پنجشنبه ۲۸ تیرساعت ۱۲:۴۰Jul 2018 19

روزنامه کیهان - کیهان (kayhan.ir)

مهمترین خبرهای روزنامه کیهان بر روی ایمیل شما

روزنامه کیهان 27 اسفند 1393 روزنامه کیهان 26 اسفند 1394 روزنامه کیهان 27 اسفند 1395 روزنامه کیهان 27 اسفند 1396 روزنامه کیهان 31 فروردین 1397 روزنامه کیهان 31 اردیبهشت 1397 روزنامه کیهان 30 خرداد 1397 روزنامه کیهان 1 تیر 1397 روزنامه کیهان 2 تیر 1397 روزنامه کیهان 3 تیر 1397 روزنامه کیهان 4 تیر 1397 روزنامه کیهان 5 تیر 1397 روزنامه کیهان 6 تیر 1397 روزنامه کیهان 7 تیر 1397 روزنامه کیهان 8 تیر 1397 روزنامه کیهان 9 تیر 1397 روزنامه کیهان 10 تیر 1397 روزنامه کیهان 11 تیر 1397 روزنامه کیهان 12 تیر 1397 روزنامه کیهان 13 تیر 1397 روزنامه کیهان 14 تیر 1397 روزنامه کیهان 15 تیر 1397 روزنامه کیهان 16 تیر 1397 روزنامه کیهان 17 تیر 1397 روزنامه کیهان 18 تیر 1397 روزنامه کیهان 19 تیر 1397 روزنامه کیهان 20 تیر 1397 روزنامه کیهان 21 تیر 1397 روزنامه کیهان 22 تیر 1397 روزنامه کیهان 23 تیر 1397 روزنامه کیهان 24 تیر 1397 روزنامه کیهان 25 تیر 1397 روزنامه کیهان 26 تیر 1397 روزنامه کیهان 27 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
یکی از اتفاقات تلخی که در دولت روحانی رخ داد، معطل نگه داشتن اقتصاد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با وجود اقدامات بسیار بزرگ برای کاهش تورم به زیر 10 درصد اما نتوانستیم آن را به مردم اطلاع دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
محافل غربگرا در حالی درباره عواطف مادرانه رئیس جمهور کرواسی در حاشیه اختتامیه جام جهانی فوتبال مانور دادند که وی در جنایت های سازمان ناتو شریک است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: در سفر سال پیش حجت الاسلام روحانی به نیویورک، ترامپ 8 بار درخواست گفت وگو و ملاقات با رئیس جمهور را از تیم ایرانی کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اعلام این خبر که مذاکره ولایتی با پوتین بنا بر درخواست روحانی از رهبر انقلاب انجام شده است ، گفت:ولایتی ماموریتی از جانب رئیس جمهور را اجرا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
خبر دوتابعیتی بودن سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در فنلاند، بلافاصله پس از انتشار، به یک خبر داغ- و البته بسیار مهم- تبدیل شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
روزنامه های حامی دولت و طیف موسوم به اصلاح طلب دیروز درباره تسهیلات 80میلیارد یورویی(بعضی از منابع یورو و بعضی دلار عنوان کرده اند) اروپا به ایران نوشتند این درحالی است که رقم 80میلیارد یورو کل ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
گفت: مگر همین سه روز پیش، وزیر خارجه آمریکا اعلام نکرده بود که ابتدا باید کره شمالی خلع سلاح شود تا بعد درباره بهبود روابط آمریکا و کره تصمیم بگیریم؟! ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * همان طوری که رهبر معظم انقلاب و سران قوا بر برخورد با مفسدان اقتصادی تأکید داشتند انتظار می رود دستگاه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
کشف دیرهنگام مکانیسم ماشه و انصراف از شکایت به کمیسیون مشترک برجام وزارت خارجه در حالی به دیوان لاهه شکایت کرد که مکانیزم شکایت در سند برجام وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
1- همزمان با خط و نشان کشیدن های آمریکا و غرب برای ایران و طرف های تجاری تهران، با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۵    
ستاد تنظیم بازار در جلسه اخیر خود با وجود درخواست های متعدد تولیدکنندگان اجازه افزایش قیمت به هیچ کالایی نداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۵    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: 30 درصد جمعیت شهری معادل 19 میلیون نفر در بافت های نابسامان شهری زندگی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۵    
دادستان انتظامی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور از آخرین اخطار خود به بانک ها و موسسات اعتباری که به این سازمان اطلاعات مورد نیاز پایگاه اطلاعات مودیان را نمی دهند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۵    
طی چند روز گذشته 34 کانتینر گازوئیل قاچاق در بندر شهید رجایی کشف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۵    
جمعی از جوانان نخبه و انقلابی کشور در بیانیه ای اعلام کردند: مهم ترین اقدام دولت ارائه بسته حفظ ارزش پول مردم با قابلیت سرمایه گذاری نقدینگی عمومی مردم در حوزه انرژی و نفت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۵    
