شنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۶:۳۰Sep 2018 22

جدیدترین خبرهای «جنگ اقتصادی»

خبرگزاری مهر   ۲۶ دقیقه پیش    
دلیجان- معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: جنگ اقتصادی و روانی دشمن بر امت اسلامی بی اثر است و ملت ایران همواره مستحکم و منسجم، مقابل زورگویان می ایستند.
خبرگزاری برنا   ۳۰ دقیقه پیش    
ماشااله نعمتی گفت: با توجه به فضای کنونی کشور و جنگ اقتصادی غرب علیه ملت ایران نیاز امروز جامعه ما همدلی و وحدت است.
ایکنا   ۳۳ دقیقه پیش    
گروه سیاسی - استاندار خراسان شمالی در مراسم رژه نیرو های مسلح استان با انتقاد از احتکار کالا ها از سوی برخی سودجویان در بازار، گفت: دشمن با راه اندازی جنگ اقتصادی به دنبال تفرقه افکنی بین دولت و ملت است.
ایکنا   ۴۸ دقیقه پیش    
گروه اجتماعی- عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه پادزهر جنگ فرهنگی تمسک جستن به قرآن و عترت است، ادامه داد: عرصه بعدی جنگی که دشمنان راه انداخته اند، جنگ اقتصادی است به گونه ای که ترامپ اعتراف می کند که بی نظیرترین تحریم های طول تاریخ بشریت را علیه ایران اجرایی کرده است.
ایرنا   ۵۳ دقیقه پیش    
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور گفت: تاب آوری صنعت فرودگاهی و ناوبری هوایی ایران ظرف سه و نیم سال گذشته در برابر تهدیدهای دشمن و جنگ اقتصادی به اندازه قابل ملاحظه ای افزایش یافته است.
اقتصادگردان   ۱ ساعت پیش    
رییس جمهوری با اشاره به تلاش های دونالد ترامپ رییس جمهوری جنجالی آمریکا برای تحریک ایران به خروج از برجام گفت: آمریکا شکست خورده جنگ اقتصادی با ایران خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت است که به یاد داشته باشیم که با روحیه همدلی و ایستادگی تحت رهبری مقام معظم رهبری می توان از این جنگ اقتصادی و تبلیغاتی دشمن نیز سربلند خارج شد.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه سیاست و اقتصاد - استاندار اصفهان با اشاره به اینکه این بار دشمنان جنگ اقتصادی ولی با ریشه سیاسی را در پیش گرفته اند، تصریح کرد: دشمنان ظاهراً از این 40 سال درس عبرت نگرفته اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: دشمن به وسیله جنگ اقتصادی همانند جنگ نظامی، نظام جمهوری اسلامی را نشانه گرفته است.
درگزارش این هفته اخبار مربوط به آخرین تحولات خروج شرکت های اروپایی و تحریم ، رخدادهای مربوط به خنثی سازی تحریم ها، تحولات مربوط به حوزه جنگ روانی و فشار رسانه ای و وقایع مربوط به تحریم های نفتی پوشش داده شده است. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- دوران دفاع مقدس به عنوان درخشان ترین صفحه از تاریخ معاصرایران، تجربیات گرانبها و فراموش نشدنی برای ملت به یادگار گذاشت که مهم ترین آموزه آن ایستادگی دربرابر دشمنان و دفاع از عزت و سربلندی کشور محسوب می شود و امروز نیز مختصات آن در مواجهه با جنگ اقتصادی متبلور شده است.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه جامعه خداوند در آیاتی از قرآن کریم می فرماید: چرا وقتی امتحان و سختی ما به سوی آنها آمد تضرع نکردند ؛ رزمندگان دوران دفاع مقدس گاهی در میدان جنگ پوتین خود را درمی آوردند که بیت المال را از بین نبرند، رزمندگان جنگ اقتصادی اینگونه باشند و از بیت المال حفاظت کنند.
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
کانون خبرنگاران نبأ وقتی شهدا در جنگ تحمیلی از جان خودشان برای حفظ نظام اسلامی می گذرند چرا ما نتوانیم امروز از مال دنیا برای حفظ نظام بگذریم؛ ننگ بر کسی باد که مردم خودش را تحت فشار قرار دهد و با احتکار کردن برای سود بیشتر که خواسته یا ناخواسته سبب ضربه به نظام اسلامی می شود ...
