چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۰۹:۲۸Jan 2017 18

روزنامه کیهان - کیهان (kayhan.ir)

مهمترین خبرهای روزنامه کیهان بر روی ایمیل شما

روزنامه کیهان 27 اسفند 1393 روزنامه کیهان 26 اسفند 1394 روزنامه کیهان 31 فروردین 1395 روزنامه کیهان 31 اردیبهشت 1395 روزنامه کیهان 31 خرداد 1395 روزنامه کیهان 30 تیر 1395 روزنامه کیهان 31 مرداد 1395 روزنامه کیهان 31 شهریور 1395 روزنامه کیهان 30 مهر 1395 روزنامه کیهان 30 آبان 1395 روزنامه کیهان 30 آذر 1395 روزنامه کیهان 1 دی 1395 روزنامه کیهان 2 دی 1395 روزنامه کیهان 3 دی 1395 روزنامه کیهان 4 دی 1395 روزنامه کیهان 5 دی 1395 روزنامه کیهان 6 دی 1395 روزنامه کیهان 7 دی 1395 روزنامه کیهان 8 دی 1395 روزنامه کیهان 9 دی 1395 روزنامه کیهان 10 دی 1395 روزنامه کیهان 11 دی 1395 روزنامه کیهان 12 دی 1395 روزنامه کیهان 13 دی 1395 روزنامه کیهان 14 دی 1395 روزنامه کیهان 15 دی 1395 روزنامه کیهان 16 دی 1395 روزنامه کیهان 17 دی 1395 روزنامه کیهان 18 دی 1395 روزنامه کیهان 19 دی 1395 روزنامه کیهان 20 دی 1395 روزنامه کیهان 21 دی 1395 روزنامه کیهان 22 دی 1395 روزنامه کیهان 23 دی 1395 روزنامه کیهان 24 دی 1395 روزنامه کیهان 25 دی 1395 روزنامه کیهان 26 دی 1395 روزنامه کیهان 27 دی 1395 روزنامه کیهان 28 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
تولیت آستان قدس رضوی، ضمن حمایت از تولید فیلم های دینی گفت: این نهاد، پناهگاه فرهنگی همه مردم ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
مجری و میهمان برنامه حدیث البحرین شبکه العالم، هنگام تماس تلفنی با بستگان یکی از شهدای بحرین به گریه افتادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
در حالی که ستایش اغراق آمیز از نویسنده ملحد صادق هدایت و برخی دیگر از شاعران و نویسندگان، به یک سنت در میان شبه روشنفکران تبدیل شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از فیلمسازی که سابقه تولید مستندی در جهت تطهیر استبداد پهلوی را دارد برای ساخت مستندی درباره نگهداری حیوانات حمایت می کند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
به رغم حمایت های مردم، گروه های دانشجویی و اهالی فرهنگ از برنامه ثریا این برنامه با فشار دولت هنوز هم امکان پخش ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
تهیه کننده سریال آرام می گیریم که به خاطر حضور پرتعداد بازیگران شناخته شده، مورد توجه قرار گرفته، معتقد است که محتوای خوب و اخلاقی این سریال باعث شد تا بازیگران حرفه ای به همکاری در آن ترغیب شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
معاون سازمان انرژی اتمی ایران و رئیس روس اتم، همکاری های دو کشور در حوزه اتمی، ساخت نیروگاه جدید و برجام را مورد بررسی قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
در تماس تلفنی شب گذشته دبیر شورای امنیت ملی روسیه با دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران درباره آخرین تحولات سوریه و نشست آستانه تبادل نظر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: فرمانده معظم کل قوا دو دستور صریح بیان فرمودند، بهبود معیشت کارکنان و ارتقاء توان رزمی.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
هلاکت آبادی ها با اتمام حجت و علت ظلم پروردگار تو هرگز شهرها و آبادی ها را هلاک نمی کرد تا اینکه در کانون آنها پیامبری مبعوث کند که آیات ما را بر آنان بخواند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
به گزارش خبرنگار کیهان، عصر سه شنبه نهمین نشست خبری رئیس جمهور با رسانه های داخلی و خارجی، به مناسبت سالگرد اجرای برجام در سالن شهید بهشتی ساختمان ریاست جمهوری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
علامه محمدتقی جعفری(ره): اخلاص در اندیشه و گفتار و عمل، عامل لایروبی چشمه سارهای درونی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
امیر نوذر نعمتی و امیر علی جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی با دستان مبارک مقام معظم رهبری به درجه سرتیپی ارتقا یافتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
لوموند دیپلماتیک در گزارشی نوشت: حکومت عربستان در شن های خاورمیانه غرق شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
