جمعه ۳۰ تیرساعت ۰۷:۲۶Jul 2017 21

روزنامه کیهان - کیهان (kayhan.ir)

مهمترین خبرهای روزنامه کیهان بر روی ایمیل شما

روزنامه کیهان 27 اسفند 1393 روزنامه کیهان 26 اسفند 1394 روزنامه کیهان 27 اسفند 1395 روزنامه کیهان 30 فروردین 1396 روزنامه کیهان 31 اردیبهشت 1396 روزنامه کیهان 31 خرداد 1396 روزنامه کیهان 1 تیر 1396 روزنامه کیهان 2 تیر 1396 روزنامه کیهان 3 تیر 1396 روزنامه کیهان 5 تیر 1396 روزنامه کیهان 6 تیر 1396 روزنامه کیهان 7 تیر 1396 روزنامه کیهان 8 تیر 1396 روزنامه کیهان 9 تیر 1396 روزنامه کیهان 10 تیر 1396 روزنامه کیهان 11 تیر 1396 روزنامه کیهان 12 تیر 1396 روزنامه کیهان 13 تیر 1396 روزنامه کیهان 14 تیر 1396 روزنامه کیهان 15 تیر 1396 روزنامه کیهان 16 تیر 1396 روزنامه کیهان 17 تیر 1396 روزنامه کیهان 18 تیر 1396 روزنامه کیهان 19 تیر 1396 روزنامه کیهان 20 تیر 1396 روزنامه کیهان 21 تیر 1396 روزنامه کیهان 22 تیر 1396 روزنامه کیهان 23 تیر 1396 روزنامه کیهان 24 تیر 1396 روزنامه کیهان 25 تیر 1396 روزنامه کیهان 26 تیر 1396 روزنامه کیهان 27 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
سخنگوی دولت در نشست خبری در حالی قرارداد توتال را بی نظیر توصیف کرد که پیش از این نیز دولتمردان قرارداد کرسنت را با 18 میلیارد دلار ضرر برای کشور درجه یک خوانده بودند!
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
مراسم اربعین شهدای حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی در محل نمازخانه پارلمان برگزار شد. به گزارش فارس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه دولت به هیچ کس بدهکار نیست و به هیچ کس سهمیه نمی دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
رئیس سازمان پد افند غیرعامل با اشاره به تهدیدات سا یبری در نظام سلامت گفت: مردم باید آگاه باشند که گوشی های هوشمند امکان ارسال اطلاعات را در فضای سایبر ی دارند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
اینجا کشور اسلام است. اینجا نه کرملین قابل این است که ذکری ازش بشود و نه کاخ سیاه؛ اینجا کشور رسول خداست، اینجا کشور حضرت صادق است، اینجا پاسدارهای ما شرافت دارند بر کاخ نشین ها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی دیروز با یک فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
روزنامه اعتماد در یادداشتی به قلم یکی از فعالان اصلاحات پیرامون فرهنگ و انتقادهای فرهنگی به دولت نوشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
یک روزنامه آمریکایی نوشت سیر تحولات منطقه به نفع ایران پیش می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، از وجود برخی خبرهای نگران کننده مبنی بر معرفی افراد ضعیف و دوتابعیتی برای کابینه دوازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
یک سایت وابسته به ضدانقلاب می گوید سازمان تروریستی منافقین مزدوری و خدمت هایی برای آمریکا و اسرائیل کرده که هیچ گروه اپوزیسیون دیگری حاضر نیست آن را انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
دولت ترامپ در حالی پایبندی ایران به برجام را تایید کرد که همزمان 18 شرکت و فرد ایرانی و مرتبط با قدرت دفاعی و موشکی ایران را نیز مورد تحریم قرار داد!
