سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۴:۵۴Mar 2020 31

جدیدترین‌های «مجلس»

 
خبر آنلاین   ۱۶ دقیقه پیش    
فارس نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگدذشت مادر مهدی عیسی زاده منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۹ دقیقه پیش    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید قبل از تعطیلات نوروزی، طرح فاصله گذاری اجتماعی را اجرا می کرد.
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در سالگرد حماسه روز زمین بیانیه ای منتشر کرد.
راهبرد معاصر   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
توسعه اقتصادی نولیبرال دولتهای متوالی پس از سه دهه با محوریت آزادسازی و خصوصی سازی منجر به شوکهای ارزی و حامل های انرژی و کاهش ارزش پول ملی و قدرت خرید مردم و تورم افسارگسیخته و افزایش هزینه های زندگیو شماف های طبقاتی شده است که منتج به کاهش سرمایه اجتماعی دولت و نظام نیز شده است ...
ایلنا   ۲۷ دقیقه پیش    
یک نماینده مجلس، گفت: در نخستین روزهای پس از تعطیلات اولین جلسه علنی مجلس در سال 99 برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۳۱ دقیقه پیش    
نماینده ایذه در مجلس در واکنش به اظهارات مسئولان آمریکایی مبنی بر کمکهای کرونایی به ایران، گفت: باید به مسئولان فریب کار آمریکا گفت که صدقه تان ارزانیه خودتان ما نیازی به کمک شما نداریم.
خبرگزاری تابناک   ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی ربیعی: عجیب است برخی افراد که می گفتند قم هراسی می کنید و مطالب مختلف و کرونای بنفش می گفتند همان ها امروز مدعی می شوند. اگر مردم بگویند به روی چشممان، اما آن ها بلندگو دارند و بیشتر صحبت می کنند.
ایسکانیوز   ۳۶ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال در شرایطی در دستور کار قرار گرفته است که برخی اعتقاد دارند باید به تصویب مجلس نیز برسد، اما واقعاً این اتفاق باید رخ دهد؟
خبرگزاری فارس   ۳۶ دقیقه پیش    
بر اساس مصوبه مشترک مجلس عالی و مجلس سنای ازبکستان ترکیب هیأت های دائم مجلس عالی در مجمع پارلمانی سازمان امنیت و همکاری اروپا به تصویب رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس از بلاتکلیفی میزان افزایش حقوق کارگران در سالجاری انتقاد کرد و گفت: باید وضعیت میزان افزایش حقوق کارگران هر چه زودتر مشخص شود.
خانه ملت   ۴۲ دقیقه پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت والده مهدی عیسی زاده، منتخب مردم میاندوآب در یازدهمین دوره مجلس را تسلیت گفت.
صراط نیوز   ۴۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار خبر ابتلای یکی از نمایندگان کنگره آمریکا به ویروس کرونا، گمانه زنی درباره احتمال ابتلای رئیس مجلس نمایندگان این کشور به کرونا افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۴۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگدذشت مادر مهدی عیسی زاده منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم را تسلیت گفت.
پدال نیوز   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به چالش های صنعت خودرو دوام خودروسازان را منوط به جدایی این صنعت از دولت دانست.
خبرگزاری فارس   ۴۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری نشست کمیسیون اقتصادی مجلس با وزیر اقتصاد و دارایی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۵۰ دقیقه پیش    
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی علی رغم تمامی دشمنی ها توانسته تا امروز تداوم داشته باشد.
آنا   ۵۰ دقیقه پیش    
عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: مجلس یازدهم به جای اینکه رویکرد تهاجمی به دولت داشته باشد معقول تر رفتار خواهد کرد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برای اینکه شاهد جهش تولید باشیم باید نظام بانکی در خدمت تولید کشور باشد و حمایت های جدی از صادرات به عمل آید.
شعار سال   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس گفت: می کوشیم پس از تعطیلات مجلس تفحص از نحوه پذیرش دانشجو در 10 سال اخیر را کلید بزنیم.
