شنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۹:۵۵Mar 2020 28

جدیدترین‌های «اعطای تسهیلات»

 
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در بخشنامه ای از سازمان های تابعه خواست با بازتعریف وظایف و تدوین نقشه راه برای تحقق "جهش تولید" در کشور تلاش کنند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی از تصویب اعطای تسهیلات دوساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یادداشت رئیس کل بانک مرکزی در مورد تصویب اعطای تسهیلات دوساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا منتشر شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی اعطای تسهیلات بانکی دو ساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد ریال برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
نقدینه- رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد که این بانک در این مقطع حساس، پیشنهاد اعطای تسهیلات دو ساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد، تا سقف 750 هزار میلیارد ریال را ارایه کرد که مورد تصویب قرار گرفت. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: اعطای تسهیلات 2 ساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد ریال برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا تصویب شد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی از تصویب اعطای تسهیلات دوساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در جلسه اقتصادی کرونا گفت: مقررات سخت گیرانه تری از امروز در حال انجام است. گسترش نیوز: حجت الاسلام حسن روحانی صبح امروز پنجشنبه در جلسه کمیته اقتصادی ستاد مدیریت پیامدهای بیماری کرونا اظهار کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۳    
حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه اقتصادی کرونا از اعطای تسهیلات بانکی برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا خبر داد و گفت: از کسب و کارهایی که آسیب دیده اند، مشروط به اینکه نیرویی را اخراج نکرده باشند، حمایت می شود.
راه چشمه لر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس جامعه هتلداران استان اردبیل در ادامه افزود: شیوع کرونا باعث خشکسالی در صنعت گردشگری کشور شده و امیدواریم دولت با اعطای تسهیلات بلاعوض مانع از ورشکستگی فعالان وتضعیف صنعت گردشگری کشور شود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه- یک کارشناس حقوق بانکی، گام های نظام بانکی برای تحقق جهش تولید در سال جاری را تشریح و تاکید کرد که فشارهای لابی های قدرت برای اعطای تسهیلات ارزان قیمت تکلیفی به واحدهای تولیدی دارای رانت باید حذف شود . ...
برترین ها: رئیس کل بانک مرکزی در پست اینستاگرامی امروز خود اعلام کرد: در نامه هفته پیش خود به رئیس صندوق بین المللی پول خواستار استفاده از حق ایران برای بهره مندی از طرح 50 میلیارد دلاری تسهیلات سریع آن صندوق برای پیشگیری و درمان و مقابله با آثار اقتصادی ویروس کرونا شده ام. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دوشنبه گفته کشورهای عضو این اتحادیه از کمک صندوق بین المللی پول به ایران حمایت می کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وابستگی نظام تولید به نظام بانکی بیانگر ضرورت دوری بانک ها از سوداگری و پرداختن به وظیفه اصلی آنهاست. اما یافته های پژوهشگران و همچنین شواهد اقتصاد کشور نشانگر این است که نظام بانکی در فرآیند اعطای تسهیلات با مسائلی مواجه است که منجر به ایجاد محدودیت و تنگنای اعتباری و درنتیجه افزایش بی ثباتی بخش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۵:۴۹   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وابستگی نظام تولید به نظام بانکی بیانگر ضرورت دوری بانک ها از سوداگری و پرداختن به وظیفه اصلی آنهاست. اما یافته های پژوهشگران و همچنین شواهد اقتصاد کشور نشانگر این است که نظام بانکی در فرآیند اعطای تسهیلات با مسائلی مواجه است که منجر به ایجاد محدودیت و تنگنای اعتباری و درنتیجه افزایش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تاکید بر اولویت سلامت سفیدپوشان خط مقدم مقابله با کرونا، از اجرای سازو کار اعطای