سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۱۵:۰۴Nov 2018 20

جدیدترین‌های «جنگ اقتصادی»

گلستان ما   ۵۳ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با اعلام اینکه همه داشته هایم از بسیج است گفت : بسیج دانشجویی باید پیشقراول ایجاد امیدواری در فضای دانشگاه باشد .
روزنامه جوان آنلاین   ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای کاهش فشار و مشکلات جنگ اقتصادی بر مردم با دولت تعامل می کنیم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
شهرری- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جنگ روانی و اقتصادی آمریکا نه تنها بر ملت ایران اثر ندارد بلکه این روال سر آغاز اضمحلال و فروپاشی آمریکا خواهد شد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه سیاست های اقتصادی فعلی ما در راستای اهداف ترسیم شده برای تحریم و جنگ اقتصادی است تاکید کرد که انباشت نتایج سیاست های نادرست اقتصادی تعادل جامعه را برهم می زند.
بازتاب   ۲ ساعت پیش    
یک عضو فرقه بهائیت به دلیل بحران آفرینی در نظام اقتصادی کشور و تمرکز بر قاچاق و احتکار کالا دستگیر شد. در مقطعی که کشور به سبب اعمال فشارهای مختلف، درگیر جنگ اقتصادی تمام عیار بوده و تمامی تلاش ها در راستای تقلیل آسیب های ناشی از تحریم های اقتصادی متمرکز شده ...
پرس شیعه   ۳ ساعت پیش    
ری- رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای کاهش فشار مشکلات جنگ اقتصادی بر مردم با دولت تعامل می کنیم. به گزارش پرس شیعه سردار غلامحسن غیب پرور پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه تجدید میثاق بسیجیان با آرمان های امام راحل(ره) در جمع خبرنگاران هدف از اجتماع بسیجیان را تجدید میثاق با بنیان گذار انقلاب ...
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
آن طور که طراح پیشین تحریم ها علیه ایران گفته، آمریکا در جنگ اقتصادی علیه ایران روی رفتارهای هیجانی متأثر از عملیات روانی و رسانه های بین المللی حساب ویژه باز کرده است.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
عضو سابق کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید بر اینکه تک نرخی کردن دلار با قیمت 4200 تومان برای اقتصاد بحران آفرین شد، گفت: در شرایط جنگ اقتصادی هر سیاست غلط اقتصادی درواقع گرای مثبت به دشمنان است تا فشارها را افزایش دهند.
قدس آنلاین   ۵ ساعت پیش    
همدان- علیرضا احمدی یزدی گفت: امروز در جنگ اقتصادی با دشمن قرار داریم که به طور قطع این جنگ با کمک مردم و به خصوص همکاری بسیج پشت سر گذاشته خواهد شد، چراکه بسیج در تمام عرصه ها شعار ما می توانیم را تحقق بخشیده که در جنگ اقتصادی نیز امکان آن وجود دارد.
دانا   ۵ ساعت پیش    
بسیج مجموعه مردمی که به لشکر مخلص خدا معروف است توانست با ساماندهی نیروی انسانی مقابل جنگ سخت 8 ساله علیه ابر قدرت های جهان بیاستد و پس از آن وارد جنگ های نیمه سخت و جنگر نرم و امروز نیز موفق در جنگ اقتصادی است.
ایران آنلاین   ۶ ساعت پیش    
هرچند وظیفه اصلی دولت ایجاد زمینه های رفاه برای مردم و رشد متوازن اقتصادی و اجتماعی کشوراست و بهترین و موفق ترین دولت ها به جای ماهی دادن به مردم ماهیگیری را به آنها یاد می دهند و ابزار کار را در اختیار طالبان آن قرار می دهند ...
