دوشنبه ۱۸ فروردینساعت ۰۵:۳۶Apr 2020 6

خبرگزاری فارس (farsnews.com)

 

مهمترین خبرهای خبرگزاری فارس بر روی ایمیل شما

خبرگزاری فارس 29 اسفند 1393 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1394 خبرگزاری فارس 30 اسفند 1395 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1396 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1397 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1398 خبرگزاری فارس 1 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 2 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 3 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 4 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 5 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 6 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 7 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 8 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 9 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 10 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 11 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 12 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 13 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 14 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 15 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 16 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 17 فروردین 1399 خبرگزاری فارس 18 فروردین 1399 
  ۲ دقیقه پیش    
ایالات متحده به نسبت سایر کشورهای توسعه یافته جهان، بیشترین تعداد از شهروندان خود را زندانی می کند؛ یعنی حدود یک میلیون و 500 هزار نفر عمر خود را در زندان سر می کنند.
  ۳۱ دقیقه پیش    
مدیرکل تیلیغات اسلامی استان تهران ضمن تشریح جزئیات غسل و کفن اموات فوت شده براثر کرونا این اقدام را براساس دستور العمل وزارت بهداشت عنوان کرد و شایعات مطرح شده درباره آلودگی های زیست محیطی در پی این ...
  ۵۸ دقیقه پیش    
بیش از آنکه نرخ بالا یا پائین مالیات بر عایدی سرمایه اهمیت داشته باشد، بازدارنده بودن نرخ و شیوه برخورد آن با عایدی است که بر اثرگذاری این پایه مالیاتی تاثیر دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام نیروهای دموکراتیک سوریه گفت که روسیه طبق تمایل این گروه ده ها دستگاه خودروی زرهی و نفربر را برای مقابله با عملیات احتمالی ترکیه در استان حلب به شرق این منطقه فرستاده است.
  ۱ ساعت پیش    
سی وهشتمین شماره پادکست خبری تلسکوپ با محوریت مرور مهم ترین رویدادهای خبری در استان اردبیل با محوریت بیماری کرونا به همت خبرگزاری فارس اردبیل تولید و منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
منابع لبنانی موساد و مزدوران آن را مظنون به ترور محمد علی یونس از فرماندهان حزب الله می دانند.
  ۳ ساعت پیش    
نایب قهرمان پرتاب دیسک آسیا با ابراز رضایت از تعویق المپیک می گوید: با این شرایط فرصت زیادی برای کسب سهمیه و آمادگی داریم.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک روزنامه ژاپنی گزارش داد که به دلیل افزایش شمار مبتلایان به کرونا ر این کشور دولت توکیو قصد دارد وضعیت اضطراری ملی اعلام کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: پرسپولیس باید قهرمان لیگ برتر شود و دو تیم مس کرمان و رفسنجان هم به لیگ برتر صعود کنند.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: شرکت ما هفته ای 10 هزار تست تشخیصی کرونا تولید می کردیم اما با حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی موفق شدیم تولید را به هفته ای 30 هزار تست برسانیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه واشنگتن پست به نقل از متخصصان حوزه بهداشت و درمان آمریکا گزارش داد که میزان تلفات ویروس کرونا در این کشور بسیار بیشتر از آمارهای اعلام شده است.
  ۳ ساعت پیش    
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند با اشاره به اثرات مطلوب ضد عفونی معابر توسط سپاه و گروه های خودجوش مردمی برای مقابله با کرونا گفت: باید قدردان زحمات گروه های جهادی بود.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کرمان گفت: برای جبران بخشی از ضرر و زیان اصناف و کسبه، در حال تدوین بسته ای جهت ارائه به شورای اسلامی شهر هستیم تا بخشی از زیان این قشر جبران شود.
  ۴ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به کرونا در آذربایجان غربی به یک هزار و 32 نفر افزایش رسید که از این تعداد تاکنون 500 نفر بهبود یافته اند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تکواندوکار المپیکی ایران گفت: همه کسانی که توانسته اند سهمیه المپیک بگیرند، برای گرفتن مدال به توکیو می آیند و زحمت می کشند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قشقایی گفت: از بچگی این باور را داشتم که روی سکوی قهرمانی جهان و المپیک بایستم، بعد از مدال آوری در مسابقات جهانی، حالا نوبت المپیک 2024 پاریس است.
