سه شنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۸:۳۷Feb 2020 18

جدیدترین‌های «امر به معروف و نهی از منکر»

انتخاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در حساب کابری شخصی خود در توئیتی اعلام کرد: به منظور شرکت در رقابت های انتخاباتی پیش رو از سمت خود استعفا کرده است.
وارث   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام حمید شهریاری دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در دیدار با حجت الاسلام راجا ناصر عباس جعفری دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان و هیأت همراه، ضمن خیر مقدم و آرزوی توفیق برای آنان ...
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سلسله نشست های سید مرتضی، با عنوان تصویر امر به معروف و نهی از منکر در آینه قرآن و حدیث به همت مجله دانش ها و آموزه های قرآن و حدیث برگزار شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۰    
نصف جهان: احمد توکلی از چهره های سرشناس فضای سیاسی ایران به پایگاه اطلاع رسانی به اعتماد آنلاین گفته است: این دولت ها و دولتمردان بودند که از مردم فاصله گرفتند. این فاصله گرفتن باعث شد امر به معروف و نهی از منکر توسط مسئولین ادا نشود. در حالی که مهمترین مخاطب این توصیه مهم دینی حکومت است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۸    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر همگانی شود و مسئله هدایت را در میان جامعه ترویج کنیم به اهدافمان نزدیک خواهیم شد و این مهمترین کاری است که بر اهل علم واجب است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۲    
سرویس سیاسی خرداد-صلاح الدین توماج پور: جوان است و پای کار، توئیتر باز است و اهل مناظره از جمله روحانیونی است که می خواهد در نبض تحولات روزآمد و مرودات شبکه های اجتماعی باشد و خودی نشان دهد اما گاه فراموش می کند که دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر است و حضور در این جایگاه الزاماتی دارد و ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر همگانی و هدایت ترویج شود به اهداف خود نزدیک می شویم.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- آیت الله رییسی در نشست با قضات و کارکنان دادگستری کرمان، گفت: امروز شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان الگویی در مجاهدت و اخلاص و مردم داری و ایستادگی در مقابل دشمن و موانع و سرخم نکردن و احساس ضعف نکردن روی همگان است. تاریخ انتشار: 10:36 - 27 بهمن 1398 ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
یک استاد حوزه و دانشگاه با بیان این موضوع که حس مسئولیت پذیری در انسان ها را باید از همان دوران کودکی تقویت کنیم گفت: رشد مسئولیت پذیری حس امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه بیشتر می کند ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: احمد توکلی گفت: دولت ها و دولت مردان بودند که از مردم فاصله گرفتند. این فاصله گرفتن باعث شد امر به معروف و نهی از منکر توسط مسئولین ادا نشود. در حالی که مهمترین مخاطب این توصیه مهم دینی حکومت است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۰۳    
نماینده ی ولی فقیه در خراسان جنوبی از اقدامات فرماندهی انتظامی طبس در زمینه امر به معروف و نهی از منکر قدردانی کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با تشریح انواع مسئولیت در قرآن کریم در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود مبانی دینی، در نظام اسلامی خود، بعد از چهار دهه، هنوز هم مشکل داریم؟ گفت: یک علت این است که برداشت های غلطی از مبانی قرآنی داریم؛ برای مثال با اینکه معروف و منکر مصادیق متعددی دارند ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۷    
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، طی مراسمی صبح شنبه حجت الاسلام سید علیرضا عبادی در نشستی با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان از اقدامات و تلاش های فرماندهی محترم انتظامی خراسان جنوبی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر قدردانی کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند از اقدامات فرماندهی انتظامی شهرستان طبس در زمینه امر به معروف و نهی از منکر تقدیر کرد و گفت: مردم و گردشگران نیازمند امنیت در تمامی زمان ها و زمینه ها هستند.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۹    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان خواستار توجه جدی به مسائل اخلاقی شد و گفت: برخی از جزایر و شهرهای استان تبدیل به محل استقرار خانه های تیمی شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۵    
قزوهی گفت: باید بسترسازی فرایض امر به معروف و نهی از منکر در اولویت دستگاه ها و نهادهای ذی ربط قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بسیاری از آسیب هایی که امروز به ما می رسد به دلیل غفلت از امر به معروف و نهی از منکر است لذا باید این اصل اساسی را احیا کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدیران، دانش آموزان و مدارس موفق در حوزه توسعه امر به معروف و نهی از منکر در جشنواره مفلحون در سطح منطقه، استان و کشوری تجلیل می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۹:۱۱    
همایش امر به معروف ونهی از منکر درگام دوم انقلاب با حضور روحانیون درمهاباد برگزار شد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۹:۱۰    
توییت بالا واکنش مدیرعامل خبرگزاری برنا است به توییت دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر درباره شایعه استعفای رئیس جمهور. توییت بالا واکنش مدیرعامل خبرگزاری برنا است به توییت دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر درباره شایعه استعفای رئیس جمهور.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۱:۳۸    
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه سواد رسانه ای باید در افراد جامعه تقویت شود گفت: باید از نگاه سیاسی به امر به معروف و نهی از منکر پرهیز شود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گفت: نقش بسزای امر به معروف و نهی از منکر در محیط اداری و کاری بر هیچ کس پوشیده نیست و باید نگاه ویژه ای به احیای این فریضه الهی به ویژه در محیط دانشگاه و قشر دانشجویی باشد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر وزارت بهداشت گفت: تاکید بسیاری از سوی وزیر بهداشت در زمینه بحث مساجد در اعتباربخشی بیمارستان ها و محیط های آموزشی صورت گرفته است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دبیر ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر استان اصفهان با اشاره به برپایی جشنواره فیلم فجر گفت: بزرگ ترین معروف، حفظ نظام است و محورِ جایزۀ مقاومت و اهداف آن باید به مسئولان دیکته شود چرا که برخی از مسئولان گاه فراموش می کنند، این مقاومت است که کشور را سرپا نگه داشته.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۷:۱۹    
فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام در همایش استانی مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر که در سالن 22 بهمن این سپاه برگزار شد، گفت: امر به معروف موجب پاسداری از سلامت اجتماعی جامعه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان گفت: نهاد کتابخانه های عمومی کشور با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر را برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ادارات، گروه های سیاسی و مذهبی، شورای راهبردی جمعیت گام دوم انقلاب، بسیج رسانه و شورای امر به معروف و نهی از منکر مازندران با انتشار بیانیه رحلت آیت الله طبرسی را تسلیت گفتند.
