شنبه ۲۸ دیساعت ۲۱:۰۱Jan 2020 18

جدیدترین‌های «هیات رئیسه مجلس»

بهار نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروه سیاسی: علی ساری، نماینده مردم اهواز در مجلس، گفت: مردم خوزستان می بینند که منابع زیرزمینی و ثروت کشور زیر پای آنهاست، اما فقر و محرومیت و سایر مشکلات چه در قالب مدیریت و چه در قالب بحث های مربوط به هزینه را باید متحمل شوند. ...
برترین ها / ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری خبرآنلاین: یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تشکیل نشست فوق العاده وزرای عضو برجام برای بررسی رویکرد جدید اروپا در برجام تاکید کرد. ...
روز پلاس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین جلسه مشترک هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری با کمیسیون های داخلی به ریاست احمد جنتی رییس مجلس خبرگان رهبری و با حضور سید ابراهیم رئیسی رییس قوه قضاییه برگزار شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: هفتمین جلسه مشترک هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری با کمیسیون های داخلی دوره پنجم پنجشنبه 26 دی ماه به ریاست احمد جنتی رییس مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
شورای نگهبان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۷    
جلسه هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری صبح امروز با حضور آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۶    
رکنا: شاکری تاکید دارد که اظهارات مقامات غربی حکایت از این دارد که درصدد هستند روی حادثه هواپیمای اوکراین یک پرونده لاکربی سوار کنند. رکنا، تجمعات چند ده نفره عناصر ضد انقلاب که قصد داشتند ناراحتی مردم برای قربانیان حادثه... ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی از ارسال طرح دو فوریتی کاهش مناسبات ایران با انگلیس، آلمان و فرانسه به هیات رئیسه مجلس خبر داد و گفت: این طرح فعلا در نوبت اعلام وصول قرار دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواست که در موضوع حضور سفیر انگلیس در اتفاقات اخیر از وزیر امور خارجه دعوت کند و نتایج جلسه را برای مردم تشریح کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۴۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی از تحویل طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی به هیات رئیسه مجلس خبر داد. گسترش نیوز: بهرام پارسایی اظهار کرد: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در پی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی با دو محور تحویل هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: اعضای شورای نگهبان بارها نشان داده اند در بررسی موضوعات مختلف نه تنها احساسات را در تصمیم گیری های شان دخالت نمی دهند بلکه با جدیت کامل و براساس شرع و قانون به تکلیف خود عمل می کنند.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۸    
رکنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب لایحه توسعه محدوده منطقه آزاد تجاری صنعتی ، با الحاق مساحت 67 هزار و 871 هکتار به محدوده منطقه آزاد چابهار موافقت کردند. رکنا: وزیر سابق جهاد کشاورزی در مراسم نکوداشت خود از رهبر معظم انقلاب، مردم، نمایندگان... ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. گسترش نیوز: علی اصغر یوسف نژاد در جلسه علنی امروز تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را به شرح زیر قرائت کرد: ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۰    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی سوال ملی رضا انصاری نماینده داراب و زرین دشت از وزیر اقتصاد و دارایی را اعلام وصول کرد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، در جلسه علنی امروز (دوشنبه) علی اکبر کریمی نماینده اراک سوالی از وزیر نفت درباره علت کوتاهی وزارت نفت در مورد برنامه ریزی لازم جهت تولید سوخت کم سولفور برای شناورها در کشور را مطرح کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از انصراف نجفی و فتحی از طرح سوالشان از وزیر نفت در جلسه علنی امروز خبر داد.
قم فردا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، جلسه علنی امروز (دوشنبه 23 دی) مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی آغاز شده است . قاضی زاده عضو هیات رئیسه مجلس دستور کارها را به شرح ذیل قرائت کرد: ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه مالیات بر ارزش افزوده ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تاخیر در اعلام علت حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، اتفاق جبران ناشدنی است، گفت: مردم بعد از این حادثه، از مسئولان عصبانی و ناراحت شده اند که نباید به آن نگاه امنیتی و ضدیت با نظام داشت. سعی نکنید همه چیز را با یک عذرخواهی و قبول مسئولیت تمام کنید.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس توییت اخیر ترامپ خطاب به مردم ایران را شبیه به طنز دانست و گفت: مردم به آن اندازه هوشمندی دارند که بین دشمن و دوست تفکیک قایل شوند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه مجمع نمایندگان استان کرمان در پی ترور سردار سپهبد سلیمانی را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه 22 دی 98) توسط علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است: ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حضور سفیر انگلستان در میان تجمع کنندگان شب گذشته دانشگاه امیر کبیر خواستار برخورد با سفارت انگلستان شد.
