دوشنبه ۲۷ آبانساعت ۰۲:۳۷Nov 2019 18

فرهیختگان (fdn.ir)

  ۹ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای انتساب هرگونه کانال و صفحه در فضای مجازی به سپاه را رد و اعلام کرد : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیچگونه کانال رسمی در شبکه های اجتماعی ندارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مجتبی ذوالنوری در نشست علنی امروز (یکشنبه)مجلس، درحال اخذ امضای نمایندگان برای طرح استیضاح علی لاریجانی است.
  ۹ ساعت پیش    
تجمعاتی که از روز گذشته در برخی شهرهای کشور در اعتراض به گران شدن بنزین شکل گرفته بود تا عصر امروز عمدتا پایان یافته و گزارش ها، حاکی از برقراری آرامش و عادی شدن روال کار و زندگی در آنها است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) رای خود را در خصوص پرونده لوسیانو پریرا مندز بازیکن سابق باشگاه ماشین سازی تبریز اعلام کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: بررسی های ما حاکی از خط دهی سازمان های ضدانقلاب و منافقین در پس پرده این تحرکات است، نهادهای امنیتی و انتظامی کشور ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب به رئیس جمهور گفتند، مناسب بود همزمان با اجرای این طرح اولین پرداخت نقدی یارانه ها نیز صورت می گرفت؛ ولی حالا که انجام نشده، لازم است زودتر اقدام کنید.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به بیانات رهبر انقلاب درباره قیمت دیگر کالاها، تاکید کرد: دولت قطعا این موضوع را در نظر دارد و تلاش خواهد کرد با نظارت و مدیریت بازار ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۵۵ سایت دیگر  
بعد از اظهارات مداخله جویانه مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا درباره بروز برخی آشوب ها در حاشیه اعتراضات در ایران، وزارت خارجه آمریکا هم یک بیانیه صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از رسیدگی به 2000 تصادف رانندگی در روز گذشته از سوی ماموران پلیس راهور خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
صد و پنجمین مرحله یارانه نقدی مربوط به آبان امسال به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار ها واریز شده و قابل برداشت خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه حفظ نظام از اوجب واجبات است، گفت: مردم و مسئولان در خصوص دشمن مشترک هر دو یک وظیفه ویژه دارند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
از سوی مدیرعامل سپیدرود رشت نادر دست نشان به عنوان سرمربی تیم فوتبال این تیم انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
در جریان نشست علنی امروز مجلس تعدادی از گعده های نمایندگان در خصوص افزایش قیمت بنزین از سوی دولت به چشم می خورد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وکیل مدافع محمدعلی نجفی گفت: از آنجا که به لحاظ گذشت اولیای دم، قصاص منتفی شده، اگر دادگاه محترم بر اتهام قتل شبه عمد نظر داشته باشد، دیه هم منتفی می شود و فقط از جنبه عمومی جرم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار 426 هزار و 500 تومان ارزش گذاری شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از اجرای طرح ویژه برای مقابله با گرانی های احتمالی به بهانه افزایش قیمت بنزین خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۸   + ۱۷۰ سایت دیگر  
رییس قوه قضائیه در مورد اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و مسائل به وجود آمده در مورد آن، بیانیه ای در 5 ماده خطاب به مسئولان قضایی صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۴۹ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات در بیانیه ای با اعلام اینکه عوامل اصلی اغتشاشات دو روز گذشته شناسایی شده اند، آورده است: برخورد با اشرار را وظیفه خود می دانیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی طرح سوال از رئیس جمهور را تدوین و تاکنون به امضای بیش از 12 نفر از نمایندگان رسانده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رشته و محل های پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازار خبر داد که صبح امروز، یکشنبه 26 آبان ماه، با کمک پلیس امنیت اقدام برخی برای اخلال در بازار تهران ناکام ماند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران اعلام کرد: طرح بازرسی و نظارت بر بازار کالا ادامه دارد و تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر افزایش قیمت در سطح بازار نداشته ایم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه اعتراض به تصمیم های اجرایی حق مردم است، گفت: البته نباید به نظم و اموال عمومی و وحدت و وفاق ملی آسیب وارد شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیس مجلس درخصوص نشست غیرعلنی مجلس اظهار داشت: علی شمخانی در جلسه غیرعلنی گفت که تعدادی از افراد که اقدام به تحریک مردم در خیابان ها می کردند، شناسایی شدند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون امید گفت: با توجه به تاکیدات صبح امروز مقام معظم رهبری، دو طرح فراکسیون امید درباره لغو افزایش قیمت بنزین از دستور کار خارج شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سعید از دنیای قهرمانی کنار رفت چون حمایت نشد، نه از سوی کمیته ملی المپیک، نه از سوی فدراسیون. به سعید کم لطفی کردند و او مجبور به خداحافظی شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
50 انجمن اسلامی عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل طی نامه ای از نمایندگان مجلس خواستند تا تدبیری بیاندیشد تا درآمدهای حاصل از مدیریت مصرف سوخت و چگونگی تخصیص آن به مردم به صورت شفاف به ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۸    
