جمعه ۰۴ بهمنساعت ۰۲:۱۹Jan 2020 24

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: درآمدهایی که در بودجه سال 99 برای استان قزوین پیش بینی شده 2600 میلیارد تومان است اما توان ما 2000 میلیارد تومان است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: سهم استان اردبیل از اعتبارات سال 99 کشور مشخص شده به طوری که نسبت به سالجاری رشد 13.2 درصدی را نشان می دهد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: مجموع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و هزینه ای 2463 میلیارد تومان به استان ابلاغ شده که دارای تخصیص است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۲    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: تعداد قرارداد منعقد شده برای پروژه های سیل، هزار و 17 مورد بوده که برای این تعداد، 84 درصد معادل 672 میلیارد تومان تخصیص به استان ابلاغ شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان از تهیه و تدوین سند توسعه و اشتغالزایی 546 روستای خوزستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: بی توجهی به تبعات بعدی در تبدیل روستاها به شهرهای جدید، باعث از دست رفتن جامعه مولد روستایی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی با بیان اینکه اعتبارات استان 152 میلیارد تومان است، گفت: از این مبلغ 88 میلیارد تومان از تبصره 16، 54 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و 10 میلیارد تومان از صندوق امداد ولایت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس گفت: بودجه اختصاصی طرح ها تا پایان امسال در حوزه پژوهش حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان است.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، درباره بودجه سال 99 استان تهران، اظهار داشت: بودجه سال آینده نسبت به 98 افزایش خوبی در سطح استان داشته و حدود 20 درصد بیشتر از بودجه سال 98 است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان از ابلاغ 73 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار جدید به مناطق سیل زده این استان از طرف سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، نعمت اله ترکی در نشست بررسی وضعیت پیشرفت پروژه های اقتصاد مقاومتی استان تهران که در سازمان مدیریت برگزار شد، اظهار کرد: براساس ابلاغیه ستاد اقتصاد مقاومتی کشور مبنی بر معرفی پروژه های اولویت دار در سطح استان که اسفند ماه سال گذشته انجام شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۸    
کامیاران - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: 90 میلیارد تومان اعتبار به منظور تکمیل پروژه سدهای امیرآباد و رمشت و شبکه های پایاب این سدها اختصاص می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۷    
ایسنا/فارس رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس اعلام کرد که از مجموع دستگاه های اجرایی استان، 51 دستگاه در اجرای میز خدمت الکترونیک در بخش خدمات شناسه دار مورد ارزیابی قرار گرفتند و 9 دستگاه نیز گزارشی در این باره ارسال نکرده اند.
به گزارش اقتصادآنلاین ، رئیس این سازمان اعلام کرد: برای اولین بار، داده های آماری به روز و برخطی از وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان تهران در سامانه اطلاعات آماری قرار می گیرد. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه گفت: با توجه به کاهش 3.1 درصدی نرخ بیکاری استان در 9 ماهه امسال، کرمانشاه به لحاظ رتبه بیکاری در جایگاه سوم کشور قرار دارد.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با تأکید بر اینکه دشمنان این کشور به دنبال ایجاد بی اعتمادی هستند تصریح کرد: آن ها به دنبال این هستند که این بی اعتمادی را نه صرفاً نسبت به مسئولین کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۸    
رشت- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اشاره به اینکه امروز دشمن اتحاد و وحدت ملت ایران را نشانه گرفته است، گفت: وجود امنیت و آرامش رکن مهم توسعه هر جامعه ای است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۹    
ایسنا/گیلان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه توسعه به آرامش، اتحاد و پرهیز از اختلاف نیاز دارد، خاطرنشان کرد: هر کسی که در جهت بر هم زدن آرامش و خدشه دار کردن وحدت و اتحاد مردم حرکت می کند مخالفت توسعه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان از دستور ابلاغ 100 میلیارد تومان توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: مطالعات 601 روستا در قالب 34 دهستان انجام گرفته و سعی شده است که روستاها پراکنده نباشند تا زنجیره ارزش و کارکرد روستاها لحاظ شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: مطالعات توسعه و اشتغال 2000 روستا در استان انجام شده است.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از حمایت قاطع خود برای خرید و تبدیل خانه مادری شیون فومنی به موزه خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تأمین اعتبار احداث تصفیه خانه های فاضلاب شهرستان دماوند در نشست مسئولان دماوند با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران پیگیری شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۵    
ایسنا/قزوین رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: برای اولین بار در کشور ایده منطقه آزاد کشاورزی دشت قزوین مطرح شده است که با تصویب آن محصولات ارگانیک در این دشت تولید و صادر خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۴    