گلستان ما   ۶ ساعت پیش    
رمز و کلید پیروزی در این جنگ اقتصادی به تجربه حدود 40 سال مقاومت و پیشرفت علی رغم تحریم های یاده شده ؛ حفظ اسرار مالی و مبادلات اقتصادی در داخل و خارج از کشور بوده و هست ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۰:۰۸    
مهاباد - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ملت ایران در چهل سال گذشته در برابر سخت ترین تحریم ها مقاومت کردند، گفت: با وحدت، همسویی و همگرایی آحاد مردم از تحریم ها عبور می کنیم و در جنگ نابرابر اقتصادی پیروز می شویم.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۲۱:۲۰    
به گزارش ایرنا ، سردار محمدرضا نقدی عصر دوشنبه در یادواره 335 شهید شهرستان بم افزود : امروزه باید در راه شهدا ثابت قدم بوده و دست از ولایت برنداریم و منطق شهدا را در عرصه جنگ اقتصادی درنظر بگیریم زیرا تنها راه پیروزی انقلاب اسلامی مبارزه با امریکاست و نه مذاکره و نه سازش. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۰    
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در خصوص دو مفسدی که اخیرا حکم اعدامشان اجرا شده است، گفت: ما چند قانون در این خصوص داریم که اگر کسانی شبهه یا بحثی دارند، می توانند به آنها مراجعه کنند؛ البته من با مغرضین و معاندین کاری ندارم؛ اما اگر کسانی شبهه دارند، به این قوانین مراجعه کنند. ...
ایران جیب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۵    
حسن روحانی می گوید که آمریکا به دلیل شکست های پی در پی در منطقه، جنگ اقتصادی علیه ایران را آغاز کرده است.
شوشان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۰    
رئیس جمهوری گفت: آن ها فکر می کنند در سایه فشار بر مردم، ما مقابل آن ها تسلیم خواهیم شد. مردم عزیز بدانند ما به عهدمان پایبند بودیم، ما آغازگر جنگ اقتصادی نبودیم. اما آن ها در سایه شکست پی در پی در منطقه این کار را کردند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۱    
به گزارش ایرنا، توکل فرهادی روز دوشنبه در نشست عمومی مجمع بسیج مراغه افزود: در جنگ اقتصادی که علیه کشور به راه انداخته شده باید با تکیه بر فرهنگ بسیجی و جهادی به مقابله با دشمنان برویم. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۶    
به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی روز دوشنبه در آیین گشایش این نمایشگاه، گفت: امروز اقتصاد کشور درگیر جنگ اقتصادی تحمیلی از سوی دشمنان است و این وضعیت شباهت هایی به جنگ هشت ساله دارد بنابراین باید همانند دوران دفاع مقدس ضمن حفظ همدلی و انسجام در راستای رسیدن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۵    
یک صنعتگر گفت: در شرایط کنونی که دشمن تمامی امکانات خود را برای به زانو در آوردن ملت ایران بسیج کرده، امور صنعت و اقتصاد چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی با فعالیت های معمولی پوشش داده نخواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۲    
تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز در بازتاب سخنان امروز(دوشنبه) رئیس جمهوری ، به نقل از 'حسن روحانی' نوشت: ایران به صدور نفت خود ادامه می دهد و در جنگ اقتصادی آمریکا ایستادگی می کند.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۹    
محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۲    
سرپرست مرکز مطالعات معاونت اجتماعی قوه قضاییه گفت: القای ناامنی یکی از ابزارهای جنگ اقتصادی است که آثار مخربی از جمله تضعیف قوای روحی و روانی را به همراه دارد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۱    
آن ها می خواستند 13 آبان ایران را آشفته و در غم و اندوه ببینند اما مردم ایران با ومقاومت و ایستادگی روز 13 آبان را روز قدرت و ایستادگی ملت در برابر دشمنان نشان دادند. ملت ما پاسخ آمریکا را در روز 22 بهمن امسال می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۰    
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی خواستار اعلام آمار واقعی بیکاری شد و گفت: باید برای مقابله با تحریم ها و جنگ اقتصادی برنامه ویژه مختص هر استان نیز تهیه شود.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۱    
دبیر برگزاری هفته بسیج استان بوشهر گفت: امسال با شعار بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت هفته بسیج آغاز خواهد شد که در سراسر استان بوشهر به صورت همزمان در هفته بسیج بیش از 5 هزار برنامه که بیش از 800 برنامه در دفترچه هفته بسیج درج شده است.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۴    
