شنبه ۲۷ مردادساعت ۰۱:۴۲Aug 2018 18

وقت نیوز (vaghtnews.com)

وقت نیوز 29 اسفند 1394 وقت نیوز 30 اسفند 1395 وقت نیوز 29 اسفند 1396 وقت نیوز 31 فروردین 1397 وقت نیوز 1 اردیبهشت 1397 وقت نیوز 31 خرداد 1397 وقت نیوز 31 تیر 1397 وقت نیوز 1 مرداد 1397 وقت نیوز 2 مرداد 1397 وقت نیوز 3 مرداد 1397 وقت نیوز 4 مرداد 1397 وقت نیوز 5 مرداد 1397 وقت نیوز 6 مرداد 1397 وقت نیوز 7 مرداد 1397 وقت نیوز 8 مرداد 1397 وقت نیوز 9 مرداد 1397 وقت نیوز 10 مرداد 1397 وقت نیوز 11 مرداد 1397 وقت نیوز 12 مرداد 1397 وقت نیوز 13 مرداد 1397 وقت نیوز 14 مرداد 1397 وقت نیوز 15 مرداد 1397 وقت نیوز 16 مرداد 1397 وقت نیوز 17 مرداد 1397 وقت نیوز 18 مرداد 1397 وقت نیوز 19 مرداد 1397 وقت نیوز 20 مرداد 1397 وقت نیوز 21 مرداد 1397 وقت نیوز 22 مرداد 1397 وقت نیوز 23 مرداد 1397 وقت نیوز 24 مرداد 1397 وقت نیوز 25 مرداد 1397 وقت نیوز 26 مرداد 1397 
  ۳ ساعت پیش    
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز مقابل حریف خود سایپا به پیروزی رسید.
  ۸ ساعت پیش    
با نام عزت الله انتظامی هم صدای عباس آقا سوپر گوشت در اجاره نشین ها ی مهرجویی در گوش مان می پیچد که روی بام فریاد می زند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه تبریز گفت: امروز هیچ کشوری به جز چند کشور مستبد منطقه از سیاست آمریکا حمایت نکرده و روز به روز شاهد شکست سیاست آمریکا و افول قدرت آن در منطقه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۰    
وقت نیوز - مقام های قضایی محلی در مرند واقع در آذربایجان شرقی دستور بازداشت پدر سنگ دل کودک آزاری را صادر کرده و تلاش برای دستگیری وی ازسوی ضابطین قضایی ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۰    
وقت نیوز - شهردار ارومیه گفت: شهرداری ارومیه با ارسال نامه ای به شورای شهر تقاضای ادامه فعالیت باشگاه والیبال شهرداری ارومیه تا پایان سال را دارد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۸    
تبریز - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در روزهای گذشته پنج هزار تن انواع مواد غذایی از چندین انبار کالا در سطح استان با همکاری سایر دستگاه های اجرایی و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۰:۱۴    
معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که به زودی وام های 20 تا 170 میلیونی با کارمزد 4 درصد به خبرنگاران اعطا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۰:۱۱    
دامنه نوسان محدود شد؛ عصر اعتبار- روز گذشته، قیمت دلار و سکه در مسیر نزولی قرار گرفت و تب هر دو بازار فروکش کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۳:۳۰    
سخنگوی کاخ سفید در همان روزی که ترکیه در برابر تحریم های آمریکا موضع تهاجمی و ارزش پولش روند صعودی گرفت، از امکان رفع موقت تعرفه های تنبیهی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۰۰    
وقت نیوز - فرمانده پلیس راه کشور درتبریز اعلام کرده از 24 خرداد ماه امسال تا کنون یک هزار و 488 نفر در حوادث رانندگی جاده ها و شهرهای کشور کشته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۰    
وقت نیوز - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از جوانان به عنوان صاحبان اصلی کشور نام برده و تاکیده است که درکنار تجربه بزرگان از نیروی عظیم آنان در مسوولیت های اجرایی استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۰    
وقت نیوز- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مرکز ماده 16 تبریز الگویی برای سایر استان های کشور است، گفت: همه دستگاه های مسوول وظیفه دارند از فعالیت این مرکز حمایت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۵    
استاندار آذربایجان شرقی بر همکاری های دوجانبه ایران و چین تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۰    
وقت نیوز - طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی، رضا طوسی به عنوان مدیرکل دفتر فنی، حمل و نقل و ترافیک استانداری منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۳:۰۶    
معاون فنی و عملیات اورژانس کشور گفت: بر اثر ریزش تونلی درورزقان چند نفر فوت و مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۴۰    
نماد گردشگری آذربایجان غربی را باید ارومیه و دریاچه آن دانست. با فرارسیدن فصل گرما گردشگران بسیاری ضمن سفر به مناطق شمال غرب کشور به دریاچه ارومیه آمد و با آب تنی در آن علاوه بر تحمل گرمای شدید این ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۲۵    
وقت نیوز - مدیرعامل آّب منطقه ی آذربایجان شرقی با یاد آوری بحران آب در آینده گفته است : در ارتباط با بحران آب باید با مردم شفاف باشیم و آن ها را در جریان واقعیت های موجود قرار دهیم .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۶    
ارومیه- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: طرح راه آهن مراغه - ارومیه باید هرچه سریع تر در مدار بهره برداری قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۵    
