چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۵:۵۶Jul 2020 15

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

 
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۰    
به گزارش روابط عمومی، در متن نامه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی خطاب به کوماسی; مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی آمده است: مالیات یکی از ابزارهای ثبات، پایداری، توسعه، شفافیت و عدالت اقتصادی است و نظام مالیاتی به عنوان ابزاری مهم جهت مدیریت اقتصادی کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۳    
شهرکرد- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت:پروژه راه آهن چهارمحال وبختیاری در صورت اختصاص اعتبارات تاپایان فعالیت دولت بهره برداری و افتتاح می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۹    
گروه استان ها رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پروژه راه آهن استان، تصریح کرد: امسال 250 میلیارد تومان اعتبار برای طرح با تخصیص 100 درصد مصوب شد که قرار است طرح تا پایان دولت به بهره برداری برسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۲    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال وبختیاری گفت: طرح بن-بروجن که پیشرفت خوبی نداشت، امسال در جمع 31 طرح اولویت دار کشور قرار گرفته است و اگر 400 میلیارد تومان اعتبار آن تامین شود، شاهد بهره برداری این طرح تا سال آینده خواهیم بود.
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، در جلسه مشترکی که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در دفتر دکتر نوبخت برگزار شد، تفاهم نامه اجرای طرح های جهش تولید در استان کهگیلویه و بویراحمد منعقد گردید ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مقدمات راه اندازی خانه موزه مشروطه رشت با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان،شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر رشت، جمعی از مسئولان و پژوهشگران حوزه مشروطه و گیلان شناسی، در خانه اولین شهردار رشت برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس خواستار تلاش دستگاه های اجرایی برای وصول درآمد 4200 میلیارد تومانی استان شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان، امروز یکشنبه 22 تیرماه در محل سالن جلسات شماره یک استانداری با حضور استاندار رئیس شورا، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی دبیر شورا و سایر اعضاء شورا برگزار گردید
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در سال جهش تولید 52 پروژه عمرانی و تولیدی در استان اردبیل اجرایی و عملیاتی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۷    
ایسنا/همدان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان با اشاره به اینکه 100 پروژه عمرانی در استان طی سال 99 به پایان می رسد، گفت: این 100 پروژه به سازمان برنامه و بودجه کشور معرفی شده و خوشبختانه دولت با وجود تمام محدودیت های منابع مالی 93 میلیارد تومان به پروژه های استان همدان اختصاص داده که ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: سند آمایش استان اردبیل همزمان با چهارم مرداد روز اردبیل با حضور مسئولان ارشد استان رونمایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: همزمان با چهارم مردادماه روز اردبیل سند آمایش استان اردبیل رونمایی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۳۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان با تاکید بر توسعه اقتصاد دریایی گفت: از ظرفیت دریای خزر و گردشگری آبی باید استفاده کنیم زیرا این حوزه می تواند پیشران توسعه استان باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۷    
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: بودجه استان اردبیل در سالجاری نسبت به سال گذشته 13.2 درصد رشد نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۲۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: بیش از 720 میلیارد تومان برای پروژه های جهش تولید استان اردبیل در حوزه های عمرانی و تولیدی اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۴۷    
گرگان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در خصوص مولدسازی اموال غیرمنقول دولتی، گفت: بیش از 774 میلیارد تومان به گلستان ابلاغ شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اردبیل گفت: در سال جهش تولید 52 پروژه عمرانی و تولیدی در استان اجرایی و عملیاتی می شود.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت این تصمیم در نشستی که با حضور دکتر کیوان محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان، حاجی پور رییس شورای اسلامی شهر، محمدحسن عاقل منش و رضا رسولی دو عضو شورای اسلامی شهر، دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۴    
زنجان- میرزایی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی زنجان، با بیان اینکه استان ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال در بخش خدمات دارد، گفت: سهم بخش خدمات و گردشگری در زنجان نسبت به میانگین کشوری پایین تر است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از ایجاد خانه موزه مشروطه گیلان با همکاری شهرداری رشت و میراث فرهنگی گیلان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس از ابلاغ 5000 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های عمرانی استان فارس خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۷    
ساری-غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: در شرایط کمبود بودجه دولت نباید پروژه جدیدی تعریف کنیم و باید طرح های قبلی و ناتمام تکمیل شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس گفت: امروزه مدیریت سنتی پاسخگوی نیاز بخش وسیع کشاورزی استان فارس نیست و خوشبختانه رئیس سازمان جهاد کشاورزی این استان از مدیران علمی و از روسای قابل اتکاء در شورای برنامه ریزی و توسعه و کارگروه های اصلی استان هستند و نگرش علمی در مجموعه کشاورزی فارس حاکم ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد با تاکید بر استقرار نظام مکان یابی مدارس گفت: خواستار توجه بیشتر به تحولات جمعیتی و پراکنش فضاهای موجود و رعایت ضوابط و اصول فنی در ساخت و تجهیز مدارس هستیم .