  ۴ ساعت پیش    
برخی رویدادهای (17 فروردین ماه) در استان ایلام را در این بسته خبری می توانید، بخوانید.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صدا و سیما گفت: تمام فعالیت های آموزشی و پژوهشی این دانشگاه از طریق فضای مجازی و کتابخانه دیجیتال انجام می شود و در فاز اول نیز این شرایط تا پایان نخستین ماه سال 99 ادامه ...
  ۴ ساعت پیش    
شیوع فراگیر ویروس کرونا در مازندران همزمان با سراسر کشور، محدودیت ها و مشکلات زیادی برای مردم استان و کشورمان به همراه داشت و در این بین طرح فاصله گذاری اجتماعی گامی برای رعایت فاصله و افزایش سلامت ...
  ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان لیگ کشتی گفت: مخالف برگزاری لیگ برتر بدون لیگ دسته اول هستم، اما اگر این ویروس کرونا با شرایطی که پیش می رود ادامه داشته باشد، رئیس فدراسیون با برگزاری همزمان دو لیگ مخالفت خواهد کرد.
  ۴ ساعت پیش    
سرمربی تیم ملی آبهای آرام ایران گفت: تعویق المپیک فرصت خوبی برای ما فراهم می کند تا با آمادگی بیشتر در بازی های توکیو شرکت کنیم.
  ۴ ساعت پیش    
دانشجویان بسیجی دانشگاه های زنجان این روزها با تشکیل گروه های مختلف جهادی و ارائه آموزش و تهیه بسته های بهداشتی در راستای کمک به ریشه کنی ویروس کرونا تلاش می کنند.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس اداره محیط زیست قروه گفت: چرای انواع دام سبک و سنگین در مناطق حفاظت شده ممنوع است و براساس قانون با متخلفان برخورد می شود.
  ۴ ساعت پیش    
طلاب و روحانیان شاهرودی این روزها در آخر خط کرونا تلاش می کنند تا کمی از آلام خانواده های داغدار بکاهند.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیر انگلیس اعلام کرد که به دلیل تداوم علائم بیماری بوریس جانسون، وی در بیمارستان پذیرش شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از پخش روزانه برنامه آغازین ویژه دانش آموزان از شبکه دو سیما خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
مسؤول بسیج اصناف خوزستان گفت: روزانه 20هزار ماسک در شهرستان ها و 3 هزارماسک در مرکز استان توسط بسیج اصناف تولید می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مصوبه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا در خصوص ساعت کار ادارات از روز 23 فروردین ماه، گفت: بر این اساس ساعات کار اداری از 7:30 تا 13:30 خواهد بود.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله سید محمد تقی مدرسی از مسئولین عراقی خواستند در این شرایط، اختلافات سیاسی را کنار بگذارند و منافع کشور را مد نظر قرار دهند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه معین کشور در مقابله با ویروس کرونا به منظور انجام اقدامات مؤثر و اطمینان از کنترل انتشار ویروس کرونا است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سفیر چین در تهران در پاسخ به اظهارات سخنگوی وزارت بهداشت ایران به وی پیشنهاد کرد که اخبار نشست های خبری وزرات بهداشت چین را با دقت بخواند.
  ۴ ساعت پیش    
طبق تصمیم کمیته ملی مقابله با کرونا کلاس های مقطع کارشناسی دانشگاه ها فعلا تعطیل است و کلاس دانشجویان تحصیلات تکمیلی از 30 فروردین حضوری می شود اما پیشنهاد مدیریت دانشگاه در موضوع بازگشت دانشجوها ...