وقت نیوز - محمدباقر نوبخت ،رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، در سفر یک روزه خود به آذربایجان شرقی از طرح راه آهن تبریز-بستان آباد بازدید و در جریان روند اجرای این طرح قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۵    
وقت نیوز - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در دیدار محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با وی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۵    
وقت نیوز - شهردار ارومیه گفت: بی تردید سیاست خصمانه دشمن در جنگ اقتصادی با ایران به سمت شکست رفته و در آینده آنان ملتمسانه به پای مذاکره و ارتباط با ایران خواهند آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۴    
امروز ژست هایی که سوغات مارکسیست ها به ماست را به ارث می بریم به این معنا که اگر کسی در گذشته فقیر بوده در جنوب شهر زندگی کرده حتما مسئول شایسته و بزرگواری است و اگر کسی در جردن و سعادت آباد بوده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۵۸    
بیست وششمین جشنواره سراسری فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با محوریت قرآن و عترت در تبریز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۵    
وقت نیوز - نماینده مردم تبریز ، اسکو و آذرشهر اعلام کرد : قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان مشمول مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۵۷    
رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کردند که در حال حاضر مذاکره با آمریکا قطعاً به ضرر ما تمام می شود و ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۳    
علی رغم توضیحات کارشناسان و مقامات وزارت امور خارجه مبنی بر این که هنوز سهم ایران از دریای خزر مشخص نشده و از طرف دیگر حتی اگر این سهم نیز مشخص شود در بستر و زیربستر دریای خزر از حاکمیت ملی برخوردار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۰    
تبریز - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به مشکلات حاصل از افزایش قیمت ارز در کشور گفت: دولت بزودی به این نوسان ها غلبه خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۵    
وقت نیوز - محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور صبح امروز دوشنبه وارد تبریز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۰۴    
شهردار ارومیه گفت: بی تردید سیاست خصمانه دشمن در جنگ اقتصادی با ایران به سمت شکست رفته و در آینده آنان ملتمسانه به پای مذاکره و ارتباط با ایران خواهند آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۰۰    
گروه اجتماعی- رئیس دانشگاه تبریز از برگزاری آیین گرامیداشت هفتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه تبریز در هفتم شهریور ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۲۴    
نگارنده از این نوشتار قصد ندارد از زاویه اقتصادی به موضوع نگاه کند بلکه هدف، بررسی رفتار و کارنامه دولت ترکیه در ایجاد اعتماد عمومی برای حل و فصل مسائل و مشکلات است که باعث همراهی مردم با برنامه ها و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۷    
شاید بهترین راه این باشد که دیگر ادامه ندهید. بهترین کار عذرخواهی از مردم و واگذاری صحنه به خود مردم است...ملت کلا ناراضی است، به خصوص از دولت. مردم دیگر قبول ندارند دولت را ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۳    
وقت نیوز ، معاون قضایی ریییس کل و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی از مردم خواست به هیج وجه با سند عادی نسبت به پیش خرید واحد مسکونی اقدام نکنند تا دچار مشکلات ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۷:۲۷    
وقت نیوز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: اکنون در عرصه رادیو و تلویزیون شاهد سیر تحول و چشم گیری هستیم وامروز هر فردی با یک تلفن همراه، به یک رسانه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۶:۵۲    
وقت نیوز - امروز شنبه طی آیینی با حضور مسوولان محلی مرتضی صفری به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات محسن لطیفی مدیرکل سابق صدا و سیما این استان قدردانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۶:۵۲    
وقت نیوز - مرتضی صفری به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای آذربایجان شرقی معرفی و از زحمات محسن لطیفی قدردانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۲    
به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، وضعیت باشگاه شهرداری ارومیه برای حضور در لیگ برتر والیبال همچنان نامشخص است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۹    
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت و نقش رسانه و خبر گفت : اگر خبرنگار، خبر و رسانه ازجامعه و افکار عمومی کنار گذاشته شود ان جامعه رو به اضمحلال خواهد رفت .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۳    
وقت نیوز - امام جمعه تبریز گفت : برخلاف گذشته امریکا این بار دراعمال تحریم ها علیه ایران تنهاست و به جز رژیم صهیونیسی کسی از او حمایت نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۴    
