سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۹:۰۸Feb 2020 25

جدیدترین‌های «عمرانی»

خبرگزاری مهر   ۲۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
همدان - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان گفت: شرکت آب منطقه ای همدان از ظرفیت سدها برای مهار سیلاب و جلوگیری از بروز خسارت استفاده کند.
خبرگزاری تسنیم   ۵۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون استاندار آذربایجان غربی در مورد نیازهای اولیه و جمع آوری کمک های مردمی در منطقه زلزله زده قطور خوی گفت: نیازهای اولیه در حال تامین است و کمک های مردمی جمع آوری و به منطقه ارسال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
معاون عمرانی فرمانداری نهاوند گفت: بدنبال بارشهای جاری در نهاوند که از روز گذشته آغاز شده و در حال حاضر ادامه دارد وضعیت رودخانه های شهرستان در مسیل های جاری شدن آن تحت کنترل قرار دارد.
آزادراه تهران شمال که به عنوان یکی از مهم ترین و بزرگترین پروژه های عمرانی کشور به شمار می رود، امروز بعد از گذشت سال ها با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: طبق پیش بینی هواشناسی 120 تا 150 میلیمتر بارش در استان خواهیم داشت که تا ظهر امروز 50 میلیمتر آن دریافت شد و تا چهارشنبه 80 تا 100 میلیمتر دیگر بارش دریافت خواهیم کرد.
عصر شهروند   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش بودجه عمرانی وزارت آموزش و پرورش، همسان سازی حقوق بازنشستگان، همسان سازی حقوق و مزایای فرهنگیان را از دیگر نکات مثبت کمیسیون تلفیق دانست و تاکید کرد: همچنین کمیسیون تلفیق اعتبارات دانشگاه ها را نیز به میزان قابل قبولی افزایش داده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرزبا اشاره به پیش بینی تمهیدات لازم برای مقابله با بیماری کرونا ویروس گفت: 42 واحد صنعتی دراین استان در زمینه تولید ماسک، ژل ها و مایع ضدعفونی فعالیت دارند.
سازمان زندانها کشور   ۳ ساعت پیش    
با اعزام نمایندگان ریاست سازمان زندانهای کشور و حضور آنان در زندانهای استان ، بررسی دستورالعمل ساماندهی زندانیان و اجرای سیاست کلان کاهش جمعیت کیفری وارد مرحله تازه ای شد . ...
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر همکاری دهیاران و شهرداران استان بوشهر با دانشگاه علوم پزشکی در راستای مقابله با ویروس کرونا گفت: شهرداران استان بوشهر موظف به ضدعفونی ناوگان حمل و نقل و مراکز عمومی هستند.
جماران   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
علی اصغرکمالی زاده روز سه شنبه در نشستی با اشاره به میزان وصولی نقد و تهاتر شهرداری کرج طی 11 ماه گذشته،اظهار داشت: این میزان یک هزار و 754 میلیارد تومان بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 176 درصد افزایش دارد. ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ جلسه هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان با حضور مدیر کل، معاونت هنری و سینمایی، مدیر حراست ...
خبرگزاری میراث آریا   ۴ ساعت پیش    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه تاکید کرد: با کوتاهی در اجرای پروژه های عمرانی و زیرساختی گردشگری برخورد می شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر همدان گفت: تکمیل طرح های مهم و بزرگ نیمه تمام در سطح شهر تا پایان سال و سال آینده باید اولویت برنامه های عمرانی شهرداری قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
اراک- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی، تمهیدات برای مواجهه با بحران ناشی از بارش در مرکزی اندیشیده شده است.
براساس اعلام معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران بهره برداری از زیرگذر گیشا به جای امروز فردا انجام می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی ،مهندس سالاری معاون عمرانی استانداری کرمانشاه ضمن بازدید و تمجید از پروژه نگارخانه کرمانشاه که از پروژه های مهم سفر مقام معظم رهبری است گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
معاون عمرانی استاندار مرکزی با بیان اینکه تاکنون 50 میلی متر بارندگی در سطح استان داشتیم گفت: با توجه به پیش بینی بارش 120 تا 130 میلی متر طی 24 چهار ساعت آینده به طور قطع احتمال سیلاب داریم و شهروندان از تردد در حاشیه رودخانه ها پرهیزکنند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: میزان بارش های 24 ساعت گذشته این استان 50 میلیمتر ارزیابی می شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: بارش شدید باران که از شب گذشته در این شهرستان آغاز شده موجب آبگرفتگی معابر شهری و روستایی شد.