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به واحدهای مسکن ملی که به شیوه مشارکتی احداث می شوند به صورت پیش فروش عرضه خواهند شد گفت: دستورالعمل پیش فروش مسکن ملی در حال تدوین نهایی است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس پارلمان عراق اعلام کرد که کمیته ای برای بررسی برنامه پیشنهادی نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه تشکیل خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش    
رانا الرملاوی دختر 25 ساله اهل غزه با شن های بادی مجسمه هایی می سازد که هر کدام حاوی پیامی به مخاطبان است.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس شورای جهادی بسیج شهرستان جهرم گفت: رزمایش دفاع بیولوژیک با هدف رفع نقاط آلوده با حضور بیش از 800 بسیجی و پاسدار از 90 پایگاه و 40 گروه جهادی در سطح شهرستان جهرم برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه از کارگاه های تولید ماسک و لباس ایزوله که توسط بانوان جهادی اداره می شود، بازدید کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ابراهیم شکوری که سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال را برعهده داشت، از آمادگی برای هر اقدامی جهت حل مشکل میان فدراسیون و کنفدراسیون آسیا گفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های منطقه به نقل از منابع عراقی از توافق میان جریان های شیعی عراق بر سر جایگزین عدنان الزرفی نامزد تشکیل کابینه عراق خبر دادند.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
چاپ پانزدهم کتاب نهِ ده به قلم حسین قدیانی که به رخدادهای بعد از انتخابات سال 88 می پردازد، با ویرایشی تازه وارد بازار نشر شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان قطار شهری شهرداری قم گفت: بحث عمرانی و تجهیزاتی قطار شهری قم حدود 55 درصد پیشرفت داشته است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت اقتصادی اکثریت جامعه ما بر پایه درآمدهای ماهانه و روزانه استوار است، وضعیت تورم افسار گسیخته از یک طرف و عدم کسب درآمد از سوی اکثر مردم طی دو ماه اخیر موجب شد تا کسب و کار دچار آسیب شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا که در ابتدا معتقد بود ویروس کرونا شبیه آنفلوآنزا است و نباید نگران آن باشیم اکنون می گوید که این دشمن نامرئی بسیار باهوش و سرسخت است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا گفت: شهروندان می توانند موارد تخلف از مصوبات این ستاد را از ساعت 8 صبح تا 16 بعد از ظهر در روزهای کاری با این سامانه مطرح نمایند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با اشاره به برگزاری جشن و احیای شب نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران و بدون حضور مخاطب، گفت: تندیس یالثارات الحسین ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از روستای توابع شهرستان سلسله توسط کارکنان تیپ 184 خرم آباد ضدعفونی و گندزدایی شد.
  ۵ ساعت پیش    
افزایش مبتلایان به کرونا در استان اردبیل به 588 بیمار؛ کشور باید به دست جوانان اداره شود/نسل جوان گره گشای مشکلات ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
افرادی هستند که بیماران بدحال کرونایی را در آغوش می گیرند! باورتان می شود؟ وقتی فرزندان، پدر و مادر مشکوک به ویروس کرونای خود را به قرنطینه بیمارستان ها می سپرند ...
  ۵ ساعت پیش    
دغدغه های پدر اولین مجروح مدافع سلامت، کرونا معنویت بشر را یک گام به جلو برد، رانندگان و مسافران چه نکاتی درباره کرونا را جدی بگیرند؟، انفجار و تخریب 8 منزل و خودرو در شاهین شهر ...
  ۵ ساعت پیش    
پیامبر (ص) می فرمایند: اَفضَلُ العِبادَةِ قَراءَةُ القُرآنِ برترین عبادت، خواندن قرآن است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آماده شدم. لباس مخصوص،دستکش. مسئول گروه فهمیده بود اضطراب دارم. گفت آقا مصطفی هیچ اجباری نیست ها!ماسک را روی صورتم گذاشتم و از لای در چشمم به دو پیکری افتاد که باید غسلشان می دادیم ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیر موسسه مهدقرآن و عترت آذربایجان شرقی گفت: اجرای طرح محرومیت زدایی قرآنی و فرهنگی در منطقه غرب تبریز یکی از اقدامات ارزشمند و ماندگار موسسه مهدقرآن و عترت استان است.