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
امام جمعه موقت تهران با اشاره به رشادت جوانان و اتحاد و انسجام ملت ایران در برابر دشمنان گفت: ما آمریکا را در جنگ اقتصادی و تبلیغاتی که علیه جمهوری اسلامی دارد، شکست خورده می بینیم.
موج   ۲ ساعت پیش    
استاندار اصفهان گفت: امروز دشمن به جای جنگ فرهنگی و سیاسی، جنگ اقتصادی را در پیش گرفته است و در صدد فشار آوردن به مردم از طریق افزایش تحریم ها و ایجاد فاصله میان مردم و حکومت است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲ ساعت پیش    
همایش تجلیل از کارگران فعال در عرصه دفاع مقدس و جنگ اقتصادی امروز و نیز چهره های موفق روحانیت در اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
معاون اول رئیس جمهور گفت:بخش خصوصی سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند. به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور صبح امروز (شنبه) با همراهی وزرای صنعت، معدن و تجارت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس کل بانک مرکزی ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
بوشهر - امام جمعه عسلویه گفت: جنگ روانی و جنگ اقتصادی دشمن ادامه دارد و برای فائق آمدن بر دشمن در این جنگ ها به وحدت و همدلی تمام و کمال نیاز داریم.
حوزه   ۲ ساعت پیش    
حوزه/ نشست سیاسی با موضوع وظیفه مبلغان و روحانیون در زمان فعلی با سخنرانی خانم توازئی، در مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) یزدانشهر برگزار شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت است که به یاد داشته باشیم که با روحیه همدلی و ایستادگی تحت رهبری مقام معظم رهبری می توان از این جنگ اقتصادی و تبلیغاتی دشمن نیز سربلند خارج شد.
ساعت24   ۲ ساعت پیش    
ساعت24-معاون اول رییس جمهوری گفت: بخش خصوصی انتظار دارد با توجه به شرایط دشوار پیش روی کشور، موانع فرارو ترخیص کالا برطرف شود، امیدواریم با تصمیمات اتخاذ شده از سوی دولت، شاهد سرعت بخشیدن به روند رو به رشد ترخیص کالا از گمرک باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه جیرفت با بیان اینکه دشمن قبلا قدرت دفاعی ایران را تجربه کرده و در فکر جنگ نظامی با ما نیست گفت: برای پیروزی در جنگ اقتصادی روحیه دوران دفاع مقدس لازم است.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: ملت ایران این جنگ اقتصادی را با فرمانبردای ازمقام معظم رهبری با پیروزی پشت سر خواهند گذاشت و دشمنان این نظام را رو سیاه می کنند.
قدس آنلاین   ۳ ساعت پیش    
خراسان جنوبی-امام جمعه موقت بشرویه گفت:جوانان بسیجی و نخبه در حوزه های مختلف علمی در حال پیشرفت هستند که این مهم به برکت خون مقدس شهدا و انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
ارشد نظامی ارتش در استان گلستان گفت: امروز دشمن از جنگ نظامی ناامید شده، ازاین رو به جنگ اقتصادی و فرهنگی روی آورده است.
بازتاب   ۳ ساعت پیش    
معاون اول رئیس جمهور گفت: بخش خصوصی، سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند که باید از آنها حمایت کنیم و اجازه ندهیم عملکرد نادرست برخی افراد سوء استفاده گر، موجب بدنامی بخش خصوصی شود. ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: دشمن وحشت و هراس از تفکر ایثار و شهادت در جمهوری اسلامی ایران در دل دارد و از این رو به جنگ اقتصادی و روانی تن داده.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس بر لزوم استفاده از توان جامعه علمی کشور به منظور مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
اردبیل – امام جمعه اردبیل جنگ امروز دشمن برغلیه ملت ایران را اقتصادی برشمرد و تاکد کرد که باید این جنگ ظالمانه اقتصادی استکبار به فرصت تبدیل شود.
جماران   ۳ ساعت پیش    
استاندار البرز گفت: امروز کشور با جنگ اقتصادی و تبلیغاتی دشمن روبرو است و لازم است سنگر دفاع مقدس به سنگرهای سازندگی، ایجاد اشتغال و رفاه در کشور تبدیل شود. ...