رئیس کمیته تحریم های گروه بین المللی حمایت و جبران خسارت در یک سالگی برجام گفت: بانک ها، شرکت های بیمه اتکایی و موسسات مالی اشتهای بسیار کمتری نسبت به زمان قبل از تحریم برای پذیرش ریسک حمل نفت ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
رئیس پیشین اتاق بازرگانی تهران می گوید، سفره مردم پس از برجام کوچک تر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
آیت الله خاتمی در گفت وگو با خبرنگاران از برگزاری اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان رهبری در روزهای هفدهم و هجدهم اسفندماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ارائه گزارش سه ماهه چهارم نحوه اجرایی شدن برجام از سوی وزارت خارجه به کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از مجتمع صنایع زرهی دورود بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
باید برای آزادی قدس از مسلسل های متکی بر ایمان و قدرت اسلام استفاده و بازی های سیاسی را که از آن بوی سازشکاری و راضی نگه داشتن ابرقدرت ها به مشام می رسد کنار گذاشت. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
به منظور توسعه روابط و گسترش مناسبات، پنج سند همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه امضا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
سرویس سیاسی- اوایل اردیبهشت سال جاری در حالی که هنوز چند ماهی از اجرای توافق نگذشته بود و هنوز غربی ها به تعهداتشان عمل نکرده بودند (همان طور که تاکنون این بدعهدی ها ادامه دارد) روزنامه ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
یک روزنامه فرانسوی گزارش داد: ایران در حال پیشروی بزرگ در غرب آسیاست و اروپا و حتی آمریکای ترامپ نمی توانند ایران قدرتمند را به موقعیت ضعیف تر قبلی برگردانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
یک روزنامه اجاره ای با نگاه ابزاری به فوت مرحوم هاشمی ابراز امیدواری کرد به واسطه ایجاد فضای احساسی در این زمینه، مردم ناکارآمدی دولت و مشکلات اقتصادی را فراموش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
خوب است آقای عراقچی مباحث بیان شده از سوی بزرگان نظام در مقطع ابتدایی مذاکرات و همچنین ادعاهای مطرح شده از سوی خودشان و آقای دکتر ظریف را دوباره مرور کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
بهروز غریب پور باز هم از دولت یازدهم پست گرفت و به عنوان مدیر کاخ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شد. غریب پور سال گذشته نیز به همین سمت منصوب شده بود که اعتراض افکار عمومی را برانگیخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
بلومبرگ در گزارشی به مناسبت سالگرد اجرایی شدن برجام نوشت توافق هسته ای سبب بهبود شرایط زندگی مردم ایران نشده و این مسئله می تواند روحانی را آسیب پذیر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
عبدالله رمضان زاده با اعلام این که جریان اصلاحات از روحانی در انتخابات سال آینده حمایت می کند گفت: بهتر است روحانی با نزدیک شدن به اصولگرایان از جریان رقیب نیز رای جمع کند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ما مخالف حضور آمریکا در نشست آستانه هستیم و دعوتی از آنها نکرده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * چشم آقای رئیس جمهور روشن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
گفت: تازه چه خبر؟! گفتم: دادستان تهران گفته است؛ یکی از بدهکاران بانکی که نزدیک به 2 هزار میلیارد تومان بدهی دارد دستگیر شده ولی بانک مربوطه حاضر نیست از او شکایت کند! ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
رجب طیب اردوغان میان لزوم اصلاح سیاست هایی که شکست خورده است و نیاز ترکیه به نقش آفرینی در پرونده های مهم منطقه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰  
مغالطه و استدلال زورکی درباره ریاست مجمع یک روزنامه حامی دولت برخلاف واقعیت های موجود نوشت رویه بوده که رئیس جمهور رئیس مجمع تشخیص مصلحت بشود، بنابراین احتمالا روحانی رئیس این مجمع می شود. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
پلیس های چینی که به بهترین پلیس های دنیا معروفند، آموزش لبخند زدن را شروع کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
سرنوشت هواپیمای گمشده مالزی، پس از سه سال همچنان نامشخص است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
