دوشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۱۹:۲۶Apr 2019 22

وقت نیوز (vaghtnews.com)

  ۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - در پی بارش برف و باران و کاهش محسوس دما در آذربایجان شرقی سازمان جهاد کشاورزی استان نسبت به سرما زدگی محصولات باغی و زارعی هشداداده است.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - مراسم اختتاحیه دومین دوره تربیت راهنمایان فضای مجازی با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری و رئیس دانشگاه تبریز برگزار شد.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
وقت نیوز - یک روز پس از انتصاب سرلشکر حسین سلامی به سمت فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی رهبر معظم انقلاب حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - موج جدیدی از سرما که با بارش برف و بوران همراه است تبریز و بخش های وسیعی از آذربایجان شرقی را فرا گرفته و زمستان را به این منطقه بازگردانده است .
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وقت نیوز - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در آیین عمامه گذاری طلاب استان بر اجرای مأموریت های حوزه علمیه بر مبنای رهنمودهای معظم انقلات تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از افزایش 50 سانتی متری ارتفاع آب تالاب بین المللی قوریگل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
وقت نیوز- معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیریت ارشد استان با جدیت بررسی و پیگیری مسایل پیش آمده درپایان دیدار تیم های تراکتور سازی و پیکان را در دستور کار قرار داده و از ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
وقت نیوز - رییس کمیته انضباطی گفت: کمیته انضباطی لازم دید می تواند قبل از صدور حکم نهایی، دستور موقت برای تصمیم فوری صادر کند اما این موضوع مستلزم بررسی دقیق گزارشات است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، فارغ از حاشیه های اخیر پیش آمده برای آن، از افتخارات فوتبال کشور است و باید آن را قدر دانست.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - باران های اخیر تاثیرات بسیار مثبتی را در دریاچه ارومیه گذاشته، به گونه ای که وضعیت این دریاچه بسیار بهبود یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
وقت نیوز - باران های اخیر تاثیرات بسیار مثبتی در افزایش آب دریاچه ارومیه داشته به گونه ی که گفته می شود این دریاچه سیراب شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - باور کنیم که یک هسته در فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش برای قهرمانی یکی - دو تیم نقشه می کشند؟
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وقت نیوز - مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: آقای تاج اگر هدف خدمت رسانی هم باشد به اندازه کافی خدمت کردید. با رفتن تان بیشتر خدمت می کنید به فوتبال تا ماندن تان.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در اختتامیه دومین دوره استانی تربیت راهنمایان فضای مجازی بر ضرورت آشنایی با سواد رسانه ای و آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در مورد فضای ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - امنیت و اقتدار ایران اسلامی مرهون رهبری نظام، خون شهدا و زحمات عزیزانی است که سربازان گمنام امام زمان (عج) هستند، بی هیچ شک و شبهه ای واقفیم که زیستن در سایه امنیت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۶    
وقت نیوز - در آخرین روز اولین ماه بهار امسال با کاهش محسوس دما و آغاز بارندگی ها هوای زمستانی به تبریز و مناطق سردسیر آذربایجان شرقی بازگشته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وقت نیوز - مسوول روابط عمومی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از کاهش محسوس دما و بارش باران و بارش برف در نواحی سردسیر استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۰:۳۷    
وقت نیوز - فرماندار اسکو گفت : استفاده از ظرفیت دانشگاهیان و جوانان درقالب اتاق های فکر ازاولویت برنامه های من است و به نحو شایسته ازاین ظرفیت درتوسعه شهرستان بهره خواهیم برد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۷    
وقت نیوز - امام جمعه تبریز با اشاره به فرارسیدن نیمه شعبان و تبریک میلاد امام زمان عج گفت : وظیفه حکومت اسلامی درعصر غیبت برقرار قسط و عدالت و ماموریت اصلی منتظران ایجاد تمدن اسلامی است .