تسهیلات ویژه ای به این عزیزان از سوی دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به صاحبان واحد های تولیدی مواد ضد عفونی،ماسک و دستکش یکبار مصرف در استان اصفهان تسهیلات بدون میانگین حساب پرداخت می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- آیت الله رئیسی با تاکید بر ضرورت حمایت حقوقی و قضایی از تولیدکنندگان بیان کرد: نظارت بر روند اعطای تسهیلات بانکی به تولیدکنندگان باید تقویت شود و نظام بانکی از ارائه هر گونه تسهیلات به امور دلالی به جای فعالیت های تولیدی ، به طور جدی خودداری کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: استان مرکزی در اعطای تسهیلات رونق تولید در سال 98، حائز رتبه سوم کشور شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهوری این کشور همچنین در ازای عقب ماندگی کسب و کار، اعطای تسهیلات ویژه دولتی را وعده داد و به اختصاص 100 میلیارد لیر اعتبار برای مقابله با کرونا و به تعویق انداختن شش ماهه بدهی های مالیاتی اشاره کرد. ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مصوبات دومین جلسه کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما اعلام شد. به گزارش رسیده، در این جلسه که روز گذشته به ریاست حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی برگزار شد، موارد ذیل به تصویب رسید: الف) جزئیات اعطای تسهیلات بانکی به سینماها که کلیات آن در جلسه قبل به تصویب رسیده بود شامل: ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران خبرداد: مهلت اعطای تسهیلات تشویقی پرداخت خسارت تاخیر تادیه اسناد برگشتی شهرداری تهران تا دو ماه دیگر تمدید شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی صندوق بین المللی پول اعلام کرد که مذاکرات درباره درخواست تسهیلات 5 میلیارد دلاری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای استفاده از تسهیلات سریع مالی درمبارزه با ویروس کرونا در جریان است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از ضرورت اعطای تسهیلات ارزان به بنگاه های اقتصادی خبر داد و گفت: دولت باید مشوق هایی برای احیای واحدهای اقتصادی در نظر بگیرد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین نامه شناسایی و پشتیبانی از دانش آموختگان برتر دانشگاهی ، با هماهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعدادی از دانش آموختگان برتر دانشگاه ها را برای ادامة تحصیل بدون آزمون در مقطع دکتری تخصصی انتخاب می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان از تبدیل یک کارگاه صنایع دستی به کارگاه تولید ماسک و همچنین، اعطای تسهیلات 457 میلیارد ریالی به فعالان حوزه صنایع دستی استان اصفهان در سال 1398 خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه اعطای تسهیلات به حوزه اشتغال جوانان باحضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ومعاونت وزارت ورزش وجوانان به امضا رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه بنگاه ها : بانک توسعه تعاون به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به تولیدکنندگان لوازم بهداشتی و دارویی تسهیلات سرمایه در گردش می دهد. این بانک در شرایط بحرانی کنونی و کاهش اضطراب مردم و در جهت حمایت از واحدهای تولیدی ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و مدیرعامل شرکت رایان سایپا، تفاهم نامه اعطای تسهیلات جامع لیزینگ به مستمری بگیران و کارکنان صندوق بازنشستگی فولاد به امضا رسید.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به تمهیدات حمایتی این سازمان در راستای حمایت از فعالیت های اقتصادی آسیب دیده از بیماری کرونا خبر داد با توجه به شرایط اخیر بانک ها و موسسات اعتباری برای اعطای تسهیلات به اشخاص حقیقی تا 2 میلیارد ریال و برای اشخاص حقوقی تا پنج میلیارد ریال نیاز به استعلام از ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به تمهیدات حمایتی این سازمان در راستای حمایت از فعالیت های اقتصادی آسیب دیده از بیماری کرونا خبر داد با توجه به شرایط اخیر بانک ها و موسسات اعتباری برای اعطای تسهیلات به اشخاص حقیقی تا 2 میلیارد ریال و برای اشخاص حقوقی تا پنج میلیارد ریال نیاز به استعلام از ...
