شنبه ۲۷ مردادساعت ۰۷:۰۵Aug 2018 18

جدیدترین خبرهای «امام جمعه»

میلاد لارستان   ۹ دقیقه پیش    
در یکی از خطبه های نمازجمعه لار بود که موضوع ایجاد پیست دوچرخه سواری بانوان از سوی امام جمعه مطرح شده و پیگیری امر به مسئولان واگذار گردید. بر همین...
دیار میرزا   ۴۹ دقیقه پیش    
مراسم یادبودی عصر روز سه شنبه از ساعت 14 لغایت 16 در مصلی امام خمینی (ره) رشت با سخنرانی حضرت آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت برگزار می شود.
اخبار کوهپایه   ۵ ساعت پیش    
امام جمعه شهر کوهپایه گفت: فساد یک اژده های هفت سر است که باید به طور کامل با آن مقابله شود و باید با مفسد بدون هیچ ملاحظه ای برخورد قاطع شود.
شعار سال   ۵ ساعت پیش    
امام جمعه چغادک با تاکید بر توجه به مطالبات مردم این شهر گفت: کمبود آب آشامیدنی یکی از مطالبات مردم شهر چغادک است که مسئولان به این مهم توجه و خواسته مردم را محقق کنند.
هورگان   ۵ ساعت پیش    
امام جمعه نی ریز بر لزوم مقابله همگانی با ایجاد کنندگان بازار سیاه تاکید کرد واز همه مردم و مسئولین خواست که در شناسایی افراد سودجو همکاری کنند.
رسا   ۵ ساعت پیش    
امام جمعه موقت تهران گفت: اوضاع نابسامان اقتصادی جامعه امروز به دلیل بی رحمی و قساوت قلب هاست؛ عقوبت خداوند برای چنین جامعه ای چیزی جز فقر، بی برکتی و تنگنای اقتصادی نیست.
رسا   ۵ ساعت پیش    
امام جمعه ایلام گفت: بیانات رهبری در خصوص مذاکره با آمریکا که فرمودند با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد و جنگ نیز نخواهد شد اتمام حجتی برای دولتمردان و قوه قضاییه و تیم اقتصادی دولت است.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به اینکه برخی ها درخواست اعدام مفسدان اقتصادی را از قوه قضاییه می کنند، عنوان کرد: مگر اعدام شوخی است که چنین درخواستی صورت می گیرد. کسی حق ندارد به قضات فشار بیاورد که احکام عجولانه بدهند.
ستاد اقامه نماز   ۷ ساعت پیش    
نبود نمازخانه ، روحانی ، فرش نباید مانع برگزاری نماز جماعت در مدارس باشد: این سخنان را امام جمعه صوفیان در جلسه شورای نماز ، قرآن و عترت آموزش و پرورش شهرستان صوفیان ایراد کردند. به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی: شورای نماز ، قرآن و عترت آموزش و پرورش صوفیان [...]
ربیع   ۷ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایمنا، حجت الاسلام سید مجتبی میردامادی در خطبه اول نماز جمعه این هفته شهر اصفهان گفت: همه مراحل حج مفاهیمی دارد. این مراسم عبادی همه اقشار جامعه را به سوی سرزمین وحی دعوت می کند و مثل پتکی است که بر سر دشمنان اسلام فرود می آید. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: قزوین - امام جمعه موقت تهران با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت:امنیت امروز کشور در سایه ایستادگی آزادگان و سایر ایثارگران در برابر زورگویان و دشمنان اسلام و ایران به دست آمد و برای تداوم آن نیزباید دانست که مقاومت تنها راه پیروزی است.
مرودشت نا   ۸ ساعت پیش    
امام جمعه مرودشت گفت: دستگاه قضائی کشور باید ضمن تسریع در برخورد با مفسدان اقتصادی با قاطعیت وجدیت بیشتری بدون هرگونه ملاحظه کاری با دانه درشت ها بصورت شفاف ومنصفانه وعادلانه وبا دقت برخورد مناسبی را داشته باشد
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
امام جمعه پردیس گفت: مدیران بی لیقات حذف و مدیران دلسوز و انقلابی جایگزین شوند؛ برخورد با فساد و مفسدین در اولویت قرار بگیرد؛ اما قصور در برخورد با مفسدین را شاهدیم.
تهران پرس   ۸ ساعت پیش    
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: رسالت مطبوعات امروز سنگین ترین رسالت در جامعه است چرا که اگر در زمان جنگ تحمیلی نیروهای نظامی سرداران جنگ بودند امروز اصحاب رسانه سرداران جبهه جنگ در مقابل هجمه نرم دشمنان و بیگانگان هستند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: رسالت مطبوعات امروز سنگین ترین رسالت در جامعه است چرا که اگر در زمان جنگ تحمیلی نیروهای نظامی سرداران جنگ بودند امروز اصحاب رسانه سرداران جبهه جنگ در مقابل هجمه نرم دشمنان و بیگانگان هستند.