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
معاون کنسولی وزارت امور خارجه، بدون توجه به رفتارهای تحقیرآمیز و نقض مکرر برجام از سوی واشنگتن، به منتقدان رفتارهای قلدرمآبانه آمریکا حمله کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله سیداحمد خاتمی در مصلای امام خمینی(ره)اقامه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * قرارداد نفتی سراسر خسارت دولت با توتال فرانسه نشان داد امتیاز دادن این دولت به خارجی ها در هسته ای ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
در آستانه سالروز شهادت مظلومانه امام صادق علیه السلام، ضمن تسلیت به عاشقان پاکباز و شیفته دل آن حضرت(ع)، این ستون را به سروده ای از شاعره متعهد کشورمان سرکار خانم وحیده افضلی اختصاص می دهیم. *** ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
کدام عار است؟ ندامت تتلو یا وطن فروشی و خیانت های شما؟! حضور امیر حسین مقصودلو (تتلو) در مراسم یک سالگی فارس پلاس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۱    
همه پرسی سوم مهرماه آینده منطقه کردی عراق برخلاف آنچه نوعاً تصور می شود آغازی بر حل یک مسئله تاریخی نیست بلکه آغازی بر یک مشغله امنیتی و سیاسی برای منطقه ای است که هنوز از بحران های قبلی قامت راست ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
کارگردان اولین فیلم با موضوع داعش معتقد است که دست هایی در کار است که اجازه به نمایش در آمدن این فیلم را نمی دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
رسانه ها از آغاز اکران یک فیلم مملو از شوخی های رکیک در روزهای آینده خبر دادند. سازمان سینمایی نیز در واکنش به این گزارش ها از رسانه ها خواست اگر راست می گویند، اسم فیلم را اعلام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
کاروان حامل پیکرهای پاک و مطهر 13 تن از شهیدان گمنام و 2 شهید تازه شناسایی شده دوران دفاع مقدس پس از ورود به مازندران با استقبال باشکوه مردم شهیدپرور شهرستان های آمل و بابل قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
تولید کننده مستند پرزیدنت؛ آکتور سینما از عدم صدور مجوز نمایش عمومی برای این فیلم از سوی وزارت ارشاد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: در تحولات منطقه، حوادث خیلی سنگینی را برای ما تدارک دیده بودند که همه اش هم فقط بخاطر ما و برای نابودی انقلاب اسلامی بود که شکست مفتضحانه ای هم متحمل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
معاون پرورشی وزارت آموزش وپرورش از فعال شدن 25 هزار پایگاه تابستانی برای اجرای برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان در کشور در تابستان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه متعلق به مردم است و ما باید پاسخگوی نیازهای آنها باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
بهره برداری از بندر جزیره هندورابی در استان هرمزگان روز سه شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
آنها که آیات ما را تکذیب کردند، به تدریج از جایی که نمی دانند، گرفتار مجازاتشان خواهیم کرد. و به آنها مهلت می دهم (تا مجازاتشان دردناک تر و حجت بر آنها تمام شود)، زیرا طرح و نقشه من ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: 60 هدف توسط نیروی قدس سپاه در اختیار نیروی هوا فضا قرار گرفت که با توجه به تأکید شفاهی و ابلاغ کتبی معظم له، مبنی بر مراقبت نسبت به عدم آسیب رسیدن به افراد غیرنظامی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
شهید محمود کاوه (ره): اگر امروز به انقلاب ما خدشه ای وارد شود، به مسلمانان جهان خدشه وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
انگلیس ایندیپندنت: شهردار لندن به دونالد ترامپ پیام داده که هیچ فرش قرمزی برای ورود وی به انگلیس پهن نخواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
روزنامه آمریکایی واشنگتن پست طی گزارشی اعلام کرده که بیش از 20 میلیون انسان در چهار کشور یمن، سومالی، سودان جنوبی و نیجریه به خاطر گرسنگی در آستانه مرگ قرار دارند؛ اما کسی به این مهم توجه نمی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
رهبر جمهوری خودخوانده دونتسک در شرق اوکراین با اعلام تشکیل یک کشور جدید به نام مالوروسیا (روسیه کوچک) رسماً اعلام استقلال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
رهبر بزرگ ترین حزب مخالفان ترکیه در پاسخ به اردوغان که تجمع بزرگ مخالفان را تجمع تروریست ها خوانده بود گفت: تجمعات ادامه خواهند داشت و ما به دنبال بیرون کردن اردوغان از قصرش هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