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۹۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس گفت: نمایندگان با امضای بیانیه ای حمایت قاطع خود از سپاه و برنامه های این نهاد انقلابی در حمایت از مردم و نظام را اعلام کردند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۵    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد نداشتن هراس از آمریکایی ها و تهدیدهای ترامپ اولین پیام واضح حمله موشکی به عین الاسد محسوب می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: علی ساری در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت اتفاقات ناگوار اخیر گفت: لازم است که به ابهامات و سوالات درباره حادثه هواپیمای اوکراینی توجه شود. البته شجاعت در عذرخواهی در این باره ستودنی است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس خواستار برخورد قوه قضائیه، دادستانی تهران، وزارت امور خارجه با سفیر و دولت انگلستان به دلیل حضور در تجمعات شب گذشته تهران شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۵۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت که در جلسه غیرعلنی سردار سلامی فرمانده سپاه تاکید داشت که مسئولیت پروازهای مسافربری با سپاه نیست و لذا سپاه مسئول توقف این پروازها نمی باشد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: تاخیر در اعلام خبر علت سقوط هواپیمای اوکراینی به دلیل پنهانکاری نبوده است بلکه بلافاصله ستاد کل نیروهای مسلح و سپاه تیمی را جهت تسریع در روشن شدن علت این حادثه تشکیل دادند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از آغاز جلسه غیرعلنی با حضور فرمانده کل سپاه خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه بودجه کنار گذاشته شده برای تامین کالاهای اساسی در سال آینده مکفی است، گفت: مجلس و دولت برای جلوگیری از عرضه آزاد کالاهای اساسی، برنامه دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست غیرعلنی مجلس، با حضور فرمانده سپاه برای بررسی سانحه سقوط هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از برگزاری نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی سانحه سقوط هواپیمای بویینگ 737 متعلق به اوکراین خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس از نشست غیرعلنی مجلس با حضور سردار سلامی خبر داد و گفت: فرمانده سپاه گزارشی درباره حوادث اخیر در این نشست ارایه خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: براساس تصمیم هیات رئیسه مجلس از 9 بهمن تا 3 اسفندماه جلسه علنی نخواهد داشت و نمایندگان برای فعالیت های تبیلغاتی و انتخاباتی و ... به حوزه های انتخابیه خواهند رفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاخیر در اعلام علت سقوط هواپیمای اوکراینی را توهین به مردم و منجر به ایجاد شوک ⁧بی اعتمادی⁩ دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: اینکه ستادکل نیروهای مسلح موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی را مورد بررسی قرار داده و به اطلاع مردم رسانده یک گام مثبت است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر لزوم شناسایی هر چه سریع تر عوامل حادثه هواپیمای اوکراینی گفت: نیروهای نظامی و انتظامی باید دقت عمل خود را افزایش دهند.
تیک   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
علیرضا رحیمی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: ملتهب کردن فضای عمومی و گمانه های انحرافی، قبل از رسیدگی فنی به علل ⁧حادثه⁩ ⁧سقوط هواپیما⁩ی اوکراینی به طور قطعی، در نوع خود بی سابقه و بیشتر شائبه تحریک اذهان و مسئله سازی دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: به کمیسیون تلفیق پیشنهاد دادم که از بخش فرهنگی و هنری به ویژه هنرمندان و خوانندگان که با مجوز وزارت ارشاد فعالیت کرده و درآمدهای میلیاردی دارند مالیات گرفته شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: در پرداخت یارانه معیشتی و یارانه نقدی به سرپرستان خانوار نباید ملاک را میزان درآمد فرزندان خانوار قرار داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۰۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه اقدام ایران در موشک باران پایگاه هوایی عین الاسد آمریکا آخرین اقدام نیست در عین حال گفت که نگاه تصمیم گیران استراتژیک این است که جنگ فراگیر در منطقه خاورمیانه اتفاق نیفتد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۲۳:۰۹    
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: به برکت خون سردار سپهید شهید قاسم سلیمانی خاورمیانه جدید با محور مقاومت تشکیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۶:۵۵    
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری در شهرستان عباس آباد گفت : با شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی پایان حضور آمریکای تروریست، در منطقه فرارسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: جمهوری اسلامی برای اینکه جنگ نشود و مردم در امنیت و آسایش زندگی کنند باید پای آمریکا را از منطقه کوتاه کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که عقب نشینی ترامپ به دلیل اطمینان از انتقام سخت گیرانه ایران در اقدامات احتمالی بعدی است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۱    
عضو هیات رئیسه مجلس با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در توییت، جان باختن مسافران هواپیمای بوئینگ خطوط هوایی اوکراین را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی عصر امروز چهارشنبه 18 دی 1398 با حضور در سفارت عراق در تهران دفتر یادبود شهید ابومهدی المهندس امضاء کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۷    
عضو هیات رئیسه مجلس با کوبنده توصیف کردن پاسخ شب گذشته سپاه به حمله تروریستی آمریکا گفت: آمریکایی ها دست به شرارت جدید بزند انتقام ما سخت تر خواهد بود.