شنبه ۲۸ دیساعت ۲۱:۱۱Jan 2020 18

جدیدترین‌های «وزارت خزانه داری»

بازار نیوز   ۵ ساعت پیش    
وزارت خزانه داری ایالات متحده به عنوان بخشی از تحقیقات خود در زمینه ی چگونگی استفاده از زنجیره ی بلوکی در عملیات های مالی، یک سامانه مبتنی بر این فناوری را برای ردیابی کمک هزینه های فدرال آزمایش کرده است.
به گزارش آناتولی، وزارت خزانه داری و دارایی ترکیه در گزارشی از وضعیت بودجه ای این کشور در سال 2019 اعلام کرد که کسری بودجه این کشور به 123.7 میلیارد لیر ( 21.77 میلیارد دلار) رسید. در مقایسه سال قبل، میزان درآمدهای دولت با 15.5 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به 875 ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۹   + ۴۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در بیاینه ای به شرکت های خارجی برای تطبیق با تحریم های جدید علیه ایران، 90 روز فرصت داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری بریتانیا امروز -جمعه- حزب الله لبنان را در فهرست سازمان های تروریستی قرار داد.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در بیانیه وزارت خزانه داری انگلیس آمده است که حزب الله لبنان به طور علنی تفاوت بین جناح نظامی و سیاسی خود را رد کرده است. بنابراین کل این گروه در زمره گروه های تروریستی قرار می گیرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۵    
گروه بین الملل وزارت خزانه داری انگلیس اعلام کرد هر دو شاخه سیاسی و نظامی حزب الله لبنان را به عنوان گروه تروریستی می شناسد.
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رویترز، وزارت خزانه داری انگلیس اعلام کرد که دارایی های این سازمان بلوکه خواهد شد. پیشتر دولت انگلیس فقط دارایی های مربوط به شاخه نظامی حزب الله را مسدود کرده و آن را جزو گروه های تروریستی قرار داده بود. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری انگلیس، امروز(جمعه 27 دی) حزب الله لبنان را به صورت کامل به عنوان یک گروه تروریستی معرفی کرد. آن هم در حالی که در ششم اسفند 1397، شاخه سیاسی این گروه با فشار لابی صهیونیستی به فهرست گروه های تروریستی اضافه شده بود.
ابنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری انگلیس، حزب الله لبنان را به صورت کامل به عنوان یک گروه تروریستی معرفی کرد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۶    
به گزارش سلام نو، وزارت خزانه داری انگلیس، سازمان حزب الله لبنان را به صورت کامل به عنوان یک گروه تروریستی معرفی کرد./ ایرنا
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: وزارت خزانه داری انگلیس، سازمان حزب الله لبنان را به صورت کامل به عنوان یک گروه تروریستی معرفی کرد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۲    
شفقنا- وزارت خزانه داری انگلیس روز جمعه حزب الله لبنان را به طور کامل اعم از جناح سیاسی و نظامی آن را تحت قانونی قرار داد که از آن به قانون بلوکه کردن دارایی های گروههای تروریستی در سال 2010 نام برده میشود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزارت خزانه داری انگلیس حزب الله لبنان را به طور کامل در لیست "گروه های تروریستی" قرار داد. وزارت خزانه داری انگلیس اعلام کرد: حزب الله لبنان را به موجب قانون " تامین مالی تروریسم" به طور کامل در لیست "تروریسم" قرار دادیم و درآمدهای آن بلوکه خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۴    
تهران- ایرنا- وزارت خزانه داری انگلیس، امروز(جمعه 27 دی) حزب الله لبنان را به صورت کامل به عنوان یک گروه تروریستی معرفی کرد. آن هم در حالی که در ششم اسفند 1397، شاخه سیاسی این گروه با فشار لابی صهیونیستی به فهرست گروه های تروریستی اضافه شده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۱    
خزانه داری انگلیس جنبش حزب الله لبنان را به صورت کامل در فهرست سازمان های تروریستی خود قرار داد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا یک دوره 90 روزه برای آزادی انجام معاملات در بخش های خاصی از اقتصاد ایران را در نظر گرفته است. این معاملات شامل بخش هایی مانند صنایع ساختمانی، معدن، نساجی می شود. تهران – اقتصادبرتر – 27 دی 98 ...
وانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در پی اعمال تحریم های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران، فرصتی 90 روزه به شرکت های خارجی برای انطباق با این تحریم ها داده است.
بیتوته   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۷    
وزارت خزانه داری آمریکا در پی اعمال تحریم های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران، فرصتی 90 روزه به شرکت های خارجی برای انطباق با این تحریم ها داده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که یک فرصت نود روزه برای کاهش معاملات شرکت های خارجی با بخش های اقتصادی ایران که بتازگی تحت تحریم قرار گرفته اند، در نظر گرفته است.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از رویترز، خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد شرکت های خارجی برای تطبیق دادن خود با تحریم هایی که هفته گذشته علیه ایران وضع شده است، 90 روز فرصت دارند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در ارتباط با تحریم های اخیر علیه ایران تا 90 روز به شرکت های خارجی برای توقف روند معاملات خود با ایران زمان داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۱:۲۰    
وزارت خزانه داری آمریکا به شرکت های خارجی 3 ماه فرصت داد خود را با دور جدید تحریم های واشنگتن علیه ایران انطباق دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در پایگاه اطلاع رسانی خود اعلام کرد برای اجرای تحریم های جدید خود علیه ایران یک دوره تنفس 90 روزه در نظر گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۷    
وزارت خزانه داری آمریکا در ارتباط با تحریم های اخیر علیه ایران تا 90 روز به شرکت های خارجی برای توقف روند معاملات خود با ایران زمان داده است.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۹:۴۴   + ۴۸ سایت دیگر  
حدود 5 روز پیش منوچین وزیر خزانه داری آمریکا پس از قرارگرفتن تعدادی از نظامیان و شرکت های بخش فلزات در لیست تحریم اعلام کرد که ترامپ رئیس جمهور این کشور به زودی دستور اجرایی در زمینه تحریم سایر بخش های اقتصاد ایران را نیز صادر می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد: اطلاعات ارائه شده از سوی وزارت خزانه داری آمریکا نشان می دهد کسری بودجه این کشور برای سال 2019 از مرز یک تریلیون دلار عبور کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
داده های وزارت خزانه داری آمریکا نشان می دهد کسری بودجه ایالات متحده در سال 2019 به بیش از 1 تریلیون دلار رسیده که این در 7 سال اخیر بی سابقه بوده است.
فولاد مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا بعد از حمله ایران به پایگاه های نظامی این کشور در عراق، هشت فرد و 17 تولیدکننده فلزات و شرکت معدنی را تحریم کرد. فلزات پرکاربرد پیش از این نیز بارها مورد تحریم آمریکا قرار گرفته بودند ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۵    
دبیر سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی گفت: تحریم های جدیدی که روز شنبه توسط وزارت خزانه داری آمریکا اعلام شده اند، از نظر تاثیرگذاری، تفاوتی با تحریم های بهار امسال ندارند. این همان تحریم های تکراری و دور باطل تحریم های فولادی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا دو نهاد کره شمالی را تحت تحریم های خود قرار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
پکن- ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی تحریم های جدیدی را علیه دو نهاد کره شمالی که صدور نیروی کار از پیونگ یانگ به خارج را تسهیل می کردند اعمال کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۰:۲۵    