امید است کنگره شهدا برای ما همچون دانشگاهی باشد که ما را نه تنها با فرهنگ ایثار و شهادت بلکه با منش و رفتار شهیدان بیشتر از پیش آشنا کند تا بیاموزیم امروز در صحنه جنگ اقتصادی از تحریم های دشمن مثل همیشه نخواهیم هراسید و با یک باور قلبی ایستادگی خواهیم کرد و او را از پای در خواهیم آورد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۸:۱۶    
سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: دولت با ساز و کارهای مختلفی در صدد است نیازهای مردم را تامین کند بنابراین جنگ اقتصادی و تحریم های آمریکا نمی تواند خللی در این اراده ایجاد کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۹    
قم - معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه در برابر فشارهای اقتصادی و تحریم ایستادگی خواهیم کرد، گفت: دشمنان در جنگ اقتصادی نیز همچون گذشته شکست خواهند خورد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۲:۴۹    
الهام برخوردار اگر تا دیروز فقط یک جریان از دولت انتقاد می کرد امروز شاهد انتقاداتی از سوی دیگر جریانات و در کل بدنه اجتماعی هستیم که از دولت روحانی تمام قد حمایت کرد ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۰    
محمدامین بابایی روز یکشنبه در 'همایش کارآفرینی، توانمندسازی و مهرورزی' در نیشابور به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی به شرایط ناشی از اعلام جنگ اقتصادی از سوی دشمنان اشاره و بیان کرد: ایستادگی در برابر این هجمه نیازمند تقویت اقتصاد مقاومتی و حضور پررنگتر مردم در عرصه اقتصاد است. ...
اقتصاد ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۹    
مدیرعامل شرکت سازه پویش تولید کنندگان را سربازان جنگ اقتصادی در کشور دانست و گفت: امروز شرکت ما با تمام توان در مقابل مشکلات ایستاده است، اما هیچ شرکتی بدون حمایت بخش دولتی امکان ادامه فعالیت را ندارد؛ بنابراین نقش حاکمیت در نظارت و بازنگری قانون نقشی اساسی است . ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۴    
آمریکا از طریق تحریم های اقتصادی به دنبال آن است تا با تحت تاثیر قرار دادن معیشت مردم، جمهوری اسلامی ایران را از مسیر اصلی خود منحرف نماید. با این وجود ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۴    
گروه سیاست و اقتصاد فرماندار تویسرکان داشتن روحیه بسیجی را در جامعه با توجه به جنگ اقتصادی دشمن یک ضرورت بسیار حیاتی دانست و گفت: پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس باید مفاهیم این دوران ارزشمند را برای نسل های نوجوان و جوان انقلاب که این شرایط را درک نکردند تشریح و تفسیر کنند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۵    
به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا مُلا محمد محمدی روز شنبه در همایش روحانیون و نخبگان شهرستان روانسر در مجتمع فرهنگی هنری توحید این شهرستان، افزود: شیعه و سنی در استان کرمانشاه وحدت دارند و اقامه نماز جمعه اهل تسنن و تشیع در جوار همدیگر بیانگر این موضوع است. ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۸    
حوزه/ معاون بین الملل دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری گفت: آمریکا با اعمال تعرفه های غیرمنطقی و سنگین بر کالاها و اجناس سایر کشورها در یک جنگ اقتصادی با دنیا به سر می برد که این نیز یکی از زمینه های افول این دولت می باشد.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۴    
آمریکا جنگ اقتصادی علیه ایران اعلام کرده است؛ بعد از کناره گیری از یک توافق هسته ای مورد حمایت شورای امنیت، دولت ترامپ حالا به صورت یکجانبه با حق بقیه دنیا در تجارت مشروع با جمهوری اسلامی به تقابل برخاسته است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۴    
مراغه- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه مراغه با تاکید بر لزوم توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری در زمینه اقتصادی مقاومتی و راهبردهای جنگ اقتصادی گفت: باید در این زمینه گام جدی برداشته شده و این بیانات و راهبردها به گفتمان عمومی در جامعه تبدیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۴    
استاندار هرمزگان گفت: نامگذاری هفته وحدت با وسعت دید رهبر کبیر انقلاب و با هدف بستن درب های تفرقه افکنی دشمنان صورت گرفت.
