جمعه ۰۲ اسفندساعت ۱۵:۲۵Feb 2020 21

جدیدترین‌های «استکبار»

شبستان   ۴ دقیقه پیش    
مردم کویرنشین خراسان جنوبی از شیعه و سنی امروز با حضور باشکوه خود در پای صندوق های رای، با اتحاد و همدلی، انگشت نفرت خود را به سمت استکبار جهانی به سرگردگی آمریکای جنایتکار نشانه گرفتند.
ایرنا   ۵ دقیقه پیش    
کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: امروز دوم اسفند ماه مردم با حضور پرشور در انتخابات ، دشمنان بویژه استکبار جهانی را مایوس کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۵ دقیقه پیش    
امام جمعه بندرعباس با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و تاکید بر لزوم تشکیل مجلس استکبار ستیز گفت: برخی از کارها از جانب برخی کاندیداها در استان پسندیده نبود که با موسیقی های نادرست تبلیغات انجام می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴ دقیقه پیش    
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه مجلس قوی و مشارکت بالای مردم ضربه محکمی به بدخواهان نظام و استکبار جهانی خواهد بود، گفت: امروز مردم با انتخاب آگاهانه خود مجلسی قوی و قانون گذار را شکل خواهند داد.
بسیج   ۱۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شاهرود گفت: انتخابات روز جشن ملی و جهاد عمومی است که موجب رشد کشور شده و با تشکیل مجلسی قوی نیات استکبار را خنثی می کند.
جماران   ۱۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، در آغازین ساعات برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان صف های طولانی و پر شور و هیجانی در شعبات اخذ رای لرستان ایجاد شد و مردم استان یک بار دیگر تمام زیاده خواهی های دشمنان و استکبار را به نمایش گذاشتند. ...
حوزه   ۳۱ دقیقه پیش    
حوزه/ امام جمعه بجنورد با اشاره به پیروزی های اخیر جبهه مقاومت در سوریه و عراق، گفت: در این ایام بخش های مهمی از سوریه به همت جبهه مقاومت آزاد شد و در عراق هم وقایع مهمی روی داد که همه این ها از ثمرات خون بابرکت حاج قاسم سلیمانی است و این خون بابرکت ریشه استکبار را می سوزاند.
خبرگزاری فارس   ۵۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: در صحنه امتحان وفاداری و پشتیبانی مردم از نظام انقلاب اسلامی بوده و در طول 41 سال گذشته مردم همواره نشان داده اند کماکان پشتیبان راه امام و اصول و ارزش ها و مسیر شهدا و ولایت بوده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۵۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید روحیه انقلابی، ایستادگی در برابر استکبار را داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
امام جمعه بندرعباس گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای خواب های آشفته و پریشان دشمنان را تعبیر کرد.
میزان   ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- خداییان گفت: حضور مردم در انتخابات و رای آن ها تیری به سوی دشمنان نظام و استکبار جهانی است که از مدت ها قبل سرمایه گذاری عظیمی کردند که مردم پای صندوق های رای حاضر نشوند. تاریخ انتشار: 14:12 - 02 اسفند 1398 - کد خبر: 598686
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا – رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه گفت: مردم با حضور فعال در انتخابات و با تاسی از فرمایش رهبر معظم انقلاب و با تدوام راه شهدا و شهید سلیمانی همچون حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر روح همدلی و انسجام ملی خود را در مبارزه با استکبارجهانی نشان می دهند.
دانا   ۱ ساعت پیش    
مسئولان سیستان و بلوچستان گفتند: امروز استکبار جهانی به تک تک انگشت ها و صف های مردم برای مشارکت در امر مهم انتخابات نگاه می کند، این انگشت ها موشکی به سمت دشمن و مشتی بردهان یاوه گویان استکبار جهانی است.
رسا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سربیشه گفت: مجلس قوی و مشارکت بالای مردم ضربه محکمی به دستگاه نفوذ و استکبار جهانی خواهد بود.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
فخری مشارکت در انتخابات را موجب افزایش عزت و اقتدار کشور خواند و گفت: هر رای که به صندوق انداخته می شود مانند موشکی است که به قلب استکبار جهانی و کسانی که چشم اقتدار، عمران و آبادانی کشور را ندارند، می خورد.
