پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۰:۵۳Feb 2020 20

جدیدترین‌های «نماینده ولی فقیه در استان»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اراک- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نتیجه انتخابات را به نفع آحاد جامعه، کشور و نظام اسلامی دانست و گفت: اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی در این فرآیند ملی به تثبیت رسید.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه جاری فرصت مهمی برای تثبیت اقتدار و عظمت نظام اسلامی و خنثی سازی توطئه های دشمنان است.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با صدور پیامی، مردم شریف استان را به حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان با صدور پیامی مشترک مردم استان را به حضور باشکوه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت کردند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و استاندار این استان روز چهارشنبه در اطلاعیه های جداگانه آحاد مردم را به حضور گسترده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: به دلیل فصل کاری محدود در اردبیل بانک های عامل در تامین اعتبارات پروژه های استان اردبیل تعجیل کنند.
کازرون نما   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۱    
به گزارش کازرون نما، جامعه روحانیت شهرستان کازرون در بیانیه ای ضمن دعوت مردم شهرستان کازرون در انتخابات پیش رو، حمایت خود را از آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
دهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال 98 امروز در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد و موضوعاتی نظیر مشارکت در انتخابات، فرهنگ شهرنشینی، پیوست نگاری فرهنگی و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به تصویب طرح معامله قرن از سوی آمریکا آن را خائنانه دانست و گفت: عقب نشینی و ورود نکردن مسلمانان به موضوع فلسطین موجب گستاخی و تجاوز بیشتر استکبار شده و تصویب چنین طرحی را به دنبال داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۳    
ایسنا/اردبیل نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از انجام سرمایه گذاری های مطلوب و مناسب در حاشیه قزل اوزن خبر داد.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: حضور ما در انتخابات و تک تک رأی هایی که می دهیم در بی اثر کردن توطئه های دشمنان مؤثر است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۴    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: شجاعت، دانایی، تخصص، بصیرت و مبارزه جدی با فساد و تبعیض از دیگر ویژگی های نماینده اصلح است که مردم باید آنها را مد نظر قرار دهند تا شاهد تشکیل مجلسی ولایی، قدرتمند و کارآمد باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
جوان مسیحی ایتالیایی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان به دین مبین اسلام مشرف شد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، حجت الاسلام حسن درودی صبح چهارشنبه در نشست کمیته مشترک آموزش و پرورش و حوزه علمیه با نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اشاره به سند تحویل بنیادین در نظام آموزشی افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک نسبت به هنجارشکنی انتخاباتی اصلاح طلبان به شدت واکنش نشان داد و گفت: نباید به شبکه های فساد اجازه میدان داری در انتخابات داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: در انتخابات پیش رو، مجموع تک تک آرای ما اعلام می شود و دشمن به بی تأثیری ترفندهای خود پی می برد، بنابراین رأی دادن امر مهمی است که رهبر انقلاب می فرمایند این رأی دادن ها از موشک هم برای دشمن کشنده تر است.
اصفهان شرق   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اصفهان شرق ؛ آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد پیش از ظهر امروز در همایش فجر آفرینان فاطمی در اصفهان اظهار کرد: مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب هفت فصل بیان کردند؛ فصل اول علم و پژوهش، فصل دوم معنویت و اخلاق، فصل سوم اقتصاد، فصل چهارم عدالت و مبارزه با فساد، فصل پنجم استقلال و آزادی ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۸    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: در مسئله تبلیغات انتخاباتی باید خودمان را جداگانه از دنیا مقایسه کنیم چرا که ما یک نظام اسلامی هستیم، نظامی هستیم که پایه های آن بر معنویت، اخلاق، اخلاص، وفاداری به اسلام و خون شهداست پس این معیارها باید حفظ شود ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۶    
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی با حضور در مرکز خدمات حوزه های علمیه با رئیس مرکز خدمات دیدار و گفتگو کرد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: رای دادن به نماینده ها واجب کفایی نیست و واجب عینی است و هر یک رای دشمن را مایوس می کند و این نکته بسیار مهمی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه_ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: روحانیون ما امروز وظیفه خطیری در آگاه سازی جامعه دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۶    