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۸    
وقت نیوز - محموله کمک های بشردوستانه ترکیه به هموطنان سیل زده کشورمان امروز پنج شنبه با حضور سرکنسول این کشور در تبریز و مقام های محلی تحویل ستاد بحران استان آذربایجان شرقی شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۸    
وقت نیوز - نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز با تحلیل از خدمات ارتش گفت : ارتش از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز ایثارگرانه درتمامی صحنه ها حضور داشته و امروز فراتر از مرزهای کشورمان مقتدردانه نقش ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - همزمان با بزرگداشت روز ارتش نیروهای مسلح مستقر در آذربایجان شرقی با برگزاری آیین های ویژه رژه قدرت و آمادگی دفاعی و رزمی خود را برای حراست از دستاوردهای انقلاب ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۸    
وقت نیوز - 29 فروردین روز ارتش امروز پنج شنبه با رژه نیروهای مسلح مستقر در آذربایجان شرقی و نمایش قدرت آن ها گرامی داشته شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۲:۰۸    
وقت نیوز - در بیست و هشتمین روز بهار بارش برف روستای میاب شهرستان مرند را سفید پوش کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - تفاهم نامه ساخت یک هزار و 800 واحد مسکونی امروز چهارشنبه در محل سپاه عاشورا امضاء شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - رییس نمایندگی وزارت امور خارجه در آذربایجان شرقی اعلام کرد :نخستین محموله کمک های بشردوستانه گرچستان به سیل زدگان کشورمان امروز چهارشنبه از طریق مرز نوردوز وارد آذربایجان شرقی شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به شرایط دشوار اقتصادی در کشور، اظهار داشت: هنر آن است که در سخت ترین شرایط به صحنه بیاییم و برای حل مشکلات و عبور از دشواری ها سینه سپر کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - وزیر کشور، حکم انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر نوسازی ماشین آلات راه سازی و آسفالت ریزی در استان تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی عشایر در روز 13 اردیبهشت امسال در منطقه قره قیه (هارنا) شهرستان کلیبر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - دکتر محمدرضا پورمحمدی در نشست فرمانداران استان، افزود: مسئولان هرچه کارهای بزرگتر و تاثیرگذارتری انجام دهند به همان اندازه انتقاد به عملکرد آنها نیز بیشتر خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
وقت نیوز - فرماندار تبریز گفت: شهر تبریز با توجه به توپوگرافی و وضعیت جغرافیایی در صورت وقوع سیل، آسیب پذیر و انباشت نخاله ها در مسیل های شهر در دهه های گذشته به طور بالقوه از نظر زمینه سازی برای ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
وقت نیوز - با موافقت و رای مثبت اکثریت اعضای شورای شهر تبریز، لایحه دوفوریتی کمک 360میلیون تومانی شهرداری تبریز به استان های سیل زده ایلام و لرستان تصویب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در دیدار با جمعی از مادران شهدا، بانوان مدیر و کارآفرین و مشاوران امور بانوان دستگاه های اجرایی استان ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از پرداخت 621 میلیارد تومان کمک دولتی به حساب دهیاری های استان از سال 92 تا 97 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
وقت نیوز - روابط عمومی اداره کل محیط زیست آذربایجان شرقی در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مردم تبریز، اسکو اذرشهر درمجلس آن را هدفمند و خلاف واقع بیان کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وقت نیوز- استاندار آذربایجان شرقی گفت : اجازه نخواهم داد سودجویان به مواهب طبیعی دست اندازی کنند و تاکید شده با متخلفان به شدت برخورد شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۸    
وقت نیوز - یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی آتا از فرودگاه بین المللی شهیدمدنی تبریز به مقصد مشهد امروز سه شنبه ساعتی بعد از پرواز به علت نقض فنی دوباره به این فرودگاه بازگشت و به حمد الله سالم و ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۰:۳۸    
وقت نیوز- معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی ضرورت وحدت میان مردم و گروه های سیاسی را در سال جاری که به گفته وی سال انتخابات است مورد تاکید قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۸    
وقت نیوز- رییس نمایندگی وزارت امور خارجه در آذربایجان شرقی با اشاره به سفر سفیر ترکیه در ایران به تبریز اعلام کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از مرمت و بازسازی 26 بنا و خانه تاریخی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
وقت نیوز - معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از ورود سامانه بارشی فعال از فردا سه شنبه و کاهش محسوس دما از اواخر هفته در استان خبر داده است .
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - با حضور علیار راستگو معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی عصر امروز یکشنبه بابک رضی منش به عنوان فرماندار جدید شهرستان اسکو معرفی شد و از خدمات مرتضی محمدزاده فرماندار سابق این ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با سفیر ترکیه در ایران بر نقش کلیدی تبریز و آذربایجان شرقی در توسعه مناسبات دو کشور تاکید کرد .
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم استان شریک درد و رنج هموطنان سیل زده هستند و تا زمان حل مشکلات، در کنار آنها خواهند بود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وقت نیوز- ناظرگمرکات آذربایجان شرقی گفت: دو میلیون و 146هزار و 588 تن کالا به ارزش بیش از یک میلیارد و 873 میلیون دلار پارسال از گمرکات این استان به خارج از کشور صادر شده که از لحاظ ارزش اقتصادی 52 ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۸    
وقت نیوز - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت : تغییرات مدیریتی با هدف استفاده بیشتر از توانمندی مدیران و انجام بهینه ماموریت های سازمانی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۸    
وقت نیوز - جاری شدن سیل های اوایل امسال در آذربایجان شرقی یش از یک هزار و 622 میلیارد ریال خسارات به محصولات کشاورزی و دامی استان وارده کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
وقت نیوز - نمایشگاه ملی کاریکاتور با عنوان "دوره گردی" با حضور استاندار آذربایجان شرقی در موزه کارتون تبریز افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی امروز شنبه از روند خدمت رسانی به مردم سیل زده استان ایلام توسط موکب های حسینی استان در ایلام بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
وقت نیوز - با حضور علیار راستگو معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی مرتضی محمد زاده امروز شنبه به عنوان مدیرکل جدید سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۲    
وقت نیوز - یک حادثه رانندگی در محور اسکو و کندوان که امروز جمعه روی داد ده مصدوم بر جای گذاشت .