برترین خبر   ۶ ساعت پیش    
در دهه مبارک فجر پروژه های عمرانی شهرداری شهر چمستان با حضور شادمان فرماندار نور، چمن آرا شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چمستان ، هزارجریبی بخشدار و دیگر مسئولان شهری و شهرستانی افتتاح شد
وزارت کشور   ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با صدور بخشنامه ای به معاونان عمرانی استانداری ها با توجه به اخطاریه صادر شده از سوی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر ادامه فعالیت سامانه های بارشی و تشدید بارش شدید برف برضرورت آمادگی کامل شهرداری ها و دهیاری ...
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
معاون امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: از بامداد سه شنبه بارندگی در استان آغاز شده و تاکنون 50 میلی متر بارندگی در استان داشتیم.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
معاون امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: از بامداد سه شنبه بارندگی در استان آغاز شده و تاکنون 50 میلی متر بارندگی در استان داشتیم.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
اراک- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی از آمادگی کامل مدیریت شهری و روستایی استان در مواجهه با خطرات احتمالی بارش ها خبر داد.
روزنامه سپهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: معاون عمرانی فرمانداری نهاوند گفت: بازدید میدانی از مناطق حساس و حادثه خیز این شهرستان در دستور کار بخشداران قرار گیرد. ولی الله سیاوش در ستاد مدیریت بحران نهاوند با اشاره به لزوم آمادگی برای جاری شدن سیل احتمالی ناشی از بارش باران طی روز های آتی ...
برترین خبر   ۷ ساعت پیش    
در دهه مبارک فجر با حضورشادمان فرماندار، ناییج معاون عمرانی فرماندار، رئیس و نایب رئیس شورای شهر و شهردار نور، ودیگر مسئولین شهری و شهرستانی تعدادی از پروژه های عمرانی، خدماتی و تجاری شهرداری نور افتتاح شد
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: تردد در محورهای اصلی فرعی و روستایی شهرستان برقرار است.
اقتصادگردان   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
علی نوذرپور شهردار منطقه 22 از اقدامات انجام شده ترافیکی و عمرانی در محدوده بزرگراه تهران- شمال خبر داد و گفت: نصب دوربین های پلاک خوان و کنترل سرعت در محدوده ورودی و خروجی های آزادراه از جمله این اقدامات است.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای مقابله با شیوع کرونا ویروس در سطح این استان گفت: مورد خاصی از ابتلا به کرونا در استان سمنان مشاهده نشده است.
دانا   ۸ ساعت پیش    
معاون عمرانی فرماندار بروجرد با اشاره به آبگرفتگی در برخی مناطق بروجرد گفت: 3 منزل در روستای همت آباد تخلیه شد.
جماران   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه دوشنبه و طی مراسمی با حضور مدیران موسسه بهمن سبز و مسئولان شهرستانی به صورت رسمی عملیات بازسازی و احداث پردیس سینمایی استقلال سقز آغاز شد. ...
تولیت آستان قدس رضوی از پروژه های عمرانی توسعه رواق های زیرسطحی حرم مطهر رضوی و معاونت اماکن متبرکه بارگاه منور امام علی بن موسی الرضا(علیه السلام) بازدید کرد.
تین نیوز   ۹ ساعت پیش    
تا پایان دولت پنج هزار کیلومتر راه روستایی جدید در کشور احداث که 2 هزار کیلومتر آن تا پایان سال عمرانی 98 و سه هزار کیلومتر دیگر نیز تا پایان سال عمرانی 99 انجام می شود.
سلام نو   ۹ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، منطقه یک آزادراه تهران - شمال 17 سال فعالیت پیمانکاران چینی 29 درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما پس از روی کار آمدن دولت یازدهم، طی 2.5 سال، پیشرفت فیزیکی آن به 85 درصد رسید و امروز شاهد اتمام عملیات عمرانی در این اَبَرپروژه راهسازی کشور هستیم. ...
