دوشنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۲:۳۷Feb 2020 24

فرهیختگان (fdn.ir)

  ۱۳ دقیقه پیش    
کلیات بودجه سال 99 از سوی مجلس شورای اسلامی رد شد.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس، گفت: وزیر بهداشت در نشست غیرعلنی مجلس عنوان کرد که تعداد مبتلایان به بیماری کرونا به 47 نفر رسیده که تاکنون 12 نفر از آنها فوت کرده اند.
  ۴۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
کلیات بودجه سال 99 از سوی مجلس شورای اسلامی رد شد.
  ۵۸ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
زمان برگزاری آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت های عربی اسفند ماه دانشگاه آزاد اسلامی به تعویق افتاد.
  ۵۸ دقیقه پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: پیروز انتخابات مردم بزرگ ایران بودند نه یک جناح و حزب خاص، امروز نوبت منتخبان مردم است که برای گره گشایی از معیشت مردم و امیدآفرینی اقدام کنند.
  ۱ ساعت پیش    
برای حل معادله نیمکت نساجی حداقل باید تا پایان بازی هفته بیست ویکم مقابل ماشین سازی صبر کرد و چنانچه این بازی در روز مقرر برگزار شود، باید منتظر نشستن دین محمدی روی نیمکت نساجی بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گسترش ویروس کرونا در ورزش جهان نیز تاثیرگذار بوده و باعث شده بسیاری از فعالیت های ورزشی به تعویق افتاده یا حتی لغو شود ...
  ۱ ساعت پیش    
هر بازیکنی در یک مقطع خاص دچار افت می شود و دوباره به شرایط آرمانی خود بر می گردد. چیزی که از من در چلسی دیده شده قرار نیست در مادرید هم دیده شود ...
  ۱ ساعت پیش    
اگر هدف از اعمال یک سیاست مالی (افزایش مخارج دولت)، برای افزایش اشتغال در تمامی بخش های اقتصادی و همچنین افزایش GDP است، افزایش مخارج دولت در بخش خدمات توصیه می شود.
  ۱ ساعت پیش    
غیرواقع بینانه نیست که بخشی از اقبال به برنی سندرز و افکار سوسیالیستی اش را متاثر از عملکرد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بدانیم ...
  ۱ ساعت پیش    
یکی از مباحث تازه در حوزه ارتباطات مطالعه و عمل در برقراری ارتباط تبلیغاتی اطلاعات بهداشتی، از جمله در کمپین های بهداشت عمومی ...
  ۱ ساعت پیش    
دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان با اجرای طرح صدک پای صنایع مختلف این استان را به دانشگاه آزاد اسلامی باز کرده است.
  ۱ ساعت پیش    
به طور قطع شرایط جذب دانشجویان دکتری در کشورها و دانشگاه های مختلف در سطح دنیا متفاوت است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
انتخاب استیلی به عنوان نماینده مربیان در مجمع انتخاباتی محل اشکال بوده و طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال باید نماینده کانون مربیان فوتبال ایران با توجه به ثبت قانونی آن در این مجمع شرکت کند که در این ...
  ۱ ساعت پیش    
متخصص پزشکی ورزشی توصیه هایی به ورزشکاران داشت و گفت: ورزشکاران باید به محض اینکه علائم سرماخوردگی را در خود مشاهده کردند ابتدا به پزشک مراجعه کرده و از حضور در اردوهای تیم شان اجتناب کنند.
  ۱ ساعت پیش    
اکنون باید مجلس یازدهم به اجبار هم که شده دولت روحانی را در سال پایانی عمر خود ملزم به تکیه بر توان داخلی برای حل مشکلات اقتصادی کند، هرچند دولتمردان آن را بلد نباشند.
  ۲ ساعت پیش    
برای مواجهه عقلانی تر با کروناویروس، به معرفی چند مدل مشابه از بیماری ها و شیوع ویروس های به مراتب خطرناک تر در چند سال اخیر در نقاط مختلف دنیا می پردازیم تا شاید کمی گستره و میزان اثرگذاری کرونا ...
  ۲ ساعت پیش    
تهران به عنوان پایتخت و بزرگ ترین حوزه انتخابیه کشور، همواره محل توجه بوده و نتایج رقابت ها در آن می توانسته سرنوشت مجلس را معین کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل عراق معتقد است حضور اقتصادی آمریکا در عراق پنهان تر و پیچیده تر از دیگر ابعاد حضور آمریکاست ...
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مساله اصلاح طلبان و چهره های نزدیک به دولت در این دوره رقابت های مجلس برخلاف آنچه ادعا می شود، چسبندگی به دولت، بی عملی و ناکارآمدی بوده که درنهایت منجر به کاهش پایگاه اجتماعی این جریان شده است.
