دوشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۴:۳۸Dec 2019 16

جدیدترین‌های «اعطای تسهیلات»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری وشکوفایی گفت: خریداران محصولات دانش بنیان ارائه شده در هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت می توانند از تسهیلات لیزینگ 8 درصد سه ساله تا سقف دو میلیارد تومان از منابع صندوق نوآوری و شکوفایی استفاده کنند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل امور عشایری استان سمنان گفت: ایجاد اشتغال پایدار بخش عشایری استان امسال 50 میلیارد ریال اعتبار مصوب دارد که با بررسی طرح های پیشنهادی فرایند اعطای تسهیلات در دست اقدام است.
معاون صنایع دستی استان یزد از اختصاص 50میلیارد ریال تسهیلات به زیلوبافان میبدی در پی جهانی شدن زیلوی میبد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت از اعطای تسهیلات برای خریداران خصوصی محصولات دانش بنیان از شرکت های داخلی خبر داد و گفت: شرکتهای دولتی هم می توانند از طریق اوراق خزانه اقدام به خرید این محصولات بکنند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک صادرات خراسان رضوی گفت: این بانک امسال در خراسان رضوی با اعطای تسهیلات قرض الحسنه در اجرای بیش از 700 طرح اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد سهیم بود
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدفاروق گرمیانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: احیای واحدهای راکد و نیمه فعال صنعتی استان شتاب خوبی گرفته و اعطای تسهیلات بانکی و حمایت بخش دولتی از صاحبان این واحدها جریان دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا – شهردار ورامین از آغاز اجرای طرح تعویض مینی بوس های فرسوده در این شهر با اعطای تسهیلات بلاعوض خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۰:۱۶    
دنیای اقتصاد - شیراز - محمد صداقت : استاندار فارس در مراسم تجلیل از 50 پژوهشگر دانشگاهی و بخش خصوصی که در مسیر توسعه علمی و فناوری این استان فعال هستند، از اعطای تسهیلات 5 میلیارد ریالی به پژوهشگران خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس با تشریح جزئیات جلسه با وزیر صنعت و مدیران خودروساز، از طرح موضوع اعطای تسهیلات به خودروسازان در این جلسه خبر داد و گفت: جمع بندی این مسئله در کمیته ای ویژه انجام خواهد شد.
فردا شنبه 23 آذر مهلت ثبت نام فرهنگیان در طرح تامین مسکن تمام می شود. گسترش نیوز: مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش جزییات اعطای تسهیلات تامین مسکن فرهنگیان و تسهیلات ثانویه حمایتی آموزش و پرورش به آنها را تشریح کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: دو میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض برای اجرای 400 طرح به استان ابلاغ شده است و 400 نیروگاه خورشیدی تا پایان سال آینده در خراسان جنوبی اجرایی می شود.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور می گوید وزارت نفت می تواند از محل صرفه جویی در مصرف انرژی، به سازندگانی که اصول صرفه جویی را در ساخت و ساز رعایت می کنند تسهیلات اعطا کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۷:۴۱    
ایسنا/مرکزی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در دورانی که با محدودیت منابع مالی مواجه هستیم، اعطای تسهیلات به جای تخصیص اعتبار راهکار وزارت ارشاد برای تعریف پروژه جدید در حوزه های فرهنگی و هنری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: باید فرایند اعطای تسهیلات به هنر و صنعت تولید فرش دستباف در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد و یارانه تسهیلات نیز به این حرفه در بالاترین حد ممکن تخصیص یابد.
