یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۰۸:۰۱Apr 2020 5

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی»

 
هم نوا   ۷ ساعت پیش    
به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، مخبر دزفولی در حاشیه بیست و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی تربیت بدنی اظهار کرد: جلسه بسیار خوبی با وزیر ورزش و جوانان و مسئولان ورزش کشور برگزار شد و این کمیسیون ضمن پشتیبانی و حمایت از تحولات رو به جلو ورزش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان گفت: ایجاد پارک آرامش به منظور بهره مندی خانواده های همدانی امسال در اولویت برنامه های اجرایی مدیریت شهری قرار گرفت.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۶    
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: وقتی نشاط در انتخابات نباشد یا انتخاب شوندگان نتوانند خواسته های مردم را محقق کنند، عملاً می توان گفت ما فاصله جدی با آرمان های انقلابیون دهه 40 و 50 گرفته ایم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل اتاق فکر بررسی تبعات و محدودیت های اعمال شده در مبارزه با کرونا مورد توجه قرار بگیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی به نقش رسانه ها در جهش تولید اشاره کرد و گفت باید در خصوص کمیت و کیفیت تولید داخل قضاوت شود تا در نهایت منجر به جهش تولید شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: وقتی نشاط در انتخابات نباشد یا انتخاب شوندگان نتوانند خواسته های مردم را محقق کنند، عملاً می توان گفت ما فاصله جدی با آرمان های انقلابیون دهه 40 و 50 گرفته ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اجرای کنسرت آنلاین گروه لیان در برج میلاد لغو شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۹    
برتربن ها: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با تائیدخبر ممنوع الکاری محسن شریفیان اعلام کرد که دفتر موسیقی از این اجرا در کنسرت آنلاین ممانعت کرده است.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۸    
دکتر جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس و نماینده مردم به مناسبت شهادت سردار جانباز حاج میرزا سلگی پیامی صادر نمود. در این پیام آمده است: بسم رب الشهداء و الصدیقین...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۹    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بابل گفت: آهنگساز سریال پایتخت زیبایی های ناشنیده موسیقی مازندران را به رخ مخاطبان پر تعداد این سریال در جای جای ایران کشانده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس رمز تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران را در 40 سال گذشته وحدت مردم در کنار رهبریِ امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری دانست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۵    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی از اقدام فرهنگی هیات سائلین امیر المؤمنین و مسجد امام حسن عسگری (ع)برای برنامه های فرهنگی در جهت تشویق مردم برای ماندن در خانه تقدیر و تشکر کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۷:۱۳    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سالک گفت: نام گذاری شعار سال بر اساس طرح و برنامه ریزی رهبر معظم انقلاب برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان گفت: مردم به پویش نوروز 99، نوروز کتابخوانی بپیوندند و در روز طبیعت در خانه بمانند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی گفت: برای تحقق شعار جهش تولید باید رفع موانع و سرعت بخشی به اقدامات گذشته برای حمایت از تولید در دستور کار قرار گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی معتقد است که مجلس یازدهم باید اجرای دقیق نسخه اقتصاد مقاومتی را در اولویت کاری خود قرار دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان گفت: تردد در محورهای گردشگری این شهر برای کاهش حضور مردم در راستای پیشگیری از شیوع کرونا باید محدود شود.
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد:تلویزیون عملکرد خوبی داشته ودر دو بعد اطلاع رسانی وبرنامه های سرگرم کننده نمره قبولی گرفته است.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۲۷    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تبیین نقش فرهنگ و تغییر سبک زندگی و الگوی مصرف مردم را لازمه جهش تولید و اشباع بازار داخلی از کالاهای ایرانی دانست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تبیین نقش فرهنگ و تغییر سبک زندگی و الگوی مصرف مردم را لازمه جهش تولید و اشباع بازار داخلی از کالاهای ایرانی دانست.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۱۰    
دعوت حجت الاسلام والمسلمین پژمانفر نماینده مردم شریف مشهد و کلات و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از عموم مردم...