کورش علیانی در سومین قسمت از چراغ مطالعه میزبان نویسنده ای بود که با کاوش در سه هزار ساعت از نطق های مجلس شورای اسلامی به دنبال پاسخ پرسش هایی از این دست گشته است ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۸    
گاکوگر، دانش آموخته دانشگاه لندن و کمبریج و استاد بازنشسته تاریخ فلسفه و تاریخ علم دانشگاه سیدنی است و آثار او به زبان های مختلفی از جمله عربی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۸    
به گفته منابع نزدیک به باشگاه، تاکنون دو پیشنهاد سه میلیارد پوندی سعودی ها از سوی گلیزرها رد شده و آنها فعلا تمایلی به فروش سهام خود ندارند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دیروز خبرهای ریز و درشتی از اطراف باشگاه پرسپولیس به گوش رسید که پیگیری های خبرنگار فرهیختگان درخصوص موضوعات مختلف باشگاه پرسپولیس را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۳    
دولت های استعماری با دقت خاصی وقایع مشروطه در ایران را از نزدیک زیر ذره بین قرار داده بودند. استعمارگران تازه طعم نفت ایران را چشیده بودند و مشروطه می توانست منافع آنها را به خطر بیندازد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی ایران به عنوان یک سرمربی حرفه ای در دنیای فوتبال حق دارد حقوق مالی قراردادش را مطالبه کند اما قطعا این حق را ندارد تا وقتی با تیم ملی کشورمان قرارداد دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۳    
شاید دودهه پیش که هیچ کشوری توان رقابت با آمریکا را نداشت، واشنگتن می توانست با کشورها آن طور که ترامپ برخورد می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۳    
حدود صدها دانشجو از چند روز قبل و همزمان با خودسوزی دانشجوی فرانسوی، به خیابان ها ریخته و به سیاست های امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه و مشکلات مالی ناشی از آن اعتراض کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام امیری فر، از روحانیونی که در دولت احمدی نژاد حضور داشته است، می گوید: احتمالا آقای تمدن، شیخ الاسلام و ذبیحی تائید صلاحیت می شوند و شاید اینها از افرادی باشند که بتوانند از سوی جریان ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مستند ایکسونامی درباره این است که اگر شهوت را رها کنیم و بر آن بند و محدودیتی قرار ندهیم، در انتهای راه آیا عقده های جنسی جامعه برطرف می شوند و ما شهروندان آرام تری خواهیم داشت؟
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۷۹ سایت دیگر  
سخنگوی نیروی انتظامی گفت: پلیس بر اساس وظایف قانونی خود در برخورد با ناامن کنندگان و اخلالگران نظم و امنیت هیچ گونه مماشاتی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۶۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هر گونه افزایش قیمت کالا به بهانه افزایش نرخ بنزین تخلف است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۸    
این مخترع می گوید: قرار است این سامانه را به صورت 50 درصد آب و بنزین در اولین مرحله عرضه کنیم تا اعتماد مردم برای کارکرد درست این سامانه جلب شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۸    
دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز این روزها به عنوان یکی از مجهزترین دانشگاه های کشور در حال آموزش و ارائه خدمات است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید منابعی که به عنوان مابه التفاوت از محل افزایش قیمت بنزین در نظر گرفته شده را در اسرع وقت به حساب مردم واریز کند تا با این کار نشان دهد پای عهدش ایستاده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۴    
مردم اگرچه چند وقتی بود انتظار عملی شدن خواب جدیدی را که دولت برایشان دیده بود داشتند، اما هضم شرایط جدید و افزایش 300 درصدی قیمت بنزین در کسری از ثانیه! برایشان به این راحتی ها نبود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
کلاس های آموزشی دانشگاه های علامه طباطبایی و شهید بهشتی یکشنبه 26 آبان ماه جاری تعطیل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
در پی اعتراض برخی از ساکنین دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران به بوی نامطبوع ناشی از سوزاندن اجساد حیوانات آزمایشگاهی این دانشگاه، نشست سه جانبه با حضور نمایندگان شاکیان ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۴    
بررسی فرهیختگان نشان می دهد درآمد دولت از محل افزایش قیمت بنزین در خوش بینانه ترین حالت و با فرض آنکه مصرف کاهش نیابد چیزی حدود 40 هزار میلیارد تومان در سال باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
دولت بعداً کارت سوخت را از کار انداخت. این خیانت بود و بعد از 4 سال تازه متوجه اشتباه خود شده و کارت سوخت را دوباره احیا کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
پرداخت کمک معیشتی به خانوارها و جلوگیری از گران فروشی و افزایش قیمت کالا از جمله تدابیر دولت برای جلوگیری از فشار تورمی افزایش قیمت بنزین است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تا برطرف شدن محدودیت دسترسی به اینترنت و برخی شبکه های اجتماعی، فرهیختگان را در پیام رسان بله دنبال کنید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۴    
برف و مصائب طبیعی به مشکلات شهری اضافه شده و مدیریت شهری هم هاج و واج نظاره گر است و حرف هایی هم که می زنند بیشتر دستمایه طنز طنازان می شود تا رهنمود و نقشه راه مجریان!