با وجود جوسازی رسانه ای برای وخیم نشان دادن شرایط کشور، آمارهای جدید فائو نشان می دهد ایران رتبه های دوم تا نهم در تولید 21 محصول مهم کشاورزی جهان را به خود اختصاص داده که نشان دهنده ضریب بالای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۵    
13 انجمن و اتحادیه با ارسال نامه ای به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، از نمایندگان خواستند تا درخصوص لایحه افزایش مناطق آزاد، منافع ملی را بر منافع بخشی یا استانی ترجیح دهند چراکه افزایش این مناطق ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۵    
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: تاکنون 5/5 میلیون تن گندم به نرخ تضمینی از کشاورزان خریداری شده که 53 درصد بهای آن پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۵    
در سه ماهه گذشته، بانک مرکزی برای سفرهای خارجی که عمدتا تفریحی بودند، یارانه هزار و 250 میلیارد تومانی در اختیار عده ای قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۵    
مدیرعامل شرکت مپنا از افزایش 160 مگاواتی ظرفیت تولید برق کشور تا 10 روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
رئیس جمهور مستعفی یمن در اظهاراتی اعلام کرد، از حملات هوایی ائتلاف سعودی در یمن که تاکنون غیرنظامیان بسیاری را قربانی کرده، متأسف نیست!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
روزنامه گاردین طی سرمقاله دیروز خود با اشاره به بحران برگزیت در نظام سیاسی انگلیس دولت ترزا می را به بی کفایتی متهم کرد و نوشت: ترزا می قادر به اداره امور نیست .
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
سخنگوی گردان های حزب الله عراق می گوید، آمریکا و عربستان فتنه گران را به صف اول تظاهرات در شهرهای جنوبی عراق می کشانند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
در راستای اصلاحات محمد بن سلمان ، وزارت اوقاف عربستان، حذف دروس اسلامی را از مدارس این کشور آغاز کرد. گفته می شود آل سعود به دنبال حاکم کردن ارزش های لیبرالیستی در عربستان است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در تحلیلی درباره سخنان رئیس جمهور این کشور که دیگران را احمق و خودش را فردی با ذکاوت می داند نوشته: ما آمریکایی ها به شدت احمق هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
120 اتوبوس براساس توافق میان دمشق و تروریست ها، برای خارج کردن حدود 7000 شیعه از شهرک های تحت محاصره فوعه و کفریا در شمال سوریه، وارد این دو شهرک شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
رئیس جمهور آمریکا در تازه ترین اظهارنظر در رابطه با توافق کره شمالی ، طی یک عقب نشینی محسوس اعلام کرده هیچ محدودیت زمانی برای خلع سلاح پیونگ یانگ در نظر گرفته نشده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
پس از اینکه تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد ارتش رژیم صهیونیستی برای اقدام نظامی علیه غزه (در صورت عدم توقف ارسال بادبادک های آتش زا) آماده می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
یک نشریه انگلیسی ضمن انتشار گزارشی به رابطه بسیار خوب ایران و عراق اشاره و اعتراف کرده ایران قوی ترین بازیگر در عراق است و کسانی که به دنبال برهم زدن این روابط هستند در توهم به سر می برند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
محمد صالح الاحمر وابسته نظامی دولت مستعفی و فراری یمن در بحرین و برادر ناتنی علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق یمن بر اثر انفجار خودروی کاروان او در مارب واقع در شمال شرقی استان صنعاء کشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
آمار و ارقام منتشر شده نشان می دهد انگلیس سال گذشته ارزش سلاح های صادراتی خود را به کشورهایی که در فهرست دولت این کشور در زمینه نقض حقوق بشر قرار دارند، تقریبا دو برابر کرده است!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
نشست هماهنگی کادر سرپرستی بازی های آسیایی با سرپرستان تیم های اعزامی در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
* به منظور شرکت در یازدهمین دوره رقابت های قهرمانی کاراته دانشجویان جهان تیم کاراته دانشجویان کشور با همکاری فدراسیون کاراته با ترکیب 18 ورزشکار خانم و آقا عازم کشور ژاپن شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
نوشاد و نیما عالمیان هرکدام با یک پیروزی و یک شکست در دور مقدماتی تنیس روی میز تور جهانی پلاتینیوم، از صعود به دور نهایی بازماندند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
