شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۸:۰۰Oct 2019 19

جدیدترین‌های «نماینده ولی فقیه در استان»

خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: توسعه مدارس غیردولتی برای بهبود وضعیت کسری معلم و فضاهای آموزشی یکی از کارهای اساسی و لازم است و دولت از این مدارس حمایت کند.
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدی ولایی برحق در گفتگو با خبرآنلاین اظهار داشت: همایش جاماندگان اربعین روز شنبه با همکاری شهرداری، اوقاف، صدارو سیما، ارشاد اسلامی و دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز برگزار خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با اشاره به دام افتادن سرشبکه کانال و سایت آمدنیوزبه عنوان یکی از نیروهای ضدانقلاب در فرانسه گفت: بازخوانی این جعبه سیاه آبروی بسیاری از منافقان را بر باد خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۱    
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه اقتدار اطلاعاتی سپاه به تمام دنیا نشان داده شده است گفت: سپاه با دستگیری روح الله زم دل تمام ضدانقلاب را خالی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۸    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: دستگیری زم قدرت بالای اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران را به دنیا دیکته کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۶    
نماینده ولی فقیه در استان البرز با قدردانی از اقدام مناسب پاسداران گمنام امام زمان(عج)، دستگیری سرشبکه رسانه معاند انقلاب را واردشدن ضربه مهمی به دشمن دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۱    
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان تاکید کرد مراسم اربعین سید و سالار شهیدان به کانون وحدت مسلمانان و ظلم ستیزان جهان تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: پیاده روی اربعین حسینی منشاء تحولات عظیم توسط شیعیان است که منجر به نگرانی دشمنان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۴    
نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: مسئولان برای افزایش تولیدات داخلی و تقویت بازار های عرضه کالاهای ایرانی از کارآفرینان حمایت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: انهدام جریان های فاسد همچون کانال آمدنیوز و دستگیری سرشبکه آن، نشانگر اشراف و اقتدار اطلاعاتی جمهوری اسلامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۸    
نماینده ولی فقیه در استان رونمایی از جت تمام ایرانی یاسین در پایگاه نوژه همدان را نشان دهنده اوج پیشرفتهای نظامی کشور با وجود همه تحریمهای دشمنان بیان کرد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: رهپیمایی اربعین حسینی به یک حرکتی اعتراضی علیه استکبار جهانی و قدرت های اهریمنی تبدیل شده است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۵    
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: اقدام مبتکرانه ایران در دستگیری سرشبکه جنگ روانی دشمن ستودنی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۱    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی: مردم با حضور در پیاده روی عظیم اربعین حسینی ، همبستگی و اقتدار جهان اسلام را به رخ جهانیان می کشانند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: پیاده روی بزرگ اربعین بیانگر وحدت و اتحاد مسلمانان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: اجتماع بزرگ و شکوهمند اربعین حسینی مقدمه ای برای ظهور و نشانگر انسجام و همبستگی اجتماعی ملت های آزادی خواه جهان است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: ما در کنار دریا هستیم اما آن چنان که باید بر روی ورزش های آبی سرمایه گذاری نکرده ایم که باید به آن توجه و جدی گرفته شود؛ ورزش برای ما یک امر ضروری است تا گرفتار روزمره گی نشویم.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اربعین حسینی را مسیر شرف، آزادی و استقلال همه ملت های مسلمان دانست و گفت: این حماسه باید ادامه دار باشد و همه باید برای تقویت این حماسه تلاش کنند. هنرمندان و رسانه ها باید همه ظرفیت ها را برای تقویت این جریان با عظمت به کار گیری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه هیچ امام معصوم و پیامبری اربعین ندارد این روز را تنها مخصوص اباعبدالله حسین(ع) دانست و افزود: همه عالم به این امام شهید عنایت ویژه ای دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: مراسم پیاده روی اربعین حسینی و ماه محرم هر ساله برای شیعیان برکات زیادی را به همراه دارد و ضمن تقویت روحیه و امید، وحدت وهمدلی شیعیان را به نمایش می گذارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمان با تاکید بر اینکه باید همراهان روح الله زم دستگیر شوند، اظهار کرد: باید مواظب باشید حرف های دو پهلو را کنار بگذارید؛ کشور در حالت و شرایط جنگی است و استکبار با تمام قوای خود برای شکست انقلاب به میدان آمده است و در شرایط اینجوری کشور نباید دچار دو قطبی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کرج - نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: هزینه های استان را به کرج تحمیل نکنید، آیا هزینه های که متوجه استانداری یا دستگاه های عمومی است باید توسط شهرداری کرج تامین شود؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۰    
امام جمعه اصفهان، با قدردانی از عملکرد سپاه در دستگیری روح ا... زم مسوول آمد نیوز گفت: بزرگی این کار به قدری بود که رسانه های بیگانه انگشت به دهان مانده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دستگیری مدیر کانال آمد نیوز در حد سرنگونی پهباد فوق پیشرفته آمریکا و توقف نفتکش اسکورت شده انگلیسی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۷    