  ۵ ساعت پیش    
آیت الله سیدمحمد شاهچراغی ، نماینده ولی فقیه در استان سمنان تأکید می کند: شکست ویروس کرونا حرکت جدی می خواهد و همه مردم و مسؤولان باید به میدان بیایند تا این ویروس هر چه سریع تر از کشورمان رخت بربندد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مراسم روز جهانی تنیس روی میز به شکل متفاوتی نسبت به سال های گذشته برگزار خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
منابع سوری از منفجر شدن یک خودرو در نزدیکی نیروهای مورد حمایت ترکیه و کشته شدن یک سرباز آمریکایی در شمال شرق سوریه خبر دادند.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت ترکیه یکشنبه شب از تداوم روند فوتی ها در این کشور ناشی از ویروس کرونای جدید و افزایش شمار مبتلایان به این ویروس کشنده خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
آخرین آمار قربانیان ویروس کرونا در فرانسه به 8 هزار و 78 نفر رسیده که از این تعداد 2 هزار و 189 نفر در خانه های سالمندان این کشور جان خود را از دست داده اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: با شناسایی 79مورد جدید، شمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی به یک هزار و 976 نفر رسید.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از اعمال قانون 500 هزار تومانی 522 خودرو طی 48 ساعت گذشته خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
استاندار گلستان گفت: شرایط استان گلستان در موضوع کرونا عادی نیست و اگر مراقبت نکنیم پیگ شیوع دوباره باز خواهد گشت.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
سید عباس موسوی، دولت و ملت چین را پیشگام مبارزه با ویروس کرونا و اعطای کمک های سخاوتمندانه به سایر کشورها خواند و گفت: همواره قدردان چین در این شرایط دشوار بوده ایم.
  ۶ ساعت پیش    
تا روز یکشنبه هفدهم فروردین، در 208 کشور درگیر کرونا، 1,253,039 نفر به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد 68,150 نفر جان خود را از دست دادند و 258 هزار نفر هم بهبود یافتند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 11 ماهه سال گذشته چهار هزار و 581 نفر از مددجویان آموزش فنی و حرفه ای را گذرانده اند که نسبت به مدت مشابه سال 97 حدود 30 درصد رشد داشته است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سید عباس موسوی، دولت و ملت چین را پیشگام مبارزه با ویروس کرونا و اعطای کمک های سخاوتمندانه به سایر کشورها خواند و گفت: همواره قدردان چین در این شرایط دشوار بوده ایم.
  ۶ ساعت پیش    
کریس رونالدو در چالشی دعوت به انجام حرکت دراز و نشست کرد. وی در 45 ثانیه موفق شد 142 حرکت را ثبت کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اینجا هنوز جهاد ادامه دارد؛ سردار حمید دامغانی ، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از تولید 300 هزار ماسک در کارگاه های مردمی بسیج و توزیع 15 هزار بسته معیشتی ویژه اقشار آسیب پذیر جامعه به ...
  ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی طی پیامی درگذشت حاج محمود اکبرزاده را تسلیت گفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام گفت: از زمان آغاز شیوع کرونا، فعالیت های این مراکز با انجمن ها و کارگاه های کانون به صورت مجازی در حال برگزاری است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پست چهارمحال و بختیاری از افزایش 40 درصدی خریدهای اینترنتی در استان خبر داد و گفت: کارمندان پست بدون حتی یک روز تعطیلی در ایام شیوع کرونا در حال فعالیت و خدمت رسانی بوده اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رکوردداران کلین شیت در تاریخ لیگ برتر انگلیس را بشناسید.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تا ظهر فردا جوی نسبتاً پایدار خواهد بود اما از ظهر فردا با نفوذ هوای سرد به استان اردبیل، آسمان ابری و مه آلود شده و در اغلب مناطق استان بارش باران آغاز می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه در عراق در واکنش به مخالفت ها با نخست وزیری خود مدعی شد که این کار مطابق قانون اساسی عراق است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارتش ژنرال حفتر اعلام کرد که نیروهای دولت وفاق ملی لیبی، یک فروند هواپیمای حامل سلاح و تجهیزات نظامی به این ارتش را هدف قرار داده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق گفت که نامه ای را از وزارت خارجه آمریکا دریافت کرده است که در آن پیشنهاد شده واشنگتن و بغداد مذاکرات جدیدی را درباره آینده روابط فیمابین از جمله روابط امنیتی داشته باشند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مقامات آلبانی از افزایش شمار فوتی ها و مبتلایان ناشی از ویروس کشنده کرونای جدید خبر دادند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی پیامی درگذشت حاج محمود اکبرزاده را تسلیت گفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خانواده حاج قاسم سلیمانی انگشتری از این شهیدمقاومت را به شرکت کننده مسابقه عصرجدید اهدا کرد.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان از اجرای طرح غربالگری 870 هزار روستایی در این استان خبر داد و گفت ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