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۴    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران معتقد است؛ به جز برخی اقدامات سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، معاونت اجتماعی و فرهنگی هیچ عملکرد دیگری نداشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر بندرعباس تاکید کرد: در مبادی ورودی راه آهن و فرودگاه سخت گیری بیشتری صورت گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه تعطیلی ها به دلیلی کرونا ویروس آسیب فراوانی به وضعیت معیشت گروهای فعال در حوزه تئاتر وارد کرده است، خواست که دولت به صورت ویژه برای جبران خسارت وارد شده به این قشر اقدامات جدی و سریعی را انجام دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس نقص قوانین را یکی از علت های کندی رونق تولید دانست و افزود: مجلس تلاش هایی را برای رفع موانع قانونی داشته و این تلاش ها باید افزایش یابد تا مسیر تولید هموار شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز، درگذشت رئیس انجمن زرتشتیان شیراز را تسلیت گفتند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در سال جهش تولید کمیت و کیفیت تولیدات داخلی مورد توجه قرار بگیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه باید تمرکز مناسبی بر کمک های دولتی انجام شود تا باعث ایجاد رانت نشود؛ گفت: کمک های دولتی در بسیاری از موارد باعث شد بخش خصوصی خوداتکا نباشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز با بیان اینکه برای سرعت بخشیدن به رونق تولید، نیاز به یک حرکت جهادی است، گفت: دولت برای جهش تولید سرمایه داران را برای ورود به عرصه تولید تشویق کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۲    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تأکید کرد: لازمه تحقق شعار "در خانه بمانیم" پخش برنامه های پرمخاطب از صدا و سیما است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بر ضرورت اتحاد تمامی دستگاه ها و استفاده از ظرفیت زنان و جوانان برای تحقق شعار سال تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی طرح سازمان صنفی هنرمندان برای نظام مند شدن حوزه هنر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن اینکه طرح جمع آوری کودکان کار را طرحی شکست خورده عنوان کرد، از مسئولین امر خواست در این شرایط بحرانی تصمیمات واقع گرایانه تر و بهتری در زمینه کودکان کار در کشور اتخاذ شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تبلیغات گسترده علیه ایران و فشار تحریم ها عاملی دیگر بر گسترش کووید 19 در داخل کشور شده است و مدتی بعد از فروکش شدن بیماری ایران هراسی بین گردشگران خارجی ادامه داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تحقق بخش عظیمی از موضوع رونق تولید و جهش تولید را مستلزم گسترش ارتباط جهانی دانست و عنوان کرد: چنانچه مسائل کلان مملکت از لحاظ ارتباطات جهانی حل نشود بعید می دانم گشایشی در مسائل ایجاد شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس عبور از بحران اقتصادی کشور را مستلزم جدی گرفتن عنوان انتخابی جهش تولید برای سال جدید عنوان کرد و گفت: رونق تولید باید با جهش و شتاب حرکت کند تا بتوانیم کشور را از بحران های ایجاد شده نجات دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۳    
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن اینکه از مردم خواست با انسجام و همدلی با یکدیگر برای مهار شیوع کرونا ویروس از تردد های غیر ضروری پرهیز کنند،تاکید کرد: اگر مردم قصد دارند کرونا را شکست بدهند باید شیوع ویروس را مهار کرده و حلقه اتصال را قطع کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قطعا اصل این کار با کنوانسیون حقوق کودک در تضاد بوده و اخراج کودکان کار خارجی از کشور اصلا کار درستی نیست ولی اگر این طرح با رعایت اصول انسانی و با توجه به موازین حقوق بشری اجرایی شود راه گشا خواهد بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۱۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به لغو نمایش های تئاتر و آسیب دیدن هنرمندان و مشاغل مرتبط به این حوزه به علت این تعطیلی ها، خواستار حمایت دولت از فعالان حوزه فرهنگ به ویژه هنرمندان تئاتر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۶    
عضو کمیسیون فرهنگی گفت: طرح ساماندهی راهپیمایی و تجمعات در نوبت بررسی صحن علنی مجلس پس از تعطیلات نوروز قرار دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۹:۱۵    
طیبه سیاوشی شاه عنایتی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس دهم با اشاره به اصلاح ماده 31 برنامه لایحه ششم توسعه گفت: امیدواریم با رویکرد عدالت جنسیتی و بر اساس تعالیم اسلام به استیفای حقوق زنان و خانواده بپردازیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در نامه ای به به آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور از وی خواست که حوزه های علمیه با جدیت در مقابل خرافه گرایی که به نام دین صورت می گیرد بایستند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر و کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، ستاد گردشگری تهران برای اعزام به مجموعه سعدآباد در شمال تهران اقداماتش را انجام داده است.وی افزود منطقه 20 شهر ری که در جنوب تهران برنامه های متنوعی برای گردشگران تهرانی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح نیاز ها ،شرایط لازم و وظایف وزارتخانه های مختلف در موضوع خانه ماندن مردم گفت: ملاحظه ای به سبک زندگی رزمندگان در دوران دفاع مقدس داشته باشیم ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس طرح گردشگری مجازی را راهکاری موثر برای سرگرمی مردم در قرنطینه و معرفی جاذبه ها و امکان گردشگری پایتخت دانست.
وارث   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به هتک حرمت شب گذشته برخی به حرم فرزندان حضرت موسی بن جعفر علیه السلام گفت: جریانات اجتماعی همیشه برای اینکه وهنی برای حوزۀ دین ایجاد کنند، دست به شیطنت هایی می زنند ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت که هر شهروند با پرهیز از سفر نوروزی می تواند در کنترل شیوع بیماری کرونا موثر باشد. ایرنا نوشت: حجت نظری تاکید کرد که برای کاهش شیوع بیماری کرونا و پاسداشت زحمات پرستاران و پزشکانی که در بیمارستان ها مشغول هستند ...