پنجشنبه ۲۴ آبانساعت ۰۱:۲۷Nov 2018 15

جدیدترین خبرهای «نماینده مردم»

نماینده مردم دامغان خاطر نشان کرد: توسعه دیپلماسی اقتصادی و همکاری همه جانبه همه بخش ها و وزارت خانه ها با دستگاه دیپلماسی یک ضرورت برای عبور از تحریم های آمریکا است.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با ابرازگلایه از عملیاتی نشدن راه آهن همدان- تهران گفت: امروز بعد از گذشت 3 ماه از وعده آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی قسمت باقیمانده راه آهن همدان - تهران اجرایی نشده است و گلایه مند هستیم.
ربیع   ۱ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از اراک، حجت الاسلام علیرضا سلیمی صبح امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی اظهار کرد: در بخش گاز اقدامات خوبی در کشور صورت گرفته که لازم است این موارد گفته شود و یا مثلاً در بخش پزشکی، جاده ...
آناج   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه هنوز حزبی شدن انتخابات در قانون مطرح نشده است گفت: اگر انتخابات حزبی شود نمایندگان نمی توانند بی تفاوت باشند و باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
بوشهر-ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیما با برگزاری میزگردی با حضور موافقان و مخالفان FATF را بررسی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم نایین و خوروبیابانک گفت: مدیران مسئول کانون ها از ظرفیت هایی که در حوزه فرهنگی مساجد وجود دارد استفاده کنند چرا که کانون فرهنگی مسجد می تواند رابط اصلی و سازنده بین جوان و مسجد باشد.
عصر امروز   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم سمیرم در مجلس با اشاره به ادعای اخیر ظریف در خصوص وجود پولشویی گسترده در ایران، گفت: وزیر امور خارجه اگر مدارکی در این خصوص دارد به نهادهای نظارتی و قوه قضاییه تحویل دهد.
نصر نیوز   ۲ ساعت پیش    
نصر: نشست خبری شهاب الدین بیمقدار، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با حضور نمایندگان رسانه های آذربایجان شرقی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز برگزار شد. محمد حسین عبدالله زاده؛ سرویس عکس نصر
وقت نیوز   ۲ ساعت پیش    
وقت نیوز - شهاب الدین بیمقدار نماینده مردم تبریز ، اسکو و آذرشهر امروز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران اعلام کرد : علیرضا منادی نماینده سابق مجلس درحال جمع کردن امضاء از نمایندگان استان برای تصدی استانداری آذربایجان شرقی است .
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
کاشان - ایرنا - نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارهای فرهنگی اختصاص یافته، هیچ تناسبی با ظرفیت های ویژه کاشان ندارد که باید با برنامه ریزی بهتر در تخصیص اعتبارها، نسبت به بهره برداری از این توانمندی های ملی و بین المللی اقدام شود.
ربیع   ۲ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل ازفارس محمد عزیزی نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی ، به دنبال درخواست جمعی از مردم برای ایجاد سامانه شفافیت آرای نمایندگان مجلس از طریق سامانه فارس من ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: استاد هه ژار هر چند سال ها عمر خود را در آوارگی سپری کرد اما با تلاش و پشتکار خود به بالاترین درجه علمی و ادبی دست یافت.
رسا   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ در کشور ایران همیشه در ردیف آخر قرار دارد و هنگامی که مورد تحریم قرار می گیریم نیز دولت ها از بودجه فرهنگ می زنند.
هرمز آنلاین   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، ابوموسی و بندر خمیر در مجلس شورای اسلامی شامگاه روز گذشته در یک نشست خبری به پرسش های خبرنگاران پاسخ داد. به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان ...
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت:مشکلات کتابخانه های عمومی از طریق مجمع نمایندگان قابل پیگیری است.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم سنندج در مجلس گفت: رئیس جمهور قول تخصیص 10 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساخت های گردشگری در کردستان را داد، اما حتی 2 میلیارد تومان نیز تخصیص نیافته است.
کیهان   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: کشتی های چینی سوخت یارانه ای از ایران دریافت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
مدیر کل کتابخانه های خراسان جنوبی از بازدید نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه های عمومی استان خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تبریز- ایرنا- نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتبار مناسب در قالب تسهیلات بانکی و بودجه برای ساماندهی بافت های فرسوده و حاشیه نشینی شهر تبریز به اعتبارات استان اذربایجان شرقی تزریق شده است، رقم آن را 105 میلیارد تومان اعلام کرد.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با تاکید بر تاثیرگذاری هنر هفتم بر روی مردم گفت: سالن های سینمایی در استان کم است و باید تلاش کرد که این فضاها افزایش یابد.
شهروند البرز   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، جهش 150 هزار میلیارد ریالی بودجه حلال مشکلات آموزشی استان البرز دانست.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: محمدرضا عارف در نشست رسمی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان به اتفاق آرا به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.
امین   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در محل اتاق بازرگانی تبریز و در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به عدم تحقق وعده های انتخاباتی اش آزادی بیان را از مولفه های یک جامعه آزاد توصیف کرد.
ندای گیلان   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل اوقاف گیلان گفت: امروزه وقف در کشور ما به یک سرمایه عظیم اجتماعی تبدیل شده است.
می متالز   ۳ ساعت پیش    
می متالز - مصطفی موذن زاده مشاور معاون اول رئیس جمهور: زمانی که نماینده مردم در دوره سوم مجلس شورای اسلامی بودم، مدام با گلایه تولیدکنندگان از اختلاف قیمتی موجود در بازار مواجه می شدم ...
شبستان   ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم اراک، خنداب وکمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر می خواهیم فرهنگ از پایه درست باشد باید به ارزش های والای خودمان بازگردیم.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
تربت حیدریه- ایرنا- نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی بازار گل زعفران بر عهده دولت نیست بلکه حل چنین مشکلاتی وظیفه تشکلهاست.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی به ضرورت توجه کتابفروشی ها به اقتصاد کتاب و کتابخوانی تاکید کرد.
پانا   ۵ ساعت پیش    
تهران (پانا) - نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت :وزیر امور خارجه طی چند روز اخیر پرده از وجود مافیاهای کلان اقتصادی در کشور برداشت و همه آحاد مردم موظفند حامی این مسئولان در زمینه شفاف سازی باشند. ...
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال در بودجه کل کشور تصمیم گرفتیم 20 درصد طرح های تملک دارائی سرمایه ای را کاهش دهیم و به حوزه اشتغال اختصاص دهیم.