یکشنبه ۲۶ خردادساعت ۰۵:۳۸Jun 2019 16

جدیدترین‌های «اسلام هراسانه»

شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جامعه اسلامی آلمان نگران افزایش تعداد حملات اسلام هراسانه است که از طریق افراط گرایی راست گرایانه و بیگانه هراسی دامن زده شده است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۱    
حوزه/ در یک گزارش سالانه کمیسیون نژادپرستی و عدم مدارای شورای اروپا نوشته شده که سوءاستفاده های اسلام هراسانه سیاستمداران عوام فریب در جهان موجب ایجاد تفرقه در جوامع شده است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه بین الملل مسلمانان شهر لندن در استان انتاریو کانادا پس از درج پیام توهین آمیز و اسلام هراسانه در خارج از ساختمان مسجد این شهر، از پلیس تحقیق در این زمینه را خواستار شدند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مسجدی در انگلستان با وجود فضای اسلام هراسانه در آن در حال ساخت است، اهالی منطقه نوروویچ انگلستان به مسلمانان برای حضور در این محل خوشامد گفته اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی اینکه باید منتظر تولید یک موج آثار اسلام هراسانه این بار نه از هالیوود بلکه از اروپا باشیم را می شد از خیمه شب بازی شارلی ابدو حدس زد. وقتی بنیامین نتانیاهو همراه با سران مهم ترین کشور های اروپایی خود را به فرانسه رساندند و در صف اول تظاهراتی قرار گرفتند که ظاهراً برای نفی خشونت برگزار می ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
تامی رابینسون ، نامزد انگلیسی که در ماه های اخیر با تبلیغات اسلام هراسانه برای کسب کرسی در پارلمان اروپا تلاش می کرد به در بسته خورد؛ اروپایی ها به او رای ندادند تا در پارلمان اروپایی همچنان به روی او بسته بماند. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۵    
حوزه/ مسجد شهر لگین در اسکاتلند مورد حمله نژادپرستانه قرار گرفته و شعارنویسی دیواری ضداسلامی، نژادپرستانه و صلیب شکسته بر دیوار این مسجد نقش بسته بود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
با اعلام نتایج اولیه انتخابات اسپانیا ، حزب نوظهور VOX موفق شده است برای اولین بار از پایان حکومت دیکتاتور فرانکو در 1975 میلادی، اقبال اقشاری از مردم را به سیاست های راستگرایانه افراطی به دست آورده و بیش از 20 نماینده به پارلمان این کشور بفرستد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یک زن مسلمان دیگر در برلین قربانی رویکرد اسلام هراسانه یک راست گرای افراطی شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا به دلیل کمک به ایجاد فضای اسلام هراسانه در آمریکا به شدت مورد انتقاد قرار گرفته اند.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
انتشار یک ویدئوی جنجالی از هواداران چلسی، خشم همگانی را در انگلیس به دنبال داشت.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۰    
گروه بین الملل ایلهان عمر، نماینده دمکرات ایالت مینه سوتا، قرار است امروز 21 فروردین لایحه ای را در مجلس نمایندگان طرح کند که به اجرای دستور اسلام هراسانه دونالد ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا پایان دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اظهارات اسلام هراسانه و ضدیهودی شماری از کاربران درحاشیه پخش زنده جلسه روزسه شنبه کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا درباره نقش رسانه های اجتماعی در افزایش نژادپرستی، یوتیوب را مجبور به قطع چت(گفتگوی آنلاین) زنده کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اعضای شورای شهر منطقه ای آنجو در مونترال به همراه شهردار، ضمن انتقاد از گفته های اسلام هراسانه یکی از اعضا، اعلام کردند که وی را کنار گذاشته و او از این پس باید مستقل عمل کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – نتایج تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که آمار جرائم اسلام هراسانه در سراسر انگلیس، یک هفته پس از حادثه مرگبار و تروریستی نیوزیلند که در اثر آن 50 تن کشته شدند، به شدت افزایش یافته است.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سنتی سلطان نوروز با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین، مفتی تراونیک، مفتی بانیالوکا، روسای طریقت ها و صدها تن از مسلمانان بوسنیایی در مسجد و تکیه مسعودیه برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مراسم سنتی سلطان نوروز با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین، مفتی تراونیک، مفتی بانیالوکا، روسای طریقت ها و صدها تن از مسلمانان بوسنیایی در مسجد و تکیه مسعودیه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه پیرانشهر با اشاره به حادثه تیراندازی به نمازگزاران نیوزیلند و با محکوم کردن این اقدام جنایتکارانه و تروریستی گفت: در این حادثه 50 نفر مسلمان کشته و 30 نفر زخمی شدند که این عمل نوعی اسلام هراسی در جهان بود که استکبار را تشویق به این اقدام کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۲۱:۱۷    
در پی حملات تروریستی بی سابقه به دو مسجد در نیوزلند ،مساجد بیرمنگام هم هدف حملات اسلام هراسانه قرار گرفتند.