  ۲ ساعت پیش    
در شماره امروز فرهیختگان ظرفیت ها و آمادگی بیمارستان ها و مراکز درمانی دانشگاه آزاد اسلامی را در گفت وگو با چند شخصیت و مسئول پزشکی دانشگاه از استان های مختلف پیگیری و بررسی کردیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بررسی داده های آماری معاملات 11ماهه شهر تهران نیز نشان می دهد رقم معاملات مسکن ثبت شده در بهمن 98 از همه ماه های سال جاری بیشتر است ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اپیدمی و گسترش یک بیماری خطرناک، یکی از موضوعات پرتکرار در داستان ها و فیلم های سینمایی است و خیلی از اوقات همین موضوع دستمایه بیان مضامین دیگر می شود و بیماری، جنبه نمادین پیدا می کند.
  ۲ ساعت پیش    
دیدار دیروز پرسپولیس مقابل سپاهان با اینکه قرار بود به خاطر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بدون تماشاگر برگزار شود، به خاطر اتفاقات رخ داده به یکی از جنجالی ترین بازی های چند سال اخیر دو تیم تبدیل شد.
  ۲ ساعت پیش    
نفر اول در این دوره محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران بود که توانست بیش از 1.2 میلیون رای از تهرانی ها بگیرد و راهی بهارستان شود و نفر سی ام نیز عزت الله اکبری تالارپشتی بود که او هم بیش از 642 ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۴   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه ما برای اعلام مشارکت محدودیت قانونی داشتیم و سیستم ما 99 درصد ارتباط داشت و زیر یک درصد به ما وصل نبود، گفت: 42.57 درصد میزان مشارکت بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه تحریم آمریکا مانند ویروس کرونا است که ترس و وحشت آن بیشتر از واقعیت آن است، گفت: انتظار از اتحادیه اروپا این است که در برابر اقدامات غیر قانونی آمریکا ایستادگی کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۹    
نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۹   + ۱۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: بانک مرکزی با هیجانات بازار، هیجانی برخورد نمی کند بلکه با رویکرد اصولی و استفاده از امکانات و روش های تجربه شده خود در طول ماه های گذشته ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
حیدری از تشکیل کمیته ای ویژه به منظور مقابله با ویروس کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان با صدور پیامی ضمن تشکر از آحاد ملت شریف ایران به خاطر حضور در انتخابات دوم اسفند از منتخبین مردم خواست که خدمت به این مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۶۸ سایت دیگر  
تاریخ برگزاری آزمون دکتری 99 که پیش از این قرار بود در روز جمعه 9 اسفند برگزار شود، تغییر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی در 10 استان کشور از جمله استان تهران به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا تا آخر هفته تعطیل است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
در بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری، از 7 دانشجوی منتخب دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدرس دانشگاه معتقد است که مخاطب با استفاده از تکنولوژی ارتباطی که برایش فراهم شده نقش تولید، توزیع و مدیریت پیام را ایفا می کند و حتی در برخی از خبرگزاری ها شاهد هستیم که مخاطبان خودشان به رسانه سوژه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون کل وزیر بهداشت گفت: در 2 روز گذشته گزارشات مبتلایان به ویروس کرونا در قم کاهش داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۴    
با توجه به تعویق تاریخ انتخابات ریاست جمهوری، دادگاه عالی افغانستان مجوز ادامه فعالیت اشرف غنی را تا پایان فرآیند گزینش رئیس جمهور جدید صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۹    
جوهر در مابعدالطبیعه اسپینوزا معنایی نو می یابد که از وجوهی با معانی متقدم آن مشابه و از وجوهی دیگر متفاوت است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۴    
سازوکار اکران نوروزی امسال به مانند سال گذشته، یک تفاوت آشکار با مابقی سال های دیگر دارد و آن اینکه فیلم هایی می توانند در نوروز 99 نمایش داده شوند که متقاضی شرکت در جشنواره فیلم فجر شده باشند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۹    
امروز سه بازی باقی مانده هفته بیستم در شهرهای اصفهان، مشهد و تهران پیگیری می شود و نکته مهم نگاه بالانشینان به رقابت حساس تیم های اول و سوم جدول است تا این بازی 6 امتیازی بتواند چهره مدعیان اصلی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
