چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۰۱Jun 2018 20
 

جدیدترین خبرهای «ترامپ»

جماران   ۲ دقیقه پیش    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، هزاران نفر از ساکنان شهر فیلادلفیا در اعتراض به سیاست های مهاجرتی دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور در مرز مکزیک تظاهرات کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ دقیقه پیش    
هزاران نفر از ساکنان شهر فیلادلفیا و واشنگتن در اعتراض به سیاست های مهاجرتی دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور در مرز مکزیک تظاهرات کردند.
شفقنا   ۶ دقیقه پیش    
شفقنا- رهبر کاتولیک های جهان به صراحت از ترامپ و سیاست های مهاجرتی او انتقاد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، پاپ فرانسیس در گفتگو با رویترز ضمن انتقاد از سیاست جدید ترامپ در جداسازی کودکان مهاجر از والدینشان، تفکر رییس جمهور آمریکا در عدم تحمل مهاجران را غیرقابل قبول خواند. ...
ساعت24   ۸ دقیقه پیش    
ساعت 24- آوا دوورنی کارگردان نام آشنای آمریکایی در اعتراض به عمل غیرانسانی ترامپ برای جدا کردن فرزندان مهاجران غیرقانونی از والدینشان، کمپینی اعتراضی در شبکه های اجتماعی راه انداخت.
اکو فارس   ۱۴ دقیقه پیش    
اکوفارس: اشتاین مایر هشدار داد روابط خدشه دار شده میان اروپا و آمریکا ممکن است به جایی برسد که هرگز ترمیم نشود و از ترامپ خواست تا به غرب بیش از یک نقطه روی قطب نما نگاه کند.
باشگاه خبرنگاران   ۲۱ دقیقه پیش    
نخست وزیر سابق سوئد گفت اقدامات و مواضع دونالد ترامپ بیش از اقدامات و مواضع ولادیمیر پوتین، اتحادیه اروپا را با بی ثباتی مواجه می کند.
تهران پرس   ۲۳ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - نیویورک تایمز در سرمقاله روز سه شنبه خود نوشت: خلع سلاح کامل هسته ای کره شمالی مبحث خطیر و مهمی فراتر از خیالپردازی های دونالد ترامپ در این زمینه است.
عصر ایران   ۲۶ دقیقه پیش    
نصرت الله تاجیک- شرق اردن در شرایط کنونی خاورمیانه، وضعیت بسیار غامض و پیچیده ای پیدا کرده است. در شرایطی که طی سال های گذشته، پس از بهار عربی، بحران سوریه، ظهور و سقوط داعش و اکنون با ظهور ترامپ و نقشه های او برای پرونده فلسطین، شرایط خاورمیانه با سرعتی باورنکردنی در حال تغییر است ...
ایرنا   ۲۷ دقیقه پیش    
تهران-ایرنا- دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با اعلام خروج از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، یکبار دیگر سیاست یکجانبه گرایی و تعصب ورزی سیاسی به نفع رژیم صهیونیستی را به نمایش گذاشت.
گفتگو نیوز   ۲۸ دقیقه پیش    
گفت و گو نیوز: عبدالله ناصری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: امضا کنندگان نامه مذاکره با ترامپ هیچ انتساب تشکیلاتی با جبهه و جریان اصلاحات ندارند. در مجموع دیدگاه تمام بزرگان جریان اصلاحات در شرایط فعلی با توجه به خصوصیات ترامپ این نامه را ضروری نمی دانستند. ...
ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - نیویورک تایمز در سرمقاله روز سه شنبه خود نوشت: خلع سلاح کامل هسته ای کره شمالی مبحث خطیر و مهمی فراتر از خیالپردازی های دونالد ترامپ در این زمینه است.
شهدای ایران   ۳۰ دقیقه پیش    
شهدای ایران :مجله نیویورکر در گزارشی نوشت: زمانیکه در 13 فوریه سال 2017 یک هیات از مقامات ارشد رژیم صهیونیستی در کاخ سفید با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا دیدار کردند، قرار بود در این دیدار موضوعات بسیاری را با همتایان آمریکایی جدید خود مورد بحث قرار دهند ...
ناطقان   ۳۰ دقیقه پیش    
این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: من این نامه را ننوشتم و در نظرخواهی که از من شد گفتم باید تضمین لازم برای عدم تکرار کارهای ترامپ از آمریکا گرفته و بعد مذاکره انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۳۰ دقیقه پیش    
جمعیت جانبازان در واکنش به نامه برخی از ورشکستگان سیاسی در داخل و خارج کشور در خصوص درخواست مذاکره مستقیم با آمریکا، اعلام کرد: عجیب است که گاو شیرده خواندن سعودی ها توسط ترامپ برای پیشنهاددهندگان مایه عبرت نشده است.
هنگام نیوز   ۳۴ دقیقه پیش    
مقامات کاخ سفید در ادامه خروج از معاهدات و سازمان های بین المللی اعلام کردند آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل نیز خارج می شود؛ تصمیمی که دوگانگی های رفتاری واشنگتن و تقلای ترامپ برای تامین رضایت صهیونیست ها را عیان تر می سازد.
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۳۵ دقیقه پیش    
در حالی که دولت آمریکا تلاش می کند نشست ترامپ و کیم را موفق جلوه دهد، مقامات ارشد اطلاعاتی این کشور نگران فروش فناوری موشک های بالستیک قاره پیما از سوی پیونگ یانگ به تهران هستند.