پانا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش جزییات اعطای تسهیلات تامین مسکن فرهنگیان و تسهیلات ثانویه حمایتی آموزش و پرورش به آن ها را تشریح کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۸:۰۶    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، از پیش بینی بازگشت 500 طرح جدید به چرخه تولید استان تا پایان سال با اعطای تسهیلات کارگروه رفع موانع تولید خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۰    
تا پایان سال با اعطای تسهیلات کارگروه رفع موانع تولید 500 طرح جدید به چرخه تولید استان اصفهان باز می گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام از پرداخت تسهیلات به سه هزار طرح اشتغال روستایی در ایلام خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی در اطلاعیه ای بار دیگر بر وظیفه بانک ها مبنی بر ارائه نسخه ای از قرارداد به تسهیلات گیرندگان پس از انعقاد و امضای قرارداد اعطای تسهیلات بانکی، تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۶    
بانک قرض الحسنه مهر ایران، چگونه شکل گرفت؟ بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف جذب و تخصیص منابع قرض الحسنه از طریق مشارکت 10بانک بزرگ کشور با سرمایه اولیه 15هزار میلیارد ریال در سال1386 تاسیس شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سخت گیری برای اعطای تسهیلات بانکی، انتظارات بالای مدارس، واسطه گری و کم باوری برخی مدیران ادارات و مراکز درمانی به توانایی تولیدکنندگان کرمانشاهی در بخش پوشاک زنانه، سرانجام کار را از استان خارج کرده، تیشه برریشه تولید بومی زده و انگیزه را از تولیدکنندگان گرفته است.
ایستا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۷۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک ها باید نسخه ای از قرارداد را به تسهیلات گیرندگان ارائه کنند بانک مرکزی در اطلاعیه ای بار دیگر بر وظیفه بانک ها مبنی بر ارائه نسخه ای از قرارداد به تسهیلات گیرندگان پس از انعقاد و امضای قرارداد اعطای تسهیلات بانکی، تأکید کرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۱    
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان اصفهان درباره اقدامات این بانک در حمایت از صنایع دستی و کالای ایرانی، گفت: براساس تفاهم انجام گرفته با شرکت فرش به خریداران تا سقف 20 میلیون تومان بدون انتظار تسهیلات پرداخت می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: شورای اقتصاد با اجرای طرح حمایت از تولید و تبدیل کارخانه ای و کارگاهی سوخت یک میلیون و 464 هزار دستگاه خودروی تاکسی، ون تاکسی، وانت و مسافربر شخصی بنزینی به سی ان جی (گازسوز) موافقت کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، لایحه پیشنهادی بودجه 99 کشور روز گذشته تقدیم مجلس شورای اسلامی شد و در این لایحه در حوزه حمل و نقل عمومی، سهم شهرداری ها در حمل ونقل شهری و... ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
قائم مقام بانک مرکزی گفت: براساس آمارها در 7 ماهه نخست سال جاری بیش از 6 هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت های دانش بنیان ارائه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه ها می توانند تا سقف عملکرد درآمد اختصاصی خود در سال 98 از تسهیلات بانکی با اولویت احداث خوابگاه های متأهلین استفاده کنند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته گفت: امسال 44 قرارداد در حوزه اعطای تسهیلات به ارزش 400 میلیارد ریال منعقد کردیم و امیدواریم که این رقم تا پایان سال به 900 میلیارد ریال برسد. در بحث ضمانت نامه نیز 103 فقره به ارزش 680 میلیارد ریال صادر شده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
فرهاد دژپسند در پاسخ به سوال طرح شده در مجلس پیرامون چابک سازی و واگذاری اموال بانکها اظهار داشت: در این رابطه فقط اموال مازاد بانک ها را حدود 17 هزار میلیارد تومان به صورت یکپارچه عرضه کردیم و علاوه بر فروش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در شرایط کنونی اعطای تسهیلات از جانب بانک ها نقش مؤثری در فعالیت بخش خصوصی برای توسعه زیرساخت ها دارد و وزارت خانه با جدیت اصلاح نظام بانکی را دنبال می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی تاکید کرد که در شرایط کنونی اعطای تسهیلات از جانب بانک ها نقش موثری در فعالیت بخش خصوصی برای توسعه زیرساخت ها دارد و وزارت خانه با جدیت اصلاح نظام بانکی را دنبال می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
لایحه بودجه سال 1399 به بانک های عامل اجازه می دهد که در سال آینده از محل منابع در اختیار نسبت به اعطای تسهیلات ارزی و ریالی اقدام کنند.
فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از سامانه اموال مازاد بانک ها (دولتی و خصوصی شده)، راه اندازی این سامانه را گامی بزرگ برای آزادسازی منابع بانک ها برای اعطای تسهیلات بیشتر به بخش های اقتصادی و رونق بخشی به تولید کالا و خدمات برشمرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
لایحه بودجه سال 1399 به بانک های عامل اجازه می دهد که در سال آینده از محل منابع در اختیار نسبت به اعطای تسهیلات ارزی و ریالی اقدام کنند.
به گزارش اقتصادآنلاین ، به موجب نامه بانک مرکزی، با مصوبه هیات مدیره بانک ملت و در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی، این بانک به آسیب دیدگان ناشی از زلزله استان آذربایجان شرقی ، 435 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت پرداخت خواهد کرد. ...
ایانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۱    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از اعطایتسهیلات بلاعوض جهت خرید دستگاه های ریزدانه کار کلزا و کف کار اراضی شور به کشاورزان خوزستانی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 12 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در اصفهان به کار آفرینان اعطا می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۲    
به منظور اعطای تسهیلات دانشجویی قرض الحسنه به دانشجویان دکترای غیر بورسیه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تفاهم نامه همکاری بین بانک توسعه تعاون و صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منعقد شد. ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
براساس تبصره 4 لایحه 99، به بانک های عامل اجازه داده می شود در سال 1399 از محل منابع در اختیار نسبت به اعطای تسهیلات ارزی- ریالی به موارد اعلام شده اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
17 میلیاردو 249 میلیون تومان وام قرض الحسنه توسط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از اعطای تسهیلات لیزینگ برای توسعه بازار شرکت های دانش بنیان خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان از اخذ 5 میلیارد تومان با سود چهار درصد از صندوق کارآفرینی امید در راستای رونق تولید مبل و منبت و تسهیل خرید مردم خبر داد و گفت: میزان وام اعطایی برای خرید مبل و منبت در تویسرکان 15 میلیون تومان است. ...
خبرگزاری خانه ملت: پدیده فساد اقتصادی سال هاست در نظام بانکی رخنه کرده است و هر روز آمار تازه ای از این فساد سیستماتیک منتشر می شود. امیر خجسته، نماینده مجلس ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی گفت: این صندوق تسهیلات متنوعی را برای حمایت از دوره پسادکتری به دانش آموختگان اعطا می کند که امید است با امضاء تفاهم نامه میان بنیاد و صندوق حمایت ها از کیفیت و تنوع بیشتری برخوردار شوند.
ایستا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک صادرات ایران در هشت ماهه ابتدای امسال از محل تسهیلات اعطایی 87.212 میلیارد و 718 میلیون ریال درآمد کسب کرد که که بیشترین درآمد از محل تسهیلات فروش اقساطی به میزان 23.373 میلیارد و 50 میلیون ریال بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا – بازار اوراسیا بستر مناسبی برای صادرات محصولات کشاورزی قم، حمایت از قنوات برای پذیرش سرریز جمعیت، لزوم حفظ پویایی صنعت فرش، احصای راهکارهای رفع معضل کمبود فضاهای آموزشی، اعطای تسهیلات کم بهره برای نوسازی بافت فرسوده و اشکال هندسی خیابانهای قم از اخبار هفته گذشته این استان می باشد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان گفت: برای واحدهای تجاری تسهیلات 45 میلیون تومانی سرمایه ای در نظر گرفته شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۶    
جانشین رئیس و معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از موافقت کارگروه ملی وام شهرداری ها با معرفی پنج طرح اقتصادی و درآمدزای شهرداری ها به بانک برای دریافت تسهیلات خبر داد.
عملکرد صندوق توسعه ملی در سال های فعالیت از این حکایت دارد که از حدود 38 میلیارد دلار درخواست تسهیلات از محل صندوق حدود 19 میلیارد دلار پرداخت شده و از سوی دیگر در بخش ریالی حدود 40 هزار میلیارد تومان سپرده گذاری ریالی به منظور اعطای تسهیلات انجام شده است ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۹:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، مقداد محمدی محفوظ پروژه ملی بازار را یکی از بزرگ ترین طرح های شرکت داده ورزی سداد دانست و اعلام کرد: به زودی درگاه ملی بازار در فروشگاه های بزرگ اینترنتی همانند دیجی کالا رونمایی و به بهره برداری می رسد. ...