جمعه ۲۲ آذرساعت ۱۳:۲۸Dec 2019 13

جدیدترین‌های «سازمان تامین اجتماعی»

عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در هر صورت مشاوران امین، معاونان ، نقدهای خبرنگاران خبره حوزه تامین اجتماعی و تجربه های سالاری در این چند ماهی که مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی بوده است می تواند وی را برای مدیریت سال 99 در این سازمان بهتر از هر کسی کمک کرده و چراغ راه وی برای آینده پیش رو باشد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور از نحوه برگزاری هم اندیشی اعضای کمیته های سختی و زیان آور که روز گذشته در هتل پارسیان استقلال تهران برگزار شد، انتقاد کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
وی افزود: سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین نهاد بیمه گر و دومین تولید کننده درمان کشور، نیازمند توجه ویژه به پژوهش است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تسویه کامل بدهی های سال 97 تامین اجتماعی به مراکز درمانی تا 2 هفته آینده خبر داد و افزود: تا کنون بیش از نصف بدهی های سال جاری نیز پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بدهی دولت به این سازمان حدود 200 هزار میلیارد تومان است که با وجود شرایط جاری، اولویت های ضروری تری در کشور وجود دارد و باید وضعیت دولت را درک کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۲۱    
تامین اجتماعی فارس در پانزدهمین المپیاد ورزشی سازمان تامین اجتماعی فاتح مسابقات تنیس روی میز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۲۲    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بدهی واحدهای صنعتی به سازمان تامین اجتماعی تقسیط پنج ساله می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه پرداخت بدهکاری ها به تامین اجتماعی در صورت تصویب توسط کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید تقسیط می شود، گفت: تقسیط این بدهی ها به صورت 60 ماهه و به مدت پنج ساله خواهد بود.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، مصطفی سالاری ظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در محل یکی از شرکتها برگزار شد، در جمع خبرنگاران از طلب 30 هزار میلیارد تومانی این سازمان از واحدهای صنعتی خبر داد و افزود: یکی از اقدامات ارزنده ای که برای رونق تولید انجام گرفته ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت بدهکاری ها چنانچه توسط کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید استان مصوب شود، به صورت 60 قسط به مدت 5 سال تقسیط می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس شهرداری شیراز و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) تفاهمنامه همکاری در زمینه گردشگری، عمرانی و زیست محیطی مبادله کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: 3 میلیون و 300 هزار مستمری بگیر از خدمات سازمان تامین اجتماعی بهره می گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۹    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور با اشاره به اینکه 3 میلیون و 300 هزار نفر از تامین اجتماعی مستمری ماهانه دریافت می کنند؛ گفت: با طلب 250 هزار میلیارد تومانی از بخش های مختلف کشوری، این سازمان 50 هزار میلیارد تومان بدهی دارد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان با وجود مشکلاتی که دارد، روند رو به رشدی را طی می کند.
پایگاه خبری گسترش / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان حدود 50 هزار میلیارد تومان بدهی دارد در حالی که طلب هایش از محل حق بیمه 250 هزار میلیارد تومان است و این یعنی تامین اجتماعی پنج برابر بدهی های خود، طلب دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۹    
ایسنا/زنجان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: باید تلاش شود تا رابطه بین صندوق دار و امانت دار منفی نشود؛ چراکه این افراد انتظار دارند پول آن ها با حفظ ارزش به کار گرفته شود تا دیگر دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فتح الله حقیقی روز چهارشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در محل شرکت ایران ترانسفو برگزار شد، افزود: همه جلسات این کارگروه در محل کارخانه ها و واحدهای تولیدی تشکیل شده و اگر مشکل یک واحد در استان حل نشده است، پیگیر حل مسائل آن از مرکز شده ایم. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی گفت: مصارف سازمان تامین اجتماعی با سرعت بالایی از منابع آن پیشی می گیرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: در بازه 38ساله رشد 8برابری بیمه شدگان و 19برابری مستمری بگیران را در تامین اجتماعی شاهد بوده ایم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: هر فرد بازنشسته در مشاغل سخت و زیان آور دارای 9 سال سابقه ارفاقی، 800 هزار تومان مستمری بیشتر، 10 سال سن کمتر در زمان برقراری است. به عبارتی میانگین بازنشستگی بازنشستگان عادی 59 سال و بازنشستگان سخت و زیان آور 49 سال است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: یکی از چالش های اصلی تامین اجتماعی بحث پایداری مالی صندوق بازنشستگی آن است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۱    
مدیر کل تامین اجتماعی استان مرکزی با مدیرعامل پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند دیدار و گفتگو کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۶    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی، اعتماد و سرمایه اجتماعی را به همراه دارد، گفت: تدوین و اجرای راهبردهای فرهنگی تخصصی در سازمان تامین اجتماعی باعث هم افزایی در بخش های مختلف خواهد شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر به استان زنجان، از شعبه یک زنجان و پلی کلینیک تخصصی حکیم هیدجی بازدید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در دیدار با معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به تعلق خاطر و توجه ویژه جامعه کارگری نسبت به سازمان تامین اجتماعی گفت: ما دفاع از سازمان تامین اجتماعی را هدف خود می دانیم چرا که این سازمان نقطه امید و اتکای جامعه کارگری است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان و کارکنان سازمان تامین اجتماعی به قانون بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور اشاره کرد و گفت: حذف شرط سنی در قانون دهه 80 باعث خروج تعداد بسیاری از محیط کار شد ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، صبح امروز همراه با معاونان و مدیران کل ستادی این سازمان در سفری یک روزه وارد استان زنجان شد.
