چهارشنبه ۳۰ بهمنساعت ۰۵:۰۶Feb 2020 19

جدیدترین‌های «شورای شهر تهران»

ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران گزارش حسابرسی سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران برای سال مالی 1393 را در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران قرائت کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با انتقاد از تخلفات متعدد رخ داده در گزارش حسابرسی سال 93 سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران درخواست کرد تا شهرداری شورای شهر، قوه قضاییه و شورای نگهبان نسبت به موارد مندرج در این گزارش اقدامی جدی انجام دهند.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در یکصد و نود و نهمین جلسه شورای شهر تهران موضوع گزارش حسابرسی سال 93 شهرداری و برخی از تخلفات مالی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران اظهار داشت ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از تخلفات مالی و قراردادی صندوق بازنشستگی شهرداری تهران در سال 93 طبق گزارش حسابرس شورا خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز خود نامگذاری معابر اختصاص را بررسی کردند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش حسابرسی سال 93 شهرداری تهران در بخش سازمان املاک و مستغلات در صحن شورای شهر تهران قرائت شد و در این گزارش به 27 مورد تخلفی که در این سازمان صورت گرفته اشاره شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران پس از استماع گزارش حسابرسی سازمان املاک شهرداری در سال 93 به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۶    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به بندهای تخلفات سازمان املاک شهرداری تهران در سال 93 گفت: سازمان املاک شهرداری پاشنه آشیل شهرداری است و شاهد بروز پدیده املاک نجومی، واگذاری های متعدد و بی رویه در این سازمان هستیم ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۹    
عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران گفت: وزارت راه و شهرسازی و شهرداری تهران برای تبادل اسناد مالکیت طرح نیلوفری در منطقه 17 با هم توافق کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران نام چند معبر و خیابان پایتخت را تغییر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران با 13 رأی موافق گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره حسابرسی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در سال مالی 93 را به تصویب رساندند.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته معماری و طرح های شهری شورای شهر تهران با اشاره به وضع محور نیلوفری در منطقه 17 گفت در بررسی های انجام شده در کمیته معماری و طرح های شهری به این نتیجه رسیدیم که مسأله این محور تملک و توافق با وزارت راه و شهرسازی نیست، این گونه بحث ها حل شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران از توافق وزارت راه و شهرسازی با شهرداری تهران در تبادل اسناد مالکیت محور نیلوفری در منطقه 17 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران سی و هفتمین صورتجلسه کمیسیون نامگذاری معابر پایتخت را به تصویب رساندند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
در یکصد و نود و نهمین جلسه شورای شهر تهران 3 صورتجلسه برای نام گذاری معابر و اماکن عمومی شهر تهران مطرح شد و اعضای شورای شهر نظرات خود را به عنوان موافق و مخالف اعلام کردند. ...
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، در حالی که بازار مسکن دچار یک سردرگمی و چندگانگی شده، شورای شهر تهران نیمه بهمن ماه امسال مصوب کرده تا از سال آینده عوارض نوسازی مسکن 30 درصد افزایش یابد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بر توجه به گزارش جایکا مبنی بر آسیب پذیری بالای منطقه 17 تاکید کرد.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه 800 شکایت از شهرداری طی 4 سال گذشته به محاکم قضایی ارسال شده است، گفت: حناچی باید فهرست این شکایات و نتایج آن را به شورای شهر اعلام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تغییر نام یک معبر به نام مهر که برند احمدی نژاد بود که هاشمی خطاب به اعضای شورا گفت: شاید در بین شورا نفوذی پیدا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مسئولان وزارت نفت گفته اند باید عملکرد شهرداری در کاهش مصرف سوخت را راستی آزمایی کنند، گفت: این موضوع فرافکنی وزارت نفت است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط و خدمات شهری شورای شهر تهران نسبت به سرانه اندک فضای سبز در منطقه 17 تذکر داد.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران نسبت به فعالیت معدن سنگ سبز در کوی فراز و ارتفاعات جنوبی توچال هشدار داد و گفت: بی توجهی به این موضوع سبب وقوع سیلاب می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران خواستار توقف فعالیت یک معدن در ارتفاعات توچال شد.
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی ؛ سید آرش حسینی میلانی در جریان یکصد و نود و نهمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری به شهرداری منطقه 2 تهران گفت: ارتفاعات توچال جنوبی به عنوان یکی از نمادهای مهم میراث طبیعی تهران از گذشته تحت حفاظت شهرداری تهران به عنوان حریم شمالی پایتخت بوده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به ریزدانگی و معابر کم عرض منطقه 17 آن ها را تهدیدی برای تاب آوری شهری دانست و بر لزوم توجه به توسعه مناطق محروم شهر تهران تاکید کرد.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران بر لزوم پیگیری شهردار برای تحقق وعده های وزارت نفت و دولت در راستای توسعه حمل و نقل عمومی تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ محسن هاشمی در حاشیه یکصد و نود و نهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره جلسه هم اندیشی صبح امروز گفت: موصوعداصلی این جلسه مساله تلفیق بودجه بود و درباره درآمدهای شهرداری مسالی مطرح شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از ارسال نامه محرمانه تخلفات شهرداری تهران به مراجع چهارگانه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران گفت: گاهی برآورد هزینه های تعمیراتی پل ها از هزینه احداث پل جدید فراتر می رود.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نایب رئیس پیشین شورای شهر تهران گفت: متاسفانه اراده ای برای حل مشکلات اقتصادی وجود ندارد و امید است بدون توجه به مسائل قومی نژادی بتوانیم مجلس کارآمد و در نهایت دولت شایسته و موفق تشکیل بدهیم و فردا پشیمان نشویم. تاریخ انتشار: 16:58 - 28 بهمن 1398 ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۵    
مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی در دیدار دو تن از اعضای شورای شهر تهران گفت: روند احیای بناهای تاریخی پایتخت سرعت می یابد .