جماران   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی اکبری پیش از ظهر جمعه با حضور در حوزه انتخابیه روستای هرچگان با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات زمینه ساز تشکیل مجلسی قوی وتوانمند است، اظهار داشت: مردم با حضور حماسی خود در انتخابات سیلی محکمی به استکبار جهانی می زنند. ...
بسیج   ۲ ساعت پیش    
رای دادن ما اقتدار ماست و به قول سردار حاجی زاده عزیز، انتقام سخت، یعنی حضور پر رنگ در انتخابات. ان شالله موثر در امر ظهور آقا امام زمان باشیم.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی به حضور حداکثری مردم در انتخابات نیازمندیم، گفت: هر رای که به صندوق انداخته می شود، یک موشک نقطه زن بر قلب استکبار است.
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز جمعه با حضور در شعبه سیار رأی گیری در اداره بندر و دریانوردی استان بوشهر اظهار داشت: انتخابات جبهه مقاومت سیاسی مردم ایران در مقابل هجمه استکبار جهانی است. ...
روایتی از پیروزی بر استبدا د و استکبار
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
ملت انقلابی و شهیدپرور گلستان همنوا با ملت ایران در روز دوم اسفندماه با حضور گسترده و بی نظیر خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس یکبار دیگر بینی استکبار از جمله آمریکا و اسرائیل را به خاک مالیدند و آن را به کابوسی بزرگ برای استکبار مبدل کردند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: الآن انقلاب اسلامی نیازمند ایستادگی و مقاومت مردم است و حضور پرشور در انتخابات یکی از مصادیق مقاومت است تا استکبار جهانی را شکست دهد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای سیلی محکمی به صورت استکبار جهانی و مشتی بر دهان یاوه گویان است و این حضور باعث ناامیدی دشمن است.
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حاشیه رأی گیری برخی از مسئولان استان ضمن تأکید بر مشارکت و حضور آحادت ملت ایران و مردم استان کرمان معتقدند که این انتخابات و حضور پر شور مردم سیلی و تو دهنی محکمی بر استکبار جهانی آمریکا و هم پیمانان او در منطقه خواهد بود و با شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نظام مقدس جمهوری ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس انجمن صابئین مندایی ایران گفت: حضور اقلیت های مذهبی پای صندوق های رای و حضور در انتخابات، مشت محکمی بر یاوه گویی های استکبار است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان فرماندار کاشان گفت: در شرایطی که استکبار جهانی همه توان و تلاش خود را برای نابودی اقتصاد، امید و معیشت مردم را به کار گرفته است، حضور بالای مردم در انتخابات، امید دشمنان را به ناامیدی تبدیل خواهد کرد.
مرور نیوز   ۳ ساعت پیش    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور پرشور ملت بصیر ایران در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهد بود و کشورمان را بیمه خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان یزد حضور مردم در انتخابات را مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی دانست.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: حضور تک تک مردم در پای صندوق های رای سیلی محکمی به استکبار و دشمنان نظام جمهوری اسلامی است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان امام جمعه اسدآباد گفت: در نخستین انتخابات چله دوم انقلاب، در گام دوم هر رأی مردم تیری به قلب دشمنان ایران اسلامی و استکبار و صهیونیست و یاوه گویان بوده که با حضور حداکثری و رأی خوب و انتخاب اصلح خود مکر و کید و فتنه های دشمنان را نقش بر آب می کنند.
گروه استان ها- امام جمعه موقت سنندج گفت: امیدوارم امروز با حضور پرشور ملت ایران در انتخابات، دشمنان اسلام و استکبار جهانی مأیوس و شرمسار می شوند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ارومیه گفت: حضور پرشور در پای صندوق های اخذ رای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حقیقت پاسخی کوبنده به تهدیدهای دشمنان و استکبار است.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام غلامی، گفت: شرکت در انتخابات نمایشی دیگر از وحدت و همدلی و مشت محکمی بر دهان استکبار است.
جماران   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حمید عصارزادگان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حضور مردم در این انتخابات پاسخ منفی به مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی و استکبار جهانی خواهد بود. وی بیان کرد: 104 هزار نفر از جمعیت بیش از 150 هزار نفری شهرستان مبارکه واجد شرایط یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند. ...
