پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۰۵Oct 2019 17

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر»

روزنامه دریا   ۲۳ دقیقه پیش    
دریانیوز: به دنبال اتفاقات و جدل های پیش آمده ی این روزها در شورای اسلامی شهر بندرعباس بر آن شدیم بررسی هایی در این زمینه داشته باشیم. سوال مهم و بزرگ اینجاست که چطور بعد از گذشت حدود دو سال از حضور تیم منتخبین مردم شهر بندرعباس در شواری پنجم ...
شبستان   ۲ ساعت پیش    
براساس مصوبه شورای اسلامی شهر کرج تخصیص ودیعه یک میلیارد تومانی برای رهن دو مِلک در جهانشهر کرج با عنوان تهیه ساختمان اداری برای استانداری در دستور کار قرار گرفت.
ثمره نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) تهران، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و هیأت اعزامی از شهرداری تهران با سفر به کشور عراق و شهر نجف اشرف از محل های استقرار نیروهای خادم الحسین شهرداری تهران و پرسنل شریف و زحمتکش خدمات شهری و سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کردند. ...
ثمره نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، در ملاقات های جداگانه،مجید فراهانی و شهر بانو امانی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، با هدف عیادت از حمیدرضا تحصیلی مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل شهر تهران و جانباز دفاع مقدس صورت گرفت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۴ ساعت پیش    
همزمان با اولین روز از هفته پیوند، آیین بزرگداشت هفته پیوند اولیاء و مربیان روز چهارشنبه 24 مهر با حضور مسئولین آموزش و پرورش، اولیاء و مربیان در سنندج برگزار شد. ...
اول فارس   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، صدیقه زارع عضو شورای اسلامی شهر بیضا، درباره مطالبی که در فضای مجازی از تخریب نخستین و تنها تندیس هویت فرهنگی و تاریخی مردم بیضا، منتشر شده است، اظهار کرد: هدف از این اقدام این بوده که تندیس را به شکلی شکیل تر در جای دیگر نصب کنیم ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم گفت: نگارش و چاپ نمادهای حسینی بر روی ملزومات زائران اربعین حسینی می تواند به انتقال فرهنگ اربعین کمک کند.
سرویس ایران جوان آنلاین: با توجه به نیاز روشندلان همدانی برای عبور از خیابان ها، در برخی از معابر چراغ های راهنمایی صوتی نصب شد. حمید بادامی نجات عضو شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه با تصویب این شورا ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۲    
اتحاد خبر: به مناسبت ایام محرم دومین همایش کودکان عاشورایی به همت شهرداری و با همکاری گروه نمایشی عارف برگزار شد.همایش کودکان عاشورایی شامگاه چهارشنبه 24 مهرماه در سالن فرهنگ برازجان برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این که سال گذشته برخی از تیم های لیگ برتری کمتر مورد توجه قرار گرفتند، گفت: احداث سالن های استاندارد با قابلیت حضور تماشاگران و برگزاری مسابقات رسمی برای والیبال و بسکتبال در دستور کار شهرداری قرار دارد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر بومهن گفت: مشکل نوسانات برق، افت ولتاژ و روشنایی شبانه معابر اصلی و فرعی شهر بومهن تا 20 روز آینده برطرف می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷    
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر قم، گفت: در بحث های داخلی شورای شهر قم، قطعا تذکراتی به سیدمرتضی سقائیان نژاد شهردار قم داده شده و او هم این تذکرات را پذیرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قم با تأکید بر این که نام شهدای والامقام، علاوه بر تابلوی خیابان ها و کوچه ها، باید روی قلب های ما حک شود، شود: شهدا چراغ راه مردم هستند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
لایحه تجویز واگذاری امتیاز لیگ برتری تیم والیبال شهرداری تبریز از طرف شورای اسلامی شهر تبریز تصویب شد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ،مجتبی سبحانی ثابت با اشاره به اینکه برای اربعین امسال تشکیل ستادهای هشتگانه اطلاع رسانی و خدمات رسانی در سطح مناطق شهر قم به همراه مترجمین مسلط به سه زبان اردو، عربی و انگلیسی صورت گرفته ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پیش نویس دستورالعمل نظارتی کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب در هفتاد و دومین جلسه کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران بررسی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۹    
با حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، نمایشگاه خوشنویسی در نگارخانه آوا شهرداری پردیس برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر پردیس از احداث دو ناحیه شهرداری در فازهای جدید این شهر خبر داد و گفت: ارائه خدمات حمل و نقل همگانی در فاز 11 تداوم خواهد داشت.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۹    
