سه شنبه ۱۷ تیرساعت ۰۱:۱۳Jul 2020 7

روزنامه کیهان - کیهان (kayhan.ir)

 

مهمترین خبرهای روزنامه کیهان بر روی ایمیل شما

روزنامه کیهان 27 اسفند 1393 روزنامه کیهان 26 اسفند 1394 روزنامه کیهان 27 اسفند 1395 روزنامه کیهان 27 اسفند 1396 روزنامه کیهان 27 اسفند 1397 روزنامه کیهان 27 اسفند 1398 روزنامه کیهان 31 فروردین 1399 روزنامه کیهان 31 اردیبهشت 1399 روزنامه کیهان 31 خرداد 1399 روزنامه کیهان 1 تیر 1399 روزنامه کیهان 2 تیر 1399 روزنامه کیهان 3 تیر 1399 روزنامه کیهان 4 تیر 1399 روزنامه کیهان 5 تیر 1399 روزنامه کیهان 6 تیر 1399 روزنامه کیهان 7 تیر 1399 روزنامه کیهان 8 تیر 1399 روزنامه کیهان 9 تیر 1399 روزنامه کیهان 10 تیر 1399 روزنامه کیهان 11 تیر 1399 روزنامه کیهان 12 تیر 1399 روزنامه کیهان 13 تیر 1399 روزنامه کیهان 14 تیر 1399 روزنامه کیهان 15 تیر 1399 روزنامه کیهان 16 تیر 1399 
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ارتش ترکیه آب آشامیدنی بیش از یک میلیون غیرنظامی ساکن شهر حسکه و حومه آن را قطع کرد. این در شرایطی است که دمای بالای هوا و خطر ویروس کرونا ، نیاز به آب را دو چندان کرده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
یک سناتور دموکرات آمریکایی با اشاره به مرگ و میر تعداد زیادی از یمنی های مبتلا به ویروس کرونا گفت که در این بحبوحه، آمریکا نیز در حال بمباران آنهاست.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور مخلوع سودان در مقابل دادستان کل در خارطوم حاضر شد و برای پرونده اعدام 28 افسر ارتش سودان در سال 1990 مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
صدها نفر در بلژیک علیه حکم دادگاه قانون اساسی این کشور که ممنوعیت استفاده از حجاب در دانشگاه را صادر کرده، اعتراض کردند و برای دفاع از حق استفاده از حجاب به خیابان ها آمدند ...
  ۲ ساعت پیش    
نشریه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی از وضعیت اسفناک مدیریت بحران کرونا در آمریکا نوشت وعده های ترامپ برای کمرنگ شدن شیوع کرونا و تقویت اقتصاد آمریکا دود شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی فاش کرده که، عربستان ، امارات و مصر خیال تل آویو را بابت عدم مخالفت با طرح اشغال کرانه باختری راحت کرده اند. این سه در ظاهر خود را مخالف این طرح نشان می دادند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سکوت و انفعال دولت مصطفی کاظمی در برابر اقدامات تجاوزکارانه آمریکا، باعث شد که برخی نمایندگان پارلمان عراق موضوع استیضاح دولت کاظمی را به میان بکشند.
  ۲ ساعت پیش    
نگاهی به شاخص های اقتصادی نمایان می کند که سرعتِ رشدِ اقتصادِ سرمایه داریِ آمریکا، اروپا و دیگرانی که الگوی سرمایه داری را پی می گیرند در حال کُند شدن است ...
  ۲ ساعت پیش    
همزمان با جشن های سالروز استقلال آمریکا خشونت های مسلحانه نیز در این کشور به شدت افزایش پیدا کرده طوری که ترامپ تهدید کرد اگر ایالت ها قادر به جلوگیری از این وضع نباشند دولت وارد عمل می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گلوبال تایمز، ارگان رسمی دولت چین با اشاره به ورود دو ناو آمریکایی به دریای چین جنوبی هشدار داده هر زمان که بخواهند ناوهای آمریکا را قرار می دهند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دولت مصر فعالان اجتماعی و پزشکانی که نسبت به مدیریت مقابله با ویروس کرونا انتقاد دارند را بازداشت می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی از اخراج 40 خبرنگار و روزنامه نگار از رسانه های مختلف صهیونیستی با انگیزه های سیاسی از جمله رویکرد انتقادی نسبت به بنیامین نتانیاهو خبر داده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر طرح ملی تکاپو با اشاره به سودجویی بیش از 20برابری دلالان خارجی از زعفران ایرانی اظهار کرد: هر کیلو زعفران ایرانی را 300 دلار می خرند اما به قیمت حداقل 7 هزار دلار می فروشند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بازار مسکن گفت: سازمان بازرسی پیگرد ترک فعل های صورت گرفته را در دستور کار خود قرار داده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: مشترکان با کاهش 10 درصدی مصرف برق می توانند شاهد کاهش 20 درصدی هزینه قبوض خود باشند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اینکه بازگشایی های اخیر سبب شد که شرایط نسبت به قبل کمی تغییر کند ...