شهرکرد- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: جذب سرمایه گذاران در چهارمحال و بختیاری ضروری است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: رئیس مجمع نمایندگان یزد و سایر نمایندگان پاسخگو باشند چرا امسال فرم پیشنهادات و ایرادات لایحه بودجه را به دستگاه ها ارسال نکرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان، با اشاره به تکمیل 40 درصدی خط راه آهن چابهار زاهدان گفت: این پروژه با اعتبار 4 هزار میلیارد تومانی به اتمام خواهد رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی بر تمرکز بر پروژه های نیمه تمام که به زیر ساخت های توسعه استان و اشتغال کمک می کند مانند حمل و نقل، کشاورزی، معدن، گردشگری تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهرگفت: 22 پروژه اقتصاد مقاومتی در این استان اجرایی شده که با به ثمر نشستن آنها 9 هزار فرصت جدید شغلی ایجاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: به دلیل فقدان الزام قانونی در برخی مواقع، بعضی دستگاه ها همکاری لازم با پنجره واحد سرمایه گذاری نداشتند و در زمان مقرر پاسخ استعلامات را نمی دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: کل تسهیلاتی که برای اشتغال روستاییان و عشایر استان مصوب شده حدود 466 میلیارد تومان است که تاکنون 439 میلیارد تومان آن تخصیص داده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: سهم بخش کشاورزی در ایجاد اشتغال استان بالاتر از میانگین کشوری است ولی ارزش افزوده سرانه کشاورزی با کارکرد آن در استان متناسب نیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با تاکید بر اینکه اصلاح ساختار اقتصادی نیاز به بررسی کارشناسی و دقیق دارد، گفت: در این راستا پیشنهاد می شود برای جلب سرمایه گذاری در استان خوزستان ویژه واحدهای تولیدی با محوریت صنایع کوچک ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قزوین گفت: اعتبارات آوج با هدف کمک به توسعه این شهرستان محروم به طور 100 درصد تخصیص پیدا خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۷:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت:منابع مورد نیاز استان در حوزه تولید و اشتغالزایی باید متانسب میزان نرخ بیکاری باشد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام از رشد 18 درصدی بودجه سال آینده استان ایلام خبر داد.
موج رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت:مقاومت هایی از سوی بدنه کارشناسی و برخی مدیران برای تعیین تکلیف فضاهای مازاد در استان زنجان وجود دارد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم توجه بیشتر به حوزه گردشگری استان گفت: تقویت زیرساخت های بخش گردشگری در افزایش رونق حوزه های مختلف استان نقش مستقیم دارد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان گفت: شهرستان دامغان به دلیل ظرفیت های بالا در حوزه گردشگری، می تواند به سمت سرمایه گذاری در این زمینه حرکت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دامغان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سمنان بابیان اینکه همراهی دانشگاه ها در تدوین سند آمایش سرزمین استان ضروری است، گفت: این اسناد طی دو هفته آینده در سطح ملی مطرح می شود.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: ترور سردار سلیمانی، ترور آزادی و استقلال کشورهای اسلامی و ترور انسانیت بود.
حافظ نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در پیامی شهادت سرباز ولایت و امت اسلامی سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده فداکار شجاع و بی نظیر نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از عمری مجاهدت خالصانه که بامداد امروز (جمعه) و در پی حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام گفت: 82 میلیارد تومان اعتبار برای اربعین حسینی سال آینده به استان ایلام اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: شفافیت و صراحت دو ویژگی مهم در تدوین لایحه بودجه 99 محسوب می شود.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت:برای گیلان سرانه اشتغال 70میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که در استان های مجاور این مبلغ بیش از 200 میلیون تومان است و نیاز استان این است که سرانه اشتغال حداقل به میزان میانگین استان های هم جوار ارتقاء پیدا کند .
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۴:۲۴    
ایسنا/گیلان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه گیلان 18 پروژه اقتصاد مقاومتی در سال 98 دارد، گفت: هشت پروژه اقتصاد مقاومتی گیلان در بخش کشاورزی است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی گیلان گفت: 8پروژه مربوط به جهاد کشاورزی با بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی و یک پروژه شیلات است که تا پایان امسال بهره برداری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - کلنگ ساخت مجتمع آموزشی خیرساز در رشت به نام دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور امروز پنجشنبه با حضور وی به زمین زده شد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان گفت: در راستای مصوبه هیئت وزیران، منابع مالی تعیین شده در قالب 588 میلیارد ریال اعتبارات هزینه ای و یک هزار و 370 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره برای بازسازی خسارت های ناشی از آبگرفتگی استان خوزستان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اختصاص می یابد. ...