نشست رسمی شورای اسلامی شهر پاکدشت به ریاست سعید پازوکی با حضور داریوش پازوکی شهردار پاکدشت واعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۹    
بازدید شهردار به همراه اعضای شورای اسلامی شهر آبسرد از اجرای پروژه ایجاد و اصلاح شبکه جمع آوری آبهای سطحی شهر.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۹    
سعید پازوکی رئیس شورای اسلامی شهر پاکدشت گفت: شهرداری پاکدشت در احداث پارک های محله ای پیش قدم است.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان به نقل از راه دانا؛ در پی ادعای روز گذشته محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه مبنی بر تحریف سخنانش در خبرگزاری فارس، سید نظام الدین موسوی مدیرعامل سابق خبرگزاری فارس در نامه ای به وزیر امور خارجه به ادعاهای مطرح شده از سوی وی پاسخ داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۹    
حسین یوسف زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با سعید پازوکی ریاست و داود فتح الهی عضو شورای اسلامی شهر پاکدشت دیدار نمود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۴    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: حدود 6 هزار میلیارد تومان از بدهی شهرداری تهران به پیمانکاران باقی مانده که با برنامه ریزی و تخصیص هر سال 2 هزار میلیارد تومان تا سه سال آینده این مبلغ پرداخت خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۴    
سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: همه گزینه هایی که برای تصدی پست شهردار قزوین برنامه ارائه دادند در حال بررسی هستند و به جز کسانی که انصراف داده اند، گزینه ای حذف نشده است.
تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۲    
سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: شورای اسلامی شهر و نمایندگان باید حمایت می کردند اما نه تنها حمایت نکردند بلکه تیم را به شهر دیگری واگذار کردند که این تاسف بار است.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ترافیک شورای اسلامی شهر رشت، بازگشایی خیابان اقتصاد را داری اهمیت فراوانی در اقتصاد بازار مرکزی و شهر رشت دانست.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۹    
رییس و اعضای شورای اسلامی شهر پرند ضمن بازدید از کارگاه کارآفرینی بانوان از نزدیک در جریان فعالیت های این کارگاه قرار گرفته و به بررسی راهکارهای حمایتی از مشاغل خانگی بانوان پرداختند.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۹    
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون آباد از تسریع در روند دریافت اسناد مالکیت در این شهر خبر داد.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران، یک فوریت طرح “الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه در خصوص عرضه سهام شرکت ها و موسسات تابعه در بازار سرمایه” را با 12 رای تصویب کردند. ...
ندای موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه یکی از اولویت های اساسی شورای شهر را در نامگذاری معابر و کوچه ها به نام شهدا و زنده نگهداشتن یاد شهدا عنوان کرد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر فردیس با اشاره به اینکه وجود وانت بار های میوه فروش و جگرکی ها در معابر از مهم ترین مشکلات اصناف و شهروندان به شمار می روند، گفت: مدیریت شهری فردیس در راستای ساماندهی وانت بار ها تلاش می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه حدود 600 میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری در گرگان آغاز شده است، گفت: فاز نخست بازار موزه گرگان که با سرمایه گذاری 306 میلیارد تومانی در حال ساخت است تا سال آینده به بهره برداری می رسد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵    
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مثلث شناسایی شده توسط آموزش و پرورش شامل خانواده ها، دانش آموزان و معلمان که قرار است پیوندی بین خانواده ها و مربیان ایجاد شود تا به هدف اصلی که دانش آموزان است، تربیت و آموزش بهتری را ارایه کنند، به یک مربع تبدیل و مدیریت شهری نیز به این گزینه ها اضافه شود.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر فردیس یکی از رویکرد های مدیریت شهری را توجه به مطالبات اصناف اعلام کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۹    
درپی انتصاب" قاسم فرج پور " به عنوان رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی شهر قیامدشت، شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر و تعدادی از مدیران شهرداری قیامدشت به دیدار وی رفته و ضمن تبریک این انتصاب ...