  ۲ ساعت پیش    
این روزها نام یک مرد جوان در رسانه ها و فضای مجازی به عنوان قهرمان یک حادثه تلخ مطرح است، جوانی که نشان داد راه پهلوانان و جوانمردان در این سرزمین هرگز خالی نخواهد ماند.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صادرات و واردات اتاق بازرگانی فارس با گلایه صادرکنندگان از بخشنامه های بانک مرکزی گفت: سودجویی برخی از ارز 4200 تومانی را نباید پای همه صادرکنندگان حساب کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید با اینکه هدف اصلی اصل 44، کاهش تصدی گری دولت در اقتصاد است، اما تاکنون فقط 18 درصد واگذاری ها، به بخش خصوصیِ واقعی، رسیده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات از تشکیل هیئت حسابرسی ویژه جهت رسیدگی و نظارت بر شرکت ها جهت بازگشت ارزهای صادراتی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
توجه کنید که قلم های شما و زبان های شما مسلسل نباشد و به سینه این جوان های ما وارد بشود، و آن وقت بگویید که به ما حمله شده است! شما هم حمله کردید.. ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
نشست مشترک مجلس و وزارت صمت با موضوع راهکارهای رفع مشکلات ارزی کشور با حضور رئیس مجلس برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه اصلاح طلب اعتماد روز گذشته در گزارش اقتصادی خود با عنوان بازگشت دستمزد کارگران به زیر 100 دلار نوشت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۹۵ سایت دیگر  
طبق مصوبات جدید دستگاه های اجرایی صادرات ماسک و تخم مرغ ممنوع شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
صبح دیروز با حضور جعفر ربیعی، مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و هیئت همراه در شرکت پتروشیمی شهید تندگویان از گرید S670TG چادر مشکی برای اولین بار در کشور رونمایی شد.
  ۲ ساعت پیش    
با نهایت تاسف مطلع شدیم همکارمان آقای محمد خوش بیان در غم از دست دادن مادر گرامی اش به سوگ نشسته است. ضمن تسلیت به ایشان برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزو داریم.
  ۲ ساعت پیش    
در حالی که رئیس بانک مرکزی سعی بر اصلاح مدیریت پولی دارد، برخی فشارهای مالی دولت این روند را تهدید می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اخیراً نهاد ریاست جمهوری در نامه ای به کیهان با امضای علیرضا معزی (دبیر شورای اطلاع رسانی دولت) تصریح کرد تلاش و فداکاری دولت در هر کوی و برزنی ثبت است.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
در حالی که مدیران دولت و وزارت خارجه پیش از این اعلام می کردند برجام، مسیر شورای امنیت را بسته است، معاون وزیر خارجه گفت: با قطعنامه اخیر آژانس علیه ایران ...
  ۲ ساعت پیش    
روزنامه اعتماد می گوید حراج 18 میلیارد دلار ارز دولتی، زیر سر روحانی بود که به نام جهانگیری تمام شد و اگر کابینه شجاعی داشته باشیم چنین رفتارهای غیرکارشناسی رخ نمی داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین مخالفت مسکو با به کارگیری مکانیسم ماشه به منظور حل اختلافات موجود در برجام را اعلام کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: سیاست دستگاه قضایی پیگیری و مواخذه مدیری است که مسئولیت قانونی و شرعی دارد.
  ۲ ساعت پیش    
گفت: شبکه تلویزیونی فاکس نیوز وابسته به پنتاگون و از حامیان ترامپ اعلام کرده که سرکوب تظاهرات فراگیر مردم آمریکا، محبوبیت ترامپ را به شدت کاهش داده است. ...