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
علاقه مندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانیwww.tamin.ir از تاریخ 1398/9/20 لغایت 1398/10/20 مراجعه کنند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گفتگوی ویژه خبری شبکه دوسیما 19 آذر به موضوع شرکت های دانش بنیان اختصاص داشت و معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در ارتباط تلفنی با این برنامه وضعیت بیمه ای این شرکت ها را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی معتقد است اگر دولت و مجلس آستین بالا نزنند، ظرفِ سه یا نهایت چهار سال آینده، تامین اجتماعی تبدیل به یک ابربحرانِ جدی و خطرساز خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - پانزدهمین المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی رشته تنیس روی میز مردان به مدت 2 روز در سالن والی یزد برگزار شد و با قهرمانی استان فارس پایان یافت.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عصر خبر: سازمان تامین اجتماعی اولین خریدار و دومین تولیدکننده درمان در کشور است. 386 مرکز درمانی و حدود 10 هزار و 400 تخت بیمارستانی در کشور متعلق به این سازمان است و حدود 10 درصد درمان کشور توسط تامین اجتماعی انجام می شود ...
نمایندگان بخش خصوصی در نشست دهم کمیسیون بهبود محیط کسب و کار و رفع موانع تولید در اتاق بازرگانی تهران به بررسی طرح احیای شورای عالی تامین اجتماعی پرداختند و سیر تحولات این سازمان را که به خروج نقش آفرینی کارفرمایان و بیمه شدگان و تسلط کامل دولت منجر شده است، بررسی کردند.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان تاکنون 600 هزار اشتغال ایجاد کرده اند، افزود: در صورت توسعه این شرکت ها حدود 4 میلیون اشتغال ایجاد خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- بر اساس آخرین آمار دریافت شده از سازمان تامین اجتماعی کشور، کهگیلویه و بویراحمد و چهار استان دیگر در اجرای طرح نسخه نویسی به شیوه الکترونیکی پیشتاز بوده و در ثبت نسخ الکترونیکی پیشرفت چشمگیری داشته اند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پانزدهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در رشته تنیس آقایان به میزبانی اداره کل استان یزد برگزار و با اهداء کاپ و لوح از تیم های اول تا سوم در رده تیمی و انفرادی تجلیل به عمل آمد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تامین اجتماعی گفت که این سازمان کارگروه مشترکی را برای رسیدگی به مسائل شرکت های دانش بنیان پیش بینی کرده است.
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۶    
از این رو از کلیه صاحب نظران، بیمه شدگان، کارفرمایان، بازنشستگان و عموم مخاطبان دعوت به عمل می آید هر گونه پیشنهاد و انتقاد خود را برای شکوفایی این سازمان به نشانی salari@tamin.ir ارسال فرمایند.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مردم نیوز :دکتر محمودرضا فیاض در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه بیمارستان میلاد گفت: همدلی کارکنان و واحدهای مختلف بیمارستان چرخ درمان این مجموعه را می چرخاند. وی افزود: خدمت به بیماران افتخار ماست اما خدمت به بیماران جامعه کارگری افتخاری مضاعف است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۰۰    
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح کرمان با مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان دیدار کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان غربی روز دوشنبه در حاشیه آیین اختتامیه ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان کارگر بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی کشور در ارومیه به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات با عنوان طرح نسیم سلامت به مدت سه روز با شرکت 25 استان کشور در ارومیه برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان کارگر بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی با عنوان طرح نسیم سلامت پس از 3 روز در ارومیه به کار خود پایان داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی گفت: تعامل و گفت وگو با شرکاء اجتماعی به ویژه کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی منجر به توسعه سازمانی می شود.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۷    
خلیج فارس: با الکترونیکی شدن روند دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران سازمان ها و ادارات مختلف کشوری و لشگری دریافت فیش حقوقی از سامانه های معرفی شده یکی از دغدغه های مهم بازنشستگان و مستمری بگیران می باشد که در ادامه مطلب به صورت کامل به این موضوع پرداخته ایم ...