جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۳:۱۷Dec 2018 14

جدیدترین‌های «امر به معروف و نهی از منکر»

ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۰    
گروه اجتماعی- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: نشست هم اندیشی با حضور دبیران ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان های هرمزگان برگزار شد.
صبح قزوین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: ترجمه اقامه نماز همان کاری بود که امام حسین (ع) در راستای تحقّق عدالت و اجرای امر به معروف و نهی از منکر انجام داد.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۲    
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز پنج شنبه 22 آذر ماه 97 به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عبدالحمید سالاری و خلیل تختی نژاد از شهدای گرانقدر مدافع حرم مراسم زیارت عاشورا به همت ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در نمازخانه برگزار ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۴    
حوزه/ دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر استان فارس یکی از اهداف مهم ستاد امر به معروف را گفتمان عمومی و پیگیری آموزش عمومی دانست و گفت: در همین راستا ماده 10 قانون حمایت را مورد اولویت قرار داده ایم.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۸    
حوزه/ مسئول آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس گفت: علی رغم تلاش های فراوان آن چنان که باید در گسترش و ترویج و تعمیق فرهنگ فریضه امر به معروف و نهی از منکر الهی که غایت دین لقب گرفته از اهداف اساسی تشریعی و تقنینی است، موفقیت لازم به دست است.
شیرازه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۳۵    
امام جمعه شیراز با تاکید بر اینکه گیرِ جامعه بر سر کلیات ماده 10 قانون امر به معروف و نهی از منکر نیست، سر عملیاتی شدن این ماده قانونی است، گفت: متولی آموزش مشخص است، قرار نیست ستاد امر به معروف و نهی از منکر به اجرای آموزش که وظایف دیگر ارگان ها است، بپردازد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- افتتاح نمازخانه جامع شهدای ایران خودرو توسط رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در حاشیه پنجمین مجمع دبیران شورا های امر به معروف و نهی از منکر دستگاه های اجرائی کشور
اطلاع رسانی ایران خودرو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۲۳    
امام جمعه موقت تهران و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: امیدواریم شرکت ایران خودرو بتواند با عرضه محصول خوب و با کیفیت و کار خوب، آبروی ایران و اسلام و باعث افتخار ایرانیان باشد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۰۲    
شفقنا- تفاهم نامه همکاری بین دو نهاد ستاد امر به معروف و نهی از منکر و اداره کل حفاظت از محیط زیست امضاء شد. به گزارش شفقنا، در جلسه ای که امروز 21 آذرماه در ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم برگزار گردید ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۱۲    
دومین نشست شورای امر به معروف ونهی از منکر وزارت ورزش وجوانان با حضور سرپرست معاونت فرهنگی و سایر اعضا برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۳    
امر به معروف و نهی از منکر ناظر به محیط عمومی و علنی و نیز اعمالی است که بدون تجسس، قابل رؤیت باشد. در حقیقت کسی به قصد امربه معروف و نهی از منکر حق تجسس و ورود به حریم خصوصی افراد را ندارد مگر اینکه ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۸    
گلپایگان- دادستان گلپایگان گفت: امر به معروف و نهی از منکر نباید صرف یک موضوع اجرا شود باید در جایی که حقوق افراد تضییع می شود نیز ورود پیدا کنند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۶    
گلپایگان- امام جمعه گلپایگان گفت: اگر به دنبال اجرای فرجام خوب در جامعه هستیم باید امر به معروف و نهی از منکر و پرداخت زکات در جامعه فرهنگ سازی شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۲۲    
حجت الاسلام کاظمی دادیار دادگستری شهرستان تیران و کرون گفت:جهاد در راه خدا و اعمال نیک ما در برابر امر به معروف و منکر مثل قطره دربرابر دریا است. به گزارش خبرگزاری بسیج شهرستان تیران و کرون ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۱۰    
به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام محمد تیموریان عصر امروز در همایش منطقه ای امر به معروف و نهی از منکر نیروی زمینی ارتش در خوزستان اظهار کرد: تقویت بنیه فکری و اعتقادی مردم خصوصا قشر جوان از جمله مسائل مهم و مورد تأکید در فریضه امر به معروف و نهی از منکر است . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۳۰    
امام جمعه گلپایگان گفت: اگر به دنبال فرجام خوب هستیم باید امر به معروف و نهی از منکر و پرداخت زکات و اقامه نمازعمل کنیم تا در زمره بهترین امت قرار گیریم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۷    
