دوشنبه ۱۸ آذرساعت ۲۳:۵۹Dec 2019 9

جدیدترین‌های «رئیس شورای اسلامی»

خبرگزاری فارس   ۴۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی کار شرکت هپکوی اراک گفت: در نشست امروز مسوولان استان با معاون اول رئیس جمهور، تعیین تکلیف نهایی وضعیت سهامداری شرکت تا دو هفته آینده در دستور کار قرار گرفت.
ایلنا   ۴ ساعت پیش    
مهدی عبدالرزاقی با کسب 6 رای به عنوان رئیس شورای استان منصوب شد.
روزنامه نصف جهان   ۶ ساعت پیش    
نصف جهان: رئیس شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به مسئله خودکشی در مترو پایتخت گفت: اصولاً خودکشی در مترو نباید خبری شود. در کشور ما مشخص است که میزان خودکشی چقدر است. ممکن است فردی خود را از بالای پشت بام خانه ای به پایین بیاندازد و یا سم بخورد اما هیچ خبری از او درج نشود. ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آبادان- رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: با توجه به اعلام 3 عضو شورای شهر آبادان مبنی بر اینکه از پاسخ های شهردار به سؤالات عضو شورا قانع نشدند، طبق قانون شهردار به مرحله استیضاح می رود.
تیتر شهر   ۸ ساعت پیش    
بوستان بزرگ ولایت فردا میزبان رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از اعضای این شورا در همایش هم اندیشی شورایاران محلات منطقه 19 خواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امیدواریم که شرایطی برای دلجویی خانواده هایی که ناخواسته در اتفاقات اخیر دچار مشکل شده اند ایجاد شود و اعضای شورای شهر آمادگی دارند تا با سایر مسئولین اگر قرار است اقدامی صورت گیرد انجام شود.
سیتنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه برای اینکه بتوانیم در هوشمندسازی تهران موفق عمل کنیم نیاز به نقشه راه داریم، گفت: این کار هم اکنون در شهرداری تهران انجام می شود و جای تبریک دارد. خوشبختانه فعالیت هایی که این زمینه در تهران انجام شده بر مبنای نقشه راه بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان - رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اقدام شهرداری در حوزه طرح تفکیکی 36 هکتاری خضریان گفت: کوتاهی شهرداری در اجرای این طرح و مصوبه موجب نارضایتی اعضای شورای شهر همدان شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۱    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید به عنوان مدیران شهری نگاه یکسانی به شهر داشته باشیم و شکاف موجود بین مناطق برخوردار، نیمه برخوردار و محروم را کاهش دهیم.
اقتصاد آنلاین / تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی ؛ آذری جهرمی وزیر ارتباطات در همایش و نمایشگاه تهران هوشمند که در برج میلاد پیش از ظهر امروز و با حضور شهردار تهران پیروز حناچی ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران جمع آوری داده ها را در تحقق هوشمندسازی بسیار مهم خواند و گفت: اگر در جمع آوری داده های صحیح موفق عمل نکنید در تحقق هوشمندسازی نیز موفق نخواهیم بود.
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی ؛ محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در همایش و نمایشگاه تهران هوشمند که در برج میلاد تهران و با حضور پیروز حناچی شهردار تهران ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر سمنان ادعا کرد: هیچ کس در شهرداری سمنان کمتر از 4.5 میلیون تومان نمی گیرد!
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
آبادان– نایب رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: مردم حل مشکلات شهر را از شورای شهر و شهرداری می خواهند ولی به دلیل نبود نظام مدیریت یکپارچه شهری شورای شهر هیچ کاره است.