روز نو   ۳۸ دقیقه پیش    
سیاست سخت گیرانه آمریکا علیه مهاجران غیرقانونی در مرز مکزیک برای کودکان آن مهاجران پیامدهای زیادی را داشته است. طبق آمار وزارت کشور آمریکا ظرف مدت کمتر از یک ماه و نیم نزدیک به دو هزار کودک از خانواده جدا شده اند و در مراکز موقت اسکان داده شده اند ...
حامیان ولایت   ۳۷ دقیقه پیش    
در روزهای گذشته 16 نفر از اصلاح طلبان و اپوزیسیون خارج کشور در نامه ای خطاب به مقامات عالی نظام خواهان این شدند که ایران به مذاکره مستقیم با ترامپ و آمریکا روی آورده و از آمریکا تضمین اساسی بگیرد. نویسندگان این نامه مدل مذاکره کره شمالی-آمریکا در هفته های پیش را مبنای خود قرار دادند. ...
ایران آنلاین   ۴۰ دقیقه پیش    
در حالی که جنجال ها در آمریکا و انتقادهای بین المللی علیه مواضع مهاجرتی دولت دونالد ترامپ ادامه دارد، احساساتی شدن مجری مشهور آمریکایی هنگام خواندن خبر فرستادن نوزادان مهاجران به اردوگاه ها سر و صدای زیادی به پا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۴۲ دقیقه پیش    
راچل مَدو مجری مشهور آمریکایی هنگام خواندن خبر مربوط به جدا کردن کودکان مهاجران از والدین خود برای لحظاتی احساساتی شد و نتوانست خبر را به پایان ببرد.
قدس آنلاین   ۴۳ دقیقه پیش    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در حالی به وزارت دفاع این کشور دستور داده نیروی فضایی را به ارتش اضافه کند که چنین اقدامی می تواند پیامدهایی از جمله کشیده شدن رقابت های نظامی قدرت های جهان به فضا را شکل دهد.
اقتصاد نیوز   ۴۴ دقیقه پیش    
اقتصادنیوز؛ روزنامه گاردین با اشاره به سیاست جدا سازی فرزندان از والدین در مرز آمریکا با مکزیک، عنوان داشت که این اقدام همانند واقعه زندان ابوغریب سبب بی آبرویی آمریکا می شود.
دنیای اقتصاد   ۴۴ دقیقه پیش    
ایسنا : علی اکبر ولایتی گفت: مذاکره با شخصی که به هیچ یک از توافق نامه های بین المللی پایبند نیست، معنایی جز تسلیم ندارد.
ایسنا   ۴۷ دقیقه پیش    
جلال جلالی زاده، یکی از امضاکنندگان نامه 100 فعال سیاسی و مدنی داخل و خارج از کشور درباره مذاکره با آمریکا با اشاره به اینکه این نامه فقط یک پیشنهاد برای حل مشکلات کشور است، گفت: من معتقدم منافع مذاکره بیشتر از جنگ است.
صدای ایران   ۴۷ دقیقه پیش    
پاپ فرانسیس از سیاست های دولت ترامپ در خصوص جدا کردن والدین و کودکان در مرز این کشور با مکزیک انتقاد کرد و گفت، پوپولیسم پاسخی برای مشکل مهاجران جهان نیست. ...
شفقنا   ۵۱ دقیقه پیش    
شفقنا- روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: دولت دونالد ترامپ اعلام کرده است که آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، خارج می شود. آمریکا این نهاد را به ریاکاری، بی اعتنایی به نقض حقوق بشر در برخی کشورها و اتخاذ مواضع مغرضانه علیه رژیم صهیونیستی متهم کرده است. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۵۱ دقیقه پیش    
یک عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: موضع رسمی جریان اصلاحات توسط احزاب قانونی اصلاح طلب و یا نهادهای شناخته شده ای مثل جبهه اصلاحات مطرح می شود، افرادی که پای نامه مذاکره با ترامپ را امضا کردند نظر شخصی خود را اعلام کردند.
برترین ها   ۵۴ دقیقه پیش    
خبرگزاری مهر: رئیس هیات امنا دانشگاه آزاد گفت: ملت ایران به هیچ فردی وکالت نداده که برای ما تسلیم نامه تنظیم کند. علی اکبر ولایتی صبح امروز در همایش بسیج اساتید دانشگاه آزاد گفت: اخیراً 100 نفر نامه ای را امضاء کرده اند که این نامه تسلیم در برابر آمریکا است. ...
تهران پرس   ۵۵ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- `دونالد ترامپ` یک ماه پس از انتخاب به عنوان رئیس جمهوری آمریکا در نوامبر 2016 (آذر 1395)، از طرح 10 ماده ای به عنوان شالوده سیاست مهاجرپذیری آمریکا در دوران ریاست جمهوری اش خبر داد که از همان ابتدا تا کنون با انتقادهای شدیدی همراه بوده است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با تاکید بر اینکه آمریکا باید برای ملت ایران تسلیم نامه بنویسد و بداند که دیر یا زود باید از منطقه خارج شود، تاکید کرد: امروز ایران استقلال خود را به دست آورده و آمریکا در مقابل ایران ذلیل است.