دومین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر با محوریت حمایت از ترویج و اشاعه امر به معروف و نهی منکر در بخش ورزش و جوانان در سالن جلسات این وزارتخانه برگزار شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۳۰    
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز ، سردار سرتیپ عبدالله محمودزاده امروز در همایش منطقه ای امر به معروف و نهی از منکر نیروی زمینی ارتش خوزستان با اشاره به روحیه ارزشی ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۴۵    
گروه فرهنگی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با بیان اینکه بی توجهی به فریضه امر به معروف و نهی از منکر عامل رشد معضلات اخلاقی و آسیب های اجتماعی است، گفت: متأسفانه امروز علیرغم تمامی کارهایی که می شود امر به معروف و نهی از منکر به خوبی انجام نمی گیرد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۳۸    
اندیشمند یمنی گفت: امت اسلامی امر به معروف و نهی از منکر را در دستور کار خود قرار دهند
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۳۷    
معاون نظارت بازرسی و ارزیابی مکتبی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به امر به معروف و نهی از منکر به عنوان جزئی از سیاست ها گفت: باید در جهت احیای زبان خود به امر به معروف و نهی از منکر و تذکر لسانی گام برداشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۵۱    
نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت ورزش و جوانان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و به ریاست عبدالحمید احمدی برگزار شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۶    
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز ، امیر سرتیپ دوم حمیدرضا سلمانی امروز در همایش منطقه ای امر به معروف و نهی از منکر نیروی زمینی ارتش در خوزستان اظهار داشت: در سوره فرقان 12 ویژگی برای بندگان خدا ذکر شده که از جمله آن ها با آرامش و بدون غرور قدم برداشتن ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۰    
اهواز معاون اجرایی نیروی زمینی ارتش گفت: بصیرت افزایی و رازداری نیز باید در دستور کار آمران به معروف و ناهیان از منکر باشد. به گزارش پرس شیعه ، امیر سرتیپ دوم حمیدرضا سلمانی ظهر امروز در همایش منطقه ای امر به معروف و نهی از منکر نیروی زمینی ارتش در خوزستان با اشاره به اینکه در سوره فرقان12 ویژگی ...
پلیس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۹    
گروه استان ها –قزوین- امام جمعه موقت شهر قزوین گفت: موضوع امر به معروف و نهی از منکر جزء پایه های اساسی یک جامعه اسلامی است و هرچقذر ما از این رکن فاصله بگیریم، آثارش و صدمات آن در جامعه خودنمایی خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۶    
اهواز دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر در نیروهای مسلح گفت: باید مطالبه گری کنیم تا امر به معروف و نهی از منکر همیشه زنده باشد و تأثیرات عظیم و وسیع خود را بر جامعه بگذارد.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۵    
محند اسفندیاری در نشست نقد کتاب عقلانیت در عاشورا ، گفت: تا جایی که من می دانم اینکه قیام امام برای امر به معروف و نهی از منکر انجام شده را نخستین بار مرحوم مطهری برجسته کرده و سلسله بحث هایی را در کتاب حماسه حسینی به آن اختصاص داده و با استناد به این حدیث و حدیث مشابه دیگری در کتاب حماسه حسینی که ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۸    
اهواز-ایرنا- دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر نیروهای مسلح کشور گفت: امر به معروف و نهی از منکر تنها عاملی است که می تواند جامعه ما را در برابر فشارهای فرهنگی و فسادهای اجتماعی مصون بدارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۲    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: امر به معروف و نهی از منکر به عنوان سلاح برنده ای برای اصلاح جامعه است و درصورت بکاربردن آن هیچ مشکلی در جامعه نخواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۲    
اهواز ارشد عقیدتی سیاسی های ارتش در خوزستان گفت: یکی از دلایل تأثیرگذاری مثبت امر به معروف و نهی از منکر نحوه بیان و نوع گفتار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۱:۰۵    
اهواز- نماینده ولی فقیه در دانشگاه های خوزستان گفت: امر به معروف و نهی از منکر دخالت در امور دیگران و یا مزاحمت نیست.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۰:۲۵    
کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر درقالب گروههای تذکرلسانی حوزه حضرت زینب (س) وریحانه الرسول برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در قالب گروه های تذکرلسانی حوزه های بسیج جامعه زنان حضرت زینب (س) و ریحانه الرسول با سخنرانی سرهنگ میری معاونت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۴۹    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی مجموع برگزیدگان 8 دوره مختلف در این جشنواره را 3 هزار و 401 نفر اعلام و گفت: برگزاری جشنواره مفلحون در تشکل های مردمی، دانشجویان، دانش آموزان و فرهنگیان را در دست اقدام داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۶    
معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با تاکید بر ترویج فرهنگ امر به معروف در جامعه، گفت: تلاش دشمن متلاشی کردن بنیان خانواده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۲    
مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: می بایست برای جریان تعلیم و تربیت و رشد اجتماعی دانش آموزان کار شود و در این مسیر موضوع امر به معروف و نهی از منکر یک حرکت ارزشمند و موثر است.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۳    
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: امر به معروف و نهی از منکر از واجبات دین است و ما نیز در این دستگاه تلاش کردیم تا ضمن برگزاری جلسات این امر الهی را اجرا نماییم.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۱    
استنادنیوز؛جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر با حضور معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر استانداری مازندران ،مدیرعامل و اعضای شورای فرهنگی و دینی شرکت آبفار استان در سالن جلسات این شرکت برگزار شد
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۶    
حجت الاسلام ولی نژاد با بیان اینکه امربه معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی است، گفت: اگر بخواهیم از دین مرزبانی کنیم مرزبانان دین آمران به معروف و نهی از منکر هستند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: برای صیانت از ارزش های اخلاقی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در برابر بمباران فساد، بی بند و باری و رذایل اخلاقی باید انقلابی در امر به معروف و نهی از منکر برپا کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه کسی که امر به معروف و نهی از منکر نمی کند زنده بی اثر است، گفت: آمرین به معروف مرزبانان عرصه دین هستند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۳۷    
گروه معارف با توجه به این که گرایش به خرافات از منکرات محسوب می شود لذا برای جلوگیری از ترویج خرافات باید امر به معروف و نهی از منکر در این زمینه مورد توجه باشد این در حالی است که قرآن نیز همواره با پدیده شوم خرافات مبارزه کرده و با سخنان و اعمال بیهوده مخالف است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۳    
به گزارش ایرنا، وی روز شنبه در دیدار با نمایندگان انجمن فرهنگی ناشران آموزشی اظهار داشت: کار نشر بسیار حساس است، و ناشران کتابی که وسیله ای برای فهماندن مطالب غربی و ضد ارزشی است، در مسئولیت آن شریک هستند. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۴    
به گزارش ایرنا، ناصر مقدم روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب البرز با حضور ناشران در 130غرفه های اصلی و برنامه های جنبی از 25 تا 30 آذرماه 97 در باغ گل ها پارک شهید چمران کرج برگزار می شود. ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳    
گروه اجتماعی کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در حرم امام زادگان احمد و جعفر(ع) شهر بهمن برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۹    
سردار مهدیان نسب، با اشاره به اهمیت برنامه ریزی مدون برای مقابله با نفوذ فرهنگی دشمنان، افزود: امر به معروف و نهی از منکر از مهم ترین راه های مقابله با توطئه دشمنان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۸    
مدیر امور حقوقی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد از اجرای طرح معروف یاوران با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی در سطح شهر در راستای کاهش تخلفات شهری خبر داد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۸    
نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: دشمنان و بدخواهان به جایگاه بلند و عظمت زن در اسلام آگاه هستند و چون می دانند که نقش آنها بی بدیل بوده درصدد هستند تا با هجمه علیه آنها و تهاجم فرهنگی نظام و بنیان خانواده را متزلزل سازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۱    
معاون استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: امر به معروف و نهی از منکر راهکار مهم و سازنده برای کاهش آسیب های اجتماعی است.
ستاره   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۶    
غزل شماره 350 حافظ امر به معروف و نهی از منکر امیر مبارزالدین را به مسخره گرفته و به جای توبه کردن از خوردن شراب این غزل را سروده است. استخاره کردن برای اینکه توبه کنم یا توبه نکنم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۲:۵۰    
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اگر در ادارات امربه معروف و نهی از منکر انجام شود بسیاری از مشکلات حل می شود گفت: متأسفانه در برخی ادارات ما به امربه معروف و نهی از منکر توجه نمی شود به همین علت شاهد اختلاس و رشوه خواری در ادارات هستیم.