عصر امروز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه استفاده از فضاهای عمومی شهر برای تبلیغات انتخابات مجلس حتماً باید با هماهنگی شهرداری های مناطق انجام گیرد، گفت: آویزان کردن عکس کاندیداها بر شاخه درختان غیرقانونی و تخلف است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۳    
اصلاح مصوبه ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون در شهر تهران و طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه سوخت های زیستی و بیوروانکار در صحن علنی شورای شهر تهران بررسی می شود.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو دبیر دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی از نامگذاری خیابانی به نام این نمایشنامه نویس خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا سال 99 خانه موزه رادی راه اندازی شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۶    
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران گفت: مدیریت شهری برنامه ای برای واگذاری مراکز بهاران به بهزیستی ندارد و در این زمینه تکلیفی به عهده شهرداری تهران نیست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه و سخنگوی شورای شهر تهران بر حرکت مدیریت شهری به سمت مردمی تر شدن در این دوره تاکید کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۳    
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در بسیاری از کشورها دستفروشی فرصت جذاب شهری برای شهروندان و گردشگران محسوب می شود ، گفت: دستفروشی در پایتخت باید نظام مند و مدیریت شده باشد.
بازتاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۷    
یکی از اعضای شورای عالی استان ها که سلب عضویت شده بود در اقدامی غیرقانونی در رأی گیری انتخابات شورای عالی استان ها مشارکت کرده بود. حدود دو ماه پیش سومین سال از انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان ها برگزار و مرتضی الویری شهردار اسبق تهران و عضو شورای شهر تهران ریاست شورای عالی استان ها را برای ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۴   + ۴۳ سایت دیگر  
فارس نوشت: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: تکلیف بودجه شهرداری طی هفته آینده نهایی می شود و بر همین اساس نرخ های جدید تاکسی اعلام خواهد شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
محسن پیرهادی ، متولد مرداد ماه سال 1359 در تهران، دانش آموخته دوره کارشناسی دین و ادیان و دکترای روابط بین المللی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و نویسنده 3 کتاب در حوزه نظامی و دیپلماسی می باشد ...
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ساخت یادمان شهید سپهبد سلیمانی توسط شهرداری هنوز آغاز نشده ، گفت: این موضوع علیرغم اینکه با قید فوریت در شورای شهر به تصویب رسیده ولی هنوز اجرایی نشده است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۱    
بررسی دستورالعمل حصار کارگاهی در پروژه های ساختمانی، یک فوریت مجوز صدور برات کارت برای تامین منابع مالی شهرداری، یک فوریت استفاده از نتایج مطالعات ترافیکی در صدور پروانه ساختمان های بزرگ مقیاس و یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران به ارایه لایحه حفاظت از میراث معماری معاصر از مصوبات جلسه دیروز شورای ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شورای شهر تهران در جلسه روز یکشنبه لایحه ای را مبنی بر برون سپاری وصول مطالبات غیرقابل دسترس شهرداری تهران به تصویب رساند که بر اساس این مصوبه شهرداری تهران می تواند وصول مطالبات معوقه غیرقابل دسترس را به صورت کارگزاری واگذار کند و 10 درصد از اصل طلب را به آن ها بدهد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران از کمک 10 میلیاردی شهرداری جهت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای شهر تهران گفت:اگر نتایج مطالعات ترافیکی پروژه هایی مانند مجتمع تجاری کوروش قبل از صدور پروانه بررسی می شد امروز شاهد وضعیت ترافیکی پیرامون این مجتمع نبودیم. ...
پارس نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۳۰    
عضو سابق شورای شهر تهران با اشاره به پروژه اصلاح طلبان و برخی جریان ها برای تخریب برخی از نامزدهای انتخابات مجلس، گفت: تخریب چهره قالیباف در چند روز آینده به برگزاری انتخابات با شرافت انسانی و اخلاقی مناسبت ندارد و برخلاف جریان اصلی نیروهای انقلابی است.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: همه در شهرداری می دانند که نباید از امکانات عمومی در جهت انتخابات استفاده کرد.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران درباره کمک 10 میلیاردی شهرداری تهران برای برگزاری انتخابات مجلس گفت: برای این منظور ردیف بودجه ثابتی درنظر گرفته شده و شهرداری کمک هایی را به عنوان یک نهاد عمومی درنظر گرفته است. ...
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: جمعی از کارگران متروی تهران با تجمع در برابر شورای شهر نسبت به عدم پرداخت 18 ماهه حقوق خود اعتراض کردند. جمعی از کارگران خط سه متروی تهران که در کارگاه ایستگاه نوبنیاد و اقدسیه مشغول به کار هستند، در برابر شورای شهر تهران تجمع کردند. ...