سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۹:۵۷Feb 2020 25

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر»

ایرنا   ۱۹ دقیقه پیش    
همدان- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: بازار سیاه لوازم بهداشتی همزمان با شیوع بیماری کرونا باید مدیریت شود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران خبر داد: شورای شهر از روز یکشنبه تا چهارشنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر جلسه علنی دارد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان یکصد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز با پنج دستور کار برگزار شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- یک عضو شورای اسلامی شهر اهواز با انتقاد از وضعیت فاضلاب شهر اهواز گفت: آب شرب برخی نقاط اهواز تا 12 ساعت در روز قطع می شود در شرایطی که مسئولان بهداشتی توصیه شست و شوی مکرر دست ها را دارند انتظار می رود شرکت آبفا چاره اندیشی کند.
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمدصادق مجتهدی، شهردار تربت حیدریه گفته بود نامه استعفای خود را تحویل اعضای شورای اسلامی این شهر داده است. مهسا رمضانپور نایب رییس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه در این زمینه به خبرنگار ایرنا گفت ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز _ایرنا_ یک عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: شهرداری به عنوان صف اول سازمان های خدمت رسانی به شهروندان در خصوص تامین بهداشت و سلامت عمومی نباید به هیچ عنوان مسامحه کند، ناوگان اتوبوسرانی، آتش نشانی و خدمات شهری باید به صورت مستمر ضدعفونی شوند.
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استیضاح شهردار شاهرود پس از برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مطرح شد، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر شاهرود حمایت شهردار از یک نامزد انتخابات را دلیل این کار اعلام کردند. ...
شهر فردا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر لزوم تقویت نقاط قوت مدیریت شهری طی یکسال گذشته گفت: شاخص ترین نقطه قوت ما طی این مدت انسجام درونی شورای اسلامی شهر و شهرداری و ارتباط این دو بخش با یکدیگر است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران، اعتراض فرمانداری در خصوص مصوبه تعیین عوارض تردد در محدوده های ترافیکی را بررسی و به آن پاسخ دادند.
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا ترابی در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس که عصر سه شنبه برگزار شد، با بیان اینکه دو بیمارستان در البرز آماده بستری بیماران مبتلا به کرونا است ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و مدیر طرح ساماندهی پارک جنگلی ناژوان در پی انتشار ویروس کرونا، در جلسه هم اندیشی مشترکی، به تعطیلی یک هفته ای تمام مراکز گردشگری این بوستان رای مثبت دادند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - جمعی از شهروندان و کارگران شهرداری شادگان در حمایت از سرپرست شهردار فعلی این شهر و انتخاب شهردار غیربومی، روز سه شنبه مقابل ساختمان شورای اسلامی شهر شادگان تجمع کردند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر همدان گفت: تکمیل طرح های مهم و بزرگ نیمه تمام در سطح شهر تا پایان سال و سال آینده باید اولویت برنامه های عمرانی شهرداری قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم افزایش 25 درصدی بودجه سال 99 شهرداری محقق شود.
ایثار   ۶ ساعت پیش    
طی مراسمی دو دستگاه ون مناسب سازی شده توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد به مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی (ه) برای جابه جایی جانبازان سرافراز 70درصد قطع نخاع تحویل داده شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران، دو فوریت طرح الزام شهرداری تهران برای اقدامات لازم جهت تاب آوری شهر تهران برای پیشگیری و کاهش آلودگی ناشی از کرونا ویروس را تصویب کردند.
کرد پرس   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی احمدزاده در گفت و گو با خبرنگار کردپرس گفت: از سال آتی جایزه ادبی "استاد هیمن" به صورت سالیانه از سوی شورا و شهرداری مهاباد و توسط "موزه استاد هیمن" اهدا خواهد شد. ...
روزنامه کسب و کار   ۶ ساعت پیش    
کسب و کار نیوز:رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم کنترل و جمع آوری حیوانات ولگرد شهری با هدف جلوگیری از انتقال ویروس کرونا تاکید کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر به مناسبت روز مهندس و وکیل را به صورت جداگانه به جامعه شریف مهندسان و وکلا تبریک گفت
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در این دوره از شورای شهر و مدیریت شهری تبریز از اقدامات ویترینی پرهیز شده و رویکرد ما پروژه های ماندگار و زیرساختی است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: چندی است بحث ثبت نام شهردار همدان در انتخابات مجمع فدراسیون فوتبال از زبان دیگران به گوش اعضای شورای شهر رسیده و متأسفانه به ما اطلاعی داده نشده است.
اعضای شورای شهر تهران با دو فوریت، شهرداری تهران را ملزم به انجام اقدامات لازم و فوری برای افزایش تاب آوری شهر تهران و پیشگیری از آلودگی ناشی از کرونا ویروس کردند.
موج   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت:قرار نیست تورم 40 درصدی داشته باشیم.
برترین خبر   ۷ ساعت پیش    
در دهه مبارک فجر پروژه های عمرانی شهرداری شهر چمستان با حضور شادمان فرماندار نور، چمن آرا شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چمستان ، هزارجریبی بخشدار و دیگر مسئولان شهری و شهرستانی افتتاح شد
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران پیشنهاد داد، دفترچه ارزش معاملات املاک سال 98 ملاک تصمیم گیری محاسبه عوارض صدور پروانه ساختمانی شود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
اصفهان- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به گردشگری بودن شهر اصفهان گفت: تعطیلی مراکز بازدیدی و گردشگری شهر اصفهان مانند آکواریوم، باغ پرندگان، تله سژ و تله کابین و سایر اماکن نیازمند تصمیمی در سطح کشوری و ملی است.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اعتراض هیأت تطبیق به مصوبه تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک و کاهش تقاضای سفر در سال 99 براساس قانون وارد نیست.
اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نامه فرمانداری درباره مشکلات طرح مصوب شورای شهر درخصوص پارک حاشیه ای را بررسی کردند.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم با توجه به افزایش 25 درصدی بودجه شهرداری، همه بودجه سال 99 شهرداری تهران محقق شود.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: چنانچه درخواستی بنا بر ضرورت از سوی شهرداری در خصوص تخصیص بودجه برای همکاری با دانشگاه علوم پزشکی برای مهار شیوع کرونا مطرح شود در شورای شهر موانع موجود بر سر راه آن را برخواهیم داشت و اقدامات لازم برای حفظ سلامت مردم را مورد توجه قرار می دهیم.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- یک عضو شورای اسلامی شهر تهران از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست تا با سوءاستفاده کنندگان از فضای کنونی کشور و انتشار مطالب ملتهب کننده، برخورد کند.
رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران برای انجام 8اقدام به شهرداری تهران تذکر داد.
یک عضو شورای شهر تهران گفت: از مردم می خواهیم به طور موقت از حمل و نقل عمومی کمتر استفاده کرده به همین دلیل پیشنهاد لغو موقت طرح های ترافیکی را مطرح کرده ایم.
آنا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: هر چند برخی از محل های تجمعی همچون زیارتگاه ها تحت نظارت ما نیست ولی طی جلسات با متولیان آنها باید محدودیت هایی برای رفت و آمد به این مکان ها انجام شود تا شاهد همه گیری کرونا نباشیم.
ایثار   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
طی مراسمی دو دستگاه ون مناسب سازی شده هدیه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر به نمایندگی از مردم مشهد برای جابه جایی جانبازان سرافراز اسلام به آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ه) تحویل داده شد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران از وزارت فرهنگ و ارشاد خواست در جهت آرامش افکار عمومی و ترویج فرهنگ فداکاری اقداماتی را انجام دهد.
اقتصادگردان   ۹ ساعت پیش    
زهرا نژاد بهرام، عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با فضاهای بی دفاع شهری گفت: آن چیزی که باعث می شود ما در بافت فرسوده دچار فرسودگی مضاعف شویم شکل گیری فضاهای بی دفاع شهری است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران برای لغو موقت 10 روزه طرح ترافیک و طرح کاهش به شهردار تهران نامه نوشتند.
دانا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر زنجان گفت: در مورد علت انتخاب فلاحی به عنوان شهردار جدید اصحاب رسانه می توانند ورود پیدا کرده و نگرانی ها را برطرف کنند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم کنترل و جمع آوری حیوانات ولگرد شهری با هدف جلوگیری از انتقال ویروس کرونا تاکید کرد.
آنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در ارتباط با اهمیت اطلاع رسانی وزارت بهداشت در موضوع کرونا گفت: از وزارت بهداشت انتظار داریم تا به عنوان متولی موضوع صداقت، سرعت و دقت در اطلاع رسانی را بر هر مصلحتی ترجیح داده و اجازه ندهد بیش از این شایعات ذهنیت عمومی را آشفته کند.
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران درخواست کرد که شهرداری تهران با رایزنی با نهادهای مرتبط، غربالگری در دروازه های شهر تهران را جدی بگیرد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که برخی از افراد با تشویش ذهنی مردم و ایجاد استرس در روند مقابله با ویروس کرونا به دنبال فرصت طلبی هستند افزود: وزارت ارشاد باید مواجهه و برخورد مناسبی با این فرصت طلبان داشته باشد.
تبریزمن   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز از احتمال نفوذ آب به زیر اتوبان پاسداران به دنبال ریزش کوه در حاشیه این اتوبان، خبر داد.
خبرگزاری مهر: اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هنگام ورود به صحن، دمای بدنشان مورد سنجش قرار گرفت. از روز یکشنبه شایعاتی در خصوص ابتلای برخی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران به ویروس کرونا مطرح بود. ...
قدس آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران امروز سه شنبه اطمینان داد که ایران در حال فائق آمدن بر ویروس مهلک کرونا است و به زودی بر آن مسلط می شود.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: به مرور مسئولان بر موضوعات بیماری کرونا مسلط تر می شوند. امیدواریم که هر چه زودتر این مشکل در کشور برطرف شود.
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت ابعاد روحی، روانی و استرس شهروندان از این بیماری، کمتر از خطر خود بیماری نیست. محسن هاشمی در جلسه علنی روز سه شنبه شورای شهر تهران با اشاره به ورود اپیدمی کرونا به کشور گفت: این بیماری متأسفانه به تهدیدی علیه سلامتی عمومی تبدیل شده است ...
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد من این است که طرح ترافیک حذف شود تا مردم کمتر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: شهرداری اقداماتی را در خصوص ضدعفونی کردن اتوبوس ها، آگاهی و اطلاع رسانی و آموزش نیروهای خدماتی حوزه جمع آوری زباله و آموزش رانندگان تاکسی را انجام داده است.