تهران-ایرناپلاس- با توجه به دور جدید تحریم های آمریکا علیه تراکنش های مالی و تجارت با ایران و لاجرم سخت تر شدن دست یابی کشور به ارز به ویژه دلار، یکی از آسان ترین راه های ارزآوری برای ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۳    
وقت نیوز - آیین بزرگداشت زنده یاد عباس دوز دوزانی روز پنج شنبه با حضور شخصیت ها ، چهره های اصلاح طلب و گروه های مردمی در تبریز به طرز با شکوهی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۳    
وقت نیوز - زنده یاد دوز دوزانی می خواست سپاه فراتر از گروه ها و دسته بندی ها و جریانات سیاسی متعلق به همه مردم ایران باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۳    
وقت نیوز - آیین بزرگداشت زنده یاد عباس دوز دوزانی روز پنج شنبه با حضور شخصیت ها ، چهره های اصلاح طلب و گروه های مردمی در تبریز به طرز با شکوهی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۲    
اکوفارس: دکتر محمود احمدی نژاد با انتشار پیام ویدیویی، خواستار کناره گیری حسن روحانی از مقام ریاست جمهوری شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۰    
نماینده، ولی فقیه درآذربایجان شرقی گفت: توسعه و تحکیم مناسبات اقتصادی و فرهنگی با همسایگان شمالی کشور اولویت دستگاه دیپلماسی خارجی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۲    
تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست گفت: اگر بخواهیم قوانین محیط زیست را اجرا و به آن عمل کنیم بیش از 80 درصد از صنعت کشور باید تعطیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
مادر شهیدان فرهاد و جواد زیرک دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۳:۳۶    
وقت نیوز - پیکر اصغر فردی شاعر و ادیب آذربایجانی امروز چهارشنبه با حضور شعرا و چهره ها و شخصیت های علمی و ادبی استان تشییع و در مقبره الشعرا در جوار شهریار ارام گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۲:۴۰    
پیکر اصغر فردی، شاعر، ادیب و پژوهشگر تبریزی و از شاگردان وفادار و برجسته استاد شهریار، امروز با حضور مردم ادب پرور و قدرشناس تبریز تشییع و در مقبره الشعرای تبریز به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۹    
جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی و با دستور کار استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد و پس از رای گیری، ربیعی وزیر نماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۰۴    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری سه شنبه باز هم برای گفت وگو با ایران شرط تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۳۰    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در توییتی نوشت: روابط بین الملل، یک برنده جایزه "ملکه زیبایی" نیست که از کلیشه نخ نمای آرزو، برای صلح جهانی صحبت می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۳۵    
وقت نیوز - مجلس بزرگداشت مرحوم عباس دوز دوزانی روز پنج شنبه 18 مرداد ماه و از ساعت 18 الی 20 در مسجد ولی عصر تبریز واقع در کوی ولی عصر برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۳۵    
وقت نیوز - خانه توسعه آذربایجان در گذشت ناگهانی اصغرفردی شاعر ، ادیب و انیس و مونس شهریار را به جامعه ادبی و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت گفت .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۸    
شهریارنیوز: مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز، خبرنگاران مطبوعات و خبرگزاری ها را جزو طلایه داران جبهه آگاهی جامعه عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۴    
شهریارنیوز: شهردار کلانشهر تبریز از نامگذاری یکی از بلوارهای تبریز به اسم خبرنگار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۵    
ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان آذربایجان شرقی از روز چهارشنبه 17 مرداد به روال قبلی بازمی گردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۹    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از 17 هزار داوطلب خبرداد و اعلام کرد: داوطلبان تا 20 مردادماه فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته در کنکور سراسری سال 97 اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۲    
نایب رییس مجلس با اشاره به قانع شدن نمایندگان از پاسخ های وزیر دادگستری از سوال علی مطهری نماینده تهران درباره موضوع حصر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۲    
تبریز - ایرنا - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: امروز هدف اصلی دشمن ضربه زدن به خانواده های ایران اسلامی از راه های مختلف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۳    
تبریز- ایرنا - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با تاکید بر توانمند سازی زنان در شرایط کنونی گفت: توان افزایی زنان در زمینه کارافرینی و ایجاد اشتغال از رویکردهای اساسی دولت است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۳۵    
