سه شنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۶:۴۳Feb 2020 18

جدیدترین‌های «شهردار»

باشگاه خبرنگاران   ۴۱ دقیقه پیش    
معاون فنی و عمرانی شهردار تهران گفت: زیرگذر گیشا تا 10 اسفند مورد بهره برداری قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یزد پوستر نخستین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی یزد با حضورمرضیه بروند، هنرمندان یزدی، خبرنگاران، شهردار و اعضای شورای شهر و جمعی ازمدیران استان یزد رونمایی شد.
دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - غرب استان تهران - سیدرضا جمشیدی : 55 طرح مدیریت شهری در منطقه 22 شهرداری تهران که به صورت مشارکتی و همکاری با بخش خصوصی اجرایی شده است، با حضور پیروز حناچی شهردار تهران به بهره برداری رسید ...
ثمره نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه2 گفت: با هدف آمادگی بیشتر در مواقع بحران و امدادرسانی سریع هوایی،3 پد بالگرد در بزرگراه های منطقه دو احداث می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، رسول کشت پور، شهردار منطقه 2 با اعلام این خبرگفت:در پی تحولات شهری و افزایش جمعیت ...
دیار میرزا   ۷ ساعت پیش    
یکی از کانالهای تلگرامی نزدیک به شهرداری رشت از بستری شدن ناصر حاج محمدی در درمانگاه به دلیل فشار بالای کاری خبر داد.
پایگاه خبری استناد   ۸ ساعت پیش    
شهردار قائمشهر پس از فاز بهسازی روشنایی معابر، فاز بعدی تغییر و بهسازی وضعیت مبلمان شهری است که با اعتبار 5 میلیارد تومانی انجام خواهد شد.
شهردار تبریز گفت: میزان بارش برف و برودت هوا که بصورت همزمان در تبریز رخ داد، در 30 سال اخیر بی سابقه بوده است.
دانا   ۹ ساعت پیش    
محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران، اکنون کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی است. در ویدئو ببینید که تهران قبل از قالیباف، چه بود؟ بعد از قالیباف، چه شد؟
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران با اشاره به مشارکت نهادهای فرهنگی و فرهنگی در برگزاری برنامه های نوروزی پایتخت گفت: جشنواره نوروزگاه تهران 99 تلاش خواهد کرد فضای عمومی بانشاطی در شهر شکل بگیرد.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کرمانشاه گفت: امروزه کرمانشاه فقط یک کلانشهر نیست، بلکه برای شهروندان هویتی ارزشمند با تاریخچه ای گران بها به حساب می آید.
شهر فردا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: تا پایان فروردین ماه سال آینده ادامه خیابان مشتاق تا میدان شهدای هسته ای بهره برداری می شود.
ثمره نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به منظور به فعل رساندن ایده های خلاقانه و حل مسائل و مشکلات ، شهرداری منطقه 13 با همکاری مرکز نوآوری و پارک فناوری شهر تهران نسبت به برگزاری رویداد “سخنرانی معکوس ” اقدام می کند. ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار همدان از آماده سازی و نصب سازه های موقت تبلیغاتی در 120 نقطه شهر، در فضایی معادل پنج هزار مترمربع خبرداد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روزانه نیوز کامران گردان در هشتادوچهارمین جلسه صحن شورا با اشاره به خواهرخواندگی شهرها، گفت: خواهرخواندگی ها، ارتقای تعاملات فرهنگی شهرها را به دنبال دارد که پیوند اقتصادی، شهرسازی، ساختاری و آینده جامعه در الگوی خواهرخواندگی، تعیین کننده است. ...
ورزش 3   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام باشگاه شاهین می گوید. تمامی پرداختی ها و پاداش ها از منابع داخلی باشگاه با هماهنگی شهردار و مجوز شورای شهر انجام شده است.
رشت 20   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شیخ شعبانی فرزند شهید و مشاور شهردار رشت در امور بانوان است. گفتنیست علیرضا قانع پیش از این مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهردرای رشت را برعهده داشت.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار رشت با اشاره به منحل شدن سازمان خدمات موتوری شهرداریها از سال 1395 گفت: متاسفانه ماشین آلات شهرداری رشت هم با انحلال این سازمان که پس از نیروی انسانی بزرگترین سرمایه شهرداری است، از دست رفت
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۸    
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: ماشین آلات مدیریت شهری در حال پاکسازی معابر از برف هستند.
