سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۷:۱۷Sep 2018 25

جدیدترین خبرهای «شورای شهر تهران»

روزنامه ابتکار   ۸ ساعت پیش    
محمد سالاری با تاکید بر لزوم توجه به حوزه های نرم افزاری برای ارتقاء کیفیت محیطی ،از عدم توجه مدیران شهرداری به این حوزه انتقاد کرد. به گزارش مهر، محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در جلسه مشترک این کمیسیون با کمیته سلامت شورای شهر تهران که به منظور ارائه گزارش سازمان ...
روزنامه ابتکار   ۸ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر منطقی بودن استدلال های شورای شهر برای حفظ شهردار تهران گفت: نامه ای را به وزارت کشور ارسال کردیم و منتظر پاسخ وزیر هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران گفت: با تسریع روند برخورد با تخلفات هجمه تهدیدات بیشتر شده است.
خرداد نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
خرداد: رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر با تشریح موارد قانونی اعلام کرد که شهردار تهران مشمول قانون منع به کارگیری منع بازنشستگان نیست. به گزارش خرداد به نقل از ایسنا ...
شریان   ۱۰ ساعت پیش    
در حالی که رئیس شورای شهر تهران تاکید می کند که افشانی در شهرداری تهران ماندنی است و رایزینی ها لازم در این باره در حال انجام است؛ اما نائب رئیس شورای شهر ورق را برگرداند و گفت که آخوندی و ربیعی گزینه های جایگزین افشانی در شهرداری تهران هستند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۰ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران درباره شکایت قالیباف از وی اظهار داشت: در حال حاضر با کفالت آزاد هستم.
هم نوا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۶    
عضو شورای شهر تهران از اعضای شورای شهر تبریز خواستار انجام اقدامات لازم برای ثبت روزی در تقویم به نام تبریز شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۶    
زهرا نژاد بهرام عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران امروز (دوشنبه 2 مهر) از خبرگزاری دفاع مقدس بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۵    
عضو شورای شهر تهران از نقش دانش آموزان در توسعه شهر سخن گفت.
پایتخت ما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۹:۴۰    
عضو شورای شهر تهران گفت: دسترسی اعضای شورا به سامانه های هوشمند شهرداری محدود است. علیرغم 2 بار پیگیری کتبی تاکنون نه تنها هیچ دسترسی برقرار نشده بلکه علیرغم بخشنامه شهردار تهران هیچ گونه پاسخی به مکاتبه ما داده نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۴    
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران با بیان اینکه شوراها هنوز جایگاه قانونی خود را بازنیافته اند، گفت: باید جایگاه حقوقی و قانونی شورا مطابق با قانون اساسی متبلور شود.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۴    
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران از ارائه لایحه برنامه پنج ساله سوم شهر تهران به شورای شهر در جلسه روز سه شنبه این شورا خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۸    
به گزارش ایرنا، محمود میرلوحی عصر دوشنبه در نشست خبری ارائه گزارش عملکرد یکساله کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران در تشریح دلایل شکایت شهردار تهران از وی افزود: قالیباف به دلیل بیان برخی نکات در 2 مصاحبه ام با خبرگزاری ایلنا شکایت کرده هرچند که رویکرد من ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۶    
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران شهرداری را یک نهاد غیردولتی عنوان کرد و گفت: قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل شهرداری نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۳    
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران گفت: شوراها در کشور ماشین مشتی مندلی هستند که نه بوق دارند نه صندلی و نه ابزار و نه سازوکار لازم برای نظارت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۰    
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: هیچ موضوعی در شهرداری نیست که مدیران شهرداری فکر کنند، باید از دید اعضا پنهان بماند. به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۴    
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بسیاری از شکایات مطرح شده از شهروندان مربوط به دوره گذشته شهرداری است، گفت: برخی از شکایات به دلیل عدم پرداخت پول به شهروندان بابت خرید املاکشان بر می گردد.
تیتر شهر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۲    
عدم دسترسی به سامانه هوشمند شهرداری تهران این روزها خبر ساز شده است؛ از آن جایی که شفافیت از جمله مواردی است که مدیریت شهری این روزها بدان تاکید دارد؛ اما اعضای شورای شهر تهران به اصلی ترین عنصر شفافیت که همان سامانه هوشمند بوده ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری ایسنا: عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران در مورد شکایت قالیباف از وی توضیحاتی را ارائه کرد. محمود میرلوحی ظهر امروز در نشست خبری که برای ارائه گزارش عملکرد یکساله کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران برگزار شد درمورد شکایات قالیباف از وی گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۷    
زهرا نژادبهرام، عضو هیات رییسه شورای شهر تهران
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۰    
عضو شورای شهر تهران در حال بررسی 35 مورد از حساب های شهرداری هستیم که از سال 93 روی زمین مانده بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۰    
عضو شورای شهر تهران گفت: دفاتر خدمات الکترونیک شهر نه تنها مراجعات مردم به شهرداری را کاهش نداده اند، بلکه موجب افزایش آن شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۱    
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران گفت: در شهرداری تهران مدت 9 نفر اصرار داشتند که با توجه به قانون اخیر کنار بروند و بر اساس آخرین آماری که به دست آمده بیش از 200 نفر از پرسنل شهرداری تهران مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان خواهند شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۱    
گروه هنر عضو سابق شورای شهر تهران گفت: در نمایشگاه عکس فرزندان امام تصاویری می بینیم که شاید تا به امروز کمتر در معرض دید قرار گرفته است که به ما نشان می دهد در راه دفاع از سرزمین اسلامی حتی نوجوانان نیز از بذل جانشان دریغ نورزیدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۷    
اقتصاد ایران: رئیس کمیته نظارت شورای شهر تهران گفت:دفاتر الکترونیک شهر برای کاهش تردد شهروندان به شهرداری راه اندازی شده ولی بعضا موجب افزایش این ترددها شده است
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۷    
اقتصاد ایران: سخنگوی شورای شهر تهران نسبت به عدم دسترسی اعضای شورای شهر تهران به سامانه نظارتی در شهرداری تهران انتقاد کرد و گفت: در حالیکه مدیران شهرداری این اختیار را دارند متاسفانه اعضای شورا دسترسی به این سامانه ندارند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۳    
رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران گفت: شورای شهر تهران دارای سازوکار و ابزار نظارتی نیست و مصداق ماشین مشدی ممدلی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۲    
امینی با اشاره به اینکه شورای شهر ساز و کار ندارد، گفت: شورا در کشور ما تبدیل به ماشین مشتی ممدلی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۰    
نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه شوراها در کشور ما ابزار نظارتی ندارند، گفت: شوراها در کشور مانند ماشین مش ممدلی است که نه بوق دارند و نه صندلی.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۶    
همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران اعلام کرد: با ورود به بررسی تخلفات (ساختمانی) پروژه های بزرگ مقیاس و شوراهای معماری برخی مناطق بارها تهدید شدم.