علمای بحرین به رأی گذاشتن احکام دین را در پارلمان، سبک شمردن اسلام و توهین به آن دانستند و تاکید کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
شورای روابط آمریکایی- اسلامی از افزایش شدید جرائم و جنایات نژادپرستانه علیه مسلمانان این کشور بعد از انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
سرویس خارجی- نیروهای ارتش سوریه و همپیمانان آن با بازپس گیری میادین نفتی در حومه های غرب و جنوب غرب الرقه، به حضور داعش در این منطقه پایان داده و به دروازه های دیرالزور رسیدند. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
یک سازمان فعال حقوق بشری در انگلیس درباره اعدام قریب الوقوع 12 فعال سیاسی عربستانی، یک کودک و یک معلول، ابراز نگرانی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
در پی اقدام رژیم صهیونیستی در بستن درهای مسجدالاقصی و محدودیت منع رفت و آمد برای نمازگزاران فلسطینی و خیز پارلمان این رژیم برای بلعیدن تمام قدس با طرح یکپارچه سازی قدس ، جنبش حماس و جهاد اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
منابع خبری می گویند کاخ سفید نام القاعده در سوریه را از فهرست تروریسم خود حذف کرده است، اقدامی که به خوبی چهره واقعی این کشور را برملا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
تحلیلگر مطرح جهان عرب، ایران و سوریه را دو برنده بزرگ تنش در روابط اعضای شورای همکاری خلیج فارس دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
سفیر عراق در عربستان از بازگشایی دو گذرگاه مرزی با این کشور و از سرگیری پروازها بین ریاض و جده با چهار شهر عراق از جمله نجف اشرف بعد از 27 سال خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
چارلز لیوتسی کهنه سرباز جنگ جهانی دوم از ایالت پنسیلوانیای آمریکا در 97 سالگی موفق به اخذ دیپلم شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
شاهزاده سعودی، در اقدامی عجیب برگردن گوسفندان خود گردنبند طلا انداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
مردی 50 ساله در آمریکا از یک روحانی مسیحی به دلیل آزار جنسی در دوران کودکی شکایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
دوقلوهای آمریکایی که از ناحیه جناق سینه به یکدیگر چسبیده بودند، با موفقیت جراحی خود را پشت سر گذاشته و زندگی مستقلی را تجربه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
رسانه های سوئیسی از کشف اجساد یخ زده زوجی که 75 سال قبل در کوهستان آلپ مفقود شده بودند، خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
رئیس بیمارستان ایران ایرانشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: دوقلوهای نیکشهری که از ناحیه سینه و شکم به هم چسبیده بودند به دلیل نبود امکانات پزشکی پیشرفته در ایرانشهر فوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری هشت نفر از عوامل تیراندازی در گرگان و رامیان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج گفت: طی یک درگیری مسلحانه هفت قبضه سلاح جنگی به همراه مقادیری مهمات و نارنجک از داخل خودروی یکی از اشرار مسلح شرق کشور کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
سرباز وظیفه جمعی پادگان آمادگاه ارتش آبیک روز دوشنبه در ساعت استراحت با سلاحی که در اختیار داشت اقدام به تیراندازی به سوی سربازان دیگر کرد و سه نفر را کشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
یک روحانی در شهر نیشابور توسط اراذل و اوباش مورد حمله با چاقو قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
جانشین پلیس پیشگیری نیروی انتظامی گفت: لباس های نیروهای انتظامی در راستای اجرای حقوق شهروندی به دوربین مجهز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه طرح توانبخشی و مراقبت از سالمندان در خانه به زودی در کشور اجرایی می شود، گفت: پوشش بیمه ای برای سالمندان در کشور گسترش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام یک باند خانوادگی تهیه و توزیع موادمخدر و کشف 700 کیلوگرم تریاک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
درگیری منجر به مرگ 2 خانواده تهران - ایرنا: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری قاتل یک فرد 35 ساله در نزاع خانوادگی در یکی از مناطق اطراف شهر دماوند، خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات دو نفر از همدستان بابک زنجانی صبح دیروز در شعبه 28 دادگاه انقلاب (شعبه هم عرض) به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
