یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۴۹Apr 2019 21

جدیدترین‌های «رییس مجلس شورای اسلامی»

آی سی تی پرس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیریت و کارکنان پست استان قم، ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات آنان، بر خدمت رسانی مطلوب در تامین نیازهای مردم تاکید کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۶    
رییس مجلس شورای اسلامی و نماینده قم در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم و معاونان و مدیران بنیاد گفت: خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و حرکت در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خدمتی ارزشمند است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم به مناسبت نوروز 98 با حضور در دفتر دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم قم در مجلس، با وی دیدار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۷    
علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی بر تسریع در روند عملیات عمرانی و تکمیل بنای مرکز فرهنگی و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری در یک شیفت و روز سه شنبه در دو شیفت طرح ها و لوایح را مورد بررسی قرار می دهد. دستورکار خانه ملت در این هفته به شرح زیر است: ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۸۶ سایت دیگر  
شفقنا-علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر روز سه شنبه، 27 فروردین ماه با محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از معاونان وی دیدار و گفت و گو کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: لازم است وحدت و یکپارچگی که در کشور ایجاد شده حفظ شده و از اختلافات دوری شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجلس با رای قاطع به کلیات طرح مقابله به مثل با آمریکا یکصدایی خود را درباره منافع و امنیت ملی نشان داد که آمریکا باید به خوبی آن را بفهمد.
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۴    
رییس مجلس شورای اسلامی عصر یکشنبه، 25 فروردین ماه در دیدار با معاونان پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی کشور خواستار راه اندازی هرچه سریع تر شبکه ملی اطلاعات شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه بعدی مجلس شورای اسلامی ساعت 14 امروز خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: حزب جمهوری، حزبی اسلامی بود و رهبران حزب جمهوری اسلامی تابع ولایت فقیه بودند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رییس مجلس شورای اسلامی 29 فروردین ، روز ارتش و نیروی زمینی را به دلاورمردان این نیرو تبریک گفت و تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در سیل اخیر انصافا با تمام وجود حضور یافت.
دولت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی رئیس جمهور، متاسفانه پایگاه خبری انتخاب مفاد نامه رییس مجلس شورای اسلامی به شماره 2803/ه ب مورخ 1398/1 ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی 29 فروردین ، روز ارتش و نیروی زمینی را به دلاورمردان این نیرو تبریک گفت و تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در سیل اخیر انصافا با تمام وجود حضور یافت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در پایان تلاوت قرآن توسط یکی از قاریان ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: از شما قاری ارتش به دلیل این صوت و لحن زیبا تشکر می کنم. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر دوشنبه بعد از دیدار با رییس مجلس شورای اسلامی که به همراه وزرای اقتصادی برگزار شد در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه حمایت مجلس با راهکارهای تقنینی ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۲:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حذف سود مرکب به نفع تولید کشور و بانک هاست، چرا که بانک ها معوقات فراوانی دارند که اگر پرداخت این معوقات تسهیل شود، سرمایه در گردش بانک ها افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تعامل دولت و مجلس در سال 97 بسیار مثبت و سازنده بود و هیچ مشکلی در این خصوص نداشتیم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی به منظور ارائه گزارش از عملکرد نیروی انتظامی در سال 1397 با رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۵۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت:شیطنت آمریکایی ها باعث ایجاد فضای وفاق و همدلی در کشور شد. آنها نیت دیگری داشتند، ولی موفق به تحقق آن نشدند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی خواستار سازماندهی کمک های مردمی به سیل زدگان شد و گفت : نباید جلوی کمک های مردم گرفته شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی به همراه وزیران نیرو، کشور، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی از نمایشگاه عکس خسارات وارد شده به استان لرستان از جمله شهرستان الیگودرز در پی وقوع سیل بازدید کردند.
خوزپرس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس از اهواز ، عباس پاپی زاده عصر شنبه در آیین اهدای کمک های مردمی به بخش شاوور شوش افزود: مصوبات خوبی در سفر رییس مجلس شورای اسلامی به استان خوزستان تصویب شد. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت با رییس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس طی هفته آینده میزبان رییس مجلس شورای اسلامی و وزرای نیرو، تعاون، راه، دادگستری، صنعت، اقتصاد هستند.
برترین ها / سبلانه   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها دست از پا خطا کنند و اقدامی علیه سپاه اقدامی انجام دهند، مطمئن باشند ضربه دومی که سپاه طراحی خواهد کرد بزرگتر، مهلک تر و کشنده تر خواهد بود و مادران آمریکایی تحمل دریافت جنازه بچه های نظامی شان را نخواهند داشت. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس مجلس شورای اسلامی یاد و خاطر شهید سرلشکر صیاد شیرازی را گرامی داشت.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۴    
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: از امیر حاتمی که در حمایت از سپاه و طرح مجلس ملبس به لباس سپاه شدند، تشکر می کنم.
