دوشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۹:۲۰Jul 2018 16

جدیدترین خبرهای «شورای شهر تهران»

موج   ۲ ساعت پیش    
مراسم تجلیل از هنرمندان پیشکسوت و جشن متولدین تیر ماه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای شهر تهران در سالن همایش پارسه برگزار شد.
روزنامه بانی فیلم   ۳ ساعت پیش    
مشاوران فنی مرمت تئاتر نصر، درخواست جلسه با معاونت میراث فرهنگی را داشته تا طرح هایشان را برای نجات این بنای تاریخی ارائه دهند. به گزارش ایسنا، در شرایطی مسئولان سازمان زیباسازی و شورای شهر تهران خبر از برداشتن قدم جدیدی برای احیای تئاتر نصر در خیابان لاله زار تهران می دهند که به نظر می رسد هنوز ...
بعد از انتقاد عضو شورای شهر تهران به غیرواقعی بودن قیمت قبر،مدیرعامل سازمان بهشت زهرا اعلام کرد: یک طبقه قبر در سازمان بهشت زهرا به صورت رایگان اختصاص می یابد و دو طبقه باقی مانده خالی به صورت یارانه ای قابل دریافت است. ...
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش    
مجید فراهانی، نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اعلام جزییات تازه ای از بدهی و مطالبات شهرداری تهران به پیمانکاران، سپاه پاسداران و دولت، اعلام کرد مبالغی که قبلا برای طلب شهرداری اعلام شده بود، مستند نیست.
اقتصاد آنلاین   ۴ ساعت پیش    
رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از وصول 116میلیارد ریال از جرایم ماده 100در خردادماه سال جاری خبر داد.
ملیت   ۵ ساعت پیش    
معاون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در مورد طرح برگزیده مسابقه طراحی پهنه جنوبی دریاچه چیتگر توضیحاتی را ارائه کرد.
ملیت   ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه در شهر فضای برابر برای افراد کل جامعه وجود ندارد، سهم دختران را در استفاده از فضای شهری کم تر از پسران عنوان کرد.
ملیت   ۵ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران بر لزوم تسریع به تشکیل دیوان محاسبات شهری تاکید کرد.
ملیت   ۵ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران گفت: ساخت و تجهیز دو فرهنگسرای ویژه بانوان در این منطقه به تأخیر افتاده و دو ماه است که در دست تعمیرات و همچنان مسدود است که امکان استفاده از این فرهنگسراها وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
رئیس بنیاد مستضعفان در نامه ای به رئیس شورای شهر تهران آمادگی کامل خود را برای هرگونه همکاری با شهرداری تهران به منظور حفظ و نگهداری از باغ های در اختیار این نهاد اعلام کرد.
ایران آنلاین   ۶ ساعت پیش    
با رای اعضای شورای شهر تهران دستورالعمل نحوه اعمال تخفیف و تقسیط خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا به تصویب رسید.مدیر عامل بهشت زهرا از دریافت پول قبر در بهشت زهرا به صورت اقساطی خبر داد و گفت: با تصویب لایحه تخفیف و تقسیط هزینه های خدمات ...
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
معاون شهردار تهران دست از اقدامات تأمل برانگیز خود بر نمی دارد و این بار در طرح توزیع کارت بلیت مدت دار خبرنگاری بر خلاف نظر شورای شهر تهران عمل کرد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
رییس شورای شهر تهران گفت: با توجه به آخرین گزارش وضعیت تخلفات ساختمانی مربوط به سالهای 95 و 96 بیش از 21هزار پرونده و بالغ بر 5 میلیون مترمربع تخلف در شهر تهران گزارش شده است. هر چند این آمار شفاف نیست اما وضعیت توافقات نیز نامشخص است و مبنای قانونی این توافقات مشخص نیست.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
نشست توسعه محله محور در بافت فرسوده تهران با حضور پیروز حناچی، محمد سالاری، مصطفی بهزادفر، کاوه حاج علی اکبری و میثم بصیرت، روز چهارشنبه 27 تیرماه در سالن ایران زمین شورای شهر تهران برگزار می شود .
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش    
علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در مصاحبه تصویری، نسبت به هزینه های قسط بندی شده برای مرگ و مُردن در تهران، واکنش نشان داد. او همچنین درباره مقایسه هزینه های میلیاردی شستشوی دستشویی های بهشت زهرا هم پاسخ جالبی داد.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران در پی شکایت مدیرعامل همشهری از وی سخنان قبلی خود را اصلاح کرد.
