چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۲:۲۷Apr 2020 1

جدیدترین‌های «سازمان تامین اجتماعی»

 
به گزارش سلام نو، حاتم شاکرمی معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: این شیوه نامه، برای تحت پوشش قراردادن کارگران مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی که قانون بیمه بیکاری نیز شامل حالشان می شود و در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا به طور موقت بیکار غیر ارادی شناخته شده اند تدوین ...
پارسینه   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دستورالعمل بیمه بی کاری به دلیل شیوع کرونا توسط معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تدوین و امضاء شد. در این دستورالعمل آمده است ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
دستورالعمل نحوه پرداخت بیمه بیکاری به علت کرونا توسط وزارت کار و تامین اجتماعی نهایی شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران ضمن تقدیر از تلاش و زحمات صادقانه کادر درمانی کشور در ایام شیوع کرونا گفت: بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و حمایت از نظام سلامت کشور، برای پرداخت اقساط تسهیلات کادر درمانی خط مقدم مقابله با ویروس کرونا، سه ماه تنفس اعمال کرده است. ...
به گزارش سلام نو، دستورالعمل بیمه بیکاری به علت شیوع کرونا توسط معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تدوین و امضا شد. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
هادی ساداتی گفت: اطلاعات کارگران ساختمانی در سامانه رفاهی این کارگران موجود و در دسترس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان تامین اجتماعی است. زمانی که بحث پرداخت یارانه کرونا مطرح شد، پیشنهاد کردیم از اطلاعات این سامانه استفاده شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۴:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
قائم مقام سابق سازمان تامین اجتماعی درباره انواع از کارافتادگی و شرایط برخورداری از مستمری از کارافتادگی کلی توضیحاتی ارائه کرد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
در دومین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی، پرداخت 50 درصد غرامت دستمزد به کارگران دارای استراحت پزشکی بدون نظر کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی که نیازمند زمان بیشتری است اعلام شد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اگر هیچکدام از درخواست های فوق را نمی پذیرید حداقل دستور فرمایید بخشی از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی را سریعا بازپرداخت کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در دومین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی، پرداخت 50 درصد غرامت دستمزد به کارگران دارای استراحت پزشکی بدون نظر کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی که نیازمند زمان بیشتری است اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: با توجه به ایجاد تسهیلات بیمه ای و شیوع ویروس کرونا، پزشکان عمومی می توانند سی تی اسکن ریه درخواست کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: با پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان از طرف کمیته امداد، 155 خانوار از تحت حمایت امداد این نهاد در استان بوشهر خارج و مستمری بازنشستگی انان از طرف سازمان تامین اجتماعی پرداخت می شود.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۱    
نمی توانیم حتی سهمیه ملزومات بگیریم و طبق آمار ضرر قابل توجه ای می کنیم. خواهشمند است مدیران درمان سازمان تامین اجتماعی و مدیران ای تی تصمیم و راهکار مناسبی ارائه دهند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
دومین جلسه کمیته بهداشتی ، فرهنگی و اجتماعی 9 فروردین امسال با حضور حاتم شاکرمی معاون روابط کار و ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، نماینده معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی ، نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی برگزار و اهداف قابل پیگیری در بخش های ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اتحاد خبر: یک دشتستانی به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی سازمان تامین اجتماعی منصوب شد. به گزارش اتحاد خبر؛ با نگاه ویژه دکتر سالاری به نیروهای بومی استان، طی حکمی نادر آزاده به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی سازمان تامین اجتماعی کشور منصوب شد....
