شنبه ۱۷ خردادساعت ۲۳:۱۷Jun 2020 6

جدیدترین‌های «استاندار گیلان»

 
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
آستانه اشرفیه - معاون استاندار گیلان با بیان اینکه رویکرد حمایت از سرمایه گذاران شیلاتی را داریم، گفت: توسعه پرورش ماهی در قفس ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- استاندار گیلان به مناسبت فرارسیدن چهاردهم خرداد سالروز ارتحال جانگداز معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) نوشت: امام راحل نماد عزت ملی است و کلام آن روشن ضمیر، هدایتگر همه زمان هاست؛ همچنان نیازمند راه و گفتمان امام (ره) در مدیریت کشور و برقراری حاکمیت ملی هستیم.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: الحاق بخش هایی از این شهرستان نظیر گمرک، راه آهن و بندر به منطقه آزاد ، خواسته مردم است و با تحقق این امر، شهرستان تالش نیز از منافع آن بهره مند خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۴    
استاندار گیلان گفت: با توجه به ظرفیت های شهرستان مرزی آستارا و مصوبه مجلس مبنی بر افزایش محدوده منطقه آزاد انزلی امکان توسعه اراضی ساحلی شهرستان آستارا نیز وجود دارد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه بررسی توسعه شهرستان شفت به ریاست استاندار گیلان برگزار شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۳    
رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان در پیامی مشترک به مناسبت فرارسیدن چهاردهم خردادماه گفتند: بعد از 26 سال از عروج ملکوتی امام بزرگوار، همچنان عشق امام و حرکت در راه و مسیری که ترسیم فرمودند، در جامعه اسلامی با قدرت وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان از پیشرفت 83 درصدی پروژه های اقتصاد مقاومتی گیلان خبر داد و گفت: امسال در مجموع 42 پروژه اقتصاد مقاومتی و 95 پروژه جهش تولید در گیلان اجرایی می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۳:۳۰    
در کلیپ منعکس شده در خبر زیر، ادعا شده که کامیونی متعلق به اداره راهداری رودبار، اقدام به تخلیه ضایعات و نخاله های ریزش های اخیر در بستر سفید رود کرده است. خواهشمندیم، بدون تعصب دستور راست آزمایی داده و در صورت واقعیت داشتن، برخورد اداری مناسب صورت پذیرد.
تحلیل بازار / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - استاندار گیلان از صادرات 166 هزار تن کالا به ارزش 80 میلیون دلار سال جاری در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - آستارا - ارسلان زارع استاندار گیلان در سفر به آستارا از طرح راه آهن آستارا-آستارا بازدید و در جلسه کارگروه صادرات کالاهای غیر نفتی این شهرستان شرکت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - استاندار گیلان گفت: جمهوری آذربایجان در اجرای طرح های ریل و بارانداز آستارا 60 میلیون دلار سرمایه گذاری را متعهد شده بود، و تحقق کامل این امر را از طریق مبادی رسمی و دیپلماتیک پیگیری می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
فرهاد دلق پوش در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی که به صورت ویژه در شهرستان مرزی بندر آستارا با حضور استاندار گیلان با هدف رفع چالش های صادراتی ، مبادلات تجاری و گمرکی برگزار گردید، گفت: شهرستان آستارا با توجه به ظرفیت هایی تجاری ویژه ای که دارد می تواند بعنوان پایلوت صادراتی شمال کشور باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - استاندار گیلان گفت: 200 میلیارد ریال اعتبار برای تملک اراضی راه آهن آستارا-رشت تامین و قرارگاه خاتم النبیاء به عنوان پیمانکار این طرح انتخاب شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان با ابراز نارضایتی از تأخیر در اعمال کد منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا گفت: بخش خصوصی نقش مؤثری در مبادلات اقتصادی با اوراسیا دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار گیلان در آستارا اعلام کرد : امسال برای کسب 600 میلیون دلار درآمد حاصل از صادرات کالاهای غیر نفتی برای گیلان هدف گذاری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۶    
استاندار گیلان در آستار گفت:تقویت زیرساخت های این شهرستان مرزی زمینه ساز افزایش مبادلات تجاری و فعالیت های اقتصادی با کشورهای همسایه شمالی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا در کنار راه آهن آستارا – رشت و اتصال کریدور شمال – جنوب برای استان گیلان مهم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه مدیران کل به وعده های داده شده درخصوص زمان بندی اجرای پروژه های عمرانی ازجمله لایروبی بندر و صدور کد گمرکی منطقه ویژه اقتصادی شهرستان آستارا پای بند باشند، گفت: عدم پایبندی به وعده های داده شده باعث دل سردی مردم از مسؤولان نظام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به تعهدات دولت جمهوری آذربایجان به اختصاص مبلغ 60 میلیون دلار جهت احداث بارانداز ریلی آستارا_آستارا گفت: متاسفانه این پروژه پیشرفت قابل توجهی ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - استاندار گیلان گفت: بیش از 166 هزار تن کالا به ارزش بیش از 80 میلیون دلار در 2 ماه نخست امسال از مرزهای استان صادر شده است و ایجاد واحدهای صنعتی برای تولید کالاهای صادرات محور، باید در دستور کار مسئولان امر باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به پروژه های مشترک ایران و جمهوری آذربایجان گفت: میزان 60 میلیون دلار اعتبار برای اجرای پروژه بارانداز و بخشی از ریل ایستگاه مسافری و باری جزو تعهدات طرف آذری بوده که تا امروز مطابق زمان بندی پیش نرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
آستارا- استاندار گیلان در سفر به آستارا از زیرساخت های اقتصادی و ریلی شهرستان مرزی بندر آستارا بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان از زیرساخت های ریلی جمهوری اسلامی ایران با جمهوری آذربایجان در شهرستان مرزی بندر آستارا در غرب استان گیلان بازدید کرد.