نگاهی به حضور استوکس در تیم های مختلف در سال های اخیر نشان می دهد که او اعتقاد زیادی به نظم ندارد و چندین بار باشگاه ها را مجبور کرده که او را اخراج یا قراردادش را فسخ کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۴    
حالت ایده آل برای من خداحافظی با فوتبال با لباس رئال مادرید است و به چیز دیگری فکر نمی کنم. فعلا به جشن پایان این فصل فکر می کنم که با رئال مادرید رقم خواهد خورد و باید مراقب بارسلونا و حتی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
طبق شنیده های فرهیختگان فتح الله برای مدیرعاملی با منع قانونی نیز مواجه است و به این سادگی ها با حضورش موافقت نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
من در زمان رئیس جمهور وقت که پرسپولیسی هم بود در 4 سال 2 جام آوردم. مدیر اگر خودش مدیر باشد، کارش را بلد است و می تواند کار کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
باید دید باز هم یحیی یک بازیکن سن و سال دار و باتجربه را با کارهایش وادار به خداحافظی زودهنگام می کند یا اینکه شرایط برای سوپرمن پرسپولیسی ها در ادامه فصل طور دیگری رقم می خورد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نارضایتی دانشجویان دکتری از چگونگی روند پذیرش شان در دانشگاه ها در سال های اخیر تنها به رسانه ها ختم نشد و درنهایت پای دیوان عدالت اداری را به میدان کشاند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان خاطرنشان کرد: بخش دیگری از موارد مرتبط با کرونا ویروس در دانشگاه ها از مباحث روانی نشأت می گیرد که ممکن است برخی از این مباحث نشأت گرفته از شایعاتی است که گاه شکل می گیرند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۹    
از آنجایی که طبق قانون، شرکت های دانش بنیان در حوزه تجارت خارجی از تسهیلات و معافیت هایی بهره مند می شوند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
به دنبال شیوع کرونا و افزایش تعداد نفرات مبتلا به آن دانشگاه های برخی استان ها تعطیل شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار ارز با اشاره به قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF گفت: بانک ها مشتری خاص خود را دارند و اگر سختگیری بیش از حد داشته باشند ریسک کار برای بقیه مشتری های غیرایرانی بالا خواهد رفت و از این ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۹    
در روز های اخیر با شوک خبر غیراقتصادی شیوع بیماری کرونا و خبر اقتصادی قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF، بازار سهام با ریسک های جدیدی مواجه شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۹    
اشتیاق مخاطبان برای تماشای فیلم ها یک سوی ماجراست و جدل های پشت پرده تهیه کنندگان و پخش کنندگان سینمای ایران برای نمایش آثارشان، کمتر جلوی چشم مخاطبان است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کرونا چنان سایه ای بر روابط اجتماعی و شهروندی انداخته است و همه چیز را تحت الشعاع قرار داده است که کمتر کسی را می توان پیدا کرد که دغدغه اولش ماجرای انتخابات مجلس و منتخبان ملت باشد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۹   + ۲۶۶ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی با شکر خداوند متعال و قدردانی عمیق از حضور گسترده مردم در انتخابات برغم این تبلیغات مغرضانه، گفتند: خداوند اراده کرده است این ملت را پیروز کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
با مشخص شدن سرنوشت بیشتر کرسی های مجلس یازدهم، می توان بخشی از پیام های دوم اسفند را تحلیل کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نکته مهم در تهران این است که شمارش آرا تا این لحظه گویای نشستن سرلیست اصلاح طلبان در جایگاه سی وهفتم، بعد از علیرضا محجوب و سهیلاجلودارزاده است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
پس از اتمام رأی گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، کار شمارش آرا آغاز شده و نتایج رسمی به تدریج اعلام می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: دستورالعمل بهداشتی برای مقابله با کرونا ویروس در حال تهیه است و به همه حوزه های کنکور دکتری تخصصی سال 99 ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تأکید کرد این تیم در دیدار فردا مقابل استقلال با هدف کسب سه امتیاز در میدان حاضر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور اسامی اولیه منتخبین حوزه انتخابیه تهران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره جوسازی هایی که از سوی عده ای علیه او برای استفاده از مواد نیروزا می شود, گفت: نه وقت پرداختن به این مسائل را دارم و نه برایم مهم است که بخواهم جواب این اراجیف را بدهم!