سازمان لیگ و رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هر کدام به طور مجزا نسبت به مسائل مطرح شده پیرامون لغو دیدار سوپرجام فوتبال ایران واکنش نشان دادند و عنوان کردند کمیته انضباطی تصمیم نهایی را در این ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
مرتضی شریفی دریافت کننده 20 ساله تیم ملی والیبال ایران با عقد قراردادی راهی تیم والیبال ورونا ایتالیا شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
پلیس اندونزی در آستانه بازی های آسیایی 2018 برای برقراری امنیت در پایتخت یازده خلافکار را کشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
دو قهرمان کشتی آزاد و فرنگی کشتی جهان با انتشار پست هایی در صفحات شخصی خود نسبت به عدم حمایت مسئولان از کشتی گلایه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: با ترکیب اصلی به بازی های آسیایی جاکارتا می رویم و تکواندوکاران شرایط خوبی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
داور برجسته ایران در جام جهانی 2018 روسیه می گوید علی رغم این که 10 سال فوتبالیست بوده، داوری کردن را به فوتبال بازی کردن ترجیح می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
سایت گاردین با امتیازدهی به عملکرد بازیکنان حاضر در جام جهانی 2018 روسیه در هر مسابقه، علیرضا بیرانوند را بهترین بازیکن جام معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
بازیکنان و سرمربی تیم ملی کرواسی 23 میلیون یورو دریافتی خود از جام جهانی 2018 روسیه را به یک موسسه کودکان اهدا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
واکنش کلانی به شایعه دخالت او و استیلی در فهرست تیم ملی امید عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال می گوید استیلی هیچ نقشی در انتخاب بازیکنان تیم امید نداشته و کرانچار با برگزاری چند مرحله اردو ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
مدیریت باشگاه استقلال دستخوش تغییرات شد؛ سید رضا افتخاری روز چهارشنبه کناره گیری خود را اعلام کرد تا طی روزهای آینده فرد دیگری به عنوان سرپرست یا مدیرعامل استقلال معرفی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
دانش آموز شهید مهرداد عزیزاللهی مهرماه سال1346 در شهر اصفهان و در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد. دوران کودکی را در کنار برادرش مسعود که او نیز به فیض شهادت نائل شده، سپری کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
به دنبال عمل هنجارشکنانه کولیندا کیتاروویچ، رئیس جمهوری زن کرواسی که در مراسم اهدای جام جهانی روسیه، همه بازیکنان دو تیم فرانسه و کرواسی و همچنین رئیس جمهوری فرانسه را در آغوش کشیده و بوسید و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
پرداخت های میلیاردی به دو مجری تلویزیونی با عناوین هدیه و تبلیغات تازه ترین موارد آشکار شده از پرونده تخلفات مالی موسسه ثامن الحجج است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
برگزاری تجمع عوامل یک فیلم سینمایی(!) در مقابل سازمان فرهنگی هنری شهرداری، اقدامی جهت خارج کردن موسسه تصویر شهر از مدیریتی با گرایش متعهدانه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
یکی از بازیگران سینما و تلویزیون که در چند سال اخیر دچار حاشیه های فراوانی شده است، این بار با انتشار فیلمی مدعی ناامنی بی سابقه در کشور شد و از مردم خواست مراقب فرزندان خود باشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایران در تولید مقاله های پزشکی دنیا از رتبه بیستم در سال 2011 به رتبه هفدهم در سال 2017 رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
پیکر مادر سردار شهید مصطفی و رسول ردانی پور صبح امروز در اصفهان تشییع و در گلستان شهدای این شهر به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
رئیس کمیته جست وجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر پاک 75 شهید دوران هشت سال دفاع مقدس دیروز در آیینی از مرز شلمچه در خوزستان به میهن بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
علی رغم اینکه وزیر علوم روز سه شنبه مدعی شده بود که هیچ بازدیدی از دانشگاه های کشور توسط آژانس صورت نگرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
اولین گروه از زائران ایرانی حج تمتع در حالی کشور را به مقصد عربستان سعودی ترک کرد که در مراسم بدرقه آنان به جداسازی ترمینال حجاج از سایر پروازها و تدارک سالنی ویژه جانبازان اشاره شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