  ۲ ساعت پیش    
اعتماد: اعضای دولت باید با دلار 4200 تومانی مخالفت می کردند روزنامه اعتماد می گوید حراج 18 میلیارد دلار ارز دولتی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
1- اتفاق دوگانه ای در حال وقوع است؛ گسترش بی اعتمادی عمومی به جریان ترویج کننده خوش بینی نسبت به استکبار، و افزایش اقبال مردم به کارکردهای انقلابی ...
  ۲ ساعت پیش    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * آقای ظریف! ساعت انشاء تمام شده و نمایندگان مجلس یازدهم وکیل الدوله نیستند. باید پاسخ شفاف بدهید ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از سقوط یک کارگر ساختمانی از محفظه آسانسور ساختمان نیمه کاره در همدان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لارستان از کشف عتیقه جات چهار هزار ساله در لارستان استان فارس خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 746 دستگاه ارز دیجیتال خارجی قاچاق در بازرسی از یک شرکت صنعتی تعطیل شده در شهرستان ساوه خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون و سخنگوی ستاد کرونای استانداری اصفهان از ابتلای خود و دو تن دیگر از معاونان استاندار اصفهان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف یک انبار احتکار لوازم خانگی به ارزش90 میلیارد ریال توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در شهر رشت خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تعداد شهرستان های قرمز کرونا در این استان با قرارگرفتن سه شهرستان بستک، خمیر و جاسک در این وضعیت به 10 مورد افزایش یافت.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیین تشییع پیکر جانباز دوران دفاع مقدس و از فرماندهان اسبق تیپ 55 هوابرد، سرهنگ عباس کیانیان با حضور جمعی از فرماندهان سابق و کارکنان این تیپ، با تشریفات نظامی در شیراز برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: 9 طرح در سال جاری با ارزش بیش از 100 میلیون دلار به بهره برداری خواهد رسید که در مجموع این طرح ها 500 ظرفیت شغلی برای جوانان منطقه ایجاد خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ورود 20 هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان به چرخه تدریس گفت: 25 هزار معلم حق التدریسی امسال تبدیل وضعیت می شوند.
  ۲ ساعت پیش    
سهشنبه 17 تیر 1399 هفته 34 لیگ برتر انگلیس *کریستال پالاس..........................................چلسی(ساعت 21:30- شبکه ورزش) ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
*محمدحسین علیزاده دبیر مجمع فدراسیون فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی گفت: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده و دستور وزیر علوم به عنوان رئیس مجمع ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
چرخه انتخابی از گزینش رقابت های کشتی قهرمانی جهان 2020 حذف شد.
  ۲ ساعت پیش    
معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش با تاکید بر اینکه پرونده ویلموتس ارتباطی به وزیر ندارد، گفت: با این حال وزارت ورزش در شفاف سازی این پرونده کمک می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فولادی ها مجدد تست کرونا دادند اعضای تیم فوتبال فولاد خوزستان مجددا تست کرونا دادند. چند روز پیش از سوی باشگاه فولاد اعلام شد که 11 بازیکن و 5 همراه این تیم به کووید- 19 مبتلا شده اند و همین نیز ...
  ۲ ساعت پیش    
با نتایجی که در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر رقم خورد، پرسپولیس صاحب 53 امتیاز شد تا یک گام دیگر به قهرمانی و فتح جام نزدیک تر شود.
  ۲ ساعت پیش    
شهید مدافع حرم محمد کامران، 9 اردیبهشت سال 67 در روستای دستجرد جرقویه در استان اصفهان متولد شد. دو سال قبل از تولدش، دایی اش (محمد خدامی) به شهادت رسید و به سفارش پدر بزرگش ...
  ۲ ساعت پیش    
تلویزیون وهابی- انگلیسی ایران اینترنشنال به موازات انتشار اخبار سیاه و جعلی علیه کشورمان، همه تلاش خود را می کند که با سانسور اخبار وحشتناک شیوع و تعداد قربانیان کرونا و تجاوزات به زنان و کودکان در ...
  ۲ ساعت پیش    
چندی است سریالی تلویزیونی به نام تهران با همکاری شبکه های رسانه ای صهیونیستی از تلویزیون اسرائیل به نمایش درآمده و به وسیله همین شبکه ها از جمله سینه فلیکس در شبکه های اینترنتی پخش شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک خواننده آمریکایی در سال 2018 در بحبوحه حمایت های خود از ترامپ، در دفتر کار رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید با وی دیدار کرد اما یک سال پس از آن در مصاحبه ای فاش کرد که حمایت از ترامپ ترفندی برای ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده آنک آن یتیم نظرکرده در حال نگارش ادامه رمان بزرگ زندگانی پیامبر اعظم(ص) است.
