سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۱:۲۶Oct 2018 23

جدیدترین خبرهای «احتکار»

رجا نیوز   ۲ دقیقه پیش    
رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو گفت: قیمت قطعات یدکی خودرو بین 40 تا 300 درصد افزایش داشته است. به گزارش صداوسیما، علیرضا نیک آیین در ارتباط تصویری با برنامه گفتگوی ویژه خبری دوشنبه شب شبکه دو سیما با بیان اینکه علت افزایش قیمت قطعات خودرو را باید از اتحادیه لوازم یدکی پرسید ...
خبرگزاری فارس   ۱۱ دقیقه پیش    
این روزها اخبار احتکار کالا قلب مردم ایران را در کشور به درد آورد ولی در مقابل این سودجویان محتکر، باربرانی در بازار تبریز هستند که با حمل صدها بار می خواهند تا نان حلال را به سفره خانواده خود هدیه کنند و درس غیرت و مردانگی را برای همه ما معنی کنند.
قم فردا   ۲۴ دقیقه پیش    
کارشناس مسائل دینی با اشاره به اینکه محتکران با این اقدام خود باعث خوشحالی دشمن می شوند، گفت:جهل و عدم توکل به خداوند بزرگ عامل احتکار کالا توسط برخی از افراد در خانه است.
تدبیر و امید   ۴۷ دقیقه پیش    
الف-پ مدیر عامل این شرکت متهم است به اینکه "با دریافت ارز دولتی 4200 تومانی 200018 هزار و 144 گوشی تلفن همراه وارد کرده که از این تعداد، 13 هزار و 916 عدد فروخته است.4 هزار و 228 گوشی را در بازار احتکار کرده که توقیف شده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اصفهان - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون 38 انبار احتکار کالا در این استان به ارزش 700 میلیارد ریال کشف شده است.
مرکز خبر هرمزگان   ۲ ساعت پیش    
خبر هرمزگان- رئیس شعبه اول ویژه تعزیرات حکومتی شهرستان میناب از کشف یک انبار حبوبات احتکار شده به ارزش 700 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
پانا   ۲ ساعت پیش    
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان تعزیرات با بیان اینکه بزرگترین پرونده احتکار لوازم یدکی خودرو در سازمان تعزیرات در استان سمنان به ارزش 50 میلیارد تومان بوده است می گوید حتی خودروسازان هم قطعات یدکی را احتکار کردند. ...
تهران نیوز   ۸ ساعت پیش    
سیدحبیب موسوی ، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به خبر کشف یک انبار لوازم یدکی خودروهای سنگین در شهرک قلعه میر ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۰    
عصراقتصاد: استاندار تهران با اشاره به اینکه سامان دهی بازار ارز و کالا باید در اولویت باشد گفت: باید انبارهای بزرگ احتکار شناسایی شود. محمدحسین مقیمی در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به تودیع پور احمد نژاد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۵    
فرمانده انتظامی استان از کشف 65 هزار و 960 عدد لوازم یدکی احتکار به ارزش 15 میلیارد ریال در شهرستان شیراز خبر داد.
جام جم   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۷    
فرمانده انتظامی یزد گفت: در 24 ساعت گذشته با تلاش ماموران پلیس آگاهی در بازرسی از یک انبار در مرکز استان انواع لاستیک خودروهای سبک و سنگین احتکار شده به ارزش 65 میلیارد ریال کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۱    
فرمانده انتظامی استان از شناسایی و کشف لوازم یدکی خودرو های سنگین احتکار شده به ارزش 150 میلیارد ریال در شهرستان بهارستان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۷    
به گزارش ایرنا سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی، دوشنبه به خبرنگاران افزود: در اجرای طرح مبارزه با احتکار و اخلالگران اقتصادی، ماموران پلیس آگاهی استان فارس پس از مطلع شدن از احتکار لوازم یدکی خودرو در یک انبار ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۷    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشمر از کشف سه انبار احتکار کالا در این شهرستان خبر داد.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۰    
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پلیس آگاهی در بازرسی از یک انبار غیرقانونی لاستیک خودروهای سبک و سنگین احتکار شده به ارزش 65 میلیارد را ریال کشف کردند .
