پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۱:۲۰Feb 2020 27

جدیدترین‌های «مسلمانان»

بسیج   ۲ دقیقه پیش    
فرمانده پایگاه حوزه علمیه خدیجه کبری(س) گفت:امام هادی(ع) دهمین پیشوای شیعیان با دانش عمیق و استدلال های منطقی خویش به اصلاح بینش مسلمانان و دفاع از کیان دین اسلام در برابر دشمنان پرداخت و با استفاده از آموزه های این دین الهی به بسیاری از مسائل اعتقادی و عقیدتی مردم آن روزگار پاسخ داد و زمینه را ...
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ اتحاد و انسجام اسلامی یکی از نیازهای اساسی مسلمانان و مایه عزت و ترقی جامعه آنان است. در آموزه های قرآن و سیره معصومان (ع) نیز بر اتحاد تأکید شده و راهکارهای متفاوتی برای تحقق آن توصیه شده است ...
آفتاب نیوز   ۱ ساعت پیش    
همزمان با سفر دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده به پایتخت هند، گروهی از هندوهای این کشور در حملاتی وحشیانه و بی سابقه، ده ها مسلمان هندی را به خاک و خون کشیدند و یک مسجد را آتش زدند.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: شهیدان مدافع حرم نقشه شوم غرب و صهیونیست را در برافروختن آتش جنگ های صلیبی میان مسلمانان خنثی کردند.
شیعه نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پس از کمتر از دو روز از آنکه مقامات آلمان از بازداشت یک گروه راست گرای افراطی خبر دادند که در صدد اجرای حملات تروریستی گسترده علیه مسلمانان و مساجدشان در آلمان بوده اند که مقامات آلمان از آن به برنامه های هولناک تعبیر کردند ...
عصر امروز   ۱ ساعت پیش    
سیگنال افزایش قیمت به بازارها؛ شادی آمریکا از شیوع کرونا در ایران؛ خروش سیلاب در زاگرس؛ چه کسی به فیفا کد داد؟ و شبیخون هندوهای افراطی به مسلمانان هند؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
حسن بهشتی پور کارشناس مسائل بین الملل طی یادداشتی در شماره امروز روزنامه ایران با عنوان FATF فراموش شدنی نیست نوشت: واقعیت این است که عدم پذیرش شروط FATF اقتصاد ما را به این شکل قفل خواهد کرد که صادرات ما به مراتب ارزان تر از قبل و واردات ما گران تر از گذشته خواهد شد ...
حوزه   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در جلسه ای که پیرامون طرح به اصطلاح معامله قرن در ویسکانسین آمریکا برگزار شد، مسلمانان با ابراز انزجار از این طرح آن را سرقت قرن خطاب کردند.
سیگنال افزایش قیمت به بازارها؛ شادی آمریکا از شیوع کرونا در ایران؛ خروش سیلاب در زاگرس؛ چه کسی به فیفا کد داد؟ و شبیخون هندوهای افراطی به مسلمانان هند؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دور جدید اعتراضات ضد قانون تبعیض آمیز شهروندی جدید هند که با ورود رئیس جمهور آمریکا به این کشور آغاز شد، همچنان بعد از سه روز ادامه دارد و با تشدید خشونت در این اعتراضات میزان تلفات افزایش یافته و به 20 کشته رسیده است. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۳:۲۶    
گروه بین الملل: حمله هندوها به چندین مسجد و تجمعات مسلمانان در دهلی نو، پایتخت، همچنین درگیری ها با پلیس منجر به کشته شدن 23 نفر طی سه روز گذشته شده است.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۲:۳۶    
نعمت اسلام، بزرگ ترین نعمت برای ماست که به سادگی به دست ما رسیده است، تاریخ نشان داده که انبیای الهی همواره مخالفانی داشته اند که ایشان را آزار و اذیت کرده و حتی به شهادت رسانده اند ...
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
هنوز رئیس جمهور آمریکا از هند خارج نشده بود که فتنه ای خونین در این کشور علیه مسلمانان آغاز شد و عده ای شروع به کشتار مسلمانان و آتش زدن خانه ها و مساجد در این کشور کردند. برخی معتقدند ریشه این فتنه انگیزی را باید در اظهارات ترامپ جست و جو کرد!