گرانقیمت ترین بازیکنانی که در 10 فصل اخیر به تیم های مختلف منتقل شده اند، منتشر شده است.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: تاکنون بیش از 433 هزار نفر در ورودی های همدان غربالگری شده اند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: در حال حاضر 380 بیمار در بیمارستان های استان بستری هستند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل و مدیراجرایی باشگاه فولاد خوزستان عصر امروز از کاپیتان ایوب والی عیادت کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
آیت الله صافی گلپایگانی در پیامی از مومنان خواست برای رفع بلایا در شب نیمه شعبان، به مناجات و دعا اهتمام داشته باشند.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با شناسایی 7 بیمار مبتلا به کرونا در این استان طی 24 ساخت اخیر، شمار کل مبتلایان به 241 نفر رسید.
  ۷ ساعت پیش    
نوید دانایی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با ابراز تأسف از شلوغی خیابان ها و فراموشی مردم در خصوص اینکه ویروس کرونا در کمینشان است ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع فولاد سبا گفت: در سال رونق تولید با همت، تلاش و همدلی کارکنان مجتمع فولاد سبا توانستیم به تولید یک میلیون و 239 هزار تن کلاف گرم دست یابیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل 11 ...
  ۷ ساعت پیش    
مهمترین اخبار مربوط به کرونا در روز یکشنبه هفدهم فروردین سال 99 را در این ویدئوی یک دقیقه ای ببینید.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی عصر امروز با جمعی از ورزشکاران و قهرمانان دیدار و پس از آن از پیست موتورسواری بازدید کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: سپاه از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کنار مردم بوده در این راستا بیش از 300هزار ماسک در استان توزیع شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل جهاد اسلامی خواستار حمایت از فلسطینیان در شرایط خطرناک شیوع کرونا شد و هشدار داد اگر رژیم صهیونیستی محاصره غزه را لغو نکند، آماده پاسخ مقاومت باشد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
بنا بر اعلام سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برنامه هنری برگزارشده در بیمارستان رازی برای قدردانی از کادر درمانی استان بوده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیستی مدعی عزیمت ناوهواپیمابر هری ترومن آمریکا از آبهای منطقه به سمت اقیانوس آرام شد.
  ۸ ساعت پیش    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید عباسپور صنعت آب و برق خوزستان گفت: 5 هزار بسته غذایی و بهداشتی با توجه به نیاز اقشار آسیب پذیر جامعه به اقلام ضروری، امروز در مناطق محروم کلانشهر اهواز توزیع شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا اعلام کردکه مطرح شدن ادعای تحت کنترل در آمدن کرونا در آمریکا اشتباه است.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان البرز از تغییر ساعت اجرای طرح زوج و فرد در کلانشهر کرج خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی بعدازظهر امروز (یکشنبه) در تماس تلفنی با رئیس مجلس شورای اسلامی، جویای حال وی شد و برای علی لاریجانی آرزوی بهبودی وسلامتی عاجل کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان دوره های ابتدایی و متوسطه که روز دوشنبه 18 فروردین از طریق شبکه های 4 و آموزش پخش می شود، اعلام شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اعلام وضعیت سفید در استان های جنوبی، امنیت سلامت مردم را به مخاطره می اندازد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: با مهیا شدن شرایط و امکانات تغسیل متوفیان ناشی از کرونا در بجنورد، این اقدامات از روز گذشته در استان آغاز شد.
  ۷ ساعت پیش    
جهادگران آتش به اختیار لامرد و مُهر در این روزهای کروناستیزی پا به پای مردم در حال مقابله و مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...