  ۲ ساعت پیش    
یک منتقد فرهنگی تأکید کرد که با ورود صداوسیما به موضوع صدور مجوز برای سریال های شبکه نمایش خانگی، این رسانه می تواند شبکه نمایش خانگی را از ابتذال فعلی نجات دهد!
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مسئولان استان بوشهر از کارکنان یکی از نفتکش های اعزامی ایران به ونزوئلا قدردانی کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور در دیدار فرستاده ویژه رئیس جمهور ونزوئلا گفت: اراده اساسی ایران، حمایت از دولت قانونی ونزوئلا و کمک به مردم این کشور برای حل مشکلات است.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی و فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر تقویت مرزها و تعامل سازنده بین دو نیرو تأکید کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرتیپ عزیز نصیرزاده گفت: امروز قادر به ساخت شبیه سازهای مختلف در حوزه هواپیماهای نظامی و غیرنظامی هستیم و به مدیران شرکت های هوانوردی اعلام می کنیم که در صورت حمایت می توانیم شبیه سازهای مورد نیاز را ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پیکر پاک دو شهید والامقام تازه تفحص شده مدافع حرم شهید سعید کمالی و علی جمشیدی با حضور آیت الله محمدی لائینی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و امام جمعه ساری ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو ارشد حماس از پیام رهبر معظم انقلاب به رئیس دفتر سیاسی این جنبش قدردانی کرد و آن را نشان دهنده حمایت استراتژیک تهران خواند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد که براساس دستور رئیس جمهوری بدهی جامعه ایثارگری کشور تا پایان دولت تدبیر و امید به صورت کامل تسویه می شود.
  ۲ ساعت پیش    
رهبر معظم انقلاب: هر فردی و هر جریانی که برای اسلام و به نام اسلام کار می کند، اگر به آمریکا اعتماد کرده خطای بزرگی مرتکب شده و سیلی اش را خواهد خورد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس را منتشر کرد.
  ۲ ساعت پیش    
امام علی(ع): کسی که امانت الهی را خوار شمارد و دست به خیانت آلوده کند، خود و دین خود را پاک نساخته، و درهای خواری را در دنیا به روی خود گشوده است و در قیامت خوارتر و رسواتر خواهد بود ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی از برخورد دو فروند هواپیمای خصوصی با یکدیگر خبر دادند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دولت کوزوو دیروز از اعمال دوباره ممنوعیت رفت و آمد در پایتخت و سه شهر دیگر این کشور خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تداوم بارندگی های سنگین در جزیره جنوب غربی کیوشو در ژاپن نگرانی هایی را مبنی بر احتمال مرگ حدود 40 نفر در پی داشته است.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران درباره حادثه کلینیک سینا گفت: بیش از 30 دستگاه سیلندر اکسیژن و نیتروژن در اتاقی در این کلینیک دپو شده بود و صبح حادثه 25 سیلندر شارژ شده و در محل قرار گرفته بود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری از سقوط سه دختر نوجوان بازفتی در شهرستان کوهرنگ از صخره خبر داد و گفت: یک دختر نوجوان 14 ساله در این حادثه فوت کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ماموران پلیس آگاهی موفق به شناسایی و دستگیری باند کلاهبرداران فروش خودرو به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون تومان شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی از زکات پرداختی توسط مردم 80 درصد و میزان صدقات 11 درصد رشد داشته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرگ کارگر جوان در پی سقوط به چاله آسانسور ایسنا- رئیس مرکز اورژانس تهران از جان باختن یک کارگر 30 ساله افغانستانی بر اثر سقوط از یک چاله آسانسور حدودا 10 متری در محله گیشا خبر داد. ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت گفت: به دلیل فروش لباس های نامتعارف، به71 واحد صنفی اخطار داده و 38 واحد نیز پلمب شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: زمان بازگشایی مدارس 15 شهریور است و کیفیت برگزاری کلاس ها به صورت حضوری و غیرحضوری متناسب با رعایت پروتکل های بهداشتی تعیین می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: شهروندان به صرف ادعای هر فردی که خود را مامور معرفی می کند مضطرب نشوند و از عجله در تصمیم گیری و پاسخ مثبت به خواسته وی خودداری کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مربوط به شیوع کرونا در کشور را اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش    
پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات عباس ایروانی و دیگر متهمان گروه عظام به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
با پرسه ای در فضای مجازی با موضوعات مختلفی روبه رو می شویم که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. انتشار این مطالب به معنی تایید همه آنها از سوی کیهان نیست. مصداق عینی اصلاحات واقعی ...