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۱    
رئیس اداره نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: منتظر حکم مراجع قضایی خراسان شمالی برای توزیع لاستیک های احتکار شده هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۱    
فرمانده نیروی انتظامی فارس از کشف 65 هزار و 960 عدد لوازم یدکی احتکار به ارزش 15 میلیارد ریال در شهرستان شیراز خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۴    
جواد خزاعی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به کشف سه انبار احتکار کالا طی هفته اخیر در کاشمر اشاره و بیان کرد: این انبارها شامل مقادیر قابل توجهی رب، پودر ماشین لباسشویی و انواع روغن خودرو و ضدیخ بود. محتکران به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند. ...
یافته   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۰    
چاپ ایمیل فرمانده انتظامی استان از کشف دو هزار و 429 کارتن لوازم یدکی خودرو دپو شده در یک انبار به ارزش 14 میلیارد ریال در خرم آباد خبر داد. به گزارش یافته ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۸    
بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: مرحله نخست توزیع اقلام احتکار شده در بازار شهر بجنورد از هفته جاری آغاز شده است.
اعتدال   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۰    
یارانه هایی که دولت تحت عنوان نهاده های دامی به بخش دامداری ها پرداخت کرده تا قیمت محصولات لبنی افزایش پیدا نکند و سفره های مردم کوچک نشود، از سر جیب سودجویان در آورده و بخش اعظمی از شیر خام تولیدی کشور به شیر خشک تبدیل شده و به سمت احتکار رفته یا عمدتا از کشور قاچاق می گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۱    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بوکان از کشف 21 دستگاه خودروی سمند احتکار شده در این شهرستان خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۶    
این روزها جامعه ایران دچار یک سندروم عجیب شده است و آنهم سندروم حق داشتن است. همه مردم تصور می کنند حق دارند. آنکه گران می فروشد، آنکه گران می خرد، آنکه احتکار می کند و ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۷    
قیمت نفت روز دوشنبه تحت تاثیر نگرانی های بازار نسبت به وضعیت عرضه، در آستانه نزدیک شدن به زمان اجرای تحریم های آمریکا علیه ایران افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۹    
همدان - ایرنا - طرح مبارزه با اختفا و احتکار کالا همچون نسخه ای تسکین دهنده، هم التهاب بازار را فرو نشاند و هم لبخند رضایت را بر لبان مردم؛ طرحی که به اعتقاد کارشناسان تاریخ انقضا نداشته و در همه روزها و فصل ها باید اجرا شود.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۳    
یک متخصص سلامت روان گفت: در شرایط فعلی که مردم با کمبود و مشکلات اقتصادی مواجه هستند و از ترس آینده جنس انبار می کنند، صدا و سیما بدون توجه به نگرانی های مردم به تبلیغ کالاها و اجناس مختلف و ترویج مصرف گرایی ادامه می دهد و بر نگرانی و اضطراب مردم می افزاید ...
گفتارنو   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۶    
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت : در راستای امر مبارزه با احتکار و کالای قاچاق به ارزش 10میلیارد ریال کالای قاچاق از یک فرد قاچاقچی در این شهرستان کشف شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۰    
باوجود گذشت زمانی زیاد از کشف کالاهای احتکار شده، همچنان تکلیف این کالاها برای ورود به بازار مشخص نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۶    
دادستان عمومی و انقلاب ملایر از پلمپ انبار احتکار پوشک بچه در این شهرستان خبر داد.
جام جم   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۲    
فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: 22 هزار و 176 بسته پوشک خارجی احتکار شده به ارزش 11 میلیارد و 88 میلیون ریال در خرم آباد کشف شد.