شریان   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش شریان نیوز ،عکسی که علی عمرانی پس لاغری زیادش در دل اسطوخدوس ها در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.
دانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فلاح بدهی دولت به موسسه عمرانی شهید رجایی را بالغ بر 140 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: شهرداری در نظر دارد تا زمینی را که موسسه در آن مستقر است به صورت تهاتری در اختیار قرارگاه خاتم قرار دهد تا بخشی از بدهی پرداخت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون ساخت و توسعه آزادراه ها گفت: آزادراه تهران-شمال فردا با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵    
روی کار آمدن اعضای پنجمین دوره شورای شهر تهران را از این بابت که نگاه ترافیکی متفاوتی را بر کشور حاکم کردند، می توان یک نقطه عطف در حوزه مدیریت حمل و نقل و ترافیک پایتخت برشمرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵    
در حالی که تامین مالی چه در حوزه ساخت خطوط و چه در حوزه خرید و ساخت واگن با ابرچالش روبه روست، مدیران مترو در تلاش هستند از ردیف های پیش بینی شده در بودجه سال 98 به بهترین شکل ممکن به نفع توسعه مترو استفاده کنند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵    
فردین یزدانی مدیر بازنگری طرح جامع شهر تهران نزدیک به سه دهه است که نظام مدیریت شهری تهران استفاده از درآمد حاصل از ساخت و ساز را به عنوان پایه اصلی کسب درآمد خود قرار داده و هزینه اجرای تمامی برنامه های عمرانی و اصلاحی خود را از این محل کسب می کند ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
روز سه شنبه ششم اسفندماه سال 1398، پروژه احداث زیرگذر کوی نصر مورد بهره برداری مردمی قرار خواهد گرفت.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۲:۳۶    
شهر موجودی است زنده و فعال که با نبض زندگی و نیازهای روزمره مردم در آن در تپش بوده و برهمین اساس شهرداری زرین شهر متناسب با شرایط عصر حاضر، برای پاسخ گویی به نیازهای شهروندان اقدامات لازم را برنامه ریزی و به مرحله اجرا رسانده است.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل وزارت نفت درباره فساد در توزیع قیر، از فروش حواله قیر در بازار آزاد توسط پیمانکاران برای وصول طلب خود خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از ضدعفونی کردن وسایل و حمل و نقل عمومی برای مقابله با انتشار ویروس کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان از مدیران خواست تا زمان گذر سامانه بارشی در محل کار خود حضور داشته باشند و مأموریت و مرخصی مدیران لغو شود و گفت: مورد خاصی از شیوع ویروس کرونا در این استان مشاهده نشد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون ساخت و توسعه آزادراه ها گفت: آزادراه تهران-شمال فردا با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در این نشست دکتر حججی ضمن پیش بینی تمهیدات لازم به جهت پیشگیری از شیوع این بیماری در شهرستان و تاکیدبر همکاری شهرداریها و دهیاریها تحت مدیریت شبکه بهداشت و درمان در ضدعفونی کردن فضاهای آموزشی روستایی و شهری و تامین اقلام بهداشتی مدارس شهرستان و همچنین ضدعفونی مکرر خودروهای حمل و نقل عمومی ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: از اولویت های مهمی که امسال باید در دستور کار قرار گیرد و از هم اکنون اطلاع رسانی شود موضوع برپایی چادرهای نوروزی همشهریان در ایام نوروز است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی که روز شنبه ، سوم اسفندماه ، به منظور بازدید از طرح های عمرانی به استان خوزستان سفر کرده است ، گفت : در این مدت حدود 75 کیلومتر راه اصلی در استان ، ساخته شده و به بهره برداری رسیده است و تعداد زیادی پروژه به ویژه راه روستایی در دست اجراست .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان از مدیران خواست تا زمان گذر سامانه بارشی در محل کار خود حضور داشته باشند و مأموریت و مرخصی مدیران لغو شود و گفت: مورد خاصی از شیوع ویروس کرونا در این استان مشاهده نشد.