ادبی با حضور مربیان کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان بصورت مجازی در حال اجرا است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حمیدی با اشاره به اجرای طرح پیک امید مجازی، گفت: تاکنون 400 محتوای فرهنگی، هنری و ادبی توسط مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی به منظور ارتباط با کودکان در زمان تعطیلات تولید شده است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۵    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پیک امید را با هدف پرورش توان فکری کودکان و نوجوانان، پرورش نسل هنرمند و خلاق اهل مطالعه و تحقیق، آشنایی با فرهنگ، هنر، ادبیات و تاریخ اسلام و ایران با رویکرد هویت دینی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان با اشاره به اینکه آغاز کلاس های کانون زبان به بعد از بحران کرونا موکول شد، گفت: با این وجود متقاضیان می توانند برای شرکت در این کلاس ها بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهند.