شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۳:۰۵Oct 2019 19

جدیدترین‌های «اتاق اصناف»

استانداری تهران   ۴ ساعت پیش    
بازرسان اتاق اصناف بهارستان 100 واحد صنفی نانوایی را در یک هفته بازرسی کردند
مشاور مالیاتی اتاق اصناف به چالش های پیش روی 9درصد ارزش افزوده اشاره کرد و افزود: این هزینه امروز بر دوش مصرف کننده گذاشته شده است. گسترش نیوز: محمدرضا جعفریان با حضور در برنامه رادیو گفت وگو الگو برداری نکردن از تجربه سایر کشورها در امر مالیات را موجب بروز مشکلاتی در این حوزه دانست و افزود ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمدرضا جعفریان با حضور در برنامه رادیو گفت وگو الگو برداری نکردن از تجربه سایر کشورها در امر مالیات را موجب بروز مشکلاتی در این حوزه دانست و افزود: 150 کشور مالیات بر ارزش افزوده را بخوبی اجرایی می کنند ولی ما در این حوزه دچار مشکلاتی هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: با هدف افزایش خدمات به زائران پیاده و هیات های عزاداری، ساعت کار نانوایی ها در اطراف حرم مطهر رضوی در روزهای پایانی ماه صفر، افزایش می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس پایش صورت گرفته توسط اتاق تعاون ایران، اتاق بازرگانی و اتاق اصناف ایران، آذربایجان غربی رتبه نخست پایش ملی محیط کسب و کار در تابستان 98 را کسب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تربت جام گفت: طرح یک کاسب، یک دانش آموز با همدلی 200 کسبه در تربت جام آغاز گردید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر_ ایرنا _ رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: امر آموزش در اتاق اصناف تنها منحصر به متقاضیان صدور و تمدید پروانه کسب نبوده و سایر کارکنان واحدهای صنفی نیز باید آموزش ها را جدی بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طی دیدار اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف و اتاق بازرگانی بندرعباس، منتخبین این دو اتاق، بر شعار هم پیمانی و هم صدای اتاق های اصناف و بازرگانی برای پیگیری مطالبات بخش خصوصی استان تاکید کردند.
اهل کاشانم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کاشان از رشد بی رویه مراکز عرضه و فروش سیگار، توتون و تنباکو و ادوات قلیان ابراز نگرانی کرد و خواهان رسیدگی سریع دستگاه های مربوطه به ویژه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان به این موضوع شد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دومین جلد تاریخ شفاهی بازار بوشهر با عنوان چگونگی ایجاد تشکل های صنفی و اتاق اصناف نوشته سیامک برازجانی به زودی از سوی انتشارات نای بند راهی بازار کتاب خواهد شد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
هشتاد و پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در حالی برگزار شد که نماینده جامعه صنفی کشور غایب بزرگ آن بود.
صدای جویا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۰    
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، حسن کمالی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: با همکاری پلیس، اتاق اصناف و واحد بهداشت محیط یک واحد چایخانه غیرمجاز در محیط یاغی شناسایی و پلمپ شد. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صمت یزد با بیان این که درخواست افزایش نرخنامه رستوران ها در اتاق اصناف در حال بررسی است گفت: تا زمانی که نرخ جدیدی از سوی سازمان صمت تائید و اعلام نشده نرخنامه مردادماه لازم الاجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۳    
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: راستی آزمایی انبارهای موجود در استان باید با همکاری اتاق بازرگانی و اتاق اصناف اراک بایستی صورت پذیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۳    
سمنان- ایرنا- رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان سمنان گفت: 160 مورد پرونده تخلف واحدهای صنفی شهریور 98 در هشت شهرستان استان تشکیل شد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اعلام کرد: در استان آذر بایجان غربی 104 هزار و 454 واحد صنفی دارای پروانه کسب در قالب 17 اتاق اصناف مشغول به فعالیت می باشند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت (صمت) مهران گفت: طرح نظارتی ویژه اربعین حسینی (ع) و نظارت بر بازار و کنترل قیمت کالاها و خدمات با بازرسی های نوبه ای و گشتهای مشترک با حضور کارشناسان و بازرسان سازمان صمت استان، اداره صمت مهران، نماینده دادستانی، اداره تعزیرات حکومتی ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۲:۵۷    
رئیس اتاق اصناف شهرستان لنده در واکنش به صدور مجوز به دکه های جلوی مدارس این شهرستان گفت: اتاق اصناف شهرستان لنده تنها به کسبه ای مجوز فعالیت می دهد که دارای جا و مکان قانونی برای دستورالعمل ها باشند و دکه ها به جز دکه مطبوعاتی هیچ گونه مجوز فعالیتی ندارند.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، احمدرضا بخشی نماینده سازمان جهانی چای در ایران و رئیس کمیسیون تخصصی چای اتاق اصناف ایران امروز در نشست خبری اظهار کرد ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۸    
معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه از فعالیت بیش از 8 هزار واحد صنفی غیرمجاز خبر داد.
رئیس اتاق اصناف ایران از کمک اتاق اصناف ایران به واحدهای بازرسی سراسر کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: وزارت گردشگری روی برخی از واحدهای صنفی دست گذاشته و این امر نظارت بر اصناف را دچار مشکل می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: براساس ابلاغیه جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت خرده فروشان سیگار برای فعالیت ملزم به گرفتن مجوز هستند.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، مصطفی قلی خسروی اظهار کرد: مالکان این خانه ها از طریق سایت ها آگهی می دهند و متاسفانه هیچ کنترلی روی آنها نیست. رئیس اتحادیه مشاوران املاک افزود: به تمامی دفاتر املاک ابلاغ کرده ایم که حق انعقاد قرارداد اجاره ساعتی و روزانه خانه ها را ندارند. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۴    
رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان چینی و بلور و لوستر تهران: چینی ایران در سطح جهانی در کمال قدرت و کیفیت قرار دارد. تهران – اقتصادبرتر – 20 مهر 98 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه_ معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه از تشکیل 65 پرونده برای قصابی های متخلف در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: اصناف استان در نزدیکی شهر اراک روبروی روستای خیرآباد 7 غرفه خدماتی برپا کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۲    
قزوین- رئیس اتاق اصناف ایران گفت: با کمک مجلس مشکلات دخالت بخش دولتی و موازی کاری در حوزه مشاغل اصناف و اتحادیه های صنفی را پیگیری و حل می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه روسای اتحادیه ها ی عکاسان و فیلمبرداران مراکز استان ها در اتاق اصناف قزوین برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اتاق اصناف مهاباد گفت: 18 هزار نخ انواع سیگار قاچاق توسط ماموران بازرسی اتاق اصناف این شهرستان از سیگارفروشان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران از تشدید نظارت های لازم همزمان با افزایش قیمت نان برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از قیمت های مصوب اخیر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بنکداران و عمده فروشان استان قم گفت: اتاق اصناف قم جلسات متعددی با فعالان و متخصصان فضای مجازی برگزار و راه اندازی مرکز فاوای اتاق اصناف قم در دستور کار قرار دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۰    
رئیس اتاق اصناف استان گفت : جامعه اصناف و اتحادیه ها همگام با نیروی انتظامی سربازان مبارزه با استکبار جهانی هستند.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
با عنایت به مکاتبه سازمان محترم صنعت ،معدن وتجارت استان اصفهان و در راستای اجرای مصوبات جلسه کمیته کارشناسی آرد ونان با دستور کار تعیین قیمت انواع نان، سومین جلسه کارگروه فرعی مدیریت و هدایت ویژه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان و با حضور رئیس صنعت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف خرامه گفت: طی تفاهم نامه ای بین اتاق اصناف و شهرک صنعتی خرامه، این شهرک آماده استقرار 155 واحد صنعتی به مساحت چهار هکتار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اتاق اصناف کشور با اشاره به راهکارهای پیشرفت کشور گفت: اگر سعی داریم که کشور روبه پیشرفت برود باید نگاه را عوض کرده و به صنایع کوچک توجه ویژه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: اصناف برای تشکیل و افزایش سرمایه های اقتصادی خود از هیچ رانت، فساد و یا حتی تسهیلات بانکی که توسط دولت به بنگاه های اقتصادی بزرگ و متوسط پرداخت می شود استفاده نمی کنند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
البرز- رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز گفت: بر اساس ارزیابی های به عمل آمده، بسیاری از تخلفات حوزه صنفی شامل، قاچاق کالا، احتکار، کم فروشی، ارائه کالاها و اقلام بی کیفیت و ... در واحد های صنفی فاقد پروانه کسب رخ می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: بیش از 100 هزار واحد صنفی در کلانشهر اصفهان فعالیت دارند که از این تعداد، 10 درصد اصناف به طور غیر مجاز فعالیت می کنند.