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۵۵ سایت دیگر  
برخی اعضای شورای شهر هفته پیش با شهردار منطقه 13 که مشکوک به ویروس کروناست جلسه داشتند. محسن هاشمی بعد از این دیدار هم با برخی دیگر از اعضا ملاقات کرد و امروز گفت که به دلیل این اتفاقات از خانه بیرون ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تعالی علوم انسانی و هنر بدون شناخت آخرین نظریات علمی جهان امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۴۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت از متوقف شدن سفر زمینی و هوایی به عتبات خبر داد و گفت: روند اعزام زائران عتبات در جلساتی با مسؤولان عراقی بررسی و دوشنبه نهایی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد سلبریتی ها باید اندکی مراقب روابط خصوصی خود باشند. گسترش تکنولوژی باعث شده هر شهروند تبدیل به یک خبرنگار شود و حفظ حریم شخصی در این میان، دشوارتر از همیشه به نظر می رسد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۰    
سرمربی تیم ملی بسکتبال با اشاره به استقبال نه چندان جالب از بازی اول گفت: چون میزبان هستیم انتظارم از مردم و علاقه مندان به بسکتبال این است که برای تماشای بازی ها بیشتر استقبال کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی جدید تیم ملی ایران در ادامه برنامه هایش برای بررسی وضعیت بازیکنان ملی پوش، راهی بلژیک شده تا از نزدیک وضعیت لژیونرهای ایرانی حاضر در لیگ این کشور را بررسی کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به عقیده من رئال مادرید یک مدعی جدی در لیگ قهرمانان اروپاست اما کار بسیار سختی در پیش دارد. در کل فکر می کنم یوونتوس و لیورپول در کنار هم بهترین تیم های باشگاهی در جهان هستند و انسجام آنها مثال زدنی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۵    
دوره سی وپنجم جشنواره موسیقی فجر فارغ از حاشیه هایش درباره حضور یا عدم حضور افراد و صحبت های عجیب دبیر جشنواره ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات یکی از جذاب ترین موضوعات برای سینماست. آنچه در ادامه می آید، تصاویری از فیلم های سینمایی در نقاط مختلف دنیاست که با موضوع انتخابات ساخته شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۸۹ سایت دیگر  
اولین آمار غیررسمی از شمارش آرای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، از صدرنشینی محمدباقر قالیباف حکایت دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
کرونا ازآن تیپ بیماری هایی است که کشندگی آن کم است ولی چون از خانواده کروناویروس است، ژورنالیستی است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش انتخابات در کشورهای منطقه که اکثر آنها از متحدان نزدیک آمریکا به شمار می روند، بررسی شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۰    
دانشجویانی که فرصت لازم برای درگیر شدن با شرایط واقعی کار تجربی را در دوران تحصیلات آکادمیک پیدا می کنند، همکاری، سازگاری با شرایط و تدبیر موثر را می آموزند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ارسلان مطهری رکورد 6 گل زده در 400 دقیقه بازی برای استقلال را به ثبت رسانده است؛ یعنی در هر 66 دقیقه یک گل.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به اینکه استوکس در تمرین جمعه حضور نداشته و کادر فنی هم او را در اختیار باشگاه قرار داده است و البته با توجه به اینکه فردا دیدار سرخ ها در اصفهان برگزار می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در گزارش پیش رو به بررسی برخی شاخص های کلان اقتصاد چین پس از انتشار اولین اخبار از شیوع این ویروس در اوایل ماه ژانویه سال جاری میلادی پرداخته ایم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۵    
با توجه به فعالیت های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با مدیر مرکز تحقیقات نانوذرات بیولوژیک و همین طور رئیس و معاون علمی و پژوهشی این دانشگاه گفت وگو کرده ایم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ما 2 بازی مقابل نماینده عربستان داریم که می تواند برایمان بسیار حائز اهمیت باشد. درواقع ما کاری نداریم که تیم های دیگر چه نتیجه ای می گیرند و خودمان می توانیم سرنوشت خود را رقم بزنیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۵    
فرهیختگان در نظر دارد روزهای آینده در گزارش هایی به معضلات موجود در حوزه مقطع دکتری بپردازد. در اولین قدم سراغ توان این دانشجویان در عرصه های تحقیقاتی و همچنین چالش های استفاده از این ظرفیت رفتیم و ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه آزاد و شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی به امضای معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی و رسول محمدی مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۵    
تحلیل پدیده ترامپ یکی از جرقه های اصلی بود که ایده کتاب آخر فرانسیس فوکویاما، تحلیلگر ارشد استراتژی، را شکل داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اقتصاد سیاسی گفت: امروز و درحالی که FATF اقدامات متقابل علیه ایران را فعال کرده است که ما تنها یکی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مشارکت فعالان سیاسی اصلاح طلب ازجمله رهبران این جریان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس در شرایطی انجام می شود که آنها تا رسیدن به این نقطه چند وضعیت مختلف و بعضا متناقض را سپری کرده اند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در شمارش معکوس اعلام نتایج نهایی راه یافته گان به مجلس، مرور آنچه تاکنون گذشته خالی از لطف نیست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران از تمدید انتخابات در شهرستان های تهران، ری و اسلامشهر تا ساعت 24 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۳:۰۵    
سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که انتخابات تا ساعت 23 تمدید می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور فایل صوتی منتسب به خود را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۰:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ساعت 22 تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل رای خود را به صندوق انداخت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نرخ تورم سالانه بهمن ماه 1398 به 37 درصد رسیده که در مقایسه با ماه قبل، 1.6 واحد درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی داشته است.
مشاهده نتایج بیشتر...