یک شرکت مدیریت کلمه رمز در آمریکا اعلام کرده در سال 2016 میلادی 123456 هنوز هم یکی از پرکاربرد ترین کلمات رمز در سال گذشته میلادی بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
دادگاه حسابرسی اتحادیه اروپا اعلام کرد: ضایعات غذایی 510 میلیون نفر اروپایی به رقم 88 میلیون تن در سال رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
سرکلانتر هفتم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از شناسایی و کشف حدود سه تن انواع مواد محترقه خطرناک در بازار تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
حکم اعدام عامل قتل پنج عضو یک خانواده میاندوآبی روز دوشنبه در یکی از روستاهای این شهرستان اجرا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
رئیس سازمان مدارس غیر دولتی آموزش و پرورش از شناسایی و پلمب 200 آموزشگاه علمی و زبان انگلیسی در استان تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز گفت: مالک خودروی گران قیمت از نوع شورلت کوپه آمریکایی که به طور قاچاق وارد کشور شده، به 6میلیارد و 500 میلیون ریال جریمه محکوم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
رئیس پلیس ترافیک شهری گفت: جریمه گردش به چپ یا راست در تقاطع های چراغ راهنمایی، برابر جریمه رد کردن چراغ قرمز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
با توجه به درخواست مدیران مسئول نشریات، زمان ثبت درخواست برای دریافت سهمیه طرح ترافیک، از اول تا چهارم بهمن ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
در آستانه هفته هوای پاک عصر دیروز با حضور شهردار تهران ناوگان حمل و نقل پاک در منطقه 12 رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
شرکت برق منطقه ای استان البرز برای چندمین بار اقدام به قطع برق پایانه مهرشهر، مرکز کنترل، ایستگاه ها و تأسیسات خط 5 مترو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از واردات داروهای بی کیفیت خارجی، گفت: وزارت بهداشت موظف به کنترل کیفی فرآورده های دارویی وارداتی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
معاون شورای عالی آموزش و پرورش گفت: بر اساس مصوبه جدید از 20 نمره درسی هر دانش آموز، 10 نمره به امتحانات میان ترم و 10 نمره به امتحانات پایان ترم تعلق می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
قتل همسایه به خاطر گاو رشت- خبرنگار کیهان: فرمانده نیروی انتظامی رضوانشهر اظهار داشت: ماموران این فرماندهی در پی اطلاع از قتل زنی 48 ساله در رضوانشهر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
دادستان تهران با تأیید بازداشت یکی از بدهکاران کلان بانکی طی روزهای گذشته، گفت: این متهم دو هزار میلیارد تومان بدهی دارد، اما تاکنون بانک مربوطه شکایتی از وی ارائه نداده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
آمریکا رویترز: برای نخستین بار از زمان جنگ جهانی دوم، 300 تفنگدار دریایی آمریکا برای استقرار شش ماهه وارد نروژ شدند، اقدامی که باعث خشم روسیه شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
نخست وزیر سابق فرانسه با انتقاد شدید از اظهارات جدید ترامپ علیه ناتو و اتحادیه اروپا گفت : ترامپ علیه اروپا اعلام جنگ کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
یکی از نمایندگان پارلمان انگلیس که به تازگی از یمن بازگشته، به دولت خود هشدار داد سیاست های خود را تغییر دهد و دست از حمایت سعودی ها در کشتار مردم یمن بردارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
آمریکا با هدف تداوم شیطنت های خود در منطقه و تقویت عملیات جاسوسی، در شهر اربیل یک کنسولگری با وسعت 200 هزار مترمربع (20 هکتار) احداث می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
یک روزنامه چاپ ترکیه با استناد به منابع موثقی در ارتش فاش کرد، استعفای جمعی و همزمان شماری از افسران ارتش این کشور و خیانت تروریست های ارتش آزاد عملیات نظامی آنکارا در شمال سوریه را به شکست کشانده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
مردم عربستان و لبنان به نشانه همبستگی با مردم بحرین و محکوم کردن اعدام سه جوان مخالف رژیم آل خلیفه تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
رئیس جنبش اسلامی فلسطین در اراضی اشغالی پس از 9 ماه حبس در زندان های اسرائیلی آزاد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