رویترز : وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی علیه لوئیز پارا و برخی دیگر از نمایندگان پارلمان ونزوئلا که از مقامات کنونی و سابق حزب حاکم هستند، وضع کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد، با بررسی وضعیت بازار ارز چین، نام این کشور را از دستکاری کنندگان تعمدی ارزی حذف کرد. پس از آن بود که ارزش یوآن در برابر دلار تقویت شد و نرخ برابری دلار به یوآن را از نزدیکی مرز روانی 7 دور کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۹:۴۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری رویترز، وب سایت وزارت خزانه داری آمریکا از تحریم دو نهاد کره شمالی از جمله یک نهاد مستقر در چین خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، وزارت خزانه داری آمریکا امروز سه شنبه از اعمال تحریم های جدیدی علیه کره شمالی خبر داد. بر اساس بیانیه صادره از سوی وزارت خزانه داری آمریکا ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه دو شرکت وابسته به کره شمالی را به دلیل اعزام نیروی کار به خارج از کشور، تحریم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت خزانه داری آمریکا، کسری بودجه آمریکا در یکی از بالاترین سطوح سال های اخیر قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
در حالی حامیان اجرای کامل درخواست های FATF معتقدند تصویب لوایح آن به معنای مقابله با آمریکاست که اظهارات معاون تروریسم و اطلاعات مالی وزارت خزانه داری آمریکا در زمان دولت اوباما نشان می دهد اجرای استانداردهای FATF به افزایش اثرگذاری تحریم ها کمک خواهد کرد.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - یک کارشناس حوزه فولاد گفت: تحریم های وزارت خزانه داری آمریکا با جزئیات بیشتری بر تحریم صنعت فولاد متمرکز شده است و به همین علت ما برای فروش به ابزار و دانش بیشتری برای مقابله با تحریم ها نیاز داریم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
تصمیم وزارت خزانه داری آمریکا به کنار گذاشتن نام چین از فهرست دخالت کنندگان ارزی باعث تقویت ارزش یوان شد.
سلام نو / مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سلام نو – سرویس اقتصادی: در ادامه تحریم هایی که دامن اقتصاد ایران را گرفته چند روز قبل ترامپ وعده داد تا گستره این تحریم ها را بیشتر کند. در همین راستا خبر رسیده تعداد قابل توجهی از شرکت های صنعتی و شش شخصیت سیاسی و نظامی کشور مورد تحریم آمریکا قرار گرفته اند. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۲    
وزارت خزانه داری آمریکا از تحریم 7 مقام ونزوئلایی خبر داده است. ناظران این اقدام دلت آمریکا را در راستای تشدید فشارها بر دولت ونزوئلا ارزیابی می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پکن- ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا روز دوشنبه به وقت محلی همزمان با ورود هیات مذاکره کننده تجاری پکن به واشنگتن با انتشار گزارش نیم ساله سیاست ارزی، چین را از فهرست کشورهای دستکاری کننده نرخ ارزی خارج کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : بیستم دی ماه وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد تحریم های جدیدی بر هشت شخص و بخش هایی از صنایع ایران از جمله صنعت نساجی اعمال کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۱:۲۱    
وزارت خزانه داری آمریکا 7 نفر از مقامات نزدیک به رئیس جمهور ونزوئلا را به لیست تحریمی خود اضافه کرد.
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۹:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، چین روز دوشنبه از آمریکا خواست تا تحریم علیه شرکت های این کشور به دلیل داد و ستد با ایران را فورا متوقف کند. به نوشته چاینا مورنینگ پست ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز(دوشنبه) در تازه ترین اقدام برای اعمال فشار بر دولت نیکولاس مادورو، از وضع تحریم های تازه علیه هفت ونزوئلایی خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۲    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از المیادین، وزارت خزانه داری آمریکا، شش شخصیت دیگر از ونزوئلا را در فهرست تحریم قرار داد.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از المیادین، وزارت خزانه داری آمریکا، شش شخصیت دیگر از ونزوئلا را در فهرست تحریم قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۲    
وزارت خزانه داری آمریکا در ادامه تحریم های خود علیه مقامات و نهادهای ونزوئلایی، نام 7 تن از مقامات این کشور را به فهرست تحریم های خود افزوده است.