هراز نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله طبرسی احیاگر امر به معروف و نهی از منکر در مازندران بود پیام تسلیت دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران در پی ارتحال حضرت آیت ا... طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران ...
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۷    
چهارشنبه هفته گذشته مناظره جلیل محبی دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر کشور با مصطفی تاج زاده فعال سیاسی اصلاح طلب با موضوع عملکرد شورای نگهبان برگزار شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: نحوه خرما خوردن جلیل محبی، دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در مناظره با مصطفی تاج زاده، فعال اصلاح طلب به شکلی بود که طی چند روز گذشته شبکه های اجتماعی مملو از اظهارنظر در این رابطه شده ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر به همت نهاد کتابخانه های عمومی استان زنجان اجرا می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ،جلیل محبی جلیل محبی دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر در صفحه شخصی خود در توییتر درباره حاشیه های مناظره اش با تاجزاده نوشت:
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۵:۵۹    
"دهقان"در کارگاه اموزشی امربه معروف و نهی از منکر حوزه مهدیه ناحیه مرکزی یزد با تصریح اینکه بالاترین معروف ها حفظ نظام جمهوری اسلامی است، به تشریح انجام شیوه های امربه معروف و نهی از منکر پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۳:۲۰    
مناظره جلیل محبی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با مصطفی تاجزاده فعال سیاسی اصلاح طلب، واکنش هایی را در میان کاربران فضای مجازی برانگیخت به نحوی که در روز جمعه هشتگ ها #مناظره، #تاجزاده و #جلیل_محبی به هشتگ های پرتکرار در توئیتر فارسی مبدّل شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مناظره جلیل محبی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با مصطفی تاجزاده فعال سیاسی اصلاح طلب، واکنش هایی را در میان کاربران فضای مجازی برانگیخت به نحوی که در روز جمعه هشتگ ها #مناظره، #تاجزاده و #جلیل_محبی به هشتگ های پرتکرار در توئیتر فارسی مبدّل شد ...
سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ستاد اقامه نماز جماعت زندان های خراسان جنوبی با هدف بررسی برنامه های اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر تشکیل جلسه داد . هاشمی مدیر کل زندان های استان در این جلسه گفت: اصلاح و تربیت رسالت اداره کل زندان های استان است واقامه نماز جماعت محور برنامه های اصلاحی و تربیتی است. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / در جلسه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان و مدیر کل آموزش و پرورش استان، راه های آشناسازی دانش آموزان با این فرائض مهم بررسی شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۶    
جلیل محبی، دبیر فعلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر است که در سال 1358 در زنجان متولد شد و دانش آموخته رشته حقوق جزار و جرم شناسی از دانشگاه امام صادق(ع) است؛ مقام مسئولی که اخیراً نام او به واسطه انتشار یک فیلم بر سر زبان ها افتاده است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۷    
فراخوان مسابقه سجاده حضور با موضوع امر به معروف و نهی از منکر و نماز در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس اعلام شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با تأکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر واجب الهی است، گفت: قرآن کریم مؤمنان را درباره امر به معروف و نهی از منکر در برابر یکدیگر مسئول دانسته است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۰۹    
معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری جشنواره مفلحون برای تجلیل از مدارس، مدیران و دانش آموزان دغدغه مند در حوزه امر به معروف و نهی از منکر خبر داد.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۲۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
کار احزاب امر به معروف و نهی از منکر است و یکی از شروط اساسی امر به معروف و نهی از منکر هم احتمال تاثیرگذاری است. اما متاسفانه در شرایط امروز کشور، عملا این تاثیر را از دست داده ایم و بنابراین تکلیف هم از ما ساقط شده است و به این دلیل است که ما اعلام می کنیم که احساس تکلیف برای صدور لیست نکرده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: 28 هزار نفر در تشکیلات ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان عضو هستند که رسالت اصلی آنان تذکر لسانی است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۴    
فرمانده سپاه ناحیه امام رضا ع شهرستان البرز در همایش آمران به معروف و ناهیان منکر گفت: فلسفه قیام عاشورا امر به معروف و نهی از منکر است و ابا عبدالله بارها به این موضوع اشاره کردندامروز همه موظف هستند در خصوص جامعه به خوبی عمل کنیم.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۴    
مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان البرز در همایش این ستاد که در تالار شهر برگزار شد ضمن تبریک دهه فجر گفت: با انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر حکومت اسلامی تشکیل شد و برای حفظ نظام استمرار آن واجب است.
دنیای معدن   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: مناظره مصطفی تاج زاده و جلیل محبی که دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر است لغو شد. این مناظره قرار بود در مجتمع فرهنگی شهدای هفتم تیر در سرچشمه تهران برگزار شود. ...
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۴    
حجت الاسلام موینی در همایش آمران به معروف گفت: امر به معروف و نهی از منکر را باید از نزدیکان خود شروع کنیم
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۷    
عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر دیوان محاسبات گفت: ما باید به بحث دشمن شناسی توجه داشته باشیم و اطلاعات کافی را کسب کنیم تا مانع بروز مشکلات شویم.