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز معتقد است که آغاز به کار مرکز پژوهش های شورای شهر شیراز می تواند به اصلاح شیوه ی مدیریت این شهر کمک کند و در سطح کشور نیز به یک الگو تبدیل شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت شهری با اعلام مطلب فوق در ادامه گفت: با اهتمام اعضای شورای اسلامی شهر و پیگیری و اجرای برنامه ها از سوی شهرداری ،اجرای پروژه های مختلف عمرانی و خدماتی برای توسعه و آبادانی شهر بسیار حائز اهمیت بوده که یقینا شهر تحت تأثیر اجرای این پروژه ها، تحولات ساختاری مثبتی را پیدا می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران به ایجاد بخش تهران در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس موافقت کردند.
نافع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: شورای پنجم همواره اعلام داشته که به دنبال تقویت حوزه فناوری شهرداری همدان در راستای تحقق شهر الکترونیک است؛ اما سرعت حرکت این امر، کُند بوده که جای نگرانی وجود دارد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته سلامت روان، به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر شمشک دربندسر و با همکاری مرکز بهداشت بخش رودبارقصران، همایشی تحت عنوان ارتقای سلامت روان و جامعه با نشاط، در فرهنگسرای دربندسر برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۴    
زنجان - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: عملکرد شهرداری و شورای شهر در دوره فعلی مطلوب بوده و رضایت عمومی را به دنبال داشته است، لذا ایجاد تغییرات در مدیریت شهری به صلاح شهر نیست و این موضوع در دستور کار شورای اسلامی شهر زنجان نیز قرار ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سخنگوی شورای اسلامی شهر مهران گفت: بسیاری از زائران بدون توجه به حقوق شهروندان مهرانی با رها کردن خودروهای خود در معابر عمومی باعث ایجاد مشکل و اختلال در تردد برای مردم این شهر شده اند.
رشت پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون ترافیک شورای اسلامی شهر رشت با دعوت از شرکت سرمایه گذار فناپ تلکام و با حضور رییس سازمان فاوا روند پروژه سرمایه گذاری فیبر نوری بررسی شد.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
شماری از پیمانکاران شهرداری تهران روز سه شنبه مقابل ساختمان شورای اسلامی شهر تهران تجمع کردند و خواهان پرداخت مطالباتشان شدند.
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر لار صورت جامع درآمد و هزینه شهرداری لار مربوط به شش ماهه ابتدایی سال 98 را تصویب نمودند. به گزارش میلادلارستان به نقل از روابط عمومی...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سید ابراهیم امینی در خصوص لایحه مالیات بر ارزش افزوده گفت: این لایحه که هم اکنون در صحن مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۵۷    
حسین پناهی گفت: یکی از الویت های شورای اسلامی شهر ارومیه جذب سرمایه گذار است چراکه تحقق این مهم میتواند سرعت پیشرفت و آبادانی شهر را بالا ببرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: ادعای برخی رسانه ها مبنی بر ارائه لایحه با عنوان تامین ودیعه مسکن توسط شهرداری به شورای اسلامی شهر کرج برای مسکن مدیران استانداری کذب محض است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی وضعیت ساماندهی نخاله های ساختمانی و آمادگی جهت فصل بارندگی با حضور شهردار اهواز، سنواتی رییس شورای اسلامی شهر، موسوی زاده و حاجتی اعضای شورای اسلامی شهر اهواز، سعیدی نیا قائم مقام شهردار اهواز، عالیپور معاون خدمات شهری و مدیران مناطق هشتگانه برگزار شد.