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۵۲    
نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در یادداشتی با تحلیل ابعادِ شیوع ویروس کرونا که در قامت بحرانی گسترده خود را نشان داده است، اثرات آن بر سازمان تامین اجتماعی را مورد واکاوی قرار داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در یادداشتی با تحلیل ابعادِ شیوع ویروس کرونا که در قامت بحرانی گسترده خود را نشان داده است، اثرات آن بر سازمان تامین اجتماعی را مورد واکاوی قرار داد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رسیدگی به اسناد سرپایی ارائه شده حداقل دو هفته بعد از زمان پذیرش و با رعایت اصول بهداشتی انجام می شود و استفاده حداکثری از سامانه نسخه الکترونیک سازمان تاًمین اجتماعی جهت کاهش انتقال ویروس از طریق دفترچه های درمانی مورد تاًکید قرار دارد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۳۱    
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان گلستان در بازدید از شعبه یک گرگان ، ضمن تقدیر از همکاریهای صورت گرفته ، تاکید کرد که کشتی یکپارچه سازمان تامین اجتماعی با هماهنگی و انسجام همه بخشها ، به سرمنزل مقصود می رسد و اگر ما در خصوص درمان بیماری کرونا توفیقی داشته ایم نتیجه زحمات همه ارکان سازمان بوده است.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۵۱    
معاون بیمه سازمان تامین اجتماعی دادن مقرری بیکاری به بیش از 240 هزار نفر و نیز برقرار کردن بیمه بیکاری برای بیش پنج هزار آسیب دیده سیل خوزستان، گلستان و لرستان را از جمله اقدامات مهم این معاونت در سال 1398 برشمرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون بیمه سازمان تامین اجتماعی دادن مقرری بیکاری به بیش از 240 هزار نفر و نیز برقرار کردن بیمه بیکاری برای بیش پنج هزار آسیب دیده سیل خوزستان، گلستان و لرستان را از جمله اقدامات مهم این معاونت در سال 1398 برشمرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا محجوب طی نامه ای خواستار نظارت دقیق بازرسان کار در پی شیوع کرونا در کارگاه ها شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۱    
طبق آخرین اعلام درباره یارانه کرونا، این یارانه تا سقف 600 هزار تومان به سه میلیون نفر مشمول پرداخت شده که نه مستمری بگیر سازمان بهزیستی و کمیته امداد هستند و نه بازنشسته سازمان تامین اجتماعی یا دیگر نهادها. اما آیا این پرداخت همچنان ادامه دارد؟
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۴    
طبق آخرین اعلام درباره یارانه کرونا، این یارانه تا سقف 600 هزار تومان به سه میلیون نفر مشمول پرداخت شده که نه مستمری بگیر سازمان بهزیستی و کمیته امداد هستند و نه بازنشسته سازمان تامین اجتماعی یا دیگر نهادها. اما آیا این پرداخت همچنان ادامه دارد؟
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری در توییت هایی جداگانه با قدردانی از مدیران شستا و سازمان تامین اجتماعی از تولید انبوه مواد ضد عفونی کننده و توزیع بدون تعطیلی آن توسط شرکت های تابعه شستا و همچنین زحمات کادر درمانی در ارائه خدمات بیمارستان های وابسته به سازمان تامین اجتماعی به بیماران کرونایی تشکر کرد و خدا قوت گفت.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
از کلیة پژوهشگران، سیاست گذاران، کنشگران مدنی و فعالین کارگری و کارفرمایی دعوت می شود که نظرات و پیشنهادات خود در خصوص واکنش های سیاستیِ سازمان تأمین اجتماعی در مواجهه با کرونا را از طریق آدرس ایمیل info@ssor.ir با ما مطرح نمایند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۱۰    
در سال جهش تولید، شرکت شستا علاوه بر جهش در تهیه و انتشار گزارش های حسابرسی شده شش ماهه هلدینگ های تابعه خود، با پرداخت 11 هزار میلیارد تومان به صورت نقد به سازمان تامین اجتماعی که 4100 میلیارد تومان بیش از رقم مورد انتظار بوده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: درمان کرونای بیمه شدگان تامین اجتماعی در مراکز درمانی این سازمان رایگان است. گسترش نیوز: ابوالفضل آفریده با اشاره به اینکه مراکز درمانی تامین اجتماعی در استان های مختلف آماده خدمت رسانی در فرآیند درمانی مبتلایان کرونا هستند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
در حالی بازنشستگان میان دولت و سازمان تامین اجتماعی پاسکاری می شوند که فهرست مطالبات آنها به مثنوی هفتاد من تبدیل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
سید مجتبی اکرم گفت: 60 درصد از بدهی سازمان تامین اجتماعی به دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود پرداخت شد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ثبت درخواست متقاضیان بیمه بیکاری تا پایان اردیبهشت ماه امسال بدون نیاز به مراجعه حضوری به ادارات کار و کاریابی های غیر دولتی به شکل الکترونیکی صورت می پذیرد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی از انعقاد تفاهم نامه کرونایی برای کارگران میان معاونت روابط کار این وزارتخانه و سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۵    
رئیس تامین اجتماعی شهرستان تفرش گفت: سازمان تامین اجتماعی در روز های تعطیل هم مشغول خدمات رسانی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از پرداخت 17 میلیارد تومان از بدهی سازمان تامین اجتماعی به دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبر داد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اصلاح ساختار سازمان برای ارتقای کارآمدی، اجرای طرح مدیران آینده در جهت شایسته گزینی و جوانگرایی و رفع تبعیض و توصیه در انتصابات و انجام وظایف ملی در بحران کرونا ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی ابلاغیه مشترک معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی به منظور ارئه خدمات بهتر در حوزه حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری، ثبت درخواست متقاضیان بیمه بیکاری کرونا از طریق سامانه الکترونیکی ثبت درخواست متقاضیان بیمه بیکاری انجام می شود ...
