جمعه ۲۶ مردادساعت ۰۸:۳۹Aug 2018 17

جدیدترین خبرهای «مجلس»

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعه اول محور دامغان- معلمان به طول حدود 15 کیلومتر تا پایان سال 97 به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تابناک   ۹ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با ضعف عملکرد مسئولان اقتصادی دولت در مدت دو هفته ارزش پول ملی کاهش 80 درصدی داشت. به گزارش تسنیم ...
تهران پرس   ۱۰ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می گوید : در فضای فعالیت های سیاسی دانشجویی تقریبا دچار نوعی رکود هستیم ، تحرک و پویایی در بین تشکل های دانشجویی در همه طیف ها از جمله اصولگرا و اصلاح طلب دیده نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۹ دقیقه پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دولت علاقمند است که راهی برای انتزاع وزارتخانه کار پیدا کرده و سپس گزینه پیشنهادی خود را معرفی کند.
تهران پرس   ۱۹ دقیقه پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی، به منظور بررسی مشکلات صنعت داروسازی کشور، در جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حضور می یابد.
ایرنا   ۲۰ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می گوید : در فضای فعالیت های سیاسی دانشجویی تقریبا دچار نوعی رکود هستیم ، تحرک و پویایی در بین تشکل های دانشجویی در همه طیف ها از جمله اصولگرا و اصلاح طلب دیده نمی شود.
لغو مصوبه کمیسیون ماده 5 شهر ساری در بازگشایی خیابان قارن، تاکید بر حفظ هویت محله ای در اجرای طرح های شهری، ابلاغ شیوه نامه نحوه تشکیل و اداره مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، حمایت از مستاجران و متقاضیان مسکن ...
ایرنا   ۲۸ دقیقه پیش    
تهران-ایرنا- رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، نظارت نهادهای نظارتی را دارای برخی اشکالات دانست و گفت: در بحث نظارت عمومی خبرنگاران عناصر بسیار مهم و مفیدی هستند چرا که باعث پیشگیری از خیلی مفاسد می شوند.
دنیای اقتصاد   ۲۸ دقیقه پیش    
خبر آنلاین : محمدباقر قالیباف سیاستمدار همیشه ناکام سالهای گذشته این روزها به فکر رهبری اصولگرایان افتاده است و بعد از 12 سال امروز به جای رویای ریاست جمهوری رویای رئیس مجلس شدن را در سر می پروراند.
تهران پرس   ۲۸ دقیقه پیش    
تهران-ایرنا- رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، نظارت نهادهای نظارتی را دارای برخی اشکالات دانست و گفت: در بحث نظارت عمومی خبرنگاران عناصر بسیار مهم و مفیدی هستند چرا که باعث پیشگیری از خیلی مفاسد می شوند.
آفتاب نیوز   ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به همراه نماینده مبارکه در مجلس در پایانه حمل بار شهرستان مبارکه حاضر شد و با رانندگان سخن گفت.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
عضو فراکسیون جوانان در مجلس شورای اسلامی، گفت: باید تعاملی با سازمان برنامه و بودجه صورت گیرد تا سهم اعتبارات عمرانی به حوزه فعالیت اجتماعی و هم افزا کننده ی جوانان تعلق گیرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی رفع حصر و ممنوع التصویری خاتمی را موجب حفظ انسجام و تقویت سرمایه اجتماعی می داند و معتقد است با این کار تحمل پذیری مردم در مقابل مشکلات افزایش می یابد و کشور در مقابل تحریم ها و توطئه های دشمن واکسینه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نبود طرح آمایش سرزمینی، یکی از مشکلات پیش روی توسعه کشوراست، گفت: بعد از گذشت 40 سال از انقلاب، هنوز طرح آمایش سرزمینی ایران به تصویب نرسیده است.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
علی اصغر مونسان می گوید: طرح تعطیلات زمستانی یکی از موضوعات مهمی است که می تواند به توزیع گردشگری در نقاط مختلف کشور کمک شایانی کند. ما در حال حاضر ما موافقت اولیه وزارت آموزش و پرورش را برای این موضوع گرفته ایم اما اگر لازم باشد مجلس به موضوع ورود کند، اجرای آن امسال عملی نیست.
آنا   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: خانواده ها و دانش آموزان اطلاع دقیقی از رشته های بدون آزمون کنکور سراسری ندارند.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
رییس دفتر رییس جمهور گفت: پروژه های بزرگ نفت و پتروشیمی در هفته دولت افتتاح می شود.
روز پلاس   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: من خودم چوپانی کردم به این کار خودم افتخار می کنم و پسرهم چوپانی کند، افتخار می کنم.
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اکنون زمان آن نیست که مسئولان بنشینند و دستور و شعار دهند، گفت: سیستم مدیریت کشور سست و تنبل است و قاطعیت و سرعت هم برای حل مشکلات ندارد.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، اخذ وام ازدواج را یکی از نکات قابل تامل خانواده های فقیر برای ازدواج دختران زیر سن قانونی دانست و گفت: دخترانی که در سن کم ازدواج می کنند، توان تربیت فرزند را به طور مناسب و شایسته ندارند.
رویداد 24   ۲ ساعت پیش    
حزب رفاه سال 81 مجوز فعالیت گرفته و ظاهرا حالا با طرحی جدید و حضور نمایندگان مجلس هشتم و نهم، دور جدید فعالیت خود را آغاز می کند.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت جهاد کشاورزی خرمای کشاورزان را به قسمت مناسب خریداری می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
نماینده مجلس از تخصیص 300 میلیون دلار برای طرح آبیاری نوین در بخش کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس راهکار های مقابله با قاچاق بنزین را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از مقابله سناتورهای آمریکایی با طرح دولت ترامپ برای کاهش کمک های مالی خارجی تهران / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی / 1397/05/26 ...
آفتاب نیوز   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال جاری سه هزار و 800 میلیارد تومان آن مربوط به معیشت، مطالبات و معوقات فرهنگیان اختصاص یافته که پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفته است که 1.5 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال پایدار در روستاها اختصاص یافته است.
برترین ها   ۵ ساعت پیش    
خبرگزاری ایلنا: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکایی ها می گویند دست از پیشرفت نظامی و اقتصادی و بهداشتی و... بردارید. مذاکره باید درباره این باشد که دست از خشونت بردارند. ...
شعار سال   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از تشدید مجازات های جرم اسیدپاشی خبر داد و گفت: در طرح تشدید مجازات جرم اسیدپاشی در برخی موارد افساد فی الارض و اعدام پیش بینی شده است.
شعار سال   ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: با ورود نقدینگی سرگردان به طرح های عمرانی می توان حباب نرخ ها در بازار های مختلف را کاهش داد.