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
تیم فوتبال امید کشورمان در دومین بازی تدارکاتی خود مقابل اندونزی شکست خورد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اقدامات شهرداری در مورد مشکلات ناشی از بارش برف کافی نبوده است، گفت: از شهروندان عذرخواهی می کنم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم سامانه بارشی تا پایان روز سه شنبه در تهران، گفت: امشب دمای هوای تهران به منفی 3 درجه می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۷    
دولت ناکارآمد، شهردار تماشاچی، رسانه غائب بهترین گراف وضعیت امروز است که حسابی برای شیطنت های آن ور آبی زمینه را مهیا می کند!
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۷   + ۱۵۴ سایت دیگر  
سران قوا در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با تاکید بر همکاری کامل در اجرای مصوبه مدیریت مصرف سوخت و حمایت از معیشت اقشار کم درآمد اعلام کردند که کمک های حمایتی و معیشتی ماهانه بدون وقفه و به طور ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۵۵ سایت دیگر  
فدراسیون جهانی فوتبال، بحرین را به دلیل توهین کردن به سرود ایران و تاخیر در شروع مسابقه با جریمه مالی روبرو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه های کلان این دانشگاه بر مبنای راهبردها ، سیاست ها و اقدامات سند اسلامی شدن دانشگاه ها، طرح ریزی و اجرایی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
همه ما قبول داریم مبارزه با فساد مخصوصاً در دستگاه های حکومتی به ویژه فسادهای کلان یک اصل مهم برای حل مشکلات اقتصادی است. حالا ممکن است در اطراف آن برخی حواشی پیدا شود که مطلوب نباشد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۶۶ سایت دیگر  
آیت الله علوی گرگانی نسبت به افزایش ناگهانی قیمت بنزین در شرایط فعلی ابراز ناراحتی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۱۰۰ سایت دیگر  
متأسفانه در حالیکه گرانی ، تورم و بیکاری بسیاری از اقشار مملکت را در وضعیت سخت و ناراحت کننده ای قرار داده، طرحی در شب میلاد رسول رحمت (ص) توسط سران قوا تصویب شد؛ که موجب تأسف و نگرانی شدید است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۲    
وکیل پایه یک دادگستری تصریح کرد: اکنون بسیاری از موارد را می توانیم با سعه صدر و واقع بینی و در نظر گرفتن شرایط و مقتضیات از حلقه جرائم امنیتی خارج ساخته و وارد جرائم سیاسی کنیم که این هم مطلوب جامعه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش تکمیل ظرفیت رشته های بدون کنکور از 28 آبان آغاز و تا 30 دی ماه 98 ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی شرایط استفاده دانشجویان شهریه پرداز از وام دانشجویی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
در پی بارش برف کلاس های آموزشی مجتمع ولایت واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد در بعدازظهر امروز تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۲    
عضو هیات علمی دانشگاه تهران تفکیک جرائم سیاسی از امنیتی و ورود هیات منصفه به فرآیند رسیدگی آنها را کمکی به ایجاد فضای مناسب برای نقد و آزاداندیشی و آزادی های اجتماعی دانست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اسنودن به خبرنگاران هشدار داد تا زمانی که این اطلاعات منتشر نشده است، جان آنها در خطر خواهند بود چراکه آنها تنها افراد مطلع هستند و نیروهای امنیتی آمریکا به راحتی آنها را خواهند کشت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۲    
پانزدهمین مناظره از فصل سیزدهم مجله تصویری علوم انسانی زاویه با موضوع ایده علم حقوق برای مهار فساد اقتصادی روی آنتن شبکه چهار سیما رفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 40 هزار دانشجوی خارجی در 43 مرکز دانشگاهی در 15 استان کشور مشغول به تحصیل هستند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۲    
در این گزارش قصد داریم موضوع اخذ مجوز های لازم برای راه اندازی یک شرکت دانش بنیان را مورد بررسی قرار دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدارس مناطق یک تا 5، منطقه 22 و شهرستان شمیرانات به دلیل برودت هوا در عصر امروز تعطیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک مرکزی طی اطلاعیه ای به مشتریان شبکه بانکی، بر استفاده از رمز پویا جهت جلوگیری از سوءاستفاده ی سودجویان از حسابهای بانکی تأکید کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به طرح وزارت راه و شهرسازی برای تولید مسکن، گفت: طرح ملی مسکن تاثیری بر رونق بازار مسکن نخواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نشست سریال ستایش امروز با حضور تعدادی از عوامل برگزار شد و واکنش های تند داریوش ارجمند با رسانه ها و عزت الله ضرغامی در دفاع تمام قد از این سریال از نکات جالب آن بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مهلت تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی فردا یکشنبه 26 آبان ماه به پایان می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش فرهیختگان آنلاین ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد علوم و تحقیقات، براساس اطلاعیه معاونت آموزشی این واحد دانشگاهی با توجه به بارش شدید برف و مسدود بودن مسیرهای منتهی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۲    