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس بورس گفت: مردم برای حضور در بورس به هیچ وجه دارایی های ضروری زندگی خود را نفروشند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) از بکارگیری همه ظرفیت این مجموعه برای تسریع در اجرای پروژه خط آهن زاهدان- چابهار خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت سکه بهار آزادی روز گذشته با کاهش بیش از 800 هزار تومانی ظرف دو ساعت به کانال 9 میلیون تومان برگشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تدوین پیش نویس طرحی در مجلس برای افزایش نرخ مالیات بر خانه های خالی با هدف عرضه بیشتر این خانه ها خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۸۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به خبرهای خوبی از آزادی منابع مسدودی ابن بانک اعلام کرد تلاطم بازار ارز به تدریج تعدیل می شود.
  ۳ ساعت پیش    
بررسی آماری عملکرد اقتصادی دولت تدبیر و امید نشان می دهد روند 7ساله اخیر اشتباه بوده و دولت باید برای اصلاح وضع موجود ، تغییر ریل دهد.
  ۳ ساعت پیش    
یک متخصص نساجی گفت: برای توجیه ناکارآمدی خود در امر تولید پارچه چادر مشکی می گوییم که مافیا مانع تولید است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
صالح قاسمی* طی روزهای گذشته برای چندمین بار در سالیان اخیر جناب دکتر محمد میرزایی دوباره دست به قلم شدند و با رویکرد و تیتری کاملاً ژورنالیستی نوشتاری را در یک روزنامه و نه در یک نشریه علمی و تخصصی ...
  ۵ ساعت پیش    
کمیته امداد امام خمینی(ره) از نهادهایی است که هرچند میزان بودجه دریافتی سالانه اش از دولت زیاد نیست، اما توانسته با کمک خیرین، گام های بلندی را در انجام وظایف قانونی خود بردارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
یکی از راه های کنترل بازار اعلام رسمی قیمت کالاها است. این موضوع هرچند در مورد معدودی از کالاها مورد توجه وزارت صنعت قرار گرفته اما جای درج قیمت خودرو در بین این کالاها خالی است ...
  ۵ ساعت پیش    
مشکلات اقتصادی کنونی کشور ما موجب نوعی سرخوردگی اجتماعی و حتی آسیب های روانی شده است، دیگر بحث بر سر بر باد رفتن برنامه ریزی های مالی نیست ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در سال های اخیر رشد قیمت مسکن و اجاره بها در کشور بیش از توان مالی اغلب مردم بوده و با درآمدهای عموم جامعه همخوانی نداشته است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تمام موفقیت ها بدون شک دلایلی دارند؛ یکی با پشتکار زیادش به موفقیت می رسد، دیگری با پشتوانه مالی یا اعتبار دیگران ...
  ۵ ساعت پیش    
مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالکریم حائری از استادش مرحوم آیت الله سیّد محمّد فشارکی نقل می کند که به هنگام شیوع وبا در سامرّاء ایشان فرمودند: ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
منصور پورخلیلی یکی از مهم ترین آموزه های وحیانی درباره معاد و قیامت، حسابرسی اعمال انسان است. حسابرسی در اصطلاح قرآنی به معنای رسیدگی خدا نسبت به گفتار، رفتار و کردار و حتّی نیّات ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ارگان حزب متبوع معاون اول رئیس جمهور می گوید: توزیع ارز 4200 تومانی به عنوان هدیه ای برای رانت خواران تمام شد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
یک سایت حامی دولت معتقد است برجام موجب گرانی دلار شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
یک اندیشکده پرآوازه عربستانی معتقد است توانمندی های نامتقارن ایران، به قدرت سخت در منطقه غرب آسیا غلبه کرده و برتری یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اقتصادی حامی دولت از قول یک کارشناس اقتصادی می گوید: دولت، مسئول وضعیت اقتصادی نامطلوب فعلی است و باید پاسخگو باشد.
مشاهده نتایج بیشتر...