جماران   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقبال عباسی روز جمعه هنگام دیدار از ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگاران تاکید کرد: مردم این استان در ساعت ابتدایی انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور جدی دارند. وی افزود: مشارکت مردم استان تا این لحظه نسبت به دوره قبل بیشتر هم بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: در شرایط فعلی که استکبار در حال تخریب مسؤولان و بدبین کردن مردم نسبت به نظام است حضور در پای صندوق های رأی واجب است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: با شرکت در انتخابات، در تعیین سرنوشت خود سهیم شده و تلاش می کنیم تا مجلس قوی داشته باشیم ...
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه بشرویه با بیان اینکه دشمن به دنبال غرب گرایی در صحنه عمل و جهت دهی انتخابات به نفع خود در کشور است،گفت: مردم دقت کنند که صداقت و استکبار ستیزی مهمترین مولفه برای یک نماینده مجلس شورای اسلامی است.
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسمعیل صادقی نیارکی با بیان اینکه مردم با حضور در پای صندوق های رای پشتیبانی خود از نظام جمهوری اسلامی را به نمایش می گذارند، گفت: حضور در انتخابات مشت محکمی به دهان استکبار جهانی بوده و توطئه های آنها را خنثی می کند.
جماران   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، آیت اله علی معلمی صبح جمعه پس از اخذ رأی در یکی از شعبات، به خبرنگاران گفت: لازمه ادامه زندگی در سایه نظام مردم سالاری دینی و دموکراسی، حضور در انتخابات است. ...
حوزه   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران، داشتن یک مجلس قوی را نیازمند حضور حداکثری مردم در انتخابات دانست و افزود: تشکیل چنین مجلسی در مواجهه با سیاست های خصمانه استکبار جهانی بسیار اثر گذار خواهد بود.
یزد آوا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه یزد گفت: کشور هرچه بیشتر بخواهد روی پای خودش بایستد و در مقابل استکبار جهانی استقلال و کرامت و شخصیت خودش را حفظ کند و نمی خواهد مثل زمان طاغوت برده انگلیس و آمریکا باشد، دشمن بیشتر عصبانی می شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: انتخابات جبهه مقاومت سیاسی مردم ایران در مقابل هجمه استکبار جهانی است.
بسیج   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه بخش مرکزی یزد تأکید کرد: امیدواریم مردم ما، به مانند 41 سال گذشته تا الان که در صحنه ها به موقع و با شور و نشاط و شعور حضور پیدا کردند در این عرصه انتخابات هم حضور پیدا کنند و باعث شادی دوستان و بغض دشمنان انقلاب اسلامی و دشمنان امنیت ما، یعنی استکبار جهانی شوند.
بسیج   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه یزد گفت: کشور هرچه بیشتر بخواهد روی پای خودش بایستد و در مقابل استکبار جهانی استقلال و کرامت و شخصیت خودش را حفظ کند و نمی خواهد مثل زمان طاغوت برده انگلیس و آمریکا باشد، دشمن بیشتر عصبانی می شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از اولین ساعات صبح امروز با شرکت پرشور مردم تبریز در شعبه های اخذ رای آغاز شد و همه چیز مشارکت مردم را نوید می دهد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات دشمنان را ناامید و مایوس کرده و مشت محکمی را به دهان استکبار خواهند زد.
جماران   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علی معلمی روز جمعه در پای صندوق های رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در گفت و گو با خبرنگاران قائمشهر ، افزود : لازمه ادامه زندگی در سایه مردم سالاری دینی و دموکراسی حضور مردم در پای صندوق های رای است. ...
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه بوشهر گفت: حضور حماسی مردم در انتخابات موجب می شود که اگر دشمنان بخواهند بر اصاص آمار تعرضاتی به مردم ایران بکنند با دیدن حضور با شکوه مردم در انتخابات کاملا عقب نشینی خواهند کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه انتخابات فرصت بسیار مهمی برای تعیین سرنوشت کشور است، گفت: این رویداد جشنی ملی برای اعتلای مقاومت در برابر دشمنی استکبار جهانی نیز محسوب می شود.