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۶    
ھمزمان با سفر رییس جمھوری امریکا ترامپ به دھلی نو 300 نفر کشته و زخمی شدند، دھھا خانه ھا و مغازہ ھا، مساجد و مدارس دینی مسلمانان به آتش کشیدہ شدند و ترامپ سکوت کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نتایج تحقیقات انجام شده از سوی گروه هالیرود در اسکاتلند نشان می دهد که بیش از 80 درصد مسلمانان در این کشور در معرض اسلام هراسی که تبدیل به یک امر روزانه شده است،قرار دارند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه انگلیسی ایندیپندنت در گزارشی از مهاجرت مسلمانان انگیس از این کشور به دلیل افزایش اسلام هراسی و جرایم انزجارطلبانه ضد مسلمانان پرده برداشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۷    
یکی از کاربران توئیتر فیلمی از رژه RRS یک گروه هندو منتشر کرده که الگو گرفته از نازی های آلمان هستند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان خشونت های کنونی که در نتیجه اعتراض به لایحه شهروندی ضد مسلمانان در هند به وجود آمده است را محکوم کرد و از جهان خواست تا نسبت به هدف قرار گرفتن مسلمانان در این کشور واکنش نشان دهد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نخست وزیر هند خواستار توقف خشونت میان مسلمانان و هندوها شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، اعتراضات به قانون جدید تابعیت در هند وارد فاز جدیدی شده است به طوریکه گروه هایی از مسلمانان و هندوها به صورت کاملاً جدی و مرگبار با هم درگیر شده اند ...
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- دهلی، پایتخت هند در پی سه روز خشونت مرگبار بی سابقه علیه مسلمانان شاهد جان باختن 21 مسلمان و زخمی شدن بیش از 250 نفر از آنها بود. تاریخ انتشار: 15:06 - 07 اسفند 1398 - کد خبر: 600639
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در کنفرانس سالانه دانشمندان، رهبران و فعالان مسلمان و غیرمسلمان کشورهای مختلف از آمریکا تا اندونزی درباره مسائل و چالش های پیش روی جوامع اسلامی در دنیای معاصر از جمله تلاقی سنت و مدرنیته بحث و گفت وگو شد.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، نزدیکترین رابطه دو انسان با یکدیگر بر اساس اخوت و برادری است. پس اسلام دین برادری و برابری است. جامعه ایران، جامعه اسلامی است و یکی از اصول اسلامی همدلی و یاری رساندن به هم نوع است ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معترضان می گویند قانون، اعطای شهروندی به مسلمانان را در نظر نگرفته و این ناقض قانون اساسی سکولار هند و اقدامی علیه اقلیت 200 میلیونی مسلمان این کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در حمله هندوهای متعصب به مسلمانانی که نسبت به سفر ترامپ و قانون تبعیض مذهبی معترض بودند حداقل 20 نفر با سلاح سرد و گرم کشته شدند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا در سفر دو روزه خود به هند از محکوم کردن لایحه شهروندی ضد مسلمانان در این کشور امتناع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مسلمانان در روسیه بزرگ ترین گروهی هستند که لباس های ظاهریشان با قوانین دینی آن ها در ارتباط مستقیم است و به دلیل افزایش جمعیت روز افزون مسلمانان، بازار پوشاک اسلامی در این کشور رو به رشد است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در جریان تظاهرات معترضان هندی علیه قانون بحث برانگیز شهروندی در دهلی نو، پایتخت، در روزهای دوشنبه 24 و سه شنبه 25 فوریه (5 و 6 اسفند)، 13 نفر از جمله یک پلیس جان خود را از دست دادند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تعرض به مساجد و خانه های مسلمانان در محله های شمال شرق دهلی تاکنون 18 قربانی گرفت که این نتیجه درگیری میان مخالفین و موافقین قانون حق شهروندی است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- همزمان با سفر رئیس جمهور آمریکا به هند، افرادی در پایتخت این کشور، مسلمانان را مورد حمله و ضرب و شتم قرار داده اند. تاریخ انتشار: 10:15 - 07 اسفند 1398 - کد خبر: 600437
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۵    
شفقنا- مالدیو اعلام کرد همسر جرج کلونی را بعنوان وکیل در پرونده جنایات علیه مسلمانان روهینگیایی برگزیده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرانسه ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدسعید بهمن پور اظهار کرد: تفرقه افکنی یکی از راهبردهای دشمن برای تضعیف مسلمانان از هر فرقه و مذهبی است تا به منافع نامشروع خود دست یابد و برای مقابله با این توطئه باید بیش از پیش به علم کلام، استدلال و تبادل آرا میان مذاهب مختلف اسلامی روی آوریم.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ طی مراسمی در مسجد بیت الاحسان، اعضای جامعه اسلامی شهر ویندزور کانادا چکی به مبلغ 15 هزار دلار به بیمارستان محلی تقدیم کردند.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۳۶    