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۲    
وقت نیوز - امام جمعه تبریز اقدام ترامپ علیه سپاه را نابخردانه ، نامشروع و نشانه ضعف و زبونی امریکا در برابر ملت ایران و نیروی های مسلح به ویژه سپاه توصیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - نمازگزاران تبریزی پس ازاقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی ضد امریکایی ضمن محکوم کردن اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه حمایت همه جانبه خود را از این نهاد انقلابی اعلام کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - به نوشته القدس العربی برخی از مسوولان شورای امنیت ملی امریکا و وزارت دفاع این کشور ضمن اعتراض به اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهر باسمنج، ضمن بازدید از پروژه های عمرانی، در نشستی با شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان اجرایی، مسائل و مشکلات این شهر را بررسی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۲    
وقت نیوز - یونس ژاله بنیانگذار شیرین عسل به عنوان ریس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معاون و کشاورزی تبریز شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۲    
وقت نیوز - گروه های مختلف مردم تبریز امروز پنج شنبه با اجتماع در مقابل بیت نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز ضمن محکوم کردن اقدام ترامپ علیه سپاه ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۲    
وقت نیوز - گروه های مختلف مردم تبریز امروز پنج شنبه با اجتماع در مقابل بیت نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز ضمن محکوم کردن اقدام ترامپ علیه سپاه ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۲    
وقت نیوز - تجمع مردمی حمایت از سپاه پاسداران مقابل یاوه گویی های سران آمریکا، فردا در تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به خسارات سیل در برخی از مناطق کشور، بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای مواجهه با پیشامدهای احتمالی مشابه در استان تأکید کرد و به شهرداران استان مأموریت داد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
وقت نیوز - دانشجویان دانشگاه تبریز در اعتراض به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل مسجد این دانشگاه تجمع کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
وقت نیوز - محموله کمک های روسیه برای سیل زدگان کشورمان شب گذشته از طریق زمینی وارد تبریز شد و در اختیار جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - نماینده ولی فقیه در اذربایجان شرقی در دیدار جمعی از جانبازان تبریز با اشاره به نامگذاری روز میلاد امام حسین(ع) به عنوان روز پاسدار ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت روز پاسدار و جانباز، ضمن محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا در اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان گروه تروریستی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۳:۱۲    
وقت نیوز - فرماندار تبریز در بازدید از کشتارگاه صنعتی تبریز بر ضرورت رعایت بهداشت محیط و الزام استانداردها در ذبج و حمل گوشت تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از اعزام اعضای موکب اربعین شهدای آذربایجان شرقی به استان ایلام برای کمک به سیل زدگان شهرستان سیروان این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - سردار عابدین خرم؛ فرمانده سپاه عاشورا با صدور پیامی به مناسبت روز پاسدار، سوم شعبان المعظم را روز طلیعه پاسدار و پاسداری از مکتب مترقی اسلام عنوان و بیان کرد: پاسدار تراز دهه چهارم انقلاب ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیر برنامه ریزی تعمیرات پالایشگاه تبریز گفت: تعمیرات اساسی واحدهای تقطیر درجو، تقطیر در خلاء، گاز مایع و کاهش گرانروی شرکت پالایش نفت تبریز با رعایت کامل ملاحظات ایمنی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
وقت نیوز- مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی با ارائه ی گزارشی از فعالیت های این ستاد طی سال گذشته، گفت: 440 زندانی جرائم غیرعمد در سال 1397 از زندان های استان آزاد و به کانون گرم خانواده بازگشتند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وقت نیوز- نمایندگان تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری شرکت ماشین سازی تبریز را تصویب کردند که بعد از آن رئیس جلسه اعلام کرد که این موضوع با تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی ادغام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
وقت نیوز - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد : این استان به همراه استان آذربایجان غربی از سوی وزارت کشور به عنوان معین استان ایلام برای استقرار موکب های خدمات رسانی به سیل ردگان ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۱    
وقت نیوز - فرماندار در دیدار رییس و هیات رییسه دانشگاه فنی و حرفه ی استان آذربایجان شرقی با وی بر همکاری متقابل و استفاده از ظرفیت های دانشگاه ها و مراکز علمی در پیشبرد برنامه های توسعه تبریز تاکید ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