بر اساس ابلاغیه معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان تامین اجتماعی ثبت درخواست متقاضیان بیمه بیکاری بدون نیاز به مراجعه حضوری تا پایان اردیبهشت سال 99انجام می شود.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ثبت درخواست متقاضیان بیمه بیکاری تا پایان اردیبهشت ماه امسال بدون نیاز به مراجعه حضوری به ادارات کار و کاریابی های غیر دولتی به شکل الکترونیکی صورت می پذیرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی در سال 98 حدود 11 هزار میلیارد تومان به سازمان تأمین اجتماعی به صورت نقدی پرداخت کرده است.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
پرونده حقوق بازنشستگان در سال آینده به کجا می رسد؟ بر اساس اخبار منتشر شده، بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشور و لشگری تکلیف شان مشخص شده است و در این میان هنوز تکلیف بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نامشخص است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از نتایج نامگذاری سالها این است که برخی با مصادره به مطلوب سعی می کنند از این نامگذاریها برای فرار از قوانین کار وتامین اجتماعی سوءاستفاده کنند.بطور مثال بعد از ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی وعلیرغم اینکه در متن سیاستها ی موصوف صراحتا به" بهره مندی عادلانه عوامل تولید "اشاره شده است ولی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به آمادگی این سازمان برای توسعه مراکز درمانی دانشگاهی در گیلان و تامین منابع آن ها گفت: 12 هزار و 600 میلیارد تومان برای رفع مشکلات مالی دانشگاه های علوم پزشکی کشور پرداخت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه به عنوان یک شهروند تعلق خاطری ناگسستنی با استان گیلان دارم، گفت: طرح توسعه بیمارستان رسول اکرم(ص) رشت متناسب با نیاز جمعیتی اجرا و در دستور کار سال 99 قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۱:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت بدهی12 هزار و 600 میلیارد تومانی خود به بیمارستان ها و مراکز دانشگاهی خبر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
در شب مبعث پیامبر مهربانی و ایام عید نوروز، استاندار گیلان و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، شنبه شب در بازدیدی مشترک، از بیماران کرونایی بستری در بیمارستان رسول اکرم (ص) رشت عیادت کردند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۵    
سازمان تامین اجتماعی نه تنها درخواست بخشش سهم بیمه رانندگان را نپذیرفت بلکه با تعویق پرداخت حق بیمه رانندگان نیز موافقت نکرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از تسویه همه مطالبات وزارت بهداشت از سوی سازمان تامین اجتماعی و پرداخت علی الحساب 60 درصدی اسناد دریافتی دو ماه اخیر خبر داد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بانک رفاه کارگران با بیشترین حضور در بیمارستان ها و مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی و دانشگاه های علوم پزشکی کشور و همچنین حضور گسترده در اقصی نقاط میهن اسلامیمان، خود را خادم مردم دانسته و از تمام امکانات خود در این مسیر استفاده خواهد نمود.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - اهم مصوبات: کمک های نقدی و غیر نقدی اشخاص حقیقی و حقوقی در اسفندماه سال 1398 و سه ماهه اول سال 1399 جهت تامین لوازم و تجهیزات مصرفی مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی و تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی جهت مبارزه با ویروس کرونا که مورد تایید وزارت بهداشت ...