امین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنانش خطاب به ترامپ، گفت: می دانیم چرا به این روز افتاده اید چون تصور می کردید با خروج از توافق هسته ای می توانید به ایران ضربه بزنید اما موفق نشدید.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (سه شنبه 20 فروردین 98) ضمن تبریک روز پاسدار به پاسداران کشور ...
علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه به همراه تمامی نمایندگان به مناسبت روز پاسدار و در محکومیت اقدام ترامپ در قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی با لباس سپاه در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۳   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام آمریکا در تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان دهنده عمق کینه ورزی و جهالت این رژیم است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۸:۵۴   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار ننگین رژیم آمریکا در این روزها که با وقاحت و پُررویی سپاه پاسداران را جزو گروه های تروریستی اعلام کرد نشانگر عمق کینه ورزی، جهالت و سفاهت این رژیم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۱:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی: رؤسای مجالس اتحادیه بین المجالس جهانی، رفتار دخالت آمیز آمریکا را در امور دیگر کشور ها تقبیح می دانند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی پس از سفر 3 روزه خود به قطر، دوشنبه شب وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
چندی پیش رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرده بود که به زودی قانون مدیریت بحران کشور ابلاغ می شود و حالا در این راستا در نشست امروز کمیسیون شوراهای مجلس لایحه قانون جامع مدیریت بحران تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
شفقنا- رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیاست های سفاکانه آمریکا در منطقه عنوان کرد: کشورهای اسلامی از اقدامات اخیر ترامپ و نتانیاهو بسیار ناراضی هستند، تنفر در بین این کشورها موج می زند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار کلودیا گوهرت معاون رییس مجلس آلمان بر اهمیت گسترش روابط ایران و آلمان در حوزه های اقتصادی و سیاسی تاکید کرد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
شفقنا- نایب رییس مجلس در پاسخ به تذکر نعمتی مبنی بر عدم حضور وزرا در صحن علنی گفت: دولت باید توضیح قانع کننده ای در مورد عدم حضور وزرا در صحن علنی ارائه کند. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۲۰:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت:رفتار دولت آمریکا با روسها در پیمان موشکی با چین و کشورهای اروپایی در مسایل اقتصادی، با دنیا به خاطر خروج از پیمان محیط زیست و آب وهوا و توافقنامه هسته ای و رفتار دوگانه در مبارزه با تروریسم، رفتارهای گستاخانه در قدس شریف و فلسطین اشغالی تمامی نظامات امنیت را برهم زده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۷۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها نقش تروریست اقتصادی را برای ایران بازی می کنند، گفت: مسئله آمریکا فشار به حکومت ایران نیست بلکه فشار به بیماران ایرانی و ملت ایران است، در واقع رفتار آمریکایی ها تروریستی است.
برق نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۵    
علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت شادروان مهندس منصور یاوری نماینده دوره هفتم مردم شریف گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل اسبق برق منطقه ای سمنان و برق هرمزگان و مدیر کل طرح برق رسانی روستایی را تسلیت گفت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی امروز (شنبه 17 فروردین ماه) در حاشیه اجلاس بین المجالس جهانی (IPU) با نبی بری، رئیس پارلمان کشور لبنان دیدار و گفت وگو کرد. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا- نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس به تنهایی نمی توانند خرابی های سیل را جبران کنند و لازم است همه مردم در این زمینه مشارکت کنند. مسعود پزشکیان در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۰۹:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس و دولت به تنهایی از پس خسارت های سیل نوروز بر نمی آیند در پیشنهادی خواستار تقسیم کار بین گروه ها و NGO ها، مسؤولان دستگاه های اجرایی و امدادرسان، دانشگاه ها، هیات های مذهبی و مدارس شد و از دولتمردان خواست تا بستر این کار بزرگ را به وجود آورد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت : سیلی که آمد ، فاجعه بسیار بزرگ ایجاد کرد و عزیزان ما در #هلال_احمر و #کمیته_امداد کمک های مردمی را جمع می کنند، اما برای حل این مشکل، سیل دیگری لازم است و آن #سیل_همت_مردم است ؛ اگر #مردم به صحنه بیایند و سیل همدلی ایجاد کنند قادر خواهند بود مشکلات را برطرف کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح یا لایحه متناسب برای جبران خسارت سیل زدگان خبر داد و گفت: مردم اطمینان داشته باشند که جبران خسارات آنها جزو اولویت ها است و اگر به جابجایی منابع نیاز باشد، اقدامات لازم در این راستا صورت می گیرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب حجت الاسلام احمد مروی را به عنوان تولیت جدید آستان قدس رضوی تبریک گفت.