سلام نو / روز نو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
زمان پرداخت اولین مرحله کمک حمایتی برای خانوارهای کم درآمد آسیب دیده از کرونا اعلام شد. به گزارش سلام نو، بر اساس تصمیمات اتخاذ شده دولت با شیوه های متعددی در صدد حمایت زا اقشار آسیب دیده و خانوارهای کم درآمد برامده است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سمنان - مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان از اعطای تسهیلات برای ایجاد زیرساخت های گردشگری در سطح استان طی سال جاری خبر داد و گفت: این تسهیلات توانسته برای 23 نفر اشتغال ایجاد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت سیمان با تأکید بر لزوم حمایت دولت از صنایع آسیب دیده از کرونا، گفت: اعطای تسهیلات بانکی و رونق ساخت وساز می تواند باعث تقویت صنعت سیمان شود.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد پرداخت تسهیلات بانکی به اشخاص حقیقی و حقوقی منوط به پرداخت بدهی مالیاتی قطعی شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۲    
دبیر اجرایی صندوق پژوهش و فناوری توسعه ی فناوری نانو گفت: به شرکت های سازنده ی تجهیزات و محصولات مقابله با کرونا تسهیلات با نرخ پایین با دوره ی زمانی کوتاه مدت (بازپرداخت از 3 تا 10 ماه) و 3 ماه تنفس پرداخت می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۰    
مطالعه تاریخ اقتصاد سیاسی بانک جهانی و صندوق بین المللی پول نشان می دهد این دو نهاد همواره در کمین می خوابند و سر بزنگاه های بحران، مانند منجیان ظاهر شده و با اعطای تسهیلات مالی برای رفع بحران، سیاست های نئولیبرالی را به قربانی تحمیل می کنند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
بر مبنای تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت آموزش و پرورش و بانک ملی، تسهیلات کم بهره مرابحه و مسکن به فرهنگیان پرداخت می شود.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۹    
تهران (پانا) - راه اندازی بزرگترین کتابخانه دیجیتال برای کودکان و نوجوانان، احتمال ایجاد تغییر در تقویم آموزشی، تعویق بعضی آزمون های وزارتخانه، گسترش فعالیت های آموزش غیرحضوری در سراسر کشور و اعطای تسهیلات بانک ملی به فرهنگیان از مهم ترین اخبار هفته آموزش و پرورش بودند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۵۳ سایت دیگر  
وزیرآموزش و پرورش اظهارکرد: پرداخت تسهیلات احداث مسکن را برای زوجین فرهنگی در کلان شهر تهران تا سقف 160 میلیون تومان، در مراکز استان ها و شهرهای بالای 200 هزار جمعیت تا سقف 120 میلیون تومان و نیز در سایر شهرها برای زوجین فرهنگی تا سقف 100 میلیون تومان با کارمزد 12 درصد خواهد بود. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از اعطای تسهیلات به سازندگان 100 هزار واحد مسکونی در بافت های فرسوده خبر داد. *** ساخت 100 هزار واحد مسکونی با پرداخت تسهیلات نوسازی به سازندگان ...
اکو فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: ساخت 100 هزار واحد مسکونی از طرح اقدام ملی با پرداخت تسهیلات نوسازی به سازندگان و انبوه سازان در بافت های فرسوده انجام می شود.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مسؤول تسهیلات و امور اشتغال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از اعطای تسهیلات حمایتی به طرح های اشتغال زایی در قالب سامانه تحفه خبر داد.
شادا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۸:۱۳    
می گوید کارکنان شعب بانک حتی برای پرداخت وام یک میلیون تومانی نیز آمادگی دارند! این در حالی است که می دانیم بانک های دیگر اولویتشان اعطای تسهیلات کلان است و به مشتریان خرد توجه زیادی نمی کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به تاثیر کرونا بر رشد اقتصادی، می گوید که پیش بینی ها نشان از این دارد که رشد اقتصادی به منفی 10 درصد می رسد و این امر تبعاتی منفی همچون گسترش فقر، افزایش فاصله طبقاتی، ناهنجاری های اجتماعی و کاهش رفاه خواهد داشت ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد از ابتدای امسال تاکنون بیش از 7500 طرح اشتغال را با اعطای تسهیلات راه اندازی و ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۷:۰۱   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از اعطای تسهیلات اعتباری به بازنشستگان برای خرید نوروز خبر داد.
تیتر20   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۹:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی مطرح کرد: بانک صادرات ایران با اجرای طرح طراوت خود می تواند با تامین مالی پروژه های نفتی و اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان تجهیزات نفتی، بسیاری از پروژه های ناتمام حوزه نفت را به سرانجام برساند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۸:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
می گوید کارکنان شعب بانک حتی برای پرداخت وام یک میلیون تومانی نیز آمادگی دارند! این در حالی است که می دانیم بانک های دیگر اولویتشان اعطای تسهیلات کلان است و به مشتریان خرد توجه زیادی نمی کنند.