مشاور ارشد مقام معظم رهبری در امور بین الملل با تاکید بر این که حضور ایران در سوریه بنا به درخواست دولت قانونی دمشق بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
جمعه ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم فردا به عشق فاطمه شمشیر می زنیم ما را نبی قبیله سلمان خطاب کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
همزمان با دهه پربرکت کرامت برگزیدگان سومین دوره جایزه جهانی گوهرشاد در مشهد معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
رهبر معظم انقلاب: روشنفکر حقیقی جماعت حزب الله اند، روشنفکر اینها هستند. غیر جماعت حزب الله، یا مرتجعند، یا وابسته اند، یا مقلدند، آنهم مقلدهای بد و زشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
فاطمه زهرا آقاملایی دختر هشت ساله کرمانی ضمن نگارش نامه ای به سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی جوایزی را که در طول دوران تحصیلش به دست آورده بود به وی اهدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
پلیس هند از ریزش یک ساختمان 6 طبقه در نزدیکی دهلی نو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
دولت آمریکا حدود 65 هزار دلار برای اقامت کارکنان کاخ سفید در مجموعه تورنبری گلف ریزورت دونالد ترامپ، پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
دیلی میل در مطلبی به مقایسه هواپیماهای خصوصی روسای جمهور آمریکا و روسیه پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
دادستان عمومی و انقلاب شیراز از دستگیری مربی ورزشی متجاوز به یک نوآموز در شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور گفت: آخر هفته دمای هوا در نوار شمالی کشور افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از تغییر ساعت پذیرش در مراکز تعویض پلاک در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از آنجایی که گروهک های تروریستی مشکلات امنیتی و اختلافات قومی و مذهبی برای مردم دو کشور دوست و همسایه ایران و پاکستان ایجاد می کنند ضروری است دولت پاکستان با آنان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری گفت: در حال حاضر 12 هزار نفر به دلیل صدور چک بی محل در زندان به سر می برند، که در صورت اصلاح قانون چک، دیگر شاهد این تعداد زندانی چک نخواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
صبح دیروز یکی از شعب بانک ملی در محدوده نعمت آباد مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گالیکش در شرق استان گلستان از وقوع آتش سوزی در جنگل های نیلکوه در مجاورت کارخانه سیمان پیوند این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از تایید حکم دو نفر از اعضای گروه تروریستی داعش در دادگاه تجدیدنظر این استان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
رئیس قوه قضائیه، دستورالعمل اجرایی کنترل مجرمان حرفه ای و سابقه دار را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
گشت مشترک تعزیرات و بازدید از فروشگاه های لوازم خانگی دیروز با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی در محدوده سه راه امین حضور تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
کشف مواد افیونی اهواز- خبرنگار کیهان: فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف انواع مواد افیونی در این استان خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره خبر حساب برخی از آقازاده ها در خارج کشور گفت: مجلس در حال بررسی این مورد است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نخستین مرحله از پاداش پایان خدمت سال 96 فرهنگیان هفته آینده از خزانه دریافت و بین فرهنگیان بازنشسته پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس از بازداشت یکی از مقامات مرتبط با ثبت سفارش های غیر قانونی واردات خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
انتصاب برخی افراد به عنوان سفرای جمهوری اسلامی ایران، نشان می دهد که سوابق مدیریتی و شایستگی افراد و همچنین مسائل امنیتی و نظارتی کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
همه کمبودها، سقوط ها، لغزش ها و مشکلاتی که در زندگی انسان وجود دارد به دو عامل اصلی باز می گردد و آن، عدم آگاهی و هوای نفس است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
استاد برجسته درس خارج حوزه با اشاره به مشکلات کشور، مدیریت صحیح را راه برون رفت از مشکلات دانست و گفت: وحدت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
نماینده اصلاح طلب حامی دولت گفت: برای ریاست جمهوری آقای روحانی، همه ما مایه گذاشتیم. خدا می داند که از روی مردم شرمنده ایم. خدا می داند که من از روی مردم خجالت می کشم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