* هیئت رزمندگان اسلام تهران بزرگ، میدان امام حسین(ع) - مراسم عزاداری شهادت امام صادق(ع) با سخنرانی حجت الاسلام سیدمهدی حائری زاده و مداحی آقایان: سیدحسن احمدی، علی مهدوی نژاد و یوسف بالو ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
هم اکنون 57 درصد از ظرفیت مخازن سدهای تأمین آب شرب تهران پُر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
عملیات استخراج دومین ذخیره معدنی سرب و روی جهان و ساخت کارخانه های فرآوری سرب و روی، در مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در مهدی آباد بهادران شهرستان مهریز یزد آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
در حالی نرخ تورم در سال گذشته حدود 9 درصد بوده که شاخص قیمت تولیدکننده محصولات کشاورزان تنها دو درصد افزایش یافته که حاکی از فقیرتر شدن کشاورزان در سال 95 است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
رئیس سابق سازمان مالیاتی از گسترش روزافزون فعالیت های تجاری در فضای مجازی خبر داد که بدون پرداخت مالیات کار می کنند و حتی کالای قاچاق در آن عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری اعلام کرد: با توجه به تأکید وزیر جهاد کشاورزی، از سال آینده هیچگونه بهره برداری از جنگل های شمال کشور به مدت پنج تا 10 سال صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: طرح ضربتی اعطای وام ازدواج از اوایل مرداد تا پایان شهریورماه اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: علی رغم این که وضعیت رودخانه زاینده رود نسبت به سال گذشته مطلوب ارزیابی می شود، اما حال دریاچه ارومیه وخیم است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
آمار ضریب جینی که نشان دهنده فاصله طبقاتی می باشد در دولت یازدهم افزایش یافته و حتی در سال های 94 و 95 رکورد پنج سال اخیر را شکسته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
معاون وزیر نیرو اظهار داشت: شدت مصرف انرژی ایران 3 برابر متوسط جهانی و بیش از 10 برابر برخی کشورهای صنعتی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
* عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهدای چیتگر از تاریخ 28 تیر ماه آغازمی شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۱    
موج گرانی در بازار آهن و فولاد طی هفته های اخیر سبب نارضایتی مردم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
تیم بسکتبال ب ایران در ادامه رقابت های جام ویلیام جونز برابر هند به برتری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
* اعضای تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان برای حضور در رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا، دوشنبه شب راهی شهر بانکوک کشور تایلند شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
ملی پوش وزنه برداری ایران در واکنش به کناره گیری دو تیم از لیگ برتر گفت: تنها منبع درآمد وزنه برداران لیگ است و با این شرایط بهتر است آن را برگزار نکنند و یا برگزاری آن را به تعویق بیاندازند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
فدراسیون دوچرخه سواری ایران با وجود اینکه اعلام کرده بود اگر رکابزنی تست سلامت ندهد در هیچ رویداد داخلی و خارجی حق شرکت ندارد اما یک رکابزن قرار است پس از بازگشت از تور آسیایی در تست سلامت شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
دبیر فدراسیون بوکس اعلام کرد: حضور بوکسورهای سابق در تیم ملی با موفقیت در رقابت های انتخابی درون اردویی امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
نوشاد عالمیان و ندا شهسواری برای حضور در کاپ پینگ پنگ آسیا از سوی کنفدراسیون اسیا دعوت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
دور جدید اردو های تیم ملی شنای ایران برای حضور در بازی های داخل سالن ترکمنستان با 10 شناگر پیگیری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
سیامند رحمان، قهرمان پارالمپیک ریو بنا به درخواست مسئولان کشور ژاپن و برای انجام یکسری تدارکات لازم برای پارالمپیک 2020 ، 31 تیر ماه عازم ژاپن می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو برای حضور در رقابت های هنرهای رزمی آسیا با شناخت ترکیب اصلی نفرات اعزامی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
دستگیری رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا و نایب رئیس فیفا آنخل ماریا ویار به علت فساد و رسوایی توسط پلیس اسپانیا دستگیر شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