جریان الوفاء اسلامی بحرین در اعتراض به تیرباران سه جوان مخالف رژیم آل خلیفه، اعلام کرد مردم بحرین از این پس برای دفاع از خود، حق استفاده از سلاح را دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
عامل حمله به باشگاه شبانه اسلامبول که 39 نفر را کشته بود دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
پیونگ یانگ با اعلام اینکه برنامه سئول برای هدف قرار دادن رهبران کره شمالی ، نوعی اعلان جنگ محسوب می شود، هشدار داد، کره شمالی در صورت مشاهده هر گونه تحرک مشکوک از جانب کره جنوبی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
دستکم 8 نفر در اردن از جمله یک سرلشکر برکنار شده دستگاه اطلاعاتی به دستور دادستانی کل این کشور و به اتهام تلاش برای براندازی دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
تیم شمشیربازی ایران با ترکیب مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری 15 تا 17 بهمن در پیکارهای انفرادی و تیمی جام جهانی در شهر پادووا ایتالیا شرکت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
* چهاردهمین دوره مسابقات دسته برتر فوتسال جانبازان سالم تن با معرفی تیم های برتر در رامسر به کار خود پایان داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روزهای چهارم تا 16 بهمن ماه برای حضور در رقابت های جام جهانی در خانه کشتی شماره یک تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در رقابت های غرب آسیا مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
تیم والیبال شهرداری ارومیه برای قطعی کردن صعودش به پلی آف لیگ برتر به دنبال پیروزی برابر شهرداری اراک است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
ملی پوش کماندار کشورمان گفت: تا امروز مبلغی از پاداش 100 میلیون تومانی که فدراسیون وعده داده بود را دریافت نکردم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
پس از امضای تفاهمنامه بین رئیس فدراسیون کشتی و استاندار کرمانشاه، میزبانی رقابت های جام جهانی 2017 به این شهر سپرده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
وزیر ورزش و جوانان می گوید موضوع اختلاف کی روش با فدراسیون فوتبال ارتباطی با وزارت ورزش ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
فرجی توانست برای چهار سال ریاست فدراسیون کاراته را بر عهده بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
کاستا و کاوانی در تیر راس خرید تیم های چینی رئیس باشگاه تیانجین کوانجیان مدعی شد که این باشگاه چینی با مهاجم اسپانیایی آبی های لندنی و مهاجم اروگوئه ای پاری سن ژرمن به توافق رسیده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
پورموسوی: بازیکنانم با قلبشان بازی می کنند سید سیروس پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال تهران گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
شکست استقلال تهران و توقف تراکتورسازی مهم ترین اتفاقات روز نخست هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
شهید یوسف قربانی در خانواده ای مستضعف در زنجان متولد شد. یوسف در شش ماهگی پدر خود را از دست داد. در سن شش سالگی مادر یوسف در اثر حادثه ای از دنیا رفت و یوسف و برادرش را با همه دردها و رنج هایشان تنها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
یک کارشناس اقتصادی گفت: سیاست های اقتصادی دولت در بخش مسکن باعث فلج شدن این بخش شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به وضعیت فضای کسب و کار کشور، تأکید کرد: نماگرهای بورس واقعیت های موجود را نشان نمی دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
یک تولیدکننده لوستر گفت: وزیر صنعت جلسه ای برای حل مشکلات تولیدکنندگان نگذاشته تا مشکلات ما را بشنود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در این کشور، مردم کارفرما و همه مسئولان پیمانکاران مردم می باشند و به همین دلیل، کارفرماها باید از حقوق پیمانکارانشان مطلع باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
رئیس سازمان هواشناسی گفت: بارش سال جاری 40/1 درصد بارش سال گذشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
مدیر پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی گفت: اگر دولت بتواند میزان بدهی های خود را مدیریت و کمتر از سیستم بانکی استقراض کند، به طور نسبی تعادل بازار پول به وجود می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