وقت نیوز - فارغ از اینکه آیا زمان سووال از رییس جمهور مناست است یا خیر ، اما نفس طرح سووال می تواند عواقب و پیامدهای متعددی درعرصه های مختلف اجتماعی ،اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی برای کشور داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون طلا و جواهر گفت: با رونمایی از بسته ارزی بانک مرکزی شاهد کاهش قیمت در بازار طلا و سکه بودیم به گونه ای که از صبح امروز 125 هزار تومان قیمت سکه در مقایسه با روز گذشته کاهش ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۵    
وقت نیوز - مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی ازاعزام تیم های بازرسی به ادارات ، نهادها و دستگاه های خدماتی و اجرایی استان جهت بازرسی و ارزیابی عملکرد آن ها در ارتباط با حقوق شهروندی و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۰    
موسی کمالی گفت: خدمت وظیفه ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان ملی در 3 رشته فوتبال، والیبال و بسکتبال در سطح ملی حداکثر تا سن 30 سالگی و در سطح لیگ برتر حداکثر تا 28 سالگی به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۵    
وقت نیوز - حشن سالگرد انقلاب مشروطیت شامگاه یکشنبه همزمان با 14 مرداد سالروز این نهضت با حضور مسوولان و مشروطه شناسان در تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۵    
انتخاب رشته کنکور 97 از ساعت 16 امروز دوشنبه 15 مرداد ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۲۰:۳۵    
وقت نیوز - همزمان با 14 مرداد ماه سالروز انقلاب مشروطه همایشی با عنوان تبریز و انقلاب مشروطه ایران از سوی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۹:۴۴    
فرصت امروز : روز گذشته وزیر اقتصاد در جلسه علنی مجلس حاضر شد و در پایان، دومین کارت زرد خود را از مجلس دریافت کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۷:۲۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: با توجه به میزان عرضه و تقاضا و افزایش بی رویه انواع نهاده ها از جمله کود، سم، جعبه و غیره احتمالاً نرخ تضمینی انگور ارومیه بالاتر از سال گذشته خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۴    
تبریز-ایرنا- فرماندار شهرستان تبریز اعلام کرد: رای شورای حل اختلاف آذربایجان شرقی درباره فعالیت سازمان ورزش شهرداری تبریز صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۵:۲۸    
گروه استان ها – آذربایجان شرقی - فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از کشف 4 هزار دلار جعلی و توزیع کننده آن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۳:۵۶    
امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز قبل 3 میلیون و 685 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 3 میلیون و 476 هزار تومان معامله شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۱    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت:مشروطه نقطه آغاز رهایی ملت قهرمان ایران اسلامی از استبداد بود ولی نقطه پایانی آن نبود چرا که انقلاب بزرگی که با فتوای علما آغاز شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۳    
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تأثیرگذاری هنر فیلم و سریال در انتقال مفاهیم، گفت: سینما ابزار قدرتمندی برای مدیریت مسائل اجتماعی است و از هر فعالیتی که در این راستا انجام شود استقبال ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۹:۲۲    
تهران- ایرنا- یک مقام آگاه در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران درباره برخی گمانه زنی ها درباره تغییر معاون ارزی این بانک گفت: هنوز در این باره تصمیمی گرفته نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۵    
انبار بزرگ کالا با 4 هزار تن برنج و لوازم خانگی خارجی در تبریز پلمب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۰    
شهریارنیوز: کتاب سبوی ساقی اثر مسعود برزگر جلالی با حضور فرهیختگان و اهالی فرهنگ تبریز رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۸    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، وفات مادر شهیدان جعفری آذر شربیانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۱    
نرخ هر دلار آمریکا در ادامه این روند با اندکی کاهش نسبت به هفته گذشته در محدوده 10 هزار و پانصد تومان تا 10 هزار و ششصد و پنجاه تومان معامله می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۹    
تقریباً هیچ یک از صاحب نظران و کارشناسان غربی و عربی نسبت به نتایج این طرح حتی برای امریکا، خوشبین نیستند و معتقدند؛ همچون طرح "خاورمیانه بزرگ" جرج بوش، شکست آن، حتی در کوتاه مدت قطعی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۰    
فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است "در حالی که روحانی نتوانسته خیلی از انتظارات را برآورده کند اصلاح طلبان نمی توانند جا خالی کنند و به بدنه اجتماعی خود تعهد اخلاقی و اجتماعی دارند."
