جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۵:۱۳Jul 2018 20

جدیدترین خبرهای «جنگ اقتصادی»

شارا   ۱۲ دقیقه پیش    
وب سایت اقتصاد آنلاین در یک گزارش تحلیلی به عوامل گوناگون مقابله اقتصاد کانادا با آمریکا در جنگ اقتصادی پرداخته است. که در حقیقت این تحلیل گزارشی است از رویکرد اقتصادی دولت کانادا.
تهران پرس   ۲۱ دقیقه پیش    
قشم - ایرنا - امام جمعه موقت قشم گفت: جنگ اقتصادی آخرین حربه دشمن علیه انقلاب، نظام و مردم کشور است که اگر همه قشرهای جامعه وظیفه خود را انجام دهند، ایران اسلامی در این جنگ نیز پیروز می شود.
ایرنا   ۲۷ دقیقه پیش    
گنبدکاووس - ایرنا - امام جمعه موقت شهرستان گنبدکاووس با اشاره به جنگ اقتصادی آمریکا و تحریم های این کشور علیه انقلاب اسلامی، تنها راه مقابله با این حربه دشمن را تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت های داخلی دانست و بر آن تاکید کرد.
اقتصاد نیوز   ۲۷ دقیقه پیش    
اقتصادنیوز؛ محمدرضا امیرحسنخانی درباره لایحه پالرمو و FATF گفت: FATF به دنبال شفافیت فعالیت های مختلف اقتصادی کشورها است که در شرایط عادی این امر امکان پذیر بوده و مشکلی برای کشوری ندارد اما از آنجایی که جمهوری اسلامی در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی است، کارایی برای ما ندارد.
تهران پرس   ۲۷ دقیقه پیش    
گنبدکاووس - ایرنا - امام جمعه موقت شهرستان گنبدکاووس با اشاره به جنگ اقتصادی آمریکا و تحریم های این کشور علیه انقلاب اسلامی، تنها راه مقابله با این حربه دشمن را تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت های داخلی دانست و بر آن تاکید کرد.
تامین اجتماعی   ۱ ساعت پیش    
سرپرست دفتر برنامه ریزی امور استانهای سازمان تامین اجتماعی کشور گفت:تامین اجتماعی در نوک پیکان جنگ اقتصادی قرار دارد.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه چوار، گفت: برخورد با متخلفان اقتصادی بخشی از مبارزه با مفاسد مالی و اقتصادی است که رهبر معظم انقلاب در خصوص تأثیر آن بر حل مشکلات اقتصادی کشور در دیدار رئیس جمهوری و هیئت دولت بر آن تأکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
امام جمعه قم گفت: مسؤولان باید بدانند که مفسدان اقتصادی پیاده نظام دشمن در جنگ اقتصادی علیه نظام هستند و به همین دلیل مردم خواستار برخورد قاطع با تارج گران بیت المال و مفسدان عرصه اقتصاد هستند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
امام جمعه موقت تهران گفت: اگر مردم ایران در جنگ اقتصادی که اکنون کشور با آن مواجه است مطیع ولایت فقیه باشند قطعا پیروز خواهند شد.
پانا   ۴ ساعت پیش    
تهران (پانا) - رئیس دفتر رئیس جمهوری معتقد است که برای برخی هنوز انتخابات تمام نشده ودر فضای جنگ اقتصادی و فشارهای بین المللی به دنبال تسویه حساب های شخصی هستند. ...
