دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۰۵:۰۶Jun 2018 18
 

جدیدترین خبرهای «احتکار»

پایگاه خبری نوید تهران   ۷ ساعت پیش    
به گزارش نویدتهران،قاضی ناصر سراج در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری با هیئت جمهوری آذربایجان در یک نشست خبری گفت: سازمان بازرسی کل کشور اوایل هر سال برنامه های کل سال را برنامه ریزی کرده و به کل کشور ابلاغ می کند؛ سه نوع برنامه ریزی مستمر، فوق العاده و موردی در دستور کار سازمان بازرسی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور: در حال بررسی میزان تولید و فروش شرکت های خودرو سازی هستیم و هنوز احتکار خودرو برای ما ثابت نشده است.
تدبیر و امید   ۱۰ ساعت پیش    
رییس سازمان بازرسی کشور از ورود این سازمان به بازار سکه، ارز، مسکن و خودرو خبر داد و گفت: ان شاءالله مردم به زودی نتیجه ورود سازمان بازرسی به این بازارها را احساس می کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۰ ساعت پیش    
نصف جهان: نسبت عملکرد دولت در حوزه تولید و فروش خودرو با شعار انحصار زدایی، همان است که شعار می گوید؛ چپ آوازه افکند و از راست شد ! دولت همواره از انحصار زدایی به نفع مردم سخن گفته اما در حوزه خودرو کاملاً بر عکس عمل کرده است . ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در قالب پیشنهادی گفت: خودروسازان به نمایندگی ها خودرو ندهند و محصول را مستقیم به مصرف کننده بدهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۴۷    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور: در حال بررسی میزان تولید و فروش شرکت های خودرو سازی هستیم و هنوز احتکار خودرو برای ما ثابت نشده است.
خبر استان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۴    
خبر استان:امام جمعه دیر گفت: دولت مردان و مسوولین با مدیریت و نظارت مانع از گرانی و احتکار شوند و از سویی اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۰    
سایت پیش فروش ایران خودرو در نخستین ساعات ثبت نام با مشکلات عدیده ای مواجه می شود که متقاضیان پس رفع این معزل با فروش کامل محصولات مواجه می شوند. به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
شمال نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۰    
در شرایطی که بازار خودرو به شدت آشفته شده و اختلاف قیمت بازار و کارخانه به 90 میلیون رسیده، یک عضو کمیسیون صنایع گفت: ایران خودرو و سایپا 90 هزار خودرو احتکار کرده اند.
بانک مردم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۴    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه درباره سرنوشت سه متهم محکوم به اعدام پرونده اختلاس سه هزار میلیاردی، انتقاد رئیس بانک مرکزی از قوه قضاییه، اخلال در نظام اقتصادی از طریق احتکار خودرو، مشکلات مؤسسات مالی و پرونده فرمانده سابق ناجا توضیحاتی ارائه کرد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۲    
به گزارش ایرنا، سیدحسن رسولی روز یکشنبه در هفتادمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با ارایه نطق پیش از دستور افزود: اهمیت این شرایط اقتضا دارد متولیان اداره امور کشور در سطوح ملی، قوای سه گانه و مدیران ارشد، بخشی و استانی همانند دهه اول انقلاب با تشکیل ستادهای مقابله و پشتیبانی از مردم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۴    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متولیان اداره امور کشور مانند دهه اول انقلاب با تشکیل ستادهای مقابله و پشتیبانی إز مردم، رصد شرایط روزانه جامعه, به ویژه در أمور پیشگیری و مقابله جدی با معدود اشخاص حقیقی و حقوقی احتمالی که با احتکار کالاها و گران فروشی درصدد سوء استفاده إز این وضعیت هستند ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، در دهه شصت، یکی از ابزارهای تنظیم بازار و مقابله با تحریم، مبارزه با احتکار و احتکارگران بود؛ در مبارزه با محتکر، مردم نقشی محوری داشتند و آنها بودند که با هدایت مسوولان، می توانستند نشان دهند که چه کالاهایی به انبار فرستاده شده تا گرانی ها افزایش یابد ...