لغو دربی آلمان و دوری 20 روزه منشا از پرسپولیس سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دربی آلمان برگزار نمی شود و خود را برای سوپر جام آماده می کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
روسای برخی از فدراسیون های ورزشی در نامه ای مشترک به رئیس کمیته ملی المپیک نسبت به روند غیرقانونی تائید اساسنامه این کمیته اعتراض کرده و خواستار اعمال قانون در این زمینه شدند. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
عسگر غمگسار در سال 1339 در خانواده ای مذهبی و در روستای پایین محله نالکیاشر یکی از روستاهای لنگرود دیده به جهان گشود. و اولین فرزند خانواده بود. دوران زندگیش را در زادگاهش گذراند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
یکی از کلید واژه های مهمی که رهبر فرزانه انقلاب بارها بر آن تأکید ورزیده اند، مسأله نفوذ و به تبع آن ضرورت هوشیاری نیروهای انقلاب جهت شناسایی عناصر نفوذی و ممانعت از رخنه این جماعت ضد نظام به دستگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
تصاویری از بدرقه اولین گروه جهادی دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ (طرح هجرت به اختیار ) در دانشگاه صنعتی شریف- تیرماه 96
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نحوه و میزان اجرای مصوبات شورایعالی آب را پیگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
عملیات فاز نخست اجرایی ایست اجباری طرح جامع پایانه مرزی رازی با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
نخستین اتوبوس حاوی سامانه سرمایشی از نوع کولر آبی سیستان و بلوچستان با حضور شماری از مسئولان استانی در زاهدان رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: اگر ظرف 10 روز آینده وضعیت کارخانه ها و واحدهای صنعتی بدون مدیر یا دارای مدیر پروازی تامین اجتماعی مشخص نشود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: 47 درصد روستاهای خراسان جنوبی به دلیل خشکسالی از بین رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از آغاز گشت هوایی پلیس در جاده های استان گیلان با استفاده از هواپیمای پیشرفته جایروپلن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
مفهوم استعاری آتش به اختیار بحث ها و گفت وگوهای فراوانی را دامن زده، با استدلال جدید رهبر انقلاب در دومین خطبه نماز عید فطر وارد مرحله ای تازه شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
کار از شاید و اما و اگر گذشته و گویا بسیاری از سخنان به دایره فراموشی و از یاد رفتن می رود. اما می خواهم بدون تعارف و کاملا واضح و رسا مخاطب این سخنانم را شخص رئیس جمهور محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
بزرگ ترین نیروگاه تولید همزمان برق و حرارت صنعتی کشور در سفر قائم مقام وزیر نیرو به یزد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
نماینده مردم چناران در مجلس گفت: آقای نوبخت وعده اعتبار 20 میلیارد تومانی برای قطار برقی چناران به مشهد را داده بود که هنوز عملی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
مدیرکل گمرک شهرستان قشم از تحقق تلاش مستمر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و نمایندگان این شهرستان در مجلس شورای اسلامی برای خروج خودروهای پلاک قشم به سرزمین اصلی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
گرمای هوا علت خروج قطارهای خوزستان از ریل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
فرصت تولید و اشتغال ساری - خبرنگار کیهان: استاندار مازندران گفت: مازندران در مسیر کریدور شمال - جنوب و دسترسی به بازارهای بین المللی فرصت های ارزشمندی برای افزایش تولید و اشتغال و صادرات دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت حمایت از کشاورزان به ویژه برنج کاران گیلانی گفت: تا زمان برداشت و توزیع برنج داخلی، واردات برنج متوقف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از آمادگی کامل این مجموعه برای پذیرش و تردد زائران در ایام اربعین حسینی از مرز خسروی در شهرستان قصرشیرین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
وزیر جهاد کشاورزی از افزایش طرح مقابله با ریزگردها در مناطق فوق بحرانی خوزستان از 42 هزار هکتار به 62 هزار هکتار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۱    
مرتضی صفار هرندی توده ای ها همچنین به یک دسته بندی جعلی در بین نیروهای خط امامی (حجتیه ای و غیرحجتیه ای) به شدت علاقه مند بودند ...
مشاهده نتایج بیشتر...