موج   ۸ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران گفت: شورای شهر زیر بار قوانینی که برای زنان و جوانان مضیقه ایجاد می کند نمی رود. محمد جواد حق شناس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج با بیان اینکه فعالیت های کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران در یک سال اخیرفقط به نامگذاری خیابان ها و میادین اختصاص پیدا نمی کند گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه نمایشگاه الکامپ نه فرهنگی و نه کم مخاطب است، اظهار کرد: اجازه نمی دهیم که این نمایشگاه در داخل تهران برگزار شود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۹ ساعت پیش    
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران نسبت به لزوم بهره برداری بهینه از اعتبارات و درآمدها و منابع نقد و غیر نقدی در شهرداری تهران واکنش نشان داد.
598   ۹ ساعت پیش    
رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران گفت: در طرح مدیریت تعارض منافع پیش بینی شده سفرهای خارجی انتشار عمومی شود تا نظارت همگانی در این حوزه را فعال کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
عضو سابق شورای شهر تهران با اشاره به اینکه هیچ تلاشی برای اتمام پروژه های بزرگراهی وجود ندارد، گفت: در حالی این اتفاق در 10 ماه گذشته صورت گرفته است که مسئولان شهری در این خصوص سکوت کرده اند.
میزان   ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- دبیر فدراسیون کشتی ایران گفت: به دست آمدن قهرمانی توسط کشتی گیران ما اتفاقی بسیار بزرگ و ویژه بود و هدف ما ایجاد انگیزه برای جوانان و کشتی گیران ما است تا این حرکات زیبا و قشنگ برای همه ورزشکاران در سطح شهر ایجاد شود.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
نشست توسعه محله محور در بافت فرسوده تهران با حضور پیروز حناچی، محمد سالاری، مصطفی بهزادفر، کاوه حاج علی اکبری و میثم بصیرت، روز چهارشنبه 27 تیرماه از ساعت 16 تا 18 در سالن ایران زمین شورای شهر تهران برگزار می شود.
پانا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران با بیان اینکه پیمانکاران شهرداری باید طبق دفترچه پیمان وظایف خود را انجام دهند، گفت اگر اقدامات خلاف و مغایر با دفترچه باشد، در واقع تخلف است و تخلف هم باید طبق مکانیسمی که وجود دارد، پیگیری شود. ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۷:۳۳    
- همشهری آنلاین: رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با تاکید بر اهمیت حذف پلاستیک گفت: گذشته را سیاه تصویر کرده و هویت ملی مان را خدشه دار کردیم. نباید چیزی راکه برای خودمان دوست داریم از آیندگان دریغ کنیم.
آنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۷:۱۲    
رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دولت باید تسهیلات متعددی را در اختیار سرمایه گذاران خصوصی برای نوسازی بافت های فرسوده قرار دهد، گفت: سرمایه گذاری باید برای بنگاه های خصوصی آنقدر سودده باشد که به جای شمال شهر به بافت های فرسوده بیایند.
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۷:۰۶    
عضو شورای شهر تهران گفت: 10 درصد شهروندان تهرانی از آب تصفیه شده آشامیدنی برای پر کردن استخرهای خود استفاده می کنند.
شرق   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۲:۱۴    
بحث بر سر پذیرش قطع نامه 598، 30 سال پس از آن روز تاریخی همچنان ادامه دارد. جدیدترین اظهارنظر را محسن هاشمی مطرح کرده است. او که این روزها رئیس شورای شهر تهران است، به مناسبت 27 تیر، سالروز پذیرش قطع نامه 598، سخنانی گفته و از نقش پدرش مرحوم هاشمی رفسنجانی صحبت کرده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۰۶    
رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت: ظرفیت طبیعی جمعیت پذیری تهران بر اساس گنجایش منابع آبی این شهر و میزان مجاز برداشت از منابع زیرزمینی، حداکثر سه میلیون نفر بوده است اما اکنون سه برابر این جمعیت در تهران سکونت دارند و از این رو 70 درصد از آب تهران از سدهای واقع در شعاع 150 کیلومتری این شهر ...
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۳:۱۸    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هفتاد و ششمین جلسه خود،کلیات طرح دستورالعمل نحوه اعمال تخفیف و تقسیط هزینه های خدمات بهشت زهرا را تصویب کردند. به گزارش ایرنا، زهرا صدر اعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران دیروز در جریان بررسی طرح یاد شده ...