شکایات یا درخواست هایی که دانشجویان دارند، در رابطه با وضعیت حوزه های آموزشی، کیفیت و کمیت آن بوده است که بیشترین نوع درخواست برای حل وفصل معضلات و مشکلات دانشگاه ها را این دو دفتر ایجادشده به خود ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۲    
رونالدو در دیدار نه چندان دشوار تیمش برابر لوکزامبورگ که فردا شب برگزار می شود، می تواند 100 گله شدن را در کنار کسب جواز حضور در یورو 2020 جشن بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارش برف و باران در 19 استان تا سه شنبه خبرداد و اعلام کرد: بارش های گسترده تر در راه است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۵۵ سایت دیگر  
دکتر ولایتی گفت: در توطئه های جدید دشمنان درصدد هستند به صورت آشکار و پنهان با هدایت عوامل و سرویس های اطلاعاتی کام تازه شیرین شده مردم منطقه را با ناآرامی و آشوب در عراق و لبنان تلخ و ناگوار کنند
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از اختصاص سهمیه سوخت به سرویس مدارس خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به گرانی قیمت بنزین ، گفت: نرخ بلیت مترو افزایش نمی یابد و حتی به آن فکر هم نمی کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه برنامه ای برای افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی نداریم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
ش . الف ، مشاور رئیس جمعیت در امور ارتباطات به دلیل تخلفات در وزارت راه توسط یک نهاد امنیتی بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۴۴ سایت دیگر  
تکواندوکار ایران از سوی فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی FISU به عنوان بهترین ورزش کار مرد در سال 2019 انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شهادت روز چهارشنبه ویلیام تیلور نماینده ارشد ترامپ در امور اوکراین، باعث شد نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا یک روز بعد با اشاره به اقدامات ترامپ صراحتا او را به ارتشا متهم کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
6700 نفر از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در حمایت از تحولات انقلابی و رویکرد عدالتخواهانه و ضدفساد قوه قضائیه بیانیه ای صادر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۲    
گفت وگو درخصوص رسانه ملی را به مثابه نقد روند ها و سیاست ها باید لحاظ کرد و نه نفی حاکمیت، لذا سعی داریم در این مسیر مستدام باشیم و گرهی از مشکلات کشور باز کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۲    
با امیر خراسانی، جامعه شناس شهری و از فعالان حوزه عدالتخواهی گفت وگو کردیم و فارغ از جهت گیری های سیاسی به نقد مدیریت شهری، از کرباسچی تا قالیباف و حالا حناچی نشستیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۲    
براساس آنچه فرهیختگان کسب اطلاع کرده پگاه آهنگرانی بازیگر و حسین جنتی شاعر، دو چهره مشهوری هستند که پنجشنبه گذشته و با درخواست سیدابراهیم رئیسی و موافقت رهبر انقلاب مورد بخشش قرار گرفتند و محکومیت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۲    
نمی شود اخراج کاپیتان تیم ملی ایران را دلیل اول و آخر شکست برابر عراق توصیف کنیم، اما به هر حال این موضوع در تیتر اول بیشتر بازتاب های بین المللی رویت شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
بیرو قول دستکش طلا را داده بود ولی تا جام ملت های بعدی در چین 3 سال باقی مانده و چه بسا تحقق وعده اش درخصوص کسب دستکش طلا، این بار به نوعی دیگر در قالب کسب عنوان مرد سال آسیا عملی شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت بنزین و تاثیر سهمیه بندی سوخت بر تورم و جامعه، یکی از موضوعاتی است که محققان و دانشگاهیان در سال های اخیر به بررسی آن پرداخته اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۲    
سریال های خوبی در شبکه2 تولید می شود. سریال از سرنوشت، بیگانه ای با من، سریال بوم و بانو و... که تقریبا رده ب و سریال های مهمی هستند که در سال 99 و اواخر 98 به پخش می رسد ...
مشاهده نتایج بیشتر...