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۳    
وقت نیوز - شرکت توزیع برق تبریز، برنامه خاموشی های احتمالی امروز شنبه سیزدهم مرداد ماه را به این شرح اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۱    
نصر: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تشریفات زاید اداری روند سرمایه گذاری را با کندی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۴    
تهران- ایرنا- هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام کرد: پنج فروند هواپیمای جدید خریداری شده از شرکت ای تی آر (ATR)، چهاردهم مرداد وارد کشور می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۲    
امام جمعه موقت تبریز گفت: ایران اسلامی به هیچ عنوان حاضر به سازش و مذاکره با آمریکا نیست، مگر اینکه آمریکا رفتار انسانی داشته باشد که این نیز بعید است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۴    
عباس ثابتی راد | دبیر گروه شهری: می توان امیدوار بود که در روزهای پایانی شهرفروشی قرار داریم؛ چرا که بعد از گذشت 35سال بالاخره دولت لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها را به تصویب رساند و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۳    
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی از اعلام آمادگی بانک سپه برای واریزی سهم خود در ساخت طرح آزاد راه مراغه - هشترود خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۳    
وقت نیوز - رضا اردکانیان وزیر نبرو روز گذشته چهارشنبه به همراه چند تن از معاونان و مدیران این وزارتخانه به تبریز سفر کرد و تازه ترین تحولات و فعالیت های صنعت آب و برق در آذربایجان شرقی را با حضور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۹    
نصر: مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: ایستگاه های سنجش آلودگی گرد و غبار حاشیه دریاچه ارومیه در سه منطقه عجبشیر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۲:۴۳    
وقت نیوز - وزیر نیرو در پایان سفر یک روزه خود به تبریز ابراز امیدواری کرد که به زودی و همزمان با کاهش گرما برنامه خاموشی های برق در کشور بر چیده شود و در عین حال تاکید کرد که این کار بدون کمک مردم در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۰:۲۳    
تبریز - ایرنا - وزیر نیرو گفت: سال آبی آینده با حدود 8 تا 9 هزار مگاوات کمبود برق مواجه خواهیم شد و باید برای تامین این میزان برق برنامه ریزی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۶    
تبریز-ایرنا- تعداد 103 عنوان طرح حوزه برق منطقه ای آذربایجان و توزیع نیروی برق شهرستان تبریز امروز چهارشنبه با حضور وزیر نیرو افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۷    
جانباز 70% ابراهیم بهاری آقجه کهل به شهادت رسید
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۰    
عضو شورای شهر ارومیه با بیان اینکه نبود نقدینگی و نوسانات ارزی بازار سبب کندی پیشرفت پروژه آذربایجان ارومیه شده گفت: بر اساس پیش بینی این پروژه دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۳    
وقت نیوز - رییس شورای اسلامی ارومیه گفته است : مطالعات فنی ازجمله مسیر یابی و آزمایش های مکانیکی و خاکی پروژه ی تراموای ارومیه پایان یافته و مذاکرات با منابع بانکی جهت اجرا این پروژه درحال انجام است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۳    
وقت نیوز- معاون قضایی رییس کل و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان آذربایجان شرقی از تشکیل کمیته نظارت بر عملکرد بیمارستان ها و واحدهای بهداشتی و درمانی در استان آذربایجان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۶:۱۷    
دکتر حسین علایی
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۱    
نصر: معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: دمای هوای استان تا پایان هفته در گرم ترین زمان به حدود 43 درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۵    
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور طی حکمی حسین پنبه دانه پور را به عنوان فرماندار شهرستان شوشتر منصوب کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...