فرمانداری برخوار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، جلسه ماهیانه شوراهای شهرستان برخوار با حضور بنهری فرماندار برخوار، رئیس شورای اسلامی شهرستان، رئیس شورای اسلامی بخش حبیب آباد و روسای شوراهای اسلامی شهرستان به میزبانی شورای اسلامی شهر حبیب آباد برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۳:۲۲    
رئیس شورای اسلامی شهریار با اشاره به دریافت 36 رزومه از سوی داوطلبان تصدی سمت شهردار شهریار، گفت: پس از بررسی تا تاریخ 24 آذر نسبت به انتخاب شهردار شهریار توسط شورای اسلامی اقدام خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی پیشوا گفت: فردا دوشنبه امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به دعوت نماینده دشت ورامین به شهرستان های ورامین و پیشوا سفر خواهد کرد.
توسعه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۳۳    
حاج غلامرضا امیری رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه در جلسه روز یکشنبه این شورا ضمن انتقاد از عدم حضور چندباره طلوعی شهردار کرمانشاه در جلسه شورا عنوان کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
آبادان– رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: وجود مشکلات در شهر نشان از آن دارد که ما نتوانسته ایم مشکلات شهری به خصوص آب گرفتگی معابر آبادان را رفع کنیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در نطق پیش از دستور خود در جلسه دیروز شورای شهر، با اشاره به مشخص شدن نتایج دو مطالعه صورت گرفته از سوی دانشگاه صنعتی و دانشگاه اصفهان درخصوص سیاهه انتشار آلایندگی و تعیین سهم آلایندگی هوا، تصریح کرد: باتوجه به اینکه نتایج این دو مطالعه مشخص شده ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۰    
علیرضا نصراصفهانی، رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تسریع در راه اندازی پلیس مترو اصفهان را بر اساس آنچه در قانون پیش بینی شده است خواستار شد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت که در جلسه هم اندیشی صبح امروز اعضای شورا با شهردار تهران به موضوع راه اندازی تراموا در پایتخت اشاره شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شورای شهر تبریز، نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه امروز شورای شهر تبریز در خصوص لایحه افزایش نرخ پارکینگ داری با اشاره به این که در بررسی پارکینگ های استاندارد و غیراستاندارد باید تفکیک قائل شد، گفت: با افزایش نرخ ورودیه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امینی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورا خاطره ای از نحوه مطرح شدن پیشنهادات مجلسی ها گفت.
اقتصادآنلاین -فائزه مومنی ؛ محسن هاشمی در حاشیه جلسه روز یکشنبه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سرما خورده بودم و برای همین ریاست انتهای جلسه را به آقای امینی واگذار کردم، گفت: امروز در جلسه ، سیاست های بودجه سال 99 مورد بررسی قرار گرفت ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس شورای شهر تهران از دستگاه های نظارتی و قضایی و غیره خواست احساس امنیت و آزادی را به جنبش های دانشجویی بازگردانند. محسن هاشمی صبح امروز در ابتدای جلسه شورای شهر تهران گفت: روز دانشجو که یادآور آرمانگرایی و فدارکاری جنبش دانشجو است را گرامی می داریم ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۰    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه جنبش های دانشجویی در تمام این سال ها دارای فرار و نشیب های فراوانی بودند، گفت: جنبش های دانشجویی باید در سطح جامعه نقش پیش رونده داشته باشند.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۱    
ابوطالب آذر براء رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس، در جشن بزرگ شادی در تکریم از خانواده های اتیسم، بر ضرورت آگاه سازی عمومی جامعه در خصوص مواجهه با اختلال اتیسم و شکوفایی توانمندیهای بالقوه این قشر تاکید کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۱    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: فکر نمی کنم تغییر احتمالی مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی به دلیل موضوع صندلی فروشی و حواشی آن باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: جنبش دانشجویی اگر کارکردهای خود را از دست بدهد سایر اقشار وارد عرصه آرمان خواهی می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: سنندج در زمینه سکونتگاه های غیررسمی ظاهرا در رده های اول و دوم کشور قرار دارد و همین موضوع کنترل و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز را با چالش های زیادی مواجه کرده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۷    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تسریع در راه اندازی پلیس مترو اصفهان را بر اساس آنچه در قانون پیش بینی شده است خواستار شد.