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان بابیان اینکه دستگیری روح الله زم برگ زرین در پرونده پرافتخار سپاه ایران است، گفت: با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی کشور باید برخورد قانونی صورت گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت، اربعین را یکی از بزرگترین حادثه ها در تاریخ بشریت دانست و گفت: راهپیمایی اربعین، تجلی وحدت میان همه ملتهاست.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: دستگیری روح الله زم، سرشبکه آمدنیوز و اقدام سازمان اطلاعات سپاه برای دستگیری وی موضوعی بود که از تریبون نماز جمعه بسیاری از شهرستان به آن پرداخته شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۱    
کرمان – ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: مردم ایران اسلامی با بصیرت خود، دشمن، موقعیت ها و جایگاه کشور نیازهای انقلاب را خوب می شناسند و زمانی که دشمن شناسی و موقعیت شناسی مردم افزایش یافت، در صحنه های مختلف حضوری دشمن شکن خواهند داشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: اربعین حسینی (ع) به عنوان یکی از زیباترین جلوه های تشکیل امت واحد اسلامی و بستری مناسبی برای ظهور حضرت ولی عصر (عج) امروز تبدیل به یکی از بزرگترین حرکت های پاک، عظیم و ارزشی مسلمانان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: همدستان روح الله زم مدیر کانال معاند و ضد انقلاب آمدنیوز در داخل کشور هرچه سریع تر شناسایی و مجازات شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۱    
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: ترویج اخلاق مداری و روحیه پهلوانی یکی از الزامات مورد نیاز حوزه ورزش است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گیلان با همراهی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان از پروژه های مجتمع دانشگاهی پردیس لاکان رشت بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سمنان بر لزوم ترویج اخلاق مداری در ورزش تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مردم همدان برای میزبانی و پذیرایی از زائران اربعین حسینی در کربلای معلی 16 موکب را برپا کرده اند، موضوعی که سبب شد نماینده ولی فقیه در استان همدان ضمن شرکت در پیاده روی اربعین، از این مواکب بازدید کرده و در جریان نحوه خدمت رسانی آنها قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی از اربعین به عنوان یک مانور و رزمایش یاد کرد و گفت: راهپیمایی اربعین تجلی همدلی وفادارانه برای تجلیل در فرج امام زمان (عج)است و این حرکت زمینه شکل گیری امت اسلامی و تحقق بخشیدن همان تمدن نوین اسلامی است.
روزنامه دریا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دریانیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم بندرعباس دوشنبه شب در مراسم روز جهانی استاندارد که در سالن حوزه علمیه خواهران بندرعباس برگزار شد با تشریح جایگاه استاندارد و اهمیت تولید کالاهای استاندارد و باکیفیت جهت رونق تولید و امکان رقابت با تولیدکنندگان و صنعتگران ...
نماینده ولی فقیه در استان بر ضرورت تشکیل مراکز تخصصی تبلیغات دینی در همدان تاکید کرد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: ما کشور مقتدری هستیم که سیاست ما در دنیا حرف اول را می زند و خبر دستگیری زم توسط سپاه سبب شده تمام دنیا از اقتدار سپاه حساب ببرد.
برترین ها / مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: ماموستا "سید محمد سعید حسینی" عضو شورای افتا و امام جمعه موقت سنندج که از یک سال گذشته در بستری بیماری به سر می برد، ساعاتی پیش دعوت حق را لبیک گفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: می توان با بهره گیری از روحانیون بصیر، انقلابی و دلسوز بسیاری از مشکلات حقوقی جامعه را به صورت کدخدامنشی در داخل مسجد حل و فصل کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۴    
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: خانواده شهدا با تقدیم عزیزان خود به انقلاب، برای نظام اسلامی سرمایه گذاری کردند و کشور را بیمه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج – نماینده ولی فقیه در استان کردستان با انتشار پیامی درگذشت حاج ماموستا حسینی امام جمعه موقت سنندج را تسلیت گفت.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با تأکید بر برگزاری با شکوه کنگره ملی 18 هزار شهید استان خراسان رضوی، هماهنگی بیشتر مجموعه ها و فعال شدن دبیرخانه این کنگره را ضروری دانست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۷:۳۲    
نماینده ولی فقیه در استان در جریان بازدید از سیزدهمین نمایشگاه کتاب گفت: این نمایشگاه موثر ترین رویداد فرهنگی استان در طول سال است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در دیدار با نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: نباید تربیت دانش آموزان به حاشیه برود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان شب چهارشنبه 24 مهرماه 98 محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در آغازین ساعت سفر خود به استان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۰    
همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: مخالف فضای مجازی نیستیم اما از مسئولان می خواهیم که این فضا را به خوبی مدیریت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: تشکیل مراکز تخصصی تبلیغی نیاز کنونی این استان برای بی اثر کردن تبلیغات فرق ضاله است.
نماینده ولی فقیه در استان و رییس شورای فرهنگ عمومی لرستان در یکصدمین جلسه این شورا، گفت: پیاده روی اربعین یکی از مصادیق بارز و باشکوه فرهنگ عمومی در ایران اسلامی است.
سلام نو / قم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، آیت الله ابراهیم امینی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به علت بیماری گوارشی در بیمارستان بستری شد. حال عمومی وی مطلوب گزارش شده است./ ایسنا
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۷    
گروه استان ها – مرکزی – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک ، عزم و اراده پلیس را دو عنصر فزاینده در ثبات امنیت پایدار در جامعه خواند و گفت: تامین امنیت حماسه اربعین، کارنامه درخشانی از عملکرد کارکنان ناجاست.