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تامین امنیت انتخابات و افزایش قدرت دفاعی کشور در برابر توطئه های شوم دشمنان نظام، تکلیف مهم نیروهای مسلح است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات را سیلی محکم دیگری بر صورت دشمنان قسم خورده نظام اسلامی به خصوص آمریکای جنایتکار دانست و گفت: این فرآیند ملی در دوم اسفندماه باید به حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی تبدیل شود.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۶    
بجنورد/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه شهرستان بجنورد از فعالیت های مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تشکر کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی در حاشیه دیدار مردم و امدادگران آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب به فعالیت های کمیته امداد اشاره کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: رای دادن و شرکت در انتخابات یک نوع احساس مسئولیت در قبال جامعه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۵    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دوم اسفند ماه نه بزرگ ملت به دشمنان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
قزوین- نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: نباید معیار رأی دادن نگاه قومی و قبیله ای باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: مشارکت در انتخابات پاسخ محکمی به یاوه گویی دشمنان قسم خورده انقلاب است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: بانوان ما به تأسی از حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها رکن اصلی موفقیت های جامعه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سمنان: حضور حداکثری مردم در انتخابات، پشتوانه قدرت و اقتدار نظام است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر اینکه باید موانع را برای کارآفرینان و سرمایه گذاران از بین ببریم خواستار حمایت از این قشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۸    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات گفت: مردم با شناخت به نامزدهای اصلح و کارآمد رای دهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۵    
نمایشگاه معبر بصیرت دانشگاه لرستان امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه معبر بصیرت دانشگاه لرستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۹    
نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به اینکه قهر با انتخابات معنا ندارد گفت: هیچ کاندیدایی نباید قبل از انتخابات و اعلام نتایج خود را به عنوان پیروز انتخابات اعلام کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: زکات می تواند مهم ترین عامل برای از بین بردن چهره فقر از سیمای جامعه اسلامی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: در حوزه های مختلفی بویژه در تایید و رد صلاحیت نامزدهای انتخابات فرهنگ غلطی در جامعه حاکم شده که باید اصلاح شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: سپاه اسلام بازنشسته ای ندارد مگر به دلیل عدم توانایی، و این بدان معناست که تا زمان وجود توانایی باید برای اسلام و حفظ آن قدم برداریم.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۶    
حجت الا سلام کریمی تبار ، نماینده ولی فقیه در استان ایلام و حجت الا سلام علیمحمدی ، نماینده ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، از مدارس غیر انتفاعی پسرانه و دخترانه راهیان کوثر شهر ایلام بازدید کردند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۹    
حوزه/ امام جمعه شیراز گفت: اکنون به واسطه اینکه تمام تشکیلات رسانه ای دشمن علیه اسلام و نظام اسلامی بسیج شده اند مسلماً ما به عنوان مبلغان اسلام وظایف بسیار سنگین تری نسبت به گذشته داریم.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جمع روحانیون رزمنده، آزاده و ایثارگر استان گفت: ارتش های جهان مکتب اثرگذار سردار سلیمانی را مورد مطالعه قرار خواهند داد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین مردم به دلیل عشق به عدالت خواهیِ امام خمینی(ره)، گرد ایشان جمع شدند و در حقیقت از دروازه عدالت با امام و انقلاب آشنا شدند
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جلسه ستاد شئونات فرهنگی گفت: خروجی برنامه های اعتکاف، افزایش جمعیت نمازگزاران مساجد و نمازهای جمعه باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی گفت: تاب آوری ملت ایران در برابر فشارهای استکبار؛ جهانیان را به حیرت درآورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گلستان با تأکید بر لزوم حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی گفت: حضور مردم در صحنه هر چه باشکوه تر باشد بهترین سلاح برای ایستادن در مقابل زورگویی دشمنان است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
آیین رونمایی از پوستر شهدای مقاومت با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز و جمع کثیری از طلاب، دانشجویان و فعالان فرهنگی اهواز برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: تلاش امدادگران برای کمک بی منت و بی ریا به نیازمندان و دست نیازمند گرفتن ارزش بسیار بالایی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: رسانه ها به عنوان چشم بینای جامعه می توانند در تقابل با جنگ نرم دشمنان نقش بسیار مهمی داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۳    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جلسه ستاد شئونات فرهنگی گفت: خروجی برنامه های اعتکاف، افزایش جمعیت نمازگزاران مساجد و نماز های جمعه باشد.