نواندیش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سیدعبدالحسین حسینی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر شوش به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد. به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر شنبه در نشست فوق العاده اعضای شورای اسلامی شوش با اکثریت آرا سیدعبدالحسین حسینی، به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم آیین کلنگ زنی خط انتقال اضطراری فاضلاب مسکن مهر پردیسان با حضور بهرام سرمست استاندار قم، محسن بهشتی معاون عمرانی استاندار و عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۷    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: یکی از چالش های فعلی شهرداری اصفهان هدررفت نیروهای کاری است، گفت: در صدد نظام مندکردن عزل و نصب نیروها در بدنه شهرداری هستیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: این ایده آنقدر ایده آل است که حتی در کشورهای پیشرفته هم اجرایی نشده زیرا خطوط اتوبوس و مترو معمولا به شیوه "انبوه بر" طراحی شده اند و به همین دلیل تعداد صندلی هایشان کم بوده و مسافران باید بایستند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه برای اجرای طرح اتوبوس دی ار تی در پایتخت نیاز به 15 هزار اتوبوس داریم گفت: مطرح کردن آن، موضوعی انحرافی بود. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۷:۳۰    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ،عبدالله جلالی با اشاره به ساماندهی ورودی های شهر، اظهار داشت: یکی از بحث های مهم ورودی شهر عمرانی است که این مسئله توسط شهرداری در حال عملیاتی شدن است. ...
صدای جویا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۷    
یک شهروند شاهین شهری که خواست اسم وی فاش نشود، عصر امروز در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای جویا نسبت به سخنان روز دوشنبه 11 آذرماه 1398 علیرضا جهانگیری رئیس شورای اسلامی شهر در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید شاهین شهر حمید فرهنگ در تالار شیخ بهایی واکنش نشان داد و اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر نوش آباد گفت: تردد تریلرهای حمل آهن و کامیون های حمل آجر در مسیر مزارع کشاورزی و بافت شهری نوش آباد مدتهاست که مورد اعتراض شهروندان بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۲    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: یکی از وجوه مثبت مدارس مرحوم عابدزاده، وجود برنامه آموزشی منعطف در آن بود.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رئیس شورای اسلامی شهر سمنان در افتتاحیه نخستین کاربرد گیاهان دارویی در سلامت خانواده با اشاره به اینکه شهر همانند یک موجود زنده است و نیاز به روح، پیکرو مغزدارد، تصریح کرد: متاسفانه درجامعه کنونی بعضی ها شهر را فقط پیکری فاقد روح و مغز تصور می کنند ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: از مسئولان سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور درخواست تقویت ایستگاه های آتش نشانی در شهرستان های استان را داریم زیرا در کرمان و شهرستان ها در این بخش کمبود داریم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان- رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: با توجه به سهمیه بندی بنزین به طور قطع استقبال مردم از ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری افزایش خواهد یافت که باید متناسب با آن، خدمات دهی به شهروندان هم ارتقا یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: خلأهای قانونی با تعامل بین شوراهای اسلامی و شهرداری ها با دستگاه های نظارتی، وزارت کشور و استانداری کرمان برطرف می شود.
صابر سهرابی: تفاهم نامه سه جانبه در حوزه فرهنگ و هنر شیراز، کم نظیر است. رئیس شورای اسلامی شهر شیراز: شورای شهر درباره هماهنگی دستگاه های مختلف در ارائه خدمات تکلیف قانونی دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل از کاهش 30 درصدی در مطالبات شهرداری اردبیل به مناسبت هفته بسیج خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس شورای اسلامی رشت گفت: اعضای شورا از طریق شماره 137 پاسخگوی مردم درباره موضوعات شهری هستند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، در جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت در عصر امروز چهارشنبه اسماعیل حاجی پور، رضا رسولی، فاطمه شیرزاد، محمدحسن علیپور و فرهام زاهد حاضر بودند و شش عضو دیگر اعضا حاضر نشدند. ...