رئیس کل گمرک گفت: موارد مشابه زیادی نظیرتخلف 3 هزار میلیاردی شرکت کره ای در گمرک در حال رسیدگی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
سخنگوی مرکزی ستاد مبارزه قاچاق کالا و ارز با اشاره به حرکت کند وزارت ارتباطات در اجرای طرح رجیستری گفت: تأخیر فعلی از سوی وزارت ارتباطات و سازمان مقررات مورد گلایه ماست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
عضو هیئت مدیره انجمن صنایع آرایشی و بهداشتی با اشاره به سهم 60 درصدی محصولات قاچاق در بازار آرایشی و بهداشتی ایران، گفت: ظرفیت نصب شده تولید در این صنعت 2 برابر نیاز داخل است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
خبرگزاری حامی دولت گزارش داد: با توجه به اینکه ایران ایر شرکتی کاملا دولتی است، دریافت منابع از صندوق توسعه ملی که پرداخت منابع آن برای بخش های دولتی غیرمجاز است، با ابهاماتی مواجه خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰  
* عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید عاطف، پیروزی، شهیدان کولیوند و گلپایگانی قلعه میر از تاریخ 29 دی ماه آغازمی شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۰  
دربار اولی که زندانی شدم، دچار امراض پوستی و عفونی شدم، و با دشواری بهبود یافتم، بنابراین ضروری بود که از نظر بهداشتی دقت بیشتری نشان دهم تا به خاطر وجود زمینه و استعدادی که بدنم داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۰  
تفاهمنامه همکاری آستان قدس رضوی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور توسعه و تقویت تعاملات علمی و پژوهشی در عرصه اقتصاد دانش بنیان طی مراسمی با حضور متولی آستان و معاون رئیس جمهوری در مشهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۰  
مرکز پیوند مغز استخوان بیمارستان شفای اهواز با حضور سیدحسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۰  
از آنجا که ابوالفتح محوی صاحب فرزندی نبودناصرالدین پروین را به عنوان سرپرست اموال خود و دبیرکل بنیاد محوی منصوب کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۰  
انفجار دفتر نخست وزیری در همین دوران بود که حادثه انفجار دفتر نخست وزیری رخ داد. ماه مبارک رمضان بود که بعد از انفجار سریع خودم را به منطقه رساندم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۰  
نویسنده: فاطمه فرد یکی از سرلشکران ارتش در سال 57 در نامه ای به مسئولان نشریات مختلف می نویسد: .. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۰  
فریده شریفی آیلان کوچولو وقتی با پدر و مادرش سوار قایق می شد تا به آن سوی آب ها سفر کند هیچ گاه فکر نمی کرد دیگر روی خشکی را نخواهد دید.. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۰  
ایرج نظافتی این روزها مسئله آوارگان سوریه و دربه دری و تحقیر آنان در کشورهای اروپایی به کوس روسوایی غرب مبدل گردیده و ادعای حقوق بشری غربی ها را با چالشی جدی و اساسی روبرو کرده است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۰  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: آزادراه قزوین- بویین زهرا و ساوه به 220 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و مقرر شده است این طرح به روش BOT انجام شود تا هیچ هزینه ای برای استان نداشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۰  
یکی از اهالی روستای زراشک شهرستان بهاباد مدرسه ای متروکه را به مکانی گردشگری و تفریحی تبدیل کرد که مورد استقبال مردم و مسئولان قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۰  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: از 33 تفاهم نامه انعقاد شده در همایش سرمایه گذاری استان 17 طرح با مشارکت بخش خصوصی اجرایی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۰  
عضو شورای شهرکرج از تحویل زمین به دستفروشان فردیس به منظور اجرای طرح ساماندهی این افراد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۰  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت: ایتالیا برای ساخت بیمارستان در شهر جدید گلبهار اعلام آمادگی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۰  
سرقت پله برقی دو پل عابر پیاده در مسیر بلوار پاسداران اهواز حد فاصل دروازه تا سه راه فرودگاه وجود دارد که دارای پله برقی هستند اما این پله های برقی مدت هاست که خاموش هستند و شهروندان از آنها نمی ...
مشاهده نتایج بیشتر...