دنیای خودرو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته شهردار منطقه یک، با اتصال این دو خط به یکدیگر اهالی شرق منطقه که از نعمت مترو بی بهره بودند نیز به یکدیگر متصل می شوند.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ناصر حاج محمدی شهردار رشت طی حکمی نرجس شیخ شعبانی مشاور خود در امور بانوان را به عنوان سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت منصوب کرد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۷    
انبوه سازی در شهر ها زمانی می تواند تاثیرگذار باشد و فعالیت خود را بهینه نماید که در راستای منفعت عمومی گام بردارد. شهردار آمل در جلسه ای که به میزبانی شهرداری آمل با حضور اعضای شورای اسلامی شهر آمل ، هیأت مدیره انجمن انبوه سازان، مجتبی عزیزیان عضو هیئت مدیره بانک مسکن ...
گذار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار تهران با رد شایعات مطرح شده درباره تهاتر پارکینگ پروانه با بنیاد مستضعفان، گفت: ملک پارکینگ پروانه برای شهرداری می ماند و تهاتری در کار نیست. پیروز حناچی، شهردار، درباره اینکه چندروزی است شایعاتی مطرح شده که گویا قرار است بر اساس یک توافق میان بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مهدی عبدالمالکی اظهار داشت: در ماه پایانی سال و بنا بر سنت پسندیده ایرانیان مبنی بر خانه تکانی و نظافت منزل، شهرداری کرمانشاه براساس تاکید شهردار در نظر دارد با همکاری مناطق هشت گانه اقدام به شست و شوی فرش های مساجد سطح شهر کند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۵    
فیلم مستند شهردار در ستاد انتخاباتی محمد بهرامی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا تولید شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۱    
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان از انتخاب "سهند علی فلاح" به عنوان شهردار جدید این شهر خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز گفت: به منظور کاهش حوادث ترافیکی، تفاهم نامه همکاری بین معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز و مرکز مدیریت و پیشگیری از حوادث ترافیکی امضا می شود.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به نیاز برقراری ارتباطی پویا و دوسویه بین شهروندان با مدیریت شهری هر دوشنبه شهروندان با شهردار منطقه 16 دیدار داشته و در این نشست صمیمی شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود با شهردار منطقه می پردازند.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۷    
در چهلمین جلسه ملاقات مردمی ، شهردار منطقه 20 با شهروندان دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی کرد.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۱    
شهردار ناحیه دو منطقه21 در راستای ارج نهادن و تجلیل از مقام شامخ شهیدان و ایثارگران، به همراه مسئول امور ایثارگران و رئیس اداره اجتماعی این ناحیه، با حضور در منازل "شهدای والامقام حجج اسلام سید مکارم موسوی و منصور فرجی" با خانواده های محترم این شهدای گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۵    
شهردار پیشوا با بیان اینکه تبلیغات انتخاباتی نباید به فضای بصری شهر پیشوا آسیب بزند، گفت: نامزدهای انتخابات مجلس فقط در شش نقطه مجازی که توسط شهرداری تعیین شده اقدام به نصب پوسترهای انتخاباتی نمایند.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: محورهای گردشگری در مناطق 15 گانه و ناژوان با همفکری، همراهی و مشورت مدیران و معاونان مورد بررسی قرار می گیرد تا 15 محور گردشگری در مناطق و یک محور در ناژوان به عنوان طرح های نمونه گردشگری معرفی و در بودجه سال 99 لحاظ شود.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۲    
جشن گرامیداشت روز زن به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور شهردار منطقه 20، عضو شورای اسلامی شهر تهران،معاونان، شهرداران نواحی و مدیران ارشد و بانوان شاغل این منطقه به همت معاونت توسعه منابع انسانی و اداره امور بانوان شهرداری منطقه 20 در سالن مجموعه فرهنگی ورزشی قمر بنی هاشم(ع) برگزار شد.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۶    