پایگاه خبری گسترش / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: افزایش نرخ نان در نانوایی های اصفهان قانونی و بر اساس مصوبه تنظیم بازار کشور و اصفهان است. گسترش نیوز: رسول جهانگیری به رغم افزایش چند صد درصدی نرخ مواد اولیه تولید و تهیه نان، کمیسیون تنظیم بازار کشور در چند سال اخیر تصمیمی برای افزایش نرخ نان نگرفته بود ...
مهرصبا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۱:۱۴    
به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میانه با همراه هیات رییسه اتاق اصناف با فرمانده انتظامی این شهرستان دیدار کردند . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۷    
رئیس اتاق اصناف اسلامشهر با اشاره به فعالیت 2800 بافنده فرش در اسلامشهر گفت: این امکان فراهم است تا در صادرات فرش خانگی و تابلوفرش به کشورهای آفریقایی از این ظرفیت ها استفاده کنیم.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: اصناف و به طور کلی بخش خصوصی از قوانین بازدارنده مالیاتی به شدت آسیب دیده اند. جلال الدین محمد شکریه اصلاح قوانین بازدارنده مالیاتی در شرایط فعلی را امری ضروری دانست و اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اتاق اصناف استان زنجان گفت: در صورتی که ظرفیت اشتغال در هر واحد صنفی را به طور میانگین 2.5 برابر در نظر بگیریم اصناف این استان برای 100 هزار نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کرده است.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: روز گذشته برخی رسانه ها اعلام کردند که پلیس امنیت و اماکن، چندین مغازه پت شاپ در تهران که غذا و محصولات مرتبط با حیوانات خانگی مانند سگ و گربه به مشتریان عرضه می کنند، اخطاریه پلمب صادر کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رئیس اتاق اصناف استان البرز با اشاره به اهمیت فعالیت قانونمند اصناف اعلام کرد که واحدهای صنفی فاقد پروانه در این استان قانونمند می شوند.
شهروند البرز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز گفت: به دنبال قانونمند کردن واحدهای صنفی فاقد پروانه در استان البرز هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز بوشهر گفت: وقتی بحران اقتصادی رخ می دهد همه دچار مشکل می شوند و برای عبور از آن بحران همه باید پای کار باشند. لازم است که برای عبور از بحران اقتصادی بازار راهکاری اتخاذ شود.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۰    
محمود همایونی، رئیس اتاق اصناف شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ؛ از برگزاری انتخابات صنف های مختلف شهرستان در یک ماه اخیر خبر داد و گفت: در شهرستان بهار جمعا یازده اتحادیه داریم که خیلی از رسته ها را در یک رسته تفکیک کرده اند و هر چهار سال یک بار انتخابات اتحادیه برگزار می شود و در آن 5 ...