پنجشنبه ۰۶ تیرساعت ۰۲:۳۹Jun 2019 27

جدیدترین‌های «رئیس شورای اسلامی»

وزارت آموزش و پرورش   ۹ ساعت پیش    
یکصدو هشتادو هشتمین جلسه شورای آموزش وپرورش اداره کل شهر تهران ،با حضور مسئولین پایتخت برگزاری شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران ، یکصدو هشتادو هشتمین جلسه شورای آموزش وپرورش اداره کل شهر تهران ،با حضورحسن بیگی ،معاون سیاسی استاندارتهران،فرهادی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۲    
لایحه احداث پارک بانوان با هدف ارج نهادن به نیازهای بانوان عزیز که نیمی از جمعیت شهر را تشکیل می دهند, امروز به تصویب پارلمان محلی شهر پرند رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نائب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: این شهر با برخورداری از توان فناوری، ظرفیت بالقوه ای برای تبدیل به شهر هوشمند دارد.
عصر کاسپین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جواد شهند با اشاره به عدم پرداخت تعهدات توسط شرکت بیمه به کارکنان گفت: وقتی کسی برای بیمه تکمیلی ثبت نام می کند قطعا بر اساس آن برای درمان برنامه ریزی می کند و بروز چنین مشکلاتی جز سردرگمی و نگرانی برای کارکنان نتیجه ای ندارد. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۳:۰۲    
محسن هاشمی رفسنجانی/ رئیس شورای اسلامی شهر تهران شورایاری ها بعد از شوراها مهم ترین نهاد مردم سالار جمهوری اسلامی در شهرها به شمار می روند. اهمیت شورایاری ها از آن جهت مضاعف می شود که این نهاد محلی و مردمی بهترین فرصت برای شناخت استعدادها، ظرفیت ها و نخبگان محله هاست ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ رئیس شورای اسلامی شهر تهران درخصوص درگیری های سیاسی و جناحی احتمالی در انتخابات شورایاری ها گفت: نگاه سیاسی به این انتخابات نداشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۴    
رئیس شورای اسلامی کار استان کرمان با اشاره به اینکه معیشت کارگران با حداقل دستمزدها اسفبار است گفت: کارگران ما بیش از هر چیز از وجود حقوق های نجومی و تبعیض در حقوق و دستمزد رنج می برند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر ملکان از تحقق 139 درصدی بودجه سال 1397 شهرداری ملکان خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر سنندج از نامگذاری پنج خیابان این شهر به نام مشاهیر کُرد خبر داد و گفت: این خیابان ها به نام پنج هنرمند حوزه موسیقی کردستان هویت می گیرند.
به گزارش اقتصادآنلاین ؛ محسن هاشمی در ابتدای بررسی گزارش حسابرسی تفریغ بودجه سال 96 به شهرداری و کمیسیون برنامه و بودجه تذکر داد، گزارش حسابرسی تفریغ بودجه سال 97 هر چه زودتر به شورا ارائه شود و کمیسیون تخصصی نیز آن را زودتر بررسی کرده تا در صحن مطرح شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورا هم بودجه مدیریت شهری را تصویب می کند و هم ناظر است تا بودجه در محل خودش هزینه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۴    
سنندج - رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: برگزاری کنگره مشاهیر کرد می تواند گوشه هایی از شناسنامه و هویت قوم کرد را در سطح ملی و حتی بین المللی به نمایش بگذارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: شهروندان بوشهری مشارکت بیشتری در روند توسعه شهر داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به انتقاداتی که به طرح ترافیک جدید می شود گفت این طرح مصوب شورای ترافیک شهر تهران را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم قوه قضائیه با عدالتی مثال زدنی کام مردم ایران را شیرین کرده و مردم طعم عدالت را بیش از پیش بچشند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۰    
رئیس شورای اسلامی شهر اسدآباد از انتخاب سرپرست شهرداری این شهر خبر داد. محمد کرمی پایدار در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: هفته گذشته شهردار شهر اسدآباد درخواست استعفای خود را تحویل داد که در همین راستا دیروز جلسه با حضور 7 عضو شورای اسلامی شهر اسدآباد به منظور انتخاب سرپرست شهرداری و ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: به منظور حمایت از شاعران و نویسندگان آذربایجان غربی خانه ادبیات در ارومیه راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به گله مندی برخی از بزرگان شهر در خصوص برگزاری 2 مراسم دوچرخه سواری بانوان و فشن شو کودکان در یک پاساژ تجاری گفت: این اقدامات هیچ ارتباطی با شورای شهر نداشته و نسبت به برگزاری آن کاملاً بی اطلاع بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا – رئیس شورای اسلامی شهر قم با تقدیر از اقدام عزت آفرین سپاه پاسداران در سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی گفت: سرنگونی این پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی نشان داد که جمهوری اسلامی با هرگونه تجاوزی با قاطعیت بخورد کرده و با قدرت کامل از کیان و مرزهای خود دفاع می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی ری از آغاز طرح اوقات فراغت تابستانه دانش آموزی از 15 تیرماه سال جاری در شهرری خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۸:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در نشست فصلی مدیران شهری در که سالن همایش برج میلاد و با حضور پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد، اظهار کرد: البته مناسبتر بود با توجه به اینکه حناچی از آبان ماه گذشته به عنوان شهردار تهران مشغول خدمت هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۷    
رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار با اشاره به اینکه شهرداری گلبهار برای خدمات رسانی در مسیر گلبهار به مشهد نه تنها مجوز ندارد بلکه منع هم شده، گفت: با مصوبه و مجوز شورای ترافیک استان (شورای همتا) این تکلیف بر عهده راهداری است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۰    
شهردار اردستان گفت: به تازگی طرح سؤال از شهردار از طرف شورای شهر مطرح می شود که غیرقانونی است و در حوزه کاری ایشان نیست. به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در اردستان، محسن حیدری ظهر امروز(دوشنبه) در نشست خبری ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر همدان به مشکلات مسکن مهر همدان اشاره کرد و گفت: این مشکلات از سال های پیش به دلیل بروکراسی اداری باقی مانده که با درایت لازم می توان آنها را حل کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۷    
نایب رئیس شورای اسلامی روستای سیلوار با اشاره به ساخت و ساز غیر مجاز در این روستا گفت: با بخشداری نامه نگاری شده اما عکس العملی نشان نداده است؛ ضمن اینکه برخی به راحتی خودروهای حمل مصالح را وارد روستا می کنند یعنی در این رابطه مسوولی همکاری می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۱    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: هدف از پروژه های شهری جز پاسخگویی به نیاز مردم نیست و نگاه انسان محور و توسعه محور همسو با هم پیش می رود. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرضا حیدری در شصت وسومین جلسه علنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد که امروز در تالار شهر برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تمام اقدامات مدیریت شهری در این کلانشهر در راستای پاسخگویی به شهروندان و افزایش نشاط و امید در جامعه است.
شورا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۸    
به گزارش شوراآنلاین، سید ابراهیم امینی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و پنجاهمین جلسه صحن علنی شورای شهر تهران و در پاسخ به پرسش یکی از اعضای شورا در جریان بررسی اساسنامه نمونه سازمان های وابسته به شهرداری تهران که آیا مفهوم شهرداری تهران ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۲    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در نطق میان دستور خود گفت: متوجه نمی شوم چرا به مراکز پایش هوای اصفهان که حاصل هزینه های میلیاردی در شهر بوده است، اجازه انتشار نتایج سنجش آلودگی هوا داده نمی شود ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۲    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به حضور اصفهان در شبکه جهانی شهرهای خلاق صنایع دستی گفت: حضور در این شبکه، ظرفیت های خاصی را می طلبد که اصفهان از این ظرفیت ها و توانایی ها بهره مند بوده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهرکرد با اشاره به روند توسعه این شهر گفت: برای امتداد و تکمیل کمربندی شمال مرکز چهارمحال و بختیاری 170 میلیارد ریال ردیف ملی اختصاص یافت.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: تذکرات اعضای شورا در خصوص اصلاح قرارداد رانندگان به مسؤولان شهرداری قزوین داده شده ولی تاکنون هیچ توجهی نکردند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با انتقاد از جلوگیری از انتشار اطلاعات داده های مراکز پایش آلودگی هوا که توسط شهرداری اصفهان راه اندازی شده است، گفت: برای استقرار این ایستگاه ها میلیاردها تومان هزینه شده است و برای ما سوال است که چرا این پایگاه ها اجازه انتشار اطلاعاتشان را ندارند.
تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۱۴    
تبریزبیدار در گفتگو با فرماندار تبریز و نائب رئیس شورای اسلامی این شهر به بررسی علل غیبت طولانی مدت نیکوخصلت در جلسات شورا پرداخته است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق در واکنش به بیکاری کارگران معدن کوشک گفت: تا مسئولین از آقایان (مالک و دست اندرکاران معدن) مطالبه قانونی می کنند، بر روی کارگر اینگونه فشار می آورند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید در خصوص آمار میزان آلودگی هوا درست و صادقانه عمل کنیم و از پنهانکاری در این زمینه دوری و باید وضعیت نگران کننده این آلودگی ها کاملا برای جامعه روشن شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نیاز متروی این شهر به هزار واگن قطار گفت: هیچ کدام از واگن های موجود در مترو تهران فرسوده نیست و از تجهیزات مترو می توان تا 30 سال استفاده کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: تهیه قطعات مترو جزء تحریم نیست و هیچ مشکلی در این خصوص نداریم.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تاریخ دقیق برگزاری انتخابات شورایاری ها، گفت: تاریخ دقیق مشخص است و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ما باید حداکثر تا یک ماه آینده انتخابات شورایاری ها را برگزار کرده و به نتیجه رسانده باشیم ...
به گزارش اقتصادآنلاین ، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در جلسه امروز بحث اساسنامه تیپ سازمان ها و شرکت ها مورد بررسی قرار گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: دستور معاون اول رئیس جمهور پیرو نامه درخواستی شورا مبنی بر کمک به متروی تهران و استفاده از فاینانس به سازمان برنامه بودجه و بانک مرکزی ارجاع شد.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: دستاورد بزرگ پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران، موجب تحسین و شگفتی کارشناسان و دولتهای منطقه گردیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مجموعه هایی که در شهر ارائه خدمات می کنند خود را در مقابل شهروندان پاسخگو بدانند و از بیان مطالبات مردم توسط اعضای شورای شهر کرج برآَشفته نشوند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: در روز های اخیر، هدف قرار گرفتن پهباد جاسوسی ارتش آمریکا در آسمان جمهوری اسلامی، معادلات نظامی و دیپلماتیک را در منطقه تغییر داده است. تاریخ انتشار: 10:23 - 02 تیر 1398
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هدف قرار دادن پهپاد جاسوسی آمریکایی و سرنگونی آن توسط نیروی هوافضای سپاه معادلات و معاهدات منطقه را تغییر داده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: همانگونه که در اخبار و روایات داریم امامان و بزرگان دین ما عدل و برخوردشان در محاکم به گونه ای بود که موجب جلب به دین می شد؛ امیدواریم برخورد در قوه قضاییه موجب جذب جوانان به عدالت اسلامی شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به هدف قرار گرفتن پهپاد جاسوسی آمریکا، گفت: دستاورد بزرگ پدافند جمهوری اسلامی ایران موجب شگفتی و تحسین جهانیان قرار گرفت و این موفقیت نتیجه توجه به قدرت داخلی است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار گرگان با گلایه از تعلل شورا در تصویب برخی پروژه ها از فرار سرمایه گذاران در اجرای پروژه های مختلف خبر داد و از سوی دیگر رئیس شورای اسلامی شهر گرگان از عملکرد همکارانش در این عرصه دفاع کرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۴    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نوع برخورد در قوه قضائیه باید به گونه ای باشد که منجر به جذب مردم در این قوه و نقطه اعتماد شهروندان شود.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: مشکلات محیط زیست شهری بوشهر بررسی و پایش می شود.