شهردار منطقه22، گفت: با برنامه ریزی های بلند مدت انجام شده سیستم آبیاری بوستان جنگلی چیتگر و خرگوش دره به صورت قطره ی انجام خواهد شد و با همکاری سازمان آب منطقه ی تصفیه خانه خرگوش دره با پوشش220 هزار نفر جمعیت احداث خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۱    
همزمانی بارش و برودت هوا در تبریز بی سابقه است و مردم باید پابه پای شهرداری برف بتکانند و پارو بزنند، اما این مشارکت مردمی یک استثناء دارد: الهی پرست، محله مسکونی شهردار تبریز.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اصفهان در یکصد و سیزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه 6 هزار میلیارد تومان بودجه سنگینی است زیرا از دو هزار و 800 میلیارد تومان به این رقم رسیده ایم، اظهار کرد: این بودجه با حمایت شورای شهر به تصویب رسید و امیدواریم با همکاری شورا، مدیران و کارکنان شاهد تحقق بودجه باشیم.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر همدان در روزهای اخیر نسبت به نام نویسی عباس صوفی شهردار همدان در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال واکنش نشان دادند. عباس صوفی شهردار و رییس هیات فوتبال همدان هفته گذشته در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال نام نویسی کرد و همین مساله با واکنش های متفاوت اعضای شورای اسلامی شهر ...
گام خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: شهردار گناوه گفت: عملیات اجرایی مجموعه گردشگری شهید سپهبد قاسم سلیمانی توسط شهرداری گناوه در این شهر در دست اجرا است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی ایران در بنگلادش در دیدار با شهردار کولنا پیشنهاد نامگذاری یکی از خیابان های مهم این شهر به نام شعرای فارسی گوی ایران همچون حافظ و سعدی را داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۱    
شهردار تهران نتیجه انتخابات را بر زندگی شهروندان موثر دانست و گفت :نتیجه این انتخابات تأثیرات خود را در همه جوانب از مجلس ملی تا محلی خواهد گذاشت.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
شهردار یزد با بیان اینکه بانک شهر با مشارکت در برگزاری رویدادهای فرهنگی توانسته به بهترین شکل ممکن از حوزه فرهنگی حمایت کند،گفت:این بانک بازوی توانمند توسعه فرهنگی در شهرهاست.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مقامات شهر شیان از ابراز همدردی شهردار اصفهان تشکر کرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شهردار مهاجران گفت: رعایت شاخص های زیست محیطی و اجرایی برای دومین سال متوالی نام مهاجران از توابع شهرستان شازند را با عنوان شهر سبز کشور گره زد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران از افتتاح پیاده راه استاد شهریار و پروژه اتصال خط 3 مترو به راه آهن تا قبل از سال جدید خبر داد. شهردار منطقه 11 تهران از افتتاح پیاده راه استاد شهریار و پروژه اتصال خط 3 مترو به راه آهن تا قبل از سال جدید خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۳    
موسوی گفت: شهردار مشهد هم که این روزها درگیر بازی با فوتبال است اما در صفحه اینستاگرامش از قلبی که برای مشهد می تپد می گوید.
خبرگزاری ایلنا: شهردار میبد در واکنش به حمله سگ های بی صاحب به کودک 8 ساله با ابراز همدردی با خانواده این کودک گفت: شهرداری متولی جمع آوری کودکان کار نیست. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: شورا برای انتخاب شهردار تحت فشار نبود.
جهانی پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران گفت: با آغاز عملیات نقاشی دیواری در مسیر بزرگراه شیخ محمدی ، بزرگترین گالری نقاشی شهری در جنوب تهران به شکل پازل های تصویر گری اجرا خواهد شد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
شهردار اردبیل از امحای اقلام تبلیغاتی غیرمجاز به صورت روزانه در سطح شهر اردبیل خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار یزد با اشاره به رویکردهای نخستین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی یزد، گفت: هدف از برگزاری جشنواره عروسکی یزد ایجاد فضایی شاد و انتقال پیام های آموزش شهروندی در قالب برنامه های فرهنگی به مردم است.
شهرداری اصفهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: تمهیدات ویژه شهرداری اصفهان به منظور برگزاری باشکوه انتخابات اندیشیده شده است.