جام نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی آمریکا را پشت صحنه کاهش قیمت نفت دانست.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - نماینده مردم کرمان و راور گفت: به منظور بررسی ابعاد حمایت از مشاغل متضرر از کرونا وزیر اقتصاد هفته آینده در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس حضور پیدا می کند.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و نماینده مردم بستان آباد بر اهمیت تحقق جهش تولید فرصت طلایی و راهکار اصلی برای اشتغال زایی و رفع بحران بیکاری تاکید کرد.
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش    
منتخب شازند در مجلس یازدهم با اشاره به شیوع کرونا در جهان گفت: بنظر میرسد این حمله بیوتروریستی توسط آمریکا و صهیونیسم بین الملل مقدمه ای برای یک شیطنت دیگر اس
عصر ایران   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مارکو اورِلیو مِلُو قاضی دیوان عالی فدرال برزیل درخواست برکناری ژائیر بولسونارو رئیس جمهوری این کشور را به دلیل نحوه مدیریت بحران کرونا به دفتر دادستان کل برزیل ارائه داده است. ...
پارسینه   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ویروس کرونا روز به روز در سطح جهان پیشروی می کند و با توجه به تعطیلی گسترده کسب و کار ها در سراسر جهان، انتظار می رود که جهان با بدترین سال خود از زمان رکود بزرگ سال 2009 مواجه باشد. ...
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس نوشت: عضو مجلس خبرگان با اشاره به شیوع کرونا گفت: همان طور که بحرانِ جنگ های جهانی، بستر جامعه جهانی را برای پذیرش یک نظم جدید با ادعای صلح پایدار مهیا کرد، فضای ناامنِ کنونی هم می تواند جامعه جهانی را برای تحققِ یک نظم مادی و ایجاد حکمرانی مجازی مهیا کند.
بولتن نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: برای تحقق جهش تولید باید جلوی واردات کالا به خصوص محصولات کشاورزی گرفته شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دشمنی آمریکا با ملت ایران پایانی ندارد گفت: آمریکا در دشمنی با ملت ایران هیچ خط قرمزی ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فارس : یکی از نمایندگان کنگره که اواخر هفته گذشته در مجلس نمایندگان با حضور رئیس این مجلس حضور داشته، در بیانیه ای از احتمال ابتلای خود به کرونا خبر داد.
نماینده   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، قرار است که در نشست هفته آینده مجلس راه کارهایی را برای ایجاد ساختار دقیق و شفاف جهت ارائه تسهیلات و کمک های بلاعوض به واحدهای تولیدی و اقتصادی تعیین کنیم تا اعتبارات به مصرف کننده واقعی برسد.
پول نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، جراحی اقتصادی را اولویت مجلس یازدهم عنوان کرد و بر ضرورت اصلاح ساختار بودجه تاکید کرد.
ایانا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس جزئیات تاثیر جلوگیری از خام فروشی و تقویت زنجیره غذایی برای جهش تولید را تشریح کرد.
تیک   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
به نقل از ایسنا، محمدرضا عارف در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران نوشت: مردم ایران در دوازدهم فروردین به جمهوری اسلامی با قاطعیت آری گفتند. پیش و پس از این روز حماسی، بحثهای مختلفی درخصوص مفهوم جمهوری اسلامی مطرح بوده است ...
هاژه   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، جمعی از خیرین مهاباد با اهدای چندین دستگاه و تجهیزات بیمارستانی به ارزش 3 میلیارد تومان گامی ارزشمند را در راستای خدمت به شهروندان برداشتند. ...
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه 12 فروردین ماه سال 1358 روز ویژه، تاریخی و ماندگار برای کشور ایران اسلامی است، گفت: سالروز جمهوری اسلامی تجلی حاکمیت رأی و نظر مردم بر اداره کشور است.
جام نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وقوع دوباره سیلاب ها و وارد آمدن خسارت سنگین، بار دیگر ضرورت تاسیس صندوق بیمه حوادث طبیعی را یادآور شد. قرار بود تاسیس این صندوق تا پایان اسفندماه، بررسی و به تصویب برسد، اما تعطیلی جلسات مجلس به دلیل وقوع کرونا، آن را به تاخیر انداخت.
منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره انتخابات مجلس گفت: مکانیزم مدیریت بحران در کشور نیازمند نقد و استیضاح جدی است؛ اما زمان آن بعد از گذر از بحران شیوع ویروس کرونا خواهد بود.
فرهیختگان   ۲ ساعت پیش    
رئیس شورای شهر تهران تاکید کرده تصمیم اصلاح طلبان برای عدم مشارکت در انتخابات، نوعی رفتار سیاسی با هدف آبروداری بوده است تا با عدم مشارکت، فقدان عملگرایی و نتیجه گیری را در دولت، مجلس و مدیریت شهری پوشش بدهند.
ایبنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از بررسی اثرات شیوع کرونا بر کسب و کارها و راهکارهای مناسب برای کاهش زیان کسبه در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی بر اهمیت تقویت بازارهای رقابتی در شرایط تحریمی تاکید و تصریح کرد: افزایش کیفیت تولید نیروی محرکه تحقق جهش تولید می شود و دست ایران را برای رقابت در بازارهای منطقه ای و بین المللی پر می کند.
نماینده   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضائی مجلس گفت: اگر اشخاصی می خواهند طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکنند و آن را مختل کنند، قوه قهریه، دستگاه قضا و نهادهای نظامی و انتظامی باید با آنها برخورد جدی داشته باشند.
سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استان های وزارت صمت معتقد است، همکاری نیروهای مسلح با بخش بهداشت و درمان ماندگار خواهد ماند. *** تقدیر از اقدامات ارتش برای ایجاد نقاهتگاه 2 هزار تختخوابی ...
نماینده   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: یکی از شروط لازم برای تحقق شعار سال جهش تولید این است که دارایی های بلوکه شده سرمایه گذاران در بانک ها آزاد شود و آنها بتوانند گردش مالی خود را در سیستم بانکی داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت که از بین 100 نماینده ای که تست کرونا دادند، جواب تست 23 نفر مثبت و 40 نفر مشکوک بودند. از زمان اعلام شیوع بیماری کرونا در ایران، شماری از چهره ها و مقامات سیاسی کشورمان اعلام کردند که به ویروس کرونا مبتلا شده اند ...
آنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با اشاره به تحرکات روزهای اخیر نظامیان آمریکا در عراق نوشتد: هر دستی را که برای ظهور صدامی جدید، تجزیه عراق یا حمله به نیروهای مقاومت به قبضه شمشیر برود، جوانان برومند عراقی از بازو قطع خواهند کرد.
تیک   ۲ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: آمریکا در عراق سعی می کند ترس خود را پشت ژست های تهاجمی پنهان کند. ارتشی که در حال فرار به مناطق ظاهراً امن است، حریف مردم قهرمان و مقاوم عراق نیست ...
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بی فایده و غیر قابل استفاده بودن سازوکار ویژه مالی اروپا موسوم به اینستکس و بی عملی اروپایی ها در بحران کرونا بر همگان اثبات شد .
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ عباس سلیمی نمین می گوید: آن چیزی که امروز جامعه را نسبت به عملکردها سرخورده و بی اعتماد کرده سیاست ورزی بیمار است. در سیاست ورزی بیمار، افراد و گروه ها به جای اینکه خودشان را اثبات کنند، نیروی مقابل را تخریب می کنند، هوچی گری می کنند و تهمت می زنند. ...
رشت 20   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اینکه می گویند قرنطینه نداریم که نمی شود؛ معتقدم اگر روز اول قم را قرنطینه می کردیم و اجازه نمی دادیم خودرویی از این شهر خارج شود و مراکز غیرضروری را بسته بودیم، تا این حد بیماری شیوع پیدا نمی کرد. ...
خبرگزاری ایسنا: اگر چه تدوین لایحه "ساماندهی سهمیه های ورود به مقاطع مختلف آموزش عالی" از سوی دولت و تقدیم آن به مجلس، نشان از عزم جدی مسئولان برای تعیین تکلیف همیشگی سهمیه هایی بود که نیم قرن بر آموزش عالی کشور سایه انداخته است ...