میلاد لارستان   ۸ ساعت پیش    
امام جمعه موقت لارستان حجت الاسلام رمضانی با تأیید مشکلات اقتصادی در کشور، فساد اقتصادی را غیرقابل قبول برشمرد، گفت: بزرگنمایی مفاسد اقتصادی در دستگاههای دولتی کار درستی نیست. به...
کیهان   ۹ ساعت پیش    
امام جمعه قم با اشاره به اینکه مردم به حق انتظار دارند که با فساد و مفسد برخورد جدی صورت گیرد، گفت: دستگاه قضایی با رعایت ضوابط قانونی بدون هیچ ملاحظه ای باید متخلفین را در هر پست و مقامی که هستند به کیفر و مجازات برساند.
کیهان   ۹ ساعت پیش    
امام جمعه موقت تهران گفت: سه قوه با عزم جدی، نگاه بلند مدت و استفاده از نخبگان مسئله اصلاح نظام بانکی را در دستور کار خود قرار دهند و قدم ها را استوار بردارند، در این راه باید عزم جدی معطوف به فراهم آوردن زمینه استقلال بانک مرکزی باشد.
خبر ماکو   ۹ ساعت پیش    
منطقه آزاد ماکو – ماکو – امام جمعه موقت ماکو بابیان اینکه در حوزه امنیت، استقلال داریم، گفت: مسئولان باید نسبت به مسائل اقتصادی نیز توجه جدی داشته باشند. ...
امین   ۹ ساعت پیش    
امام جمعه موقت شهرکرد با اشاره به کودتای 28 مرداد ماه، گفت: این تجربه تلخ تاریخی، یک عبرت است و باید بدانیم که اروپایی ها و آمریکا منافع کلان مشترک دارند و در مقابل ایران هستند.
آفتاب نیوز   ۹ ساعت پیش    
امام جمعه مشهد خطاب به مسئولان کشور تاکید کرد: فکر غلط مصدق مبنی بر اینکه بدون وابستگی به قدرت خارجی نمی توانیم زندگی کنیم، به قیمت یک ربع قرن اسارت ملت تمام شد. این پندار غلط را از سرخود بیرون کنید. اگر بنا شد امریکا نباشد، اروپا هم نباشد.
امین   ۹ ساعت پیش    
امام جمعه موقت کرج با اشاره به تلاش دشمن برای پیشبرد جنگ رسانه ای در کنار جنگ اقتصادی تصریح کرد: آنها با این ظرفیت سعی دارند وانمود کنند که ایران به بن بست رسیده است و در این وضعیت تنها راه نجات مذاکره و تسلیم شدن در برابر خواسته آنهاست.
امین   ۹ ساعت پیش    
امام جمعه ایلام با بیان اینکه تنها راه برون رفت از مشکلات تکیه بر توانایی های داخلی است، گفت: برخورد با مفسدان به روش های گذشته جوابگو نیست و باید با ریشه های فاسد و دانه درشت ها و ویژه خوارها مبارزه شود تا شاخه های فساد در بازار ارز و سکه و احتکار نیز خشکانده شود.
rasadroudsar   ۹ ساعت پیش    
امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه هرگز با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد گفت: استکبار می داند اگر ضربه ای بزند ضربه ای محکم تر از سوی ملت ایران اسلامی خواهد خورد همان طور که در جنگ 8 ساله در حالیکه چیزی نداشتیم دشمن را به زان ...
ستاد اقامه نماز   ۱۰ ساعت پیش    
حضرت آیت الله شاهچراغی در در دیدار با معاون محترم فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور گفت: اجلاس سراسری نماز اختصاص به همه اقشار جامعه دارد. به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان ، در دیدار با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان که با حضور معاون محترم فرهنگ، [...]
ستاد اقامه نماز   ۱۰ ساعت پیش    
جلسه رابطین نماز دستگاه های اجرایی، ستاد اقامه نماز شهرستان فهرج دراین جلسه که با حضور امام جمعه، دبیر ستاد و سایر رابطین نماز ادارات که در محل دفتر امام جمعه تشکیل شد. شروع جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط دبیر ستاد و ابتدای جلسه حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه فهرج ، در [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه دوگنبدان گفت: مردم با وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی زیربار خواسته های آمریکا نخواهند رفت.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
گروه سیاست و اقتصاد- امام جمعه موقت قزوین گفت: از عملکرد قاطع نیروهای امنیتی و نظارتی در شناسایی انبارهای کالاهای احتکار شده تشکر می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه مهرشهرگفت: با توجه به وضعیت اقتصادی ایران، لازم است سیاستگذاری ها و مدیریت ها تغییر پیدا کند زیرا مشکلات اقتصادی حال حاضر کشور ریشه داخلی دارد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - امام جمعه موقت تهران با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت:امنیت امروز کشور در سایه ایستادگی آزادگان و سایر ایثارگران در برابر زورگویان و دشمنان اسلام و ایران به دست آمد و برای تداوم آن نیزباید دانست که مقاومت تنها راه پیروزی است.