منابع خبری فاش کردند، سمیر جعجع فرمانده سابق گروه های مسلح مسیحی و رهبر فعلی یکی از احزاب لبنانی، به سرطان ریه و مجاری ادراری مبتلا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
همزمان با سفر رئیس جمهور آمریکا به هند درگیری هایی در پایتخت این کشور رخ داده و گروه هایی به مسلمان ها حمله کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سفر رئیس جمهور آمریکا به هند درگیری هایی در پایتخت این کشور رخ داده و گروه هایی به مسلمان ها حمله کرده اند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نماز های ماه رجب، نماز هایی هستند که در وقت های مختلفی در ماه رجب خوانده می شوند و مسلمانان با انجام این فرائض الهی در پی تقرب به خدای متعالی و تزکیه روح خود هستند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۲    
شفقنا – تسنیم نوشت: اهل بیت(ع) برای اتصال بیشتر شیعیان به معنویت ماه رجب، ادعیه و مناجات هایی به ایشان آموختند. ماه رجب در کنار ماه شعبان و رمضان یکی از ماه های پر خیر و برکت مسلمانان محسوب می شود ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
در ادبیات سیاسی معاصر آنچه حکومت های مردمی را از دیگر انواع حکومتها متمایز می سازد مشارکت فعال مردم در سطوح مختلف تصمیم گیری و سیاست گذاری کشور است.این نوع نگاه و اصل ضرورت مشارکت مردم درتعیین سرنوشت و آینده اشان ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سومین همایش دو روزه سالانه مسلمانان سیاه پوست امسال با موضوع احیای جوانان مسلمان قرار است آخر هفته 11-12 آوریل در آتلانتای ایالت جورجیای آمریکا برگزار گردد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸    
گروه های مسلمان از مایکل بلومبرگ ،تاجر سیاستمداری که نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 شده است خواستند تا به خاطر رفتارش با مسلمانان آمریکا از آنها عذرخواهی کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸    
خیابان های دهلی نو تبدیل به میدان جنگ میان هندوها و مسلمانان در حالی شده است که دونالد ترامپ ،رئیس جمهوری آمریکا برای بازدید از هند به این کشور رفته است.
رهیافته   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گزارش اتحادیه اقلیت اسلامی در اسپانیا حاکی از آن است که تعداد مسلمانان در این کشور در طول یک سال گذشته 97 هزار نفر افزایش داشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۲    
ماه رجب یکی از ماه های پر خیر و برکت مسلمانان محسوب می شود که به همین بهانه کلیپی از سخنان مرحوم آقامجتبی تهرانی در باب فضیلت های این ماه از سوی گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو منتشر شده است.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تنش چهل ساله سیاسی و اقتصادی میان ایران و آمریکا که گاه تا آستانه وقوع رویارویی نظامی پیش رفته جز در بازار جهانی پسته طرف پیروزی نداشته است. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی به نقل از یورونیوز ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ عزیزان! این اوقات گرانبها را غنیمت داشته و برای خود و دیگران و برای نجات ممالک اسلامی از دشمنان اسلام و پیروزی و سربلندی مسلمانان جهان، دعا کنید و فرج حضرت بقیة الله الأعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف را از خداوند متعال مسئلت نمایید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جعفر بلال نویسنده جوان آلمانی در یادداشتی تحلیلی به توصیف و تحلیل بخش های مهمی از کتاب انسان 250 ساله پرداخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۴    
جعفر بلال، نویسنده جوان آلمانی در یادداشتی تحلیلی به توصیف و تحلیل بخش های مهمی از کتاب انسان 250 ساله پرداخته است.
برترین ها / پلیس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: جانشین مرزبانی ناجا در مراسم تشییع شهید مرزبانی در قرچک گفت: دشمنان از شرکت مردم در انتخابات دوم اسفند عصبانی و بوده و بنا داشتند تا با اعزام گروه های تروریستی به برخی شهرهای استان سیستان و بلوچستان در جمع مردم عملیات انتحاری انجام دهند که با هوشیاری نیروهای امنیتی آنان نتوانستند ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیته اقدام سیاسی مسلمانان در آمریکا حمایت خود را از برنی سندرز ،کاندیدای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد.
بصیر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
حدیث امام علی (ع) درباره پذیرش عذر دیگران را در اینجا بخوانید. به گزارش بصیرآنلاین، اهمیت حدیث در میان مسلمانان از آن روست که از منابع اصلی استنباط احکام در فقه و عقاید در علم کلام محسوب می شود. همچنین احادیث از منابع اولیه پژوهش های تاریخی است. ...