تحلیل بازار / دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
آستارا - استاندار گیلان گفت: پروژه بارانداز ریلی به صورت مشترک میان ایران و آذربایجان در آستارا اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۱    
ارسلان زارع استاندار گیلان صبح امروز در سفری یک روزه به آستارا از چند طرح عمرانی و اقتصادی این شهرستان مرزی بازدید کرد.
تحلیل بازار / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رشت - استاندار گیلان گفت: بزرگراه بین الملی آستارا - آستارا به طول حدود شش کیلومتر احداث می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان گفت: باید روند تخریب های ناشی از بحران های طبیعی با تدوین برنامه هایی جامع مدیریت شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون عمرانی استاندار گیلان گفت: از ظرفیت خیرین در هلال احمر باید در همه شرایط و موقعیت ها بهره گرفت.
رشت - استاندار گیلان گفت: نرخ تورم استان در فروردین ماه سال جاری پایین تر از متوسط کشوری بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۴    
استاندار گیلان با بیان اینکه این استان همواره با حوادث طبیعی مختلفی مواجه است گفت: تجهیزات و امکانات هلال احمر گیلان نیازمند تقویت است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: هرجا پرچم جمعیت هلال احمر افراشته باشد، مردم احساس امنیت و آرامش بیشتری می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۲    
استاندار گیلان با اشاره به بازگشایی مساجد برای اقامه نماز های یومیه گفت: این بازگشایی به معنی برگزاری برنامه ها از جمله مراسم فاتحه و ترحیم نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بر ضرورت غربالگری معتادان متجاهر در شرایط کرونا تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۳    
استاندار گیلان با اشاره به لزوم تشکیل سمن ها با محوریت مبارزه با مواد مخدر گفت: حمایت از بهبودیافتگان از اعتیاد و ایجاد اشتغال برای آنان از جمله اهداف تشکیل این سمن ها است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ استاندار گیلان به بازگشایی همه مساجد شهرستان ها و روستاها برای اقامه نمازهای یومیه براساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا از امروز اشاره کرد و گفت: این بازگشایی به معنی برگزاری برنامه ها از جمله مراسم فاتحه و ترحیم نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۳    
استاندار گیلان از اعطای تسهیلات حمایتی به مشاغل آسیب دیده از کرونا خبر داد و گفت: هزار و 120 میلیارد تومان از مرحله نخست اعتبار در نظرگرفته شده برای مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان اختصاص پیدا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار گیلان از برداشته شدن محدودیت زمانی فعالیت پاساژها، بازارچه ها و اماکن صنفی منسجم استان از امروز خبر داد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار گیلان بر ضرورت اطلاع رسانی شایسته به بنگاه های آسیب دیده از کرونا برای ثبت نام در سامانه کارا تأکید کرد و گفت: لازم است توصیه های بهداشتی و خودمراقبتی از سوی همه مردم با وجود برداشته شدن محدودیت ها به صورت جدی رعایت شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان همزمان با سومین سالگرد درگذشت مرحوم قهرمانی چابک استاندار اسبق گیلان، بر سر مزارش در امامزاده سید ابوجعفر ابیض چابکسر حضور یافتند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان از روند عملیات اجرایی ساخت سد مخزنی پلرود شهرستان رودسر بازدید کردند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۶    
رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان از روند عملیات اجرایی ساخت سد مخزنی پلرود شهرستان رودسر بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: امیدوارم با تلاش مسئولان و مردم شاهد آبگیری سد شفارود در 3 ماهه نخست سال 1400 باشیم.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
گیل خبر/ دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در دومین روز از سفر به استان گیلان، غروب امروز (پنجشنبه) با همراهی دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان از عملیات اجرایی تکمیل سد شفارود در شهرستان رضوانشهر بازدید کرد و از نزدیک در جریان میزان پیشرفت این پروژه قرار گرفت. عکس: علی سمرقندی
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به اثرگذاری همراهی های مردم در اجرای پروژه های بزرگ گفت: تاکنون مسئولان محلی و آحاد جامعه همکاری مطلوبی داشته اند و در این میان حفظ حقوق مردم از اهمیت خاصی برخوردار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان اشاره به هدف استان گیلان برای تک نرخی کردن بیکاری گفت:امسال 41 پروژه اقتصاد مقاومتی با اشتغالزایی سه هزار و 311 نفر در نظر گرفتیم.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار گیلان به هدف گذاری صورت گرفته در سال جهش تولید مبنی بر تک رقمی کردن نرخ بیکاری استان با اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی اشاره و خاطرنشان کرد: در این راستا برنامه هایی از جمله اتمام طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد، واگذاری طرح های دولتی به بخش خصوصی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان گفت: امسال 128 پروژه جهش تولید با بیش از شش هزار و 700 شغل در استان تعریف شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۴    
استاندار گیلان با اشاره به پیش بینی 95 پروژه جهش تولید با اشتغالزایی بیش از 6 هزار نفر امسال در گیلان گفت: امسال 41 پروژه اقتصاد مقاومتی با اشتغالزایی 3 هزار و 311 نفر در نظر گرفتیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به اینکه در سال گذشته نرخ بیکاری در این استان 10.3 درصد بوده است، گفت: تک رقمی شدن نرخ بیکاری گیلان در پایان سال جاری نیازمند 150 میلیارد تومان بودجه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۳    
ایرنا - رشت - جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گیلان با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار گیلان برگزار شد.