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۶    
معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه درباره سرنوشت سه متهم محکوم به اعدام پرونده اختلاس سه هزار میلیاردی، انتقاد رئیس بانک مرکزی از قوه قضاییه، اخلال در نظام اقتصادی از طریق احتکار خودرو، مشکلات موسسات مالی و پرونده فرمانده سابق ناجا توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۵:۴۲    
معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه درباره سرنوشت سه متهم محکوم به اعدام پرونده اختلاس سه هزار میلیاردی، انتقاد رئیس بانک مرکزی از قوه قضاییه، اخلال در نظام اقتصادی از طریق احتکار خودرو، مشکلات مؤسسات مالی و پرونده فرمانده سابق ناجا توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۸    
بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی حوزه مسکن بیش از 10 سال است 500 واحد مسکونی در بهترین نقطه شهر ارومیه را احتکار کرده و به متقاضیان واگذار نمی کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۰    
قدس انلاین : امام جمعه مشهد خطاب به نمایندگان مجلس گفت: اینجا جمهوری اسلامی است و این مردم خون دادند تا شما به مجلس رفتید مراقب باشید که اسمتان در تاریخ به دنبال اسم مملکت فروشان و مردم فروشان نیاید
ایران خبر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۴    
عضو شورای رقابت از ساماندهی بازار خودرو طی یک ماه آینده خبرداد و گفت: تعرفه خودروهای وارداتی که تا 40 درصد افزایش یافته بود، باید در مدت سه ماه به تعرفه های مشخص شده در سال 96 برگردد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۳    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: موضوع احتکار خودرو از سوی خودروسازان را تایید نمی کنم.
روزنامه شروع   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۳    
امام جمعه مشهد گفت: این برای مردم قابل تحمل نیست. دستگاه ها و کارخانجات خودروسازی که تحت مدیریت کارگزاران نظام است، 90 هزار اتومبیل را احتکار می کند تا قیمت آن را افزایش دهد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد گفت:محصولات مربوط به دولت نباید احتکار شود وضعیت بازار را به هم بریزد، هم چنین احتکار 90 هزار ماشین برای افزایش قیمت آنها در بازار می تواند بر روی دیگر موضوعات مثل نرخ کرایه و بالارفتن دیگر اجناس تاثیر بگذارد.
رهیاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۵    
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت:کسانی که کالا و ارز احتکار می کنند تا گرانتر بفروشند این عده به کشور و دین ضربه وارد می کنند و در ضدیت با اسلام و نظام هستند
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۹    
امام جمعه مشهد گفت: محصولاتی مانند خودرو که متعلق به دولت است نباید برای افزایش قیمت احتکار شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۵    
اهواز- ایرنا - نماینده ولی فقیه در خوزستان با انتقاد از گرانی برخی اجناس در بازار یادآور شد: عده ای با خرید و احتکار اقلامی مانند دلار و سکه سبب گران شدن آن در بازار می شوند این افراد ضد دین و وحدت مسلمانان هستند.
طوفان نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۳۰    
مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل اداره تجهیزات پزشکی گفت: درحال حاضر وضعیت کشور از لحاظ تامین تجهیزات پزشکی مطلوب است و بدون هیچگونه اختلالی در جریان است و شاید برخی اوقات مشکلاتی نظیر ترخیص از گمرک وجود داشته که پیگیری و حل شده است. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۰    
بازار از ابتدای امسال روند پر تب و تابی را در پیش گرفته است. اگرچه جهش نرخ ارز از اواخر سال گذشته موجب شد تا نشانه های تب و تاب بازارها شکل گیرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۸:۵۷    
مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، گفت: درحال حاضر وضعیت کشور از لحاظ تامین تجهیزات پزشکی مطلوب است و بدون هیچگونه اختلالی در جریان است.
افکار نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۵:۱۶    
دبیر اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: کنترل و نظارت بر فعالیت سرشاخه های عرضه کننده خودرو و جلوگیری از احتکار این کالا، راهکار ایجاد آرامش در بازار خودرو است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۴:۵۴    
خبرگزاری میزان- صفحه نخست روزنامه های پنجشنبه 24 خرداد را از نظر می گذرانید.
مازند اصناف   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۳:۴۳    
در شرایطی که بازار خودرو به شدت آشفته شده و اختلاف قیمت بازار و کارخانه به 90 میلیون رسیده، یک عضو کمیسیون صنایع گفت: ایران خودرو و سایپا 90 هزار خودرو احتکار کرده اند.