فاش نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۰    
هشت سال دفاع مقدس همراه بود با خاطراتی تلخ و شیرینی و با تجربیات بسیار که باید از آن درس گرفت؛ خیلی ها معتقد هستند که روزگاری که در گذشته تجربه کردیم امروز نیز می تواند به ما کمک کند، فقط باید رزمندگان دیروز امروز نیز به میدان بیایند و به جوانترها کمک کنند ...
جام جم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۰    
بالا و پایین شدن نرخ ارز و بازی آمریکایی ها با دلارهاشون، حالا باعث شده خیلی از کشورهای اسلامی به این فکر بیفتند که می توانند کالاهایشان را بدون استفاده از دلار با هم مبادله کنند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۰    
یک نماینده پیشین مجلس با بیان اینکه پیروز شدن در جنگ اقتصادی بدون مشارکت مردم ممکن نیست، گفت: شفافیت، مقابله با فساد و رانت، صادق بودن با مردم، اعتراف به اثربخش بودن تحریم ها و لزوم جذب مشارکت مردم برای پیروز شدن در جنگ اقتصادی از اولویت های اساسی کشور است.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۳:۰۹    
یادواره 79 شهید طاهر گوراب صومعه سرا و دومین سالگرد یدالله قاسم زاده شهید مدافع حرم در مسجد جامع این دهستان برگزار شد. به گزارش ایثار گیلان،سردار اکبرنژاد رئیس اداره مشترک عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران گفت ...
فرارو   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۲:۲۶    
فرارو- به توجه استمرار تقاضا برای نفت ایران و عدم وجود هیچگونه حمایتی از تحریم ها، رویکرد سخت گیرانه آمریکا هیچ آینده ای ندارد. به گزارش فرارو، ریچارد دالتون، سفیر سابق بریتانیا در ایران، طی یادداشتی در روزنامه گاردین از سیاست کاخ سفید در برابر ایران انتقاد کرد و آن را محکوم به شکست دانست ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۲۷    
مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید معاونت امور صنایع ، شرکت صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و نیز معاونت بازرگانی داخلی برگزار شد . تهران – اقتصاد برتر – 26 آبان 97 ...
نواندیش   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۹:۵۸    
"ریچارد دالتون" سفیر اسبق بریتانیا در ایران در یادداشتی، جنگ اقتصادی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا علیه ایران را محکوم به شکست دانست. به گزارش عصرایران، دالتون در مقاله ای در روزنامه "گاردین "بریتانیا، نوشت: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۰    
بوشهر - مسئول سیاسی ستادکل نیروهای مسلح گفت: هدف جنگ اقتصادی دشمن قرار دادن مردم در برابر نظام است.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۴    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: جنگ اقتصادی نیز از شیطنت های دشمنان علیه کشور ما است که با تدابیر مقام معظم رهبری و گرد آمدن همه در زیر پرچم اسلام از این برهه نیز عبور خواهیم کرد و این یک بصیرت ولایی و همت مضاعف مسولین را مطلبد.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۵    
روزنامه انگلیسی گاردین طی گزارشی نوشت: با ادامه تقاضا برای نفت ایران و عدم حمایت بین المللی از تحریم های آمریکا، رویکرد سرسختانه آمریکا علیه این کشور آینده ای ندارد .
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۶    
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: آمریکا در شرایط جنگ اقتصادی با تحریم دارو و تجهیزات از آن به عنوان یک ابزار فشار بهره می برد. به گزارش از سازمان غذا و دارو، غلامرضا اصغری در کارگاه آموزشی بررسی آثار تحریم آمریکا بر دارو و تجهیزات پزشکی (فرصت ها و چالش ها) ...