نواندیش   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۳    
نواندیش : آخرین جلسه شورای مرکزی حزب جوانان ایران اسلامی در سال 97 روز گذشته برگزار شد. در این جلسه اعضای شورای مرکزی با ارتباط زنده ویدئویی با آقایان " محقر" و "علیان" رییس شاخه های حزب جوانان در استان های خراسان شمالی و کرمانشاه ...
کیهان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با محکوم کردن عملیات تروریستی علیه نمازگزاران در نیوزیلند، از همه قضات و حقوقدانان جهان دعوت کرد که با محوریت دستگاه قضایی جمهوری اسلامی، به نهضت حقوقی مقابله با تروریسم و نژادپرستی بپیوندند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا - یک فعال صلح آمریکایی با انتقاد از رسانه های آمریکا که فرصتی برای بررسی سیاست های آمریکا درباره رژیم صهیونیستی ولابی این رژیم(آیپک)فراهم نمی کنند، گفت:حمله تند به نماینده مسلمان کنگره آمریکا هم برآمده از انگیزه های نژادپرستانه و اسلام هراسانه است.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که همه طیف های سیاسی استرالیا به اظهارات اسلام هراسانه نماینده مجلس این کشور در پی حادثه تروریستی نیوزلند واکنش نشان داده بودند، اقدام یک نوجوان 17 ساله به این اظهارات ستایش همه جهان را در پی داشت.
هزاران نفر از مردم استرالیا به نشانه همبستگی با بازماندگان حمله تروریستی در نیوزیلند و بیان انزجار از موج اسلام هراسی در ملبورن تظاهرات کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - استاد دانشگاه هیوستون تگزاس گفت،: سیاست های اسلام هراسانه، نژادپرستانه و ضدمهاجرتی رییس جمهوری آمریکا زمینه ساز رشد گروه های افراطی سفید پوست در غرب شده و حملات تروریستی به دو مسجد مسلمانان در نیوزیلند یکی از نتایج آن است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۲۹    
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه هفته گذشته در مشهد میزبان جلسه جریان شناسی مطالعات بین رشته ای اسلامی در غرب بود و در آن، دکتر قاسم درزی، به بررسی جریان های مطالعات اسلامی در غرب پرداخت ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت: قطعنامه ای در این مجلس به رای گذاشته خواهد شد که هرگونه اظهارات اسلام هراسانه و ضد یهودی را محکوم می کند.
طرفداران ترامپ با نصب پوستری بر دیوار مجلس نمایندگان ایالت ویرجینیای غربی آمریکا که نماینده مسلمان زن را تروریست می خواند، باعث بروز جنجال سیاسی و درگیری در این مجلس شدند.
رهیافته   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یک دختر مسلمان در مصاحبه ای خبری درباره حوادث اسلام هراسی که به همراه خانواده اش با آن ها مواجه بوده صحبت می کند.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۲    
حوزه/ یک مرد 69 ساله انگلیسی در رابطه با 4 مورد برخورد مجرمانه علیه مسجدی در شهر ناتینگهام متهم شناخته شده و در ماه فوریه قرار است در مقابل دادگاه مدنی از خودش دفاع کند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۹    
گزارش ها نشان می دهد که انتخابات میان دوره ای 2018، اسلام هراسانه ترین انتخابات در تاریخ امریکا خواهد بود.