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه بزرگترین وظیفه مسئولان در شرایط کنونی جامعه حفظ اعتماد عمومی است، گفت: امروز کشور در معرض جنگ نرم و جنگ اقتصادی بسیار خطرناکی قرار دارد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
یک نماینده سابق مجلس گفت: با توجه به اینکه در یک جنگ اقتصادی قرار داریم همکاری میان همه مسئولین و قوا برای حفظ منافع ملی و رسیدن به آرمان های انقلاب و بهبود وضعیت معیشت مردم یک ضرورت است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۳۷    
تربت حیدریه - ایرنا - امام جمعه موقت تهران گفت: امروز دشمن از روی ضعف و استیصال، تنها راه مقابله با جمهوری اسلامی را در جنگ اقتصادی می بیند و لذا در این شرایط تنها را پیروزی ما، اطاعت تحت پرچم ولایت فقیه است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۲:۴۷    
مسئول مرکز مطالعات راهبردی بسیج دانشجویی خراسان گفت: اگر شخصی با شناختی عمیق نسبت به هویت امام خمینی (ره)، متن خوانی پیام را آغاز درخواهد یافت که جام زهر در نگاه امام امت یعنی، سلب روحیه مقاومت و پایداری و مبارزه با باطل و القای روحیه راحت طلبی و سازشکاری با جریان باطل و کفر جهانی.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۱:۲۱    
فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) با بیان این که ایجاد حکومت جهانی اسلامی برای زمینه سازی ظهور هدف بزرگ انقلاب از منظر امام (ره) است، تاکید کرد: خط کلی نظام اسلامی رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۰:۳۵    
آغاز جنگ اقتصادی آمریکا با شرکای تجاری اش در اروپا، متحمل خسارات فراوانی به خود آمریکایی ها شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۰:۰۴    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به جنگ اقتصادی گفت: قاریان با صدای زیبا و دل نشین در تمام محافل قرائت آیات شریفه ای که دال بر اقتصاد و معیشت مردم دارد را انجام دهند تا انقلابی در مسئولان در جهت رفع مشکلات ایجاد شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ما در شرایط فعلی فرمانده ای واحد، متخصص و مبتکر می خواهیم که در عرصه جنگ اقتصادی تصمیم گیری کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۱    
فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) با بیان این که ایجاد حکومت جهانی اسلامی برای زمینه سازی ظهور هدف بزرگ انقلاب از منظر امام (ره) است ، گفت: خط کلی نظام اسلامی رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۰    
مشاور امور ایثارگران در نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه مسؤولیت ما امانت داری از خون شهدا است، گفت: استمرار نظام جمهوری اسلامی ایران، مرهون خون شهیدان است.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۱    
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اهمیت معرفی محصول، افزود: امروز جنگ اقتصادی است و دشمن عزم خودش را جزم کرده است، اما ما به هیچ وجه نباید در تامین مواد غذایی سهل انگاری کنیم. ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۵    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ضمانت اجرایی تصمیمات شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا باید به حداکثر ممکن برسد. حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با مهر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۲    
علی رغم واقعیت های موجود که از شکست آمریکا در جنگ جدید اقتصادی با ایران حکایت دارد،آنچه که آمریکاییها را امیدوار کرده که شاید بتوانند به اهداف خود برسند، جنگ روانی همزمان با جنگ اقتصادی است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۴    
به گزارش ایرنا، محمد عزیزی شامگاه سه شنبه در اولین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان ابهر، افزود: از نظر اقتصادی وارد وضعیت فوق العاده شده ایم و ناقوس جنگ اقتصادی علیه کشور به صدا درآمده است. وی تصریح کرد: مقاومت باید تا جایی ادامه داشته باشد تا شرایط برد - برد برای ما فراهم شود. ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۷    
وقتی در شرایطی قرار داریم که تمام تلاش دشمنان برای ضربه زدن به مردم و کشور از کانال اقتصادی است، باید افرادی کار را به دست بگیرند که بتوانند در مقابل جنگ اقتصادی به پا شده از سوی معاندان علیه کشور طرح و برنامه جدیدی ارائه دهند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۴    
:شکی نیست که ما در یک جنگ اقتصادی به سر می بریم هر چند دشمن از اول انقلاب در فکر براندازی نظام بود اما اکنون این استراتژی خود را با قدرت دنبال می کند به دلیل شکست خوردن نظام سلطه در جبهه های مختلف از جمله شکست در منطقه خاورمیانه و به زوال رفتن داعش است هر چند که دولت نیز به تقویت ارکان اقتصادی کشور ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- راهکار پیشنهادی که بار ها مطرح شده این است که بجای اختصاص ارز برای واردات گندم، ذرت، حبوبات و. یک سوم از قیمت آن به کشاورزان داده شود تا از گزند تهدیدات امنیت غذایی و مشکلات جانبی مثل محصولات ترا ریخته در امان بمانیم.
شیعه نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۰    
یک استاد دانشگاه با بیان تعریفی از جنگ های اقتصادی، کشور را در وضعیت یک جنگ اقتصادی ارزیابی کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۹    
به گزارش خبرنگار ایرنا، شهرام میرآخورلو غروب چهارشنبه در پنجمین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان استان گیلان در رشت، با بیان این مطلب افزود: در این جنگ اقتصادی نباید تحریم های داخلی را با دست خود ایجاد کنیم و دچار رفتارهای هیجانی شویم. ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
گروه سیاست و اقتصاد- مشاور رئیس جمهور در امور ایثارگران با اشاره به اینکه کشور درگیر جنگ اقتصادی است گفت: در این شرایط نباید جامعه را ناامید کرد چرا که این کار خیانت به شهداست.