سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۵۶Feb 2020 25

جدیدترین‌های «رئیس جمهور آمریکا»

رئیس جمهور آمریکا به خبرنگاران گفت در انتخابات پیش رو نیاز به کمک هیچ کشوری ندارد و تاکنون نیز به او کمکی نشده است.
رئیس جمهور آمریکا تهدید کرد این کشور به دنبال افزایش فشار علیه ونزوئلا است و خریداران نفتی این کشور را به اعمال تحریم تهدید کرد.
پرس شیعه   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با ورود ترامپ به هند، برخی از شهرهای این کشور از جمله دهلی صحنه تظاهرات علیه قانون شهروندی بود که در نتیجه آن دست کم هفت نفر کشته شدند. به گزارش شیعه پرس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حالی روز گذشته وارد هند شد که بخش هایی از پایتخت این کشور صحنه اعتراضات خشونت آمیز بود. ...
رئیس جمهور آمریکا با اشاره به تلاش چین برای کنترل شیوع کرونا گفت همه گیر شدن این ویروس به زودی تحت کنترل در می آید.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در جریان سفرش به هند تاکید کرد که آژانس های اطلاعاتی آمریکا درباره تلاش های مداخله جویانه ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2020 به وی هیچ اطلاعاتی نداده اند و این عجیب است که دیگر نامزدهای انتخاباتی به نوعی پیش از وی به چنین اطلاعاتی دست یافته اند.
الف   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در نشست خبری در پایان سفر دو روزه خود به هند در یک نشست خبری اعلام کرد، دولت او خواهان برگرداندن نظامیان آمریکایی از افغانستان به خانه است.
رئیس جمهور آمریکا در نشست خبری در پایان سفر دو روزه خود به هند در یک نشست خبری اعلام کرد، دولت او خواهان برگرداندن نظامیان آمریکایی از افغانستان به خانه است.
رئیس جمهور آمریکا با تکرار ادعاهای خود درباره سردار شهید قاسم سلیمانی از اقدام تروریستی واشنگتن در به شهادت رساندن فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران دفاع کرد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا نسبت به دستبابی به یک توافق تجاری جامع با هند ابراز خوش بینی کرد و از دهلی نو خواست تا با همکاری واشنگتن با تروریسم مبارزه کند.
بازتاب   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
لابی صهیونیستی آیپک که قرار است هفته آینده اجلاس سالیانه خودش را در آمریکا برگزار کند، خبر داده که معاون رئیس جمهور آمریکا و وزیر خارجه این کشور در این اجلاس شرکت می کنند. ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا با تمجید از عملکرد بورس این کشور گفت که اوضاع تحت کنترل است.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
نزدیکان رئیس جمهور آمریکا فهرستی از مقامات دولتی که به او وفادار نیستند را به منظور اخراج از منصبشان تهیه کرده اند.
خبرگزاری مهر: خبرگزاری فرانسه در خبری فوری از برگزاری تظاهرات ضد آمریکایی در شهر کلکته هند گزارش داد. بر اساس این گزارش، معترضین اقدام به آتش زدن آدمک ترامپ در این تظاهرات کرده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
صد ها نفر از مردم هند در اعتراض به سفر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به هند تظاهرات ضد آمریکایی برپا و ترامپ را فاشیست خطاب کردند.
رئیس جمهور آمریکا که در سفر به کشورهای دیگر بیش از هر چیز به فکر فروش تسلیحات نظامی است، اعلام کرد دهلی نو سه میلیارد دلار تسلیحات نظامی پیشرفته از آمریکا می خرد.
ابنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا شهرهای مختلف هند همزمان با سفر دو روزه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به این کشور، شاهد تظاهرات و درگیری هایی بود. در دهلی نو، کلکته و حیدرآباد تظاهراتی برگزار شد و شرکت کنندگان مخالفت خود را با حضور دونالد ترامپ در کشورشان نشان دادند.
نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در فیس بوک خود پستی به زبان فارسی درباره شکست رئیس جمهور آمریکا منتشر کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دو مقبره واقع در بنای تاج محل در هند به مناسبت ورود دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به این کشور شستشو داده شدند. دو مقبره واقع در بنای تاج محل در هند به مناسبت ورود دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به این کشور شستشو داده شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۱    
نتایج جدیدترین نظرسنجی در ایالت کارولینای جنوبی نشان می دهد معاون رئیس جمهور آمریکا نسبت به سناتور دموکرات ایالت ورمونت تنها 4 درصد پیشی گرفته است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۷    
شیعیان هند سفر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، به این کشور را با برپایی تظاهرات و صدور بیانیه اعتراض آمیز محکوم کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس نوشت: همزمان با استقبال مقام های هند از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حیدرآباد این کشور، روز دوشنبه دهلی نو شاهد درگیری های خشن حامیان و مخالفان قانون جنجالی اعطای تابعیت هندی به افراد غیر مسلمان بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۸    
همزمان با سفر رئیس جمهور آمریکا به هند پایتخت این کشور صحنه اعتراضات فراگیر مردمی شد که خروج ترامپ و احقاق حق خود را مطالبه می کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در ارتباط با ادعای دخالت مسکو در انتخابات کشورش نوشت همه ماجرا، شیادی میان مقامات اطلاعاتی و دموکرات هاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۴    
رئیس جمهور آمریکا که به هند سفر کرده است در بزرگترین اجتماع تدارک دیده شده از سوی دولت این کشور اعلام کرد: ارتباط ما با پاکستان بسیار خوب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان هندی ضمن حمله گسترده به مخالفین سفر رئیس جمهور آمریکا با استفاده از شلیک مستقیم تعداد زیای را مجروح کردند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
برترین ها: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته برای سفری دو روزه وارد هند شد.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۱:۵۶    
در جریان سفرشان به هند، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و ملانیا همسرش امروز در نزدیک تاج محل توقف کردند و با نخستین روز خود در هند با بازدید از مشهورترین بناهای تاریخی جهان لحظات عاشقانه ای را ثبت کردند.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
الیوت آبرامز، نماینده ویژه آمریکا در امور ونزوئلا گفت: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا تصمیم گرفته است کارزار تحریم های نفتی ونزوئلا را تشدید کند تا بر نیکلاس مادورو، رئیس جمهور این کشور فشار بیاورد.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۶    
رئیس جمهور آمریکا که تحت تدابیر شدید امنیتی به احمدآباد هند سفر کرده، با نیم نگاهی به چین، گفت ترسناک ترین سلاح ها را به هند خواهد فروخت. چین و هند اختلافات جدی با یکدیگر دارند و قطعا فروش این سلاح ها به هند، خوشایند پکن نخواهد بود.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۷    
دولت فدرال ایالات متحده روز دوشنبه لیستی از هدایایی که به مقامات آمریکا، از جمله دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تقدیم شده منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یکی از اهداف سفر رئیس جمهور آمریکا به هند فروختن گاز گران آمریکا به هند است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
کشورهای میزبان رئیس جمهور آمریکا در سفرهای خارجی وی از عربستان گرفته تا سنگاپور معمولا تلاش کرده اند با ارائه غذای مورد علاقه وی یعنی استیک گوشت گاو همراه با بطری های کوچک سس کچاپ کاری کنند که او احساس حضور در خانه را داشته باشد اما اکنون این چالش مطرح است که ترامپی که انقدر عاشق گوشت گاو است در ...