جمعی از اقتصاددانان حوزوی تأکید کردند: ادامه وضعیت موجود و دل بستن به سراب گشایش اقتصادی از طریق توافق با غرب، همچنان اقتصاد کشور را در بلاتکلیفی نگه داشته و مشکلات اقتصادی را بیش تر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
اشاره: اعتراضات هزاران نفری مردم جنوب عراق به فساد دولتی و خدمات رسانی ضعیف نهادهای وابسته به دولت، که طی روزهای اخیر در بصره کم و بیش ادامه داشت، جمعه گذشته از شهر بصره به شهرهای ناصریه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
سید محمد امین آبادی اشاره نبرد سوریه روزهای بسیار حساسی را پشت سر می گذارد در داخل سوریه موازنه قوا به ضرر تروریست ها و به نفع ارتش و نیروهای مقاومت تغییر کرده و گروه های تروریستی یکی پس از دیگری ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
آمریکا و رژیم صهیونیستی در راستای افزایش فشار بر ایران، کارگروه مشترکی را برای ایجاد نارضایتی داخلی در ایران تشکیل داده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
علی اکبری این که برخی از افراد و جریانات سیاسی تمایل دارند که بتوانند جریان دانشجویی را به نفع منافع خویش مصادره نموده و در مواقع ضروری با استفاده از این اهرم و به میدان کشاندن جریانات دانشجویی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
معصومه پور صادقی کمتر از یک سال پیش بود که محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان پس از کسب رای اعتماد مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما از برنامه وزارت امور خارجه برای احیای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
آیت الله حسین مظاهری یکی از گناهان بزرگ در اسلام، بدحجابی و بی حجابی است، پروردگار عالم در قرآن بیش ازده آیه راجع به حجاب و بی حجابی وبدحجابی صحبت دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
پرسش: از منظر آموزه های وحیانی عمده ترین شرایط، ویژگی ها و صفات مشترک مدیران و فرماندهان چیست؟ پاسخ: ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
قال الامام علی(ع): یستدل علی ادبار الدول باربع: تضییع الاصول، و التمسک بالفروع، و تقدیم الاراذل، و تاخیر الافاضل ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
علی محمدی جورکویه در مطلب حاضرنویسنده به بررسی عوامل ناکامی حاکمیت مسلمانان پس از چندین قرن در اندلس پرداخته و بر ضرورت عبرت گیری از آن و پیشگیری از تکرار چنین تراژدی تلخ تاکید کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
سال هفتم هجری پیامبر گرامی اسلام(ص) همراه هزار و ششصد نفر سرباز برای فتح قلعه خیبر که در 32 فرسخی مدینه قرار داشت روانه شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
فریده شریفی هنر از همان زمان بدو خلقت با انسان متولد شد و در وجود او متجلی گشت، انسان های اولیه هنرخویش را با کشیدن نقاشی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۴    
کتاب اسم تو مصطفاست ، روایت زندگی شهید مصطفی صدرزاده به زبان همسرش است که دیروز در یکی از مدارس تهران رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۴    
از چهار دهه فعالیت ادبی ابوطالب مظفری شاعر افغانستانی مقیم ایران در چهل و چهارمین شب شاعر تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۴    
در جلسه 449 شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما درباره پخش مستند بیراهه در رسانه ملی تصمیماتی اخذ شد. در این جلسه پس از بررسی و استماع گزارش های واصله، مصوبات زیر درباره پخش مستند بیراهه به تصویب رسید:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۴    
رادیو زمانه وابسته به سرویس اطلاعاتی هلند، با مرگ جاسوس آمریکا در ایران، نوحه سرایی کرد.به گزارش کیهان ، این رسانه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۴    
سید محمدسعید مدنی 1- و لاضربنک بسیفی، الذی ما ضربت به احداٌ الا دخل النار (با شمشیری تو را می زنم که هرکس را با آن زدم به آتش جهنم درآمد). ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۴    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * دولتمردان قدر حمایت ها و محبت های پدرانه رهبری را بدانند و شکر آن را در عمل نه در شعار به جا بیاورند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۴    
آیا روسیه غیر قابل اعتماد است؟ برقراری روابط استراتژیک با این کشور درست است یا غلط؟ اینکه، آمریکا و اروپا در برجام بدعهدی کردند، پس قابل اعتماد نیستند لذا باید به سمت روسیه، هند ...
مشاهده نتایج بیشتر...