وقت نیوز- دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا در اقدام خصمانه دقایق قبل به طور رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست گروه های تروریستی قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - طی دو هفته گذشته سیل بخش های وسیعی از کشور را در برگرفت، به زیرساخت ها آسیب رساند و بسیاری را نابود کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۲    
وقت نیوز - فرماندار تبریز در نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال جاری قانونمندی و خدمت بی منت به مردم از سوی مدیران را مورد تاکید قرار داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۲    
وقت نیوز - به گفته ریس هلال احمر اسکو پدر خیری دراین شهر در اقدام خیرخواهانه هزینه سالگرد فوت فرزند خود به مبلغ 75 میلیون ریال را به هموطنان سیل زده اختصاص داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی گفت : همه دستگاه های اجرایی استان با توجه به پیش بینی های صورت گرفته در خصوص وضعیت جوی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرعامل آب منطقه ی آذربایجان شرقی از پر شدن نیمی از ظرفیت سدهای استان براثر بارندگی اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت : در سال 97 با خرید 630 هزار تن گندم از کشاورزان کورد چندین ساله خرید تضمینی گندم در سطح استان شکسته شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۹:۱۲   + ۴۶ سایت دیگر  
وقت نیوز - با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و ادامه تحریم ها و نیز فراز و نشیب های بازار خودرو در سال گذشته هم اکنون این پرسش مطرح است که چشم انداز خودرو و قیمت های ان در سال جدید چگونه خواهد بود کاهش ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرکل راه آهن منطقه آذربایجان خبر داد : با تلاش ماموران فنی مشکل به وجود برای قطار مسیر تبریز - دانشگاه سهند رفع شد و این قطار فعالیت خود را از سر گرفت .
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی درابلاغیه ی، ذوالفقار همتی را به عنوان مدیر روابط عمومی استانداری منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۲    
وقت نیوز - تصاویر دردناک از خرابی های سیل لرستان
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۲   + ۱۱۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - رسانه های خبری روز شنبه از قول رییس سازمان قانونی پزشکی کشور آمار قربانیان سیل های اخیر در استان کشور را 70 نفر اعلام کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۹:۴۲    
وقت نیوز - رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان شرقی خبر داد که به دنبال بارندگی های اخیر تراز دریاچه ارومیه به میران 45 سانتی متر نسببت به مدث مشابه سال قبل افزایش یافته و مساحب ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۶    
وقت نیوز - هم اکنون ابرهای باران زا آسمان استان آذربایجان شرقی را فراگرفته و براساس اعلام هواشناسی بارش ها تا فردا یکشنبه استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۱۸:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - محمود احمدی نژاد بازداشت شد این خبری بود که در کانال های تلگرامی و شبکه های مجازی دست به دست می شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۱۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
وقت نیوز - پیوند اعضا یک جوان مرگ مغزی در آذربایجان شرقی به سه بیمار بستری زندگی دوباره بخشید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۶    
وقت نیوز - امام جمعه موقت تبریز با اشاره به حوادث سیل در شماری از استان های کشور و ابراز همدردی با آسیب دیدگان این حوادث تصریح کرد : با حادثه سیل نباید جناحی برخورد شود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز- محموله کمک های مردم شهرستان های میانه و شبستر به سیل زدگان شمال و غرب کشور ارسال شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۶    
وقت نیوز - بهروز مهدوی فرماندار تبریز در ادامه بازدیدهای میدانی از ستادها و فعالیت های نوروزی نهادها و سازمان های مسوول امروز پنج شنبه از ستاد سفر های استان و چند موزه فرهنگی و اماکن تاریخی تبریز ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - سه روز پس از استعفای سلمان محمدی شهردارهشترود امروز پنج شنبه محمد خدادی از سوی شورای اسلامی این شهر به عنوان سرپرست شهرداری هشترود انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۶   + ۲۰۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی حجة الاسلام حاج شیخ احمد مروی را به تولیت آستان قدس رضوی منصوب کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۶    
وقت نیوز - گزارش تصویری دیدار فرماندهان سپاه عاشورا با استاندار آذربایجان شرقی
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
وقت نیوز - شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه نرخ های جدید خدمات حمل ونقل مسافر در سال 98 را همراه با افزایش 36 درصدی اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی اعلام کرد : پنج دستگاه تریلی حامل کمک های این جمعیت به سیل زدگان غرب و حنوب غرب کشور عازم این مناطق شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۷۴ سایت دیگر  
وقت نیوز - رییس جمهوری در پیامی درگذشت جمشید مشایخی هنرمند پیشکسوت و چهره ماندگار عرصه فرهنگ و هنر را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۵۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت جمشید مشایخی، هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.
مشاهده نتایج بیشتر...