شیعه نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اظهارات دروغ یک کشیش اسلام هراس در شهر بروکسل مبنی بر اینکه در سال گذشته برای حدود نیمی از کودکان متولد شده در بلژیک نام محمد انتخاب شده، نتایج آمار و بررسی ها عکس این قضیه را ثابت کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- فعالان ضد مسلمان در آمریکا دهه گذشته از طریق شبکه های سازمان یافته خود شامل نشریات و وب سایت ها، دروغ هایی مبتنی بر مدارک جعلی منتشر کردند.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۶:۰۷    
حوزه/ با توجه به اظهارات دروغ یک کشیش اسلام هراس در شهر بروکسل مبنی بر اینکه در سال گذشته برای حدود نیمی از کودکان متولد شده در بلژیک نام محمد انتخاب شده، نتایج آمار و بررسی ها عکس این قضیه را ثابت کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۷    
تهران- ایرنا- تارنمای لوبلاگ طی گزارشی با اشاره به اقدامات اسلام هراسانه در آمریکا نوشت: اثبات فریبکارانه تهدید از سوی جامعه مسلمانان آمریکا نه تنها کمکی به امنیت بیشتر کشور نمی کند، بلکه پذیرش توطئه ها و تهدیدهای خیالی که وجود خارجی ندارند، سبب غفلت از دشمن حقیقی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تارنمای لوبلاگ طی گزارشی با اشاره به اقدامات اسلام هراسانه در آمریکا نوشت: اثبات فریبکارانه تهدید از سوی جامعه مسلمانان آمریکا نه تنها کمکی به امنیت بیشتر کشور نمی کند، بلکه پذیرش توطئه ها و تهدیدهای خیالی که وجود خارجی ندارند، سبب غفلت از دشمن حقیقی می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
طی سال های گذشته آزارواذیت و برخورد با اقلیت ها، به ویژه مسلمانان در کشور آمریکا افزایش یافته است. بسیاری به درستی با مقایسه آمارهای سال های اخیر نتیجه می گیرند که سیاست های نژادپرستانه دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی این کشور، نقش بسزایی در ایجاد موج جدید برخورد با مسلمانان داشته است
جماران   ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از خبرگزاری آناتولی، وزیر کشور آلمان اعلام کرد سال گذشته در مجموع 1075 حمله اسلام هراسانه در این کشور به وقوع پیوسته است. ...
شبستان   ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری شبستان:وزارت کشور آلمان از ثبت 950 حمله به مسلمانان و نهادهای اسلامی این کشور در سال 2017 خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری شبستان:شهرداری لندن از افزایش 40 درصدی جرایم اسلام هراسانه در این شهر در سال 2017 میلادی نسبت به سال 2016 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
برنامه جدید دولت ائتلافی اتریش ترس و نگرانی مسلمانان این کشور را به همراه داشته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رابطه عاشقانه میان راست افراطی اسلام ستیز انگلیس با دونالد ترامپ قبل از انتخاب او به ریاست جمهوری با سفر رهبر استقلال انگلیس به امریکا و حضور در ستاد انتخاباتی ترامپ و سخنرانی به نفع وی رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وب سایت ایندیپندنت در پی انتشار ویدئو های اسلام هراسانه از جانب رئیس جمهور آمریکا، این ویدئو ها را راستی آزمایی کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دونالد ترامپ در واکنش به اشتباه خوانده شدن توئیت هایش از سوی دفتر ترزا می، دوباره توئیتی منتشر و خطاب به نخست وزیر بریتانیا نوشت: روی من تمرکز نکنید، روی تروریسم اسلامی افراطی داخل بریتانیا تمرکز کنید. ما کارمان را خوب بلدیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مقامات هلندی اعلام کردند بازنشر توییت های اسلام هراسانه توسط دونالد ترامپ اقدامی اشتباه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۷:۴۰    
رئیس جمهور آمریکا سه پیام توییتری خشونت آمیز اسلام هراسانه را در صفحه کاربری خود منتشر کرد.
شبستان   ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۲    
خبرگزاری شبستان:تحقیقات جدید در انگلیس نشان می دهد غیر مسلمانانی که ظاهری شبیه مسلمانان دارند هم هدف حملات اسلام هراسانه قرار می گیرند.
ایکنا   ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: بر اساس تحقیقات جدید، مردان انگلیس که از لحاظ ظاهری به مسلمانان شبیه هستند، هدف آزار زبانی، جسمی و روحی از سوی افراد اسلام ستیز قرار می گیرند.
شبکه خبر   ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۳    
پس از حادثه اخیر در برابر موزه تاریخ طبیعی لندن، حملات نژاد پرستانه و اسلام هراسانه در انگلیس، افزایش یافته است.