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۹    
رئیس جمهور آمریکا در جریان سفر به هند گفته است: کشورش به همکاری های نزدیک با دولت پاکستان در نبرد با تروریسم متعهد است.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه دیلی میل فاش کرد رئیس جمهور آمریکا اقدام نخست وزیر انگلیس در اعطای مجوز همکاری به شرکت چینی هواوی را خیانت دانسته است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که صبح امروز وارد هند شده است، در شهر احمدآباد به ارائه سخنرانی پرداخت. ترامپ در سخنان خود با تاکید بر تعهد واشنگتن در برابر هند برای گسترش همکاری های تجاری، همچنین بر مقابله با تروریسم تاکید کرد. ...
ابنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
هزاران نفر از مردم هند همزمان با سفر رئیس جمهور آمریکا به هند دست به تظاهرات زدند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۶    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، سفر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به هند برای دیدار و گفت و گو با نارندرا مودی نخست وزیر هند، با انتقاد های گسترده مردم شهرهای مختلف هند مواجه شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا که امروز دوشنبه برای انجام سفر رسمی به هند وارد فرودگاه حیدرآباد شده است، بر آمادگی واشنگتن برای فروش بهترین و ترسناک ترین تجهیزات نظامی به دهلی نو تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در استادیوم بزرگ کریکت "موترا" در شهر احمدآباد هند به رغم داشتن روابط شخصی قوی با نارندرا مودی از سیاست های تجاری دولت وی انتقاد کرده و گفت، تلاش می کند تا در آینده یک توافق تجاری بهتر با دهلی نو منعقد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
متحدان و نزدیکان ترامپ فهرستی از مقام های دولتی را تهیه کرده اند که به زعم آنها نسبت به رئیس جمهور آمریکا وفادار نبوده اند.
گجت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۰    
پس از خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم های شدید علیه ایران، برندهای معروف متعددی از ایران خارج شدند. در ادامه قصد داریم شما را با شرکت های خارجی که از ایران رفتند آشنا کنیم. ...
فرارو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ابتدای سفرش به هند به شهر احمدآباد زادگاه نارندرا مودی، نخست وزیر هند رفت. به گزارش فرارو، رئیس جمهور آمریکا و همسرش ملانیا در شهر احمدآباد به بازدید منطقه اشرام جایی که زمانی محل زندگی مهاتما گاندی بوده رفتند. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیام هایی در توئیتر مجددا به تعریف و تمجید از خود پرداخت. وی در توئیتی نوشت: محبوبیت 95 درصدی در میان حزب جمهوری خواه، 218 قاضی فدرال و دو قاضی عضو دیوان عالی رکورد محسوب می شود. از شما سپاسگزارم. ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا یک نماینده ارشد حزب دموکرات را به افشای اطلاعات طبقه بندی شده درباره دخالت روسیه در انتخابات 2020 متهم کرده تا از این طریق به برنی سندرز نامزد پیشتاز دموکرات ها لطمه بزند.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۰    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اظهار نظری از آمادگی کامل خود مبنی بر امضای توافق صلح با گروه طالبان خبر داده است.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: رئیس جمهور آمریکا در اولین سفر خود به هند ساعاتی پیش وارد فرودگاه احمدآباد در غرب این کشور شد.
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۴    
غیرواقع بینانه نیست که بخشی از اقبال به برنی سندرز و افکار سوسیالیستی اش را متاثر از عملکرد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بدانیم. در سه سال و نیم ریاست جمهوری او، اوضاع به نفع ثروتمندان و به ضرر فقرا بوده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بنا به گزارش واشنگتن پست، رئیس جمهور آمریکا شخصا خواستار بلوکه شدن روند انتشار کتاب افشاگرانه مشاور امنیت ملی کاخ سفید شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سفر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به هند برای دیدار و گفتگو با ناریندرا مودی نخست وزیر هند، با انتقاد های گسترده مردم شهرهای هند مواجه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۰    
دستیار رئیس جمهور آمریکا در امور امنیت ملی گفت: اگر طالبان بر اساس توافقنامه صلح، به کاهش خشونت ها پایبند نباشند، بعید است که توافقنامه صلح امضا را کنیم.