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از مساعدت دولت برای پرداخت 400 میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران حوزه راه با پی گیری استاندار و نمایندگان استان خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در دیداری که با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی داشتیم قرار شد تا کسری اعتبارات هزینه ای استان ها به زودی حل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۳:۰۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به راه اندازی دهکده فرش در استان، گفت: این طرح به عنوان یکی از طرح های جهش تولید مصوب شده و برای آن اعتبار در نظر گرفته شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۷    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: 80 پروژه نیمه تمام استان زنجان با اعتباری بالغ بر 72 میلیارد تومان تا پایان سال مالی 99 در استان نهایی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، در ابلاغی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این سازمان را منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز گفت: مجموع اعتبارات تملک، هزینه ای و توازن استان البرز در سال جاری حدود دو دهم درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۱۷    
گروه استان ها - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان در حالی از افتتاح پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان-قزوین تا پایان دولت دوازدهم خبر داد که افتتاح آن با این روند صعودی قیمت ارز شاید محال به نظر برسد.
تحلیل بازار / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
زنجان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی زنجان با بیان اینکه دو هزار و 217 فقره درخواست سرمایه گذاری صنعتی در استان وجود دارد، گفت: سرمایه گذاری این درخواست ها سه هزار و 400 میلیارد تومان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۱۴    
ساری- غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندارن گفت: 12 هزار میلیارد و 467 میلیون ریال اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای به استان تخصیص داده شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم با حضور در اداره کل کمیته امداد استان قم با ظرفیت های حمایتی، اشتغال این نهاد در قم آشنا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: سند توسعه 23 شهرستان این استان تدوین شده و این اسناد کمک می کند تا منابع موردنیاز شهرستان ها را از سمت استان، مرکز و وزارتخانه ها مطالبه گر باشیم.
تحلیل بازار / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: از محل اعتبارات سال 99 حدود 46 میلیارد تومان در استان اعتبار وجود دارد که تا پایان تیرماه جاری باید جذب و توزیع شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان بابیان اینکه تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام در دستور کار قرار دارد، گفت: مجموع اعتبارهای عمرانی و هزینه ای استان در سال جاری افزون بر پنج هزار و 880 میلیارد ریال است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۰۵    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: با اشاره به وصول 867 میلیارد تومان از درآمدهای دولت در استان در سه ماه امسال این میزان وصول درآمد 38 درصد کمتر از میزان هدف گذاری این فصل بوده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سمنان بابیان اینکه کل اعتبارات هزینه ای استان 269 میلیارد تومان است، گفت: این اعتبار شامل هزینه های عمومی و اختصاصی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۲    
زنجان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی زنجان با بیان اینکه طی سال گذشته 770 میلیون تومان اعتبار پژوهشی به استان اختصاص یافت، گفت: دو دستگاه اجرایی یک درصد بودجه پژوهشی را به خزانه برگشت دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 34 پروژه جهش تولید با اشتغالزایی 13 هزار نفر مورد موافقت اولیه ستاد کشوری اقتصاد مقاومتی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: 36 برنامه شاخص در حوزه جهش تولید که منجر به افزایش قابل توجه تولید و خدمات در استان خواهد شد، تدوین شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در روز سه شنبه مورخه 10 تیر 99 در یک اقدام جالب و بی سابقه از اکیپ های مایه کوب شبکه دامپزشکی شهرستان بیجار بازدید کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۱:۳۱    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: سهم استان خراسان شمالی در تولید ناخالص ملی فقط 6 دهم درصد است که این نشانه جایگاه پایین استان در تولید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۱:۲۲    
مجمع نمایندگان گلستان در نشستی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی راه های مهم توسعه گلستان را بررسی کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۳۲    
روند ساخت موزه فرش بیجار با حضور بهرام نصراللهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار، اسماعیل مریوانی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و تنی چند از مسئولین روز سه شنبه 10 تیرماه 99 مورد بازدید قرار گرفت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۳۲    
بهرام نصراللهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان از روند ساخت مجتع کارگاهی صنایع دستی و سایر پروژه های این حوزه با همراهی اسماعیل مریوانی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و تنی چند از مسئولان بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: توسعه زیرساخت های شهری و روستایی در شهرستان بیجار یکی از مهمترین ماموریت های مجموعه دستگاه های دولتی و خدمات رسان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس گفت: استان فارس در زمینه تخصیص اعتبار پروژه ها در سطح کشور عملکرد خوبی داشته است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گیلان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: نرخ تورم استان گیلان در خرداد امسال به 26.8 درصد رسید.